PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریق استفاده ازقابلیت تشخیص اثر انگشت

[ali]
11-02-2009, 18:45
سلام دوستان
در لپ تاپ Dell vostro 1510 قسمتی هست که با استفاده از اثر انگشت می شه وارد سیستم عامل شد این قسمت را از کجا و چگونه فعال کنم؟

L.A.M.P.A.R.D
14-02-2009, 22:54
اره منم نیاز دارم . چطوریه ؟ ولی از من hp هستش

misha898
14-02-2009, 23:13
در لپ تاپ های اچ پی نرم افزار DigitalPersona Personal تقریبا همه جور مدیریت که بخوای بهت میده.
وقتی که اثر انگشت رو معرفی می کنی می تونی برای هر جایی که از شما پسور می خواد از اثر انگشت استفاده کنی

L.A.M.P.A.R.D
15-02-2009, 16:09
در لپ تاپ های اچ پی نرم افزار digitalpersona personal تقریبا همه جور مدیریت که بخوای بهت میده.
وقتی که اثر انگشت رو معرفی می کنی می تونی برای هر جایی که از شما پسور می خواد از اثر انگشت استفاده کنی

میشه با عکس نشون بدی

isbn84
22-02-2009, 14:29
سلام
dell vostro
من وقتی لپ تاپ دل رو خریدم فروشنده گفت از اثر انگشت استفاده نکن..چون اگر مشکلی پیش بیاد ...مثلا انگشتت زخم بشه یا قطع بشه..دیگه خودتو بکشی هم قفل دستگاه باز نمی شه...باید دستگاتو بفرستی شرکت دل مین بردشو عوض کنند.
در مورد راهنمایی در استفاده از finger print تو دفترچه راهنمای دستگاه من بود..ولی خیلی دردسر داره ..باید بری bios دستگاه و .....
]چند ساعت بعد:
.
.
.
.
.
من خودم اینو نصب کردم راحتم جواب داد نیاز به بایوس و اینا هم که تو دفترچه نوشته بود نبود(البته اگر ازطریق بایوس تنظیم کنی ، همون شرایطی براش پیش میاد که بالا گفتم که باید بفرستی شرکت و اینا....
امکانات جالبی داره ..مثلا قفل فلدر ها و اجرای برنامه ها با هر اثر انگشتت ، خلاصه با هر ده اثر انگشتت می تونی یه کاری بکنی ..دیگه نیازی به کد دادن هم نیست....

isbn84
22-02-2009, 23:12
یه مشکل عجیب که تو فینگر پرینت هست اینه که ...طرف نمی تونه فلدرو باز کنه ولی میتونه به راحتی پاکش کنه.

misha898
22-02-2009, 23:52
دوست عزیز اگه میشه واضح تر بگین عکس چی رو می خواین که براتون بزارم؟

avecina.ir
23-02-2009, 23:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلامم... عزیزجان فقط برو توووی گوگل و فرومهای خارجی یخورده نگاه کن افراد حرفه ای لپتاپ اووومدن مطلب و آموزش قدم به قدم با تصاویر گذاشتن......اینجا 99% خودشون مبتدین و نمیتونن درست جوابته بدن
ایشون تازه اووومدن میگن عکس چیو واست بذارم........!!

sari-1369
24-02-2009, 01:47
در لپ تاپ های اچ پی نرم افزار digitalpersona personal تقریبا همه جور مدیریت که بخوای بهت میده.

هرجایی که پسورد می خواد ؟؟؟ یا اینکه فقط لوگین؟

misha898
24-02-2009, 15:49

ابتدا روی آیکون برنامه مورد نظر (DigitalPersona Personal) راست کلیک می کنیم. بعد گزینه Fingerprint Enrollment رو انتخاب می کنیم

دکمه Next رو زده تا به مرحله بعد راهنمایی شوید

در این صفحه از شما سوال میشود که برای یوزری که در حال کار کردن با آن هستید می خواهید اثرانگشت را فعال کنید یا برای کاربر دیگری. بعد از انتخاب کاربر مورد نظر دکمه Next رو می زنیم

در این مرحله از شما می خواهد که انگشت خود را یکبار بطور صحیح روی فینگرپرینت بکشید (دفعه اول دیده نمی شود)

این مرحله ، مرحله تمرین است و نحوه کشیدن انگشت را برای شما نشان داده و شما می توانید امتحان کنید تا روش صحیح را بیاموزید. بعد از اینکه مسلط شدید می توانید به مرحله بعد بروید

در این مرحله باید مشخص کنید که کدامیک از انگشتانتان را می خواهید تعریف کنید . روی انگشت مورد نظر خود کلیلک کنید تا به مرحله بعد بروید

بعد از اینکه چهار سری با موفقیت عمل معرفی را پشت سر بگذارید به صفحه بعد منتقل می شوید که نشان دهنده این است که برای کدامیک ار انگشتان فینگرپرینت فعال است

دکمه Next را زده تا به مرحله آخر برسیم

بعد از دکمه Finish از این به بعد قادر به استفاده از اثرانگشت خواهید بود

---------------------------

هر جا که فیلد باشد که نیاز به رمز عبور باشد شما میتوانید از اثر انگشت خودتون استقاده کنید (حتی فروم ها و صفحات اینترنتی) تصاویر زیر را ببنید

avecina.ir
24-02-2009, 15:50
نه بابا..ایول این شد یک راهنمایی حرفه ای!
فقط عکسها ره بذار توووی تگ IMG تا دیده شن.......فروم بطور خودکار ریسایزشون میکنه.........اینجوری که گذاشتی دیدنشون راحت نیستش و معلوم نیستش که اصلن عکسها درست لود میشن یا نه.....آخریشون را که تست زدم باز نشد!!
این هاستها هم واسه عکس خوبه بذار اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا

misha898
24-02-2009, 16:07
نه بابا..ایول این شد یک راهنمایی حرفه ای!
فقط عکسها ره بذار توووی تگ img تا دیده شن.......فروم بطور خودکار ریسایزشون میکنه.........اینجوری که گذاشتی دیدنشون راحت نیستش و معلوم نیستش که اصلن عکسها درست لود میشن یا نه.....آخریشون را که تست زدم باز نشد!!
این هاستها هم واسه عکس خوبه بذار اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

دوست عزیز سوال من هم برای عکس این بود که این همه عکس نذارم

عکس ها رو درست کردم . در پرشین گیگ آپ کردم تا مشکلی پیش نیاد !!!

staritc
12-02-2010, 21:26
سلام دوستان
کسی ورژن 32 بیتی نرم افزار DigitalPersona Personal رو داره ؟
توی اینترنت هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.
برای ویندوز 7 لازم دارم.

poorya2008
19-02-2010, 07:47
سلام آقا من هر چی زور میزنم نمیتونم این finger printo به لب تاپ vostro 1520 بشناسونم لطفا بهم نشون بدین که چطوری درایورشو نصب کنم که قابل استفاده بشه ؟

mmasha
25-04-2010, 09:40
دوستان كسي تا حالا digitalpersona رو روي ويندوز 7 , 64بيتي نصب كرده؟
من hp دارم و ويندوزو عوض كردم و همه ي درايورها و نرم افزار مربوطه رو از سايت hp گرفتم اما اين يكي نصب نميشه تقاضاي كمك عاجل دارم!

javiddan
16-10-2010, 15:14
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزانی که در این مجموعه فعالیت می کنند
سوالی داشتم که تقاضا می کنم هر یک از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند راهنمایی ام کنند :
لپ تاپ DELL Studio 1558 دارم که شنیده ام که با استفاده از دوربین Webcam قادر به شناسایی چهره برای روشن نمودن دستگاه می باشد.(( بجای Password و یا مثل Finger Print )) لطفاً اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید راهنمایی ام کنید.
با تشکر

ramin1376
07-07-2013, 09:42
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییی

muhammadali1234
05-08-2013, 19:54
سلام
من لپ تاپ دل 3560 وسترو دارم هر کاری میکنم فینگر پرینتش رو نمی تونم بکار بیندازم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه اگر هم نیاز به نرم افزار جانبی داره بگین تا نصب کنم یا هر جور که کار کنه.

maryam-banoo
30-06-2015, 10:51
سلام دوستان، من لب تاب ایسوز دارم ،راهنمایی کنید که روش نصب میشه؟اگه اره چ طوری؟

Public Enemy
30-06-2015, 15:40
سلام دوستان، من لب تاب ایسوز دارم ،راهنمایی کنید که روش نصب میشه؟اگه اره چ طوری؟

دوست عزیز تاپیک قدیمی هستش ، لطفا تاپیک جداگانه برای مشکلاتتون ایجاد کنین .

در این انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می تونین مشکلتون رو مطرج کنین .

مدل دقیق لپ تاپ رو هم ذکر کنین :n01:

shahinsh
06-07-2016, 14:30
سلام
نوار مشکی حسگر اثر انگشت لپ تاپم بریده شده .قابل تعمیر هست؟
گارانتی emertat هست
دو هفته هست که گرفتم
الان با اینکه بریده شده وقتی انگشت روش میکشم چراغش روشن میشه ولی کار نمیکنه