PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با samsung hd753lj

shahram_yy
10-02-2009, 13:14
سلام

2-3 روز هست که یک هارد HD753LJ سامسونگ خریدم. قبل از اون یک هارد 160 مکستور داشتم.
مادر بوردم GA-M55SLI-S4 هست با CPU : AMD 6000+ و 4 Gig RAM Patriot BUS 800 و پاور 480 گرین.
در ضمن ورژن BIOS مادربرد هم F10 هست.
هارد جدی خیلی خیلی عالی کار میکن و نه صدای اضافی میده و نه غیره. سرعتش هم واقعا عالی هست.
ولی کافیه که هنگام گوش کردن مثلا یک فایل MP3 با winamp و یا windows media player ، یک فایل مثلا 600 مگی رو از یک درایو داخل یک درایو دیگه کپی کنم ، آهنگ شروع میکنه به گیر گیر کردن و حتی حرکت فلش موس هم گیر گیری میشه ولی عمل کپی در اوج سرعت و قدرت انجام میگیره و بدون هیچ مشکلی خاتمه پیدا میکنه.ولی متاسفانه ، تر میزنه تو بقیه کارا.
همه جوانب کار رو بررسی کردم.

تمام دستگاههای SATA و PATA رو بجز هارد samsung در آورد و در حالتی که فقط یک ویندوز و درایور کارت صدا رو نصب کردم (دقیقا همونایی که همیشه نصب میکردم) ولی باز هم اون اشکال هستش.
ستاپ رو هم دیفالت کردم ولی نشد.
روی ویستا چک کردم ولی بازم گیر میکنه.

میام هارد سامسونگ رو در میارم و 160 مکستوره (اون هم SATA هست) رو میزارم و دقیقا همون کارهای بالا رو انجام میده ولی 1 عمل کپی که سهله ، 4-5 تا کپی همزمان تو درایو های مختلف هم که انجام بدم باهاش ، کوچکترین گیری توی پخش mp3 و یا کار های دیگه پیش نمیاد.

حالا چنتا حالت هست :
1- هارم خرابه؟
2- هارد با مادربوردم بنا به هر دلیل سازگار نیست؟
3- توی SETUP تغییر خاصی میشه داد که این مشکل برطرف بشه ؟
4- هیچ کدام .

پیشاپیش از راهنمایی همه دوستان سپاسگزارم.