PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستم به دامانتون adsl من هر 10 دقیقه قطع میشه!!!

armia
03-02-2009, 11:03
خسته نباشید . من جدیدا (حداقل 20 روز) میشه دارم از adsl ای استفاده میکنم که هر 10 دقیقه قطع میشه و تایم هر قطعی گاهی به 2 ساعت هم میرسه . به شرکت که زنگ میزنم میگه از مخابراته به مخابرات ه که میگم میگه از شرکته . . یکی هست بمن بگه چه بلائی دارن سرم میارن اینها.
بخدا برای 128k.b با سرعت دانلود نهایت 13 دارن ماهیانه 39000 توما از من میگیرن.

reb
03-02-2009, 11:18
توضیح کامل بده از کجا گرفتی پارس آنلاین داری؟ اگه آره کدوم منطقه مخابراتی هستی؟

S@jj@d
03-02-2009, 11:21
خسته نباشید . من جدیدا (حداقل 20 روز) میشه دارم از adsl ای استفاده میکنم که هر 10 دقیقه قطع میشه و تایم هر قطعی گاهی به 2 ساعت هم میرسه . به شرکت که زنگ میزنم میگه از مخابراته به مخابرات ه که میگم میگه از شرکته . . یکی هست بمن بگه چه بلائی دارن سرم میارن اینها.

سلام دوست عزیز
یه توضیح بده بگو ببینیم نویز خطت چه قدره.
یه پیشنهاد دیگه هم داشتم اینه که شرکتی الان پیگیر مشکل تو نیست به چه دردی می خوره به نظر من ماه آیند شرکتت رو عوض کن.

qo0oick
03-02-2009, 14:50
سلام...
دوستان Adsl من هم بعضی اوقات Timed Out میده...
مثلاً 10 دقیقه کار می کنه بعد یهو 4 ثانیه Timed Out میده و بعد دوباره درست میشه...
می تونه مشکل از خط باشه؟
من تهران هستم و از شرکت صبانت Dsl گرفتم...
راهنماییم کنید ممنون میشم :20:

Peje_Arbab
03-02-2009, 15:07
سلام دوسته عزیز
باید مودمت config بشه تو internet exploreret باید ip مدمتو بدی تا بد بتونی کانفیگ کنی منم همین مشکلو داشتم .

zed2
03-02-2009, 18:15
می گم برای موضوع شما فکر کنم تاپیک جامع داشتیما....
راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid4mit
03-02-2009, 18:41
منم همین مشکل رو دارم متاسفانه

armia
03-02-2009, 20:51
می گم برای موضوع شما فکر کنم تاپیک جامع داشتیما....
راه اندازي adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

والا من همه جوره با مودمم ور رفتم درست نمیشه بخدا . بخاطر همین اینجا تاپیک زدم . در ضمن من اصلا تهران نیستم . کرجم و شرکتی که ازش سرویس میگیرم هم کرجه .

ardalan_zapata
03-02-2009, 21:21
مشکل از نویز روی خط هستش که 99% مشکل از مخابرات هست.

armia
04-02-2009, 18:35
مشکل از نویز روی خط هستش که 99% مشکل از مخابرات هست.

شرکت هم همینو میگه . چکار میتونم بکنم تا این مشکل حل شه . شرکت میگفت اگه میتونی اسپلیترت رو قطع کن و خط رو مستقیم به مودم بده . این کار رو هم کردم ولی رفع نشد. بدادم برسید دوستان

ahriman323
04-02-2009, 18:43
شرکت هم همینو میگه . چکار میتونم بکنم تا این مشکل حل شه . شرکت میگفت اگه میتونی اسپلیترت رو قطع کن و خط رو مستقیم به مودم بده . این کار رو هم کردم ولی رفع نشد. بدادم برسید دوستان

شما از کدام شرکت adsl گرفتی?!
زنگ زدی پشتیبانی بپرسی نویزت چقدره؟!
تلفن های دیگه را از خط جدا کن شاید انها روی خط نویز میندازه!! تلفن بیسم نیست روی خط؟!
اطراف مودم اسپیکری سابی چیزی نیست؟1 اگه هست مودم را دور کن ازش
سیم کشی داخلی زیاد اتصالات نداره؟! یا قسمتی از ان بدون روکش نیست؟!
مخابرات سیم کشی داخل کوچه را عوض نکرده؟!
ویندوز عوض کردی!!
اینها را چک کن و هر چیز که به نظرت میرسه

Amir_link
05-02-2009, 04:35
سلام...
دوستان adsl من هم بعضی اوقات timed out میده...
مثلاً 10 دقیقه کار می کنه بعد یهو 4 ثانیه timed out میده و بعد دوباره درست میشه...
می تونه مشکل از خط باشه؟
من تهران هستم و از شرکت صبانت dsl گرفتم...
راهنماییم کنید ممنون میشم :20:

برای من هم که صبا دارم بعضی مواقع البته خیلی کم شاید هر 10 روز یه باز قطع میشه ولی بعد از چند ثانیه وصل میشه:10:

qo0oick
05-02-2009, 16:56
برای من هم که صبا دارم بعضی مواقع البته خیلی کم شاید هر 10 روز یه باز قطع میشه ولی بعد از چند ثانیه وصل میشه:10:
ولی بعضی از دوسنام که صبانت دارن هیچ مشکلی ندارن!
اعصاب خورد می کنه! :41:

ahriman323
05-02-2009, 17:01
ولی بعضی از دوسنام که صبانت دارن هیچ مشکلی ندارن!
اعصاب خورد می کنه! :41:

صبا نت همینجوری هست 2جا خوبه 8 جا بده....

Amir_link
05-02-2009, 17:08
من که راضیم ، چون قبلا شهراد و داتک داشتم واقعا در برابر اینا میشه گفت عالیه

armia
05-02-2009, 19:55
شما از کدام شرکت adsl گرفتی?!
زنگ زدی پشتیبانی بپرسی نویزت چقدره؟!
تلفن های دیگه را از خط جدا کن شاید انها روی خط نویز میندازه!! تلفن بیسم نیست روی خط؟!
اطراف مودم اسپیکری سابی چیزی نیست؟1 اگه هست مودم را دور کن ازش
سیم کشی داخلی زیاد اتصالات نداره؟! یا قسمتی از ان بدون روکش نیست؟!
مخابرات سیم کشی داخل کوچه را عوض نکرده؟!
ویندوز عوض کردی!!
اینها را چک کن و هر چیز که به نظرت میرسه

همونجوری که قبلا گفتم شرکتی که ازش خط گرفتم تو تهران نیست چون خودمم تهران نیستم
به شرکت هم که زنگ میزنم توضیح میخوام فقط میگه به ما مربوط نیست و مربوط به مخابرات و قطع میکنه
فقط 1 تلفن دیگه داریم که اونم روی یه خط دیگست که باز اونم بیسیم نیست
اسپیکر با سابش دقیقا بغل مودممه و امروز و دیروز هم نیست که اینطوره 6 ماهه همینجوره ولی من تو این ماه این بلا سرم اومده .بازچشم
مطمئنم سیم کشی داخلیمون سالمه چون خاطرم هست 2 سال پیش خودم تقریبا تمام کارهای مربوط به سیم کشی رو کردم و خیالم راحته
راجب مخابرات چیزی نمیدونم که آیا جدیدا دست به سیم کشی بیرون زده یانه
ویندوز هم عوض نکردم
راستی چیزی که من الان لازم میدونم بگم اینه که مودمم 4 پورته و غیر از دستگاه خودم دستگاه دیگه ای هم به همین خط وصله که اونم همزمان بامن قطع و وصل میشه . ممنون میشم کمکم کنید این مشکل رو حل کنم

ardalan_zapata
05-02-2009, 20:21
دوست عزیز لازم نیست ما کاری بکنیم
مشکل از مخابرات هستش شما باید از طرف شرکتی که باهاش قرار داد بستی کار رو پیگیری کنی یا اینکه اگه تو مخابرات آشنا داری بگی برات درست کنه

ahriman323
05-02-2009, 20:25
خوب شما نگفتی وقتی قطع میشه چراغ link مودم هم ثابته یا چشمک زن میشه؟!اگه چشمک زن میشه که مشکل از نویز هست.....که تا ثابت نشه چراغ نمی تونی کانکت بشی.
و نگفتی از کدوم شرکت سرویس گرفتی!!

همونجوری که قبلا گفتم شرکتی که ازش خط گرفتم تو تهران نیست چون خودمم تهران نیستم
به شرکت هم که زنگ میزنم توضیح میخوام فقط میگه به ما مربوط نیست و مربوط به مخابرات و قطع میکنه
فقط 1 تلفن دیگه داریم که اونم روی یه خط دیگست که باز اونم بیسیم نیست
اسپیکر با سابش دقیقا بغل مودممه و امروز و دیروز هم نیست که اینطوره 6 ماهه همینجوره ولی من تو این ماه این بلا سرم اومده .بازچشم
مطمئنم سیم کشی داخلیمون سالمه چون خاطرم هست 2 سال پیش خودم تقریبا تمام کارهای مربوط به سیم کشی رو کردم و خیالم راحته
راجب مخابرات چیزی نمیدونم که آیا جدیدا دست به سیم کشی بیرون زده یانه
ویندوز هم عوض نکردم
راستی چیزی که من الان لازم میدونم بگم اینه که مودمم 4 پورته و غیر از دستگاه خودم دستگاه دیگه ای هم به همین خط وصله که اونم همزمان بامن قطع و وصل میشه . ممنون میشم کمکم کنید این مشکل رو حل کنم
خوب مودم را یکجا بگذار که نزدیک اسپیکر و ساب نباشه ممکنه جدیدا حساس شده باشه یا اسپیکر یا ساب نویز ایجاد کنه...
اگه لینک adsl چشمک زن میشه فقط مودم را ببر سر خط یعنی همون ورودی اصلی ساختمان امتحان کنن ببین بازم چشمک زن میشه....

omid4mit
05-02-2009, 21:00
خوب شما نگفتی وقتی قطع میشه چراغ link مودم هم ثابته یا چشمک زن میشه؟!اگه چشمک زن میشه که مشکل از نویز هست.....که تا ثابت نشه چراغ نمی تونی کانکت بشی.
و نگفتی از کدوم شرکت سرویس گرفتی!!

خوب مودم را یکجا بگذار که نزدیک اسپیکر و ساب نباشه ممکنه جدیدا حساس شده باشه یا اسپیکر یا ساب نویز ایجاد کنه...
اگه لینک adsl چشمک زن میشه فقط مودم را ببر سر خط یعنی همون ورودی اصلی ساختمان امتحان کنن ببین بازم چشمک زن میشه....

دوست عزیز منم همین مشکل دوستمون رو دارم ولی چراغ مودم ثابت هستش حالا به نظر شما مشکل چیه ؟

ahriman323
05-02-2009, 21:22
دوست عزیز منم همین مشکل دوستمون رو دارم ولی چراغ مودم ثابت هستش حالا به نظر شما مشکل چیه ؟

احتمالا از isp باشه!
از دوستانی که از همون شرکت adsl گرفتن و توی مرکز مخابراتی شما هستن بپرسید ببیند اونها هم قطعی دارند

farzadshekoohi
06-02-2009, 00:44

با سلام خدمت شما دوست عزیز این راه کارها رو واست می نویسم امیدوارم مشکلت حل بهش
ببین شما متاسفانه یکی از بدترین isp ها رو انتخاب کردی
چون اصلاٌ پشتیبانی نداره . ببین شرکتی که به شما سرویس می ده موظف هست مشکلات شما رو حل کنه و این که بهتون گفته از مخابراته اصلاٌ به شما ربطی نداره این شرکت های Adsl و مخابرات عادت دارن به هم پاس بدهند
در صورتی که شما اگه بخواهید برید تو مخابرات مرکز data مشکلت رو بگی که اصلان راه نمیدن و فقط رابط شرکت براشون به عنوان نماینده هست و اون می تونه راحت پیگیری کنه . در ضمن اون شرکت باید یک بار اکانتت رو دی اکتیو کنه و درخواست بده که پورت شما در مرکز مخابراتتون چک بشه یا اینکه حتا عوض بشه .
بعد شما یک کاری کن از سیستم و مودم و ویندوزت مطمئن شو بعد اگه تونستی مستقیم به خطی که میاد تو خونتون وصلش کن ببین باز هم این جوری هست ( البته می تونی لب تاپ یکی از دوستان رو واسه این کار بگیری ) و مطمئن شو که نویز از داخل خونه نیست . بعد که مطمئن شدی به شرکت فشار بیار که واست درست کنه اگر نه که isp بهتری رو بردار یا برو خرابی تلفن و یکمی $$$ بده تا یکی برات نویز رو چک کنه و در آخر می تونی از بازرسی مخابرات هم در مواقع آخر کمک بگیری
امیدوارم که مشکلت حل بشه

A T E N A
06-02-2009, 16:02
باید زنگ بزنی پشتیبانی :دی

armia
06-02-2009, 19:02
با سلام خدمت شما دوست عزیز این راه کارها رو واست می نویسم امیدوارم مشکلت حل بهش
ببین شما متاسفانه یکی از بدترین isp ها رو انتخاب کردی
چون اصلاٌ پشتیبانی نداره . ببین شرکتی که به شما سرویس می ده موظف هست مشکلات شما رو حل کنه و این که بهتون گفته از مخابراته اصلاٌ به شما ربطی نداره این شرکت های adsl و مخابرات عادت دارن به هم پاس بدهند
در صورتی که شما اگه بخواهید برید تو مخابرات مرکز data مشکلت رو بگی که اصلان راه نمیدن و فقط رابط شرکت براشون به عنوان نماینده هست و اون می تونه راحت پیگیری کنه . در ضمن اون شرکت باید یک بار اکانتت رو دی اکتیو کنه و درخواست بده که پورت شما در مرکز مخابراتتون چک بشه یا اینکه حتا عوض بشه .
بعد شما یک کاری کن از سیستم و مودم و ویندوزت مطمئن شو بعد اگه تونستی مستقیم به خطی که میاد تو خونتون وصلش کن ببین باز هم این جوری هست ( البته می تونی لب تاپ یکی از دوستان رو واسه این کار بگیری ) و مطمئن شو که نویز از داخل خونه نیست . بعد که مطمئن شدی به شرکت فشار بیار که واست درست کنه اگر نه که isp بهتری رو بردار یا برو خرابی تلفن و یکمی $$$ بده تا یکی برات نویز رو چک کنه و در آخر می تونی از بازرسی مخابرات هم در مواقع آخر کمک بگیری
امیدوارم که مشکلت حل بشه

اولا که ممنونم از راهنمائیت دوست عزیز . راجب به نویز و چشمک زدن چراغ لینک باید بگم گهگاهی این اتفاق میفته ولی نه همیشه و همونجوری که گفتم من دائما این مشکل رو دارم چه با چشمک زدن چراغ لینک چه حتی ثابت موندنش . راجب به شرکت هم باید بگم اینجا به گفته همه بهترین خدمات رو میده که تا اینجا شامل حال من که نشده . من سعی میکنم شبکم رو سر ماه عوض کنم تا ببینم چی میشه .
ahriman323
06-02-2009, 19:07
اولا که ممنونم از راهنمائیت دوست عزیز . راجب به نویز و چشمک زدن چراغ لینک باید بگم گهگاهی این اتفاق میفته ولی نه همیشه و همونجوری که گفتم من دائما این مشکل رو دارم چه با چشمک زدن چراغ لینک چه حتی ثابت موندنش . راجب به شرکت هم باید بگم اینجا به گفته همه بهترین خدمات رو میده که تا اینجا شامل حال من که نشده . من سعی میکنم شبکم رو سر ماه عوض کنم تا ببینم چی میشه .
اخر ما نفهمیدیم اسم شرکت چی بوداا!!!
حتما اسم نداره!!