PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لکسس ls460 vip

rami_hemi
02-02-2009, 20:13
این رو یکی از دوستان برام فرستاد نمیدونم چرا خودش نذاشت ازم خواست من بذارم اینجا منم این تاپیک رو درست کردم.
================================================== ===
در نمای ظاهری این لکسس تغییرات عمده ای انجام پذیرفته که در بر گیرنده اسپویلر جلو و لامپ های ضدّ مه ، اسپویلر عقب با قرارگیری منبع اگزوز استیل دوبل در داخل آن ، فلاپ های زیر در و رینگ و تایر 22 آر30\245 برای جلو و 22آر25\285 برای عقب می شود.همچنین سیستم مدیریت موتور دستخوش برنامه ریزی مجدد شده و برای داخل کابین از چرم ، چوب و فیبرکربن در صندلی ها ، درها و کنسول استفاده شده و در پایان برای دستیابی به هندلینگ مورد نظر ، ارتفاع سیستم تعلیق کاهش چشمگیری یافته است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجید فینا
10-02-2009, 23:53
ماشین فوق العاده زیبا و کاملی هست با هشت دنده اتوماتیک

رقیب جدی مرسدس s 350 هست

ایرتویا وارد کرده و قیمتش 175 میلیون تومنه که در مقابل اس 350 250 میلیونی یه رقیب جدی هست

Farshadd
11-02-2009, 14:01
ماشین فوق العاده زیبا و کاملی هست با هشت دنده اتوماتیک

رقیب جدی مرسدس s 350 هست

ایرتویا وارد کرده و قیمتش 175 میلیون تومنه که در مقابل اس 350 250 میلیونی یه رقیب جدی هست

مجید تو که استادی و خودت تو کار این ماشینایی.

ولی محض اطلاع هم بگم که مدلی که ایرتویا آورده مدل استاندارد هست نه ویپ.

به نظر من ماشینای لکسس در رنج 100-200 میلیون در ایران تقریبا در صدر هستن. البته برای یک حالت کلی. وگرنه برای کسی که دنبال یه ماشین کوپه هست که ...

یه چیز دیگه هم که میخوام بگم به نظر من s350 بیخودی اینقدر گرونه... نه که بگم ماشین بدیه. ولی خوب 250 تومن واسه این ماشین یه جوریه مخصوصا اینکه رقیباش و هم سطح هاش از خودش با اختلاف چند ده میلیونی ارزون ترن.

:12:

Amir_Ans
11-02-2009, 14:23
سلام من جندتا عکس از این مدل تو نمایشگاه اتومبیل اصفهان گرفتم این تاپیک را که دیدم گفتم اینجا بزارم
از اینکه عکسها کیفیتشون پاینه متاسفم موبایله دیگه ...
قیمتش که درسته 175 میلیون تومان بود ولی نمی دونم همین مدله که بحثش هست یا نه؟

برای دیدن عکس های بیشتر برید به :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

poria_mc
11-02-2009, 15:06
مدلی که ما بحثش رو میکنیم ls460 Vip هستش ولی این مدلی که شما عکس گرفتی مدلls460L هستش!
----------------------------------------------------
کلا میگن تو لکسسها بهترین گزینه GS430 هستش که در مقابل پولی که میدی یه گودزیلا دریافت میکنی!

مجید فینا
11-02-2009, 19:53
درست میفرمائید مدلی که در ایران موجوده وی ای پی نیست ولی اینقدر اپشن داره که سر ادم گیج میره

من با اجازتون پشت ls نشستم البته در دبی

باید سواری این ماشین رو از نزدیک ببینید
شتاب فوق العاده
هندلینک عالی
امکانات زیاد

منکه پولم در حد این حرفا نیست ولی اگه روزی میخواستم ماشین بالای 150 بخرم حتما این مدل رو انتخاب میکردم

ولی باز یجورائی الان تو خانوادش هستم و کمری دارم

Amir_Ans
11-02-2009, 21:03
درست میفرمائید مدلی که در ایران موجوده وی ای پی نیست ولی اینقدر اپشن داره که سر ادم گیج میره

من با اجازتون پشت ls نشستم البته در دبی

باید سواری این ماشین رو از نزدیک ببینید
شتاب فوق العاده
هندلینک عالی
امکانات زیاد

منکه پولم در حد این حرفا نیست ولی اگه روزی میخواستم ماشین بالای 150 بخرم حتما این مدل رو انتخاب میکردم

ولی باز یجورائی الان تو خانوادش هستم و کمری دارم

تو نمایشگاه خودرو هرکس از کنار این ماشین رد می شد می ایستاد و محو اون می شد مدلای دیگه از لکسس بود مثل rx350

ŽA1ONEŽ
15-02-2009, 15:08
مدل ls600 هم در ایران هست؟

Farshadd
16-02-2009, 15:47
مدل ls600 هم در ایران هست؟

فعلا خیر.

:12:

ghermezeteh
17-02-2009, 09:28
اینم آخه شد ماشین؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ŽA1ONEŽ
17-02-2009, 11:39
اینم آخه شد ماشین؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:18:عجــــب!!
امکانات این ماشین رو بدونین نمیگین که اینم شد ماشین!
ماشین شیک و زیبایی نسیت که هست.
لابد پیکان ماشینه؟؟!!:31::10:(شوخی)

ŽA1ONEŽ
17-02-2009, 12:25
عکس های بیشتر از Ls460
واقعا کمک فنرهای کوتاه ماشین رو غولی نشون میده!!

prowler88
04-03-2009, 14:32
چند تا نکته رو باید گوشزد کنم به دوستان:
1. اولا من تا حالا چیزی راجع به VIP نشنیدم. LS460 کلا دو مدل داره. LS460 و LS460 L. فکر کنم منظور شما از VIP همون L هست.
تفاوت مدل L با مدل معمولی اینه که طولش خیلی بیشتره و صندلی عقبش مثل مبله. که در هزار تا حالت مختلف تنظیم میشه و امکانات رفاهیش خیلی بیشتره.
2. من قبلا خونده بودم که مدل معمولیش 150 تومنه و مدل L حدود 165 تومن.
3. این LS که ارتفاع داده چقدر خوف شده شیطونه میگه همین فردا برم یه LS بخرم.
4. به نظر من قیمتش خیلی عالیه در مقایسه با S 350. من تا حالا توشون ننشستم که بخوام نظر بدم ولی تو خارج قیمتشون در یه حده. (حدود 90 هزار دلار). اون وقت تو ایران یکی میشه 170 تومن اون یکی میشه 250. خیلی مسخره س.
5. عکسای LS460 L برای کسایی که ندیدن

prowler88
04-03-2009, 14:36
من تا حالا توی BMW 320 2006 و Mercedes C200 2008 نشستم.
راستشو بخواین حالم از BMW به هم خورد. (به کسی بر نخوره ها). ولی تو بنز که نشستم احساس کردم بهترین ماشین دنیاس.
لکسسو نمیدونم در چه حده ولی با کمتر از پولی که میدی برای C200 میشه ES 350 گرفت با ویژگی های C350 فول آپشن.

prowler88
04-03-2009, 14:38
در مقابل پولی که میدی یه گودزیلا دریافت میکنی!

ترکیدم از خنده. ای ول.

R.P.G
04-03-2009, 14:51
چند تا نکته رو باید گوشزد کنم به دوستان:
1. اولا من تا حالا چیزی راجع به vip نشنیدم. Ls460 کلا دو مدل داره. Ls460 و ls460 l. فکر کنم منظور شما از vip همون l هست.

عزیزم vip یه لکسس تیونینگ شده هست که شما نشنیدین.

Farshadd
06-03-2009, 00:21
Vip یه تیونر هست.

shabkard
23-03-2009, 22:06
یک نکته در مورد ماشینهای جدید این هست که همشان دارن یک شکل میشن حالا نمیدونم این یک مزیته یا مظرت
از دور یک نیسان ویک تویوتا ویک بنز وهیوندای جدید ببینید همشان یک ارکونومی دارن
البته ماشینهای امریکایی جدا هستن واقعا میشه فهمید طرهای اصیل امریکایی اصالت دارن
یعنی یک لینکولن با یک فورداز نظر طراحی فرق اساسی دارن

corey
23-03-2009, 23:50
یک نکته در مورد ماشینهای جدید این هست که همشان دارن یک شکل میشن حالا نمیدونم این یک مزیته یا مظرت
از دور یک نیسان ویک تویوتا ویک بنز وهیوندای جدید ببینید همشان یک ارکونومی دارن
البته ماشینهای امریکایی جدا هستن واقعا میشه فهمید طرهای اصیل امریکایی اصالت دارن
یعنی یک لینکولن با یک فورداز نظر طراحی فرق اساسی دارن

اتفاقا بر عکس میگی شما
یه ب ام و یا یک بنز طراحی خاص خودش داره و کاملا مشخصه مثلا suv و سوپر اسپرت و سدان و ... این برندها ( مرسدس و ب ام و و آیودی و...) همشون مشخصه اون برند دارن
در صورتی که تو شرکتی مثل تویوتا یا فورد و ... این مورد دیده نمیشه
ضمنا برندهایی مثل لکسس و هیوندای و ... طراحیاشون کپی از سایر برندهاست

prowler88
24-03-2009, 01:38
درسته. هیوندای یه جورایی بی هویته. ولی لکسس...

poria_mc
03-04-2009, 13:24
نقطه ضعف لکسس اینه که تو ماشین رده لوکسش هم برمیداره ساعت دیجیتال میزاره عین پراید! خداییش اگه یه ساعت آنالوگ بذاره کلی به ماشین شخصیت میده!

avecina.ir
03-04-2009, 14:43
سلامم.. دستت درد نکنه خیلی مطالب پرفایده ای گذاشتی...... ببین دو سوال از این پستت تولید شد ببینم جوابش را چی میدی؟؟

این سیستم cvt جدید نیست و ابتدا در سال 1940 توسط لئونارد داوینچی اختراع شد و در سال های 1950 توسط کمپانی هلندی "داف" در مدل های مختلف این ماشین که در بازار ایران نیز موجود بود استفاده شده
1- قضیه ی لئوناردو داوینچی در سال 1940 چیه؟؟ نکنه اسم شرکتی هستش و ما بیخبریم؟؟
2- همین کامیونهای داف قرمز داخل ایران منظورته؟؟یا ماشین سواری داف که من هنوز اینجا ندیدم! کامپیون که بعیده باشه چون آلیاژهای بسیار پیشرفته و مقاومی که در جعبه دنده های cvt استفاده شده کاملن جدیده ولی واسه سواری مناسبه و در مقابل نیروهای بالای موتور کامپیون شاید غیر ممکن باشه بتونه دووم بیاره نابود نشه

avecina.ir
03-04-2009, 16:43
با دیدن عکسهای بالای همین صفحه که LS600h را با چراغهای جلوی LED گذاشته بود کنجکاو شدم بدونم میزان روشناییشون چقدره؟؟ یه جستجویی زدم توووی فروم لکسوس! یعنی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تووونستم یه عکس جالب توجه پیدا کنم..... ضمنن این فروم تخصصی لکسوس چقدر پرطرفداره ها.....در همین لحظه تعداد افراد آنلاینش برابر همین فرروم P30world هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه چند تا عکس دیگه! عجب LEDهای درشتی!! فناوری ساخت اینا باید انحصاری باشه!

این عکس هم محشره فقط چون حجمش و ابعادش یخورده بالا هستش بصورت لینک میذارم