PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : S700 چگونه موبایلی است؟

apoosh
26-01-2006, 12:03
s700 با اینکه دارای امکانات خوب و مناسبی است اما مطالب زیادی در مورد آن گفته نمیشود،دوست داشتم که در مورد آن اطلاعاتی داشته باشم،خوشحال میشم که اگر کسی اطلاعاتی در مورد آن دارد معایب و محاسنش را بگوید

apoosh
30-01-2006, 16:48
یک نفر اینجا پیدا نمیشه اطلاعاتی در مورد این گوشی داشته باشه؟

rami_hemi
16-02-2006, 16:41
ناراحت نشو منم در تو رو دارم
در مورد 6820 مشگل دارم
اس 700 رو من تحقیق کردم گوشی بدی نیست
سعی میکنم واست یه اطلا عاتی گیر بیارم
ولی یه سری به اینجا بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Meisam
16-02-2006, 18:47
سلام ...

اگه یه جستوجوی ساده توی انجمن میکردید به پاسخ خودتون میرسیدید
برای مثال:

ممـنــون :)
مـیـثــم

apoosh
19-02-2006, 18:38
ممنون از لطفتون

ahmads
29-12-2006, 06:36
سلام
تو این پست می خوام به برسی منوی گوشی S700 بپردازم . البته مطمئن هستم که کامل نیست .
اگه تو بعضی قسمت ها جابجایی دیدید باید ببخشید چون گوشی من رو به سفارش شرکت Movistar ساختن.

شروع :

Play Now -1 : این بخش برای دریافت آلبوم های جدید خوانندگان است که به شما این امکان را می دهد که بتوانید آن ها را دانلود کنید و روی گوشی خود ذخیره کنید .

2- قسمت بعدی رو نمی تونم توضیح بدم چون تو گوشی من کاملا فرق میکنه .

3 – Entertainment : قسمت سرگرمی گوشی است که شامل Games و Music Dj و Record sound است :

• Games : شامل بازی های سه بعدی بسیار زیبایی است که واقعا شما را تا چندین ساعت سرگرم میکند
بازی های اصلی این گوشی عبارتند از : Aminoid X DEMO , Darts , Super Real Tenni , MovistarRacing .

• Music Dj : فکر کنم این قسمت نیازی به معرفی نداشته باشه ولی خوب باید بگم اگه از آهنگ های تکراری گوشیتون خسته شده اید می تونید با توجه به سلیقه خودتون آهنگ هایی زیبا بسازید که این برنامه نسبتا کامل به شما این امکان رو میده .

• Record sound : این قسمت هم از اسمش مشخصه که چیکار میکنه – برای ضبط صدا به کار میره که محدودیت هم نداره و به اندازه مموری تون صدا ذخیره می کنه البته باید بگم که صدایی که ضبط می کنید کیفیتی عالی داره و می تونید به عنوان صدای زنگ هم ازش استفاده کنید .

4- Camera : اول باید این نکته رو ذکر کنم که دوربین این گوشی در بین گوشی هایی که لنز 1.3 مگاپیکسلی دارن حرف اول رو میزنه چون دارای کرستال های CCD هست که کوچکترین ذره نور رو میگیرن و نسبت به ضربه هم خیلی بیشتر از دوربین های دیگه حساس هستن پس باید مراقب باشد و مثل دوربین های دیجیتالی ازش استفاده کنید . قسمت دوربین این گوشی خیلی عالیه و دقیقا مثل دوربین دیجیتال هست . شما می تونید با باز کردن در پوش لنز نیز به قسمت دوربین برید و با حرکت دادن دکمه کناری که برای قفل کردن صفحه کلید به کار میره فلش خودتون رو روشن کنید
بدنه خارجی گوشی مثل دوربین دیجیتال سونی ساخته شده و حتی جای انگشت هم داره و شما اگه قصد عکس گرفتن دارید باید گوشی رو بسته باشید .

لازم به ذکره که گوشی یک دیود نوری هم برای فلش داره که برای این گوشی عالیه و جواب می ده و یک آینه هم داره که می تونید برای عکس گرفتن از خودتون ازش استفاده کنید .

حالا خلصه ای از منوی دوربین رو می نویسم :

Night mode : این قسمت برای عکس گرفتن در شبه و نویز رو از بین می بره .

Timer : شما با فعال کردن این گزینه می تونید به جلوی دوربین برید و بعد از چند ثانیه به صورت خودکار از شما عکس گرفته بشه .

Shooting mode : در این جا شما می توانید با فعال کردن گزینه Burst 4 به صورت همزمان 4 عکس بگیرید و نیز با استفاده از گزینه with frames برای عکس خود قاب بگذارید .

Effects : با این گزینه هم می شه برای عکس جلوه های زیر رو انتخاب کرد :
Negative, Solarize, Sepia, Black&White

Save to … : این گزینه هم برای ذخیره عکس در مموری یا حافظه گوشی استفاده می شه در ضمن شما می تونید بدونید چه تعداد عکس می شه گرفت .

و یک سری امکانات دیگه که انشا ا... بعدا می گم .

اگه مایل به کسب اطلاعات جامعی نسبت به دوربین این گوشی دارید می تونید به سایت زیر مراجعه کنید :

راستی یادم رفت بگم که این گوشی 8 ایکس دیجیتال زوم هم داره به همراه فلش و فیلم برداری بدون محدودیت .

ابعاد عکس و فیلم برداری عبارتند از :

1280x960, 640x480, 320x240, 160x120

176*144 , 128*96

نکته : حجم عکس های گرفته شده بین 220 تا 320 کیلوبایت است .

5- Messaging : قسمت پیام هاست که خوشبختانه مثل نوکیا فایل های تصویری صوتی توش ذخیره نمی شه .

Write new : برای فرستادن پیامی نو بکار میرد

Inbox : پیام های دریافت شده را نشون میده

Call Voicemail

Email : صندوق ایمیل

Drafts

Templates : نمونه هایی از پیام ها را نشان می دهد

Outbox

Sent items

Saved items : پیام های ذخیره شده توسط شما را نشان می دهد .

توجه : ذکر نکردن بعضی موارد بدلیل احتیاج نداشتن به توضیح است و ذکر نکردن بعضی موارد به این دلیل نیست که آن شاخه زیر شاخه ندارد مثل : Settings

6- Radio : رادیو گوشی است که با وصل کردن هندزفری می تواند هم به وسیله ی صدای بلند گوشی به رادیو گوش دهد هم به وسیله ی هندزفری که به شما امکان مینیمایز هم میده و شما می توانید تا 20 ایستگاه را نیز ذخیره کنید .

7- File Manager : این قسمت برای کنترل و نظارت بر فایل های گوشی و میموری است شما می توانید نام فایل ها را تغییر ، فایلی جدید و ... را در این قسمت انجام دهید .
نکته : این گوشی قابلیت اجرای فرمت های زیر را دارد :
Picture : bmp , jpg , wbmp , png , svg ,gif,..
Sound : mp3 , amr , wav , mid , …
Video : mp4 , 3gp
Games : Jad , jar
Theme : thm
و ...

8- Phonebook : دفتر تلفن گوشی است که به شما این امکان را می دهد که 510 نام و 2500 شماره و در سیم کارت نیز 250 شماره ذخیره کنید همچنین با 9 شماره به صورت سریع ارتباط بر قرار کنید و تمام ارتباطات را از طریق بلوتوث یا اینفرارد یا ... برای شخصی دیگر بفرستید و یک سری امکانات بسیار خوب دیگر مثل قرار دادن عکس ، دستور صوتی ، خواندن نام شخص هنگام تماس ، انتخاب زنگی مخصوص برای تماس و ... .

9- Media Player : برای پخش فایل های صوتی و تصویری به کار میرود و می توان گفت دسته کمی از K750 ندارد ( اکولایزر – مینیمایز و ... ) . این گوشی صدای بسیار بالایی دارد و کیفیت پخش آن نیز حرف ندارد به خصوص با هندزفری .
عکس های زیر مال کا 700 هست . ( مال اس 700 یه کمی فرق می کنه)

10- Connectivity : بلوتوث و اینفرارد و شبکه گوشی وارتباط دیتا و ... را از این قسمت می توان کنترل کرد . در قسمت بلوتوث هم می توانید نام و نمایش یا نمایش ندادن خود رو در گوشی دیگه انتخاب کند و ... .

11- Organizer : شامل تقویم – کارها – تایمر – کورنمنت – زنگ هشدار – ماشین حساب – برنامه هاست .

12- Setings : از اسمش معلومه که چیکارست .

این هم از منوها که حتما مشکل داره که باید به بزرگواری خودتون ببخشید . عکس ها هم که هستن از K700 گرفته شده که منوی اس 700 یه کم فرق میکنه و قشنگ تره .

خوب حالا دیگه میرم سر بدنه گوشی . بدنه ی این گوشی خیلی حساسه طوری که خودم هم وقتی خریدمش فهمیدم چقر حساسه ، با کوچکترین ضربه خط می خره و خراش بر می داره عوض کردن قابش هم کار هر کسی نیست چون گوشی چرخشیه . اما این هایی که گفتم اونقدر گوشی رو زیبا میکنن که واقعا آدم دوست داره هر طور که شده گوشی رو بگیره دستش .

خوبه بدونین که این گوشی بر خلاف خیلی از گوشی های دیگه تماما ساخت ژاپنه که به همین دلیل گوشی هنوز هم تو بازار قیمتش خیلی بالا هست . صفحه تی اف تی این گوشی که 2 اینچ بزرگیش هست (320*240) با تعداد رنگ 262000 رنگ اونقدر به گوشی زیبایی داده که شاید باورتون نشه .

از لحاظ ابعاد یه کمی از w900 کوچکتره و 10 گرم هم سبکتره (137 گرم ) . هندزفری با کیفیت عالی داره که اگه تعریفشو نکنم اشتباه کردم .
کنار گوشی هم یه دکمه هست برای اونایی که دوست دارن هر ثانیه گوشی رو کی لوک کنن . شرکت سونی اریکسون هم یه درپوش پلاستیکی برای زیر گوشی نصب کرده که محل شارژ معلوم نباشه و بهش آسیب نرسه .

درمورد کیفیت مکالمه هم خوبه بدونید من اولین باری که با این گوشی حرف زدم هم از قدرت آنتن دهیش تعجب کردن و هم از بلندی صدای گوشی که واقعا عالی . البته فکر نکنید که من با همین یه دونه گوشی کار کردن ، من حدودا با 10 مدل سونی اریکسون کار کردن که از امکانات و شکل این گوشی خیلی راضیم .

در رابطه با مموری هم باید بگم که حافظه داخلی گوشی 32 مگابایت هست و مموری که هراه گوشی هست بازم 32 مگابایته پس سر جمع میشه 64 . اگه هم جایی شنیدین که گوشی تا 128 مگابایت فقط مموری می خوره باید بگم من تو هیچ سایت رسمی این حرف رو نشنیدم و فکر کنم تا اونجاییی که Ms Duo پیشرفت کرده این گوشی هم اجرا کنه . ( من 512 رو دیدم {22 هزار تومان} و شنیدم تا 1 گیگابایتش هم اومده )

معایب :

تا اونجایی که یادم میاد این گوشی عیب های زیر رو داره :

• نمایش دادن فیلم به صورت تمام صفحه ( البته در حالت عادی هم خوبه )
• شما نمی تونید یک پوشه درون پوشه دیگر ایجاد کنید .
•اندازه و وزن و حساس بودن نسبت به ضربه .
• نمایش ندادن فایل های Html , Htm .
• عوض نشدن زنگ SMS .

پایان

خوب دوستان امیدوارم منو ببخشید اگه کمی کاستی چیزی داره به هر حال اولین کارم بود . در ضمن سرعت خط ضعیف بود نتونستم عکس هاشو بزارم .

با تشکر
نوشته شده توسط احمد سیاوشی

----------------------------------------------------

این پست رو برای یه سایت دیگه نوشته بودم

moriss
29-12-2006, 07:11
مشکلش اینه که یه ذره گرونه !!! وضمنا دوربینش هم 1.3 بشتر نیست

hamed1297
30-12-2006, 00:45
قدیمی هست ولی Lcd توپی داره.در کل خوبه.

sarmast65_ata
31-12-2006, 00:18
اگه هر اطلاعاتی خواستید من در خدمت همتون هستم چون یه 2 سالی اس 700 داشتم
ولی در کل خیلی گوشی خوبی هستش.دوربینش واقعآ دارم میگم با دوربین 2 نوکیا برابری میکنه.رمش 32 هستش.کیفیت ال سی دیش واقعآ حرف نداره.
اگه چیزی خواستید بدونید من در خدمت هستم.
موفق باشید.