PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چندتا مشکل اساسی در مورد پژو 206 ( کمک کنید)

khalilpakbaz
04-02-2009, 02:34
سلام دوستان

من 1 ماهی میشه یه 206 تیپ 2 خریدم (0 کیلومتر- مدل 20/9/1387) . یه چند تا مشکل اساسی داره میخوام بدونم مال من اینجوریه یا کلا همه 206 ها اینجوری هستن که خدا کنه مورد اول درست باشه و یه راه حلی داشته باشه.
اولین مشکل اینه که موقعی که سوار ماشینم صدای خیلی زیادی از (موتور یا اگزوز یا... ) به گوش میرسه که خیلی خیلی آزار دهنده هست تقریبا شبه صدای پیکان تو اتاقه و کلا من تو هیچ ماشینی ندیدم اینجوری صدا داشته باشه . یه بار سوار یه 405 شدم دیدم 405 در مقابل 206 تقریبا بیصدا بود و هیچ صدایی نداشت ولی 206 من خیلی صدای (موتور یا اگزوز یا... ) میاد تو اتاق .
مشکل دوم هم اینه که از عقب ماشین سر و صداهای ریزی میاد نمیدونم ماله چیه و موقعی که میرم تو دست انداز از جلو هم صدای گاپ گاپ میاد مخصوصا جلو دست شاگرد.
در کل اینه که راستش وقتی میخواستم ماشین بخرم بین 206 و 405 گیر کرده بودم و نمیدونستم کدوم رو بخرم . خلاصه با مشورت و ... بیخیال 405 شدم و 206 رو خریدم ولی الان که این مشکلاتش رو میبینم خیلی پشیمونم که چرا 405 نخریدم .

میخواستم کمکم کنید و ببینید مشکل 206 من کلی هست یا فقط مربوط به ماله منه . اگه راه حلی هم داری بگید یه دنیا ممنون میشم.

2299
04-02-2009, 02:36
1 ميتونين از اين صدا گيرا كه ميزارن زير كاپوت بگيرين ايرانخودرو خو دش داره
2 شاي از تاقچه باشه كه بازي ميكنه و شايدم از رگلاژ نبودن درب عقب باشه

khalilpakbaz
04-02-2009, 02:39
سلام دوستان

من 1 ماهی میشه یه 206 تیپ 2 خریدم (0 کیلومتر- مدل 20/9/1387) . یه چند تا مشکل اساسی داره میخوام بدونم مال من اینجوریه یا کلا همه 206 ها اینجوری هستن که خدا کنه مورد اول درست باشه و یه راه حلی داشته باشه.
اولین مشکل اینه که موقعی که سوار ماشینم صدای خیلی زیادی از (موتور یا اگزوز یا... ) به گوش میرسه که خیلی خیلی آزار دهنده هست تقریبا شبه صدای پیکان تو اتاقه و کلا من تو هیچ ماشینی ندیدم اینجوری صدا داشته باشه . یه بار سوار یه 405 شدم دیدم 405 در مقابل 206 تقریبا بیصدا بود و هیچ صدایی نداشت ولی 206 من خیلی صدای (موتور یا اگزوز یا... ) میاد تو اتاق .
مشکل دوم هم اینه که از عقب ماشین سر و صداهای ریزی میاد نمیدونم ماله چیه و موقعی که میرم تو دست انداز از جلو هم صدای گاپ گاپ میاد مخصوصا جلو دست شاگرد.
در کل اینه که راستش وقتی میخواستم ماشین بخرم بین 206 و 405 گیر کرده بودم و نمیدونستم کدوم رو بخرم . خلاصه با مشورت و ... بیخیال 405 شدم و 206 رو خریدم ولی الان که این مشکلاتش رو میبینم خیلی پشیمونم که چرا 405 نخریدم .

میخواستم کمکم کنید و ببینید مشکل 206 من کلی هست یا فقط مربوط به ماله منه . اگه راه حلی هم داری بگید یه دنیا ممنون میشم.

ehsankalak
04-02-2009, 02:47
این صدایی که شما میگی با این شدت غیر طبیعیه البته 206 یکم صدا داره ولی صدایی که از جلو میاد 100 درصد مشکل فنی داره از بوش طبق یا بوش و لاستیک سر کمک و .... باشه !! ببرش گارانتی

درکل انشاءا... چرخش برات بچرخه!!!

khalilpakbaz
04-02-2009, 02:58
سلام دوستان

aghaye h
04-02-2009, 06:30
اتاق 206 در مقابل 405 خیلی کم صداتره
عجیبه که برای شما اینقدر صدا میده
اصلا یکی از نکات برجسته 206 عدم ورود صدا به داخل اتاقه
حالا ممکنه با گذشت زمان و خارج شدن قالبها از استاندارد یه خرده اون آب بندی قدیم ضعیف شده باشه
ولی صدا مثل پیکان اصلا
به یه آدم چشم پاک نشونش بدید

kiwi
04-02-2009, 09:13
ببين من نميدونم مشكل از كجاست ولي خيلي مراقب اون صداي چرخ سمت شاگرد باش.
يكي از اشناهاي من 1 همچين مشكلي داشت هم نمايندگي هم تعميرگاه هاي آزاد همه گفتن مشكل كليه كاريش نميشه كرد تنها مشكلشم صداشه ماشين طوريش نيست.
بعد اين كرمان كار داشت ماشينم نو بود دلش نيومد خودش بره بار كاميون كرد برد ولي وقتي برگشت ديگه ماشين نداشت.
ميگفت تو جاده هاي اطراف كرمان مي رفه (120Km/h) كه چرخ سمت راننده شكسته و پرت شده بيرون ماشين هم سر خرده بعد هم رفته ملق اولو زده(206 هم كه به يكي دوتا راضي نيست كه) 11 تا ملق زده البته راننده كمربندو بسته بوده جاده هم خالي بوده ماشين به چيزي نخورده خودش طوريش نشد. ولي ماشين رفت اوراقي

من نميدونم كه اين هم همون مشكله يا نه ولي مراقب باش

از من گفتن......

mhaf
04-02-2009, 11:08
سلام دوستان

من حدث میزنم منبع اگزوز شما یه جایی یا از لوله اصلی اگزوز جدا شده یا یکی از بستهاش جدا شده و رو هوا آویزونه
گارانتی اول که بردی حتما بگو برات درستش کنن
نگران نباش
206 خیلی بهتر از 405 هست و تقریبا میشه گفت ماشین روز اروپا هست
اما 405 مال 20 سال پیشه و دیگه به درد نمیخوره

khalilpakbaz
07-02-2009, 20:04
ممنون از دوستان که نظرات خودشون رو گفتن . پس خدا را شکر که مشکل کلی نیست و 206 من مشکل داره و میشه برطرفش کرد.

آقای 2299 نوشتن که از صدا گیر زیر کاپوت بزارم.منظورتون همون عایقی هست که پژو پارس داره؟ اگه بزارم صدا کمتر میشه یا فقط نمادین هست ؟ از کجا بخرم؟ قیمتش چنده؟

آقای Mhaf فکر کنم حدث شما درست بود امروز غروبی بردم نمایندگی گفت گلوی اگزوز مشکل داره فردا صبح بیار تا درستش کنم .

باز ممنون از دوستان که لطف کردن و کمکم کردن . انشالا که دیگه مشکلی پیش نیاد و مزاحم شماها نشم .

khalilpakbaz
07-02-2009, 20:06
ممنون از دوستان که نظرات خودشون رو گفتن . پس خدا را شکر که مشکل کلی نیست و 206 من مشکل داره و میشه برطرفش کرد.

آقای 2299 نوشتن که از صدا گیر زیر کاپوت بزارم.منظورتون همون عایقی هست که پژو پارس داره؟ اگه بزارم صدا کمتر میشه یا فقط نمادین هست ؟ از کجا بخرم؟ قیمتش چنده؟

آقای Mhaf فکر کنم حدث شما درست بود امروز غروبی بردم نمایندگی گفت گلوی اگزوز مشکل داره فردا صبح بیار تا درستش کنم .

باز ممنون از دوستان که لطف کردن و کمکم کردن . انشالا که دیگه مشکلی پیش نیاد و مزاحم شماها نشم .

tatu_lover1366
22-02-2009, 20:45
مشگل از اگزوزت باشه برادر
بده یه چک آپش کنن

reza_vga8800gt1gb
04-04-2009, 20:31
آقا یون این هرف هایی که شما زدید کاملا درست است اما مشکل دوست ما این نیست ،در حقیقت مشکلی وجود ندارد این صدا طبیعی است و کلا صدای 206 تیپ 2و 3 هست که خیلی هم از نظر من جالب هست . تحتمالا شما دور موتور را تا 4 و5 بالا می برید این صدا را می دهد نرو سمت 405 که با همین دور موتور صدای انفجار را می دهد .
206 در همه ی مدل ها بهترین ماشین زیر 20 تمن هست

mazdakaa
08-04-2009, 08:32
دقیقا جواب پست قبلی تائید میسه توی 206 به بیصدایی 405 نیست و کمی هم خشکه و دست اندازها رو بطبع حس میکنی

ali_blue88
22-04-2009, 21:37
آره منم با آقای مزدک موافقم من زیاد 206 سوار شدم صدای موتورش تو درو بالا کاملا توی اتاق میاد و روی دست اندازها هم بیشتر اذیت میکنه علتش هم اینه که فاصله چرخها کمتر از چرخای 405هست ولی خداییش خیلی از 405 بهتره من که دیگه از 405 متنفرم مخصوصا از داشبوردش که هر روز زیارتش میکنی و توی آردی -پارس - روا و حتی پارس ای ال ایکس 23 میلیونی هم همین شکلیه

sinasignal
22-04-2009, 22:12
.

آره بهش میگن نمد زیر کاپوت فقط نمیدونم برای 206 هم داره یا نه ؟ و اینکه میشه همون نمد زیر کاپوت پژو پارس رو به 405 انداخت یا نه ؟؟
دوستان اگه اطلاعی در موردش دارن (قیمت ،انواع ،کارکرد و تاثیر و...)لطف کنن به ما هم بگن
البته من شنیده بودم در اصل برای جلوگیری از انتقال حرارت موتور به کاپوت و جلوگیری از تغییر رنگ کاپوت ناشی از حرارته

برای جلوگیری از صدا، عایق های پی وی سی در کف اتاق هستش
در این مورد هم اگه خبر دارین بیشتر توضیح بدین

ممنون

kkomeil
28-11-2011, 18:05
با سلام به همگی
متاسفانه 206 من هم همین مشکل رو داره مدلش 90 هست و حدودا 10 روزه تحویل گرفتم اما به نظرم از همون دنده 1 که میخوام راه بیوفتم صداش دقیقا مثل پیکانه ضمن اینکه یه صدای خفیف دیگه همراه با صدای موتور داخل اتاق شنیده میشه مثل صدای هلی کوپتری که از فاصله خیلی دور شنیده بشه دایم توی حرکت هست
لطفا اگه کسی میدونه راه حلش چیه راهنمایی کنه

koooorosh
06-09-2013, 15:50
سلام.یه سوال داشتم کاپوت 206 من خیلی داغ می کنه یعنی بعد یه دور ساده تو شهر بیش از حد داغه.نشون دادم میگن طبیعیه.نمی دونم والا.

shadows_funeral
07-09-2013, 20:21
سلام.یه سوال داشتم کاپوت 206 من خیلی داغ می کنه یعنی بعد یه دور ساده تو شهر بیش از حد داغه.نشون دادم میگن طبیعیه.نمی دونم والا.
در تاپیک مربوطه مطرح نمایید.

عیب یابی و تعمیر خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])