PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان کسی اطلاع داره چطو میشه اتوماتیک کانکشن dc بشه هر 10 دقیقه lمثال(حیاتیه)

Ami R 940
02-02-2009, 00:52
دوستان کسی اطلاع داره چطو میشه اتوماتیک کانکشن dc بشه . مثال هر 10 دقیقه یه بار dc بشه .من که روشی رو ندیدم یا برنامه ای .

شایدم واستون عجیب باشه این کار !!

مشکل :

اما isp صبانت با سرعت 55 60 شروع به دانلود میکنه و بعد 10 12 مگابایت که گذشت سرعت میشه زیر 40 . 37 38 . اگر دی سی کنی و دوباره وصل بشی ادامه دانلود بزنی بر می گرده به همون 55 60 دوباره 10 12 گابایت گرفت میشه 37 38 !! .

favfavfav
03-02-2009, 23:21
این به خاطر دانلود منیجرته که اگر قوی باشه این مشکل محسوس نیست.در ضمن اگر زیاد dc بکنی خیلی از فایلهات ناقص دانلود میشن.

R.min
04-02-2009, 02:23
کافیه فقط 2-3 بار در حین دانلود یه فایل زیپ شده دیسکانکت شی تا موقع اکسترکت کردن فایل ارور بده
منم با صبانت همین مشکلو دارم زیاد دیسکانکت میشه سرعتشم پایینه فایلهایی هم که دانلود میکنم یا ناقصن یا خراب :|

S_M_P_D
04-02-2009, 10:32
این به خاطر دانلود منیجرته که اگر قوی باشه این مشکل محسوس نیست.در ضمن اگر زیاد dc بکنی خیلی از فایلهات ناقص دانلود میشن.

هیچ ربطی به دانلود منجر نداره .... ... برنامشو نداری بگو ندارم ....!

دوست عزیز برای من هم همین طوره .... اما هنوز پیدا نکردم و خودم هی دی سی مسکنم و دوباره وصل میشم .... :31:

اگر پیدا کردی به من هم به ..>>>> S_M_P_D@ yaho0.com

ممنون .

K A R I M I
04-02-2009, 18:25
من برنامش رو نوشتم برای یکی از دوستان ایشون می خواستند که سر هر ساعت dc بشند !!

درخواست برنامه مخصوص دیسکانکت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پست هفتم !

K A R I M I
05-02-2009, 05:19
Auto DC با امکان تنظیم زمان :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S_M_P_D
05-02-2009, 12:13
من برنامش رو نوشتم برای یکی از دوستان ایشون می خواستند که سر هر ساعت dc بشند !!

درخواست برنامه مخصوص دیسکانکت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپست هفتم !

ممنون .... اما من یه برنامه میخواهم که خودم بتونم تنظیم کنم که مثلا هر 5 دقیقه یکبار dc بکنه ...

دارید ؟

K A R I M I
05-02-2009, 17:16
Auto DC با امکان تنظیم زمان :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما پست قبلی رو مشاهده کنید ، طبق خواسته شما هستش و میتونید هر زمانی که دلتون بخواد بهش بدید برای این کار کافی است که روی Set Time کلیک کنید و زمان مورد نظر رو وارد کنید !