PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به كمك فوري(حياتي)!!!

Yaalda
24-01-2006, 11:49
سلام لطفا يكي كمكم كنه تور رو خدا من هم آنتي ويروس نورتون دارم هم فاير والش رو دارم هم Spy Sweeper دارم همشونم آپديتن اما يه ويروسي گرفتم وقتي توي اينترنتم همش خود به خود برام صفحات تبليغاتي باز ميشه! صفحه كه باز ميشه يه فلش تبليغاتي ضاهر ميشه!:wac:

گاهي هم سيستم ريست ميشه الكي! :sad:

در ضمن وقني از نورتون فايروال به يه چيزي اجازه خروج دادي حالا ميخواي ديگه اجازه خروج ندي چطوري بايد تغييرش بدي؟! :ohno:

هللللللللپ :eh: :blink: :ohno:

الان يكي باز شد : اينم يه نمونه: :angry:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]{9F966B7E-CFF8-93F9-5477-921DD17AFD13}&type=normal&mSkip=1&rnd=31718
:ohno:

Yaalda
24-01-2006, 13:41
هيچكس نميخواد جواب من رو بده؟!

'POP'
24-01-2006, 13:41
سلام.
مشكل شما برميگرده به اينكه يك برنامه ي Adware روي سيستم شما نصب شده .اين قبيل نرم افزارها تبليغات رو بسوي كامپيوتر كاربر سرازير مي كنند.
Spy Sweeper نقش دفاع در برابر جاسوس افزارها ، و Norton نقش محافظت در برابر ويروسها را دارند.
براي اين موارد ، شما نياز به يك برنامه ي قدرتمند Anti Adware مثل Ad-Aware داريد.
براي دريافت نسخه ي Pro اين برنامه+كرك لطفا اين تاپيك رو ببينيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
;)

Yaalda
24-01-2006, 14:36
سلام.
مشكل شما برميگرده به اينكه يك برنامه ي Adware روي سيستم شما نصب شده .اين قبيل نرم افزارها تبليغات رو بسوي كامپيوتر كاربر سرازير مي كنند.
Spy Sweeper نقش دفاع در برابر جاسوس افزارها ، و Norton نقش محافظت در برابر ويروسها را دارند.
براي اين موارد ، شما نياز به يك برنامه ي قدرتمند Anti Adware مثل Ad-Aware داريد.
براي دريافت نسخه ي Pro اين برنامه+كرك لطفا اين تاپيك رو ببينيد:
;)

دانلود نشد!

'POP'
24-01-2006, 14:38
اما اينكه چطوري وقتي به ديواره ي آتش نورتون اجازه ي متصل شدن برنامه اي را داديد ، دوباره اين اجازه را برداريد... .
مطابق تصاوير سمت چپ ، ابتدا Norton Internet Security را باز كنيد.از ليست سمت چپ ، Status & Settings را و از ليست مياني، Personal Firewall را انتخاب كنيد. حالا از كادر سمت راست همان پنجره بر روي Configure كليك كنيد تا پنجره ي مربوطه (شكل دوم) باز شود. حالا سربرگ Programs را انتخاب و از كادر پاييني اجازه ي دسترسي به اينترنت هر برنامه را مديريت كنيد.
در صورتيكه اسم برنامه ي مورد نظر شما در ليست نبود ، در زير همان كادر بر روي گزينه ي Program Scan كليك كنيد تا ساير برنامه ها هم يافته شوند.
;)

'POP'
24-01-2006, 15:08
دانلود نشد!
پس نسخه ي SE PERSONAL اون رو (رايگان) از يكي از آدرسهاي زير دريافت كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
;)

'POP'
24-01-2006, 15:15
نسخه ي Pro

سلام
اين لينك مستقيمش هست:

;)

Yaalda
24-01-2006, 18:55
كار نكردددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددد ):

justmp3
24-01-2006, 19:01
كار نكردددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددد ):
یلدا جان قضیه چیه!!! لینک مستقیم مهدی جان کار میکنه من الان دارم دانلودش میکنم ... تموم شد برات یک جا دیگه اپلود میکنم... 15 دقیقه دیگه برگرد ;)

موفق باشید

justmp3
24-01-2006, 19:08
خوب اپلود شد میتونید برای دانلود اقدام کنید:

موفق باشید

FX64 Dual Core
24-01-2006, 19:48
با سلام

من پيشنهاد ميكنم كه Coockiها و فايل هاي موقتي اينترنتي رو هم از سيستم پاك كنيد. و با Anti virus و Anti adware سيستم رو مجددا چك كنيد.

موفق باشيد.

Cracki
24-01-2006, 21:58
سلام لطفا يكي كمكم كنه تور رو خدا من هم آنتي ويروس نورتون دارم هم فاير والش رو دارم هم Spy Sweeper دارم همشونم آپديتن اما يه ويروسي گرفتم وقتي توي اينترنتم همش خود به خود برام صفحات تبليغاتي باز ميشه! صفحه كه باز ميشه يه فلش تبليغاتي ضاهر ميشه!:wac:

گاهي هم سيستم ريست ميشه الكي! :sad:

در ضمن وقني از نورتون فايروال به يه چيزي اجازه خروج دادي حالا ميخواي ديگه اجازه خروج ندي چطوري بايد تغييرش بدي؟! :ohno:

هللللللللپ :eh: :blink: :ohno:

الان يكي باز شد : اينم يه نمونه: :angry:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]{9F966B7E-CFF8-93F9-5477-921DD17AFD13}&type=normal&mSkip=1&rnd=31718
:ohno:

دوست عزیز اولین پیشنها من برای شما اینه که از این دو برنامه زیر استفاده کنی.

1 . Ewido Anti Malware 3.5

کرک..

2. Pest Patrol Anti Spyware

Ad-Aware Professional و نسخه استاندارد اون در شناسایی رجیستر کی هایی که مقدار کدشون
بیشتر از حدی نرمال باشه ناتوان بوده و قادر به تشخیص آنها نمیباشد. فعلا هم هیچ تغییری در رفع
این مشکل از طرف LavaSoft ارائه نشده.

arkadas
24-01-2006, 22:50
کرکی جان،اگر اشنباه نکنم بعضی نسخه های نورتون هم وقتی تعداد کاراکترهای رجیستری از حد معینی بیشتر باشه،قادر به تشخیص و اسکن کردن اون نیست فکر کنم نسخه دو هزار و سه نورتون.........

Cracki
25-01-2006, 00:22
Arkadas جان راستش من از نسخه 2003 نورتون اطلاع دقیقی ندارم. اما خوب شد که شما هم به این نکته اشاره کردید.
برنامه هایی رو که در سکان رجیستری از حد معین ناتوان هستند و من خبر دارم اینا هستن.

Spy Sweepr
Microsoft AntiSpyware
Spybot
Xoft Spy

گذشته از ناتوان بودن اسکن کردن رجیستری توسط این برنامه هایی که در بالا نام بردم. برنامه Spy Sweepr در هنگام اسکان
کردن فایلها و فورمت هایی که قادر به اسکان نمیباشد هنگ خیلی شدیدی میکند و حتی اگر هنگ هم نکنه همینطوری
در تلاش اسکن کردنش خواهد بود تا زمانی که طرف خودش از دستش خسته بشه و این برنامه رو Exit کنه. بطور مثال فایل
ستاپ Quick Time Pro رو به این برنامه بدی همین جوری گیر میکنه. البته این مسئله در نسخه های قدیمی آن به چشم
نمیخورد و فایلهایی رو که نمیتونست سکان کنه رو رها میکرد اما در نسخه های جدید دچار نقص شده.

Xoft Spy هم تا جایی که من خبر داشته باشم از موتور جستجوی Ad-Aware استفاده میکنه و به همین دلیل هر نقصی که
Ad-Aware داره این هم داره.

اینا تقریبا بعضی از مواردی بود که لازم دونستم بیان کنم.

Yaalda
25-01-2006, 01:53
خوب اپلود شد میتونید برای دانلود اقدام کنید:
موفق باشید
اين هم حريفش نشد متاسفانه! :sad:

Yaalda
25-01-2006, 01:55
با سلام
من پيشنهاد ميكنم كه Coockiها و فايل هاي موقتي اينترنتي رو هم از سيستم پاك كنيد. و با Anti virus و Anti adware سيستم رو مجددا چك كنيد.
موفق باشيد.

بارها اين كار رو كردم با نورتون بيت دفنر و كسپر و برنامه هاي Ad-Aware SE Professional و Spy Sweeper هيچ كدوم نشد متاسفانه! :sad:

justmp3
25-01-2006, 02:27
یلدا جان یک سوال شما از ن نرم افزارهایی شبیه به kazza یا bearshare استفاده میکنید؟!

Yaalda
25-01-2006, 03:09
یلدا جان یک سوال شما از ن نرم افزارهایی شبیه به kazza یا bearshare استفاده میکنید؟!

سلام من از هيچ كدوم از اين نرم افزارها استفاده نمكينم اما ميتون حدس بزنم چي شد كه اين بلا سرم اومد!

من ميخواستم كرك يه برنامه رو دانلود كنم كه براي دانلود به اين سايت لعنتي رفتم! : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اشتباها به جاي كليك روي دانلود كرك روي اين كليك كردم! : Download at Warez p2p و به جاي كرك اين برنامه لعنتي رو دنلود كردم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتي اجراش ميكردم حس كردم به اين به كرك نميخوره چون اينستالش خيلي طول كشد بيشتر از برنامه اصلي اما متاسفانه اينستال كردم و بعد فهميدم اشتباهي دانلود كردم و اينه يه برنامه شبه كازا هست! سريع ان-اينستالش كردم اما بعد از اون اين مشكل برام پيش اومد و تا الان هم با 100 تا انتي ويروس انتي اسپاي انتي تروجان اسكن كردم اما درست نشد كه كه نشد! و همينجور برام پنجره تبليغاتي باز ميشه!

justmp3
25-01-2006, 03:24
والا چی بگم ... حقیقتش عذاب وجدان گرفتم که چرا کرک از اول براتون اپلود نکردم ولی الان دیگه مشکلیه که پیش اومده و باید دنباله راه حل گشت...

اول اینکه برین تو Program files و فولدره این نرم افزار را به طوره کامل پاک کنید...

اگر از رجیستری هم سر در میاری همه ریشه هاش را نابود کن ...

من در مورد رجیستری زیاد نمیتونم کمک کنم ولی فکر میکنم تاثیر داشته باشه...

امیدوارم مشکل حل بشه

Yaalda
25-01-2006, 03:38
دوست عزیز اولین پیشنها من برای شما اینه که از این دو برنامه زیر استفاده کنی.

1 . Ewido Anti Malware 3.5

کرک..

2. Pest Patrol Anti Spyware

Ad-Aware Professional و نسخه استاندارد اون در شناسایی رجیستر کی هایی که مقدار کدشون
بیشتر از حدی نرمال باشه ناتوان بوده و قادر به تشخیص آنها نمیباشد. فعلا هم هیچ تغییری در رفع

اينها هم افاقه نكرد! نصف فايلهام خودمم رو پاك كرده اما اين سر و مورو گنده داره تبلغ واز ميكنه! :puke: :ohno:

Yaalda
25-01-2006, 03:40
والا چی بگم ... حقیقتش عذاب وجدان گرفتم که چرا کرک از اول براتون اپلود نکردم ولی الان دیگه مشکلیه که پیش اومده و باید دنباله راه حل گشت...

اول اینکه برین تو Program files و فولدره این نرم افزار را به طوره کامل پاک کنید...

اگر از رجیستری هم سر در میاری همه ریشه هاش را نابود کن ...

من در مورد رجیستری زیاد نمیتونم کمک کنم ولی فکر میکنم تاثیر داشته باشه...

امیدوارم مشکل حل بشه

نه بابا اين حرفها چيه تقصير از منه خنگه :blush:
تو Program files همه فولدره این نرم افزار را به طوره کامل پاک کردم... :evil:
در مورد ريجستري هم چيزي بلد نيستم :blink:

'POP'
25-01-2006, 09:07
...2. Pest Patrol Anti Spyware
سلام.
Cracki عزيز ، كاملا فرمايشات شما رو تاييد مي كنم.در حاليكهSpy Sweeper مورد خاصي پيدا نكرده بود ، PestPatrolسه جاسوس افزار(2تا Password Hacker ) رو شناسايي كرده و با موفقيت پاك كرد.
فقط بروزرساني اون براي من قدري طول كشيد.
كاش شما اين برنامه رو در انجمن نرم افزار هم به همه ي دوستان معرفي كنيد.
ممنون.
;)

arkadas
25-01-2006, 13:13
این برنامه p2pوارز چیز خفنیه،فکر کنم باید یک ویندوز پی سی رو مهمون کنی،منم گرفتارش شده بودم و در نهایت ویندوز عوض کردم!

Yaalda
25-01-2006, 14:46
این برنامه p2pوارز چیز خفنیه،فکر کنم باید یک ویندوز پی سی رو مهمون کنی،منم گرفتارش شده بودم و در نهایت ویندوز عوض کردم!

شما هم همين مشكل من رو داشتيد؟!

*NashenaS*
25-01-2006, 15:00
شما هم همين مشكل من رو داشتيد؟!
دوست عزيز...
همون طور كه دوستان اشاره كردند شما به يك spyware گرفتار شديد كه دائم هم در حال گسترش هست...
به شما 2 تا پيشنهاد مي كنم...
1- انتي ويروس نورتون (Norton) رو برداريد و كسپرسكي (Kaspersky) جاش بزاريد...

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](warez.ge)_KAV.Personal5_keys.rar)

2- نرم افزار Spybot Search & Destroy 1.4 رو نصب كنين... مجاني هم هست.

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برگرفته شده از ميكس ايران

اگه در نحوه اينستال كردن كسپرسكي مشكل داشتي خبر بده.
موفق باشيد. :)

Yaalda
25-01-2006, 21:56
دوست عزيز...
همون طور كه دوستان اشاره كردند شما به يك spyware گرفتار شديد كه دائم هم در حال گسترش هست...
به شما 2 تا پيشنهاد مي كنم...
1- انتي ويروس نورتون (Norton) رو برداريد و كسپرسكي (Kaspersky) جاش بزاريد...
Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](warez.ge)_KAV.Personal5_keys.rar)
2- نرم افزار Spybot Search & Destroy 1.4 رو نصب كنين... مجاني هم هست.
برگرفته شده از ميكس ايران
اگه در نحوه اينستال كردن كسپرسكي مشكل داشتي خبر بده.
موفق باشيد. :)

خسته شدم از بس انتي ويروس عوض كرم برنامه آنتي اشپايور ريختم :angry: :puke:

*NashenaS*
25-01-2006, 22:00
خسته شدم از بس انتي ويروس عوض كرم برنامه آنتي اشپايور ريختم :angry: :puke:
معذرت مي خام كه خاستم كمك كنم........

Yaalda
25-01-2006, 22:08
معذرت مي خام كه خاستم كمك كنم........

معذرت خواهي براي چي؟ :blink:

من عصبانيتم بابت اين ويروس لعنتي بود نه چيز ديگه اگه پست هاي قبل رو بخونيد متوجه ميشيد كه تا حالا چند تا از اين برنامه ها دانلود كردم وي هيچ كدوم نيجه نداده بهم حق ميدين! :sad:

شرمنده قصد جسارت نداشتم :blink: :blush: ممنون بابت كمكتون :tongue: :happy: :cool: ;)

Captain Nemo
26-01-2006, 00:00
سلام yaalda
خیلی موقع ها راه حل ساده تر از اونیه که فکرشو میکنی.
من تا حالا چندین بار با این جور برنامه ها گرفتار شدم (البته نه با اینی که شما گرفتارش شدین) در اکثر مواقع با system restore مشکلم بر طرف شده. اگه میدونی از چه تاریخی این مشکل پیش او مده به قبل از اون restore کن.
(اگه از system restore چیزی نمیدونی بگو تا بگم)

Wonderboy
26-01-2006, 00:12
سلام

خانوم يلدا شايد منو بشناسيد، تو انجمن آنتي ويروسها تاپيک آپديت محصولات مک آفي رو دارم. اينو گفتم که حرفي رو که ميخوام در ادامه بزنم بعنوان تبليغ براي مک آفي تلقي نکني. ;)

شما که تا حالا اين همه نرم افزار رو امتحان کردين. حالا من يه پيشنهاد دارم. از آنتي اسپاي ور مک آفي و آنتي ويروس مک آفي استفاده کنين. البته آنتي اسپاي ور تو مورد شما بهتر جواب ميده. ولي بهتره با هر دو تست کنين.

من خودم مورد شما رو تست کردم و جواب گرفتم. امتحانش ضرر نداره. آپديتها رو هم ميتوني از سايت بگيري.

اميدوارم مشکلت حل بشه.

از آخرين نسخه و آپديت هر دو استفاده کن.

اين يه پيشنهاد بود، فکر ميکنم ارزش امتحان داشته باشه.

مک آفي حداقل ورژن 10 باشه و آنتي اسپاي ور حداقل 2.

Yaalda
26-01-2006, 00:33
سلام yaalda
خیلی موقع ها راه حل ساده تر از اونیه که فکرشو میکنی.
من تا حالا چندین بار با این جور برنامه ها گرفتار شدم (البته نه با اینی که شما گرفتارش شدین) در اکثر مواقع با system restore مشکلم بر طرف شده. اگه میدونی از چه تاریخی این مشکل پیش او مده به قبل از اون restore کن.
(اگه از system restore چیزی نمیدونی بگو تا بگم)

آره بلدم يعني ميشه؟!!!!!!!!!! به همين راحتي؟! :blink: :laughing:

Yaalda
26-01-2006, 00:37
سلام
خانوم يلدا شايد منو بشناسيد، تو انجمن آنتي ويروسها تاپيک آپديت محصولات مک آفي رو دارم. اينو گفتم که حرفي رو که ميخوام در ادامه بزنم بعنوان تبليغ براي مک آفي تلقي نکني. ;)
شما که تا حالا اين همه نرم افزار رو امتحان کردين. حالا من يه پيشنهاد دارم. از آنتي اسپاي ور مک آفي و آنتي ويروس مک آفي استفاده کنين. البته آنتي اسپاي ور تو مورد شما بهتر جواب ميده. ولي بهتره با هر دو تست کنين.
من خودم مورد شما رو تست کردم و جواب گرفتم. امتحانش ضرر نداره. آپديتها رو هم ميتوني از سايت بگيري.
اميدوارم مشکلت حل بشه.
از آخرين نسخه و آپديت هر دو استفاده کن.
اين يه پيشنهاد بود، فکر ميکنم ارزش امتحان داشته باشه.
مک آفي حداقل ورژن 10 باشه و آنتي اسپاي ور حداقل 2.

يعني ميشه؟! :happy:

justmp3
26-01-2006, 00:42
یلدا جام اگر SYSTEM RESTRE ویندوزت فعاله امتحان کن به نظرم بهترین راه حله...

اما اگر نشد مکافی را هم یک امتحان بکن با اینکه من زیاد علاقه ای به مکافی ندارم...

البته یک نکته ی دیگه شما اینقدر از اینجور نرم افزارها Install و بعد Unistall کردی که فکر کنم ویندوزت اگر سالم هم بود باید عوضش میکردی :)

Yaalda
26-01-2006, 01:03
یلدا جام اگر SYSTEM RESTRE ویندوزت فعاله امتحان کن به نظرم بهترین راه حله...

اما اگر نشد مکافی را هم یک امتحان بکن با اینکه من زیاد علاقه ای به مکافی ندارم...

البته یک نکته ی دیگه شما اینقدر از اینجور نرم افزارها Install و بعد Unistall کردی که فکر کنم ویندوزت اگر سالم هم بود باید عوضش میکردی :)

نشدددددددددددددددددددددد!! ! :ohno:

*NashenaS*
26-01-2006, 01:22
نشدددددددددددددددددددددد!! ! :ohno:

شرمنده قصد جسارت نداشتم ممنون بابت كمكتون
دركت ميكنم....

كجاي دنيا اين طور مسئله رو با system restore حل كردن؟ :blink:

شما هم با اين اوصاف اخرش كامپيوتر رو دستت ميمونه ...

هر چيزي راه حلي داره... شما بايد از راه خودش بري... كاري كه گفتم رو كردي؟
شما وقتي antivirus + Spybot رو install مي كني بايد يه virus scan كني اگه نه نصب برنامه به هيچ درد نمي خوره...

justmp3
26-01-2006, 02:01
دركت ميكنم....

كجاي دنيا اين طور مسئله رو با system restore حل كردن؟ :blink:

شما هم با اين اوصاف اخرش كامپيوتر رو دستت ميمونه ...

هر چيزي راه حلي داره... شما بايد از راه خودش بري... كاري كه گفتم رو كردي؟
شما وقتي antivirus + Spybot رو install مي كني بايد يه virus scan كني اگه نه نصب برنامه به هيچ درد نمي خوره...
شما مثل اینکه اشناییه کامل با system restore ندارین که اینجوری میاین میکوبین را حرفه ما!!!

دوست عزیز هر برنامه ای که روی سیستم نصب میشه یک Restore point ایجاد میکنه که اگر به قبل از اون restore کنی دیگه اون نرم افزار را نخواهی دید...

حالا چرا عمل نکرده خدا عالمه!!

Captain Nemo
26-01-2006, 19:27
سلام دوستان
اگه توجه کنید yalda هر کاری رو که شما بگید کرده و هر بار هم بی نتیجه بوده. به نظر من یا درست از نرم افزارها استفاده نکرده یا برنامه یه جورایی داره خودشو دوباره نسب میکنه.
yalda جان اگه میدونی نحوه استفاده از نرم افزار ها رو نمیدونی یه جستجویی بکن تا این جوری گرفتار نشی.
اما برای حالت دوم این جور نرم افزار ها معمولا IE Home Page رو عوض میکنند تا همیشه موقع اتصال به نت به سایتی که نرم افزارو دوباره رو سیستمت نسب میکنه ببرنت. یه تست بکن ببین میتونی home page رو تغییر بدی یانه. چون system restore این جور موقع ها اگه جواب نده معنیش اینه که نرم افزار دوباره خودشو نصب کرده. یه نگاهی هم به سرویس های در حال اجرا بنداز. اگه میدونی یه سرویسی خیلی مشکوکه stop بکنش.

Captain Nemo
26-01-2006, 19:30
هر برنامه ای که روی سیستم نصب میشه یک Restore point ایجاد میکنه .
البته نه هر برنامه ای!!! ولی برنامه های پدر مادر دار آره. ولی این برنامه که پدر مادر دار نیست. !!

arkadas
27-01-2006, 13:41
شما Ewido Security Suit V3.5را هم یک تستی بکنید،فکر کنم تشخیص بده.
خود ستاپ این نرم افزار به قول دوستمون بی پدر مادر(و دقیقا هم همینطوره چون غیر از دردسر چیزی نداره!)را آنتی ویروس کاسپر می شناسه همینطور AntiVirولی پس از اینکه نصب شد دیگه سیریش سیستم میشه و به این راحتی ها هم نمیشه ازش خلاص شد!

Yaalda
28-01-2006, 01:57
سلام دوستان ممنون بابت كمكاتون هيچ كدوم ار اين كارها افاقه نكرد و من مجبور شدم ويندوزم رو عوض كنم و درست شد! :happy:

ممنون از همه . :cool:

فقط يه چيزي! من به پيشنهاد يكي از دوستان رفتم ويندوز شركت ebay رو خريدم نسخه Gold Service Pack 2 اما حالا نميدونم از خوش شانسيه من هست اين يه سي-دي اينجوري در اومده يا نه همه اين مشكل رو داره.

ويندوز در مرحله آخر كه آخرين ريستش رو ميكنه و بايد نام و كمپاني تاريخ زيان رو مشخص كني و مرحله آر نصب رو انجام بدي قفل ميكنه مراحل نسب و هيچ جوره درست نميشه! و من مجبور شدم با يه سي-دي ايكس پي ديگه كه از قبل داشتم دوباره نسب كنم!

در ضمن من اين ويندوز ebay رو سه چهار بار نسب كردم! و هر بار اين مرحله مشكل داشت لطفا نگيد شايد يه جا كار اشتباه كرده! :blink:

amd>intel
28-01-2006, 02:25
برنامه winsockfix رو دانلود كن و اجرا كن مشكلت حل ميشه.

Yaalda
28-01-2006, 02:30
برنامه winsockfix رو دانلود كن و اجرا كن مشكلت حل ميشه.

اي كه گفتي يعني چه؟! :biggrin: ميشه توضيح بدي؟!

amd>intel
28-01-2006, 02:31
يه برنامه هست تنظيمات اينترنت و شبكه رو به حالت اول بر ميگردونه

mehdi87
28-01-2006, 02:38

موفق باشيدD:

Cracki
28-01-2006, 03:03
يه برنامه هست تنظيمات اينترنت و شبكه رو به حالت اول بر ميگردونه

NOD 32 هم این کار رو به نحو خوب انجام میده.

Yaalda
28-01-2006, 03:40
من ميگم دوباره ويندوز ريختم نميخونين؟! :biggrin:

FX64 Dual Core
28-01-2006, 15:19
با سلام

يلدا خانم خسته نباشيد, من كه مشكل شما رو ديدم ياد آلوده شدن سيستم خودم با W32/Jeefo افتادم كه 12G نرم افزاري كه داشتم رو از من گرفت :sad: :puke: .(چيزي حدود 2 سال قبل) ولي حالا از اينكه مشكلتون حل شده خوشحالم. :)

موفق باشيد.

Captain Nemo
28-01-2006, 22:26
کاشکی ویندوزت رو عوض نمی کردی. آخه کیسه خوبی بود تا بچه ها چیزایی رو که از هر نرم افزار و یا روش می دونند چک کنند تا بهترین راه حل پیدا بشه و بعنوان یه راه حل کاربردی به همه معرفی کنیم.
همیشه ویندوز عوض کردن آخرین راه حله (البته اگه بشه اسمشو راه حل گذاشت.)

Master
28-01-2006, 22:41
راستی حالا که دیر شده .ولی از این به بعد از Spyware Doctor استفاده کن . که قابلیت real time اون اجازه ی ورود هیچ اسپای ور یا اد وری رو نمی ده . تو اسکن کردن هم که خداست . Epest petrol رو دیگه نگو البته ورژن چهارش (چون 5 اون اصلا بدرد نمی خوره) قابلیت ریزام در اپدیت هم که داره . تاپیکی در این مورد زده شده بگردید پیدا می کنید. . یادتون نره حتما یکی یا هر دوی اینا رو نصب کنید تا از شر این مزاحمت ها راحت بشید