PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري كه فيلمهاي انگليسي رو زير نويس فازسي كنه

Venus
10-01-2005, 17:49
سلام:

نرم افزاري كه فيلمهاي انگليسي رو برام زير نويس فارسي كنه زود زود زود
قربون بچه با معرفتا
ونوس :D

mostafaeshghi
18-01-2005, 00:28
با برنامه ي Video Max ميشه اين كار را كرد ولي متاسفانه لينك ندارم

mkoleiny
18-01-2005, 13:20
با برنامه ulead video studio هم ميشه
ولي بهترين برنامه adobe primier ميباشد

mostafaeshghi
18-01-2005, 16:07
برنامه هايي كه آقاي mkoleinyمعرفي كرده بسيار سنگين هست و كار باهاش خيلي سخته

ولي برنامه ي كه من معرفي كردم فقط كارش همينه‌: زير نويس كردنه فيلم

saamz
19-01-2005, 09:09
من هم شنيده ام كه يه نرم افزار ايراني !!!! هست كه حدود 25 گيگابايت !! حجم داره كه يه بنده خدايي از يه شركت ايراني پيچونده! حالا راست يا دروغش گزدن راوي خبر!
كار اين نرم افزار كه با دي وي دي رم كار ميكنه اينه كه فيلم شما رو ميگيره زيرنويس انگليسي اون رو به فارسي تبديل كرده و بعد توي هاردتون ذخيره ميكنه! به همين راحتي :shock:
واقعا عجيبا غريبا!!؟

Venus
04-02-2005, 19:48
دم همگي گرم .
خوب اقا mostafaeshghi من اگه اين نرم افزار و نصب كنم و دي وي دي هم نداشته باشم و يك فيلم انگليسي بذارم برام زبان انگليسي ميزنه يا فارسي البته مد نظر من بيشتر انگليسي هست.
منتظر جوابت و نرم افزارهاي ديگه هم هستم .
قربون همه با معرفتا :P

amin.2r
04-02-2005, 19:59
آقا مگه ميشه برنامه همينطوري از خودش زيرنويس فارسي در كنه :lol: :!: با برنامه Adobe Premiere Pro ميشه اين كارو كرد . البته دانلود كردنش طول ميكشه از بازار تهيه كني به صرفه تره .

mpsjavad
04-02-2005, 21:08
چطور توي 6.5 Adobe Premiere
فارسي بنويسيم ها چطوري :cry:
بعد موقع خروجي گرفتن حجمش خيلي زياد ميشه كجا بايد نوع فرمت خروجي رو از ايوي اي :!: تغيير بديم .. :P

Venus
16-04-2005, 10:52
با سلام:
من برنامه Adobe Premiere Pro را دارم اما نمي دونم چطوري فيلم رو باهاش زيرنويس فارسي يا انگليسي كنم
دمت گرم دقيق برام توضيح بده. ضمنا ورژن چند باشه
مي توني جوابم رو با ايميل هم بدي
ناز نفست
venuseworld@yahoo.com
ممنون
:shock:

mpsjavad
17-04-2005, 11:00
با سلام ..
دوست عزيز venus,

در برنامه Adobe Premiere 6.5 به عنوان Tittel ميتوني اين كار رو انجام بدي همچنين ميتوني نوشتت رو توي فوتوشاپ فارسي بنويسي ( روي يك پس زمينه مثلا سبز يا رنگي كه بتوني اون رو حذف كني ( بحث ترنسپرنسي و ... )
بعد اون رو به صورت عكس وارد برنامه كني و .... ( venus, ميلت رو چك كن :arrow: )

Venus
21-05-2005, 10:40
با سلام مجدد:

اقا پس اين فيلمهاي انگليسي رو چه جوري زير نويس مي كنن . زبون اصلي رو ميگم حالا فارسي بكنار. يعني هيچ نرم افزاري نداره :roll: :?: :?: :?: :!: :!:
منتظر ممنون :D

david_007
28-05-2005, 23:28
دوست عزیز نرم افزارش همونهائی هستش که بچه ها گفتند البته با مووی میکر هم میتونی کار کنی اما ادوبی پریمیر اگر ورژن هفتش رو داشته باشی بهتره ...
نحوه کار هم که میشه گفت خیلی وقت گیر و طاقت فرساست به این صورت که اگر شما متن را داشته باشی باید جملات دیا لوگ هر شخص رو روی یک تایتل بنویسی و در زمان خودش روی فیلم از تکنیک کروماکی یا تایتل روی گرافیک استفاده کنی ...
البته پیشنهاد میکنم فیلمهای زیر نویس دار رو تهیه کنی و بعد با نسخه اصلش ترکیبش کنی البته این درمورد فیلمهای سانسور شده بهتر عمل میکنه یعنی جاهائی که مشکلی نداره و زیر نویس داره که هیچ شما فقط جا هائی که در فیلم سانسو رشده اند رو زیر نویس کن و در جای خودشون قرار بده
اگر سوالی در مورد پریمیر داشتید تا جائی که بتونم در خدمتم
اگر pmبدید بهتره چون ممکنه دیر به این تاپیک
سربزنم

tohave
29-05-2005, 23:52
حتي آدوبي پرمير Adobe Premiere Pro هم فارسي رو ساپورت نميكنه تا بشه با تايتل زيرنويس زد. چاره فقط عكسه همونطوري كه mpsjavad گفته

Hashemi
30-05-2005, 08:06
اگر كسي نحوه كار با نرم افزار video max را توضيح بده ممنون ميشم.

david_007
01-06-2005, 23:29
دوستان به عرض میرسونم که برنامه ادوبی پریمیر پرو ور فونت فارسی مریم بسیار با هم مچ هستند اما از نظر سادگی کار مووی میکر را هم امتحان کنید در خدمت همه دوستان هستیم

mpsjavad
03-06-2005, 16:13
با سلام ..

دوست عزيز david, جان شما از چه نسخه اي از Adobe Premiere استفاده كردي كه تونستي با فارسي نويس مريم توش استفاده كني ( چون Premiere پرو 7 داره 1.5 هم داره :!: ) يه سوال ديگه .. با فارسي نويس مريم ميشه توي ايكس پي استفاده كرد يا مثل صابق نياز به ويندوز 98 يا ام اي داره .. :?:

شما گفتي كه ادوبی پریمیر پرو و فونت فارسی مریم بسیار با هم مچ هستند ايا منظور شما فونت فارسي نويس مريم بدون استفاده از خود برنامه مريم هست :idea:

ممنون ميشم اگه جوابم رو بدي :arrow:

mkoleiny
04-06-2005, 11:48
نه .خود مريم هم بايد باشه كه ميتونيد از
[/code]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود كنيد.توي ايكس پي هم ميشه

Andalib59
07-06-2005, 11:33
سلام دوستان
ممكنه كسي آموزش زير نويس كردن با پريمرير رو بصورت پي دي اف بذاره!!(خيلي پر رويم !!نه!!!! :wink: )

Andalib59
07-06-2005, 11:34
سلام دوستان
ممكنه كسي آموزش زير نويس كردن با پريمرير رو بصورت پي دي اف بذاره!!(خيلي پر رويم !!نه!!!! :wink: )

farhad resalati
07-06-2005, 13:08
mpsjavad من كه خودم هم ايكس پي دارم و هم يه كم كرل كار ميكنه و بايد خود فارسي ساز باشه

mpsjavad
07-06-2005, 16:00
با سلام ..

اقا فرهاد, من منظور شما رو متوجه نشدم :?

دوست عزيز Andalib59, جان شما اگه عجله نكني من اموزشش رو توي اواسط تير ماه كه امتحانات پايان ترمم تموم بشه ميزارم . ( البته زير نويس كردن با استفاده از Transparency )

farhad resalati
07-06-2005, 16:37
با فارسي نويس مريم ميشه توي ايكس پي استفاده كرد يا مثل سابق نياز به ويندوز 98 يا ام اي داره .. :?:
بله ميشه
ايا منظور شما فونت فارسي نويس مريم بدون استفاده از خود برنامه مريم هست :idea:
فكر نكنم بايد با فارسي ساز مريم باشه
:arrow:

Venus
09-06-2005, 07:38
با سلام ..

اقا فرهاد, من منظور شما رو متوجه نشدم :?

دوست عزيز Andalib59, جان شما اگه عجله نكني من اموزشش رو توي اواسط تير ماه كه امتحانات پايان ترمم تموم بشه ميزارم . ( البته زير نويس كردن با استفاده از Transparency )

جواد جان سلام من اين تاپيك رو پارسال زدم . يه نگاه كن :cry: عجله هم نكردم ولي اگه لطف كني زودتر اين كاررو انجام بدي ممنون مي شم. حالا هم زيرنويس فارسي وهم انگليسي كه خيلي عالي ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون منتظر

mahdi_pc
12-06-2005, 16:59
منظور شما اينه كه خودتون مي خواين زير نويس بسازين يا اينكه مي خواين يه فيلم انگليسي رو بدين به كامپيوتر خودش فارسي كنه!؟
در مورد اولAdobe Premiere خيلي خوبه ولي براي دومي فكر نمي كنم اصلا امكان داشته باشه :roll: