PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد بازي جزيره سايه ها

AmirArdawan
25-01-2006, 22:05
با سلام خدمت بچه ها
من يك مشكل در موزد بازي جزيره سايه ها داشتم. من اين بازي رو طبق راهنما دارم بازي مي كنم. من به قسمت كتاب خانه رسيدم. بعد از قرار دادن تلسكوپ روي پنجره و خواندن كد 1692 طبق گفته راهنما بايد اين كد رو روي پانل امتحان كنم. ولي نمي دونم روي كدوم پانل. لطفاً منو راهنمايي كنيد.

Babak_King
25-01-2006, 22:12
يا دش بخير دوراني داشتيم با اين بازي روي پي اس 1
ببينين شما بايد از اين كتابخونه كه حالت دوار داره بالا برين تويه فك ميكنم طبقه سوم و طبقه يكي به آخر يك پانل هست اونجا بايد اين كدو وارد كنين بعد برين چند تا تلسكوپو طوري بچينين كه يه شكل روي ديوار درست بشه
خيلي وقت پيش اينو بازي كردم اينا يادم بود
موفق باشين

AmirArdawan
26-01-2006, 13:31
من تلسكوپ رو پيدا كرده بودم و سر جاش گذاشته بودم. فقط نمي دونم اون رمزي رو كه با تلسكوپ پيدا كردم كجا بايد وارد كنم تا در مخفي باز بشه. ممنونم

ALt3rnA
26-01-2006, 14:57
منظور بازی alone in the dark هست گویا

AmirArdawan
28-01-2006, 12:34
آره منظورم همون بازي بود

Babak_King
28-01-2006, 13:06
اينا راهنماي اين بازيي اميدوارم به كارت بياد فقط چند قسمت داره خودت قسمت مورد نظرتو دانلود كن

قسمت سوم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمت دوم

قسمت اول

راستي كسي ميدونه اين قسمتي كه رو ps2 اومده رو چه جوري ميشه گير اورد از تو بازار؟

Babak_King
28-01-2006, 15:15
دوست من به اين لينكم يه نگاهي بنداز

AmirArdawan
29-01-2006, 14:18
ممنونم از راهنمايي هاتون ولي اگه كسي راهنماي فارسي اين بازي رو برام بزاره ممنون مي شم. چون من به زبان انگليسي مسلط نيستم

piishii
16-02-2006, 11:10
آقا سلام من این بازی رو گرفتم نسخه فارسی داریتوس اگه کسی پسوورد زیپ این بازی رو داره لطفا بگه

NINTENDO_DS
16-02-2006, 16:17
4 سال پيش اين بازي رو تموم كردم ولي بابك جان فكر كنم ايشون بايد از طبقه اخر كتابخونه برن بيرونيك ساختمون اونجا هست بايد يك كاري بكنند بعد بيان برن توي كتابخونه و حيوانات پرنده رو بكشن بعد برن پهلوي يكي از قفسه ها كد رو اونجا وارد كنند و بعد در مخفي پيدا ميشه بعد اون 2 يا 3 غول رو ميكشند و وارد درب مخفي ميشن البته ميگم درست يادم نيست اين بازي مال خيلي سال پيشه

piishii
17-02-2006, 20:48
ای خدا اگه کسی نیست کمک من کنه بگید برم سی دی رو پس بدممممممم

OMID
18-02-2006, 00:26
ای خدا اگه کسی نیست کمک من کنه بگید برم سی دی رو پس بدممممممم

با سلام
امین جان نسخه ای که شما گرفتی کپی شده است ؟
در ضمن بعید میدونم کسی داشته باشه چونکه برای شرکت ایرانی هست توی سایتهای سریال چیزی براش گیر نمیاد.
شما یه کار کن یه زنگ بزن به فروشنده . اون باید 100% داشته باشه ;)
اگه نداشت ببر بکوبون تو سرش سیدی ها رو :laughing:

piishii
18-02-2006, 11:40
با سلام
امین جان نسخه ای که شما گرفتی کپی شده است ؟
در ضمن بعید میدونم کسی داشته باشه چونکه برای شرکت ایرانی هست توی سایتهای سریال چیزی براش گیر نمیاد.
شما یه کار کن یه زنگ بزن به فروشنده . اون باید 100% داشته باشه ;)
اگه نداشت ببر بکوبون تو سرش سیدی ها رو :laughing:

سلام.
امید جان جایی که من زندگی می کنم محیطش کوچیکه و یه فروشنده بازی هم بیشتر نداره که اونم من یه عمر مشتریشم و جدا از بازی سر و کار داره با من :biggrin: این که بازی کپیه درسته و اگه رمزشو گیر نیارم خودشم می دونه بهش پس میدم فقط قبل از این کار یک سوال عزیز : یک برنامه هست که پسوورد فایل های رر رو در میاره .
به نظرت میتونه کمکم کنه ؟ :blink: ;)

OMID
18-02-2006, 11:46
سلام.
امید جان جایی که من زندگی می کنم محیطش کوچیکه و یه فروشنده بازی هم بیشتر نداره که اونم من یه عمر مشتریشم و جدا از بازی سر و کار داره با من :biggrin: این که بازی کپیه درسته و اگه رمزشو گیر نیارم خودشم می دونه بهش پس میدم فقط قبل از این کار یک سوال عزیز : یک برنامه هست که پسوورد فایل های رر رو در میاره .
به نظرت میتونه کمکم کنه ؟ :blink: ;)
سلام امبن جان
نمیدونم با برنامه ای بتونی اون پسورد رو رد کنی بعید میدونم بشه این کار رو کرد :cry:
حالا باز تستش ضرر نداره ;)