PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو adsl و یک کامپیوتر

anf-b
12-02-2009, 01:45
سلام دوستان عزیز
من در رشت زندگی میکنم و از شرکت فناوا :2:adsl با سرعت 256 kbps گرفتم!

خیلی دوست داشتم که سرعتم رو ارتقا بدم که وقتی با پشتیبانی این شرکت در رشت (بردباران) تماس گرفتم
مسئولشون گفت که اصلا 512 در رشت ارائه نمیدند!

من تماس گرفتم به تهران و قیمت روجویا شدم ! مسئولش گفتم قیمتش 499 هزار تومان :18: در ماه هست :18:
خوب این قیمت واقعا سرسام آور هست چون من سرویس 256 kbps رو ماهیانه 42 هزار تومان میدم!

خوب حالا تصمیم گرفتم برم یک خط تلفن و مودم دیگه بخریم و یک سرویس 256 براش بگیرم و به همین سیستمم وصلش کنم!

البته یک سیستم دیگه هم دارم ولی چون دومیه همیشه روشن نیست برای همین نمیصرفه!:5:

میخواستم بدونم تاحالا شما واستون پیش اومده که دوتا اینترنت روی یک کامپیوتر داشته باشید؟:21::27:
سرعتش چه جوری میشه؟
کسانی که اطلاعی دارند ممنون میشم بهم کمک کنند!
ممنون:40:

amirtoty
12-02-2009, 01:50
سرعتش فرقی نمیکنه !
من یک بار با ADSL128 و Dial up هم زمان وصل شدم، فرقی نکرد

caspian
12-02-2009, 04:54
مگه میشه؟چه جوری؟

zed2
12-02-2009, 12:05
مگه میشه؟چه جوری؟
امکان پذیر هست ولی باید شرکت پشتیبانی کنه که فعلا هیچ شرکتی نمی کنه...
الان هم هر کار کنین که از دو تا خط استفاده کنین از یک خط استفاده میشه و خط دوم به صورت پشتیبان میشه.دلیلشم متفاوت بودن ip ها است.

anf-b
12-02-2009, 17:03
امکان پذیر هست ولی باید شرکت پشتیبانی کنه که فعلا هیچ شرکتی نمی کنه...
الان هم هر کار کنین که از دو تا خط استفاده کنین از یک خط استفاده میشه و خط دوم به صورت پشتیبان میشه.دلیلشم متفاوت بودن ip ها است.
عجب !
پس هیچ راهی نداره ؟ حتما باید تقاضای Static IP کنم؟

zed2
12-02-2009, 20:22
عجب !
پس هیچ راهی نداره ؟ حتما باید تقاضای Static IP کنم؟
ربطی به ip استاتیک یا دینامیک نداره ...یک نوع تکنولوژی اصلاح شده DSL است. که دو خط ارتباطی هر دو یک ip داره .بیشتر هم تو خارج توسط شرکت ها استفاده میشه( کاربر خانگی های شهر های بزرگ خارج این سرویس رو دارن )تو ایران هم بخاطر گرون بدون پهنای باند و محدودیت سرعت هیچ شرکتی تجهیزات سخت افزاری اش رو نیاورده پس اصلا دونبالش نگرد.(چون وقتی این سرویس میاد که اولا پهنای باند ارزون شه دوما محدودیت سرعت 128 کیلوبیت از بیت بره)

SADEGH 7
12-02-2009, 20:40
سلام دوستان عزیز
من در رشت زندگی میکنم و از شرکت فناوا :2:adsl با سرعت 256 kbps گرفتم!

خیلی دوست داشتم که سرعتم رو ارتقا بدم که وقتی با پشتیبانی این شرکت در رشت (بردباران) تماس گرفتم
مسئولشون گفت که اصلا 512 در رشت ارائه نمیدند!

من تماس گرفتم به تهران و قیمت روجویا شدم ! مسئولش گفتم قیمتش 499 هزار تومان :18: در ماه هست :18:
خوب این قیمت واقعا سرسام آور هست چون من سرویس 256 kbps رو ماهیانه 42 هزار تومان میدم!

خوب حالا تصمیم گرفتم برم یک خط تلفن و مودم دیگه بخریم و یک سرویس 256 براش بگیرم و به همین سیستمم وصلش کنم!

البته یک سیستم دیگه هم دارم ولی چون دومیه همیشه روشن نیست برای همین نمیصرفه!:5:

میخواستم بدونم تاحالا شما واستون پیش اومده که دوتا اینترنت روی یک کامپیوتر داشته باشید؟:21::27:
سرعتش چه جوری میشه؟
کسانی که اطلاعی دارند ممنون میشم بهم کمک کنند!
ممنون:40:
دوست عزیز من الآن نگاه کردم دیدم صبانت تو رشت هم شعبه داره.تو تهران که سرعتش واقعا عالیه.قیمت هاش هم نسبت به این قیمت هایی که به شما گفتن خیلی کمتره.من پیشنهاد می کنم به سایتش یه سری بزنید.

anf-b
13-02-2009, 01:04
دوست عزیز من الآن نگاه کردم دیدم صبانت تو رشت هم شعبه داره.تو تهران که سرعتش واقعا عالیه.قیمت هاش هم نسبت به این قیمت هایی که به شما گفتن خیلی کمتره.من پیشنهاد می کنم به سایتش یه سری بزنید.
من رفتم توی سایتشون
قیمتشون باز هم گرونه!
و واسه رشت رو نوشتند SOON
یعنی فعلا سرویس نمیدند
ممنون
از zed26 عزیز هم ممنونم
پس باید adsl دوم رو برای سیستم دومم بگیرم
ممنون

zed2
13-02-2009, 14:04
من رفتم توی سایتشون
قیمتشون باز هم گرونه!
و واسه رشت رو نوشتند SOON
یعنی فعلا سرویس نمیدند
ممنون
از zed26 عزیز هم ممنونم
پس باید adsl دوم رو برای سیستم دومم بگیرم
ممنون
اره تنها این کارو می تونی بکنی تا بصرفه چون اگر دو تا رو به یک کامپیتور بزنی مثل پشتیبان میشه.
(در ضمن zed26 کیه ؟؟؟؟ )

anf-b
13-02-2009, 16:17
اره تنها این کارو می تونی بکنی تا بصرفه چون اگر دو تا رو به یک کامپیتور بزنی مثل پشتیبان میشه.
(در ضمن zed26 کیه ؟؟؟؟ )

امروز, 01:04 am

شرمنده چشام یک لحظه آلبالو گیلاس دید:d