PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایز a5 در a4

فطرس
12-02-2009, 12:41
سلام من چندین عکس بالغ بر 70 تا در سایز a5 دارم و می خواهم ]دوتا دوتا در کاغذ a4 قرار بدهم آیا به غیر از این که خود ما عکس ها را قرا بدهیم در a4 بطور اتوماتیک خود فتوشاپ می تواند این کار را انجام دهد

aram_nfs
12-02-2009, 14:23
بله دوست عزیز

می تونی با استفاده از امکان picture package توی file/automate این کار رو انجام بدی

البته باید لیوت مربوط رو خودت ایجاد کنی

و بعد از این کار یک اکشن مناسب ایجاد کنی و اگه بخوای کار کاملا اتوماتیک وار باشه یه روشی هست که الآن دقیق یادم نیست (چون فتوشاپ در دسترس نیست) که یه اکشن رو برای فایل های انتخابی اعمال میکنه (اونم توی بخش automate هست)

شاد باشی و آرام

فطرس
12-02-2009, 17:05
می خواهم از فایل ها بعد از یکی کردن پرینت بگیر م کمکم کنید نشد اینکار بکنم

aram_nfs
12-02-2009, 18:27
خوب دوست عزیز این فایل رو بگیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو توی مسیر Your programs folder Adobe\Adobe Photoshop CS3\Presets\Layouts کپی کن

و بعد فتوشاپ رو باز کن و با رفتن به بخش picture package (توی file/automate)اندازه صفحه رو 8.2 در 11.7 اینچ (20.9 در 29.7 سانتیمتر که معمولا پیش فرضش اینچ هست) قرار بده و بعد از اینکه لیوت برات نمایش داده شد روی هر کدوم از ناحیه ها کلیک کن و عکس مورد نظرت رو براش انتخاب کن و بعد با تایید کردن این بخش از صفحت پرینت بگیر

البته برای ایجاد اکشن نیاز بود که تغییرات قابل ذخیره در اکشن باشه که برای همین نشد و نیاز به استفاده دستی داری

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

شاد باشی و آرام