PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری در باره ی خرید دوربین عکاسی دیجیتال 500 تا 1 میلیون

mh.attari
12-02-2009, 19:35
سلام دوستان بنده بعد مدت ها تصمیم گرفتم یه دوربین عکاسی بخرم ولی نمی دونستم چه کار سختیه و حالا از شما متخصصین عزیز کمک میخوام من یه چیزی میخوام بین 500 تا 1تومن که چیزه توپی باشه و من را تا 10 ساله دیگه از دوربین بینیاز کنه خودم این 1000d و450 d و 400 d و sx10 مدل های کنون رو دیدم و به نظرم خوب اومدن ولی بنده اصلا در باره ی اون ها اطلاعاتی ندارم وفروشنده ها هم فقط بلدن تبلیغ کنن لطف کنید راهنماییم کنید وپیشنهاد دیگه ای هم اگه دارید بگید واگه از دوستان کسی باشه که یا شماره ی همراهش رو یا ایمیلش رو بهم بگه تا بتونم باهاش مشورت کنم ممنون میشم

ملاک های من برای دوربین کیفیت و کیفیت وکیفیت هست

ویه سوال دیگه من حدودا دوروز دیگه میرم اون رو از شهرمون (تبریز) بخرم باید به چه چیز هایی توجه کنم وباید چه لوازمی رو همراهش بخرم

لطف کنید راهنماییم کنید (عجرتون با امام زمان):41::41::41::41:

mh.attari
12-02-2009, 22:18
لطفا کمک کنید

Senator_F
13-02-2009, 18:27
سلام دوستان بنده بعد مدت ها تصمیم گرفتم یه دوربین عکاسی بخرم ولی نمی دونستم چه کار سختیه و حالا از شما متخصصین عزیز کمک میخوام من یه چیزی میخوام بین 500 تا 1تومن که چیزه توپی باشه و من را تا 10 ساله دیگه از دوربین بینیاز کنه خودم این 1000d و450 d و 400 d و sx10 مدل های کنون رو دیدم و به نظرم خوب اومدن ولی بنده اصلا در باره ی اون ها اطلاعاتی ندارم وفروشنده ها هم فقط بلدن تبلیغ کنن لطف کنید راهنماییم کنید وپیشنهاد دیگه ای هم اگه دارید بگید واگه از دوستان کسی باشه که یا شماره ی همراهش رو یا ایمیلش رو بهم بگه تا بتونم باهاش مشورت کنم ممنون میشم

ملاک های من برای دوربین کیفیت و کیفیت وکیفیت هست

ویه سوال دیگه من حدودا دوروز دیگه میرم اون رو از شهرمون (تبریز) بخرم باید به چه چیز هایی توجه کنم وباید چه لوازمی رو همراهش بخرم

لطف کنید راهنماییم کنید (عجرتون با امام زمان):41::41::41::41:

دوست عزیز شرمنده بابت تاخیر.
ببینین شما اگه اینقدر هزینه می کنین کلا برین دنبال دوربین های حرفه ای SLR واقعی.
دوربین هایی مثل SX10 و شبیه اونا،به کار شما نمیان.
دوربین های SLR با دارا بودن سنسور بزرگ و با کیفیت،تصاویر بسیار عالی به شما هدیه خواهند کرد.
در این رده دوربین های سری آلفا سونی،سری EOS کنون و بیشتر دوربین های نیکون وجود دارند.
دوربین های نیکون بهترین کیفیت رو براتون به ارمغان میارن ولی هزینه خیلی بالایی رو باید متقبل بشین دوربین های خوب نیکون قیمتی بالای 2000 دلار دارند.
بنده خودم به شخصه دوربین های سری آلفای سونی رو ترجیح میدم.
دوربین Sony DSLR a350 با سنسور 14 مگاپیکسلی پیشنهاد بنده هستش.
سری آلفای سونی حسی که بهتون میدن موقع دست گرفتنشون،تنها و تنها این حس رو در نیکون های 4000 دلاری پیدا می کنین.
خیلی خوش دست و خوش فرم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mh.attari
14-02-2009, 19:47
خوب من امروز به کمک شما دوستا فهمیدم دوربین های slr بدردم نمیخوره چون زوم ندارند و باید خیلی خرجشون کنی تا بهشون بگی دوربین لطف کنید وبه من بگید چه دوربینی رو بخرم البته خودم sx10 و g10 وg9 رو دوست دارم ولی چیزه خوبی میخوام و رنج قیمتش هم تا 1 تومن باشه مشکلی نیست لطفا کمکم کنید چون عجله دارم
ممنون

mh.attari
14-02-2009, 22:11
خوب من امروز به کمک شما دوستا فهمیدم دوربین های slr بدردم نمیخوره چون زوم ندارند و باید خیلی خرجشون کنی تا بهشون بگی دوربین لطف کنید وبه من بگید چه دوربینی رو بخرم البته خودم sx10 و g10 وg9 رو دوست دارم ولی چیزه خوبی میخوام و رنج قیمتش هم تا 1 تومن باشه مشکلی نیست لطفا کمکم کنید چون عجله دارم
ممنون
دوستان لطف کنید به گزینه های بالا sx1 رو هم اضافه کنید واصلا کدوم یکی بهتره ودر کل چی پیشنهاد میکنید؟

yasermoh
14-02-2009, 22:16
کار شما با زیر 500 تومن هم را میفته مگه این که بخواهید dslr تهیه کنید.
فکر کنم slr like کنون و پاناسونیک کار شما رو راه بندازه.

میتونی یه بادی EOS 1000 بگیری و لنز کیتش رو با لنزی که مناسب کارته عوض کنی منتها فکر میکنم یکم بیشتر از یک میلیون برات آب بخوره

mh.attari
14-02-2009, 22:20
کار شما با زیر 500 تومن هم را میفته مگه این که بخواهید dslr تهیه کنید.
فکر کنم slr like کنون و پاناسونیک کار شما رو راه بندازه.

میتونی یه بادی EOS 1000 بگیری و لنز کیتش رو با لنزی که مناسب کارته عوض کنی منتها فکر میکنم یکم بیشتر از یک میلیون برات آب بخوره
دوست عزیزم لطف کن وبین sx1 و sx10 وg9 و g10 یه مقایسه ای بکن وبگو کدومش بهتره وچی بخرم اگه مدله دیگه ای هم مد نظرت بود بگو؟
ممنون

prowler88
15-02-2009, 02:51
دوست عزیز من این مدل هایی که میگی رو دقیقا میشناسم. زندگیم با دوربین میچرخه. تو این محدوده ی دوربین ها که میگی g10 از همه بهتره ولی من خودم Panasonic LX-3 رو پیشنهاد میکنم. حالا اگه برات زوم مهمه زوم کنان از پاناسونیک بیشتره ولی اگه دنبال کیفیتی غیر از LX-3 به هیچی فکر نکن.

yasermoh
15-02-2009, 17:28
دوست عزیزم لطف کن وبین sx1 و sx10 وg9 و g10 یه مقایسه ای بکن وبگو کدومش بهتره وچی بخرم اگه مدله دیگه ای هم مد نظرت بود بگو؟
ممنون

اقا من هیچ کدوم از این دوربین ها رو ندارم ولی اگه یک میلیون داشتم و خرج دیگه نداشتم یه slr میگرفتم

ولی ظاهرا این سری G کمتر طرفدار داره شما هم که ظاهرا به لنز تله تمایل دارید.

من یه یک ماهی هست فروم ها رو نگاه میکنم اگه بخواهم انتخاب کنم انتخابم پانسونیک هست حقیقتش من از قیافه sx10 خوشم نمیاد وبه وضوح از پانا بزرگتره (سلیقه ای دیگه)

شما هم یه یا علی بگو برو هرکدومش که به دلت نشست رو بگیر بقیه پولت رو هم بزار تو جیبت حالشو ببر

راستی قبلش به این سایت هم سر بزن بد نیست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوربین هایی که مورد نظرت هست رو انتخاب کن بعد عکس ها رو تو سایز اصلی دانلود کن هر عکس حدود 4 تا 5 مگ میشه

mh.attari
15-02-2009, 17:37
اقا من هیچ کدوم از این دوربین ها رو ندارم ولی اگه یک میلیون داشتم و خرج دیگه نداشتم یه slr میگرفتم

ولی ظاهرا این سری G کمتر طرفدار داره شما هم که ظاهرا به لنز تله تمایل دارید.

من یه یک ماهی هست فروم ها رو نگاه میکنم اگه بخواهم انتخاب کنم انتخابم پانسونیک هست حقیقتش من از قیافه sx10 خوشم نمیاد وبه وضوح از پانا بزرگتره (سلیقه ای دیگه)

شما هم یه یا علی بگو برو هرکدومش که به دلت نشست رو بگیر بقیه پولت رو هم بزار تو جیبت حالشو ببر

راستی قبلش به این سایت هم سر بزن بد نیست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوربین هایی که مورد نظرت هست رو انتخاب کن بعد عکس ها رو تو سایز اصلی دانلود کن هر عکس حدود 4 تا 5 مگ میشه
راستش من اصلا تو بحث دوربین از برند پاناسونیک خوشم نمیاد ولی ممنون
یه مشکل دارم اینه که من بعد مطالعه ی زیاد فهمیدم که sx1 در بین sx10 و g10 از همه سر تره ولی الان که می خوام بخرم میگن این دوربین رو ندارن به نظرتون تا عید میاد اصلا ارزش خرید داره اگه از دوستان کسی در مورد قیمت اطلاع داره بگه ؟
اصلا نظرتون چیه؟

Raptor 2009
15-02-2009, 20:16
تو رده کامپکت و slr like فقط و فقط به کنون فکر کنید و هر مارک دیگه ایی بگیرید جز پشیمونی هیچی براتون نداره وقتی که!!! کیفیت عکسای کنون رو در برابر برندای دیگه ببینید.
اگه slr میخواید نیکون هم دوربینای فوق العاده ایی داره و حتی برتری های به کنون هم داره(مثل پردازش رنگ چهره پرتره )..اما با همه این وجود باز هم کنون نسبت به نیکون بهتر است....این مساله رو من نمیگم..رنکینگای همه دنیا میگن.
قیمتای نیکون از کنون خیلی بالاتره slr هاش
دوربین خوده بنده کونیکا هستش و این هارو صرفا گفتم که پشیمون نشوید بعدها

سونی برند فوق العاده اییه...اما تو تلویزیون و ظیط و دوربین فیلمبرداری!و...لازم به ذکره این شرکت دوربین slr یدونه هم نداشته و از وقتی کونیکای ورشکسته رو خرید تونسته با تکنولوژی کونیکای فقید دوربین slr تولید کنه که بازهم تو ریوویو ها dpreview تو قسمت concolusion بروید همه چی عایدتون میشه.

prowler88
16-02-2009, 01:52
راستش من اصلا تو بحث دوربین از برند پاناسونیک خوشم نمیاد ولی ممنون
یه مشکل دارم اینه که من بعد مطالعه ی زیاد فهمیدم که sx1 در بین sx10 و g10 از همه سر تره ولی الان که می خوام بخرم میگن این دوربین رو ندارن به نظرتون تا عید میاد اصلا ارزش خرید داره اگه از دوستان کسی در مورد قیمت اطلاع داره بگه ؟
اصلا نظرتون چیه؟

دوست عزیز اولا بهتره موقع خرید هر جنسی با چشمان باز و بدون تعصب به جنس ها نگاه کنی. نمیتونی بگی کنان چون کنانه خوبه و پاناسونیک بده. من دقیقا نمی دونم کیفیت عکس sx-1 چطوریه ولی میتونم مزایایی که سه دوربین نسبت به هم دارن برات بگم:

Canon sx-1:
سنسور cmos, زوم 20 برابر, فیلمبرداری تا رزولوشن 1920x1080, عکسبرداری تا 4 فریم در ثانیه

canon g10:
رزولوشن 14.7 مگاپیکسل, حداکثر سرعت شاتر 1/4000 ثانیه, فلاش پرقدرت

panasonic lx-3:
لنز واید 24 میلیمتر با دیافراگم 2.0 در حالت واید و 2.8 در تله, حداقل سرعت شاتر 60 ثانیه, نویز بسیار کم تا ایزو 1600, وزن بسیار کم (265 گرم)