PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت لوگوي فلش

nazanin 000
24-01-2006, 18:43
من ميخوام براي وبلاگم يك لوگو طراحي كنم كه بتونن وبلاگهاي ديگه اون رو تو وبلاگشون بزارن و لوگوي من رو نشون بدن از اين لوگوهاي كوچيك فلش كه متحرك هستن منظورم هست آيا دوستان ميتونن من رو راهنمايي كنند كه چه جوري ميتونم بسازمشون و اسم نرم افزاري كه اين لوگوها رو ميسازه چيه ؟؟؟؟؟؟؟

M E H D I
24-01-2006, 20:58
سلام

معروفترين نرم افزار خود Macromedia Flash هست. اما كار كردن باهاش يه خورده مشكله. به همين خاطر شما مي تونين از جايگزينهاي اون هم استفاده كنين كه بهترينشون SwishMax هست. مي تونين خيلي از اين برنامه ها رو با جستجو تو سايت پي 30 ورلد پيدا كنين.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
24-01-2006, 23:51
سلام
عزيز جان اون لوگوهاي كوچك كار فلش نيست.شما نميتونيد لينك يك لوگوي فلش رو به كسان ديگه اي بديد چون بايد در كدهاي صفحه هم تغيير بديد.
اين لوگو ها با فرمت GIFهستن كه ميشه با فلش هم طراحي كرد.البته كيفيت گيف در فلش پايينه .
اگر كار شما سادست من به شما استفاده از برنامه Image ready كه با فتوشاپ عرضه شده رو پيشنهاد ميكنم و اگر كار پيچيدس برنامه فلش كه بايد دونه دونه عكسها رو save كنيد و با image ready به هم بچسبونيد.
اموزش ساخت تصاوير متحرك توسط image ready ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر باز سوالي بود در خدمتم!

locked account
24-01-2006, 23:57
سلام
عزيز جان اون لوگوهاي كوچك كار فلش نيست.شما نميتونيد لينك يك لوگوي فلش رو به كسان ديگه اي بديد چون بايد در كدهاي صفحه هم تغيير بديد.
اين لوگو ها با فرمت GIFهستن كه ميشه با فلش هم طراحي كرد.البته كيفيت گيف در فلش پايينه .
اگر كار شما سادست من به شما استفاده از برنامه Image ready كه با فتوشاپ عرضه شده رو پيشنهاد ميكنم و اگر كار پيچيدس برنامه فلش كه بايد دونه دونه عكسها رو save كنيد و با image ready به هم بچسبونيد.
اموزش ساخت تصاوير متحرك توسط image ready ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر باز سوالي بود در خدمتم!
فقط يه چيزه اضافي بر اين مصالب كه ميشه با فلش يا لوگو ساخت و بعد تبديل به gif كرد البته بدون افت كيفيت.

Elfin-D
25-01-2006, 00:02
سلام
همونطور كه عرض كردم كيفيت گيف هاي توليدي توسط فلش پايينه.اگر شما راه حلي براي بالا بردن كيفيت اونها داريد ذكر كنيد!
البته ميتونيد swfتوليد كنيد و با برنامه هاي جانبي اون رو به گيف تبديل كنيد.ولي مطمئن ترين راه استفاده از ايميج ردي است

azh
11-03-2007, 20:34
نرم افزار های ساخت لوگوی آماده هم موجود هستند...

blackfox
16-03-2007, 00:20
بهترین نرم افزار Anim-FX است که بسیار کم حجمه . کارش هم واقعا عالیه و بسیار ساده و در عرض چند دقیقه می تونی بهترین لوگو ها رو بسازی .

Mehran NZ
18-03-2007, 04:15
خيل خوي حالا ما لوگو رو ساختيم چطور بايد كاري كنيم كه وقتي كسي روش كليك كرد بياد تو سايتمون؟!
دوستان خواهشا اگه مي دونيد جواب بديد چند جا ديگه پرسيدم ولي.....

blackfox
18-03-2007, 13:47
کاملترین کدی که وجد داره کد زیره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی برای اینکه با کلیک وارد سایت بشه باید اکشن اسکریپ مربوطه رو تو خود فلش وارد کنی .
کدهای وبی قادر نیستن این کار رو بکنن .

M A T I N
18-03-2007, 15:15
خيل خوي حالا ما لوگو رو ساختيم چطور بايد كاري كنيم كه وقتي كسي روش كليك كرد بياد تو سايتمون؟!
دوستان خواهشا اگه مي دونيد جواب بديد چند جا ديگه پرسيدم ولي.....

یه دکمه ی نامرئی توی بالا ترین سطح درست کن که کل فلش رو بپوشونه ....
بعد با ()Geturl سایتت رو باز کن ....

.....موفق باشی .......

Mehran NZ
18-03-2007, 18:09
یه دکمه ی نامرئی توی بالا ترین سطح درست کن که کل فلش رو بپوشونه ....
بعد با ()Geturl سایتت رو باز کن ....

.....موفق باشی .......

ببين متين جان سوالمو نگرفتي اگه پسوندش swf باشه كه راحته چون مي توني برنامه نويسي كني ولي اگه پسوندش gif باشه چي؟من خودم لوگوهايي كه ديدم اصلا پسوندشون swf نبود بلكه jpg , gif بودن حالاروي gif كه نمي شه برنامه نويسي كرد مي شه؟

M A T I N
18-03-2007, 22:03
ببين متين جان سوالمو نگرفتي اگه پسوندش swf باشه كه راحته چون مي توني برنامه نويسي كني ولي اگه پسوندش gif باشه چي؟من خودم لوگوهايي كه ديدم اصلا پسوندشون swf نبود بلكه jpg , gif بودن حالاروي gif كه نمي شه برنامه نويسي كرد مي شه؟

خوب اسم عنوان تاپیک ساخت لوگوی فلش بود .... فکر کردم سوالت هم درباره ی همینه ....

برای Gif و JPG باید از JavaScript یا html استفاده کنی ......

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این کد رو باید بین دو تگ Body قرار بدی .....
تو کد بالا به جای P30World آدرس صفحه ای که باز بشه و به جای ستاره ها آدرس خود عکس رو بنویس ....

من برای BlackFox رو امتحان نکردم شاید اون بهتر باشه ....

.......موفق باشی ........

Mehran NZ
19-03-2007, 01:27
متين جان مثل اينكه قرار همه مشكلات من بدست شما حل بشه واقعا ممنون
دوست دارم خيلي زياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M A T I N
19-03-2007, 19:28
خواهش میکنم ....
بازم کمک خواستی در خدمتیم ...