PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی نرم افزار برای سانسور کردن فیلم زیرنویس دار

kh1zareei
11-02-2009, 09:38
سلام
می خوام یه نرم افزاری به من معرفی کنید که با اون بتونم یه فیلم زیرنویس دار رو سانسورش کنم طوریکه بعد از سانسور کردن، فیلم سانسور شده با زیرنویسش دیده بشه. این برام خیلی مهمه که زیرنویس فیلم بعد از سانسور شدن فیلم دیده بشه . ممنون میشم راهنماییم کنید.

Javad_Ed
11-02-2009, 10:33
سلام
می خوام یه نرم افزاری به من معرفی کنید که با اون بتونم یه فیلم زیرنویس دار رو سانسورش کنم طوریکه بعد از سانسور کردن، فیلم سانسور شده با زیرنویسش دیده بشه. این برام خیلی مهمه که زیرنویس فیلم بعد از سانسور شدن فیلم دیده بشه . ممنون میشم راهنماییم کنید.
 سلام
اگه زیر نویس به فیلم چسبیده باشه مشکلی نیست با هر نرم افزاری مثله :
corel video studio
ادیوس یا پریمیر .....
میتونید تدوینش کنید :20:

masoudtr
11-02-2009, 14:57
اگه زیر نویس به فیلم نچسبیده بود بهترین کار اینه اول زیر نویس را به فیلم بچسبونی بعد سانسور کنی
با نرم افزار جت ادیو هم میشه
تو همین تاپیک هم توضیحش را دادم
ولی اگر نچسبیده بود فقط در صورتی که srt باشه زیرنویسش میتونی با نرم افزار هایی مثل TimeAdjuster زیر نویس را با فیلم سانسوری ات هماهنگ کنی برای برش و سانسور فیلم هم از هر نرم افزاری میشه استفاده کرد مثل یولید و پریمیر و نرم افزار هایی مثب cut& join

mehrdad232
29-05-2010, 14:06
سلام منم همین مشکلو دارم اگه فیلم دی وی دی باشه چی؟! زیرنویسش کجاست؟؟ من وارد پریمیرش کردم دیگه اونجا زیرنویس نشون نمیده!!

PaRkOr
29-05-2010, 23:04
سلام منم همین مشکلو دارم اگه فیلم دی وی دی باشه چی؟! زیرنویسش کجاست؟؟ من وارد پریمیرش کردم دیگه اونجا زیرنویس نشون نمیده!!
شما اول با Aiseesoft_Total_Video_Converter به فرمت avi یا هر فرمت دیگه ای تبدیلش کن، با این کار زیرنویس به فیلم می چسب ــه. بعد با هر نرم افزار موتاژی میتونی سانسورش کنی. ساده ترینش یولید ــه :دی

یا هوووووووووووووووووو

mehrdad232
30-05-2010, 00:00
شما اول با Aiseesoft_Total_Video_Converter به فرمت avi یا هر فرمت دیگه ای تبدیلش کن، با این کار زیرنویس به فیلم می چسب ــه. بعد با هر نرم افزار موتاژی میتونی سانسورش کنی. ساده ترینش یولید ــه :دی

یا هوووووووووووووووووو

من این برنامه رو دانلود کردم ولی وقتی فایل رو ادد می کنم هیچ زیرنویسی واسش نمیشناسه
می تونی کمکم کنی؟؟؟:41::41:

PaRkOr
30-05-2010, 18:58
نیازی نیست بشناسه
وقتی یه فایل فیلم رو از dvd وارد نرم افزار کنی، خود به خود همراهش زیرنویسش هم باش میاد. بعد هم همون کارایی رو که گفتم انجام بده

یا هوووووووووووووووووو

mehrdad232
01-06-2010, 23:22
بازم نشد ولی مرسی که کمک کردی

Mr Andersson
02-06-2010, 01:52
درود;

اشتباه شما اینه که بجای اینکه از منوی انتخاب درایو, درایوی رو که در اون DVD شما قرار داده شده رو انتخاب کنید اونو ADD میکنید که در اینصورت نرم افزار زیرنویسی رو قطعا تشخیص نمیده.. منتها اگر این فایل بر روی هاردتون ذخیره شده از این نرم افزار ها استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.......

mtoosi64
07-10-2010, 12:00
من فيلم 2010 سانسور شده دارم. اما زيرنويسي كه دارم مربوط به نسخه سانسور نشده است. چطور ميتونم اين دوتا رو با هم ست كنم؟

farshad20201
20-07-2011, 00:23
من 1مشکل اساسي دارم
ببينيد من چنتا فيلم هاي معمولي دارم منظورم اينه که فيلمام دي وي دي نيس و فرمت avi هستش
و ببينيد مثلا فيلمم 1ساعت 50دقيقه هست و من فيلما 1ساعت 20دقيقه ميبينم اما از اون به بعد ميخام 5 دقيقه ميخام سانسور کنم
که 1ساعت 25دقيقه فيلما بذارم باشه که ميشه 5دقيقه را وسط فيلم سانسور کنم
لطفا کمک کنيد

Zahra.key
10-01-2013, 23:00
سلام ... زیر نویس رو چطوری بچسبونم؟

azadeh26
14-01-2013, 14:43
mersi az shoma

inceptro
03-03-2013, 13:46
سلام من میخواستم نرم افزاری رو معرفی کنین که سرعت رندربالایی داشته باشه و بتونه از حداکثر توان سیستم بهره ببره.برای انجام اصلاحاتی در فیلم بطوری که بعد از انجام اصلاحات زمان زیادی برای خروجی صرف نشه.مشخصات سیستم هم بالاست.
ممنون.

پرستو خ.ف
24-11-2013, 14:02
من فيلم 2010 سانسور شده دارم. اما زيرنويسي كه دارم مربوط به نسخه سانسور نشده است. چطور ميتونم اين دوتا رو با هم ست كنم؟ درستش اینه که بدونی کجاهای فیلم سانسور شده. اگه ندونی کاری نمی تونی بکنی. در صورتی که می دونی: نیاز داری به سابتایتل ورک شاپ. زیرنویس رو از قسمت فایل وارد کن و فیلم رو هم اگه می خوای از قسمت مووی. اون قسمت هایی از فیلم که سانسور شده رو زیرنویسش رو تو متن زیرنویس پیدا کن. مثلن از دقیقه ی 3 تا 6 سانسور شده. اون زیرنویس های سانسوری رو پاک کن. بعد از اون قسمت به بعد زیرنویس رو انتخاب کن تا آخر. بعد برو توی اون آیکون تایمینگ که توی نوار بالای صفحه ست و عکس ساعت داره. ست دیلی رو روی (-) تنظیم کن و میزان دقیقه و ثانیه ی سانسور شده رو که برای مثال 3 دقیقه ست وارد کن. آیکون سلکتد سابتایتلز رو فعال کن و اپلای کن. برای هر قسمت که سانسور شده این کار رو تکرار کن و آخرش سیو از کن. درست میشه :) اگرم خیلی برات مهم نیست که سیو بشه خب با کی ام پلیر باز کن و با کروشه ها جابهجا کن سابتایتل رو موقع دیدن.

Ali_Hero
26-10-2014, 18:37
با سلام خدمت شما

ببخشید 2 تا سوال داشتم

سوال اول :
من مثلا یه فیلم رو که زیرنویسش رو از طریق نرم افزار MKV MERGE بهش چسبوندم رو با نرم افزار SolveigMM Video Splitter سانسور میکنم
ولی بعد از سانسور کردن زیرنویس از بین میره ... چیکار کنم لطفا راهنمایی کنین ..........:n01:.........|||||

سوال دوم :
یه راه دیگه هم هست که از طریق نرم افزار jetaudo زیرنویس رو رو فیلم حک کنی ... اما از اون روش هم کیفیت فیلم میاد پایین و هم دیگه نمیشه زیرنویس سانسور شده رو دوباره به صورت جداگانه از تو فیلم بیرون بیاری
.... اصن تو بد وضعیتی گیر افتادم لطفا کمک کنین ::::n27:

labkhand.rooz@
23-04-2017, 01:16
من یه فیلم رو زیرنویس بهش چسبوندم بعد با برنامه boilsoft video spliter قسمتهایی از اون رو کات کردم . و بعدش که فیلم رو نگاه میکردم خیلی خوب سانسور شد وزیر نویس هم داشت . ولی از اون به بعد دیگه نتونستم همین روشو واسه فیلم های دیگه انجام بدم . چون فیلم توی برنامه که درگ میکنم نشون نمیده . چرا اینطوری شده ؟؟ با خیلی از برنامه های دیگه هم کار کردم ولی وقتی سانسور میکنم زیر نویس قطع میشه .لطفا راهنمایی کنیید . یه برنامه سبک میخوام که با زیرنویس سانسور بشه وترجیحا کم حجم . مرسی