PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق بازیهای اورجینال در ایران با بازیهای قابل دانلود از اینترنت همراه با کرک دقیقا چیست؟

sababmanam
08-02-2009, 22:53
با سلام و احترام
با توجه به لینک دانلود بازی ها ی گوناگون (اعم از معروف یا گمنام) و کرک یا سریالشان در سایت های گوناگون اپلود فایل در زبان های گوناگون، و با توجه بازی های اورجینال به ان معنی که در cd و dvd فروشی های ایران مرسوم است:

ایا برتری بین این دو از نظر کیفیت (و یا روان کار کردن و هنگ نشدن دستگاه در حین بازی) وجود دارد؟ یا خیر؟

اصولا این دو مورد چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ و علت اختلاف قیمت بازی های اورجینال به معنای بالا با غیر اورجینال (و موضوع حق کپی رایت برای شرکت ارائه دهنده در ایران) دقیقا چیست؟

من تو بخش فهرست تاپیکها جواب رو پیدا نکردم تو سرچ هم تقریبا همین طور چون نمی دونم دقیقا چی باید سرچ کنم. اگه این سوال جایی پاسخ داده شده لطفا بگید. با تشکر

toorajjj
09-02-2009, 18:41
من فکر میکنم هیچی . ولی با بازی کردن نسخه کپی شما احساس عذاب وجدان دارید . ولی در مورد نسخه اصلی نه . چون اگر قرار باشد در تمام دنیا بازیها کپی شده و به فروش رود من وشما دیگه بازیی برای بازی کردن نخواهیم داشت چون هیچکس بازی نخواهد ساخت . در مورد مسایل فنی دوستان دیگه نظر بدهند بهتر است
با تشکر .( میدونم اینها را میدونستید) !!!!!

779
09-02-2009, 19:09
عزیزم فکر می کنید این بازی ها رو از کجا میگیرن؟؟؟؟؟
همشون از اینترنت هستش. پس فرقی نداره مگه این که بازیه خراب رو دانلود کنند.

بازی های ارجینال اصل در واقع فرقی با کپی رایت ندارن ولی میدونین که در خارج کپی ممنوعه به خاطر همینم هست که اونا باید اصل بخرن.
البته یکی از دلایلی که خارجی ها رو به کنسول میارن هم همینه.
توی کنسولم برای بازیه اینترنتی باید حتمی اصل بخرید ( البته یک راح حل دیگه هم داره که باید به بخش خودش رجوع کنید )
در ضمن فکر کنم این تاپیک قفل بشه.

ali_ranger22
09-02-2009, 19:43
به طور ساده اینکه شما یه بازیه 50-60 دلاری رو به صورت مفت دانلود میکنی و بازی میکنی ... !

hosseincode2008
09-02-2009, 20:05
ولی با بازی کردن نسخه کپی شما احساس عذاب وجدان دارید

من که اگه نسخه ی اصلی بازی رو بگیرم عذاب وجدان که هیچی حتی افسردگی شدید هم میگیرم مخصوصا اگه بازیش از نظرم خوب نباشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

mehdi_vsgh
09-02-2009, 20:39
بعضی از بازیها هستن که شما برای اینکه بتونین به طور کامل ازش استفاده کنید میبایستی نسخه اورژینال رو داشته باشین
به عنوا مثال pes2009 اگه میخواین انلاین بازی کنید حتما بایتسی اورژینال داشته باشین

vegas
09-02-2009, 21:20
تمام این بازی های به اصطلاح اوریجنال شرکت های ایرانی از اینترنت دانلود میشه و تا بازی کرک نشه این شرکت ها هم نمیتونند بازی را عرضه کنند !

hosseincode2008
09-02-2009, 21:49
بعضی از بازیها هستن که شما برای اینکه بتونین به طور کامل ازش استفاده کنید میبایستی نسخه اورژینال رو داشته باشین
به عنوا مثال pes2009 اگه میخواین انلاین بازی کنید حتما بایتسی اورژینال داشته باشین
با سرعت 45 مگه میشه آنلاین بازی کرد :2:

mehdi_vsgh
09-02-2009, 23:01
با سرعت 45 مگه میشه آنلاین بازی کرد :2:
بازی انلان اصلا ربطی به سرعت نداره
بیشتر پینگ موثره

در ضمن شماها دایال آپ هستین ولی همه که دایال آپ نیستن;)

hosseincode2008
10-02-2009, 09:57
بازی انلان اصلا ربطی به سرعت نداره
بیشتر پینگ موثره

در ضمن شماها دایال آپ هستین ولی همه که دایال آپ نیستن;)
من از اول دارم خودمو میگم ، به کسی که کاری ندارم :19:

iman hichkas
10-02-2009, 11:30
بهترین بازی ارجینال فقط لطف علی خان زند!!! تازه میتوان آنلاین هم بازی کرد.:27::27::31: