PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : word

roohoravan
26-01-2006, 00:50
با سلام.من وقتي در word متني را تايپ ميكنم زير كلمات خط قرمز مياندازد وبايد يكي يكي راست كليك كنم و حذف كنم.راهي هست كه كلا اين اشكال را برطرف كرد؟ در ضمن برنامه من فارسي است.با تشكر

qoqnoos
26-01-2006, 01:00
فکر کنم از ورلد 99 استفاده میکنی درسته؟
اون خطهای قرمز مشکلی نیست وقتی نوشته های خودت رو بخوای پرینت بگیری اونا وجودنداره بیشتر بگو چکار میخوای بکنی تا راهنماییت کنم

roohoravan
26-01-2006, 02:09
با سلام.من ازword 2003 استفاده ميكنم و فارسي سازش هم نصب كردم البته بدون فارسي ساز هم مشكل را داشت.در ضمن پرينت هم نميگيرم مثلا متني را از جايي كپي كنم ودر word بريزم اين خطها ايجاد ميشه.با تشكر

hesam
26-01-2006, 02:17
برو بچ مشکی نیست این خط ها برای مشکلات املایی هست که متن داردمثلآ شما می نویسید داشته بید ولی wordبید نداره خط قرمز به معنایه غلط املایی میگیرد این خطها در هنگام print میروند

mahe ziba
26-01-2006, 02:31
اون خطهاي قرمز براي غلط گيري هستن. Word شما طوري تنظيم شده كه به طور اتوماتيك غلط ديكته ها رو بگيره. براي برداشتن اون روي Toolbar Icon در Word كليك كرده و بعد به ترتيب روي Tools و Options و گرامر كليك كنيد و در پنجره اي كه باز ميشه در قسمت Grammar/Orthograph تيك رو از جلوي Verify Orthograph برداريد.

roohoravan
26-01-2006, 02:32
با سلام.آقا من وقتي متني را هم از جايي مثلا اينترنت كپي ميكنم ودر word ميريزم اين خطها ايجاد ميشه و هم در موارد ديگر.اصلا ربطي به پرينت نداره.چون من نميخواهم پرينت بگيرم فقط ميخواهم آن متنها راسيو كنم و با اين اشكال حال نميده كه سيو كنم.با تشكر

*NashenaS*
26-01-2006, 02:44
با سلام.آقا من وقتي متني را هم از جايي مثلا اينترنت كپي ميكنم ودر word ميريزم اين خطها ايجاد ميشه و هم در موارد ديگر.اصلا ربطي به پرينت نداره.چون من نميخواهم پرينت بگيرم فقط ميخواهم آن متنها راسيو كنم و با اين اشكال حال نميده كه سيو كنم.با تشكر

دوست عزيز... شما نگران نباش... اصلا مشكلي نيست..
.
اون ها فقط جنبه اخطار دارن براي غلط املايي... خطهاي سبز هم نشون دهنده گرامر هست..
.
اين خط ها صرفا تشخيص برنامه هست و شما با رايت كليك كردن بر روي اون ها هم ميتوني تغييرات رو قبول كني و هم صرف نظر كني...

موفق باشيد :)

roohoravan
26-01-2006, 02:55
با سلام.آخه عزيزان من اصلا غلط املايي نمي نويسم كه بخواهد غلط بگيرد.قبلا يكي از دوستان براي برطرف كردن اين نقيصه راهي آموزش داد و كلا اين مشكل حل شد ولي من فراموش كردم.در ضمن بايد كل متن را يكي يكي راست كليك كرد وبرطرف كرد.با سپاس

*NashenaS*
26-01-2006, 03:01
در ضمن بايد كل متن را يكي يكي راست كليك كرد وبرطرف كرد

شما ميتوني براي رفع اين مشكل... موقع راست كليك كردن يا ignore all رو بزني يا correct all رو.

شما همچنين سعي كن زبان Microsoft Word رو تغيير بدي و مطمئن شي كه همه رو highlight كردي و اون زبونيه كه مي خاي... مثلا انگليسي

R£ɀД
26-01-2006, 08:30
بهترين راه رو mahe ziba عزيز گفتن من فقط گفتشون رو تصحيح مي كنم :

براي برداشتن اون روي Toolbar Icon در Word كليك كرده و بعد به ترتيب روي Tools و Options و گرامر كليك كنيد و در پنجره اي كه باز ميشه در قسمت Grammar/Orthograph تيك رو از جلوي Verify Orthograph برداريد.
وقتي وارد Options شدي قسمت spelling&grammar رو انتخاب كن بعد تيك chek spelling as you type رو بردار و ok كن اونوقت مشكلت كامل حل ميشه.