PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : "Oggy" / ماجراهای یک گربه و سه سوسک!

Behsood
12-02-2009, 06:04
سلام
این تاپیک رو زدم چون دیدم واقعا جاش خالیه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه چیز از یک بعد از ظهر کسل کننده آغاز شد که داشتم کانال های تلویزون رو رصد میکردم که ناگهان چشمم به یک انیمیشن بسیار زیبا و مضحک! افتاد.
بله همین کارتون "Oggy" مد نظرم هست که در عین سادگی فضای کودکانه اش جنبه های سورئال بسیار جالب داره که باعث میشه هر مخاطبی رو به خودش جذب کنه.

از جمله ی اون موارد میتونم به قسمتی اشاره کنم که گربه ی قصه دچار رنگ پریدگی شده بود! و خودش و خونه اش کاملا بی رنگ بودن و این گربه رو دچار فشار های شدید روانی قرار داده بود:31:

برای دانلود این مجموعه ی انیمیشن جذاب که در 156 قسمت هم هست میتونید به این تاپیک مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Behsood
12-02-2009, 06:06
این مجموعه در سال 1998 توسط کمپانی معروف Gaumont Film Company در فرانسه و به کارگردانی Jean-Yves Raimbaud ساخته شد.و در حال حاضر از کانالهای تلویزیونی بیش از 20 کشور مختلف از جمله ایران پخش میشود که این امر نشان دهنده محبوبیت بسیار بالای آن در بین مردم است.

عده ای از منتقدین این مجموعه را با مجموعه عظیم تام و جری مقایسه می کنند و این مجموعه را برگرفته از آن می دانند ولی به بیان تازه و امروزی تر؛ تعقیب و گریزهای با نمک و خنده دار و اتفاقات جالب می تواند لبخند را روی لب هر کسی بنشاند.

Behsood
12-02-2009, 06:12

Oggy : گربه آبی رنگ و تپل و با نمکی که شخصیت اصلی داستان است و معمولا در حال آشپزی یا تماشای تلویزیون است.

Joey : سر دسته گروه سه نفری سوسکها که به نوعی مغز متفکر گروه نیز هست.

Marky : از بقیه سوسک ها فهمیده تر و خونسردتر به نظر می آید.

Dee Dee : سوسک چاقی که همیشه گرسنه است ، او حتی می تواند یک سیاره را درسته ببلعد!

Jack : یک گربه سبز رنگ چاق عصبانی که صمیمی ترین دوست اوگی به حساب می آید ، و برای از بین بردن نقشه های پلید سوسکها به اختراعات گوناگونی دست می زند.

Dark Shine
12-02-2009, 08:00
سلام.من خودم این کارتون دو سه بار از ماهواره دیدمراستی نمیدونی کدوم شبکه میده؟سریال بسیار جالب و خنده داری می باشد.از dee dee و jack خیلی خوشم میاد.یه قسمت یه هیولا جکو با خوده oggy اشتباه گرفته بود خوب بود.

Behsood
13-02-2009, 00:45
سلام.من خودم این کارتون دو سه بار از ماهواره دیدمراستی نمیدونی کدوم شبکه میده؟سریال بسیار جالب و خنده داری می باشد.از dee dee و jack خیلی خوشم میاد.یه قسمت یه هیولا جکو با خوده oggy اشتباه گرفته بود خوب بود.
سلام
شبکه ی تهران (5) این انیمیشن جذاب رو پخش میکنه اونم جمعه ها بعد از ظهر!
البته بگیر نگیر داره بعضی وقت ها پخش نمیشه:31:

Diego
13-02-2009, 01:49
کارتون واقعا جذاب و فانتزی هستش.

Mo7amad
13-02-2009, 01:59
کانال gulli نشون میده این رو.آخرشه خدایی.من 30 قسمتشو رو از یوتیوب دانلود کردم.تو یوتیوب OGGYرو سرچ کنید پیدا میشه.
اگه خاستید بگید تبدیلش کنم به mp4واسه موبایل براتون آپلود کنم

Behsood
13-02-2009, 06:59
کانال gulli نشون میده این رو.آخرشه خدایی.من 30 قسمتشو رو از یوتیوب دانلود کردم.تو یوتیوب gulliرو سرچ کنید پیدا میشه.
سلام
خیلی ممنون.
ولی نمیدونم چرا با این اسم!

Mo7amad
13-02-2009, 13:31
ببخشید حواسم نبود.منظورم oggy بود که سرچ کنید تو یوتیوب میاره براتون
راستی اسم خواهر oggy رو کسی نمیدونه؟ خیلی باحاله
من اون 2تا قسمتی که خواهر oggyمیادش خیلی خوشم میاد.اون قسمت مادربزرگ oggyهم قشنگه.

Behsood
13-02-2009, 22:28
سلام
لیست کانال های تلوزیونی که در سراسر جهان این انیمیشن جذاب رو پخش میکنند :

Belgium

* Ketnet

Brasil

* Rede GLOBO
* Fox Kids

Bulgaria

* Diema Family

Canada

* YTV
* Vrak-TV

Costa Rica

* Teletica

Croatia

* HRT1

Denmark

* DR1

Estonia

* Kanal 2

Finland

* Nelonen
* Subtv Juniori

France

* Gulli
* Canal J
* France 3 (1999-2003)

Germany

* Super RTL

Hong Kong

* TVBPearl

Indonesia

* Trans 7
* ANTV

Iran

* Tehran TV:31:

Israel

* The Kids Channel (ערוץ הילדים)

Italy

* Italia 1

Japan

* Cartoon Network

Latvia

* LNT

Malaysia

* TV3
* NTV7

Netherlands

* Nederland 3
* Zeppelin

Norway

* Fox Kids

Poland

* TVP3
* Jetix

Bosnia and Herzegovina

* Televizija Kantona Sarajevo
* FTV

Russia

* REN-TV

Slovakia

* Markíza

Slovenia

* POP TV
* Kanal A

South Africa

* SABC 1

Sweden

* Kanal 5

Turkiye

* Yumurcak TV
* Samanyolu TV

USA

* FOX

UK

* ITV1 (CITV 1998-2000)
* Fox Kids (1998-2003)
* POP! (2008-)
* Kix! (2008-)

Ukraine

* New Channel (Новий канал)
* ТЕТ
* NTN
* Kino

United Arab Emirates

* E-Junior-(2001-2004, 2007-Present)

Behsood
13-02-2009, 22:32
داستان درباره‌ی یک گربه آبی رنگ شنگول و تنبل به نام Oggy است که بیشتر وقتش را به تماشای تلویزیون و آشپزی میگذراند و سعی میکند زندگی آرامی داشته باشد اما 3 سوسک مزاحمی که در خانه او زندگی میکنند تا آنجا که میتوانند آرمش او رو بر هم میزنند، این سوسک ها که Joey ، dee dee ، marky نام دارند (نام آنها از نام اعضای یک گروه معروف Punk rock به اسم Ramones گرفته شده است) بیشتر مواقع به غارت غذاهای موجود در یخچال مشغولند و همیشه از خراب کردن زندگی Oggy لذت میبرند .
اُگی و سوسک ها یک انیمیشن بسیار خنده دار شبیه به جد خود تام و جری است با این تفاوت که بسیار امروزی تر شده و شخصیتهای آن تغییر پیدا کرده است اما کماکان سقوط اشیایی شبیه میز آهنگری ، پیانو و ... هنوز در آن مرسوم است که گاهی اوقات پا را از آن هم فراتر گذاشته و از اتوبوس ، زیر دریایی و سفینه فضایی هم استفاده میکند تا صدای قهقه‌ی کودکان را بلند تر کند.
با اینکه این انیمیشن برای کودکان تهیه شده است اما افراد بزرگسال زیادی را نیز مجذوب خود کرده ، شیطنت ها ، خنگی و لودگی شخصیت های انیمیشن همراه با صداگذاری بسیار عالی و فضای ساده ای که به همراه دارد خنده را بر لبان کوچک و یزرگ مینشاند و در لابه لای این خنده بازار نکات آموزشی و مفیدی را نیز به مخاطبان خردسال خود منتقل مینماید.

منبع : وبلاگ آقای علی مریخی طراح گرافيک.کاريکاتوريست و تصوير ساز
متولد ۱۳۴۴ تهران

فارغ التحصيل رشته گرافيک از دانشکده هنرهای زيبای دانشگاه تهران

Behsood
13-02-2009, 22:35
آقا من یکی از شخصیت های اصلی رو فراموش کردم!
هیچ کس هم صداش در نمیاد!

Bob : یک سگ تنومند است که در همسایگی اوگی زندگی میکنند ، یک شخصیت کاملا تکراری همانند سگ خاکستری کارتون تام و جری. باب می خواهد یک زندگی آرام و بدون سر و صدا داشته باشد اما بشرطی که شخصیت های دیگر داستان بگذارند چون معمولا یا موشک خانه اش ر ا خراب میکند و یا مورد اصابت چیزی قرار میگیرد ، در اینصورت تنها کاری که میکند اینست که گربه ها را با دیوار یکی کند.

Behsood
13-02-2009, 22:48
با سلام
آدرس تاپیک مخصوص دانلود این انیمیشن در پست اول قرار داده شد.

Untouchable
14-02-2009, 16:02
واقعا کارتون جذابیه ! :20::8:
من آرشیو کاملشو دارم :40::10::31:

befermatooo
14-02-2009, 19:36

Dee Dee : سوسک چاقی که همیشه گرسنه است ، او حتی می تواند یک سیاره را درسته ببلعد!

این خیلی باهاله !!!

Behsood
15-02-2009, 01:11
سلام
من خودم از شخصیت اون سوسک خونسرد خوشم میاد!

واقعا کارتون جذابیه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من آرشیو کاملشو دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انصافا می ارزد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Necromancer
14-03-2009, 05:55
سلام
من خودم از شخصیت اون سوسک خونسرد خوشم میاد!

انصافا می ارزد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره مارکی خیلی باحاله!
یه دفه مخ نومزد اوگی رو زده بود به طرز خفنی!!!
آخر کاری هم رفته بود عکس دختر مذکور رو برده بود به اتاق خصوصی خودش و چشبوند رو دیوار در کنار عکس انبوه بانوانی که مخشان را تیلیت نموده بود:27:

اما شخصیت جک روبد جور معرفی کردی!
جک یه گربه سبز رنگ "ورزشکاره" که" پسر عموی" اوگی و پای ثابت رفاقت با اونه!(از اوناییه که زنگ بزنی خونش بگی 10 دقیقه دیگه فلان جا باش بلافاصله میاد!)

Behsood
14-03-2009, 06:39
سلام
یه قسمت بود میرفتن تو بدن اوگی ...
یه جاییش رسیدن به یه دریچه که زیر پاشون بود وقتی بازش کردن پاهای اوگی معلوم بود که داره راه میره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وارد جزئیات نمیشم دیگه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]