PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرابی فیلم

power2e
12-02-2009, 03:00
سلام
در یه فیلم مینی دی وی به دلیل خرابی دوربین ، در هنگام ظبط سه نوار سیاه رنگ در وسط تصویر در کل فیلم افتاده (دوربین ام-دی 1000 پاناسونیک ) وقتی این فیلم رو با یه دوربین پیشرفته تر پخش میکنیم نوارهای سیاه به تصاویر ولی شطرنجی تبدیل می شوند اگه کسی شرکتی سراغ داره که میتونه این نوار خراب رو تعمیر کنه لطف کنه در پاسخ اسم تلفن یا نشانی شرکت رو برام بذاره
l

animeditor
12-02-2009, 14:08
سلام جميعاً

شايد دستگاه هاي قوي بتونن تا حدي تصاوير خراب روي نوار رو نشون بدن (البته تا حدي كه بشه تشخصي داد) ولي اگه خرابي واسه خود فيلم باشه به هيچ وجه نمي شه اونو درست كرد.

التماس دعا
يا علي

power2e
13-02-2009, 01:54
سلام
ممنون از پاسختون منظورتون از خرابی فیلم گاز گرفتگی نواره ؟ چون نوار سالم راستش فیلم برای یه فیلم برداره دیگست من دیدمش گفت که تعمیر کار بهش گفته یکی از گپ gapهای دوربین خراب شده من تا حالا این واژه رو نشنیدم و نمی دونم برای چیه

منظورتون از قابل تشخیص اینه که میشه تحمل کرد ؟ اگه همون قدرم باشه خوشحال میشم راهنمایی کنید کجا این کار رو میکنن

animeditor
14-02-2009, 11:17
سلام جميعاً

منظورم از خرابي، گاز گرفتگي يا جمع شدن نوار نيست ... اين كه روي تصوير ريختگي به وجود بياد.
اين ريختگي بيشتر موقعي پيش مياد كه يا هد دوربين كثيف باشه و يا خود نوار مشكل دار باشه (چه قديمي باشه و يا چندين بار روش ضبط كرده باشن).
اگه اون جوري كه مي گي باشه كه حتماً بايد دوربين بره تعمير.

منظورم از قابل تشخيص اينه كه فقط مي شه فهميد چه تصويري ضبط شده ... ولي بازم به هيچ وجه قابل استفاده نيست.

التماس دعا
يا علي

masoudtr
14-02-2009, 11:35
شما از یک دوربین نو برای پخش استفاده کن یا یک دوربینی که هدش را تمیز کرده باشی بعد میبینی که شطرنجی ها یکم کمتر میشه و به یک سمت تصویر میره بعد تو کامپیوتر یکم تصویر را بزرگتر کن بعد دوباره بزن رو سیدی تا حد زیادی مشکلت حل میشه

power2e
15-02-2009, 01:25
ممنون به کل امید شدم :31: کاش هدش کثیف بود لا اقل 30 مین میشد از سه تا نوار داشت بعضیا میگن از نوارایه پانا سونیک جدیده که انگار تقلبیه و سفته ماله یکی دیگه هو اینطور شده و یکی هم نوار تو دستگاه گیر کرده اما به هر حال مال اونا موقع رک تو دوربین معلوم شده