PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فن كيس

star ship
06-02-2009, 11:31
سلام من ديروز براي خريد فن كيس به فروشگاه مراجعه كردم كه از صاحب فروشگاه شنيدم كه ميگفت اگر فن روي در كيس نصب بشه خوب نيست .ميگفت چون فن روي درب كيس روبروي فن cpu قرار ميگيره باعث ميشه گردش هوا در داخل كيس به خوبي جريان نداشته باشه و cpu داغ ميكنه. ممنون ميشم در اين زمينه راهنماييم كنيد. با تشكر فراوان

jamshidjap
07-02-2009, 12:37
فکر کنم درست میگه

چون فنی که روی در کیس نصب میشه فقط هوا رو به فن کیس میرسونه وکار دیگه ای نمیکنه ...

اما اون فنی که پشت کیس نصب میشه هوا رو در تمامی فضای کیس به جریان در میاره ...

khofashshab
27-02-2009, 17:07
سلام من ديروز براي خريد فن كيس به فروشگاه مراجعه كردم كه از صاحب فروشگاه شنيدم كه ميگفت اگر فن روي در كيس نصب بشه خوب نيست .ميگفت چون فن روي درب كيس روبروي فن cpu قرار ميگيره باعث ميشه گردش هوا در داخل كيس به خوبي جريان نداشته باشه و cpu داغ ميكنه. ممنون ميشم در اين زمينه راهنماييم كنيد. با تشكر فراوان

عزیزم اگر شما فن روی در کیس را به صورت دمنده به بیرون قرار دهید هیچ مشکلی پیش نمی آید بلکه برای cpu نیز بهتر است:46::10::27::20:

SADEGH 7
27-02-2009, 17:39
قن ها در طرفین کیس باید هوا رو به داخل هدایت کنن و فن های پشت کیس باید هوا رو به بیرون از کیس هدایت کنن. اینجوری یه جریان هوا تو کیس برقرار می شه که گرما رو تا حدی (بستگی به فن ها داره) کاهش می ده. ولی اگه به این صورت بسته نشه، یه جورایی تو کیس گردباد درست می شه که فقط سر و صدا می کنه.

amir200812
24-03-2009, 19:40
قن ها در طرفین کیس باید هوا رو به داخل هدایت کنن و فن های پشت کیس باید هوا رو به بیرون از کیس هدایت کنن. اینجوری یه جریان هوا تو کیس برقرار می شه که گرما رو تا حدی (بستگی به فن ها داره) کاهش می ده. ولی اگه به این صورت بسته نشه، یه جورایی تو کیس گردباد درست می شه که فقط سر و صدا می کنه.

منم این حرف رو تایید میکنم!
فن هایی که به کنارها و جلوی کیس نصب میشن باید رو به داخل کار کنند و فنهایی که در پشت و بالای کیس نصب میشن باید رو به بیرون باشند!
در صدای کیس هم تاثیر + داره این کار!