PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه های گوشی نوکیاn72 ورژن2

soltan_max
07-02-2009, 11:31
سلام به همه گی لطفا به من کمک کنید من برنامه های فابریک که خود کارخانه در گوشی زده بود پاک کردم حالا نمیتونم در جایی پیدا کنم اگه میشه این برنامه های گوشی n72 رو برام بزارین ممنون میشم (opra- واکروبات ریدر و...)منتظر م.:19::19::40::11:

Olis
08-02-2009, 17:56
سلام به همه گی لطفا به من کمک کنید من برنامه های فابریک که خود کارخانه در گوشی زده بود پاک کردم حالا نمیتونم در جایی پیدا کنم اگه میشه این برنامه های گوشی n72 رو برام بزارین ممنون میشم (opra- واکروبات ریدر و...)منتظر م.:19::19::40::11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينم همش

soltan_max
09-02-2009, 22:23
ممنون از جوابت ولی من سر در نیاوردم هیچ برنامه ای نبود که دانلودش کنم اگه میشه راهه دیگه نشونم بدید.

Olis
10-02-2009, 00:38
ممنون از جوابت ولی من سر در نیاوردم هیچ برنامه ای نبود که دانلودش کنم اگه میشه راهه دیگه نشونم بدید.

چطور ممکنه...

pass :

فقط قبل هر .ir يك فاصله هست موقع دانلود اونو بردار

attrective
17-02-2009, 22:31
ممنون از سايت خوبتون

taha_0095
11-03-2009, 22:22
چراغ غوه فلش مخصوص سري Nروي N۷۲ امتحان شده

[/URL]
دانلود از لینک زیر

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

taha_0095
11-03-2009, 22:24
انتی ویروس کاسپر اسکای محشره

از لینک زیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

taha_0095
11-03-2009, 22:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزار( software)

نرم افزار FTP_BT - هک موبایل ( کلیه ورژن ها )

بازار داغ هک گوشی موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از طریق بلوتوث در ایران با مطلب جنجالی سایت تخصصی موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آغاز شد. هم اکنون کلیه ورژن های مختلف نرم افزار FTP_BT که هر کدام دارای نقاط قوت و ضعف هستند برای شما دوستان آماده شده است. گروه برنامه نویسی این نرم افزار همچنین در ماه دسامبر جدید ترین نسخه این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را برای گوشی موبایل جاوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آماده کرده است که دارای امکانات زیر است :
- دسترسی به گوشی دیگران از طریق اینفرارد و بلوتوث
- رفع خطا در ورژن های قبل
- قرار گرفتن امکانات بیشتر

دانلود از لینک زیر

پ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][

taha_0095
11-03-2009, 22:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزار( software) مکافی

انتی ویروس McAfee که امروزه ترفداران زیادی به خود جمع کرده با قابلیت ویروس یابی ویروس های جدید
و قابلیت اپلود از اینترنت و ....

دانلود از لینک زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2R3Ny5zaXN8MTE5MTY3OTAwOHw=

taha_0095
11-03-2009, 22:29
روش تشخیص اصل بودن گوشی

شما با وارد شدن به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دادن سریالی که با دادن کد #06#* به گوشی می بینید در کادر مربوطه می توانید جزیات بیشتری را در مورد گوشی خود را ملاحظه کنید مثلا اگر گوشی شما مدل است اگر بعد از وارد نمودن سریال (IMEI) گوشی٫ مشخصات همان گوشی w700i خود را یافتید گوشی شما اصل بوده و هیچ گونه مشکلی ندارد و شما می توانید از سرویس ها اپدیت و ... استفاده کنید بدون انکه سیمکارت با گوشی شما مشکلی پیدا کند اما اگر مشخصات داده شده مربوط به گوشی شما نباشد گوشی شما قاچاق یا چنج یا ... می باشد مثلا من یک گوشی w700 چنج را در سایت تست کردم مشخصات ان را گوشی پاناسونیک نمایش داد (یعنی اینکه سریال گوشی پاناسونیک و گوشی w700 من با هم یکی است و به همین خاطر مخابرات نمی تواند گوشی من را از شبکه خارج کند) در این صورت شما نمی توانید از سرویس اپدیت و .. استفاده کنید چون احتمال زیادی وجود دارد که سریال روی گوشی شما عوض شده و به سریال کارخانه بازگردد که مشکل برای شما پیش خواهد اورد و ان هم صرف هزینه ریجستر کردن است .
این هم از ادرس سایت:
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/URL]

از اين طريق هم ميتونيد بقيه چيز ها را از جمله :
» Phone number analysis
» IMSI number analysis
» SIM number analysis
» ISPC number analysis
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یرای اصل بودن باطری:
۱- اول از همه باید شکل دو دست معروف نوکیا روش باشه. فلش زیر رو ببینید:
[U][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
۲- باید به زاویه قرار گیری آرم نوکیا توجه داشته باشید. فلش زیر رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
۳-وقتی باتری رو به سمت چپ پایین راست و بالا حرکت بدید باید به ترتیب 1 و 2 و 3 و 4 نقطه اطراف آرم نوکیا ببینید. برای اینکه بهتر متوجه بشید فلش زیر رو ببینید و روی شکلی که میاد موس رو حرکت بدید. به نقطه ها توجه کنید:
۴-و در نهایت مطمئن ترین راه استفاده از کدی هست که روی باتری موجوده. اون قسمت سیاه رنگ روی هولوگرام رو پاک کنید. زیرش یک کد 20 رقمی هست.با لینک اول میتونید فیلم این کار را به صورت فلش ببینید و با لینک دوم میتونید به صفحه ای بروید که خود سایت نوکیا اصل یا تقلبی بودن رو بهتون بگه. فقط توجه کنید که یکبار میتونید این کد رو وارد کنید:بروید وارد کردن کد بروید:

taha_0095
12-03-2009, 13:24
نسخه کرک شده از نرم افزار شبیه سازی شده از Notepad ویندوز برای گوشی های نگارش اول و دوم از سیمبین سری 60 که با استفاده از آن قادر به نوشتن / ویرایش متون با فرمت TXT و کار بر روی این فایل های نوشتاری خواهید بود . همچنین این برنامه ی موبایل با فرمت sis و از طریق سایت موبوا.کام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتشر شده است
نکته : این نرم افزار امکان پشتیبانی از زبان فارسی را دارا می باشد.

قابل نصب بر روی گوشی های نوکیا:
N90 | 7650 | 7610 | 6682 | 6681 | 6680 | 6670 | 6630 | 6620 | 6600
N70 | N72 | 6260 | 6230 | 3660 | 3650 | 3620 | 3600 | 3230
| با حجم : 20 کيلوبايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد فايل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود از لینک زیر

taha_0095
12-03-2009, 13:25
برنامه ی موبایل بسیار جالب و کار امد به نام EN2FA که این برنامه می تواند متن های انگلیسی اس ام اس SMS را به فارسی تبدیل کند یا عکس انجام دهد یعنی متن فارسی را به انگلیسی تبدیل کند این برنامه برای گوشی های نوکیا سری 60 انتشار شده با فرمت SIS
توجه:برنامه بايد در phone memory نصب شود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](mobva.com).jpg
قابل اجرا بر روي گوشي هاي:
3230 , 3600 , 3620 , 3650 , 3660 , 6260 , 6600 , 6620 , 6630 , 6670 , 6680 , 6681 , 6682 , 7610 , 7650 , N70 , N90 , Panasonic X600 , Panasonic X700 , Panasonic X800 , Sendo X , Sendo X2 , Siemens SX1 , Siemens SX2 , Lenovo P930 , Samsung D730, N-Gage, N-Gage QD
| با حجم : 8 کيلوبايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد فايل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود از لینک زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](mobva.com).zip

ttohidnia
16-03-2009, 07:48
کسی دیگر نرم افزاری نداره؟