PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست: تبدیل لوگو به فایل کامپیوتری

xqg50
09-02-2009, 02:05
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان این لوگوی ورودی ماست که با دست کشیدیمش میشه یه نفر زحمت بکشه کامپیوتریش کنه منظورم اینه که تمام خطوط یه نواخت بشن و نوشته زیرش(دانشگاه علوم پزشکی تهران) هم به صورت تایپ شده بالاش باشه منطورم داخل همین دایره .و در پایین یعنی همون جایی که الان نوشته داره نوشته بشه (دندانپزشکی 86) در ضمن اون دوتا خط عمودی سمت چپ و عدد 10 در وسط با دو تا خط کوچیک زیرش و تمام نقاط سیاه هم اضافه هستن اگه ممکنه با یه پسوندی باشه که زمینه نداشته باشه و با زوم کردن کیفیتش پایین نیاد.**با نهایت تشکر**

Saeed kmss-D
09-02-2009, 14:40
سلام...

بفرماييد دوست عزيز، ببينيد خوب شده؟

( قسمت ضميمه ها psd & png )

موفق باشي♥♥♥

xqg50
10-02-2009, 01:05
آقا سعید خیلی ممنون واقعا کارتون عالی بود از طرف همه بچه های کلاس ازتون تشکر می کنم.

xqg50
11-02-2009, 16:56
آقا سعید شرمنده ولی یه زحمت دیگه داشتم. وقتی از فایل لوگو پرینت گرفتم متوجه کمی ناهماهنگی در دو قسمت لوگو شدم اگه زحمت بکشی درستشون کنی ممنون میشم .
توی این دوتا عکس با فلش نشونشون دادم . من با مداد خط رو کمی ضخیم کردم درست شد اگه شما بتونی یه جوری خطوط رو تغییر بدی که ضخامتش ثابت بمونه خیلی خوب میشه عکس اول اصلاح شده و عکس دوم دست نخورده است .البته بیشتر اون جا که سه تا فلش کشیدم تو چشم می خوره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed kmss-D
11-02-2009, 19:22
سلام...

ببينيد خوب شد دوست عزيز؟

موفق باشي♥♥♥

xqg50
12-02-2009, 00:45
دست شما درد نکنه آقا سعید خیلی زحمت دادیم .کارتون واقعا عالی بود. این عکس کار خودمه تقدیمش می کنم به شما.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]