PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بخش اطلاع‌رساني نحوه‌ي اندازه‌گيري سرعت اينترنت در كشور راه‌اندازي شد

franch
02-02-2009, 00:08
پايگاه اطلاع‌رساني درباره نحوه اندازه‌گيري سرعت اينترنت در شركت فن‌آوري اطلاعات راه‌اندازي شد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هادي ملكي‌پرست - مدير كل دفتر تحقيق و توسعه و مجري پروژه توسعه ومديريت اينترنت (متما) شركت فن‌آوري اطلاعات - با بيان اين مطلب اظهار كرد: اين شركت در راستاي توسعه فرهنگ‌سازي و افزايش آگاهي كاربران اينترنت با واژه‌هاي متداول در حوزه اينترنت و سرويس‌هاي آن و همچنين نحوه اندازه گيري سرعت و كيفيت سرويس مورد استفاده براي اولين بار در كشور به ايجاد بخش اطلاع‌رساني در سايت اين شركت به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اقدام كرده است.
وي ادامه داد: در اين بخش كاربران با واژه‌هاي متداول در حوزه فن‌آوري اطلاعات، نرم‌افزارهاي رايگان و نيز قابل خريد جهت اندازه‌گيري سرعت اينترنت، معرفي سايت‌هاي مرتبط با اندازه‌گيري سرعت اينترنت آشنا مي‌شوند.
مدير كل دفتر تحقيق و توسعه شركت فن‌آوري اطلاعات خاطرنشان كرد: شركت فن‌آوري اطلاعات به منظور اندازه‌گيري سرعت و كيفيت اينترنت در سطح كشور تا اواخر بهمن‌ماه سال جاري به ايجاد اولين سرور تحت وب در اينترنت اقدام خواهد كرد.

ir-dgm
02-02-2009, 09:28
من بدبخت که سرعت دانلودم یک کیلوبات هست چه نیازی به اندازه گیری دارم....
بجای این کار برین سرعت اینترنت ما رو بالا ببرین....

zed2
02-02-2009, 14:05
این بخشش تو سایت کجاست؟؟؟من هرچی می گردم پیدا نمی کنم......

ir-dgm
02-02-2009, 18:26
این بخشش تو سایت کجاست؟؟؟من هرچی می گردم پیدا نمی کنم......
این فهرستش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم همون سرعت سنجش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید