PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین i8510 و omnia

Raptor 2009
13-02-2009, 13:39
سلام
حدود 2 ماهی میشه که گوشی e71 رو خریدم و برخلاف تصور خیلی زود دلم رو زد و باطری و سرعت خوبش رو جز نکته های مثبتش دیدم
بصورت خیلی عجله ایی قصد خریدن یکی از اون دو گوشی رو دارم اما متاسفانه با هیچکدومش تا حالا کار نکردم و همچنین گوشی تاچ تا حالا نداشتم
مواردی که برام ارزش دارن:
عمر باطری
دوربین تا حدودی برام مهمه.
برنامه و بازی و ..زیاد مهم نیست.منو های زیبا و جذاب برام در اولویته نسبت به برنامه و بازی
..کیفیت و برایتنس lcd خیلی مهمه برام.
کیفیت ساختشم تو 6 ماه تغیر چندانی نکنه و دچار خوردگی و ..نشه
gps و وای فای هم ضروریه که خوشبختانه هر دو دارند.
سوالم اینه که آیا اوپتیکال موس 8510 میتونه جای خالی تاچ رو پر کنه؟

صدا و پخش mp3 و ..اصلا مهم نیست برام

با تشکر

noisymind
13-02-2009, 14:37
خب مهمتر از هی چی اینه که شما ببینی ویندوز موبایل میخوای یا سیمبین؟

من خودم بین این دو تا 8510 رو انتخاب میکنم ( نظر خودم ) چون کار کردن با صفحه تمام تاچ برام سخته.( باید همیشه صفحه رو حتما نگاه کنی)

از نظر جنس بدنه که هر دو تاش عالی هستند.

Raptor 2009
13-02-2009, 14:54
کیفیت صفحه اومنیا در چه حدیه؟شنیدم خیلی بی نوره و با برایتنس کمه! درسته؟
آی 8510 والپیپر فول اسکرین میگیره یا بالا پایینش مث سیمبینای نوکیا خالی میمونه؟
پ.ن:کیفیت صفحه 8510 در قیاس با 95 هشت گیگ و ..چطوره؟؟بعد ضعیف بودن بیش از حد باطریش تایید شده کاملا؟

Mostafa_Kaveh
13-02-2009, 20:01
من بدون اینکه بپرسم چی براتون مهم فقط اینا رو میگم:
اگه یعنی با ویندوز موبایل سابقه کار دارید یا اینکه خیلی با نرم افزار و ترفند کار داری i900
وگرنه اصلا نمیتونی با صدا و سیستم پخش صوتی و تصویری گوشی و یکم دوربینش کنار بیای وقتی گوشی رو خریدی حسرت اینو میخوری که کاش i8510 میخریدی!
چون با این گوشی مقایسه کردی اینطور میگم!
i8510 تقریبا یک گوشی کامل هست!!!!

Raptor 2009
13-02-2009, 21:57
من بدون اینکه بپرسم چی براتون مهم فقط اینا رو میگم:
اگه یعنی با ویندوز موبایل سابقه کار دارید یا اینکه خیلی با نرم افزار و ترفند کار داری i900
وگرنه اصلا نمیتونی با صدا و سیستم پخش صوتی و تصویری گوشی و یکم دوربینش کنار بیای وقتی گوشی رو خریدی حسرت اینو میخوری که کاش i8510 میخریدی!
چون با این گوشی مقایسه کردی اینطور میگم!
I8510 تقریبا یک گوشی کامل هست!!!!

ممنونم.صدا برام مهم نیست..ولی تصویریش از چه لحاظ ایراد داره؟؟همون مواردی که بالا گفتم؟

Mostafa_Kaveh
14-02-2009, 08:47
ممنونم.صدا برام مهم نیست..ولی تصویریش از چه لحاظ ایراد داره؟؟همون مواردی که بالا گفتم؟
من یه بررسی از i900 برات میزارم تا بیشتر با این گوشی آشنا بشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ava UK
14-02-2009, 09:52
من i8510 را دارم و بهت پیشنهاد میکم که دنبال این گوشی نیای. خیلی اذیت میکنه و بهتره به امنیا فکر کنی تا به این.

Mostafa_Kaveh
14-02-2009, 10:02
من i8510 را دارم و بهت پیشنهاد میکم که دنبال این گوشی نیای. خیلی اذیت میکنه و بهتره به امنیا فکر کنی تا به این.
سلام چندتا از مشکلاتشو میگی جز مشکل باتریش؟

shazdeh23
15-02-2009, 01:35
من با i900 کار کردم و همچنین با i8510
مشکل بزرگ i900 در کنتراست صفحه نمایش این گوشیه. در جایی که نور زیاده کیفیت Display گوشی به مراتب پایین میاد و چیزی مشاهده نمیکنی! ولی در i8510 اینطور نیست و کیفیت صفحه این گوشی خیلی بالاست.
یا حق

Iman_m123
15-02-2009, 12:48
گوشی هایی که انتخاب کردی هر دو گوشی های خوبی هستن
به نظر من محدودیت سیمبین از نظر بازی و برنامه ( مخصوصا برنامه ) نسبت به PPC خیلی زیاده
یعنی برنامه ها و بازی های زیادی واسه ویندوز موبایل هست که امکان سخته شدن از اون کمتره
ولی خب از نظر دیگه Omnia دکمه هاش کمه و برای بازی کردن خیلی سخته
گوشیInnov8 گوشی خلی خوبی هست و خب دوربین 8 داره
اونطوری که شما گفتید دوربین تا حدودی مهمه پس 5 باشه خیلی فرقی نمیکنه
ولی خب Omnia یه چند تا مشکل داره که به نظر من اگه innov8 بگیری پشیمون نمیشی :
1- فلش نداره
2-( این از همه بد تره ) جای قلم نداره
3-مموری رو نمیتونی وقتی گوشی روشنه برداری ( البته وقتی 8 گیگ هست و یا 16 گیگ باشه مموری خیلی لازم نیست

قلم اینجوری استفاده میشه : ( ببخشید عکس بزرگه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s-a-l-i-m
15-02-2009, 15:42
من چون ویندوز رو بیشتر دوست دارم و برنامه هاش زیاده omnia رو بیشتر پسند می کنم ولی اگه عکاس بخوام بشم معلومه ........