PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : fm transmiter

لوگان
07-02-2009, 19:57
با سلام
این یه دستگاهیه که تقریبا میشه گفت تازه اومده( من یه 6 یا 7 ماهیه میشناسمش) و کلا چیز خوب و ارزونیه برای کسانی که نمیخوان دکوراسون ماشین رو بهم بریزن.
در این تاپیک در مورد این وسیله (خیلی باشه 30 تومنی) صحبت میکنیم.
معمولا فلش مموری و کارد sd میخوره و ورودی aux هم داره.
باید بکنیش تو جای فندک ماشین و موسیقی با فرمت mp3 & wma پخش میکنه روی موج اف ام و کیفیتش هم خوبه.
باتشکر

لوگان
07-02-2009, 19:58
اینم مال منه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farshadd
07-02-2009, 20:25
دستت درد نکنه لوگان عزیز (متاسفانه یا اسمتون رو نمیدونم یا یادم رفته)

من هم یه توضیح کوچیک اضافه کنم.

این fm transmiter ها یا همون FM PLAYER ها چندین نوع دارن.

از لحاظ حافظه میشه گفت دو دسته کلی هستن. یه دسته که حافظه داخلی دارن. و یه دسته هم که حافظه داخلی ندارن.

حافظه داخلی ها خودشون حجم های متفاوتی دارن که من از 512 مگا بایت تا 2 گیگ رو دیدم.

از لحاظ کنترل هم یه سری اون اولا اومد که کنترل نداشتن جدیدا اکثرا کنترل دارن. البته کنترل های اونا به اندازه کنترل پخش ها قوی نیست و برد نداره.

:12:

لوگان
08-02-2009, 16:35
البته میگن این حافظه دار ها زود تر خراب میشن. آیا صحت داره؟

poria_mc
08-02-2009, 17:11
دستت درد نکنه لوگان عزیز (متاسفانه یا اسمتون رو نمیدونم یا یادم رفته)

من هم یه توضیح کوچیک اضافه کنم.

این fm transmiter ها یا همون fm player ها چندین نوع دارن.

از لحاظ حافظه میشه گفت دو دسته کلی هستن. یه دسته که حافظه داخلی دارن. و یه دسته هم که حافظه داخلی ندارن.

حافظه داخلی ها خودشون حجم های متفاوتی دارن که من از 512 مگا بایت تا 2 گیگ رو دیدم.

از لحاظ کنترل هم یه سری اون اولا اومد که کنترل نداشتن جدیدا اکثرا کنترل دارن. البته کنترل های اونا به اندازه کنترل پخش ها قوی نیست و برد نداره.

فرشاد جان اینم اضافه کنم تقریبا تمام شرکت های معروف که پلیر میزنن مثل سونی یا گریفیبن(برای آیپاد) ترانسمیتر دادن که خوب البته هم کیفیت اونها بالاتره و هم قیمت اونها و هم اینکه باید پلیر شرکت مربوطه رو هم داشته باشید وبه تنهایی کاربردی ندارن!

Farshadd
08-02-2009, 22:49
هم اینکه باید پلیر شرکت مربوطه رو هم داشته باشید وبه تنهایی کاربردی ندارن!

اینو من خوب نگرفتم. میشه یکم واضح تر بگید؟

rami_hemi
09-02-2009, 12:27
راستی اینا روی هم اختلال میندازن همشون؟یعنی وقتی دو تا کنار هم باشن توی دو ماشین مثلا تو ترافیک موجهاشون روی هم می افته؟
یه بار این اتفاق واسه دوستم افتاد یعنی توی ترافیک موج یه دستگاه دیگه افتاد روی دستگاه ما.

لوگان
09-02-2009, 15:11
اختلال میافته ولی مال شما با یکم خش خش پخش میشه. یه بار هم باسه من این اتفاق افتاد داشتیم آهنگ قدیمی(یادم نیست چی بود ولی خیلی قدیمی و آرامش بخش بود)گوش میدادیم دیدم صدا خش خش میاد درش آوردم یهو صدای دوپس دوپس اومد گرخیدم. خیلی ضد حال بود.

poria_mc
09-02-2009, 15:27
اینو من خوب نگرفتم. میشه یکم واضح تر بگید؟

یعنی اینکه ترنسمیتر شرکت سونی حافظه ای نداره که بشه روش آهنگ ریخت بلکه به یکی از پلیر های سونی وصل میشه و آهنگ های اون رو پخش میکنه!

Farshadd
11-02-2009, 13:26
راستی اینا روی هم اختلال میندازن همشون؟یعنی وقتی دو تا کنار هم باشن توی دو ماشین مثلا تو ترافیک موجهاشون روی هم می افته؟
یه بار این اتفاق واسه دوستم افتاد یعنی توی ترافیک موج یه دستگاه دیگه افتاد روی دستگاه ما.

بله متاسفانه این مشکلو هم دارن.

یعنی اینکه ترنسمیتر شرکت سونی حافظه ای نداره که بشه روش آهنگ ریخت بلکه به یکی از پلیر های سونی وصل میشه و آهنگ های اون رو پخش میکنه!

آها.

و البته اگه پلیر هم سونی نباشه هیچ مشکلی پیش نمیاد.

poria_mc
11-02-2009, 13:34
الان مدلهایی اومده که موجشون رو میشه عوض کرد که این اتفاق نیفته! فکر میکنم رو 8 تا موج مختلف میشه آهنگ رو پخش کرد!

لوگان
11-02-2009, 15:15
بله در همین تصویر اون 2 تا دگمه پایین رو که نوشته A و B و روش + و - داره بزنید موج عوض میشه و 8 تا یا 9 تا موج داره فکر کنم. ولی اگه یکی رو همین موج پخش کنه اختلال میفته.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]