PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبیه ساز Nintendo GameCube و Wii

Goldfinger
02-02-2009, 15:11
سلام
شما تو این تایپیک با نرم افزار شبیه ساز گیم کیوب و نینتندو وی آشنا میشید.صددرصد کار میکنه.خود من الان ازش استفاده میکنم.یه سری مشکلات داره ولی ارزش امتحان هم داره.اسمش دلفین و برای راه اندازی اون باید حتما آخرین نسخه DirectX و Microsoft .NET Framework 3.5 رو روی ویندوزتون نصب کنید.توجه کنید که حتما باید آخرین نسخه ها از سایت مایکروسافت باشه چون نرم افزار بر پایه اونا نوشته شده.سیستم شما باید دوهسته ای از نوع INTEL یا AMD باشه.کارت گرافیک بهتره از نوع سری Geforce 8000 به بعد باشه.در غیر این صورت مشکلی نداره ولی فریم سرعت پایینتر میاد.برای راه اندازی بازی های Wii نیاز به بایوس وی دارید که اونو براتون میذارم.آدرس دانلودشو بهتون میدم و شما اگه هر هفته یه نسخه به روز شدشو دانلود کنید بهتره چون مشکلات کمتری داره.بایوس Wii بعد از این که نرم افزار رو داخل درایو گذاشتید توی این آدرس بذارید:E:\...\Dolphin\Sys\Wii اسم این فایل Masterkey.bin شما اونو از این آدرس دانلود کنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و از داخل فایل فشرده به همون جا منتقل کنید.
مرحله بعد راه اندازی نرم افزاره.باید بدون خطا بالا بیاد.در غیر این صورت دو نرم افزار بالا رو که گفتم شما نسخه قدیمیتر رو دارید.از منو بالا دکمه Config رو فشار بدید.در تب General شما در قسمت Basic setting و Advanced setting تمامی تیکها رو بذارید.ولی بقیه رو دست نزنید.به بقیه تب ها تا تب Plugin دست نزنید.در تب Plugin شما ابتدا در قسمت Graphic باید Dolphin OpenGL رو انتخاب کنید.در قسمت DSP باید Dolphin DSP-HLE Plugin رو انتخاب کنید.در قسمت Pad شما Dolphin KB/Xbox360pad رو انتخاب کنید.در قسمت Wiimote شما Dolphin Wiimote Plugin رو انتخاب کنید.
تنظیمات گرافیک Graphic :در قسمت گرافیک بر روی Config کلیک کنید.به تب Advanced به هیچ وجه دست نزنید.در تب General شما در قسمت Basic Setting تیکهای Render to main menu و ُStretch to fit رو بذارید.در قسمت Enhancement شما تیک ّForce بذارید و Anisotrapic رو 16x کنید.بعد close رو بزنید.
تنظیمات صدا DSP :بر روی config در DSP کلیک کنید.هر سه تیک را بگذارید.
تنظیمات PAD :قسمت Main stick مربوط به جهت های بالا پایین و چپ راست است.قسمت buttons و Triggers مربوط به دکمه های اصلی.D-pad و C-stick مربوط به شوک هستند.شما میتوانید از دسته Xbox360 یا PS1 یا Ps2 یا Xbox استفاده کنید.طرز تبدیل دسته های Xbox1 و PS1 و PS2 و هرچی فکرشو کنید رو به کامپیوتر بعدا براتون میذارم.یه کمی نیاز به کارای الکتریکی و لحیم کاری داره.
تنظیمات Wiimote : به این گزینه دست نزنید.فقط اگه خواستید Wii بازی کنید تیک Nunchuck connected رو بذارید.البته هنوز سایت اصلی اطلاعاتی در زمینه استفاده از Wiimote واقعی رو در اختیار نگذاشته ولی بزودی میاد.
شما میتونید از save state و load state برای ذخیره و لود بازی ها استفاده کنید.وقتی ذخیره میکنید بالای تصویر نشون میده کجا ذخیره شده.حتما save ها رو بردارید تا اونا رو تو نسخه جدیدتر بذارید.وقتی اولین بار در مموری کارد بازی ذخیره کنید باز هم بالا می نویسه کجای درایو ذخیره شد.در ضمن میتونید از کدهای تقلب Action replay code هم استفاده کنید که طرز استفاده از اونا رو بعدا توضیح میدم چون کار زیاد داره.البته خوشبختانه خود سازندگان شبیه ساز به روز کدهای مخصوص دلفین رو ارائه میدن.
بازی شما باید به صورت فایل ISO باشه.اگه نیست تبدیلش کنین.از قسمت OPEN اونو باز کنید.
شما الان یه Wii و یه GAMECUBE تو خونه دارید.ازش لذت ببرید.
آدرس بازی ها رو که رپیدشیر هست براتون میذارم دانلود کنید.حجمشون کمه و فشرده هستن.مثلا برای امتحان میتونید Harvest moon magical melody رو با 25 مگابایت دانلود و ازش لذت ببرید.
هر هفته یه سری بزنید و ورژن جدیدش رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای ویندوز 64 بیت و همچنین ویندوز 32 بیت
منتظر بقیه توضیحات باشید.مشکلاتتون رو بنویسید تا بهشون جواب بدم.
موفق باشید

Goldfinger
04-02-2009, 22:02
[QUOTE]سلام.امروز طرز وارد کردن رمز و کد تقلب در بازی رو نشون میدم.شما باید اول نرم افزار رو باز کنید.سپس از طریق بروزر آدرس گیم رو بهش بدید تا تو صفحه نرم افزار ظاهر بشه.بعد روی اسم گیم کلیک راست کنید.تقریبا برای تمام بازی ها خود نرم افزار کد داره.بعد از کلیک راست روی Properties کلیک کنید.سپس روی دکمه Edit config کلیک کنید.بعد از اون یه فایل txt که مربوط به بازی باز میشه.کدها باید به این شکل باشن تا فعال بشن:به عنوان نمونه:
# GZ2E01 - The Legend of Zelda: Twilight Princess
[EmuState]
#The Emulation State.
EmulationStateId = 2
Issues="low FPS in big areas, no working sound"
[OnFrame]
[ActionReplay]
+$(M)
C435D468 0000FF01
+$Infinite Health
004061C3 00000050
+$Max Health
004061C1 00000064
بعد از گزینه [ActionReplay] کدها قرار می گیرن و اگه شما علامت + رو از جلوی کد بردارین کد غیر فعال میشه.تب AR Codes برای نشان دادن کدهاست.

خوب نگاه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Goldfinger
05-02-2009, 21:35

Dead Space
29-03-2009, 16:25
واقعا ممنون! شما قرار بود چند تا بازی هم بزارید!
میشه این بازی رو لینک دانلودش رو + چند تا بازی معروف دیگه ی wii رو هم بزارید؟

Dead Space
29-03-2009, 16:29
توی این لینک چنید نسخه هست، کدوم رو دانلود کنیم؟

artoor32
09-04-2009, 07:01
با سلام.اين بيلد تغييرات زيادي داشته و پيشرفت خوبي كرده.

Bi-Weekly Unofficial SVN build 2745
DownloadsNotable changes since the last bi-weekly build:

* SSBB (PAL) runs!
* Tatsunoko vs. Capcom runs!
* Force bi/trilinear filtering (re)enabled (OpenGL plugin)
* You can now view and extract from all partitions on a wii disc in the filesystem viewer
* Many fixes for Wii HLE functions
* Destination Alpha fixed (OpenGL plugin)
* Greatly revamped logging system has been implemented
* Fixed black edges seen around some transparent textures
* Added ability to show efb copy regions (OpenGL plugin)
* Added ability to suppress PanicAlerts
* Switched to a different (better sounding) DTK ADPCM (streaming audio) decoder
* IL build obeys "optimize quantizers" setting (disabling it fixes the "huge characters" issue in SSBB)
* More settings can be set per-game via the GameConfig
* EFB to RAM setting now upscales correctly

...And of course, a host of other bugfixes and smaller changes. :)

Forum thread is here.

Dolphin 32bit Rev 2745 Download:

Dolphin 64bit Rev 2745 Download :

آخرين ورژن رو از لينك هاي زير ميتونيد دريافت كنيد.

براي لينك دانلود تمامي بازي هاي GameCube به آدرس زير مراجعه كنيد.

اينم ليستي از بازي هايي كه اين شبيه ساز ميتونه اجرا كنه.

Dead Space
11-04-2009, 20:00
من یه سری از بازی هاش رو پیدا کردم همه 5-4 گیگ بودن! می گم این بازی مزرعه دار که گفتین 25 مگا هست رو بزارید!
بازی ها هم تا 400-500 مگا بود بزارید! منم شروع می کنم یه سری بازی بزارم
ممنون

Dead Space
11-04-2009, 20:44

taghi_ramzi
27-04-2009, 22:48
درود بر شما
من یه مشکل جالب دارم
بازی رزیدنت اویل ری میک رو گرفتم
خیلی راحت (حتی راحت تر از بازیهای پلی استیشن یک) اجراش میکنم
ولی وقتی میره تو بازی کاراکتر ها این شکلی هستن:

البته اینجوری تو عکس خیلی مشخص نیست که چه فاجعه ایه
کم مونده بود بالا بیارم !!!

hamidrezaj
28-04-2009, 15:37
سلام من توی بازی Captain Tsubasa Ougonsedai no Chousen یک مشکل بزرگ دارم و اونم این هست که

نوشته های بازی غیر از نوشته های انگلیسی دیده نمی شن

سرعت بازی و گرافیک عالیه

توی فروم خود dolphin هم رفتم ولی کسی نتونست مشکلو حل کنه

اگه کسی می تونه لطفا کمک کنه با تشکر فراوان

artoor32
29-04-2009, 01:33
با سلام.دوستان جديدترين ورژن ها رو از لينك زير دريافت كنن كه مداوم اين لينك اپديت ميشه.

artoor32
29-04-2009, 01:38
درود بر شما
من یه مشکل جالب دارم
بازی رزیدنت اویل ری میک رو گرفتم
خیلی راحت (حتی راحت تر از بازیهای پلی استیشن یک) اجراش میکنم
ولی وقتی میره تو بازی کاراکتر ها این شکلی هستن:

البته اینجوری تو عکس خیلی مشخص نیست که چه فاجعه ایه
کم مونده بود بالا بیارم !!!

براي حل اين مشكل آخرين ورژن رو از لينكي كه در پست قبل دادم دانلود كن و بازي رو با فايل DolphinIL.exe اجرا كن.:10:

سلام من توی بازی Captain Tsubasa Ougonsedai no Chousen یک مشکل بزرگ دارم و اونم این هست که

نوشته های بازی غیر از نوشته های انگلیسی دیده نمی شن

سرعت بازی و گرافیک عالیه

توی فروم خود dolphin هم رفتم ولی کسی نتونست مشکلو حل کنه

اگه کسی می تونه لطفا کمک کنه با تشکر فراوان

بايد صبر كني تا در ورژن ها آينده اين مشكل رو برطرف كنن.:20:

taghi_ramzi
29-04-2009, 20:39
مشکل قبلی من حل شد
ولی سرعت اجرای بازی یه کم پایینه
کارت گرافیکم 7300le هستش.
من به هیچکدوم از تنظیماتش هم دست نزدم
امکان داره با تنظیمات سرعت بازی رو یه کم برد بالا ؟

artoor32
29-04-2009, 23:29
مشکل قبلی من حل شد
ولی سرعت اجرای بازی یه کم پایینه
کارت گرافیکم 7300le هستش.
من به هیچکدوم از تنظیماتش هم دست نزدم
امکان داره با تنظیمات سرعت بازی رو یه کم برد بالا ؟

براي فريم بيشتر بايد cpu بالاي 2 و دوهسته اي داشته باشي.ميتوني تيك enable dual core رو هم از قسمت config بزني.ولي در كل تنها مشكل اين بازي فقط همين افت فريم هست البته خيلي كم كه بعضي از جاها با اين مشكل مواجه ميشيد كه با يه cpu بالا و قدرتمند ميتونيد اين مشكل رو حل كنيد.

بیخار
15-05-2009, 06:37
سلام بازي resident evill zero را مي خواستم

artoor32
16-05-2009, 15:15
سلام بازي resident evill zero را مي خواستم

به اينجا يه سر بزن

البته اين لينك هاي چند پارتي كارتو راحتتر ميكنه.

اينم از لينك دانلود آخرين ورژن شبيه ساز كه مشكلات resident evil 0 مخصوصا مشكل صدا (در پلاگين dsp تيك گزينه RE0 Audio fix رو بزنيد) و ارور هاي ناگهاني در هنگام بازي و بسته شدن شبيه ساز , حل شده.

SVN 3236: Fixed problem with the RE0 ---- making the re0 ---- when it's turned off it's wo

SVN 3200: A fix to the RE0 Audio fix (Hopefully this fixes it once and for all.

Revision 3195: Cleaned up the RE0 fix a bit.

# Revision 3193: Add the ability to set UseRE0 ---- in game.ini. Tho at the moment there is a bug

دانلود 32bit , 64bit :

بیخار
20-05-2009, 17:06
چطوري فايل هاي چند تكه را از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود كنم و سايتي را بگيد كه فايلها را كوجكتر گذاشته باشن

كسي نمي تواند سي دي بازي resident evill zero به من بدهد پولش هرچ ه بشه ميدهم دانلود كردن بازي كمي برام مشكل است لطفا

بازي رئيس مزرعه دانلود نمي شود لطفا لينك جد يد بگزاريد وبازيهاي كم حجم باز هم بگزاريد

artoor32
23-05-2009, 16:26
چطوري فايل هاي چند تكه را از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود كنم و سايتي را بگيد كه فايلها را كوجكتر گذاشته باشن

كسي نمي تواند سي دي بازي resident evill zero به من بدهد پولش هرچ ه بشه ميدهم دانلود كردن بازي كمي برام مشكل است لطفا

بازي رئيس مزرعه دانلود نمي شود لطفا لينك جد يد بگزاريد وبازيهاي كم حجم باز هم بگزاريد

سلام.اون سايتي كه معرفي كردم لينك تمام بازي ها رو براي دانلود داره و كلا بازي ها داراي حجم زيادي هستند و كاريش نميشه كرد.

براي دانلود از لينك هاي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بالاي سايت سمت چپ رو دكمه Request Download Ticket كليك كنيد و بعد دكمه Download كه ظاهر شد بزن دانلود.تمامي لينك ها غير مستقيم هست.

اگر هم قادر به دانلود نيستيد در فروم زير يكي از دوستان از طريق پست ميتونه براي شما ارسال كنه.

البته با عذر خواهي از مديران سايت دادن لينك فروم هاي ديگر ممنوع هست ولي هدف كمك به دوستمون هست.با تشكر

Goldfinger
13-09-2009, 13:46
سلام.مدتي بود سراغ اين تايپيك نيومده بودم.چون فكر كردم كسي علاقه اي به اين چيزا نداره.الان برگشتم و سريع كارمو شروع ميكنم.يكي دو تا سايت براتون ميذارم حالشو ببرين.سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید كه تا دلتون بخواد توش از تمامي كنسولا بازي برا دانلود هست.دومي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید كه از كنسولهاي قديمي مثل PSx و Dreamcast توش همه بازي ها رو داره وتماما با لينك مستقيمه.راحت ميتوني دانلود كنيد.بازي كشاورز با حجم 25 مگابايت رو از تو سايت اولي ميتونيد پيدا كنيد.
اميدوارم لذت ببريد.ايندفعه با اخبار جديد بر ميگردم.:10::31:

Goldfinger
14-09-2009, 18:59
با سلام.دوستان جديدترين ورژن ها رو از لينك زير دريافت كنن كه مداوم اين لينك اپديت ميشه.

سلام.دستت درد نكنه آرتور32 لينك دانلود شبيه سازها خيلي به روز و خوبند ولي لينكهاي دانلود بازي ها متاسفانه ----- شدن

Goldfinger
19-09-2009, 09:25
سلام به دوستان
یه کشاورز جدید دارم .من یه تعداد بازی دارم.راستی الان زلدا تویلایت پرینسس سرعت اجراش بالا رفته.حتما اگه دارین امتحان کنین.واقعا بی نظیره.البته من دوماه دیگه 360 میخرم و ممکنه سراغ این چیزا نرم.داداشم تمام زلداهای نینتندو64 رو تموم کرد.منم خیلی دوست دارم.میتونید سی پی یو رو اوورکلاک کنید تا تو نرم افزار بهتر کار کنه.حتما از opengl استفاده کنید.گزینه راستی اگه کسی تو اجرای کدهای تقلب مشکل داره بگه من روش اجرای Action replay code بوسیله خود دلفین رو بزارم.صددرصد کار میکنه.من خودم رو زلدا و کشاورز زدم و خیلی حال داد.روششو از Admin سایت XTEMU سوال کردم.:10:

eefa12
27-12-2009, 12:45
سلام من تو شبیه ساز دلفین پلاگینهای pad و wiimote جاشون سفیده اگر میشه پلاگینهای جدیدشو لینک دانلودشو بذارید ممنون

artoor32
07-01-2010, 17:55
سلام من تو شبیه ساز دلفین پلاگینهای pad و wiimote جاشون سفیده اگر میشه پلاگینهای جدیدشو لینک دانلودشو بذارید ممنون

بایدDirectX 9.0c (Aug 09) رو نصب کنی.

pedram_sad
27-01-2010, 02:39
دوستان یک سوال دارم
تو این dolphin هر کاری میکنم دسته هام داخل بازی کار نمیکنه
njoy v0.3 رو از قسمت plugins که میزنم عکس دسته gamecube میاد و میتونم دکمه ها رو بچینم و تنظیم میشه
ولی داخل بازی که میرم کار نمیکنه

از منوی gamecube هم که گزینه gba رو برای port1 میزارم بازم هیچی

تو windows و بازی های pc کار میکنه عالی و مشکلی هم نداره

Layken
27-01-2010, 15:46
اره پدرام جان من هم خيلي سعي كردم ولي دسته رو نميشناسه .
ولي از منو راش انداختم ماله چند وقت پيشهاست يه نگاهي ميندازم ميگم بهت.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از دوستان كسي كه
Game Cube ميفروشه من خريدارم بهم PM بده ممنون.

pedram_sad
27-01-2010, 16:34
اره پدرام جان من هم خيلي سعي كردم ولي دسته رو نميشناسه .
ولي از منو راش انداختم ماله چند وقت پيشهاست يه نگاهي ميندازم ميگم بهت.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از دوستان كسي كه
Game Cube ميفروشه من خريدارم بهم PM بده ممنون.
حامد جان اون مسکل رو که با xpadder حل کردم راحت الان از دسته دارم استفاده میکنم

الان Resident evil 0 رو نصب کردم یکم رفتم جلوو بعضی جاها خیلی سخت شده به خصوص که از normal رفتم
میخواستم از cheat استفاده کنم کدهاش رو هم دارم اما نمیدونم چطوری از Action replay max استفاده میکنه تو menu

تو میدونی ؟

Layken
27-01-2010, 23:06
اره واقعا سخته مخصوصا اون جونورایی که چی یدفعه بزرگ میشن و راه حل کشتنشون فقط با موطولوف هستش.(اگه اسمشو درست نوشتم) ولی من تو gameCube تموم کردم و فقط واسه امتحان با دولفین نصبیدم برای pc اما نتونستم دسترو واسش اشنا کنم. ردیف کردم روی کیبورد.
زیاد سخت نیست ولی این Cheat رو یه نگاه میندازم ببینم چطور عمل میکنه. واسه خودم هم جالب شد.
راستی پدرام جان چقدر فریم میگیری..؟؟ من که موقع دمو ها و جاهایی که درهارو باز میکنی 50 و 60 تا هست
ولی زمان بازی 29...یا گهگداری هم تا 24 پایین میاد.

pedram_sad
28-01-2010, 00:09
اره واقعا سخته مخصوصا اون جونورایی که چی یدفعه بزرگ میشن و راه حل کشتنشون فقط با موطولوف هستش.(اگه اسمشو درست نوشتم) ولی من تو gameCube تموم کردم و فقط واسه امتحان با دولفین نصبیدم برای pc اما نتونستم دسترو واسش اشنا کنم. ردیف کردم روی کیبورد.
زیاد سخت نیست ولی این Cheat رو یه نگاه میندازم ببینم چطور عمل میکنه. واسه خودم هم جالب شد.
راستی پدرام جان چقدر فریم میگیری..؟؟ من که موقع دمو ها و جاهایی که درهارو باز میکنی 50 و 60 تا هست
ولی زمان بازی 29...یا گهگداری هم تا 24 پایین میاد.
اره حامد جان فریم همین حد هست
تو خودم فروم dolphin هم همه تو این رنج هستن من خودم تست کردم تو هر Res بزاری همینه
aa خاموش باشه یا 16x همینه و ...
یک سری دستکاری هم کردم فریم تو طول بازی شد 55 که دیدم و فهمید اون fps که نشون میده هم Fake هست چون بازی از تظر سرعت همون بود

playstation 3
14-02-2010, 19:54
سلام من هر وقت میخوام اویل دارک ساید رو اجرا کنم خطا ی زیر رو میده:2::2::2::2::2::5::5::5:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در حالیکه پلاگین wiimote هم وجود داره

artoor32
15-02-2010, 01:57
سلام من هر وقت میخوام اویل دارک ساید رو اجرا کنم خطا ی زیر رو میده:2::2::2::2::2::5::5::5:
در حالیکه پلاگین wiimote هم وجود داره

دایرکس رو آپدیت رو کنید!

DirectX Runtime 02/2010

Win XP/2000/Vista/Server/7 - 32 or 64 bits

برنامه رو اپدیت کنید و از تنظیمات پیش فرض استفاده کنید.

در پلاگین wiimote در قسمت nunchuck , emulated extension رو انتخاب کنید.

کلا این بازی چون جدید اومده یه مقداری مشکل داره ولی اجرا میشه.

metaler-soad
15-02-2010, 02:28
آقا ما نفهمیدیم این نرم افزار بازیهای wii رو اجرا میکنه واقعا؟؟؟

playstation 3
15-02-2010, 10:15
دایرکس رو آپدیت رو کنید!

DirectX Runtime 02/2010

Win XP/2000/Vista/Server/7 - 32 or 64 bits

برنامه رو اپدیت کنید و از تنظیمات پیش فرض استفاده کنید.

در پلاگین wiimote در قسمت nunchuck , emulated extension رو انتخاب کنید.

کلا این بازی چون جدید اومده یه مقداری مشکل داره ولی اجرا میشه.
راه دیگه ای نداره چون من دایل آپ هستم فکر نکنم بتونم 110 مگ بگیرم
با دایرکت ایکس may 2009 نمیشه؟

آقا ما نفهمیدیم این نرم افزار بازیهای wii رو اجرا میکنه واقعا؟؟؟
اجرا میکنه خوبم اجرا میکنه با یه سی پی یو دو هسته ای و گرافیک 8400-8500 به بالا حله

metaler-soad
15-02-2010, 13:46
اگه امکانش هست یکی به روز ترین نسخه این برنامه رو به همراه چیزای دیگه ای که لازم داره برام بزاره لطفا
سیستم من:
E7500 - 2.93 - Core 2 due
Ram: 2 Gb kingmax/1066
VGA:Geforce 9600 - 1GB Real
با این سیستم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
میشه بازیهای Wii رو بدون دردسر اجرا کرد؟؟؟

NINJA GAYDEN
21-02-2010, 18:37
میشه راهنمای کامل تنظیمات بازی resident evil zero برای wii رو بذارین؟

تا حالا 5-6 تا ورژن دولفین رو گرفتم اما اف پی اس 10-15 بیشتر نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( در حالی که بعضی از دوستان گفتن که فول فریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی رو تموم کردن )

سیستمم CPU 5000 AMD
VGA 8600 INNO 3D 512
MAIN ASUS
RAM 2 GIG

خدا خیر بده به کسی که یه جواب درست و کامل بهم بده منو از کف این بازی در بیاره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

artoor32
05-03-2010, 01:06
راه دیگه ای نداره چون من دایل آپ هستم فکر نکنم بتونم 110 مگ بگیرم
با دایرکت ایکس may 2009 نمیشه؟

ممکنه بعضی پلاگین ها رو نشناسه و در برنامه نشون داده نشه.میتونی لینک web update رو از سایت ماکروسافت بگیری که فقط چند مگ دانلود میکنه و آخرین فایل ها رو اضافه میکنه.

اگه امکانش هست یکی به روز ترین نسخه این برنامه رو به همراه چیزای دیگه ای که لازم داره برام بزاره لطفا
سیستم من:
E7500 - 2.93 - Core 2 due
Ram: 2 Gb kingmax/1066
VGA:Geforce 9600 - 1GB Real
با این سیستم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
میشه بازیهای Wii رو بدون دردسر اجرا کرد؟؟؟

آخرین ورژن رو از لینک زیر بگیر که هر روز اپدیت میشه.

سیستمت هم خوبه زیاد مشکلی نداری ولی اگه یکم سیپیوت قوی تر بود مثلا 8400 بهتر نتیجه میگرفتی.

میشه راهنمای کامل تنظیمات بازی resident evil zero برای wii رو بذارین؟

تا حالا 5-6 تا ورژن دولفین رو گرفتم اما اف پی اس 10-15 بیشتر نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( در حالی که بعضی از دوستان گفتن که فول فریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی رو تموم کردن )

سیستمم CPU 5000 AMD
VGA 8600 INNO 3D 512
MAIN ASUS
RAM 2 GIG

خدا خیر بده به کسی که یه جواب درست و کامل بهم بده منو از کف این بازی در بیاره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخرین ورژن رو از لینک زیر بگیر که هر روز اپدیت میشه.

شما سیپیوت یکم ضعیفه برای بازی های ویی باید حداقل 7400 به بالا باشه.
ولی برای بازی های گیم کیوب بد نیست.
این شبیه ساز نیازی به تنضیمات خاصی نداره و بیشتر بازیها با همون تنظیمات پیش فرض برنامه فول فریم اجرا میشن.
شما resident evil zero گیم کیوب رو بگیر.

omd_scooter
04-04-2010, 09:29
سلام به همه دوستان
راستش من توي اين موردي كه خدمتتون عرض مي كنم به كمك و راهنمايي احتياج دارم.
كسي از دوستان گلم بازي Captain tsubasa: Ougonsedai No Chousen كه براي Game Cube هستش را اجرا كرده و بازي كرده؟ براي نصبش به راهنمايي اساسي محتاجم.
ممنون مي شم از كسي كه اين لطفو بكنه...

hamidrezaj
06-04-2010, 05:14
سلام من هم این بازی رو دارم ولی نمیشه بازیش کرد اگه کسی تونسته اینو بازی کنه و با فریم بالا و بدون مشکل
لطفا از راهنمایی جامع دریغ نکنه
ممنون

tatu_mail
12-12-2010, 22:47
سلام دوستان
من واقعا دوست دارم resident evil zero را بازی کنم
سیستممو به خاطر همین ارتقا دادم
من بازی رو دانلود کذدم
ولی با dolphin مشکل دارم وقتی بازی رو Load میکنم توش یه پنجره باز میشه که میخواد بازی اجرا کنه که یه دفعه برنامه هنگ میکنه و Stop مشه که باید Close کنم
من این رو با چند ورژن چک کرد ورژن جدید هاش که برای ویندوز سون هست
قبلا ها با یه ورژن قدیمی چک کردم اونم یه ارور از فایلی میداد که نداشت
حالا به نظر شما مشکل از کجاست
کسی اینجا هست که ویندوز سون باشه و ورژن که استفاده میکنه بدون مشکل باشه؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید

taghi_ramzi
12-12-2010, 23:03
سعی کن همه ی برنامه های در حال اجراتو ببندی و پلاگین ها و آپشن های مختلف رو امتحان کنی
برای من (البته با ویندوز اکس پی) اینجوری میشد ، آپشن هاشو دستکاری کردم و بالاخره ردیفش کردم

تو سیستم من ، رزیدنت ریبرث رو با سرعت کم تقریباً می شه بازی کرد ولی رزیدنت 0 تقریباً قابل بازی نیست.
کلاً رزیدنت 0 از رزیدنت ریبرث سنگینتره و سنگینتر اجرا می شه
ولی اگه سیستمتون مشخصاتش به روز باشه حتماً خوب اجرا میشه.

artoor32
13-12-2010, 00:51
سلام دوستان
من واقعا دوست دارم resident evil zero را بازی کنم
سیستممو به خاطر همین ارتقا دادم
من بازی رو دانلود کذدم
ولی با dolphin مشکل دارم وقتی بازی رو Load میکنم توش یه پنجره باز میشه که میخواد بازی اجرا کنه که یه دفعه برنامه هنگ میکنه و Stop مشه که باید Close کنم
من این رو با چند ورژن چک کرد ورژن جدید هاش که برای ویندوز سون هست
قبلا ها با یه ورژن قدیمی چک کردم اونم یه ارور از فایلی میداد که نداشت
حالا به نظر شما مشکل از کجاست
کسی اینجا هست که ویندوز سون باشه و ورژن که استفاده میکنه بدون مشکل باشه؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید
سلام.دوست عزیز من خودم سون دارم و مشکلی ندارم.شما دایرکس و درایور کارت گرافیکتون رو اول حتما اپدیت کنید.
اینم آخرین ورژن رسمی رو با توجه به ویندوزتون 32 بیت یا 64 از لینک زیر دانلود کنید که تست کردم با سری رزیدنت اویل مشکلی نداره.

از اینجا هم میتونید آخرین ورژن غیر رسمی رو بگیرید که باید فیل شکن داشته باشی.

tatu_mail
14-12-2010, 09:09
مرسی دوست گلم اجرا شد ممنون از شمت عزیز دل
فقط یه کم کنترل سخته تازه با اینکه جای دکمه هاشو درست کردم
حالا باید یه Joystick بخرم شاید خوب شه
ممنون به هر حال:46:

Alex Fera
13-01-2011, 11:19
یه پدر خدا بیامرزی نیست بیاد اینجا تنظیمات Joystick رو به ما یاد بده من اصلا نمیتونم اینطوری بازی کنم

scorpionkiss
20-06-2011, 23:02
سلام به همه دوستان
من برنامه dolpin رو نصب کردم و همه کارهاش رو هم انجام دادم ولی موقع اجرا error زیر رو میده لطفا کسی راهنمایی کنه ؟

cant creat opengl renderer you might missing some requried opengl extensionschek the logs for more info

Ali Pacino
08-09-2011, 23:42
سلام
من یه مشکل بزرگ با این برنامه دارم اونم اینه که وقتی بازی رو اجرا می کنم می زنه مموری فاسد شده باید فرمت بشه بعدش هیچ کلیدی کار نمی کنه!!!
تنظیمات بازی متال گیر توین اسنیک MGS : Twin Snake رو هم بگین ممنون می شم
لطفا راهنمایی کنید

gamepad
12-01-2012, 20:41
من هم نرم افزار شبيه ساز كنسول wii رو دارم و هم نرم افزار هاي مورد نيازشو ولي بازم نمياد چي كار كنم؟

amir_wish
19-02-2012, 14:55
سلام و خسته نباشید
من این نرم افزارو دانلود و اجرا کردم.
بازی با سرعت بسیار مناسب اجرا میشه
ولی متاسفانه در هنگام اجرای بازی harvest moon wonderful life
در هنگام دموی بازی، بازی هنگ میکنه و یا شخصیت بازی هی دور خودش میچرخه.
خودم کمی با تنظیمات کار کردم ولی فایده نداشت
لطفا راهنماییم کنید.
در ضمن جدیدترین نسخه این اومولاتور را هم امتحان کردم بازم جواب نداد!
ممنون

taghi_ramzi
19-02-2012, 20:05
سلام
تنظیمات جویستیک/کیبردتون رو بررسی کنید. تو مال من تنظیم شده روی جویستیک ، ولی اگه جویستیک به سیستم وصل نباشه دور خودش می چرخه.

amir_wish
19-02-2012, 21:18
سلام
اول ممنون به خاطر پاسختون
من بازی رو اجرا و به راحتی با جوستیک بازی میکنم.
مشکل من سر بعضی از دموهای بازی است که هنگامی که میخواد گزینه های مثلا yes یا no در دموی بازی ظاهرا بشه، شخصیت بازی شروع به چرخیدن میکنه. حتی برای اطمینان جوستیک رو از دستگاه کشیدم و با کیبرد بازی کردم که این مشکل بازم پیش اومد.
لطفا اگه راه حلی به نظرتون میاد بهم بگید
ممنون از شما

taghi_ramzi
19-02-2012, 22:17
من به جز رزیدنت اویلها هیچ بازی دیگه ای رو بازی نکردم ، ولی اینطوری که شما می فرمایید با توجه به اینکه بازی عادیتون مشکلی نداره ، ممکنه ایراد ذاتی بازی یا شبیه ساز باشه.
یه سرچی بکنید ببینید کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته یا نه.

-HP-
27-02-2012, 12:57
سلام
من ارور زیر رو میگیرم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

taghi_ramzi
27-02-2012, 13:10
این فایل رو از اینجا دانلود کنید :

کپیش کنید تو یکی از آدرسهای زیر:

C:\Windows\System (Windows 95/98/Me)
C:\WINNT\System32 (Windows NT/2000)
C:\Windows\System32 (Windows XP, Vista, 7)
If you use a 64-bit version of Windows, you should also place vcomp100.dll in C:\Windows\SysWOW64\

راهنمایی بیشتر تو همون صفحه هست.

-HP-
27-02-2012, 14:03
ممنون بابیت راهنمایی ولی مشکلم حل نشد با اون کار
لطفا اگه راه حل دیگه میدونید بگید، می خوام resident evil 0 & remake رو بازی کنم :41:

taghi_ramzi
27-02-2012, 14:12
یعنی فایل رو کپی کردید به جای گفته شده و باز هم پیغام خطا داشتید؟

-HP-
27-02-2012, 14:23
بله
حتی راهنمای اضافی که توسایت بود رو هم امتحان کردم (run -> cmd)
که البته راه دوم ارور می داد failed to load

taghi_ramzi
27-02-2012, 14:25
پس ممکنه مشکل از جای دیگه باشه ، یا از ویندوز باشه.
مثلاً ممکنه فایروال شما اجازه ی دسترسی به این فایل دی ال ال رو به دلفین نده.
ممکنه فایلی که دانلود کردید مشکل داشته باشه.
فایل از سایت خود دلفین دانلود کردید؟

-HP-
27-02-2012, 14:30
نه از سایت مدیا فایر که یکی از دوستان می گفت آپدیت میشه گرفتم
الان یه نسخه قدیمیترش رو گرفتم اجراشد
حالا اگه امکانش هست سایت دانلودش رو بگید که جدیدترین نسخه رو بگیرم
ممنون بایت زحماتتون
یه سوال دیگه اینکه با کدو دکمه از بازی بیام بیرون؟ با esc نمیشه مجبورم با ctrl+alt+delete ببندمش
در ضمن تیک مربوط به صدا برای بازی resident evil 0 رو هم میزنم بازم صدا مشکل داره (البته بهتر میشه) (فایلای بازی gcm هست مشکل از اینه؟)
صدا قطع و وصل میشه انگار ولی مفهومه و اولشم که می خواد بگه رزیدنت اویل زیرو مشکل داره
اویل 0 نمیشه زیرنویس گذاشت؟ صداش که مشکل داره و زیرنویسم نباشه نصفه نیمه میشه فهمید
سوال آخرم اینکه اویل 0 فریم بالاتر از 30 نمیده؟ قفله؟ یا مشکل سیستم منه؟

-HP-
27-02-2012, 16:25
دوست عزیز بابت راهنماییاتون ممنونم
مشکل من با دانلود نسخه 32 بیتی حل شد

moh72
09-03-2012, 14:12
سلام
من بازی resident evil remake رو که واسه gamecube هست رو میخواستم دانلود کنم بعد با emulator بازی کنم ولی دیدم یه سایتی ورژن پی سی از این بازی رو گذاشته منم دانلود کردم ولی بازی با کم ترین جزییات به زور اجرا میشه خواستم بدونم کسی تا حالا این ورژنو بازی کرده؟ به نظرتون اگه ورژن گیم کیوب رو بزنم با امولیتور بازی کنم روون تر اجرا میشه؟الان call of duty mw2 و dragon age 1 نسبتا راحت اجرا میشه حالا بازیه گیم کیوب چی داره که باید انطوری اجرا بشه؟
سیستم:
cpu:intel dual core 1.8
graphic:geforce 9500gt
ram:2 GB ddr3

taghi_ramzi
09-03-2012, 22:32
ورژن گیم کیوب با امولیتور صد درصد با سرعت بالاتر اجرا میشه.

Goldfinger
12-07-2012, 23:04
سلام به همگی دوستان
سایت دانلود بازی Wii با لینک مستقیم.بزودی با لینک مدیافایر میزارم تا دوستان با سرعت بالا میخوان بتونند براحتی دانلود کنند.

Goldfinger
04-01-2013, 10:24
سلام.این هم یک نوع جدید از نرم افزار حرفه ای دلفینه.امیدوارم استفاده کنید:n02:

Dolphin GLSL-master Git 3.5-292 x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dolphin GLSL-master Git 3.5-292 x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

elyar...elite
15-08-2015, 09:42
واقعا ممنون متشکر از این تاپیک مشکل من را تا حد زیادی حل کردید

mortezassssss
22-07-2016, 10:55
چجوری بازی رو باز کردی
من هر چی سعی میکنم نموتونم

- - - Updated - - -

چجوری بازی رو باز کردی
من هر چی سعی میکنم نموتونم