PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یافتن موزیکهای مورد علاقه

Cyberlife
03-02-2009, 10:43
میخواستم بدونم آیا سایت یا برنامه ای وجود دارد که با قرار دادن تکه ای از آهنگی که به هر نحوی مثلا از طریق تلویزیون و رادیو ضبط کردیم و اسم اون آهنگ رو هم نمیدونیم چی هست ، کل آهنگ رو دریافت کنیم . من شنیدم این امکان روی موبایلها وجود دارد و میخواستم بدونم آیا سایت اینترنتی یا برنامه ای مخصوص این کار برای کامپیوتر وجود دارد ؟

qo0oick
03-02-2009, 14:52
میخواستم بدونم آیا سایت یا برنامه ای وجود دارد که با قرار دادن تکه ای از آهنگی که به هر نحوی مثلا از طریق تلویزیون و رادیو ضبط کردیم و اسم اون آهنگ رو هم نمیدونیم چی هست ، کل آهنگ رو دریافت کنیم . من شنیدم این امکان روی موبایلها وجود دارد و میخواستم بدونم آیا سایت اینترنتی یا برنامه ای مخصوص این کار برای کامپیوتر وجود دارد ؟

دوست عزیز بهترین سایت اینترنتی همین انجمن P30world قسمت درخواست مشخصات هست :46:
شما قسمتی از آهنگ رو آپلود کن و لینکش رو بذار بچه های موسیقی به زودی جوابت رو میدن....
*_* درخواست مشخصات

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سوالت هم نباید اینجا مطرح میکردی....

Cyberlife
03-02-2009, 16:53
دوست عزیز بهترین سایت اینترنتی همین انجمن p30world قسمت درخواست مشخصات هست :46:
شما قسمتی از آهنگ رو آپلود کن و لینکش رو بذار بچه های موسیقی به زودی جوابت رو میدن....
*_* درخواست مشخصات

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سوالت هم نباید اینجا مطرح میکردی....

خیلی خوبه که چنین چیزی در این سایت وجود داره از شما متشکرم ، ولی منظور من چیز دیگه بود و میخواستم برنامه ای یا سایتی باشه که تا

آهنگ رو بدی بعد از چند لحظه و با مقایسه تکه آهنگ با آهنگهای موجود روی سرور و بانک موزیک موجود آهنگ مورد نظر را در کمتر از چند دقیقه به

صورت کامل ارائه کند .

درباره مطرح کردن سوال توی این بخش ، گفتم این موضوع بیشتر به اینترنت و شبکه ربط داشته باشه تا موسیقی

ahriman323
03-02-2009, 17:08
خیلی خوبه که چنین چیزی در این سایت وجود داره از شما متشکرم ، ولی منظور من چیز دیگه بود و میخواستم برنامه ای یا سایتی باشه که تا

آهنگ رو بدی بعد از چند لحظه و با مقایسه تکه آهنگ با آهنگهای موجود روی سرور و بانک موزیک موجود آهنگ مورد نظر را در کمتر از چند دقیقه به

صورت کامل ارائه کند .

درباره مطرح کردن سوال توی این بخش ، گفتم این موضوع بیشتر به اینترنت و شبکه ربط داشته باشه تا موسیقی

اون امکان که روی گوشی هست برای اهنگ های خارجی هست...
برای ایرانی بعید می دونم همچین چیزی باشه..:27::27:
همون توی تاپیک موسیقی در خواست بده

Cyberlife
06-02-2009, 13:37
دوستان از اینکه به این تاپیک توجه داشتید خیلی ممنونم و مثل اینکه چنین چیزی حداقل برای آهنگهای ایرانی وجود ندارد و باید برای هر آهنگ بچه های تاپیک موسیقی را به زحمت بندازیم .

ir-dgm
06-02-2009, 14:36
اون مدلی نیست ولی سایت پارسا اسپیس توی سرور خودش براتون سرچ میکنه....(البته برای اعضا):دی