PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی گوشی LG KM900 Arena با اینترفیس اس کلاس و دوربین 5 مگاپیکسل

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Michael Ropy
04-02-2009, 06:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات این گوشی قدرتمند:

1. صفحه نمایش 3 اینچ تاچ اسکرین از نوع خازنی با وضوح WVGA و رزولوشن 480x800 پیکسل و ساپورت 16 میلیون رنگ، ضد خش و با قابلیت مالتی تاچ و تشخیص دست خط
2. دوربین دیجیتال 5.0 مگاپیکسل با لنز اشنايدر كروزناخ و با قابلیت اتوفوکس و فلاش LED و قابلیت تشخیص چهره، پانوراما، جئو تگینگ، لرزش گیر و عکاسی مسلسل (مستمر) و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح WVGA با رزلوشون 480×720 پیکسل در 30 فریم در ثانیه و وضوح QVGA در 120 فریم در ثانیه و دوربین دوم از نوع VGA برای مکالمه تصویری
3. رابط کاربری فلش از نوع S-Class Touch UI سه بعدی به همراه 4 دسکتاپ متنوع
4. قابلیت پخش D1@30fps, H.263/4, MPEG4, Divx, Xvid
5. حافظه داخلی 8 گیگابایت با پشتیبانی از Mass Storage
6. قابلیت ارتقاء حافظه تا 32 گیگابایت توسط کارتهای microSDHC
7. فناوری Wi-Fi 802.11b/g
8. فناوری GPS با ساپورت A-GPS و به همراه Google Maps و با قابلیت نصب برنامه Wisepilot برای مکان یابی
9. درگاه هدفون 3.5 میلیمتری
10. فناوری صدای Dolby Digital در انحصار الجی
12. دارای سنسور های Accelerometer و Proximity
13. پشتیبانی از بازیهای سه بعدی
14. فناوری 3G با خطوط اینترنت پرسرعت HSPDA تا 7.2 مگابیت در ثانیه و خطوط HSUPA تا 5.2 مگابیت در ثانیه
15. پشتیبانی از GPRS/EDGE (850/900/1800/1900)
16. باتری 1000 میلی آمپر، تا 300 ساعت استند بای و 3 ساعت و 50 دقیقه مکالمه و 30 ساعت موسيقي
17. فقط با ضخامت 12 میلی متر و وزن 105 گرم
18. اسپیکر استریو و خروجی تلویزیون
19. مجهز به پکیج Infineon S-GOLD3H / PMB8878
20. دارای CPU با توان 312 مگاهرتز با چیپ ARM 926 EJ-S
21. مجهز به کمک پردازنده ی MOVE Video Encoder Acceleration
22. دارای 128 مگابایت SDRAM یا 256 مگابایت NAND Flash
23. مجهز به FM Transmitter و رادیو استریو با قابلیت RDS
24. مجهز به نمایشگر فایل های آفیس و خروجی تلویزیون
25. مجهز به مرورگر Teleco Q7
26. پشتیبانی از USB نسخه 2.0 و بلوتوث نسخه 2.1 با ساپورتA2DP

-------------------------------------------------------------------

آموزش تغییر فیرمور این گوشی (با تشکر از moselm-visual عزیز):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

meghdaad
04-02-2009, 12:42
ولی باید دوربينش 12 مگاپیکسل میزد.

starblue7750
07-02-2009, 19:22
به نظرم مثل همیشه صفحه اش 3 اینچه
ولی خیلی جالبه

Michael Ropy
22-02-2009, 20:26
چند عکس از گوشی:

shahab_f
05-03-2009, 15:32
آقا این کی قراره release شه ؟
پیشنهاد می کنم حتما ویدئو هاشو توی youtube ببینید ، UI اش عالیه

Michael Ropy
05-03-2009, 15:35
آره ویدیو هاشو دیدم. جایی شنیدم که ریلیز شده. در کل قراره تو این ماه (مارچ) ریلیز بشه.

Maziar_69
08-03-2009, 00:01
سیستم عامل نداره دوستان؟

S@nti@go_s&k
08-03-2009, 02:30
سلام مازیار جان نه فکر نمیکنم داشته باشه تا حالا که چیزی منتشر نشده از سیتمش

با اجازه حسین جان چند تا عکس از این گوشی

Maziar_69
08-03-2009, 22:10
واقعا اینترفیس قشنگی داره. اینترفیس گوشی های تاچ ال جی همیشه یه جوری خشک بود ولی این خیلی قشنگه.
نوشته ی برجسته ی ال جی هم که پشت گوشی نوشته خیلی محشرش کرده. (عکس آخری)

Michael Ropy
16-03-2009, 15:43
سلام. یک خبر: این گوشی در انگلستان بصورت قراردای ماهانه (بین 25 تا 35 پوند در ماه) با شرکت های T-Mobile و Orange ارائه می شود. همچنین این گوشی که قرار بود 13 مارچ بصورت آنلاک وارد بازار جهانی بشه، تا تاریخ 10 آوریل عقب افتاد و احتمالا اردیبهشت ماه یا خرداد ماه وارد ایران بشه.

4870x2
16-03-2009, 18:13
قيمتش حدودا چنده؟؟؟

Michael Ropy
17-03-2009, 07:28
باید تا 10 آوریل صبر کرد تا ریلیز جهانی بشه و قیمت مشخص بشه. البته یه جایی دیدم گفته بود 399 یورو! میشه 510 تومان! اگه قیمتش این باشه عالیه چون با توجه به صفحه خازنیش قیمتش میره بالا. مثل آیفون و پرادا که قیمت هر دو شون بالای 600 هست (البته پرادا داره میاد پایین قیمتش). جی اس ام آرنا گفته فروشش تو اروپا آغاز شده ولی چیزی از قیمت نگفته:

4870x2
18-03-2009, 11:53
باید تا 10 آوریل صبر کرد تا ریلیز جهانی بشه و قیمت مشخص بشه. البته یه جایی دیدم گفته بود 399 یورو! میشه 510 تومان! اگه قیمتش این باشه عالیه چون با توجه به صفحه خازنیش قیمتش میره بالا. مثل آیفون و پرادا که قیمت هر دو شون بالای 600 هست (البته پرادا داره میاد پایین قیمتش). جی اس ام آرنا گفته فروشش تو اروپا آغاز شده ولی چیزی از قیمت نگفته:

ببخشيدا اين 10 آوريل به شمسي كي مي شه:13::11:

Michael Ropy
18-03-2009, 13:43
ببخشيدا اين 10 آوريل به شمسي كي مي شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه 21 فروردین ماه برادر.

Vamp!r3
20-03-2009, 09:19
كيفيت فيلم بداريش hd هست؟...
گوشي فوق العاده ايه...

Vamp!r3
20-03-2009, 13:47
همگي به اين سايت س بزنيد...
ميتونيد به طو مجازي با آرنا كار كنيد...
خيلي رديفه...

Michael Ropy
20-03-2009, 15:46
كيفيت فيلم بداريش hd هست؟...

آره. 720 در 480 پیکسل در 30 فریم در ثانیه.

Vamp!r3
20-03-2009, 16:05
كيفيت صداش چجوريه؟... تو اسپيكر و هندزفري...بلنديش درچه حده؟...كي مياد؟...كيبرد مجازي نداره؟...

shahab_f
21-03-2009, 11:50
برتری هاش نسبت به رنوار ، FM Transmitter و LCD خازنیشه درسته ؟
تفاوت حساسیت صفحه ی خازنی نسبت به انواع مقاومتی اش خیلی محسوسه ؟

Michael Ropy
21-03-2009, 13:13
كيفيت صداش چجوريه؟... تو اسپيكر و هندزفري...بلنديش درچه حده؟...كي مياد؟...كيبرد مجازي نداره؟...
عالی! البته هنوز ریویو نشده ولی به خاطر اینکه از سری M هست (موزیکال) و هم اینکه صدای دالبی دیجیتال داره و الجی خیلی رو صداش تبلیغ کرده. گفتن 10 آوریل میاد که میشه 21 فروردین.

برتری هاش نسبت به رنوار ، FM Transmitter و LCD خازنیشه درسته ؟
تفاوت حساسیت صفحه ی خازنی نسبت به انواع مقاومتی اش خیلی محسوسه ؟ درسته به اضافه ی صفحه ی 16 میلیون رنگ UltraVivid و ضد خش + 8 گیگ حافظه داخلی + سخت افزار قویتر (چیپ گرافیکی اختصاصی 64 مگ برای بازیهای سه بعدی و... و سی پی یوی 600 مگاهرتزی و 1 گیگ رم). صفحه ی خازنی رسپونس عالی داره. نمونش تو آیفون و پرادا هست.

Vamp!r3
21-03-2009, 13:38
واسه اومدنش لحظه شماري مي كنم...واسه sms كيبوردي نداره كه هر حرفي روي كليد باشه...نميدونم منظورم را مي فهميد يا نه...يه چيزي مثل كيبورد كامپيوتر...

shahab_f
21-03-2009, 15:18
واسه اومدنش لحظه شماري مي كنم...واسه sms كيبوردي نداره كه هر حرفي روي كليد باشه...نميدونم منظورم را مي فهميد يا نه...يه چيزي مثل كيبورد كامپيوتر...

مثل کیبورد کامپیوتر میشه QWERTY کیبورد ، که خب معلومه داره ، البته مجازی اش رو ، مثل شکل زیر (که برای آیفونه ) :

اما اگه کیبورد QWERTY غیر مجازی ، یعنی کشویی منظورته ، مثل شکل زیر ( اکسپریا ) نداره :

عالی! البته هنوز ریویو نشده ولی به خاطر اینکه از سری M هست (موزیکال) و هم اینکه صدای دالبی دیجیتال داره و الجی خیلی رو صداش تبلیغ کرده. گفتن 10 آوریل میاد که میشه 21 فروردین.

درسته به اضافه ی صفحه ی 16 میلیون رنگ UltraVivid و ضد خش + 8 گیگ حافظه داخلی + سخت افزار قویتر (چیپ گرافیکی اختصاصی 64 مگ برای بازیهای سه بعدی و... و سی پی یوی 600 مگاهرتزی و 1 گیگ رم). صفحه ی خازنی رسپونس عالی داره. نمونش تو آیفون و پرادا هست.
پس حالا که سخت افزار قوی تر و چیپ گرافیکی داره ، پس نتیجتا مشکل محدودیت نصب فایل جاوا نداره دیگه ؟:42:چون قراره روش بازی نصب شه مثلا

Vamp!r3
21-03-2009, 18:12
[quote=shahab_f;3615869]مثل کیبورد کامپیوتر میشه QWERTY کیبورد ، که خب معلومه داره ، البته مجازی اش رو ، مثل شکل زیر (که برای آیفونه ) :

من منظورم همين بود...Omnia HD به جز دوربين(عكاسي)و سيستم عامل چه برتري هايي نسبت به اين گوشي داره...؟

Michael Ropy
21-03-2009, 19:01
بــــــــــلـــــــــــــ ــــه!

زیر پات نعله (البته با خودم بودم!)

M3hrad
21-03-2009, 19:09
سلام
اين گوشي از i8910 چيا كم داره؟(به جز سيستم عامل و دوربين)

Michael Ropy
21-03-2009, 19:18
به جز مواردی که گفتی یه 0.7 اینچ ال سی دی + خروجی HDMI که به جاش خرورجی تلویزیون داره + سنسور Compass و سنسور Light

البته این مورد آخری (سنسور ها) معلوم نیست شاید داشته باشه! چون هنوز یه سری چیزا فاش نشده.

M3hrad
21-03-2009, 19:21
اين سنسور ها به چه دردي مي خورند؟
كيفيت صفحه نمايشش در مقايسه با آيفون و 5800 چه طوره؟

Michael Ropy
21-03-2009, 21:39
Compass Sensor که فکر کنم قطب نما باشه. Light Sensor هم اینطوریه که گوشی زنگ می زنه و جواب می دی خود به خود ال سی دی خاموش میشه. در مورد کیفیت صفحه نمایش الجی گفته UltraVivid (به معنای ماوراء شفاف) هست ولی هنوز تست نشده.

Vamp!r3
22-03-2009, 12:47
راستي اين گوشي با زبان فارسي كه مشكلي نداره...تو اينترنت يا sms...

Michael Ropy
22-03-2009, 18:54
بزار بیاد اونوقت کامتل فارسیش میکنه. مثل رنوار که طبق گفته مقداد جان خیلی خوب فارسیش کرده.

Vamp!r3
22-03-2009, 22:56
بازم دوباره اومدم:31:...اين گوشي تم مي خوره؟...رو اين گوشي سيستم عامل نيست؟...(نميدونم كجا خوندم كه گفته بود سيستم عامل مخصوص lg روشه...)...ببخشيد اينقدر سوال ميكنم...:11:

Michael Ropy
23-03-2009, 07:13
تم که به نظرم نصب میشه. باید دید. اینترفیس S-Class Touch UI داره که اختصاصی الجی هست با پلتفرم جاوا. گوشی GM730 شبیه اینه ولی عوضش ویندوز موبایل داره + اینترفیس S-Class. البته یه چیزهایی از این کم داره. مثل حافظ داخلی 8 گیگ و چیپ اختصاصی گرافیکی و FM Transmitter.

ببخشيد اينقدر سوال ميكنم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خواهش میکنم! من که از خدامه! ناسلامتی مدیر تبلیغات شرکت الجی هستم دیگه! (شوخی)

عکس از GM730:

Vamp!r3
23-03-2009, 09:01
بازم سوال...آرنا سوكت 3.5 نداره؟...اینترفیس S-Class چيه؟...آرنا داره؟...خبر جديدي ازش نيست؟...

shahab_f
23-03-2009, 11:40
تم که به نظرم نصب میشه. باید دید. اینترفیس S-Class Touch UI داره که اختصاصی الجی هست با پلتفرم جاوا. گوشی GM730 شبیه اینه ولی عوضش ویندوز موبایل داره + اینترفیس S-Class. البته یه چیزهایی از این کم داره. مثل حافظ داخلی 8 گیگ و چیپ اختصاصی گرافیکی و FM Transmitter.

خواهش میکنم! من که از خدامه! ناسلامتی مدیر تبلیغات شرکت الجی هستم دیگه! (شوخی)

عکس از GM730:

eeee...این چه خوبه ، کی میاد اینیکی ؟ قیمت مورد انتظار چقدره ؟:31:

Michael Ropy
23-03-2009, 13:55
شهاب جان مثل اینکه گوشی های جدید الجی رو ندیدی؟ :دی هنوز از تاریخ ریلیزش اطلاعی ندارم. فکر کنم همراه آرینا و بقیه بیاد. به احتمال زیاد از آرینا جون ارزونتر باشه البته اگه مایکروسافت بذاره (یعنی منظورم هزینه ویندوز موبایل هست).

shahab_f
24-03-2009, 14:00
چرا درپوش لنز نداره ؟

==============

كيفيت صفحه نمايشش در مقايسه با آيفون و 5800 چه طوره؟
همین یه عکس فقط پیدا شد :

دو سایت مختلف دوتا تاریخ عرضه ی متفاوت زدن برای این گوشی ، Expansys.co.uk دهم آوریل (21 فروردین ) به قیمت 425 پوند (600 هزار تومان) و Mobiles.co.uk بیست و هفتم مارچ 7 فروردین (یعنی همین جمعه ) رو اعلام کردند.
(با این قیمت ها ، سامسونگ آمنیا HD که 3 مگاپیکسل دوربین قوی تر ، سیمبین ، 0.7 اینچ ضفحه بزرگتر و ال سی دی OLED داره حداقل باید 800 تومن قیمتش باشه،که خداییش منطقیه ، نمی دونم چرا همه توی این فروم روی 400-500 حساب باز کردن، من شرط می بندم تا حداقل اول زمستون قیمتش زیر 600 نمیاد)
البته این خارجی ها خیلی تنوع خرید دارن ، مثلا اگه با O2 یه قرار داد دو ساله ببندن آرنا رو رایگان میگیرن ! یا یه قرار داد 18 ماهه با T-mobile برای ماهی 30 یورو به شما یه آرنای مجانی + اس ام اس نامحدود + 700 دقیقه مکالمه رایگان در ماه میده :19: این همراه اول بی مصرف ما اونوقت ...

Michael Ropy
24-03-2009, 18:52
چرا درپوش لنز نداره ؟

مطمئنی؟ شاید اتو باشه.

دو سایت مختلف دوتا تاریخ عرضه ی متفاوت زدن برای این گوشی ، expansys.co.uk دهم آوریل (21 فروردین ) به قیمت 425 پوند (600 هزار تومان) و mobiles.co.uk بیست و هفتم مارچ 7 فروردین (یعنی همین جمعه ) رو اعلام کردند.
(با این قیمت ها ، سامسونگ آمنیا hd که 3 مگاپیکسل دوربین قوی تر ، سیمبین ، 0.7 اینچ ضفحه بزرگتر و ال سی دی oled داره حداقل باید 800 تومن قیمتش باشه،که خداییش منطقیه ، نمی دونم چرا همه توی این فروم روی 400-500 حساب باز کردن، من شرط می بندم تا حداقل اول زمستون قیمتش زیر 600 نمیاد)
البته این خارجی ها خیلی تنوع خرید دارن ، مثلا اگه با o2 یه قرار داد دو ساله ببندن آرنا رو رایگان میگیرن ! یا یه قرار داد 18 ماهه با t-mobile برای ماهی 30 یورو به شما یه آرنای مجانی + اس ام اس نامحدود + 700 دقیقه مکالمه رایگان در ماه میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این همراه اول بی مصرف ما اونوقت ...

600 تومان خیلی خوبه. من گفتم به خاطر کاهش قیمت بی نظیر رنوار این هم سریع کاهش پیدا کنه. من آخرین قیمتم از رنوار 370 بود!!!

shahab_f
24-03-2009, 20:33
مطمئنی؟ شاید اتو باشه.

600 تومان خیلی خوبه. من گفتم به خاطر کاهش قیمت بی نظیر رنوار این هم سریع کاهش پیدا کنه. من آخرین قیمتم از رنوار 370 بود!!!
من از رو عکسش گفتم درپوش لنز رو. تو یه فروم هم خوندم نداره .
آره 600 خوبه ولی قبول داری که آمنیا hd حالا حالا ها طرفای 600 هم نمیرسه ، نه؟

Michael Ropy
24-03-2009, 21:13
به خاطر صفحه خازنی فکر نکنم. چون صفحه خازنی قیمت رو می بره بالا.

M3hrad
25-03-2009, 23:29
اینترفیس S-Class چيه؟

Michael Ropy
26-03-2009, 07:07
همینطور که تو عکس ها میبینی یه رابط کاربری هست که ساخته ی الجیه. مثل TouchWiz سامسونگ. قبلا الجی از Flash UI استفاده می کرد اما حالا اینو ساخته و ازش استفاده می کنه که نسبت به قبلی خیلی پیشرفت کرده و زیباتر شده.

M3hrad
26-03-2009, 12:11
آرينا از اين اينترفيسا داره؟

Michael Ropy
26-03-2009, 12:37
آره عزیز! آرینا اولین گوشی دارای این اینترفیس هست. این یه ویدیو از اینترفیسش:

M3hrad
26-03-2009, 12:43
FM Transmitter اين گوشي در چه حده؟مثل CD هست؟جمعه مياد يا 21 فروردين؟

Michael Ropy
26-03-2009, 12:57
21 فروردین. در مورد ترنسمیترش اطلاعی ندارم. بهتره صبر کنی ریوی GSMArena بیاد.

M3hrad
26-03-2009, 16:15
يه خبره خيلي خوف...
جي اس ام آرنا قيمت اوليه اين گوشي را 339 يورو يعني 540 دلار آمريكا اعلام كرد.
به نظر من خيلي خوبه.
اينم لينك خبر:

M3hrad
27-03-2009, 14:50
يه خبر جديد ديگه:

shahab_f
27-03-2009, 23:29
دوست دارین با اینترفیس الجی آرنا کار کنین ؟!
برین اینجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعالیــــــه ،هر کاری که فکرشو بکنین میشه امتحان کرد ، البته باید اینترنت پر سرعت داشته باشین ، چون همه چیز دقیقه و عین خود گوشی ، مثلا روی یه آهنگ اگه کلیک کنید باید کلی معطل لودینگ صفحه بشین ، چون برای طبیعی شدن ، آهنگ رو هم پخش می کنه و جالب تر اینکه می تونید حالت دالبی الجی رو تجربه کنید ، فقط باید هد فون بذارین (خودش نوشته ):18:

Michael Ropy
28-03-2009, 06:57
اینم پریویوی آرینا از جی اس ام آرنا (توی صفحه ی 5 یه چیزهای جزیی در مورد ترنسمیتر گفته):

shahab_f
28-03-2009, 14:32
اینم پریویوی آرینا از جی اس ام آرنا (توی صفحه ی 5 یه چیزهای جزیی در مورد ترنسمیتر گفته):

در مورد کیفیت دوربینش گفته متوسط :41:
البته در توضیح بیش تر گفته ، فاقد over sharpening ـه و رنگ ها مناسب هستند فقط سطح جزئیات پایینه که گفته اگه این مشکل حل بشه دوربینش عالیه و از اونجا که گوشی آزمایش شده نسخه ی retail ـه ، هنوز امیدی هست که بهبود پیدا کنه.
در ضمن نوشته که فلش LED اش به درد نخوره و کلا باید بدون فلش حسابش کنیم

shahab_f
30-03-2009, 14:28
کی میاد ایران اونوقت ؟

shahab_f
30-03-2009, 14:52
نمی دونم گوشی GD900 الجی رو دیدین یا نه ، شباهتش با آرنا اینه که همین اینترفیس S-Class و مالتی تاچ آرنا روشه . از اونجایی که کلوب جدا نداره (هنوز تو GSMArena صفحه ی اختصاصی هم نداره) و در ضمن به نوعی ممکنه مدل پیشرفته ی آرنا محسوب بشه (چون S-class داره با یه سری چیزای اضافی) گفتم اینجا مطرح کنم ، تاپیک هم از رکود درآد.:31:
اما خب چیزای اضافه اش ؛ اول اینکه یه کیپد شیشه ای اسلاید داره (پیرو گوشی های تاچ به همراه کیپد مثل KF700 الجی و اولتراتاچ سامسونگ). این کیپد شیشه ای نقش ماوس رو هم ایفا می کنه (مثل ماوس لپ تاپ ) .
و یه چیز هایی هم به S-Class اضافه شده ، مثلا با نوشتن کلمه ی M باعث اجرای MP3 Player گوشی میشه ، یا با کشیدن یک دایره ولوم رو کنترل می کنید. هم چنین بهش handwriting recognition (شناسایی دست خط) اضافه شده که معمولا برای تاچ های مقاومتیه ، (نه خازنی مانند این گوشی) . گوشی دو ماه دیگه عرضه میشه

لینک خبر :

starblue7750
30-03-2009, 18:49
نمی دونم گوشی gd900 الجی رو دیدین یا نه ، شباهتش با آرنا اینه که همین اینترفیس s-class و مالتی تاچ آرنا روشه . از اونجایی که کلوب جدا نداره (هنوز تو gsmarena صفحه ی اختصاصی هم نداره) و در ضمن به نوعی ممکنه مدل پیشرفته ی آرنا محسوب بشه (چون s-class داره با یه .
.
.
.
.

سلام
چند تا سوال داشتم :
1- ایا با خرید این گوشی این دختر رو هم روش اشانتیون میدن ؟
2- نمیشه دختر دیگه ای انتخاب کرد؟( انگار یه چشش مشکل داره)
3- قیمت این گوشی چنده؟

Michael Ropy
30-03-2009, 19:54
سلام
چند تا سوال داشتم :
3- قیمت این گوشی چنده؟

1. خیر (!)
2. خیر (!)
3. معلوم نیست هنوز

4870x2
31-03-2009, 16:16
سلام
چند تا سوال داشتم :
3- قیمت این گوشی چنده؟

1. خیر (!)
2. خیر (!)
3. معلوم نیست هنوز
1-اگه عمده بخري يدونه اشانتيون مي دن
2-نه اينا همشون اينجورين
3-اگه تاچ خازني باشه حدود600 قيمتشه مخصوصا كه سري موزيك هم هست

shahab_f
01-04-2009, 18:50
ویدئوی جدید کار با الجی آرنا ، حتما ببینید ، لا اقل چند دقیقه اولش رو که نحوه ی تنظیم زمان زنگ ساعت (Alarm) ـه :

صفحه ی رسمی الجی آرنا برای ایران ( خیلی سنگینه ، باید صبر کنید )

یه توضیح اینکه این صفحه همون صفحه ی انگلیسیه و فقط ترجمه شده ، منتها فونتش بهم ریخته ، چیز خاصی برای ایرانی ها نداره ، بهتره به همون انگلیسی اش سر بزنین :

Michael Ropy
01-04-2009, 20:48
ای ول شهاب جان گل کاشتی!

kalepoook
03-04-2009, 12:09
سلام به همه.
منم خیلی دوست دارم بیاد تو ایران ایشالا .
تو گزینه های خرید هم این گوشیه هم اومنیا اچ دی

shahab_f
03-04-2009, 20:17
سلام .آرنا بعضی جاها realease شده ، می تونین تو بخش نظرات کاربرها ریویوهای شخصیشون رو راجع به گوشی بخونین ، نکته های منفی ای که تاحالا تو نظر ها دیدم اینها بوده :
- کیفیت عکس برداری متوسطه
-پس زمینه ی home screens عوض نمیشه
-استفاده از کیبورد مجازیش به علت نامعلومی سخته ، خیلیا شاکی بودن از QWERTY کیبوردش . کالیبراشن هم نداره .
یه سری عکس از unboxing آرنا :

shahab_f
03-04-2009, 21:43
راستی LG Crystal که تو پست 52 نوشتم کمی از مشخصاتش مشخص شده ، از جمله دوربین 8 مگاپیکسلی اش !
ویدئوی کار کردن با تاچ پد شیشه ایش :

kalepoook
03-04-2009, 22:50
دستت درد نکنه آقا شهاب
به نظرت رفع میش یا همینجوری میمونه؟
اگه این مشکلاتش بمونه بهترین همون رنوا هست.
ایشالا

shahab_f
04-04-2009, 22:07
دستت درد نکنه آقا شهاب
به نظرت رفع میش یا همینجوری میمونه؟
اگه این مشکلاتش بمونه بهترین همون رنوا هست.
ایشالا
خواهش می کنم.
اینجور مشکلات که نرم افزاری اند به راحتی حل میشن ، اما اینکه الجی firmware جدیدش رو برای آپدیت ارائه بده یا نه رو خدا میدونه . یه چیز دیگه هم اینکه مشکلاتش خیلی جدی نبودند و معمولا بین نظر کاربرها چیزای عجیب غریب زیاد پیدا میشه ، خیلی نباید به عنوان نقد روشون حساب کرد ، مثلا همین رنوار رو هم بگردی ممکنه یکیو پیدا کنی که بگه ، دم به دقیقه هنگ میکنه ، دوربینش هم افتضاحه ، در حالی که اینجور نیست. مثلا همین الان دیدم یکی از کاربرها خلاف حرف بقیه نوشته :

i don't see the problems with typing on the touch screen. i don't type any slower than on my n80, g900 or c902.:11:

=======================================

تبلیغ رسمی آرنا (به قول خودشون آرینا) »

Michael Ropy
05-04-2009, 06:42
درسته! معمولا یه سری مشکل دارند! حالا یا از روی تنفر و یا از روی بد شانسی.

Michael Ropy
08-04-2009, 20:57
بجه ها جی اس ام آرنا قیمت نهایی آرینا رو زد: 350 یورو!!! (حدودا 465 تومان) به نظر من که خیلی عالیه! چون قیمت اولیشه و خوب پایین میاد. رنوار هم اولش که اومد 390 یورو بود.

M3hrad
08-04-2009, 22:14
آره به نظر منم عاليه...كي بشه بياد ايران...

M3hrad
09-04-2009, 15:57
ببخشيد اين گوشي زير نويس SRT يا idx/sub ساپورت ميكنه؟...

Michael Ropy
09-04-2009, 18:32
نـــمـــی دانـــم!!

kalepoook
09-04-2009, 19:12
سلام

ایشالا زود بیاد و قیمتشم مناسب باشه .
من بدجوری گیر کردم تو خرید گوشی!!!!!!!!

Michael Ropy
17-04-2009, 20:16
گفتم بیام این تاپیک رو زنده کنم، حیفه یه همچین گوشی تاپیکش بخوابه! اینم چند تا ویدیو:

oghtapost
17-04-2009, 23:17
امروز 29 فروردینه !
نیومد این گوشی؟

Michael Ropy
18-04-2009, 13:18
تو ایران نه ولی تو خارج که یکی دو هفته ایه اومده.

oghtapost
18-04-2009, 14:46
کی میاد ایران؟
اینم عکسی با دوربین arena البته با اجازه ی michael ropy

Michael Ropy
18-04-2009, 19:34
کی میاد ایران؟

خواهش میکنم! اینجا متعلق به شماست. راستش از زمان اومدنش خبری ندارم!

shahab_f
19-04-2009, 14:59
کی میاد ایران؟

مرسی :20:
فکر کنم دوربینش خیلی تعریفی نداشته باشه . از اول هم قرار نبود آرنا یه Camraphone باشه ، اما خدا کنه لا اقل دوربینش بی کیفیت نباشه ، در حد یه 5 خوب باشه.
راستی دوست عزیز کاش لینک عکس رو میذاشتی به جای خود عکس، آخه عکس به این بزرگی ، dial up ای ها بیچاره میشن که تا پیج باز شه.:31:
:11:

4870x2
19-04-2009, 15:42
راستی دوست عزیز کاش لینک عکس رو میذاشتی به جای خود عکس، آخه عکس به این بزرگی ، dial up ای ها بیچاره میشن که تا پیج باز شه.
ادرس رو كپي كن تو دانلود منجر درست مي شه

خواهش میکنم! اینجا متعلق به شماست. راستش از زمان اومدنش خبری ندارم!
ال جي زياد روي اين گوشي مانور نداد(بخاطر ويوتي 2)

Michael Ropy
19-04-2009, 17:05
اینجور که من تو عکس دیدم بی تعصب میگم عکس عالی ای گرفته! البته درسته این یه کمرا فون نیست، ولی در حد خودش به نظرم عالیه.

4870x2
19-04-2009, 17:43
اینجور که من تو عکس دیدم بی تعصب میگم عکس عالی ای گرفته! البته درسته این یه کمرا فون نیست، ولی در حد خودش به نظرم عالیه.
درسته اين گوشي از اشيا ايستاده عالي عكس مي گيره ولي بدليل نداشتن سايبر شات اجسام متحرك بشدت تار مي شن

oghtapost
19-04-2009, 18:54
اینم یه سایت روسی که هر چی عکس از آرنا بخوای توش هست همین عکسم از این سایت گرفتم....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط نباید زبان سایتو عوض کنین باید روسی باشه و از قسمت سمت چپ Телефоны انتخاب کنین بعد از تو اون منو 3 تا لینک اول واسه آرنائه هر سه تاشو برید توشو ببینید.....

keyboy
20-04-2009, 08:30
بچه ها چند تا ويديو از اين گوشي ديدم... اينتر فيسش معركس... كاملا مشابه آيفون... خيلي خوشكله...
ولي همونطور كه دوستان گفتن دوربينش اصلا به پاي رنوار نميرسه... 5 مگا پيكسله و فلش led و حتي كاور دوربين نداره!
كمرا فون نيست ديگه !!!
به نظرم جالب ترين بخشش همون اينتر فيس s-class باشه.

بی باک بی بال
21-04-2009, 09:07
هیچ کدوم از مدلهای lg
tvدارد

Michael Ropy
21-04-2009, 10:58
هیچ کدوم از مدلهای lg
tvدارد بله داريم:
Kb770
u960
hb620t
u900
ku950

من بين اينها اولي رو ميپسندم چون 3 اينچ تاچ هست و امكانات خوبي داره، دوربينش هم 3 مگ هست و دوربين دوم هم داره. ضخامتش هم فقط 13 ميل هست! قيمت جهانيش 230 يورو معادل 300 تومان هست.

اطلاعات بيشتر:

kalepoook
21-04-2009, 14:40
سلام
شما به نظرتون بین این سه مدل کدومو انتخاب میکنید؟
LG GC900 Viewty Smart
LG KM900 Arena
LG GM730
ممنون میشم نظر بدین

keyboy
21-04-2009, 16:27
به نظر من viewty smart بهتر از بقيس (حد اقل واسه اونايي كه دوربين براشون مهمه:21:) ولي تو خيلي موارد از جمله اينتر فيس مشابه هم هستن.
البته GM730 سيستم عامل ويندوز داره كه ممكنه واسه بعضيا خيلي بدرد بخور باشه.

Michael Ropy
21-04-2009, 18:44
من LG GC900 Viewty Smart رو بر می گزینم!

shahab_f
21-04-2009, 20:31
پس چرا آرنا ایران نمیاد ؟ آولترا تاچ سامسونگ اومد ، انصافا قیمت خوبی هم داره.
اون که تو خارج اومده ، هنوز خبری ازش تو ایران نیست ، وای به حال gm730 (کاش تاچش هم خازنی بود اونوقت دیگه عالی میشد! )

ادرس رو كپي كن تو دانلود منجر درست مي شه

من دایال آپی نیستم اما چون دایال آپی هارو دوست دارم گفتم ، سایزش بزرگه:31:

بی باک بی بال
22-04-2009, 07:08
من بين اينها اولي رو ميپسندم چون 3 اينچ تاچ هست و امكانات خوبي داره، دوربينش هم 3 مگ هست و دوربين دوم هم داره. ضخامتش هم فقط 13 ميل هست! قيمت جهانيش 230 يورو معادل 300 تومان هست
یهمدل بگو که توی ایران باشه

Michael Ropy
22-04-2009, 08:01
بعيد ميدونم هيچ كدومشون تو ايران باشه. لامصب يه گارانتي درست حسابي گير الجي اومد تو ايران اونم اينجوريه! به زور دو تا مدل مياره.

kalepoook
22-04-2009, 08:36
منم از دست کامتل شاکیم منتظرای کوکیم نابود دارن میشن ولی هنوز خبری نشوده.

shahab_f
24-04-2009, 20:35
فیلم رسمی LG Crystal :
:18:

keyboy
25-04-2009, 07:46
بچه ها اين arena كي ميرسه ايران؟؟؟
كسي خبري نداره؟

M3hrad
25-04-2009, 12:59
اینم از بررسی GSNArena :

starblue7750
25-04-2009, 14:30
سلام
بچه ها از اون جایی که هر دو گوشی LG Viewty و LG Arena جاوا هستند و صفحه نمایش لمسی دارن میشه تمامی فایل های Arena رو روی Viewty ریخت تا اینترفیس Viewty مثل Arena بشه؟

shahab_f
25-04-2009, 15:12
اینم از بررسی GSNArena :

چه ریویوی تازه ای دوست عزیز ، ممنون:11:
برای کسایی که حال ندارند ریویو رو بخونن : تو این ریویو نوشته :

+ تاچ گوشی عالیه ، هم دریافت خوب داره و هم به واسطه ی CPU ی قوی ، عکس العمل سریع داره.
+ همینطوری که قبلا هم می دونستیم آرنا با رزولوشن 480 × 800 توی صفحه ی سه اینچ ، بالاترین تعداد پیکسل در واحد سطح رو بین تمام گوشی ها رو داره.
+ باتری با استفاده ی زیاد ، حداقل دو روز شارژ نگه میداره
+ کارت حافظه تا ظرفیت 16 گیگابایت رو هم به راحتی ساپورت می کنه
+ بهترین فون بوک(کانتکت ها) بین گوشی های تاچ
+ کیبورد qwerty بسیار دقیقه
+ اکولایزر خوب ، به خصوص دالبی موبایل
+ از نظر کیفیت صدا در بعضی از جهات حتی از آیپاد 2G هم بهتر عمل کرد:8:
+ کیفیت دوربین نسبت به نسخه ی آزمایشی بهبود یافته و حالا کاملا قابل قبوله :26:
- فلش LED تقریبا بی مصرفه
- ویدئو ها در فرمت 3GP ضبط میشن
- در زیر نور آفتاب صفحه به خوبی دیده نمیشه
- بر خلاف رنوار ، گوشی توانایی پخش تمام فایل های DivX را نداره ، بلکه فقط اونایی رو پخش می کنه که با استفاده از DivX converter درون CD ی گوشی ، کانورت شده باشند.

Michael Ropy
25-04-2009, 15:42
میدونستم به این خوبی عمل میکنه این آرینا!

almgti_79
25-04-2009, 16:17
خیلی جالبه, تفاوت قیمت این گوشی با KC910 Renoir حدود ؟؟؟ دلاره!!!!:5:

Michael Ropy
25-04-2009, 17:08
10 دلار؟!! رنوار 260 یورو هست ولی آرینا 315 یورو! که البته به خاطر ال سی دی خازنی، حافظه داخلی و... هست.

shahab_f
29-04-2009, 16:44
کوکی هم که اومد ایران ، پس کی این آرنا میاد . نکنه نیاد ؟

Michael Ropy
29-04-2009, 17:58
کوکی هم که اومد ایران ، پس کی این آرنا میاد . نکنه نیاد ؟

کوکی رو که میبینی اومده ایران، نزدیک به 5 ماه پیش عرضه شده بود. حالا این یکی رو دیگه نمی دونم. البته ممکن زود بیاد مثل رنوار معلوم نیست.

shahab_f
30-04-2009, 17:34
به نظر میرسه اولتراتاچ سامسونگ اصلا رقیبی در حد و اندازه های آرنا و همچنین کریستال نیست ، حالا که ریویوش اومده اشکالاتش معلوم شده : منوهاش کاملا کنده ، پردازنده ی قوی ای نداره ، کیفیت پخش موسیقی اش هم خوب نیست ، کیبورد QWERTY هم که ندار، Wi Fi هم نداره ، صفحه اش هم دو دهم اینچ کمتره از آرناست . ولی خب البته مثل اینکه دوربینش خیلی خوبه(مدل بهبود یافته ی پیکسون) .

Michael Ropy
30-04-2009, 18:18
آره الجی با ارائه ی اس کلاس خیلی پیشرفت کرد.

yee_pesare
01-05-2009, 01:33
ارنا تو سایت ال جی ایران هست و بنظر میرسه از بقیه زودتر بیاد ایران مثل رنور

a.z.p.z
01-05-2009, 21:31
دوستان یه سوالی داشتم
1:در مورده سی پی یو میشه بگید چه نوعی هست؟arm هست؟ اگه اره چه نوع ارمی؟
arm 1176? یا چی؟ دوستان گفته بودند سی پی یو اش مثل ایفون هست درسته؟
2:بعد یه چیزه دیگه که فکرمو مشغول کرده این هست که ایا روش نصب برنامه به چه صورت هست براش؟
کلا روش نصب برنامه در گوشی های ال جی به یه صورت که نیست درسته یا نه؟ به چیشون ربط داره؟
3:برای رنگ ها هم یه سفید و ابی کمرنگ هست؟ رنگ جلو که ثابت هست درسته؟
4:راستی دوستان الجی نمیخواد خانواده ی ارنا رو گسترش بده مثل ویوتی؟

5:همچنین جنس بدنه؟
6:همچنین برای جی چی اس از چه نقشه ای استفاده میکنه؟؟؟
برنامه خاصی نیاز نیست براش با جی پی ار اس کار میکنه دیگه؟
7:تعدادی عکس هم از اینترفیس گوشی میخوام...
ممنون میشم دوستان جواب بدن چون خیلی برام حیاتی هست ممنون

Michael Ropy
02-05-2009, 10:19
دوستان یه سوالی داشتم
1:در مورده سی پی یو میشه بگید چه نوعی هست؟arm هست؟ اگه اره چه نوع ارمی؟
arm 1176? یا چی؟ دوستان گفته بودند سی پی یو اش مثل ایفون هست درسته؟
2:بعد یه چیزه دیگه که فکرمو مشغول کرده این هست که ایا روش نصب برنامه به چه صورت هست براش؟
کلا روش نصب برنامه در گوشی های ال جی به یه صورت که نیست درسته یا نه؟ به چیشون ربط داره؟
3:برای رنگ ها هم یه سفید و ابی کمرنگ هست؟ رنگ جلو که ثابت هست درسته؟
4:راستی دوستان الجی نمیخواد خانواده ی ارنا رو گسترش بده مثل ویوتی؟

5:همچنین جنس بدنه؟
6:همچنین برای جی چی اس از چه نقشه ای استفاده میکنه؟؟؟
برنامه خاصی نیاز نیست براش با جی پی ار اس کار میکنه دیگه؟
7:تعدادی عکس هم از اینترفیس گوشی میخوام...
ممنون میشم دوستان جواب بدن چون خیلی برام حیاتی هست ممنون من تو پست اول خیلی از اطلاعات رو دادم:
19. دارای CPU با توان 600 مگاهرتز از نوع Infineon SG3H
20. دارای GPU با حافظه 64 مگابایت از نوع AMD A258
21. دارای 1024 مگابایت SDRAM یا 2048 مگابایت NAND Flash

تو پست 4 چند تا عکس گذاشتم، حالا بازم خواهم گذاشت. نرم افزار جی پی اس اش گوگل مپ هست. جنس بدنه هم فلزی هستش.

این ریویو رو حتما کامل بخون تا بیشتر متوجه بشی:

a.z.p.z
03-05-2009, 21:01
راستی دوستان من نمیدونم این چرا اینجوری هست؟
اصلا من تمی مخصوص این ندیدم یا بازی های 3 بعدی! راستی برنامه های جاوای سایز تصویر ارنا رو از کجا میشه گیر اوورد واقعا حیاتی هست این موضوع!!!! یا برنامه ای برای اینکار نیست ؟ چون این گوشی ریلیز شده و باید همچین چیزایی براش باشه و نیست من کلی ناراحت شدم انگار نه انگار اومده و ملت خریدن!!!!!!!!
راستی این بر پایه ی فلش نوشته شده مثل ویوتی ؟
و اینکه هنوز راهی برای دسترسی به فایل ها نیست ؟مث ویوتی؟
من بدجوری دنبال برنامه های مخصوص برای ارنا و سایز صفحه اون میگیرم راهنمیی کنید
ممنون دوستان

hamed_bijari
04-05-2009, 01:11
راستی دوستان من نمیدونم این چرا اینجوری هست؟
اصلا من تمی مخصوص این ندیدم یا بازی های 3 بعدی! راستی برنامه های جاوای سایز تصویر ارنا رو از کجا میشه گیر اوورد واقعا حیاتی هست این موضوع!!!! یا برنامه ای برای اینکار نیست ؟ چون این گوشی ریلیز شده و باید همچین چیزایی براش باشه و نیست من کلی ناراحت شدم انگار نه انگار اومده و ملت خریدن!!!!!!!!
و اینکه هنوز راهی برای دسترسی به فایل ها نیست ؟مث ویوتی؟
من بدجوری دنبال برنامه های مخصوص برای ارنا و سایز صفحه اون میگیرم راهنمیی کنید
ممنون دوستان

آقا مگه اومده گوشیش تو ایران !!!؟
چند ؟

a.z.p.z
04-05-2009, 05:39
نه عزیز نیومده و لی تو کل دنیا اومده!
میخوام بدونم چرا براش چیزی نیست؟
فوقش 1 ماه دیگه ایرانه دیگه ولی من هیچ چیزی مخصوصش پیدا نکردم تم یا فلش یا برنامه های اندازه صفحه و.بازیو بازی های 3 بعدی و....................

Michael Ropy
04-05-2009, 07:18

پلتفرم جاوا هست، و فکر می کنم بر پایه ی فلش. بهش مگین S-Class Touch UI ولی ماله ویوتی Flash UI.

keyboy
04-05-2009, 11:06
يعني بايد يه ماه ديگه واسه ديدن اين گوشي صبر كنيم ؟؟
كاش زودتر ميومد ...

a.z.p.z
04-05-2009, 17:24
اخه این منو گیج کرد
این همونی هست که تو پست اول هست×
رابط کاربری فلش از نوع S-Class Touch UI

Michael Ropy
04-05-2009, 17:53
اخه این منو گیج کرد
این همونی هست که تو پست اول هست×
رابط کاربری فلش از نوع s-class touch ui

پس بر پایه ی فلش هست. من این اطلاعات رو از جایی آوردم، خودم یادم رفته!

keyboy
11-05-2009, 14:55
هنوز خبري از اومدن اين گوشي نشد؟؟؟

4870x2
11-05-2009, 15:04
هنوز خبري از اومدن اين گوشي نشد؟؟؟
تو تو جهان اومدش الا تو ايران
البته امكان وارد شدن به صورت بسيار عمده تو ايران كمه
احتمالا يه 500 تا ميارن اگه فروش داشت بازم ميارن

Vamp!r3
11-05-2009, 21:57
ضعف هاي اين گوشي چيه؟...

yashgin128
11-05-2009, 22:19
سلام بر برو بچس آرنا دیروز تو بازی آرسنال و چلسی شرکت الجی کلی از خجالت این ارنا در اومد تو تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین الجی فقط ارنا رو تبلیغ کرد

Michael Ropy
12-05-2009, 12:28
ضعف هاي اين گوشي چيه؟...

ضبط ویدیوش اون طور که انتظار میرفت نبود. این ها هم نظر خود جی اس ام آرنا هست:

Poor sunlight legibility
Inadequate flash performance
No voice-guided GPS navigation software available
No standard USB port
Records video in 3GP file format
Maximum email attachment size is 1MB only (both ways)
Limited DivX/XviD video support

shahab_f
12-05-2009, 22:32
ضعف هاي اين گوشي چيه؟...
ضمن تایید حرف های حسین جان ، می تونی به پست زیر هم یه سر بزنی که نکات + و - رو طبق ریویوی GSMArena نوشته :

4870x2
13-05-2009, 13:15
ضبط ویدیوش اون طور که انتظار میرفت نبود. این ها هم نظر خود جی اس ام آرنا هست:

Poor sunlight legibility
Inadequate flash performance
No voice-guided GPS navigation software available
No standard USB port
Records video in 3GP file format
Maximum email attachment size is 1MB only (both ways)
Limited DivX/XviD video support
يا خدا
مگه usbش چه شكليه؟؟؟
مگه فقط يه نوع يو اس بي نداريم

shahab_f
13-05-2009, 22:26
يا خدا
مگه usbش چه شكليه؟؟؟
مگه فقط يه نوع يو اس بي نداريم
سری که به کامپیوتر وصل میشه رو نمیگه ، سری که به خود گوشی وصل میشه ، که توی این گوشی این سرش یک مدل استاندارد نیست و مدل خود الجیه .یعنی miniUSB نیست . و از این نظر بده که اکثر وسایل الکتریکی از یه کابل USB که یه سرش مینی usb ـه استفاده میکنند ، اونوقت میشه با به همراه داشتن یه همچین کابلی هم برای mp3 پلیر ، هم دوربین دیجیتال و هم موبایل استفاده کرد و نیازی به حمل کابل مخصوص هر یک (مثلا در هنگام سفر ) نیست. اما چون این گوشی اینجوری نیست ، همیشه باید کابل مخصوص خودش رو به همراه داشت .

Vamp!r3
19-05-2009, 11:21
اگه فيلم هاي ريپ شده Axxo را مستقيما درون گوشي بريزيم مي خونه؟...

Michael Ropy
19-05-2009, 14:20
اگه فيلم هاي ريپ شده Axxo را مستقيما درون گوشي بريزيم مي خونه؟...

نمی دونم، فرمتشون چی هست؟ DivX و XviD رو ساپورت میکنه.

Vamp!r3
19-05-2009, 18:29
فرمتشون Avi...

Michael Ropy
20-05-2009, 12:39
فرمتشون Avi...

تمومه دیگه! راحت ساپورت میشه.

Vamp!r3
20-05-2009, 13:05
صداي اين گوشي در حده چه گوشي ايه؟...كيفيت...بلندي...؟...

almgti_79
20-05-2009, 14:14
فرمتشون Avi...

باید دید تمام avi ها را پخش میکنه یا اینکه باید یک فرمت خاص باشه, فیلم های axxo همگی با فرمت avi هستند ولی باید دید با چی code شده اند.........

مثلا ویوتی تا Divx5 را قابلیت Encode کردن داره....

Michael Ropy
20-05-2009, 18:40
صداي اين گوشي در حده چه گوشي ايه؟...كيفيت...بلندي...؟...

جی اس ام آرنا که خیلی از صدای گوشی و کلا مالتی مدیاش تعریف کرده. هر چی نباشه، سری M هست دیگه!

The multimedia performance is great

Dolby Mobile makes a difference

Nicely tuned audio

The LG KM900 Arena has pretty decent audio quality, achieving noteworthy scores on some of the readings in our traditional audio quality test. The handset even manages to slightly outdo the Apple iPod 2G on some criterias and that definetely means something.

4870x2
22-05-2009, 17:20
جی اس ام آرنا که خیلی از صدای گوشی و کلا مالتی مدیاش تعریف کرده. هر چی نباشه، سری M هست دیگه!
جك 3.5 داره ديگه؟
ميشل خان(راستي اسم شما چيه) اين گوشي هاي ال جي اطمينان هستن؟
يعني مي شه گفت كه مثل نوكيا و سوني اريكسون كارشون درسته

Vamp!r3
22-05-2009, 17:30
جك 3.5 داره ديگه؟
آره داره...اسم ايشون هم فكر كنم آقا حسين باشه...

a.z.p.z
22-05-2009, 17:53
مطمئن هستن؟
عزیزم ال جی فروشش از سونی بالا تر بوده سومین کمپانی از تمام لحاظ همین ال جی بوده !!!!!
الانم که دارید میبینید که چه گوشی هایی داره تولید میکنه!
تاره بویی از 12 مگاپیکسلیش هم داره مییاد!!!!
مشاهده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... ..........
از سونی اریکسون که درست تره!!!!! و اینکه نوکیا که خوابه اصلا اسمشو نیار!
3.5 هم داره فکر کنم و یو اس بی استاندارد نداره متاسفانه!

Michael Ropy
22-05-2009, 18:56
جك 3.5 داره ديگه؟

ببینم امیررضا مثل اینکه قرص هاتو نشسته خوردی؟! دیگه مارو نمی شناسی!!! اسمم حسینه و جک 3.5 هم داره.

starn
22-05-2009, 19:32
برو بکس کسی دقیق می دونه کی گوشی وارد ایران می شه؟
------------
و یک سوال دیگه سیستم عاملش جاوا و برنامه و بازی های جاوا رو چطور ساپورت می کنه؟(چون من تا به حال ندیدم مثلا شرکت Gameloft یک بازی مخصوص گوشی های Lg بزنه

a.z.p.z
22-05-2009, 21:32
احتمال زییاد تا اواخر خرداد خواهد امد

4870x2
23-05-2009, 13:02
ببینم امیررضا مثل اینکه قرص هاتو نشسته خوردی؟! دیگه مارو نمی شناسی!!! اسمم حسینه و جک 3.5 هم داره.
شوخي كردم بابا چرا جدي مي گيري

4870x2
23-05-2009, 13:06
مطمئن هستن؟
عزیزم ال جی فروشش از سونی بالا تر بوده سومین کمپانی از تمام لحاظ همین ال جی بوده !!!!!
الانم که دارید میبینید که چه گوشی هایی داره تولید میکنه!
تاره بویی از 12 مگاپیکسلیش هم داره مییاد!!!!
مشاهده کنید:

کد:

اقا شايعه نكنين دوربين ويوتي اسمارت 8 هستش
اطلاعات جي اي ام
Still camera: 8 megapixel autofocus camera, Schneider-Kreuznach optics, LED flash, manual focus, geo-tagging, image stabilization, multi face detection (up to 3), smile detection

Michael Ropy
23-05-2009, 14:14
اقا شايعه نكنين دوربين ويوتي اسمارت 8 هستش
اطلاعات جي اي ام
Still camera: 8 megapixel autofocus camera, Schneider-Kreuznach optics, LED flash, manual focus, geo-tagging, image stabilization, multi face detection (up to 3), smile detection

چرا جوش میکنی؟! اول مطلب رو بخون، نوشته ویوتی اسمارت دوربین 8 و... داره و بعدش الجی گفته قراره تا امسال گوشی 12 مگی بده!

4870x2
23-05-2009, 15:04
چرا جوش میکنی؟! اول مطلب رو بخون، نوشته ویوتی اسمارت دوربین 8 و... داره و بعدش الجی گفته قراره تا امسال گوشی 12 مگی بده!
نه سايتش معتبره و نه حرفاش
احتمالا ال جي 12 به اين زوديا نمي زنه چون داره تمام ازمايشاش رو روي ويوتي اسمارت انجام مي ده و وقتي براي 12 نداره(راستي هميشه اگر خبري واقعي باشه اول از همه جي اس ام ارينا مي گه)

mahde25
24-05-2009, 09:13
قیمتش چنده از مدل های جیب سوزان؟یا از مدل هایی که به جیب حال میده؟

Michael Ropy
24-05-2009, 10:20
قیمتش چنده از مدل های جیب سوزان؟یا از مدل هایی که به جیب حال میده؟

منظورتون رو نفهمیدم! ولی اگه منظورتون قیمت جهانی آرینا هست، بین 315 تا 350 یورو هست میشه بین 410 تا 460 تومان.

shahab_f
30-05-2009, 19:41
آقا جدا نمیخواد وارد شه ؟ نمیشه از گارانتیش پرسید ؟؟

Vamp!r3
30-05-2009, 22:12
آره خیلی داره طول میکشه...

Pami
30-05-2009, 23:38
عزيزان من براي خريد اين گوشي 1 ساله صبر كردم و از خيلي گزينه ها دست كشيدم !! ( صبر و تحمل رو دارين !!‌)
عاشق برند LG تو زمينه موبايل هم هستم و به اعتقاد داره بهتريه Touch Screen هاي بدون سيستم عامل رو ميسازه ...
حالا سوال من درباره Arena اينه كه اولا بدون قلم هست ديگه ؟؟
دوما اين تكنولوژي صداي دالبي كه ازش تعريف ميكنن تو موبايل ها چطوري پياده سازي شده ؟؟ منظورشون با هدفون هست ديگه ؟

Michael Ropy
31-05-2009, 07:09
والا کوکی هم که سپتامبر پارسال اومد تازه یه ماهه وارد کردن! اینو دیگه خدا میدونه!

shahab_f
31-05-2009, 22:31
عزيزان من براي خريد اين گوشي 1 ساله صبر كردم و از خيلي گزينه ها دست كشيدم !! ( صبر و تحمل رو دارين !!‌)
عاشق برند LG تو زمينه موبايل هم هستم و به اعتقاد داره بهتريه Touch Screen هاي بدون سيستم عامل رو ميسازه ...
حالا سوال من درباره Arena اينه كه اولا بدون قلم هست ديگه ؟؟
دوما اين تكنولوژي صداي دالبي كه ازش تعريف ميكنن تو موبايل ها چطوري پياده سازي شده ؟؟ منظورشون با هدفون هست ديگه ؟
منم خیلی وقته صبر کردم ، نمیدونم والا کی وارد میشه .:41:
آره بدون قلم هست ، تاچش خازنیه پس اصلا با قلم دستکش و ... کار نمیکنه ، فقط با دست.

دالبیشم با هدفونه ، و با اون دالبی ای که برای فیلم ها هست فرق داره چون اون دالبی ای که برای مثلا فیلم ها می شناسیم ، باید از اول دالبی ضبط شده باشه ولی این روی هر آهنگی قابل پیاده کردنه. به نظر من در واقع الجی کلمه ی " دالبی " رو انتخاب کرده برای تبلیغات بیش تر چون که دالبی احتیاج به چند بلند گو داره و عملا از یک منبع معنا نداره ، (البته خلاف این حرف هم میشه گفت که اگه این صداهای سه بعدی مثل virtual barbershop رو شنیده باشی ، دیدی که اتفاقا فقط با هدفون کار میکنند ، یعنی نه اینکه با هدفون نشه ). اما به هر حال به نظر من روی کلمه ی دالبی خیلی تاکید نکن ، در واقع یه نوع تنظیمات صداست که بنا به گفته ی GSMArena وقتی فعال بشه واقعا روی کیفیت صدا تاثیر میذاره و چیز شنیدنی ای از آب در میاد . اسمش مهم نیست ، مهم اینه که یه قابلیت مثبته .
و البته دیدم که سامسونگ هم از یه همچین چیزی تو گوشی های جدیدش استفاده می کنه و اسم این قابلیتش رو گذاشته virtual 5.1 channel Dolby Surround ، مثلا روی آمنیا HD

ادیت : راستی اگه می خواین با دالبی بشنوین برین همون سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و هدفون به کامپیوترتون وصل کنید .

shahab_f
31-05-2009, 22:34
والا کوکی هم که سپتامبر پارسال اومد تازه یه ماهه وارد کردن! اینو دیگه خدا میدونه!
جسارتا دسامبر البته :31:، یعنی دی ماه ، یعنی حدود 4-5 ماه بعد وارد شد :41:!

Michael Ropy
01-06-2009, 14:13
جسارتا دسامبر البته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، یعنی دی ماه ، یعنی حدود 4-5 ماه بعد وارد شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

خواهش میکنم! خوب شد تصحیح کردید!

4870x2
27-06-2009, 16:23
دوستان گوشي هنوز نيومده؟

Ultra_Black
29-06-2009, 15:02
دوستان گوشي هنوز نيومده؟

خبری نشد؟
تو کل دنیا الان افت قیمتش رو هم کرده ولی برا ما بیاد با قیمت فضایی میاد!
عجب ها؟؟؟!!!

4870x2
29-06-2009, 17:34
خبری نشد؟
تو کل دنیا الان افت قیمتش رو هم کرده ولی برا ما بیاد با قیمت فضایی میاد!
عجب ها؟؟؟!!!
سياه جون اينجا ايران هستش

miroalex
29-06-2009, 20:51
ال جی KC910 renoir چطوره؟ منظورم نسبت به این گوشی و البته به طور کلی ؟

Michael Ropy
30-06-2009, 07:53
ال جی KC910 renoir چطوره؟ منظورم نسبت به این گوشی و البته به طور کلی ؟
رنوار دوربینش بهتره، تو بقیه ی موارد فکر نکنم حرفی برای گفتن داشته باشه! از نظر ارتباط که مثل رنوار کامله (برنامه ی جی پی اس دیفالت داره تو خودش)، سخت افزارش قویتره و حافظه ی داخلیش 8 گیگه و تا 32 راحت ساپورت میکنه، صفحه لمسیه بهتری داره و با رزولوشن بالاتر، اینترفیس محشری داره، توی صدا که آرینا از سری M هستش و معلومه بهتره و....

Ultra_Black
30-06-2009, 12:52
سياه جون اينجا ايران هستش
متاسفانه بله!:13:
سیاه جون چیه؟! آدم یاده کولی ها میفته!!!:31:
ممنون میشم بابک صدام کنین:46:

4870x2
30-06-2009, 13:18
ممنون میشم بابک صدام کنین
خوب تو سخت افزار چرا زودتر نگفتي؟
بابي خوبه؟
يا همون بابك؟

Ultra_Black
30-06-2009, 13:26
بابي خوبه؟
يا همون بابك؟
امیر رضا خان (اگه اشتباه نکنم!)
هر کدومو راحتتری:46:

4870x2
30-06-2009, 13:42
امیر رضا خان (اگه اشتباه نکنم!)
تو پيام بحت گفتم

S0R3N4
01-07-2009, 08:32
دوستان
قيمت و مزايا و معايب اين گوشيه رو ميگيد؟

Michael Ropy
01-07-2009, 14:05
دوستان
قيمت و مزايا و معايب اين گوشيه رو ميگيد؟

قیمت جهانیش بین 320 تا 350 یورو هستش. میشه بین 420 تا 460 تومان. از معایبش میشه به نداشتن سیستم عاملش اشاره کرد.

S0R3N4
01-07-2009, 15:21
تاچ هست؟
كيفيت دوربين عكسو فيلمش چه جوريه؟

4870x2
01-07-2009, 15:30
تاچ هست؟
شوخي مي كني
تاچ خازني با اينفرس S-CLASS
دوربين هم فكر كنم بهترين 5 ها بشه

S0R3N4
01-07-2009, 16:57
پس به جز سيستم عامل مشكل ديگه اي نداره؟صداش چه طورياست؟

راستي
من اول تصميم داشتم كه 8910 سامسونگ بخرم ولي اون بياد ايران بايد تقريبا 900 باشه!الان يه مشكلي پيش اومده و نميخوام واسه گوشي اينقدر خرج كنم!نسبتا قيمت اين گوشي خوبه!شما چيز بهتري پيشنهاد ميكنيد؟وييو تي ها چطورن؟

4870x2
01-07-2009, 17:19
شما چيز بهتري پيشنهاد ميكنيد؟وييو تي ها چطورن؟
ويوتي اسمارت هستش كه امپراطور 8 مگاپيكسلي ها هستش

پس به جز سيستم عامل مشكل ديگه اي نداره؟صداش چه طورياست؟
سري M الجي هم كه مخفف MUSIC هستش + صداي دالبي=خطر پاره شدن پرده گوش:دی

Michael Ropy
02-07-2009, 12:12
امیررضا یکم کوتاه بیا خفه شدم!!!!!!!!

shahab_f
03-07-2009, 16:02
ای بابا ، 8 ماهه میخوام گوشی بخرم !:31: بیا دیگه ، عجب بد بختی ایه ها:41:
می خواستم بین این و s8000 هرکدوم زودتر اومد بخرم .البته متاسفانه اون نه خازنیه ، نه ترنسمیتر داره ، در عوض 0.1 اینچ بزرگتره و سی پی یوشم خیلی قویه و احتمالا محدودیت نصب جاوا نداره (البته امیدوارم آرنا هم نداشته باشه) فعلا که از اونم خبری نیست .
(راستی حسین جان این نوارهای fan که تو امضاته از کجا میاری؟؟:31:)

Michael Ropy
03-07-2009, 17:15
(راستی حسین جان این نوارهای fan که تو امضاته از کجا میاری؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

معمولا خودم درست میکنم. البته سایتهایی هم هستند که بهتر کمک میکنن مثل:

4870x2
04-07-2009, 12:53
امیررضا یکم کوتاه بیا خفه شدم!!!!!!!!
نصيحت بود يا تهديد!؟

Michael Ropy
04-07-2009, 16:14
نصيحت بود يا تهديد!؟

یک تهدید نصیحتانه، شایدم یه نصیحت تهدیدانه!

S0R3N4
04-07-2009, 16:14
رفقا!این گوشی تو بازار ایران موجوده؟قیمت چنده؟

almgti_79
04-07-2009, 17:13
رفقا!این گوشی تو بازار ایران موجوده؟قیمت چنده؟

نه عزيزم، توي بازار نيست، همه منتظرند تا بياد

البته قيمت توي بازار جهاني حدود 390$ هست!!!

almgti_79
04-07-2009, 18:44
بچه ها اين گوشي هم مثل ويوتي مشكل محدوديت اجراي همزمان دو برنامه را در يك زمان داره

مثلا اگر يك برنامه ي جاوا در حال اجرا باشه نميشه از راديوش استفاده كرد و .....:41:

4870x2
04-07-2009, 18:45
البته قيمت توي بازار جهاني حدود 390$ هست!!!
فكر كنين با قيمت 400 بياد تو بازار ايران
چه شود!

almgti_79
05-07-2009, 11:37
فكر كنين با قيمت 400 بياد تو بازار ايران
چه شود!

اميررضا جان حتما همين خواهد شد كه ميگويي!!!

پسر خوب، كامتل رنوآري كه توي بازار جهاني 314$ قيمت داره و يك ساله از ورودش گذشته، الان توي بازار ما هنوز 410هزارتومانه، حالا به نظرت گوشيي اي كه جديد معرفي ميشه را با قيمت 400هزار تومان ميدهند؟:10:

4870x2
05-07-2009, 15:04
اميررضا جان حتما همين خواهد شد كه ميگويي!!!

پسر خوب، كامتل رنوآري كه توي بازار جهاني 314$ قيمت داره و يك ساله از ورودش گذشته، الان توي بازار ما هنوز 410هزارتومانه، حالا به نظرت گوشيي اي كه جديد معرفي ميشه را با قيمت 400هزار تومان ميدهند
بابا من يه چيزي گفتم
ولي اگه ميشد چي ميشد!:دی

almgti_79
05-07-2009, 18:48
بابا من يه چيزي گفتم
ولي اگه ميشد چي ميشد!:دی

ياد اون بنده خدايي افتادم كه نشسته بود كنار دريا و از توي سطل ماست قاشق قاشق ماست ميريخت توي دريا و ميگفت اگر دريا دوغ بشه چي ميشه!!!:10::دی

soheil_balaaaa
12-07-2009, 11:19
سلام بر همگی ( من این گوشی از کشور چین خریداری کردم ) 20 روزه دارم باهاش کار میکنم حرف نداره . آخرت همه موبایلا . قبل از این iphone داشتم به لعنت خدا نمیرزه . ( در کل سوال چیزی بود بنده در خدمت هستم )

shahab_f
12-07-2009, 21:10
سلام بر همگی ( من این گوشی از کشور چین خریداری کردم ) 20 روزه دارم باهاش کار میکنم حرف نداره . آخرت همه موبایلا . قبل از این iphone داشتم به لعنت خدا نمیرزه . ( در کل سوال چیزی بود بنده در خدمت هستم )
ایول ، مبارکت باشه ، چند خریدی به پول ما؟
خودت اگه نقدی ، نکته ای چیزی به ذهنت میرسه بگو .
و یه سوال ، آیا محدودیت نصب جاوا داره ؟ یعنی مثل اکثر گوشی های الجی برنامه های با حجم بالا رو نصب نمیکنه ؟ اگه امتحان کنی که خیلی ممنونت میشم ، برنامه جاوای پر حجم مثلا میتونی این دیکشنری خفن رو دانلود کنی (اگه دلت خواست) به آدرس زیر :

حجمش 5 مگه ، چون اگه گوشی این یه کار رو بکنه که دیگه هیچ مشکلی نداره :46: !

:11:

Michael Ropy
12-07-2009, 21:16
کجا بودی عزیز دل برادر که سالهاست منتظرتم!!!! یک میلیون تا سوال ازت دارم جیگر! حالا اول جواب سوالات شهاب جان رو بده.

Vamp!r3
13-07-2009, 00:45
مباركت باشه...به پاي هم پير شيد...كلا يه مقايسه با آيفون بكن...ممنون...

Vamp!r3
13-07-2009, 00:54
شرمنده از خوشحاليم 2 تا شد...

soheil_balaaaa
13-07-2009, 10:49
سلام خدمت آقا شهاب عزیز . عرض کنم که بله محدودیت حجمی داره جاوا با حجم 5 مگ رو error داد نصب نشد . 3.600 یوان با گارانتی چین و 1 باتری اضافه ( که میشه 529.200 تومان ) بدون گارانتی هم بود 360.000 تومان

soheil_balaaaa
13-07-2009, 11:08
vampire جان سلام . از نظر دوربین با n82 مقایسه کردم خیلی بهتره .

از نظر کیفیت lcd میتونم بگم از تمام گوشی که تا حالا داشتم 1 سرو 1 کله بالاتر هستش ( آیفون . htc x7500 . htc tytn . n95 , ..... ) رزولیشن 800 * 480 در 3 اینچ واقعا محشره .

از نظر کیفیت موسیقی در هدفون 20 تا صدا داره من تا 15 بیشتر نمیزارم صداش خیلی زیاده .وقتی دالبی روشن میکنی دیگه واویلا در مقایسه تو سایت gsm arena از خیلی چیزا از ipod بهتر بوده این یعنی .........

فقط صدای خود گوشی 1 ذره کمه .

سرعت دستگاه در حد 1 لامبورگینی مورسی لگو

shahab_f
13-07-2009, 20:48
سلام خدمت آقا شهاب عزیز . عرض کنم که بله محدودیت حجمی داره جاوا با حجم 5 مگ رو error داد نصب نشد . 3.600 یوان با گارانتی چین و 1 باتری اضافه ( که میشه 529.200 تومان ) بدون گارانتی هم بود 360.000 تومان
حیف شد ، :41: عیبی نداره اما همچنان گوشی تاپیه :8:. ممنون که برنامه رو دانلود کردی ،
راستی جی پی اس اش رو راه انداختی ؟؟؟
و اینکه شما که گارانتی برات فرقی نمی کنه چرا بدون گارانتی نخریدی؟

Vamp!r3
13-07-2009, 22:38
واقعا 360 تومانه؟...رنگ مشكيش يا نقره اي؟....همه جاي چين براي خريد معتبره؟...تو ايران به ريجستر احتياجه؟...يكي از اقوام داره ميره چين...ميخوام بهش سفارش يدم بياره...ممنون ميشم پاسخ بديد...راستي محدوديت جاوا ممكنه با فريمور جديد از بين بره؟...

soheil_balaaaa
14-07-2009, 10:34
سلام شهاب جان . بله gps راه انداختم کار میکنه بد نیست .

گارانتی دارش خیلی فرق میکنه چون چینی ها آدمهای دزد و کلاه برداری هستند اطلا اطمینان نمیشه بهشون کرد ( ترسیدم کپی بهم بندازن ) از خود نمایندگی اصلی lg خریدم

soheil_balaaaa
14-07-2009, 10:39
سلام vampire جان . بله واقعا 360.000 تومان ( رنگ نقره ای . مشکی 340.000 تومان ) خیر فقط نمایندگی lg ( بله آنتن نمیده تو سایت مخابرات باید رجیستر کنی ) انشا الله درست بشه محدودیت جاوا

4870x2
14-07-2009, 13:04
چند تا سوال:
1-باند جدا داره يا از جايي كه حرف مي زني صدا مياد بيرون؟
2-بازي هاي فابريكش گرافيكش چجوري هستن؟ يعني از چيپ گرافيكيش استفاده شده؟
3-الان چين هستين؟:دی اين 3g به چه دردي مي خوره( ببخشيد نديديم تا الان )
4-....

Michael Ropy
14-07-2009, 13:35
خوب عزیز بگو ببینم اینترفیسش چطوره و حساسیت به لمس با توجه به اینکه خازنی هست.

اين 3g به چه دردي مي خورهخوب عزیز هم یه باند (آنتن) هست و هم یه اینترنت پر سرعت: 7.2 مگابیت در ثانیه یعنی 900 کیلوبایت در ثانیه!!!!!!!! البته ببخشید یهو پریدم وسط صحنه!

4870x2
14-07-2009, 13:38
خوب عزیز هم یه باند (آنتن) هست و هم یه اینترنت پر سرعت: 7.2 مگابیت در ثانیه یعنی 900 کیلوبایت در ثانیه!!!!!!!!
wow
منو بگو دلم خوش بود اپراطور سوم 3g هستش
اگه اينطور باشه كه اپراطور 100 هم 3g نيست:دی

Ultra_Black
14-07-2009, 13:41
1-باند جدا داره يا از جايي كه حرف مي زني صدا مياد بيرون؟

صدای اسپیکرش کم باشه که حال نمیده
من دلم به قابلیت موزیکش خوش بود!

Michael Ropy
14-07-2009, 13:53
wow
منو بگو دلم خوش بود اپراطور سوم 3g هستش
اگه اينطور باشه كه اپراطور 100 هم 3g نيست:biggrin:البته 3g سرعتش 384 کیلوبیت در ثانیست که میشه 48 کیلوبایت در ثانیه (UMTS) که ماله 4-3 سال پیشه فکر کنم. الان یه چند سالیه 3.5g اومده (HSDPA) که همون سرعت 7.2 هستش. گوشی من E1000 ماله سال 2004 هستش و از نوع UMTS هست.

soheil_balaaaa
14-07-2009, 14:14
سلام بر همه دوستان ( این گوشی 2 عدد میکروفون داره , 1 برای ضبط صدا در فیلم برداری و دیگری برای مکالمه تلفنی ) 1 اسپیکر هم داره که برای پخش کردن موسیقی و صدای تماس گیرنده استفاده میشه .( بخاطر همین صدای تماس گیرنده خیلی خیلی خیلی واضح میاد که از 10 ولوم باید بزاری روی 5 چون همه میشنون . روی آیفون هم که بزاری دیگه .........

soheil_balaaaa
14-07-2009, 14:15
بازی های گوشی افتضاح هستش 3 بازی که همگی چرت و پرت ( با شتاب سنج دستگاه کار میکنه )

shahab_f
14-07-2009, 14:17
مثه اینکه s8000 با قیمت 600 تومن وارد شده ، شما باشین بین آرنا و اس 8000 کدوم رو و به چه دلیل انتخاب می کنین؟

soheil_balaaaa
14-07-2009, 14:18
از نظر اینترفیس خیلی خیلی راحته کار با برنامه هاش ( از هر برنامه چند تا شورتکات هست ) خیلی جالب و دل فریب هست .

از نظر حساسیت اگر با ایفون کار کرده باشین مثل همون میمونه ( سرعت پاسخ دهی عالی )

soheil_balaaaa
14-07-2009, 14:27
صدای اسپیکرش کم نیست برای موسیقی تو مایه های N95 شاید 1 ذره ضعیف تر ( قابلیت موسیقی برای هدفون معرکه نهایت کیفیت ) از ipod بهتر به شما تضمین میدم . از creative هم بهتره تست کردم . ipod و یا creative زیاد میکنی تا آخر صدای باس کم میشه فقط تریبل میمونه . ( ولی این صدای 10 یا 20 یا 30 هیچ فرقی نمیکنه فقط صدا بلند تر میشه ) همچین میکوبه انگار ساب بقل گوشت گذاشتن . بعد هیچ صدایی از بیرون نمیشنوی ( توپ توپ )

soheil_balaaaa
14-07-2009, 14:55
راستی 2 تا ایراد هم داره . شاید از این ورژن باشه که من دارم . ( بعضی مواقع هنگام کار کردن با دوربین هنگ میکنه و یا فلاش دوربین رروشن میمونه دیگه خاموش نمیشه , باید باطری در بیاری تا درست بشه ) این یکی و دومی هم ( وقتی داری موزیک گوش میکنی خودش وقتی آهنگ عوض میکنه آهنگ 3 ویا 4 صدای موزیک قطع میشه ولی آهنگ داره میخونه هنوز .

soheil_balaaaa
14-07-2009, 15:22
اینم نمونه عکس با این گوشی ( برای پیدا کردن مشخصات دوربین , روی عکس کلیک راست کرده Properties را بزنید , روی گزینه Details کلیک کرده و مشخصات دوربین و اسم گوشی را ببنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad20ali20
14-07-2009, 20:10
دوست عزیز از نظر برنامه و بازی چطوریه یعنی برنامه براش گیر میاد؟

تم چطور؟ در کل ساپورتش خوبه؟

Ultra_Black
14-07-2009, 20:21
صدای اسپیکرش کم نیست برای موسیقی تو مایه های N95 شاید 1 ذره ضعیف تر ( قابلیت موسیقی برای هدفون معرکه نهایت کیفیت )

امیدوارم کردی پسر:8:
دمت گرم :40:

soheil_balaaaa
15-07-2009, 10:17
از نظر بازی :2: ( جاوا بدرد بازی نمیخوره ) ولی %90 بازی و برنامه روش نصب میشه . ( فقط محدودیت حجمی داره )

4870x2
15-07-2009, 10:35
امیدوارم کردی پسر
دمت گرم
مگه تو ميخواي بخريش؟
از من ميشنوي اول i7 بگير بعد به فكر گوشي باش:دی

Ultra_Black
15-07-2009, 13:52
مگه تو ميخواي بخريش؟

اگه اومد یه فکرایی براش دارم!:25:

از من ميشنوي اول i7 بگير بعد به فكر گوشي باش:biggrin:
ما که فعلا با Q6600 مون سر میکنم:12:
ولی این U600 دیگه بدجور از چشام افتاده!:44:

hakr
17-07-2009, 21:33
دوستان قیمت این گوشی در بازار چنده
کارشناساش: بین دو گوشی ku990 واین گوشی در یک جمع بندی کلی کدام بهتره

Ultra_Black
18-07-2009, 09:54
دوستان قیمت این گوشی در بازار چنده

هنوز نیومده!

کارشناساش: بین دو گوشی ku990 واین گوشی در یک جمع بندی کلی کدام بهتره
این کجا و ویوتی کجا؟!
این خیلی بهتره!

4870x2
19-07-2009, 12:13
اخرين اخبار چي هستش؟
هنوز نيومده؟

4870x2
19-07-2009, 12:14
اخرين اخبار چي هستش؟
هنوز نيومده؟

Michael Ropy
19-07-2009, 15:03
نه خیر برادر، نمی دونم چرا فقط گوشی های الجی اینقدر دیر میاد؟! شاید کامتل میخواد رنوار و... رو بفروشه بعد!

sarmast65_ata
31-07-2009, 22:22
این گوشی هنوز ایران نیومده؟

Vamp!r3
31-07-2009, 23:19
این گوشی هنوز ایران نیومده؟
متاسفانه...خير...

soheil_balaaaa
04-08-2009, 15:43
دوستان عجله نکنید تا 10 روز آینده با گارانتی پارس کامتل وارد بازار میشه . قیمت بالاتر از 400 تومان

4870x2
04-08-2009, 18:09
راستي جناب soheil_balaaaa خان!
ببين مالتي تاچش به چه دردي مي خوره!
اصلا داره يا نه؟

4870x2
04-08-2009, 18:12
عكس بزاريم:دی
اين از همشون بهتره!

Vamp!r3
04-08-2009, 18:53
واقعا اينتر فيسش شيك و قشنگه...تو چند تا ويديو كه ديدم براي زوم عكس... 2 تا انگشتش و روي صفحه ميذاشت...و به هم نرديك ميكرد...براي زوم اوت هم برعكس...2 تا نگشتش را روي صفحه ميذاشت و از هم دور ميكرد...ميدون يك كاربرد مالتي تاچش اينه....

4870x2
05-08-2009, 14:15
اين youtobe هم كه پوكيده نميشه يه نگاهي به اينفرس گوشي انداختش!
اي بابا!

Vamp!r3
05-08-2009, 15:18
سلام...اين يوتيبه...

soheil_balaaaa
06-08-2009, 14:18
سلام دوستان LG یک حال خوب به ما ایرانی ها داده اونم اینکه نسخه فارسی پوسته S-class برای ایران درست کرده و تمام امکانات گوشی به راحتی به زبان فارسی عوض میشه (خیلی جالب و دقیق کار میکنه )

soheil_balaaaa
06-08-2009, 14:43
اینم عکس از گوشی من با زبان فارسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vamp!r3
06-08-2009, 15:33
سلام...FM Transmitterش چطوره؟...كيفيت...برد؟...

soheil_balaaaa
08-08-2009, 11:34
در حد معمولی ( برد هم 1.5 متر ) البته بدون هدفون با هدفون بیشتر میشه

ritzdvb
09-08-2009, 23:09
اینم عکس از گوشی من با زبان فارسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این گوشی ایا در ایران هست؟قیمت؟

Vamp!r3
09-08-2009, 23:18
این گوشی ایا در ایران هست؟قیمت؟
نه...هنوز وارد نشده...ولي چند روز ديگه مياد...

shahab_f
12-08-2009, 23:08
eeee؟؟؟؟:18:
شما فارسیش رو از کجا اوردی ، مگه از چین نخریده بودی؟ ؟ کیبورد فارسی هم داره؟
داشتم S8000 می خریدما ، اما تاچش یکم مایوسم کرد ، خداییش هیچی تاچ خازنی نمیشه (با اینکه S8000 یکی از بهترین تاچ ها مقاومتی رو داره) پس بالاخره قراره وارد شه . راستی فردا این" 10 روز آینده" که گفتیه ها !

soheil_balaaaa
16-08-2009, 13:57
ورژن فارسی اومده براش از سایت lg دانلود کردم 255 مگابایت بود

shahab_f
17-08-2009, 17:41
نگفتی کیبورد فارسی هم داره یا نه؟
هنوز وارد بازار نشده ؟؟؟

Vamp!r3
17-08-2009, 17:52
هنوز وارد بازار نشده ؟؟؟
كيبورد فارسي بايد داشته باشه...
هنوزم نيومده...:41:

4870x2
17-08-2009, 19:04
هنوز وارد بازار نشده ؟؟؟
اگه مثل کوکی باشه کیبرد و دست خت فارسیش باید از انگلیسیش بهتر باشه:دی

pouya_99999
19-08-2009, 11:45
سلام دوستان قیمت جهانی گوشی چقدره و آیا گوشی خوبیه برای خریدن یک صفحه لمسی با قیمت متوسط ؟

بین این و s8000 jet شما کدومو انتخاب می کنید ؟

Michael Ropy
19-08-2009, 14:20
سلام دوستان قیمت جهانی گوشی چقدره و آیا گوشی خوبیه برای خریدن یک صفحه لمسی با قیمت متوسط ؟

بین این و s8000 jet شما کدومو انتخاب می کنید ؟ قیمت جهانی 280 یورو یعنی حدود 360-370 تومان. بله عزیز خیلی گوشیه خوبیه.

قیمت s8000 هم 350 یورو معادل 450-460 تومان هست. من باشم arena انتخاب میکنم چون علاوه بر ارزونی خازنیه و مالتی تاچ و اینترفیسش برای من جذاب تره. البته هر کدوم رو بخری اصلا پشیمون نمی شی.

ritzdvb
20-08-2009, 22:24
پس کی میاید؟

4870x2
21-08-2009, 14:45
هنوز معلوم نیست کی بیادش!
ولی به زودی میادش چون فارسی هم که شده!

soheil_balaaaa
22-08-2009, 14:03
بله دوستان کیبورد فارسی هم داره

Vamp!r3
22-08-2009, 15:16
بچه ها توي اين ماه رمضوني دعا كنيد شايد بياد...:42:...:31:
براي اينكه اسپم نشه...:31:
سهيل جان توي اين مدت بدي ازش ديدي؟...بعد يه مدت چيزيش اذيتت نميكنه؟...

Michael Ropy
22-08-2009, 17:57
آره اگه بیاد با قیمت اصلی شاید همراه 360 اینم بخرم، خدا رو چه دیدی!

4870x2
22-08-2009, 18:01
مردم رو ببین از کوکی به کنسول و ارینا میرسن!
چه دنیایی شده!:دی

pouya_99999
22-08-2009, 18:26
آقا سهيل لطفا تمام معايبش رو ريز و درشت بفرماييد خيلي ممنون ميشم

yashgin128
26-08-2009, 17:37
سلام دوستان

فک کنم اولین باریه که من اینجا پست میذارم
اولا تایپیک خوبی دارین و به امید روزی که همه عزیزانی که دارن اینجا پست میذارن هر کدومشون یه دونه ارنا تو دستشون باشه
من دایل اپ با سرعت پایین دارم به همین خاطر نمی تونم کل صفحاتو ببینم پس اگه تکرراریه(پست ) به خوبی خودتون ببخشید

سوال من اینه که این گوشی با ویوتی چه فرق هایی رو داره تو همه موارد ؟
اگه جز به جز توضیح بدین ممنون میشم
در ضمن اگه دوستان از قیمت این گوشی تو کشور های حوزه خلیج فارس اطلاعی داره ما رو هم خبر دار کنه

با تشکر

4870x2
26-08-2009, 18:48
سوال من اینه که این گوشی با ویوتی چه فرق هایی رو داره تو همه موارد ؟
1فرستنده اف ام
2-تاچ خازنی
3-رم بیشتر
4-دوربین بهتر(تا حدودی)
5-شتاب دهنده گرافیکی
6-مالتی تاچ
7-کیفیت رنگ 16 میلیون:21:
و........

Michael Ropy
26-08-2009, 20:15
8. جک 3.5 و صدای خیلی بهتر
9. وای فای
10. جی پی اس
11. سخت افزار قویتر
12. حافظه بیشتر و ساپورت رم تا 32 گیگ
13. اینترفیس اس کلاس (خودش خیلیه!)
14. سنسور های Accelerometer و Proximity
15. وزن و ضخامت کمتر و قیافه ی شیکتر
16. ......

shahab_f
27-08-2009, 13:18
... و از همه مهمتر اینترفیس جذاب تر . مال ویوتی واقعا قدیمی و مزخرفه.
فروش جهانی این گوشی از مرز 1 میلیون تا گذشته ، اونوقت هنوز وارد ایران نشده:41:

hasanmotori
27-08-2009, 13:46
این گوشی واقعاً تو ایران نیست ؟!

تو شیراز همه مغازه ها ماکتشو گزاشتن تو ویترین ... امروزم میخام برم بخرم اگه خریدم براتون یه ریویو کامل مینویسم

مسیح جان اومدی شیراز ندیدی تو مغازه ها ؟

Vamp!r3
27-08-2009, 13:53
این گوشی واقعاً تو ایران نیست ؟!

تو شیراز همه مغازه ها ماکتشو گزاشتن تو ویترین ... امروزم میخام برم بخرم اگه خریدم براتون یه ریویو کامل مینویسم

مسیح جان اومدی شیراز ندیدی تو مغازه ها ؟
نه چندتا مغازه رفتم...نداشتن...
از امنيا پرو به اين رو اوردي؟...:21:
اما واقعا خيلي گوشي توپيه...فقط سيستم عامل نداره...

hasanmotori
27-08-2009, 14:04
نه چندتا مغازه رفتم...نداشتن...
از امنيا پرو به اين رو اوردي؟...:21:
اما واقعا خيلي گوشي توپيه...فقط سيستم عامل نداره...

واسه خودم نمیخام که

واسه یه نفر میخام .... دیونم کرد ... میره تو gsmaria عکسارو نگا میکنه میگه این خیلی خشگله

اولش گیر داد به پرادا رفتیم نداشتن ... تو ویترین ویوتی دید گفت این خیلی خوبه ... هی بهش میگم این قدیمیه بیا رنوار بخر میگه نه من همینو میخام .... حالا گیر داده به آرینا ... میگم تو ایران نیست .... میگه خودم دیدم
یه مدت گیر داده بود به x1 ولی خودش گفت ویندوز نمیخام کار باهاش سخته .... بعد من بش دایموند نشون دادم یه دفه دیوونه شد :27: ... هی میگفت این مرگه چمیدونم خودشه بریم بخریم :27: هی بهش میگم این ویندوزه میگه نه اشکالی نداره
فعلاً گیر داده به آرینا و پرادا اگه نبود دیگه s8300 میگیرم

4870x2
27-08-2009, 15:19
واسه خودم نمیخام که

واسه یه نفر میخام .... دیونم کرد ... میره تو gsmaria عکسارو نگا میکنه میگه این خیلی خشگله

اولش گیر داد به پرادا رفتیم نداشتن ... تو ویترین ویوتی دید گفت این خیلی خوبه ... هی بهش میگم این قدیمیه بیا رنوار بخر میگه نه من همینو میخام .... حالا گیر داده به آرینا ... میگم تو ایران نیست .... میگه خودم دیدم
یه مدت گیر داده بود به x1 ولی خودش گفت ویندوز نمیخام کار باهاش سخته .... بعد من بش دایموند نشون دادم یه دفه دیوونه شد ... هی میگفت این مرگه چمیدونم خودشه بریم بخریم هی بهش میگم این ویندوزه میگه نه اشکالی نداره
فعلاً گیر داده به آرینا و پرادا اگه نبود دیگه s8300 میگیرم
99.9%
طرف دختر هستش:دی

hasanmotori
27-08-2009, 15:24
99.9%
طرف دختر هستش:دی

نه بابا کاشکی دختر بود :40:

دوستمه :2:

pulp_152
27-08-2009, 15:26
همون 01/0 کار خودشو کرد!

Michael Ropy
27-08-2009, 18:28
میگم حسن جون برو بهش خط کشه (BL40) رو نشون بده ببین چی میگه! :دی

4870x2
03-09-2009, 18:50
ممنوع الورود شد این گوشی رفتش

ritzdvb
05-09-2009, 10:52
پس چی شد ؟چه زمانی میاید؟

Vamp!r3
05-09-2009, 13:24
پس چی شد ؟چه زمانی میاید؟
معلوم نيست...هر وقت خدا بخواد...:31:

Iman Bala
09-09-2009, 08:53
ظاهرا این گوشی در بازار دیده شده
قیمت 450 تا 600
خدایش 600 خیلی ستمه گوشی که 320$ قیمت داره.
کسی خبر دقیق تری داره؟

Michael Ropy
09-09-2009, 10:24
ظاهرا این گوشی در بازار دیده شده
قیمت 450 تا 600
خدایش 600 خیلی ستمه گوشی که 320$ قیمت داره.
کسی خبر دقیق تری داره؟ اینا قاچاقیه! :دی همیشه اولش همینطوره فروشنده ها میدونن یه عده حوصله صبر کردن ندارن اینجوری قالب میکنن به مردم! باید صبر کرد تا این گارانتی لعنتی(!) بیاره با قیمت درست حسابی.

Ali_BlueBoy
09-09-2009, 14:41
توی علائدین با قیمت590 چوق مشاهده شد فقط هم یه مغازه اونم توی همکف داشت........:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pami
09-09-2009, 14:54
تو سايت GSM هم قيمت زده 600 ، يكي از دوستام هم تو آرياشهر ديده اين گوشي رو 650