PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساختن shape

mohsen_blid
04-02-2009, 19:48
سلام خدمت دوستان می خواستم بپرسم چطور میشه یک عکس رو به صورت shape دراورد و همچنین

چند تا shape درباره تئاتر می خواستم

huti_421
04-02-2009, 19:59
بانك Shape :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينم براي ساخت Shape :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Libra
04-02-2009, 22:05
هر چیزی رو که دوست داری سلکت کن

روش کلیک راست کن و Make As Workpath رو بزن ، و بعد اینتر

mohsen_blid
13-02-2009, 18:29
میشه یه اموزش بزارید اون ادرسی که دوستمون داده بود درباره براش بود که به شیپ تبدیل می شد ولی من می خوام مثلا عکس یک خواننده رو بصورت شیپ دربیارم و سیاه سفید مثل این شیپ های که برای اناتومی انسان ها هست رو منظورمه

جناب لیبرا من این کار رو انجام دادم ولی شیپ رو پیدا نکردم ممنون میشم بیشتر راهنمای بفرمایید

Libra
13-02-2009, 18:44
من این کار رو انجام دادم ولی شیپ رو پیدا نکردم ممنون میشم بیشتر راهنمای بفرمایید

اگر مراحل رو درست رفته باشی ، میتونی با کلیک راست روی فلش کوچیکی که کنار پنجره باز شونده شیپ ها است ، گزینه Show All رو انتخاب کنی و احتمالا آخرین گزینه شیپ ها ، همونی هست که خودت ساختیش

mohsen_blid
14-02-2009, 09:17
من نتونستم میشه یه عکس از مراحل برام بزاری

Saeed kmss-D
14-02-2009, 15:51
سلام...

دوست عزيز،
دو راه براي اين كار وجود داره!

يا بايد شكل مورد نظر رو با استفاده از ابزار Pen ايجاد كني ( دورگيري شكل مورد نظر ) و سپس از منوي Edit گزينه Define Custom Shape رو انتخاب كني.

و يا شكل مورد نظر رو با يكي از ابزار هاي انتخاب ، انتخاب كني، سپس در حالي كه همون ابزار فعاله، توي ناحيه انتخاب شده راست كليك كني و گزينه Make Work Path رو انتخاب كني.
در پنجره باز شده عدد 0.5 رو وارد كن و ok كن. در آخر مثل راه اول، از منوي Edit‌ گزينه Define Custom Shape رو انتخاب كن.

اگه بازم نتونستي، بگو مفصل تر و مصور توضيح بدم.

موفق باشي♥♥♥

hadi665
14-02-2009, 16:20
سلام

گمونم منظوره دوستمون تبدیل عکس به وکتور هست !

اگه اینطوره این یه آموزش برای تبدیل عکس به وکتور البته با نرم افزار فری هند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A9%D8%AA%D9%88%D8%B1)
البته یه نرم افزارم بود برای اینکار
توی انجمن هست اما من الان که گشتم پیدا نکردم

بعد اگه میخوای فقط عکس دو رنگ شه میتونی از طریق تنظیمات سیو با ctrl + shift + alt + s به اینی که میخوای برسی
فقط کافیه رنگا رو محدود ترشون کنیتا فقط با دورنگ تعریف شه