PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار Crack BIOS Password

aliarnold
09-02-2009, 18:35
من يه لينك از اين نرم افزار ميخوام
Crack BIOS Password
ممنون

Ship Storm
09-02-2009, 21:21
یه لینک میهن دانلود گذاشته بود ولی اونم متاسفانه الآن چک کردم پاکش کرده :41:

aliarnold
10-02-2009, 12:31
اصلا انگار همون يه لينكه چون من هر چي گشتم نبود

aliarnold
10-02-2009, 21:30
اقا يه لينك از اين نرم افزار ها هم بذاريد مشكل من حل ميشه
Bios Password Finder
CMOS BIOS Password Cracker
CMOS Killer
ممنون

Ship Storm
10-02-2009, 21:50
فکر کنم این کار شما رو راه بندازه چون میخواین پسورد بایوس رو پاک کنید

Hiren's BootCD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم توضیحاتی از این نرم افزار :

اگه این به کارتون نیومد بگید لینک ها رو بگردیم بزاریم من دو تای اول رو گشتم چیزی دستگیرم نشد ولی بازم میگردم و سعی میکنم پیداش کنم براتون :11:

aliarnold
11-02-2009, 06:41
فکر کنم این کار شما رو راه بندازه چون میخواین پسورد بایوس رو پاک کنید

Hiren's BootCD

اینم توضیحاتی از این نرم افزار :

اگه این به کارتون نیومد بگید لینک ها رو بگردیم بزاریم من دو تای اول رو گشتم چیزی دستگیرم نشد ولی بازم میگردم و سعی میکنم پیداش کنم براتون :11:

دوست عزيز ممنون از تلاش و كمكتون
من8 hiren رو دارم اما براي بالا اومدن اين هم به داشتن بوت و در نتيجه شكستن رمز bios احتياج هست كه البته با فرض داشتن رمز ستاپ هم اين نرم افزار رو امتجان كردم كه كار نداد!
با اين حال اگر نرم افزاري براي شكستن رمز ستاپ براي من پيدا كنيد ممنون ميشم
با تشكر

ehsankalak
11-02-2009, 08:22
سلام دوست عزیز میشه پروژه رو یه توضیح بدی ما بدونیم چیکاره ایم ؟ شما میخوای پسورد بایوس یه سیستمو که Security level یوزر داره ( هنگام روشن شدن پسورد میخواد ) پاک کنی درسته ؟

Mohsen6558
11-02-2009, 09:41
دوست عزیز شما باید بیشتر توضیح بدین در مورد نرم افزارو شرایطی که هستین شما می تونین با سی دی بوت بشین؟
می تونین وارد ویندوز بشین؟
دسترسی به سخت افزار کامپیوتر دارین؟

Mohsen6558
11-02-2009, 09:41
دوست عزیز شما باید بیشتر توضیح بدین در مورد نرم افزارو شرایطی که هستین شما می تونین با سی دی بوت بشین؟

aliarnold
11-02-2009, 12:24

ببينيد دوستان فرض رو بر اين بذاريم كه يه كام داريم كه ستاپش پسورد داره و بوت آن هم قفل هست(مثل كامپيوترهاي دانش@گاه يا كافي@نت يا...)و چندتا يوزر با كاربري محدود داره
حالا من ميخوام به اين كامپيوتر نفوذ كنم و فقط به رمز بايوس احتياج دارم تا بتونم cd كه دارم رو بوت كنم و بقيه كارا رو انجام بدم
اما من هر روشي كه روي كام خودم انجام دادم پسورد برداشته نشد كه نشد و اين سه نرم افزاري كه اسامي آنها رو دادم راه ديگه اي براي اين كار هستند.
ehsankalak جان فرض رو بر اين بذاريم كه هر دو حالت sec level رو داشته باشيم(يكي اون موقع كه وارد ستاپ ميشيم رمز بخواد و يكي ديگه اون موقع كه كام رو روشن ميكنيم)
در ضمن اگر راه ديگه اي هم هست لطفا اون رو بيان كنيد
ممنون از توجهتون دوستان

aliarnold
12-02-2009, 11:41
ببينيد دوستان فرض رو بر اين بذاريم كه يه كام داريم كه ستاپش پسورد داره و بوت آن هم قفل هست(مثل كامپيوترهاي دانش@گاه يا كافي@نت يا...)و چندتا يوزر با كاربري محدود داره
حالا من ميخوام به اين كامپيوتر نفوذ كنم و فقط به رمز بايوس احتياج دارم تا بتونم cd كه دارم رو بوت كنم و بقيه كارا رو انجام بدم
اما من هر روشي كه روي كام خودم انجام دادم پسورد برداشته نشد كه نشد و اين سه نرم افزاري كه اسامي آنها رو دادم راه ديگه اي براي اين كار هستند.
ehsankalak جان فرض رو بر اين بذاريم كه هر دو حالت sec level رو داشته باشيم(يكي اون موقع كه وارد ستاپ ميشيم رمز بخواد و يكي ديگه اون موقع كه كام رو روشن ميكنيم)
در ضمن اگر راه ديگه اي هم هست لطفا اون رو بيان كنيد
ممنون از توجهتون دوستان

aliarnold
14-02-2009, 15:01
آقايون اساتيد پس چي شد؟؟

aliarnold
22-02-2009, 13:39
اقا یه جدید گیر آوردم دوستان امتحان کنند و خبر بدند
+989313300000