PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به یک مبتدی راهنمایی فرمایید...

Animators
06-02-2009, 20:41
سلام خدمت استادان after

من می خواستم after را یاد بگیرم. ببینم این برنامه چه طور برنامه ایه ؟ من تا حدودی max و مایا و premire بلدم... این برنامه سخته یا آسون ؟ اگر آموزشی ای هم هست دریغ نفرمایید.:11:

arash_irani
06-02-2009, 21:20
سلام
ما که استاد نیستیم ولی سلامت رو به اساتید این برنامه در محصول ذیل برسون
تازگی فروشگاه سایت بسته عظیم آموزش این برنامه رو ارایه کرده و میتونید برید و ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهترین آموزش ها در مورد این برنامه در این بسته هستش که البته شما باید قبلش یکمی در مورد اصول تدوین آشنایی داشته باشین

ممنون و موفق باشید
یا حق

Animators
06-02-2009, 21:32
رفتیم و خریدیم .... دست شما درد نکند آرش جان .....

یکمی در مورد اصول تدوین آشنایی داشته باشین
تدوین کار کردم ( تا حدودی با پریمیر حرفه ای کار می کنم )

Animators
20-02-2009, 02:24
یه سوال ؟
می گم این آرم های تری دی را با افتر می سازن.... اگر کسی می دونه توضیح بده

babanoel7777
26-02-2009, 13:20
سلام به همه عزیزان

من اطلاعات کمی در مورد ae دارم و خوشحال میشم اگه بتونم به کسی کمک کنم

در مورد این که میشه در افتر افکت ارم سه بعدی ساخت باید بکم که میشه ولی یه جورائی ترفنده چون افتر کلا یک نرم افزار دو بعدی هست
قالبا شما نمونه ارم رو در فتوشاپ درست میکنین و به صورت ترنسپرنسی یعنی اینکه بک گراند نداشته باشه وارد افتر میکنید و در مرحله بعد گزینه نمایش سه بعدی را فعال میکنید و بعد از لایه فوق چندین کپی میگرید دقیقا مثل این که کاغذ روی کاغذ قرار میدهیم و به اصطلاح به اون حجم میدیم و بعد همه لایه هارو یکی میکنیم تا از هم جدا نشن یا (لینک) میکنیم و بعد حرکتی را که میخواهیم اعمال میکنیم

s.m.s.h.p
30-03-2009, 10:07
سلام
تازگی فروشگاه سایت بسته عظیم آموزش این برنامه رو ارایه کرده و میتونید برید و ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهترین آموزش ها در مورد این برنامه در این بسته هستش که البته شما باید قبلش یکمی در مورد اصول تدوین آشنایی داشته باشین

ممنون و موفق باشید
یا حق

سلام.آیا این محصول فارسیه؟
اگر که فارسی نیست به ما که مبتدی هستیم کمکی می کنه؟ :18:

s.m.s.h.p
30-03-2009, 10:15
سلام

ممنون و موفق باشید
یا حق

ایا این محصول فارسیه؟
اگر که فارسی نیست ایا به ما که مبتدی هستیم کمکی میکنه؟:41: