PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پشت کنکوری ها

Vict0Ria
04-02-2009, 10:38
اینجا پاتوق پشت کنکوری هاست. میتونید اینجا حال و هواتون رو در نقش یه پشت کنکوری بیان کنید. شاید دیگرون با خوندن اینا تنشون بلرزه:worried: و هیچ وقت نخوان پشت کنکور سوار شن
اول اجازه می خوام تا کمی از حال و هوای خودم بگم.
حال خیلی غریبی دارم،کنکور بزرگترین شکستی بود که خوردم ،سنگینیش کمرم رو>>> ،شکوند.خوردم کرد،غرورم رو >>>داغون کرد،رویاها و آرزو هام رو>>> لجن مال کرد.،خلاصه اینکه خونم رو >>>خراب کرد.دیگه اوون شور و شوق جوونیام رو ندارم>>>آخه شکست تو کنکور بد جوری پیرم کرد. کنکور چی بگم نشی؟کدوم ... رو بگم نشی ، همش لایقته اینجا نمی شه به زبون آورد ولی بدوون همه رو نثارت کردم:21:.(میبینی کنکور چطور عزت نفس رو ازم گرفته؟)
میبینی؟:eh:
اون موقع که داشتم برای خودم خیال بافی می کردم نمی دونستم یه همچین مانع سر سختی سر راهم قرار میگیرم چیکارت کنم ؟،چه غول بی شاخ و دمی شدی ،داری بدجوری دل میشکونی!!!
همت کنید و حتماً به این تاپیک امتیاز بدید،تشکر نیاز نیست چون اعتبار نیست ولی امتیاز اعتباره:40:

seyyedi
06-02-2009, 10:54
دوستان سلام

ال خیلی غریبی دارم،کنکور بزرگترین شکستی بود که خوردم ،سنگینیش کمرم رو>>> ،شکوند.خوردم کرد،غرورم رو >>>داغون کرد،رویاها و آرزو هام رو>>> لجن مال کرد.،خلاصه اینکه خونم رو >>>خراب کرد.دیگه اوون شور و شوق جوونیام رو ندارم>>>آخه شکست تو کنکور بد جوری پیرم کرد. کنکور چی بگم نشی؟کدوم ... رو بگم نشی ، همش لایقته اینجا نمی شه به زبون آورد ولی بدوون همه رو نثارت کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](میبینی کنکور چطور عزت نفس رو ازم گرفته؟)
اون موقع که داشتم برای خودم خیال بافی می کردم نمی دونستم یه همچین مانع سر سختی سر راهم قرار میگیرم چیکارت کنم ؟،چه غول بی شاخ و دمی شدی ،داری بدجوری دل میشکونی!!!
ماشاءالله
خوبه پسر نیستی
هستی؟
بیخیال

منم ولی غمی نیست
امسال 250 هزار صندلی خالی هست
یک جا جامون میدن
درست
ولی مواظب باش صندلی که گیرت میاد توی انباری نباشه دی:
-------------------------
آقا منم هستم
پشتش هم هستم
امسال به لطف خدا میام جلوش
پشتش رو منم یه بار میمالونم به خاک

BoOghz
07-02-2009, 15:33
منم هم دانشجوام هم پشت كنكور تازه دارم استارتشو ميزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](21).gif

jamshidjap
07-02-2009, 16:16
دوستان

این تاپیک فکر کنم توسط مدیران به زودی بسته بشه چون این انجمن مربوط به مباحث آموزشی و آموزش عالی هست ونه چنین مباحث حاشیه ای ...

این تاپیک بهتره تو انجمن متفرقه باز بشه ... البته انگار اونجا هم نمیشه تاپیک ایجاد کرد...

separate
07-02-2009, 19:02
تا ما اینجا بودیم یه تاپیک اینجوری میزدیم با کتک جوابمونو میدادن حالا که یه هفتس نیستیم ده تا تاپیک اینجوری زدن!!

عمه حدیثه ی منم فوت شده مث اینکه! :دی

Vict0Ria
07-02-2009, 20:35
سلام

ماشاءالله

خوبه پسر نیستی
هستی؟
بیخیال

جواب :سکوت

ولی مواظب باش صندلی که گیرت میاد توی انباری نباشه
و
این تاپیک کاملاً جدیه

این تاپیک فکر کنم توسط مدیران به زودی بسته بشه چون این انجمن مربوط به مباحث آموزشی و آموزش عالی هست ونه چنین مباحث حاشیه ای ...

این تاپیک بهتره تو انجمن متفرقه باز بشه ... البته انگار اونجا هم نمیشه تاپیک ایجاد کرد...

این تاپیک کاملاً آموزشیه می دونید هر سال چند نفر به خاطر این که در کنکور ناموفقند(اگه می دونید به ما هم بگید)
فاجعه از این بزرگتر!!!؟؟؟
اشکال از دوستانه ،من این تاپیک رو باز کردم تا با تجربمون به این افراد کمک کنیم.
ولی تا الان همه فقط اعلام کردن پشت کنکوری اند.

تا ما اینجا بودیم یه تاپیک اینجوری میزدیم با کتک جوابمونو میدادن حالا که یه هفتس نیستیم ده تا تاپیک اینجوری زدن!!

اشکال این تاپیک چیه ،شما با این حرفا منو نا امید کردید و بعضی نیز (^)بر خلاف قوانین p30 ...
باور کنید نیتم خیره.
و با قوانین کاملاً آشنا هستم.
حرفای تو متن تاپیک درد دل خیلی هاست .
نه درد من.

نادر1368
08-02-2009, 12:43
حال خیلی غریبی دارم،کنکور بزرگترین شکستی بود که خوردم ،سنگینیش کمرم رو>>> ،شکوند.خوردم کرد،غرورم رو >>>داغون کرد،رویاها و آرزو هام رو>>> لجن مال کرد.،خلاصه اینکه خونم رو >>>خراب کرد.دیگه اوون شور و شوق جوونیام رو ندارم>>>آخه شکست تو کنکور بد جوری پیرم کرد. کنکور چی بگم نشی؟کدوم ... رو بگم نشی ، همش لایقته اینجا نمی شه به زبون آورد ولی بدوون همه رو نثارت کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif.(میبینی کنکور چطور عزت نفس رو ازم گرفته؟)

یعنی انقدر!:13:مسخرس که انقدر کنکور رو بزرگ کردی!:38:همه اش تقصیر کیه!؟:14:خدا بداند قدیما چون قبولی سخت تر بود همه دنبال سیکلو دیپلمو اینجور حرفا بودن حالا که اسونتر شده!همه میخوان مهندس بیکار شن!نمیدونم شاید من چون اهداف دیگه ای هم دارم:27::jealous:این حرفو میزنم در هر صورت پیش بسوی کنکور!

Reman
08-02-2009, 13:47
کنکورو بزرگ نکنید!

seyyedi
08-02-2009, 21:54
دوستان سلام
من دنبال بسته آموزشی دیف جوانه پویا هستم
هرچی توی نت میگردم بخرم
پیدا نمیشه
سنجش مستمر هم سفارش دادم الان که کد میدم میگه سفارشی به این شماره موجود نیست در صورتی که تا دیروز معلق بود
اگه کسی سایت سراغ داره معرفی کنه
ممنون

Vict0Ria
09-02-2009, 09:19
حرفای تو متن تاپیک درد دل خیلی هاست .
نه درد من.

مگه اینو ندیدی؟

یعنی انقدر!مسخرس که انقدر کنکور رو بزرگ کردی!همه اش تقصیر کیه!؟خدا بداند قدیما چون قبولی سخت تر بود همه دنبال سیکلو دیپلمو اینجور حرفا بودن حالا که اسونتر شده!همه میخوان مهندس بیکار شن!نمیدونم شاید من چون اهداف دیگه ای هم دارماین حرفو میزنم در هر صورت پیش بسوی کنکور!

منم قبول دارم .
اصلاً کنکور چرا اینقد مهمه ،من امسالم شرکت میکنم، اگه نشد می رم سراغ یه کار دیگه .
شاید قسمت ما دانشگاه نیست.
ببینید این تاپیک رو زدم که حرفای امیدوارکننده بزنید و اینجور افراد رو از افسردگی در بیارید.
ممنونم ازت تو اولین کسی بودی که هدف این تاپیک رو فهمیدی.

SAM1990
10-02-2009, 19:18
منم اومدم که روحیه بدم. روحیه روحیه . . . :46:

اگه حالا این قدر افسرده اید خدا به داد وقتی برسه که برین دانشگاه رو ببینید!

ما که موقع کنکور افسرده نبودیم ولی با دیدن وضع دانشگاه به پوچی رسیدیم.:31:

زیاد واسه خودتون بزرگش نکنید چون جلوی کنکور هم خبری نیست. ولی خیلی ها می گن نریم دانشگاه چی کار کنیم؟ منم به جز دانشگاه رفتن چیزی به ذهنم نمی رسید البته الانم نمی رسه.

sale2000
11-02-2009, 19:45
منم اومدم که روحیه بدم. روحیه روحیه . . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

ما که موقع کنکور افسرده نبودیم ولی با دیدن وضع دانشگاه به پوچی رسیدیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

زیاد واسه خودتون بزرگش نکنید چون جلوی کنکور هم خبری نیست. ولی خیلی ها می گن نریم دانشگاه چی کار کنیم؟ منم به جز دانشگاه رفتن چیزی به ذهنم نمی رسید البته الانم نمی رسه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هرکی یه هدف از رفتن به دانشگاه داره یکی میخواد بره تا دکتری یکی میخواد از سرباری و سربازی فرار کنه!یکی میخواد یه پوئن به نام اقا مهندس خانم مهندسداشته باشه!چه گفتم من خودم هدفم رو نمیدونم!چی بگم!

separate
11-02-2009, 20:15
منم اومدم که روحیه بدم. روحیه روحیه . . . :46:

ما که موقع کنکور افسرده نبودیم ولی با دیدن وضع دانشگاه به پوچی رسیدیم.:31:

مگه اینو ندیدی؟

منم قبول دارم .
اصلاً کنکور چرا اینقد مهمه ،من امسالم شرکت میکنم، اگه نشد می رم سراغ یه کار دیگه .
شاید قسمت ما دانشگاه نیست.
ببینید این تاپیک رو زدم که حرفای امیدوارکننده بزنید و اینجور افراد رو از افسردگی در بیارید.
ممنونم ازت تو اولین کسی بودی که هدف این تاپیک رو فهمیدی.

همینطور دارید انرزی مثبت پخش میکنید! این که بدتر افسرده میکنه این همه تلاش واسه هیچ و پوچ!

ایشالا همه امسال از رشته و شهر مورد علاقشون قبول میشن.مطمئنا هر کسی از رفتن به دانشگاه یه هدفی داره که با تلاش حتما بهش میرسه :11:

Vict0Ria
11-02-2009, 22:05
جلوی کنکور هم خبری نیست.

جلوش معلومه که خبری نیست ولی پشتش غوغاست...
باور نداری اون رشته رو ول کن بیا به جمع ما ،مردیم اینقد سرکوفت شنیدیم.

ولی خیلی ها می گن نریم دانشگاه چی کار کنیم؟ منم به جز دانشگاه رفتن چیزی به ذهنم نمی رسید البته الانم نمی رسه

تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمی بره!!!
چه روحیه ای!!!

نادر1368
11-02-2009, 22:21
جلوش معلومه که خبری نیست ولی پشتش غوغاست...
باور نداری اون رشته رو ول کن بیا به جمع ما ،مردیم اینقد سرکوفت شنیدیم.

سرکوفت چیه تشویق نهانی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
مگه قتل کردیم پشت کنکور موندیم!من که تا حالا سرکوفتی نشنیدم!البته حمایت و تشویقی هم ندیدم!در هر صورت گذشته ها گذشته به فکر 88 و نتیجه تلاش یا پشیمانی باشیم!بهتر است.

rosenegarin13
12-02-2009, 22:11
هرکی یه هدف از رفتن به دانشگاه داره یکی میخواد بره تا دکتری یکی میخواد از سرباری و سربازی فرار کنه!یکی میخواد یه پوئن به نام اقا مهندس خانم مهندسداشته باشه!

یکی هم فقط واسه علاقه و درس خوندن میره و به حاشیه ها فکر نمیکنه

Macushla
12-02-2009, 23:02
یکی هم فقط واسه علاقه و درس خوندن میره و به حاشیه ها فکر نمیکنه

دقيقا ، گل گفتي:11:

سرکوفت چیه تشویق نهانی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه قتل کردیم پشت کنکور موندیم!من که تا حالا سرکوفتی نشنیدم!البته حمایت و تشویقی هم ندیدم!در هر صورت گذشته ها گذشته به فکر 88 و نتیجه تلاش یا پشیمانی باشیم!بهتر است.

دقيقا نادر جون

من به حرف هيچ كس توجه نمي كنم من كه واسه مردم درس نميخونم . سركوفت سيخي چند ؟؟؟ ميخوام به اون چيزي كه الاغه دارم ( ببخشيد علاقه دارم ) برسم . اگر نشد مهم نيست ديگران چي بگن يه گوش در ، اون يكي دروازه

:8::5::8:

ایشالا همه امسال از رشته و شهر مورد علاقشون قبول میشن.مطمئنا هر کسی از رفتن به دانشگاه یه هدفی داره که با تلاش حتما بهش میرسه :11:
دقيقا

:31:
نبود ؟؟؟؟

Vict0Ria
13-02-2009, 16:01
نوشته شده توسط macushla
من به حرف هيچ كس توجه نمي كنم من كه واسه مردم درس نميخونم . سركوفت سيخي چند ؟؟؟ ميخوام به اون چيزي كه الاغه دارم ( ببخشيد علاقه دارم ) برسم . اگر نشد مهم نيست ديگران چي بگن يه گوش در ، اون يكي دروازه
اتفاقاً منم اصلاً به حرف مردم توجه نمی کنم و فقط کار خودم رو می کنم واسه خودمم درس نمی خونم این درسا به چه دردی می خوره من درس می خونم که برم تو دانشگاه و از اون طریق برم تو عمل و کارای عملی و تحقیقی بکنم اگر چه دانشگاهای ایران همون آشه و همون کاسه ولی از مدرسه و دین و زندگی و تاریخ بهتره و بهتر از اینم می شه و میدون بازه برای کارای عملی و تحقیقاتی

نوشته شده توسط نادر1368
سرکوفت چیه تشویق نهانی!
هر کسی یه شرایطی داره من به این خاطر که پارسال علی رغم نظر بابا مامان موندم و امسال درس خوندن رو خیلی کم کردم حالا مدام میگن امثالم می مونی ولی من اصلاً نا راحت نمی شم چون می دونم یه جای خوب قبول می شم.

نادر1368
13-02-2009, 16:58
هر کسی یه شرایطی داره من به این خاطر که پارسال علی رغم نظر بابا مامان موندم و امسال درس خوندن رو خیلی کم کردم حالا مدام میگن امثالم می مونی ولی من اصلاً نا راحت نمی شم چون می دونم یه جای خوب قبول می شم.
ولش کن!امروزه همه نظریه پرداز شدن و جادوگر اینده رو پیش بینی میکنن!اگه به خودت اعتماد کنی حتما قبولی.

sale2000
14-02-2009, 11:20
ای داد بیداد من دوباره پشت کنکوری شدم که:37::19:تکمیل ظرفیتم مردود شدیم:41:خدایا تو به من بنگر البته اگه قبول میشدم شک میکردم!سال جدید ازمون جدید البته همه چی که کنکور نیست چون مردود شدم میگما.

sale2000
14-02-2009, 11:22
اتفاقاً منم اصلاً به حرف مردم توجه نمی کنم و فقط کار خودم رو می کنم واسه خودمم درس نمی خونم این درسا به چه دردی می خوره من درس می خونم که برم تو دانشگاه و از اون طریق برم تو عمل و کارای عملی و تحقیقی بکنم اگر چه دانشگاهای ایران همون آشه و همون کاسه ولی از مدرسه و دین و زندگی و تاریخ بهتره و بهتر از اینم می شه و میدون بازه برای کارای عملی و تحقیقاتی

اره ولشون کن خودتو گول بزن به خودت انگیزه بده بعد کنکور فلان و بهمان میشوم میز ریاست صاحب نام من میشود!چون مردود شدم این حرفو میزنم!

Vict0Ria
17-02-2009, 09:39
اره ولشون کن خودتو گول بزن به خودت انگیزه بده بعد کنکور فلان و بهمان میشوم میز ریاست صاحب نام من میشود!چون مردود شدم این حرفو میزنم!
نخیر من خودم رو گول نمی زنم و اصلاً به نظرم این جمله که "خودتو گول می زنی "خیلی اشتباست. چطور خودمو گول بزنم؟ منظورت اینه که میدونم جای خوبی قبول نمیشم و لی خودمو گول میزنم اینجا می نویسم که...
آره؟ اینجوری که دارم شما رو گول می زنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .کسی نمی تونه خودشو گول بزنه .

karin
17-02-2009, 11:05
الان هدف از این تاپیک چیست؟
بحث استرس و غم و غصه ی احتمالی ناشی از پشت کنکور بودن باشد، تاپیک داریم:
استرس !!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بحث مطرح کردن مشکلات احتمالی باشد، باز هم تاپیک های مختلفی داریم و از همه کلی تر :
کنکور 88 ← قوانین در اولین پست !! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر نمی کنم مشکلات دوستان پشت کنکوری به قدری متفاوت باشه که به یک تاپیک جدا نیازمند باشه

اگر هم دنبال دور هم بودن و درد دل و پاتوق و این حرف ها هستید تشریف ببرید در گروه های اجتماعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک گروه کاملا اختصاصی ایجاد کنید و در این مورد صحبت کنید

ممنونم

تاپیک بدون هدف و محتوا! ==> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]