PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسي نويسي در اديوس

rezakf
10-02-2009, 14:50
با سلام

من ميخواستم بدونم بهترين راه واسه نوشتن فارسي و انتخاب فونتهاي متنوع در اديوس با چه برنامه اي و چگونه ست

من خودم با ipt5 كار ميكنم اما يه مقداري باهاش مشكل دارم .

power2e
13-02-2009, 02:28
فارسی نویس نسل جوان و مریم خوبن اما من براتون یه راه حل پیشنهاد میکنم اگه با فتوشاپ کار میکنید میتونید حتی فونتهای نستعلیق و جلوه های فتو شاپ متنتون رو تایپ کنید بعد لایه بک گراند رو دلیت کید و فایلتون رو با فرمت پی اس دی ذخیره کنید و بعد تو ادیوس فایل رو اپن و به تایتله تایم لاین ببرید

rezakf
13-02-2009, 07:04
فارسی نویس نسل جوان و مریم خوبن اما من براتون یه راه حل پیشنهاد میکنم اگه با فتوشاپ کار میکنید میتونید حتی فونتهای نستعلیق و جلوه های فتو شاپ متنتون رو تایپ کنید بعد لایه بک گراند رو دلیت کید و فایلتون رو با فرمت پی اس دی ذخیره کنید و بعد تو ادیوس فایل رو اپن و به تایتله تایم لاین ببرید

بسيار ممنون از راهنماييتون دست شما درد نكنه ميرم امتحان كنم :11:

behrang_shadow
19-02-2009, 20:03
فارسی نویس Farsi.Nevis.Maryam.4.0 فوق العادست، تعداد بسیار زیادی فونت داره که شامل تعدادی فونت نستعلیق هم میشه. حجمش برا دانلود حدود70مگابایته.

google_mz
20-02-2009, 06:18
با سلام

من ميخواستم بدونم بهترين راه واسه نوشتن فارسي و انتخاب فونتهاي متنوع در اديوس با چه برنامه اي و چگونه ست

من خودم با ipt5 كار ميكنم اما يه مقداري باهاش مشكل دارم .

سلام
من با ادیوس 5 خیلی راحت فارسی تایپ میکنم (با استفاده از فونت های نصب شده توی سیستم) و از هیچ نرم افزار فارسی نویسی هم استفاده نمیکنم. امتحان کنید ببینید برای شما هم ممکنه؟

asd33
26-02-2009, 15:25
بله ممنون !
براحتی میشه تو ادیوس 5 فارسی تایپ کرد مثل word

rezakf
27-02-2009, 09:59
سلام
من با ادیوس 5 خیلی راحت فارسی تایپ میکنم (با استفاده از فونت های نصب شده توی سیستم) و از هیچ نرم افزار فارسی نویسی هم استفاده نمیکنم. امتحان کنید ببینید برای شما هم ممکنه؟

من با اديوس 4.51 كار ميكنم و خودش فقط يه نوع فارسي داره بخاطر همين رفتم سراغ فارسي سازهاي ديگه

بهرحال ممنون از راهنماييتون :11:

rasoolsm
19-04-2009, 23:09
سلام.power2e خواهش می کنم یه کمکی به من بکن که هیچکی به دادم نمیرسه !!من میخوام با شکسته نستعلیق تو ادیوس بنویسم با میر عماد . اما مسقیم نمی شه.خواهش می کنم منو راهنمایی کن.و می خوام یه کار بکنم که از تو نوشته نور رد بشه.با چه نرم افزاری میشه ؟؟؟؟اگه کسی دیگه جوابه سوالمو داره کمک کنین خواهش می کنم .

viilll
24-04-2009, 12:19
سلام.power2e خواهش می کنم یه کمکی به من بکن که هیچکی به دادم نمیرسه !!من میخوام با شکسته نستعلیق تو ادیوس بنویسم با میر عماد . اما مسقیم نمی شه.خواهش می کنم منو راهنمایی کن.و می خوام یه کار بکنم که از تو نوشته نور رد بشه.با چه نرم افزاری میشه ؟؟؟؟اگه کسی دیگه جوابه سوالمو داره کمک کنین خواهش می کنم .

سلام
متن دو به فتوشاپ ببرید و با بکگراند ترانسپارنت ذخیره کنید . برای در شدن نور باید از افترافکت استفاده بکنید.البته در پریمایر هم یک پلاگین برای این کار هست.اما به نرمی و قدرت افترافکت نیست.شاید برای ادیوس هم پلاگین باشد.دوستان بهتر میدانند.

tiyam 01
01-06-2010, 15:45
سلام "فارسی نویسی در ادیوس" رو تو گوگل سرچ کردم این تاپیک اومد.

مشکل من اینه تو ادیوس 5 میتونم مستقیم فارسی تایپ کنم اما وقتی دکمه space رو میزنم متن میپره... ویندوزم هم ویندوز هفت 64بیتی هست

Mr Andersson
02-06-2010, 02:21
درود;

Alt+288 رو بزن ببین چی میشه..

.......

tiyam 01
02-06-2010, 16:02
ok امتحان میکنم
اما یه مشکل دیگه هم هست
ادیوس رو تو ویندوز اکس پی نصب کردم تو فارسی نویسی مشکل سون رو نداره اما فقط یه فونت رو میشناسه و بعضی کلمات رو به صورت به هم چسبیده نشون میده که باید چندتا space اضافه بزنی تا جدا شن. وقتی هم بخوای یه متن رو بنویسی که هم انگلیسی هم فارسی توش باشه یه کم متنه قاطی میشه ... مشکل اول رو تونستم با فارسی نویس ipt حل کنم اما تو ipt نمیشه انگلیسی نوشت (واسه متنهای که هم انگلیسی دارن هم فارسی مثلا کلمه ویندوز seven)

Mehrangz
25-06-2010, 16:28
بهترین راه تایپ فارسی در ادیوس که خودم تست کردم همه نرم افزار هارو جواب نداد ولی این یکی جواب داد.
نرم افزار LeoMoon Persian TTT_full42
لینک دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید