PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی مخصوص بازی نوکیا

احمدصالح پور
12-02-2009, 14:15
سری جدید گوشیهای ان گیج با امکانات و گرافیک عالی و از همه مهمتر این بار با دوربین ...فقط خدا کنه هر چه زودتر به مرحاه تولید ابرسه......

نوکیا؛ این بار با گوشی NGAGE Concept 2009

24 بهمن 1387

گروه خبری GSM : به نظر می‌رسد کمپانی نوکیا کار بر روی طرح اولیه مفهومی NGAGE Concept Gaming Phone نسخه 2009 را به اتمام رسانده است

گروه خبری GSM : به نظر می‌رسد کمپانی نوکیا کار بر روی طرح اولیه مفهومی NGAGE Concept Gaming Phone نسخه 2009 را به اتمام رسانده است.شکل ظاهری این گوشی جدید درمقایسه با سایر گوشی‌های تلفن همراه بسیار عجیب و غربیب به نظر می‌رسد. این گوشی یه هیچ وجه یادآور اولین مدل گوشی‌های NGAGE نیست بنابراین نمی‌توان آن را نمونه‌ای از این مدل به شمار آورد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علاوه بر این از دوربینی زیبا و گرافیکی عالی برخوردار است. نور پیش زمینه و اینترفیس این گوشی به آن ظاهری جذاب می‌بخشد. در خصوص جزئیات قابلیت‌های این محصول خبری در دست نیست.

corey
12-02-2009, 14:49
چقدر طرف ناشی بوده خیلی تابلو فیک میزنه
gsm ایران هم که خوراکش این خبرهاست

علاوه بر این از دوربینی زیبا و گرافیکی عالی برخوردار است. نور پیش زمینه و اینترفیس این گوشی به آن ظاهری جذاب می‌بخشد. در خصوص جزئیات قابلیت‌های این محصول خبری در دست نیست.

از روی یه عکس چقدر برای خودش تحلیل کرده
دوربینی زیبا !!!!!!!!!!!!:دی
اینترفیس!ً!!!!!!!!!!!!!:دی

ali racer
12-02-2009, 14:53
عجب فیک مسخره ای هستش
یه ان78 آوردن به زور چپوندنش تو غالب ان گیج خدا بیامرز !!

merikh_merikh
12-02-2009, 16:19
به نظره من اصلن به جی اس ام نمیشه اطمینان کرد فقط به دنبال پول میباشد و مطابق پولی که میگیره تبلیغ میکنه.....

احمدصالح پور
12-02-2009, 17:30
به نظره من اصلن به جی اس ام نمیشه اطمینان کرد فقط به دنبال پول میباشد و مطابق پولی که میگیره تبلیغ میکنه.....

اولا" که این تو قسمت اخبار جی اس ام بود ..دوما"قسمت تبلیغات جی اس ام مشخصه ..سوما" شما دوست عزیز به خاطر تعصب شدید روی سونی اریکسون هر خبری در مورد نوکیا رو توهم توطئه حساب میکنید...چهارما" نوکیا با وجود داشتن گوشی ان97 که به زودی تولید انبوه میشه نیازی به تبلیغ و مانور روی همچین گوشی ساده ای که تنها ویژگی خاصش بازی هستش نداره که بخواد نمایندگیش تو ایران!!!!!!!به جی اس ام پول بده تا تبلیغش رو بکنه !!!!!واقعا" که شما چه فکرایی میکنین.....

merikh_merikh
13-02-2009, 02:47
اولا" که این تو قسمت اخبار جی اس ام بود ..دوما"قسمت تبلیغات جی اس ام مشخصه ..سوما" شما دوست عزیز به خاطر تعصب شدید روی سونی اریکسون هر خبری در مورد نوکیا رو توهم توطئه حساب میکنید...چهارما" نوکیا با وجود داشتن گوشی ان97 که به زودی تولید انبوه میشه نیازی به تبلیغ و مانور روی همچین گوشی ساده ای که تنها ویژگی خاصش بازی هستش نداره که بخواد نمایندگیش تو ایران!!!!!!!به جی اس ام پول بده تا تبلیغش رو بکنه !!!!!واقعا" که شما چه فکرایی میکنین.....
دوست عزیز من روی هیچ برندی تعصب ندارم.
همان طور که قبلن گفتم من سونی اریکسون را دوست دارم ولی تعصب ندارم و بازم همان طوری که قبلن گفتم تا برند های مختلف گوشی های خوب درست نکنند و نواوری خوب نداشته باشن برندی همچون سونی اریکسون یا نوکیا به فکر زدن یک گوشی خوب نمیفتن....پس حتمن هر برندی یه محصول خوبی داره که برند های دیگه برای زدن بهترش تلاش میکنند در غیر این صورت الان گوشی هایی در این سطح که امروزه باشون خیلی کارا میشه کرد تولید نمیشدن.......
در ضمن من از نوکیا بد نگفتم بلکه به این ایمان دارم که نوکیا گوشی های خوب و با کیفیتی میزنه من گفتم جی اس ام چرتو پرت زیاد مینویسه......
پس:اولن اخبار و غیر اخبار نداره چون از خبری که شما گذاشتین معلومه.میبینید که از یه عکس چه برداشت هایی کرده... دومن هم که باز از خبری که گذاشتین معلومه....... سومن هم که توضیح دادم...... چهارمم اگه قرار باشه با تولید ان97 گوشی های ساده ای مانند 1200 و مانند ان و همینی که شما نام بردین فروشی نداشته باشن و برای نوکیا بی اهمیت بشن پس دیگه نوکیا اینارو تولید نکنه چون ان97 هستش دیگه؟!!!!!!!!!......این حرفه شما اشتباه.
ببخشید اگه ناراحتتون کردم.شایدم من اشتباه میکنم

احمدصالح پور
14-02-2009, 13:56
دوست عزیز من روی هیچ برندی تعصب ندارم.
همان طور که قبلن گفتم من سونی اریکسون را دوست دارم ولی تعصب ندارم و بازم همان طوری که قبلن گفتم تا برند های مختلف گوشی های خوب درست نکنند و نواوری خوب نداشته باشن برندی همچون سونی اریکسون یا نوکیا به فکر زدن یک گوشی خوب نمیفتن....پس حتمن هر برندی یه محصول خوبی داره که برند های دیگه برای زدن بهترش تلاش میکنند در غیر این صورت الان گوشی هایی در این سطح که امروزه باشون خیلی کارا میشه کرد تولید نمیشدن.......
در ضمن من از نوکیا بد نگفتم بلکه به این ایمان دارم که نوکیا گوشی های خوب و با کیفیتی میزنه من گفتم جی اس ام چرتو پرت زیاد مینویسه......
پس:اولن اخبار و غیر اخبار نداره چون از خبری که شما گذاشتین معلومه.میبینید که از یه عکس چه برداشت هایی کرده... دومن هم که باز از خبری که گذاشتین معلومه....... سومن هم که توضیح دادم...... چهارمم اگه قرار باشه با تولید ان97 گوشی های ساده ای مانند 1200 و مانند ان و همینی که شما نام بردین فروشی نداشته باشن و برای نوکیا بی اهمیت بشن پس دیگه نوکیا اینارو تولید نکنه چون ان97 هستش دیگه؟!!!!!!!!!......این حرفه شما اشتباه.
ببخشید اگه ناراحتتون کردم.شایدم من اشتباه میکنم

دوست عزیز به ذقول قدیمیا تو اول برادریت رو ثابت کن بعد ادعای ارث کن اول ثابت کن این سایت پول میگیره بعد برس به بقیه حرفا ...در مورد تعصبتون هم که ((آنچه از آواتار عیان است چه حاجت به بیان است...))و یه چیز دیگه مطمئن باش این خبر حتی اگه خیلی هم آبکی بود ولی در مورد پی اس پی فون سونی بود (همون گوشی مخصوص بازی سونی که سه سال هست در موردش بحث هست ولی نه از خودش ونه از بازیاش !!!!!اثری نیست بود موضعتون متفاوت بود ....بدون تعصب حرفاتون بیشتر به دل میشینه سونی همون بره فیلمبرداریش رو فرمتی بزنه باعث ابروریزی نباشه ادم روش بشه بگه فیلمبرداریش چه فرمتی هست بقیه اش پیشکش سونی!...موفق باشین

Legend
14-02-2009, 14:01
سلام
دوستان این عکس فیک بوده و برداشت سایت gsm فقط از روی این عکس بوده...همین.

لطف کنید بحث رو تموم کنید...:20:

ممنون، شاد باشید

merikh_merikh
14-02-2009, 15:05
دوست عزیز به ذقول قدیمیا تو اول برادریت رو ثابت کن بعد ادعای ارث کن اول ثابت کن این سایت پول میگیره بعد برس به بقیه حرفا ...در مورد تعصبتون هم که ((آنچه از آواتار عیان است چه حاجت به بیان است...))و یه چیز دیگه مطمئن باش این خبر حتی اگه خیلی هم آبکی بود ولی در مورد پی اس پی فون سونی بود (همون گوشی مخصوص بازی سونی که سه سال هست در موردش بحث هست ولی نه از خودش ونه از بازیاش !!!!!اثری نیست بود موضعتون متفاوت بود ....بدون تعصب حرفاتون بیشتر به دل میشینه سونی همون بره فیلمبرداریش رو فرمتی بزنه باعث ابروریزی نباشه ادم روش بشه بگه فیلمبرداریش چه فرمتی هست بقیه اش پیشکش سونی!...موفق باشین
من کاری به پول الان ندارم ولی به شما پیشنهاد میکنم که مجله های جی اس ام را بخونید و ببینید چی نوشته؟!!
من بار ها در مجله هاش چرتوپرت دیدم.....
من پی1 را دوست دارم برا همین اون عکس را گذاشتم

حذف شد

در مورد پی اس پی فون سونی هم باید بگم که شما برو یه پرسو جویی بکن ببین چرا خبری ازش نیست چون سونی گفته در صورت زدن یه گوشی با کیفیت و خیلی عالی که در سطح پی اس پی باشه اریکسون میتونه از پی اس پی سونی در گوشی هاش استفاده کنه.
در مورد فیلم برداری قبول دارم که کیفیت پایینی داره ولی کسی که عشق فیلم برداری داره مجبور نیست سونی اریکسون بگیره.
ببخشید دوستان که من دوباره این بحث را ادامه دادم

Doctor.Freeman
14-02-2009, 20:58
ایشالله شماره جدید gsm هم که بیاد یه 10 - 12 صفحه واسش توضیح میدن ( از روی یه عکس )
همین یه دوونه عکس رو هم با 1000 تا سایز مختلف چاپ میکنن :46: