PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استادان یولید کمک کنند (مشكل فارسي نويسي)

mohamad_beauty
08-02-2009, 16:46
سلام من نمیتوانم در برنامه Corel VideoStudio 12 فارسی بنویسم .فارسی نوسی مریم و ipt5 رو هم تست کردم جواب نداد اگر کسی راهی بلده بگه:13:

S0R3N4
13-02-2009, 20:05
ipt یع قلقی داره!
نگا
اول ipt رو اجرا کن (آرمش در کنار ساعت قرمز شه)
بعدش داری تو یولید مینویسی یکی از فونت هایی که با نام ipt شروع میشه رو انتخاب کن!صفحه کلیدت باید انگلیسی باشه حتما!
بعدش متن مورد نظرت رو بنویس!به این کار نداشته باش که متنت خرچنگک قورباغه هست!بعد از این که متن مورد نظر رو نوشتی یه جای از مونیتور کلیک کن تا متنت غیر فعال بشه!دوباره کل متنت رو انتخاب کن و یکی از فونت هایی دیگه ای که با اسم ipt شروع میشه رو انتخاب کن!مطمئن باش درست میشه!

mohamad_beauty
13-02-2009, 21:44
ممنون تست میکنم و جواب رو برای استفاده بقیه دوستان میذارم

mohamad_beauty
14-02-2009, 22:17
ipt یع قلقی داره!
نگا
اول ipt رو اجرا کن (آرمش در کنار ساعت قرمز شه)
بعدش داری تو یولید مینویسی یکی از فونت هایی که با نام ipt شروع میشه رو انتخاب کن!صفحه کلیدت باید انگلیسی باشه حتما!
بعدش متن مورد نظرت رو بنویس!به این کار نداشته باش که متنت خرچنگک قورباغه هست!بعد از این که متن مورد نظر رو نوشتی یه جای از مونیتور کلیک کن تا متنت غیر فعال بشه!دوباره کل متنت رو انتخاب کن و یکی از فونت هایی دیگه ای که با اسم ipt شروع میشه رو انتخاب کن!مطمئن باش درست میشه!
دمت گرم بالاخره تونستم در قویترین برنامه مونتاژفارسی بنویسم:10:

behnam1366
22-02-2009, 15:49
سلام
اگه مشکلت حل نشده یه برنامه به نام شتاب فارسی نگار در سایت شتاب یا تبیان است می تونی اونو دانلود کنی البته نوشته نسخه مدت دار به مدت 10 روز ولی من به مدت 3 ماه که باهاش کار می کنم وآن همون 10 روز را نشان می ده و خیلی هم خوب می نویسه

S0R3N4
25-03-2009, 18:03
دمت گرم بالاخره تونستم در قویترین برنامه مونتاژفارسی بنویسم:10:
خدا رو شكر
اشتباه نكن!
اين قوي ترين برنامه ي ميكس و مونتا‍ نيست!اين در بين نرم افزار هايي كه ساده هستند قوي ترينه!
قوي ترينش Adobe preimer هست!
ممنون