PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Maxtor One Touch Mini

danavan
12-02-2009, 21:35
سلام.
یه سوال از کسانی که از از هارد اکسترنال Maxtor One Touch Mini استفاده میکنن.
کابل رابطی که تو جعبش هست دو تا خروجی داره، آیا هردوش بایدحتما به pc وصل باشه؟(متاسفانه کیس من فقط یه پورت آزاد داره جه کارکنم!)
ویندوز من هارد رو میشناسه ولی نه میتونه چیزی از روش بخونه و نه روش کپی کنه؟ اشکال در کجاست؟
یکی بگه روش قدم به قدم برای نصبش چیه؟ چرا این قدر دنگ و فنگ داره.
من MyPasport داشتم عجب غلطی کردم رفتم Maxtor One Touch Mini گرفتم ها :44:

e.khafan!
12-02-2009, 22:12
دوست من ، با این هارد کار نکردم ، ولی اگر هر دوتا رو میخواد ، غم مخور ! ، راحت برو 6 تا 12 تومن بده یه هاب یو اس بی بخر هم چند تا یو اس بی فری پیدا میکنی هم مطمئن میشی در اثر اتصال و اینا هاردت چیزیش نمیشه ، هم مشکل نداشتن پرت برای هاردت بر طرف میشه

danavan
13-02-2009, 10:59
دوست من ، با این هارد کار نکردم ، ولی اگر هر دوتا رو میخواد ، غم مخور ! ، راحت برو 6 تا 12 تومن بده یه هاب یو اس بی بخر هم چند تا یو اس بی فری پیدا میکنی هم مطمئن میشی در اثر اتصال و اینا هاردت چیزیش نمیشه ، هم مشکل نداشتن پرت برای هاردت بر طرف میشه

فکر کنم بهترین راه حل همینیه که گفتید.
حتما همین کار رو میکنم.
در ضمن مشکلم حل شد کافی بو کابل power+data رو وصل میکردم نمیدونم چرا اولش جواب نداد.
یه تجربه برای کسانی که قصد خرید هارد اکسترنال دارن و بین onetuch و mypasport شک دارن و موندن:
من هردو شون رو دارم به نظرم mypasport خیلی بهتره.
البته one tuch یه cd بوت ایبل داره که در مواقع صدمه دیدن کامپیترتون میتونید بدون نیاز به بالا اومدن ویندوز درایو هایی که میخواین رو باز سازی کنین. البت شاید بشه این کار رو با my pasport انجام داد ولی من که ندیدم.