PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به گوشی های خود امتیاز دهید

صفحه ها : [1] 2

merikh_merikh
01-02-2009, 23:35
سلام.
دوستان در این جا هر کسی بیاد و از 10 نمره به گوشی خودش یه نمره بده.اگه یه مقدارم توضیح بده که عالی میشه.....

M.K_Soft
02-02-2009, 01:15
من یه HTC P4350 دارم با ویندوز موبایل 6 و کلی نرم افزار های حرفه ای که مطمئنم روی گوشی های سیمبین هم نصب نمیشه.
3 مدل از بهترین دیکشنری ها. دیکشنری لینگوو سافت, آکسفورد, دیکشنری Synonym ( یک کلمه بهش بده و بیش از 30 هم خانواده تحویل بگیر), دیکشنری انگلیسی به انگلیسی وبستر, فلش کارت, ویکیپدیا با بیش از 14 میلیون ورودی...
به علاوه ده ها نرم افزار واقعا کاربردی دیگر.
از نظر بازی هم تقریبا تمام بازی های کامپیوتر, یه نسخه هم برای ویندوز موبایل دارند.
age of empire با همون وسعت و گرافیک کامپیوتر, Tomb Rider 2 با همون گرافیک کامپیوتر, بازی های بسیار زیبای فکری مثل سودوکو و... البته این ها بازی هاییست که خودم تا به حال نصب کرده ام.
صفحه تاچ و کیبرد qwerty اش هم تکمیل کننده مزایای بی نهایتش برای من هستند. همه میدونند که تاچ پاکت پی سی ها قوی ترین و حساس ترین تاچ در بین تاج اسکرین هاست.
به تمام ایم مزایا, فکر میکنم کمتر از نمره 9.75 براش کم لطفی باشه. اون 25 صدم رو هم میزارم به حساب storage داخلی پایین و یه خورده هم سی پی یو پایین.
در کل نیاز های من رو به طور 100 درصد پوشش میده و من کاملا ازش راضیم.

Lamanta
02-02-2009, 14:45
سلام
منم مثل خودت P1i دارم ازش خیلی راضیم .
تنها عیب هایی که داره هر چند خیلی جزئیه ولی میگم :
1 زنگ بیداریش در حال که گوشی خاموش باشه زنگ نمیزنه ! و همچنین وقتی Silent هست !
2- گوشی با کلاسی هست ولی مردم جنبه ندارن مثلا یکی گوشیمو دید گفت تو هم رفتی از این چینیا خریدی ......... !
3-دوربینش زیاد تعریفی نداره البته من چون Cyber shot H5 دارم توقعم ازش زیاده !
الان یه عالمه بازی و نرم افزار و تم روش دارم سرعتش اصلا کم نشده تا خرخره هم پره !
کلا عالی تو رنج قیمتش و به نظر من از سری N نوکیا بهتره ! و من امتیاز 9.5 رو بهش میدم .
ممنون.

mohammad_1ta
02-02-2009, 15:32
سلام
منم مثل خودت P1i دارم ازش خیلی راضیم .
1 زنگ بیداریش در حال که گوشی خاموش باشه زنگ نمیزنه ! و همچنین وقتی Silent هست !
2- گوشی با کلاسی هست ولی مردم جنبه ندارن مثلا یکی گوشیمو دید گفت تو هم رفتی از این چینیا خریدی ......... !
3-دوربینش زیاد تعریفی نداره البته من چون Cyber shot H5 دارم توقعم ازش زیاده !
الان یه عالمه بازی و نرم افزار و تم روش دارم سرعتش اصلا کم نشده تا خرخره هم پره !
کلا عالی تو رنج قیمتش و به نظر من از سری N نوکیا بهتره ! و من امتیاز 9.5 رو بهش میدم .
ممنون.

سلام،
کاملاً مورد دوم تایید میشه.
دوستای منم خیال میکنن گوشیم تلویزیون داره...
تازه بعضی هاشونم به گوشیم میگن ماشین حساب.!!

در کل خیلی گوشیه عالی ای هست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza fatemi
02-02-2009, 16:26
من به گوشی خودم که 7710 هست نمره 8 میدم
اینم به خاطر اینکه یکم قدیمی شده و از سرعت خوبی برخوردار نیست
ولی در کل راضیم ازش

merikh_merikh
02-02-2009, 17:05
سلام
منم مثل خودت p1i دارم ازش خیلی راضیم .
1 زنگ بیداریش در حال که گوشی خاموش باشه زنگ نمیزنه ! و همچنین وقتی silent هست !
3-دوربینش زیاد تعریفی نداره البته من چون cyber shot h5 دارم توقعم ازش زیاده !
کلا عالی تو رنج قیمتش و به نظر من از سری n نوکیا بهتره ! و من امتیاز 9.5 رو بهش میدم .
ممنون.
منم با نظر شما موافقم.البته پی1 اگه پوشش لنز هم داشت بهتر بود که نداره ولی بازم به نظره من گوشی خوبی هست.
منم بش 9.5 میدم

MohandesMCD
02-02-2009, 17:21
من به گوشيم 9.5 ميدم از 10
گوشيم 5700 هست.20 تا بازي انگيج/30 تا بازي جاوا و سيس/20 تا تم و 40 تا نرم افزار روش نصب كردم و اصلا كند نشده
باطريشم تا 2 روز دووم مياره.عملكرد خوبي صفحش زير نور خورشيد داره.و مهمترين معيار كه كيفيت صدا هستش هم تو هدفونش و هم اسپيكرش.واقعا فوق العاده هستش.دكمه هاشم خوراكه sms هست و گيم.دوربينش هم واسم زياد مهم نيست چون canon دارم
فقط به اين خاطر بهش 10 ندادم چون بازي هاي انگيج روش به طور فابريك نيست و بايد با هك و رام خالي كردن يه سري بازي هاي انگيج رو روش انجام بدي.البته قبل خريد ميدونستم انگيج نميخوره بهش و نميشه بهش خرده گرفت.اگه انگيج داشت خودش بهش امتياز كامل رو ميدادم

merikh_merikh
02-02-2009, 17:27
گوشيم 5700 هست.20 تا بازي انگيج/30 تا بازي جاوا و سيس/20 تا تم و 40 تا نرم افزار روش نصب كردم و اصلا كند نشده
باطريشم تا 2 روز دووم مياره.عملكرد خوبي صفحش زير نور خورشيد داره.و مهمترين معيار كه كيفيت صدا هستش هم تو هدفونش و هم اسپيكرش.واقعا فوق العاده هستش.دكمه هاشم خوراكه sms هست و گيم.دوربينش هم واسم زياد مهم نيست چون canon دارم
فقط به اين خاطر بهش 10 ندادم چون بازي هاي انگيج روش به طور فابريك نيست و بايد با هك و رام خالي كردن يه سري بازي هاي انگيج رو روش انجام بدي.البته قبل خريد ميدونستم انگيج نميخوره بهش و نميشه بهش خرده گرفت.اگه انگيج داشت خودش بهش امتياز كامل رو ميدادم
به نظره من یه ایراد دیگه هم داره اونم اینه که فقط توسط لمس میشه با این گوشی کار کرد که در بیرون به خصوص در ماشین دردسر بزرگی هست.شما خودت چنین مشکلی ندارید؟

MehranVB
02-02-2009, 17:36
K800:
زمان خودش خیلی ازش راضی بودم و بهش 8.5 میدم. ایراداتش صدای ضعیف، دکمه های سفت و کاور لنز توی جیب باز میشد.

5610:
ایمن بهش 8 میدم. بزرگترین ایرادش اسلایدرش بود که اصلاً استحکام نداشت و با یه ضربه ساده ترک برمیداشت و بعد میشکست. و همینطور علیرغم اینکه صداش بلند بود ولی کیفیت مطلوبی نداشت.

W960:
نمره 9 مناسبه! بزرگترین بدیش اینکه D-Pad نداره و خیلی وقت آدم رو تلف میکنه.

poria_mc
02-02-2009, 17:56
5800
بهش از 10 نمره 5.5 میدم چون ایراد های واقعا بچگانه ای داره! مثل دوربین بی کیفیت و هنگ نسبتا زیاد و کیفیت استریو فاجعه!
ولی نمیدونم چرا انقدر دوستش دارم!
XPeriaX1
بهش 10 از 10 میدم هیچ توضیحی هم نمیدم! خودتون تجربه کنید میبینید من چی میگم!

PC°BASE
02-02-2009, 18:01
من به گوشی n70 که حدود 2 سال داشتم نمره ی 3.5 میدم فوق العاده کند عمل میکرد دوربینش کمی ضعیف بود وخیلی هنگ میکرد .
به 6630 که حدود 1 سال داشتم 5.5 میدم چون نسبت به قیمت کارای عالی ای داشت هنگ نمیکرد و خیلی سریع بود ! عکساش هم از n70 با کیفیت تر بود ...
به n82 که العان داره 9.8 میدم فقط به خاطر صفحه کلیدش و اینکه تاچ اسکرین نیست !!! ولی سرعتش عالیه عالیه ...

mshiraz.2009
02-02-2009, 18:33
من با 1110 نوکیا شروع کردم. ==> از 10 بهش 10 میدم چون عالی بود.

بعد شد k750 سونی اریکسون. ==> از 10 بهش 3 میدم.

بعد زدم تو خط سامسونگ و e250 خریدم. ==> از 10 بهش 1 میدم چون آشغال بود.

بعد فروختم و f480 رو خریدم. ==> از 10 بهش 5 میدم.

بعد هم می خواستم لپ تاپ بخرم فروختم و c260 سامسونگ خریدم. از 10 بهش 0 میدم چون آنتن دهیش خرابه.

merikh_merikh
02-02-2009, 19:12

به نظره من یه ایراد دیگه هم داره اونم اینه که فقط توسط لمس میشه با این گوشی کار کرد که در بیرون به خصوص در ماشین دردسر بزرگی هست.شما خودت چنین مشکلی ندارید؟
دوست عزیز من 5700 را با 5800 اشتباه گرفتم.
ببخشید

alirezamrl
02-02-2009, 19:53
سلام.منم f480 سامسونگ دارم.
بهش از 10 نمره 8 میدم.به نظرم گوشیه خوبیه و کیفیت ساخت خوبی داری وخوش دسته!
وبهش از 10 نمره 10 نمیدم چون برنامه روش بد نصب میشه و دنگو فنگ داره البته من اهل بازی وبرنامه نیستم و اینکه کاور لنز نداره و خیلیها از دوربینش بد میگن اما من کاملا ازش راضیم و در شرایط طبیعی عکساش از کا850 بهتره!!!!
i900 واقعا ارزش 10 رو داره در مقایسه با x1 چون قیمت فوق العاده داره و رابط کاربری جذاب.
مخلصیم.

merikh_merikh
02-02-2009, 20:17
وبهش از 10 نمره 10 نمیدم چون برنامه روش بد نصب میشه و دنگو فنگ داره البته من اهل بازی وبرنامه نیستم و اینکه کاور لنز نداره و خیلیها از دوربینش بد میگن اما من کاملا ازش راضیم و در شرایط طبیعی عکساش از کا850 بهتره!!!!
i900 واقعا ارزش 10 رو داره در مقایسه با x1 چون قیمت فوق العاده داره و رابط کاربری جذاب.
مخلصیم.
به نظره من x1 از i900 خیلی بهتره.x1 گوشی بسیار عالی ای هست.از چیزی کم نمیاره...

alirezamrl
03-02-2009, 17:20
نظر شما محترم!
ولی فقط امنیا.به صرفه تر هست نصبت به x1.از امنیا بهترم باید رفت سراغه htc فقط!
هر چی باشه یه عمره کارش اینه!البته x1 یه جورایی از خود htc هست!
ولی بازم omnia و htc
مخلصیم.

PLAΨMID
03-02-2009, 17:33
سلام
من n82 دارم و بهش نمره ي 9 ميدم .
5/0 بخاطر صدا و 5/0 بخاطر كيبوردش كم مي كنم . بقيه اش عاليه . . . .
دوربين محشر . . .
8 گيگ مموري بدون كندي . . .
كمترين ميزان هنگ . . ..
طراحيش هم خداييش قشنگه . . .

Lamanta
04-02-2009, 22:33
سلام،
کاملاً مورد دوم تایید میشه.
دوستای منم خیال میکنن گوشیم تلویزیون داره...
تازه بعضی هاشونم به گوشیم میگن ماشین حساب.!!

در کل خیلی گوشیه عالی ای هست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاملا تائید میشه !
آخه 2 تا از دوستای منم بهش می گن ماشین حساب !!! :8:

merikh_merikh
04-02-2009, 22:50
کاملا تائید میشه !
آخه 2 تا از دوستای منم بهش می گن ماشین حساب !!! :8:
خیلی ها به من میگن که گوشی من از این چینی ها هست ولی برای من مهم نیست چون میدونم چه چیز توپیه و اینو کسانی که دارن همه متوجه شدن......

Hamed Shams
04-02-2009, 23:49
من Nokia 6110 Navigator دارم:31:
خيلي هم دوسش ميدارم :thumbsup:
از 10 بهش نمره 9 ميدم:27:
اينم مثل خودم 1نمره كم مياره و تجديد ميشه :41::13:

merikh_merikh
05-02-2009, 09:32
I900 واقعا ارزش 10 رو داره در مقایسه با x1 چون قیمت فوق العاده داره و رابط کاربری جذاب.
مخلصیم.
دوست عزیز ای900 گوشی خوبی هست ولی به نظر من نمره ی 10 نمیگیره اخه این گوشی یه ایراد بزرگ داره که اون ایراد اینه:با این گوشی فقط توسط لمس کردن میشه کار ها را انجام داد که این مشکل دردسر های زیادی را به دنبال دارد.مثلن در بیرون از خانه یا در ماشین چه طور میشه با این گوشی کار کرد؟ به سختی زیاد میشه چنین جاهایی با این گوشی کار کرد.همچنین دوربینشم در حد 5مگاپیکسل نیست.دوربین خوبی هست ولی نه در حد 5مگا پیکسل.یه ایراد دیگه هم داره که کمتر کسی به ان توجه میکنه اونم اینه که صفحه نمایش این گوشی هم سطح گوشی میباشد یعنی فرو رفتگی نداره و این مشکل هم باعث ایجاد خش بر روی ال سی دی گوشی میشه به خوصوص مواقعی که در جیب شلوار.... قرار داره.....
من به این گوشی نهایتن 5/8 میدم.
ولی نظره شما هم محترم هست.این نظره منه و نظره شما هم جای خود داره.

alirezamrl
06-02-2009, 13:16
دوست عزیز امنیا در کل بهتر از x1 هست اینم نظر منه!تازه ورزن جدیدش میاد شما صبر کن کولاک میکنه!
دوربینشم شاید به قول شما 5 نباشه ولی خیالت راحت واسه یه پاکت پی سی همینم غنیمته و اطمینان داشته باش در این مورد 100 در 100 از x1 بهتر هست!
در مورد صفحه نمایش هم باید بگم این گوشی یک کیف مخصوص داره!حالا نمیدونم تو ایران همراه پکش هست یا لطف میکنن از روش میدزدن! اینم در مورد خش. اینا چیزای پیش پا افتاده هست نمیشه بگیم ایراد!
منم به x1 نهایتا 5 میدم اونم فقط به خاطر صفحه کلید qwerty همین.
نظر شما هم محترم هست دوست من.

MOHAMMAD2010
06-02-2009, 13:22
6120
از 10 بهش 9 میدم ( به خاطر دوربینش )
همین

Doctor.Freeman
06-02-2009, 13:45
1. 6270 نوکیا : 3.7/10 کیفیت صدای این گوشی اون دوره عالی بوود . دوربینش بدک نبوود . ولی تا دلت بخواد هنگ میکرد . ولی ... دوسش داشتم . :31:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
2. N73 نوکیا : 7.9/10 همه چیزش عالی بوود به غیر از سرعت :13:CPU
----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. نوکیا N81 : 6.9/10 به غیر از دوربینش باقی چیزا عالی بوود . 8 ماه داشتم فقط دو - سه بار هنگ کرد . کیفیت هدفونش عالی عالی عالی بوود . . . :8:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
4 . العانم : سامسونگ I8510 INNOV8
9.6/10
همه چیزش عالیه .
دوربین : 8 - تشخیص چهره - تشخیص لبخند .
صدا : فوق العاده - هم تو کیفیت هم تو بلندی شاخ N73 Music رو میشکنه . . .
CPU : فوق العاده تا حالا یک بارم هنگ نکرده .
سرعت GPRS : عالی 7.2 MB در ثانیه
سیستم عامل : عالی Symbian 9.3 آخرشه .
سوکت هدفون 3.5 و هدفون عالی
LCD 2.8 شونزده میلیون رنگ
همه چیزاش عالیه ..... :19:
اون 3 صدمی که کم دادم به امتیاز به خاطر باطریشه
ضعیفه ولی میگن Framware جدیدش مشکل باطری یکم برطرف میشه
:11:

Kaptian Black
06-02-2009, 16:23
ماله من n73 me ه و بهش 9 میدم :46:واسه رم و cpu پایین که اونم چندان مشکلی نیست

armin_software
06-02-2009, 16:45
مال من 6120 هست
من به این میدم 8
به دلیل نداشتن wi-fi

s-a-l-i-m
06-02-2009, 18:52
n73=بهش امتیاز 7.5 میدم چون گوشی خوبی بود.
p1 =بهش امتیاز 7.5 میدم چون کارایی اش خوب بود...........
touch pro = بهش امتیاز 9.90 میدم چون همه چیز داره............از کیفیت صدا بگیر تا تصویر و خروجی تی وی و..........

dampayi
06-02-2009, 23:38
touch pro = بهش امتیاز 9.90 میدم چون همه چیز داره............از کیفیت صدا بگیر تا تصویر و خروجی تی وی و..........
فقط قیافش به تنهایی منو مجبور می کنه بهش 10 بدم!!

حالا در مورد گوشی خودم a1200:

از ده بهش 8 میدم!
1.25 نمره به خاطر نداشتن کیبورد!
0.25 به خاطر دوربین 2 مگاپیکسلی!
0.25 به خاطر نداشتن wlan
0.25 به خاطر اینکه حافظه داخلیش کمه!

مشکل دیگه ای باهاش نداشتم!

85703167101
07-02-2009, 00:03
من n82 دارم از 10 10 میدم دوربینش 5 .بازی انگیج .سرعت بالا

djgr8
07-02-2009, 01:47
6220 کلاسیک ...

9.75 از 10 !!!! به خاطر نداشتن سنسور جیوه ای !!!

GiggleClub
07-02-2009, 01:53
آیفون: 10
واقعن هیچ گوشی جای آیفون رو نمیتونه برام پر کنه....
دقیقن مطابق با خواسته هامه

merikh_merikh
07-02-2009, 13:07
آیفون: 10
واقعن هیچ گوشی جای آیفون رو نمیتونه برام پر کنه....
دقیقن مطابق با خواسته هامه
به نظره من خاسته های شما از گوشی کامل نیست چون ایفن تمام نیاز ها را بر طرف نمیکنه.....
به نظره من 5/8 کافیه براش

merikh_merikh
07-02-2009, 13:16
ببخشید اشتباه شد.......
ادیت شد

merikh_merikh
07-02-2009, 13:18
دوست عزیز امنیا در کل بهتر از x1 هست اینم نظر منه!تازه ورزن جدیدش میاد شما صبر کن کولاک میکنه!
دوربینشم شاید به قول شما 5 نباشه ولی خیالت راحت واسه یه پاکت پی سی همینم غنیمته و اطمینان داشته باش در این مورد 100 در 100 از x1 بهتر هست!
در مورد صفحه نمایش هم باید بگم این گوشی یک کیف مخصوص داره!حالا نمیدونم تو ایران همراه پکش هست یا لطف میکنن از روش میدزدن! اینم در مورد خش. اینا چیزای پیش پا افتاده هست نمیشه بگیم ایراد!
منم به x1 نهایتا 5 میدم اونم فقط به خاطر صفحه کلید qwerty همین.
نظر شما هم محترم هست دوست من.
به نظره شما فقط صفحه کلید qwerty خوبه؟!چیزه خوبه دیگه ای نداره؟
در مورد کیف همراه ای900 هم میدونم داره من خود گوشی را بدون کیف میگم......
در مورد دوربینم درسته که از ایکس1 بهتره ولی دوربین ایکس1 هم بد نیست که بخایم ازش امتیاز کم کنیم
.......
میشه برتری های ای900 نسبت به ایکس1 را بگید؟

PC°BASE
07-02-2009, 13:27
به نظره من خاسته های شما از گوشی کامل نیست چون ایفن تمام نیاز ها را بر طرف نمیکنه.....
به نظره من 5/8 کافیه براش

آیفون 1 ویژگی داره که باعث میشه همه بهش 10 بدن !!
اون اینه : آیفون هیچ وقت کامل نیست و جوری ساخته شده که تا 2 یا 3 سال دیگه هنوز چیزی داره که میتونه فعال بشه یا قابلیتی که میتونه به گوشی اضافه بشه ! تو هر فریم ور هم یک امکان جدید هر سری بهش اضافه میشه... یعنی همیشه با نسل های بعدی گوشی های فراتر از زمان خودش هم میتونه رقابت کنه !
در ضمن دوست من .. آیفون با تفکرات آمریکایی ساخته شده اگر منظورت از برآورده نکردن نیاز دوربینش باشه که ... به نظر من هر دستگاه کاری رو که برای اون طراحی شده رو انجام بده بهتره و قرار نیست گوشی ای خوب باشه که سخت افزار آیفون رو داشته باشه و 1 دوربین 12 مگاپیکسلی روش !!! چون دیگه اونوقت اون گوشی نیست !! ( یه شیئ مربعی به شکل آجره !!) که قیمتش به اندازه ی یه bmw میرزه !!

sinaHP
07-02-2009, 13:32
سلام
من به گوشی خودم 8 میدم
تو قیمت خودش عالیه
دوربین 2 عالیی داره(حداقل تو سونی اریکسونا) کیبورد خوب
سرعت خوب . قاب فابشم که انگار سنگه هیچیش نمیشه
یه بار داشتم می دویدم از تو جیبم افتاد باطری یه طرف، در باطری یه طرف، خودشم رفت یه جا دیگه.
ولی بنده خدا صداش در نمیومد.
خداییش خیلی آقاست:46::46::46::46:

alirezamrl
07-02-2009, 15:36
با سلام به دوستان عزیزم!
جناب مریخ دلیلی نداره شما همش از سونی اریکسون خودتون تو پستهای اینجا وجای دیگه صحبت کنید وحرف خودتون رو به همه بقبولونید!
به نظرم همه میدونن مشخصات x1 چی هست و همینطور i900.
من نمیگم گوشیه خوبی نیست گفتم نسبت به قیمت امنیا بهتره حالا یه کم سخت افزار پایین باشه نسبت به x1 طوری نیست!
در ضمن قیافه امنیا خیلی باکلاس تر هست به نظر من!بالای x1 انگار p1.
تازه دیگه زمانی رسیده که نگرشمون رو نسبت به سامسونگ عوض کنیم و از روی تعصب حرف نزنیم.
سال 2008 سهام سامسونگ کجا خداییش و سونی کجا یه نگاهی بندازین بد نیست!
مخلصیم.

corey
07-02-2009, 15:44
من به امنیا 8.5 میدم
5. به خاطر ال سی کم می کنم
5. به خاطر ram نسبتا پایینی که داره
5. هم به خاطر دوربین و فیلم برداریش

merikh_merikh
07-02-2009, 23:57
آیفون 1 ویژگی داره که باعث میشه همه بهش 10 بدن !!
اون اینه : آیفون هیچ وقت کامل نیست و جوری ساخته شده که تا 2 یا 3 سال دیگه هنوز چیزی داره که میتونه فعال بشه یا قابلیتی که میتونه به گوشی اضافه بشه ! تو هر فریم ور هم یک امکان جدید هر سری بهش اضافه میشه... یعنی همیشه با نسل های بعدی گوشی های فراتر از زمان خودش هم میتونه رقابت کنه !
در ضمن دوست من .. آیفون با تفکرات آمریکایی ساخته شده اگر منظورت از برآورده نکردن نیاز دوربینش باشه که ... به نظر من هر دستگاه کاری رو که برای اون طراحی شده رو انجام بده بهتره و قرار نیست گوشی ای خوب باشه که سخت افزار آیفون رو داشته باشه و 1 دوربین 12 مگاپیکسلی روش !!! چون دیگه اونوقت اون گوشی نیست !! ( یه شیئ مربعی به شکل آجره !!) که قیمتش به اندازه ی یه bmw میرزه !!
مطالب شما را کاملن قبول دارم ولی به نظره من 10 زیاده براش

merikh_merikh
08-02-2009, 00:03
با سلام به دوستان عزیزم!
جناب مریخ دلیلی نداره شما همش از سونی اریکسون خودتون تو پستهای اینجا وجای دیگه صحبت کنید وحرف خودتون رو به همه بقبولونید!
به نظرم همه میدونن مشخصات x1 چی هست و همینطور i900.
من نمیگم گوشیه خوبی نیست گفتم نسبت به قیمت امنیا بهتره حالا یه کم سخت افزار پایین باشه نسبت به x1 طوری نیست!
در ضمن قیافه امنیا خیلی باکلاس تر هست به نظر من!بالای x1 انگار p1.
تازه دیگه زمانی رسیده که نگرشمون رو نسبت به سامسونگ عوض کنیم و از روی تعصب حرف نزنیم.
سال 2008 سهام سامسونگ کجا خداییش و سونی کجا یه نگاهی بندازین بد نیست!
مخلصیم.
دوست عزیز درسته!!من سونی اریکسون را خیلی دوست دارم ولی هیچ وقت نمیگم سونی اریکسون بهترینه چون تا بهتر از سونی اریکسون نباشه اون موقع سونی اریکسون این همه هزینه برای تولید گوشی های خوب نمیکنه!!باید یکی یه گوشی خوب بزنه تا بقیه به فکر زدن یک گوشی بهتر بیفتن.
در ضمن سامسونگ هم گوشی های بسیار خوبی میزنه حتا شاید بهتر از سونی اریکسون .
در مورد قیمتم که هر چه قدر پول بیشتر بدی همون قدر هم استفاده میبری.
دیگه این بحثم ادامه ندیم.

alirezamrl
08-02-2009, 15:01
سلام دوست من!
قصد من ناراحتی شما نبود.اگر ناراحتتون کردم معذرت میخوام.من فقط نظر شخصیم گفتم.
تازه من خودم سونی رو دوست دارم.گوشی قبلیم w810 بود.ازش راضی بودم.من بعد از سامسونگ سونی رو دوست دارم و از نوکیا متنفرم!
ولی خدایی قبول داری کیفیت ساخت گوشیهای سامسونگ مخصوصا در 2 سال گذشته چغدر نسبت به برندهای دیگه فرق داره وبهتره!مخصوصا نسبت به نوکیا.الان 5800 دستت بگیر i900 هم همینطور یا pixon متوجه حرف من میشی.
در هر صورت از من دلخور نباش.موفق باشی.

black-devil
10-02-2009, 07:50
سلام
من به n 70 امتیاز 5.9
به n73 امتیاز 9.2
به k 850 امتیاز 9.1 (چون اعصاب آدم خورد میکنه ، من کلا با کیبوردش مشکل دارم ،بعد دوربین و مانیتور هم زود خش بر میداره)
به n82 امتیاز 9.8
به n96 امتیاز 9.9
*همه ی کم بودن امتیازات یا زیاد بودن آن ها تجربی است*
*قصد بدگویی را نیز ندارم این ها نظر من بود ، نظر سایر دوستان نیز محترم است*

mani_lak62
12-02-2009, 15:31
سلام منم p1i دارم ازش خیلی راضی ام. وجدانا" مردونه تا حالا حتی یک بار هم هنگ نکرده. برنامه و بازی هم تا دلت بخواد روش نصبه رم 4 روش انداختم. تکون نخورده!!
فقط 2تا عیب کوچولو داره اینه :
1- اس ام اس های توی sent رو نمیشه توی فولدر دلخواه move کنی( ولی مال inbox رو میشه) البته بدون نصب نرم افزار میگم
2- برای خوندن اس ام اس بعدی باید از اون اس ام اس ی که داری میخونی بیرون بیای بری بعدی(از همون جا مثل نوکیا نمره بعدی)
... البیته اصلا" مهم نیست p1i کامل و بدن باگ هست. اینو مطمئنم. بهشم نمره 10 تمام رو میدم.

alirezamrl
13-02-2009, 22:56
سلام واقعا 10 میدی!به نظر من 8 براش کافیه!
2 نمره ازش کم میکنم چون خیلی شبیه ماشین حساب هست وشبیه تر به گوشی چینی!گوشی باید طراحی داشته باشه تو نمره دادن اینم ملاکه عزیز!
دیگه سیستم عامل نکته + هست براش!
چیز دیگه نداره به نظرم.دوربینشم که معمولی هست جز بهترین نیست تو 3.2 ها.
در کل نظر شما قابل احترام هست.
مخلصیم.

Mo7amad
14-02-2009, 01:38
خب من راجعبه اولین گوشیم 3230 بگم:
این مقایسه رو به طبع در زمان خودش انجام میدم و میسنجم امکاناتش رو
صفحه ی بزرگ و با کیفیتی داشت.نرم افزار و بازی هم که زیاد روش نصب میشد.مشکلی عجیب و مسخره چند تا داشت.یکیش این بود وقتی میخاست زنگ بخوره اولش یه بوق میزد و بعد زنگ پخش میشد.هیچ جوری هم نمیشد برداشت این بوق رو.تو جمع هم همیشه تابلو میشدم!
نکته بعدی و افتضاح این گوشی محل ذخیر مسیج ها بود که فقط میشد رو phone memory ذخیره کرد و به مموری کارت انتقال پیدا نمیکرد(در حالی که 6600 این امکان رو داشت).مشکلی که ایجاد میکرد این بود که بیشتر از 5مگ فایل نمیتونستی با بلوتوس دریافت کنی چون فن مموری 5مگ بود و بخاطر همین یه سری بازی ها رو هم نمیکشید
دوربینش هم 3ثانیه طول میکشید تا عکس بگیره!

امتیاز من:7 از 10

merikh_merikh
24-02-2009, 21:26
سلام.
دوستان گوشی های جدید در راه هستن.دوستانی که گوشی میگیرن اگه بیان اینجا و بعد مدتی کار با گوشی به گوشی های خود امتیاز بدن تا همه استفاده کنن خوشحال میشیم.

merikh_merikh
25-02-2009, 12:34
سلام.
دوستان میخام به گوشی هایی که تا الان دستم بوده و استفاده کردم در این جا امتیاز بدم.البته من خودم تا به حال 2 گوشی بیشتر نخریدم باقیه گوشی ها ماله دوستان بوده که مدتی در دسته من بوده.......
دوستان هر کسی از گوشی یه نیازی داره و بر اساس نیازش به گوشی امتیاز میده.منم به همین صورت امتیاز میدم ولی تلاش میکنم بیشتر عموم را در نظر بگیرم(منظورم بیشتر نیاز های افراد را در نظرمیگیرم بعد امتیاز میدم)
از پی1 که در حال حاظر در دستمه شروع میکنم.یکی از ایرادات پی1 که جزعی هم میباشد نداشتن محافظ دوربین میباشد یکی دیگه از ایراداش که من باش مشکلی ندارم و کسی هم ندیدم که باش مشکلی داشته باشه سی پی یو میباشد که گوشی های نوکیا از سی پی یو بالاتری بر خوردار هستن ولی پی1 با همین سی پی یو ای که داره نه کند میباشد نه سرعت پایینی داره وبه نظره من به علت هماهنگی ای که سیستم های این گوشی داره از کندی ان کم میکنه پس این مشکل نیست چون پی1 از سرعت خوبی برخوردار میباشد.مورد دیگه ای که برای پی1 هست دوربین میباشد که خیلی ها میگن دوربین پی1 از بقیه گوشی های هم سطح خود پایینتره.منم این حرف را قبول دارم ولی از یک گوشی بیزینس چه انتظاری دارین؟در ضمن دوربینش هم قابل قبول میباشد.ولی به نظره من دوربین هم زیاد چیزه مهمی نیست چون الان بیشتر افراد یه دوربین مجزا دارن و اینکه دوربین پی1 نیز قابل قبول میباشد.مورد دیگه هم فیلم برداری این گوشی میباشد که بازم به نظره من چون اکثر افراد یه دوربین مجزا دارن این کمبود هم زیاد به چشم نمیاد.به خدا من کمتر کسی را دیدم در مراسم یا جشنی با گوشی فیلم بگیره.....در کل ایرادات پی1 در دوربین میباشد که نیم نمره به خاطره محافظ دوربین و نیم نمره هم به خاطره خود دوربین ازش کم میکنم و بش از 10 نمره 9 میدم.به نظره من پی1 گوشی قابل قبولی میباشد.
حالا میرن سراغ دبلیو700 گوشی اولی که گرفتم.چون قدیمی هست زیاد در موردش حرف نمیزنم و بش از 10 نمره 6 میدم.البته با توجه به امدن گوشی های جدید این امتیاز رابش میدم.چون الان والکمن3 اومده.دوربین ها پیشرفت زیادی داشتن........
گوشی بعدی هم ای900 میباشد که مدتی باش کار کردم.به نظره من ای900 یه ایراد بزرگ که داره اینه که به علت تمام لمسی بودن کار کردن باش در بیرون مشکل میباشد تا حدی هم مشکل میباشد که من از فرستادن بلوتوث در بیرون از خانه پشیمون میشدم تا برسم خانه.....یه ایراد دیگه هم که داره اینه که رابط کاربری شرکت های دیگه از جمله اچ تی سی بهتر از ای900 سامسونگ میباشد.رابط کار بری این گوشی نسبت به بقیه کمی بد میباشد.ایراد دیگه هم که داره اینه که دوربین این گوشی در حد 5نیست خوب میباشد اما نه در حد 5 مگاپیکسل.ایراد دیگه هم که به چشم میاد هم سطح بودن ال سی دی با گوشی میباشد که اگه بدون کیف این گوشی را در جیب بزاریم امکان خش افتان روی ال سی دی زیاد میباشد.پس ایرادات این گوشی عبارتند از تمام لمسی بودن که یک نمره منفی میباشد و ایراد بعدی هم رابط کار بری و دوربین میباشد که این دو چون زیاد مهم نیستن برای هر کدوم بیست و پنج صدم نمره ی منفی در نظر میگیرم یعنی این دو با هم نیم نمره ی منفی.ایراد دیگه هم در مورد ال سی دی میباشد که برای این مورد هم نیم نمره ازش کم میکنم.پس در کل شد 2نمره و من به این گوشی از 10 نمره 8 میدم.
گوشی بعدی هم پی990 میباشد که به نظره من گوشی خوبی میباشد.دوربین این گوشی عالی میباشد هم چنین ال سی دی این گوشی به خوبی محافظت میشه.فقط یه ایراد که داره اینه که از سرعت کمی برخوردار میباشد.درسته که این مورد با اپدیت حل میشه ولی بازم یه ایراده.همچنین ایراده دیگه ای هم که داره نرم افزار به خصوص بازی به سختی روش نصب میشه یعنی حی باید باش ور بری تا نرم افزار به خصوص بازی روش نصب شه.بیشتره منظورم رو برنامه ها و بازی های جاوا بود.برای ایراد اول که کندی این گوشی بود نیم نمره کم میکنم چون قابل حل میباشد و برای مورد دوم چون خیلی مهم میباشد 1 نمره کم میکنم.در کل به این گوشی5/8 میدم از 10 نمره البته 8 هم براش خوبه.
گوشی های دیگه ای هم هست که بعدن سر فرصت به اونا هم یه امتیازی میدم.
دوستان توضیحات زیادی داشتم ولی همه را به طور خلاصه نوشتم.........

smart00boy
14-05-2009, 00:17
سلا م خدمت تمام دوستان گلم ....:20:

اول از همه بگم سعی نکنید که نظرات خودتون رو به هم بقبولونید و این رو بدونید که هر کس نظر خودش رو داره ...:46:

خب شروع میکنیم:

+ هر گوشی میتونه نیاز من و شما رو رفع کنه-----به قول گاندی :((زمین جوابگوی نیاز مردم هست ولی جوابگوی طمع اون ها نه!!!))

+ اما هر کس یه گوشی رو به بقیه ترجیح میده و میره اون رو میخره---البته بعضی گوشی ها بعضی موارد رو اصلا" ندارن و حتی نیاز ما رو هم رفع نمی کنن که این باعث عذاب روح گاندی در اون دنیا شده که چرا این حرف رو گفتم....:31:--شوخی کردم--

00-گوشی nokia n73 =ازش زیاد خوشم نمیاد و به نظرم 5 هم بهش زیادیه

+ صبر کنین بهتر اول بگم من از گوشیم چی میخوام تا بهتر بتونین دلیل امتیاز دهیم رو درک کنید:

1.سیستم عامل =مهمترین مورد که خیلی راحت تمامی موارد دیگه رو در کمتر از 0.0005 ثانیه بی ارزش میکنه

2.cpu=چون روی سرعت تاثیر زیادی داره

3.صفحه نمایش= فول تاچ اسکرین بودن صفحه هم از عوامل تعیین کننده محسوب میشه البته اگه با لمسی بودن همراه بشه که دیگه...(من عاشق سرعتم...:21: )

4.حافظه= اصلا" نمیشه با حافظه پایین سر کرد تا چهارتا برنامه میریزی روش کم میاره (منظورم برنامه های پر حجم بود)

5. تنوع برنامه= این یکی دیگه فکر نمی کنم نیاز به توضیح خاصی داشته باشه

00-گوشی nokia n95 , nokia n95 8gig =خب این ها میتونستن گوشی های خوبی باشن ولی بیشتر از 6 تا جا ندارن

00-گوشی p1!= واقعا" نسبت به گوشی های هم تراز خودش خیلی سره و سیستم عاملش با همراهی صفحه لمسی هر نوکیایی رو کمرنگ جلوه بده و اگه با همرده های خودش در نظر بگیریم به نظرم 10 لایقش باشه و لی در کل چون سیمبین 5 هم بهش زیادیه...

00- کلا" با گوشی های نوکیا زیاد حال نمی کنم با سیستم عامل سیمبیان همون 1 بسشونه...

00- samsung i900= واقعا" خوبه چون سی پی یو 624 مگاهرتزی داره و ویندوز موبایل 6.1 و صفحه 3.2 اینچی لمسیولی خب میگن سرعتش در حد سی پی یوش نیست که من خودم در صحت این گفته شک دارم و همین طور میگن زیره نور خورشید زیاد خوانایی نداره به دلیل رزولوشنی که واقعا" حیف بود برای این گوشی که یه عیب محسوب میشه که تا اینجا میشه چیزی حدود 9.5 ولی متاسفانه میگن تمام برنامه ها رو اجرا نمی کنه و از اون هایی هم که اجرا میکنه بعضی ها رو به صورت فول اسکرین نشون نمیده که همین باعث میشه به امتیاز نهایی 7.5 برسه ...(واقعا" حیف بود)

00- sony ericson xperia/x-1 یا htc/x-1 =به نظرم بهتر بود این گوشی مال اچ تی سی می بود ,,گوشی عالی با سیستم عامل ویندوز موبایل 6.1 و صفحه نمایش بزرگ و عالی و سرعت قابل قبول که البته چون سی پی یو و بزرگی صفحه نمایش نسبت به i900 کمتره امتیازه کمتری باید بگیره ولی خب چون توانایی ساپورت وین مو 6.5 رو داره که i900 نداره و هم چنین برنامه هاش موقع نصب و اجرا مشکلی ندارن -تا حد اطلاعات من-پس امتیازی در حد 9.5 لایقشه

sony ericson p990 -00 =گوشی خوبیه ولی چون صفحه کلیدش ضایعه و همین طور قیافه ی کلی همراه با صفحه نمایش عذاب آور به نظر خیلی مونده تا به پای p1 برسه و امتیاز 4 بهش میخوره...

00- بقیه ی گوشی های سونی اریکسون هم که اصلا" ارزش نمره دادن ندارن ... (آخه گوشی بی سیستم عامل و سی پی یو کی دیده)

00- htc touch hd = گوشی عالییه ولی خب اندازه صفحه نمایش استاندارد نیست و همین کار باهاش رو سخت کرده ولی یه سالاره واسه خودش با اون اینتر فیس عالی و صفحه فول تاچ لمسی که احتمالا" خازنی هم هست و سیستم عامل معرکه چیزی کمتر از 9.75 نباید بهش داد ((ای کاش بخاطر لجبازی با آیفون صفحه نمایشش رو خراب نمی کرد چون جدا" دیگه از حد گذشته 3.8 اینچ خیلی بزرگهههههههههههههههههه))---البته اینو من نمیگم برید بررسی تخصصی ها و نظر مردم رو بخونید...

00- htc = کلا" گوشی های اچ تی سی امتیاز های بالایی کسب می کنند در حد 8 و 9 چون واقعا" معرکن

00- i-mate = راستش من خودم از این برند خیلی خوشم میاد چون گوشی هاش خیلی خوبن ولی خب هر چی باشه به پای htc نمی رسن و امتیاز هایی دز حد 7 الی 9 بهشون میرسه

و حالا :8: میرسیم به گوشی های خودم:

گذشته=nokia n70=راستش خود گوشی های n70 زیاد تعریفی ندارن چون زیاد هنگ می کنن (مخصوصا" این اواخر همه قاطی بودن) و همینطور حافظه ای که راضی کننده نبود ولی برای من کافی بود چون من فقط برای برنامه ازش استفاده میکردمو امتیاز 3 هم به سرش زیاده ولییییییییییییییییییییییی یی:18:

n70 خودم آخرش بود چون هم آپدیتش کرده بودم هم اینقدر برنامه خفن روش نصب کرده بودم و تغییرات توش داده بودم بعضی وقت ها باور این که این یه n70 یه کم سخت میشد با تموم گوشی های فامیل میاوردم مقایسه میکردم هیچ کدوم جلوش حرفی واسه گفتن نداشت همشون کم میاوردن و تنها جوابشون این بود "تو به زور برنامه این کارارو میکنی" از هر لحاظ بگی سر بود:

1.سرعت = با نصب 5 فایل منیجر مختلف و مدیریت فوق العادده دقیق فایل هام حتی از ویندوز موبایل و گوشی های لمسی مثل p1 سریعتر باهاش کارام رو انجام میدادم

2.هنگ = مگه هنگ می کرد ...اصلا" مونده بود به دلم یه بار هنگ کنه ولی خب من فایل منیجرها رو داشتم به علاوه task manager براش نصب کرده بودم که تا میخواست هنگ کنه مچشو میگرفتم و نمی زاشتم و فقط چند بار تا مرز هنگ کردن رفت ولی با برنامه ریستارتر غافلگیرش کردم

3.بنامه های جانبی = حتی n95 , n95 8gig هم جلوش کم میاورد هر برنامه ای که اونا داشتن منت ورژن بالاترش رو داشتم هر قابلیتی که اونا داشتن و من نداشتم با برنامه اون قابلیت رو به صورت پیشرفته تر در اختیار داشتم

4.ظاهر = تا دلتون بخواد تم های کمیاب و فوق العاده زیبا داشتم مخصوصا" وقتی تم لامبورگینی رو با اون قاب مشکی که براش خریده بودم و اون بند نارنجی که میزاشتم قدش همیشه همه دخترای فامیل ازم میگرفتنش و بعدش می خواستن که موبایل اونها رو هم این شکلی کنم یا مثلا" با تم آیفون که من خودم خیلی دوستش داشتم هر کی میدید ازم میخواست یا بیشتر از اون وقتی کاملترین تم ویستا رو از بین هزاران تم ویستا پیدا کرده بودم و نوار ابزار ویندوز ویستا و همینطور صداهای اون و کلا" براتون بگم من هر تمی رو که نصب می کردم چیزی حدود 5 الی 6 برنامه دیگه چاشنی کارش می کردم که باعث میشد همه محو زیبایی این گوشی بشن و وقتایی که قاب تمام مشکی که با بدبختی پیدا کرده بودم میزاشتم روش همه از دور که میدیدن برای اولین میگفتن محسن گوشیت که تازه خرب=یدی چیه؟ خیلی قشنگه ...

در کل باید بگم که n70 خودم که چون دلم نیومد بفروشم دادمش به داداشم نمره ی 10 در بین همترازهاش و 8 در کل رو کسب میکنه....

حال = nokia 1200 = راستش گشتم ارزون ترین گوشی ممکن رو بخرم ولی الان به حدی ازش خوشم میاد که برای همیشه نگهش میدارم حتی وقتی گوشی تازه ای بخرم

یادمه وقتی اینو خریدم همه بروبچ خوشحال بودن و میخواستن حالم رو بگیرن چون وقتی n70 داشتم خیلی حالشون گرفته میشد اومدن گفتن محسن حالا چی داری بگی منم به فکر فرو رفتم...(thinking)

اون لحظه چیزی نگفتم ولی بعد از مدتی یه چیزایی پیدا کردم

گفتم آقا گوشی من بازم از ماله همه شما سره گفتن چرا ؟ گفتم خب

1.بیاید من حاظرم با n95 8gig که 2 تا cpu داره مسابقه بزارم ببینم کدوم یکی از گوشی هامون سریعتر روشن میشه و بالا میاد (آخه این گوشی ها چون هیچی ندارن خیلی سریع میان بالا)

2.با هر کدومتون بخواین حاظرم مسابقه بزارم ببینیم کدوم یکی میتونه گوشی اون یکی رو ویروسی کنه(آخه این گوشی ها چیزی ندارن که بخواد ویروسی بشه)

3.بیایید با گوشی هامون کار کنیم ببینیم کدومشون زودتر هنگ میکنه (اخه چون این گوسی ها هیچی ندارن اصلا" هنگ نمی کنن)

4.کدومتون جرئت داره مسابقه پرتاب موبایل بزاریم ...

5.بیایید وزن ها و ابعاد رو مقایسه کنیم و...

آقا ما همین طور گفتیم و گفتیم تا اونم قبول کردن که بازم گوشی من سره............

ولی خب اگه جدی بخوایم بحث کنیم تا حالا هیچ کس 1200 نخریده ولی بعدش پشیمون شده باشه منم همین طور با این حال امتیاز 0 مناسب این گوشی عالی خواهد بود(ولی من خودم اون رو خیلی دوست دارم)

آینده = بدون شک گوشی آینده من Iphone 3g frimware 0.3 خواهد بود و امتیاز من به این گوشی از 10 امتیاز 20 میباشد...:5:

اگه سلیقه ی من رو در ابتدای نوشته خونده باشید درک خواهید کرد که:

1.سیستم عامل بی نظیر مک

2.صفحه نمایش بزرگ و فول تاچ اسکرین و البته استاندارد با قابلیت لمسی از نوع خازنی و خب مالتی تاچ

3.میزان بیش از حد برنامه

4.طراحی و گرافیک(اینتر فیس) بی نظیر اون چه سخت افزاری و چه نرم افزاری

5.cpu 620 مگا هرتزی

6.حافظه 16 گیگا بایتی که شاید فریمور 3 در آیفون 32 گیگی عرضه بشه

و..... اگه بخوام از آیفون بگم میشه یه کتاب اگه وارد بحث بشم معمولا" دیگه ترمز میبرم تا آخرش میرم در کل برای اطلاعات بیشتر تو اینترنت بگردین

بالاخره همه ی این ها دست در دست هم باعث میشن تا من حتی امتیاز 100 رو هم برای این گوشی بی نظیر مناسب بدونم...:46:

در هر صورت همون طور که در اول بحثمون هم گفتم اینها نظرات شخصیه و به هیچ وجه نمیشه گفت کدوم درسته کدوم نه

یه مثال میزنم تا موضوع روشن بشه :

من و یکی از دوستام همش تو کف برنامه و سیستم عامل و این حرفاییم...

داداشم زیاد واسش فرقی نمی کنه بیشتر دوست داره همه چیز رو در کنار هم داسته باشه (حالا در حد متوسط باشه هم کافیه)

پسر داییم عشق دوربین

پسر خالم میگه خوشگل باشه

خواهر زن داییم که همسن خودم میگه گوشی فقط صدا

داداشه دوستم عشق صفحه کلید کامل با قابلیت ویریش و نمایش پرونده های آفیس و pdf

و ...

:11:امیدوارم حرف هام مفید بوده باشن:11:

pouyacapitan
14-05-2009, 08:49
من به n85 خودم 9 می دم!!
چون صداش خوب نیست و بعضی وقت ها جای انگشت می مونه روش!!

W580
16-05-2009, 12:27
من پی 1 دارم بهش 7.5 میدم به چند دلیل:
1.سرعت کم
2.لمسی کمی ضعیف
3.بازی جاوا اصلا خوب اجرا نمی کنه (نمنه اش PES2009 شما با یه n73 دار بلوتوثی بازی کنید میبینید که n73 چقدر بهتره)
4. دوستام به گوشیم به جای پی وان میگن لیوان
5. در مقابل n73 خیلی کم میاره
6.از کار کردن باهاش آدم خسته میشه
7.منوی تماس نا مناسب
8 نداشتن دکمه ی بر قراری تماس و قطع کردن که خیلی جا ها با عث ضایع شدن آدم میشه
یه بار توی یه جلسه نشسته بودم یادم رفت سایلنت کنم 1 ربع زور زدم نشد قطع کنم
یا 2 بار منو به دلیل صدای گوشی انداختن بیرون
9.(مهم ترین دلیل) اینکه گوشی موقع سایلنت برای پخش آهنگ باید از سایلنت در بیاد به همین دلیل اغلب یاد آدم میره دوباره سایلنت کنه و زنگ می خوره

pulp_152
16-05-2009, 12:37
منم به 8300 از 10 .... 9.99 میدم به دلل اینکه دکمه وسطش جوی استیک نیست ...

سیستم عامل چون برام مهم نیس و جاواش هم قویه ... نیازهام رو برطرف کرده .. بقیه امکانات و زیبایی و کار کردن باهاش خیلی جذابه و واقعا علاقه به این گوشی پیدا کردم ...

الان بگن با 8910 عوض کن نمیکنم .. چون نیازهام رو برطرف رده و برام خوش دستی و اندازه مناسب و همینطور صفحه کلید خیلی مهمه (مهمتر از سیستم عامل)

mahdistar
22-05-2009, 07:46
من از چند لحاظ امتیاز میدم
زیبایی:9
دوربین:8
امکانات:6
نرم افزار:5
امتیاز میانگین:7
گوشی:u600

Hamid..God
22-05-2009, 18:13
p990 امتیاز 8.5

البته قلق داره کار کردن باهاش الان که قلق دستم اومده(و بدون اینکه متوجه بشم رعایتش می کنم) تا 9 هم می تونم بهش بدم

یه سری مشکل داره مثل ریست کردن و هنگ ولی چون همونطور که گفتم با هم دوست شدیم الان 4 ماه بیشتره این اتفاقا نیفتاده
ولی تا دسته یکی دیگه می دم سریع قهر می کنه

hasanmotori
22-05-2009, 18:24
p990 امتیاز 8.5

البته قلق داره کار کردن باهاش الان که قلق دستم اومده(و بدون اینکه متوجه بشم رعایتش می کنم) تا 9 هم می تونم بهش بدم

یه سری مشکل داره مثل ریست کردن و هنگ ولی چون همونطور که گفتم با هم دوست شدیم الان 4 ماه بیشتره این اتفاقا نیفتاده
ولی تا دسته یکی دیگه می دم سریع قهر می کنه

به نظر من تنها مشکل p990 کم بودنه رمشه که البته مشکلی کوچیکی نیست. مثلاً اپرا مینیو باز میکنی میری یه آهنگ گوش کنی میبینی اپرا بسته شده:27:

merikh_merikh
23-05-2009, 08:30
به نظره من پی990 همچنان توانایی رقابت را با خیلی ها داره..........

Hamid..God
23-05-2009, 09:20
به نظره من پی990 همچنان توانایی رقابت را با خیلی ها داره..........

يكي از دليلاي بزرگش UIQ بودنشه اين سيستم عامل عاليه!!!

راستي اينم بگم اين گوشي آخر 2005 توليد شد يعني الان 4 سال از توليدش مي گزره!

راستي من يه P1 هم دارم به اون 9.5 مي دم

inno3d
27-05-2009, 11:07
منم به 8300 از 10 .... 9.99 میدم به دلل اینکه دکمه وسطش جوی استیک نیست ...

سیستم عامل چون برام مهم نیس و جاواش هم قویه ... نیازهام رو برطرف کرده .. بقیه امکانات و زیبایی و کار کردن باهاش خیلی جذابه و واقعا علاقه به این گوشی پیدا کردم ...

الان بگن با 8910 عوض کن نمیکنم .. چون نیازهام رو برطرف رده و برام خوش دستی و اندازه مناسب و همینطور صفحه کلید خیلی مهمه (مهمتر از سیستم عامل)

تایید میشه درکل s8300 یه تحول در گوشی های سامسونگ بود.

p30pro
01-06-2009, 18:20
گوشی های زیر رو تا حالا داشتم :

من به j210 دو از ده می دم (به خاطر داشتن هیچی )
به k550 شش از ده می دم (به خاطر ظاهر بیریخت - جواد بودن - نداشتن سیستم عامل -سونی اریکسون بودن)
به k800 هشت از ده می دم (نداشتن سیستم عامل - باتری ضعیف - جواد بودن)
به 6300 شش از نیم از ده می دم (دوربین افتضاح - نداشتن سیستم عامل -باتر ی مزخرف )
به 6220 نه و نیم از ده می دم (فقط به خاطر ظاهرش ازش نمره کم می کنم )

amir_70
06-06-2009, 19:32
اقا اینجور که نمیشه

خوب همه امتیاز بالا به گوشیشون میدن اگه اینجوره منم اکسپریا دارم و امتیاز 150 رو بهش میدم

faravahar
06-06-2009, 21:38
من الان E65 دارم.
بهش 7.5 از 10 می دم. چون 1-صفحه نمایشش نسبتا کوچیکه 2-سرعت کمی داره و با کمی تاخیر دستورات رو اجرا می کنه.
دوربین هم که نیاز ندارم و واسم مهم نیست.

mohsentanha
07-06-2009, 16:25
من p1i دارم از 10 9.75 میدم
فقط جی پی اس نداره وگرنه هیچی کم وکسری نداره

agha sami
11-06-2009, 19:29
به N96 خودم ، 9.9 میدهم
جزء بهترین دوربینهای 5 مگا پیکسلی نوکیا
غول مولتی مدیای نوکیا فقط با 16 گیگابایت حافظه داخلی روی گوشی و 24 گیگابایت مموری کارت
16 +24 =40 می دونید چند ساعت فیلم و آهنگ میشه روش ریخت! :18:
گرفتن 11 کانال تلویزیون با کیفیت فوق العاده در آینده نزدیک و امکان ضبط برنامه از تلویزیون
کیفیت صدا به خصوص تو هندزفری از بهترینهای نوکیاست
اون 0.1 شاید بعضی ها از باتریش ایراد بگیرن که چرا یک روز و نیمه باید شارژ کرد که با توجه به صفحه بزرگترش و امکاناتش از نظر من مشکل محسوب نمیشه

merikh_merikh
15-06-2009, 09:39
منم با نظره اقا سامی موافقم چون منم مدتیه که یه ان96 اومده دستم و ازش راضی هستم و اینکه بعضی هامیگفتن هنگ میکنه.....این افراد در اشتباه هستن چون من با این گوشی هر کاری کردم هنگ تو کارش نبود و از سرعت خوبی هم برخورداره.البته یه ایراد که به چشم میاد نبود درپوش دوربین و هم سطح بودن دوربین با سطح گوشی(تازه یه مقدار هم برامدگی داره)که باعث خش افتادن روی لنز دوربین میشه و این مورد نیاز به مراقبت های زیادی داره.

aran khan95
15-06-2009, 10:34
من به 8510 خودم از 10 10 میدم
چون که همه جوره عالی و بی نقصه

Mahdi/s
15-06-2009, 10:47
من 3230 دارم.....تو گوشیای هم ردیف خودش شاخیه......از 10...2نمره برای کیفیت صدای پایینش کم میکنم...1 نمره هم برای اینکه زنگ میزنه...اولش بوق میزنه...میشه 7

*M!L4D*
20-06-2009, 13:39
من 6220 دارم
بعد از اینکه ان 73 رو گذاشتم
کنار حس تازه ای از نظر سرعت بهم دست داد ...می دونم ان 73 ذاتا مثل ژیانه ...:27:
امتیاز من به 6220:
8.5
امتیاز من به N73 ME :
6.5

ali_agha1981
21-06-2009, 20:58
من به N82 خودم از 10 نمره
9.5 میدم فقط به خاطر ضعیف بودن صدا توی اسپیکر و هدفون

4870x2
22-06-2009, 19:15
خوب من به ترتيب مي گم
اول از همه SE W550 داشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو صدا هنوز گوشي نديدم به پاش برسه از همه نظر خوب بود ولي صفحش كوچيك بود
از 10 نمره بهش مي دم 8
بعدش NOKIA 6630 خريدم گوشي خوبي بود ولي كيفيت صفحه نداشت :دی
من از 10 بهش مي دم 8.5
الان هم NOKIA N78 دارم از هر نظر عالي هستش
فقط صداش خيلي بايد بيشتر بود ( دو تا باند استريو قوي داره ولي نوكيا ازش 50 درصد هم استفاده نكرده)
از 10 نمره بهش ميدم 9.5 اونم بخاطر اين كه دوربينش 5 نيست:دی

AryanLand
26-06-2009, 01:41
به N96 خودم ، 9.9 میدهم
جزء بهترین دوربینهای 5 مگا پیکسلی نوکیا
غول مولتی مدیای نوکیا فقط با 16 گیگابایت حافظه داخلی روی گوشی و 24 گیگابایت مموری کارت
16 +24 =40 می دونید چند ساعت فیلم و آهنگ میشه روش ریخت! :18:
گرفتن 11 کانال تلویزیون با کیفیت فوق العاده در آینده نزدیک و امکان ضبط برنامه از تلویزیون
کیفیت صدا به خصوص تو هندزفری از بهترینهای نوکیاست
اون 0.1 شاید بعضی ها از باتریش ایراد بگیرن که چرا یک روز و نیمه باید شارژ کرد که با توجه به صفحه بزرگترش و امکاناتش از نظر من مشکل محسوب نمیشه

سلام.
اینکه شما N96 دارید یا نه زیاد مهم نیست مهم اینه که اطلاعاتتون در تمام موارد اشتباهه.اول اینکه N96 کلا" تا 8 گیگ کارت رو ساپورت میکنه.(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ).
ضمن اینکه اگر هم بیشتر رو ساپورت کنه شما مموری کارت 24 گیگ رو از کجا خریدید که ماهم بخریم!!!!
چون تا جایی که من اطلاع دارم همچین مموری تا حالا ساخته نشده بعد از اینم ساخته نمیشه.:46:
1 ,2 ,4 ,8 ,16 ,32 , 64 و........:46:
پس 16 +24 درسته که میشه 40 اما 40 گیگ واسه N96 نمیشه.:11:

ar71
26-06-2009, 11:10
من به i8510 از 10 ، 11 میدم ! ، آخه با توجه به قیمتش ( نو = 375 ) محشره !

sezarekoochak
26-06-2009, 22:33
سلام
گوشیها:
1-p910i من بهش از 10 میدم 9 چون اون زمان نیازهامو برطرف میکرد و خیلی ها تو کفش بودن 1 نمره هم به خاطر هنگش ازش کم شد
2-samsung D900 من بهش میدم 4 چون وقتی باهاش کار میکردم کلا خندم می گرفت
3- imate k-jam من بهش میدم 7 چون رنگ روش نابود شد و کلا زنگ زد فکر کنم
4- n-95 من بهش میدم 9 چون خوب و سبک بود ( افسوس که ازم دزدیدنش)
5-n-96 من بهش میدم 9.5 چون حس میکنم لیاقت 10 رو نداره

P.1052
09-07-2009, 12:09
سلام:
1-w810:بهش نمره ی 9 رو میدم.سه تا ضعف داشت:lcd کوچک - عدم پشتیبانی از سیمیبیان - درپوش لنز نداشت.
2-i8510:فوق العاده.نمره ی 9.75 رو بهش میدم.یه مشکل کوچیک تو گوشی من بود که یه ذره لق می زد.البته فقط تو گوشی من!

alirezamrl
09-07-2009, 19:26
سلام.گوشی من سامسونگ ام8800 پیکسون هست.
از 10 بهش 9.50 میدم.کلا راضیم.
شاد باشید

TR4NC3
09-07-2009, 22:34
منم گوشیم N95 8GB ... 10=9.75

SileNTz
09-07-2009, 22:36
منم 9 چون شتاب سنج نداره 6220

Majid-6120
09-07-2009, 22:38
N78----------->9.5

N95------------>8.0

8.0<-----------6120

MILAD MGH
09-07-2009, 22:42
گوشیم n70 هست و بهش 5 میدم

The Black Dahlia
16-07-2009, 10:51
5800
9 از 10
به خاطر نداشتن ngage

scope82
16-07-2009, 18:08
من به N82 خودم از 10 میدم 9.5
بخاطر جای بد اسپیکرش

mamal2003
18-07-2009, 12:40
من یه k750 دارم.واقعا زمان خودش یه گوشی بود با تمام امکانات که خیلیا معتقد بودن از دست شرکت سونی اریکسون در رفته.ولی کمک کم خز شد و دست هر افغانی پیدا می شد.ولی در کل رفیق همراهیه.تا حالا به تمام نیازهای من پاسخ داده.
نمرشم 9

Hitman-Group
18-07-2009, 12:50
منم گوشیم
nOKIA n95 8 GB
هست بهش میدم 10 چون همه امکاناتی داره!

mohammad_1ta
18-07-2009, 13:20
گوشی منم 5800 ئه

بخاطر سرعت و تاچ عالی، GPS ، شتاب سنج، Speaker و.. 10 میدم :31:

nokia_6253
18-07-2009, 14:11
چیزه جالبی نشده.فقط خیلی شیکه.LCD عالی هم داره.
N85=6/10

mr.arian
18-07-2009, 15:38
من نوكيا n-70 دارم و بهش 8 ميدم

dell2009
18-07-2009, 17:19
5800:
10 => فوق العاده ست

almamor
18-07-2009, 21:57
1100
10 از 10
ار ارتفاع 8 متر افتاد اخ نگفت

hadi_balaa
19-07-2009, 12:10
U600 داشتم . بهش 6 از 10 میدم به خاطر این ضعفها :
1 ـ به خاطر ضعف در نصب برنامه
2 ـ صدای ضعیف اسپیکر ( البته بسیار باکیفیت)
3 ـ ناخوانا شدن زیر نور آفتاب
4 ـ بهم ریخته نشان دادن فایل HTML فارسی ذخیره شده در حافظه گوشی .

esmail194
20-07-2009, 00:14
1100
10 از 10
ار ارتفاع 8 متر افتاد اخ نگفت

8متر کمه من بیشتر هم دیدم
چــــــــــــــــــــــــ ه میکنه ایــــــــــــــــــــن1100

jb.NY
21-07-2009, 20:50
بنده هم ويوتي
10/10
واقعا عاليه
مخصوصا در مورد تم بسيار انعطاف پذيره
عكاسيشم هم بد نيست اگه تنظيمات دستي اعمال بشه حتي ميتونه از كا 850 هم بهتر باشه
ولي فيلم برداريشم كه احتمالا ميدونين........حرف اول رو ميزنه
مخصوصا قابليت 120 فريمش خيلي باحاله........به درد كليپ درست كردن ميخوره(فيلم ميگيري بعد موقع پخش به حالت صحنه آهسته در مياد)
خلاصه راضيم

amir.ghermezete
21-07-2009, 23:00
n96من بهش 20 میدم فوق العادست.از دوربین تا صدا همه چیزش عالیه.

MMM52
22-07-2009, 17:42
من ان82 دارم و بهش نمره 9.75 میدم و اغراق نمیکنم و تنها اشکالش اینه که CYBER SHOT نداره ولی از بقیه امکاناتش راضیم بخصوص دوربینش که ان95 رو گذاشته تو جیبش!

danesh00
25-07-2009, 06:02
من 6120دارم که 2ماهه که خریدم
تو این مدت هم اصلا منو اضیت نکرده و کاملا اضش راضیم
- بهترین گوشی در رنج قیمتی 100 الی 200
cpuعالی
تنها مشکلی که این گوشی به نظر من داره دوربینشه

pooria_k2
25-07-2009, 16:18
n73 دو سال پیش بهش 9 میدادم ولی الان 6 چون خز شده!

Michael Ropy
25-07-2009, 17:31
من موتورولا E1000 دارم. بهش 5 میدم:

1.5 = دوربینش با اینکه 1.2 هست ولی از VGA بدتره!
1 = باتری ضعیف.
1 = برنامه خوریش خیلی مزخرفه!
1 = مشکل با ساپورت رم و جای بد رم.
0.5 = ضخامتش 23 میل هست!‍

در عوض کیپد خیلی راحتی دارهٰ ال سی دیه مناسبی داره (2.3 اینچ) و اینکه فلش ال ای دیش بدرد چراغ قوه میخوره (خیلی تاحالا کار منو راه انداخته!) و مهمتر اینکه خیلی پوست کلفته!

ali_mohammad1365
25-07-2009, 21:14
D900i نمره:7 (نسبت به قیمت)
دوربین 3
عکس:وضوح بالا ولی یه کمکی رنگ غیر طبیعی.البته تو نور کافی بهتر میشه.من عکسی گرفتم حجمش 1100 کیلو شده.کیفیت فوکوس عالی.فلاش هم داره که انگار نداره!!!
صدا:متوسط به پایین
برنامه خوری ضعیف
باتری هم ضعیف

dampayi
26-07-2009, 10:50
من 6120دارم که 2ماهه که خریدم
تو این مدت هم اصلا منو اضیت نکرده و کاملا اضش راضیم
- بهترین گوشی در رنج قیمتی 100 الی 200
cpuعالی
تنها مشکلی که این گوشی به نظر من داره دوربینشه
امتیاز چی شد پس؟

Ali_BlueBoy
26-07-2009, 13:17
سامسونگ دی 900 : 7.5
1. ال سی دیه عالی توی این رنج
2.درصد خزیت پایین...!!!
3.قدرت خروجیه هدفون عالی (البته هدفون خودش مضخرفه...)
4.برنامه تعطیل
6.سلطان فوکوس و مایکرو....(توی این زمینه ان 82 رو قورت میده...!!)
5.خر کار...

نوکیا ان 82 : 9
1.ساپورت نرم افزاری فوقالعده (به هیچی نه نمیگه..)
2.دوربین خوب...خصوصا فیلم برداریش و فلشش
3.کیبرد مضخرف
4.ال سی دیه ضابیت..!! (البته با هک خدا میشه...)
5.صدای با کیفیت ولی نسبتا ضعیف

امتیاز ها با توجه به قیمته ها

hadi_balaa
08-08-2009, 13:06
سامسونگ S7350 امتیاز 9 :
حدود یه ماهی میشه اینو گرفتم . آدم هر چی بیشتر باهاش کار میکنه بیشتر میفهمه سامسونگ چی زده !!
1 ـ صدای باکیفیت و قوی ( برعکس مدلهای دیگه سامسونگ که صدای با کیفیت اما ضعیفی دارن)
2 ـ پشتیبانی کامل از برنامه های جاوا
3 ـ LCD نسبتا بزرگ و فوق العاده با کیفیت
4 ـ کیفیت فیلمبرداری و عکسبرداری عالی (عکسهاش با اینکه دوربینش پنجه از C905 هشت مگاپیکسلی واضح تر و طبیعی تره وفیلمبرداری رو که دیگه نگم ... )
5 _`پشتیبانی از اکثر فرمتهای صوتی و تصویری با کیفیت ( WMV - DivX و ... )
6 ـ طراحی محشر به طوری که وقتی این گوشی رو دستتون بگیرید میفهمید من چی میگم !!
به نظر من با اینکه هیچ گوشی بی عیب نیست اما واقعا هیچ ایرادی به این گوشی نمیشه گرفت و تنها ایرادی که میشه ازش گرفت اینه که سیستم عامل نداره .

lovebehzad
16-08-2009, 10:54
منمn73دارم از100بهش 73 میدم ولی از حق نگزریم برای ما فقیر فقرها گوشیه مناسبیه فقط یه کم سلقون شده دلیلش تنوع گوشی های با امکانات بیشتر وهمه دست شدنشه

P A R S A
23-08-2009, 23:08
گوشی: 5800
8/10 (هشت از ده)

Bs_panzer
23-08-2009, 23:15
دو نمره هم برای خز بودنش دیگه ؟ :دی

B.i.r.i.y.a
24-08-2009, 11:55
به نظر من تنها مشکل p990 کم بودنه رمشه که البته مشکلی کوچیکی نیست. مثلاً اپرا مینیو باز میکنی میری یه آهنگ گوش کنی میبینی اپرا بسته شده:27:

درود به همه
منم p990 دارم و به نظر من اين مشكلات رو داره :
1. سرعتش پايينه (به دليل ضعيف بودن پردازندش)
2. رمش خيلي كمه (در بهترين شرايط يعني وقتي تازه گوشي رو روشن ميكني حدود 15MB در اختيار كاربره كه واقعا براي سيستم عامل UIQ3 كمه...)
3. GPS نداره...
4. كيبورد فارسي نداره (البته با هك ميشه راش انداخت)
5. مانيتورش 16 ميليون رنگ نيست...
6. وقتي Flip رو بسته باشه تقريبا نميتوني با گوشي كار خاصي انجام بدي كه اين خيلي خيلي بده...
7. ساعت و تاريخ sms هارو اشتباه ميزنه...
.
.
.
فكر كنم هنوزم مشكل داشته باشه كه فعلا يادم نمياد...
در كل بهش 8 ميدم چون فقط موارد 1 و 2 برام خيلي مهمه...

amir_70
05-09-2009, 14:15
خوب منم هیچی ندارم فعلآ
آقا این هیچه خیلی گوشی خفنیه
هر کاری بگی واست انجام میده
خلاصه گوشی من اسمش هیچه و از 10 بهش 11 میدم

البته گوشی بعدیم ایفونه بهش از 10 نمره نمیدم چون با این نمره هایی که شما ها دادید باید به گوشیم 100000000000000000000000000000000000000000 نمره بدم آقا فلانی 1100 داره بهش 8 میده
یارو امنیا داره بهش 9.5 میده
بابا ما سقف نمرمون 10 هست یعنی گوشی که 10 میگیره باید همه چیزش (توجه کنید همه چیزش ) در حد عالی باشه و اگه یکی 9.5 میگیره باید فقط یه سر معایب خیلی کوچیک داشته باشه
من به امنیا نمره 6.5 میدم
1 نمره به خاطر صفحه ضایعش
1 نمره به خاطر رام و رم پایینش
1 نمره به خاطر نداشتن صفحه کلید و خوانا نبودن زیر نور خورشید
0.5 به خاطر نصب نکردن تعدادی از بازی ها و یا فول اسکرین اجرا نکردنشون

و اما مرحوم x1 (گوشی قبلیم)

بهش از 10 نمره 7.5 میدم
1 نمره به خاطر جنس بدنه و دوربین نه چندان خوبش
1 نمره به خاطر صفحه کوچکش در مقایسه با هم رده ها و 0.5 نمره به خاطر وزن زیاد گوشی و cpu پایینش (باز نسبت به هم رده ها)

و اما n95
من بهش نمره 4 رو میدم
2 نمره به خاطر سیستم عاملش
1 نمره به خاطر اینکه رم نمیخوره و صفحش هم لمسی نیست
1 نمره هم به خاطر صفحه کلید ضایعش
0.5 نمره به خاطر عکسبرداری ضعیفش
0.5 نمره به خاطر اینکه اسم nokia روش نوشته شده
1 نمره به خاطر طراحی نه چندان خوب گوشی و هر بچه ی 2 ساله هم میگیری یه n95 داره

iphone
من بهش نمره 9.9999999999999 از 10 میدم
همه چی داره
اون 0.0000000000001 هم به خاطر اینکه تو ایران نمیشه از تمام مزایاش استفاده کرد

prince72
05-09-2009, 14:50
من ان 82 دارم واز 10 بهش 10 میدم..
خداوکیلی گوشی به این شاخی از هر نظر کی دیده؟؟؟؟
290 تومن بده بهترین امکانات رو بگیر به خصوص دوربین که مخ خیلی ها رو تیلیت میکنه.......

.SA33D.
05-09-2009, 15:14
6220 C
بخاطر این ضعفها >> جک 2.5 و اسپیکر تک باند و lcd 2.4 و نداشتن شتابسنج و طراحی تکراریش بهش 8 میدم.
البته یه کمبودهای دیگه هم هست که به کارم نمیاد. اما درکل با توجه به قیمتش گوشی خوبیه.

SAH-IE
27-10-2009, 11:05
منم 1202 دارم.

بهش نمره 1.25 از 10 میدم.:46:

0.25 برای اینکه میشه باش صحبت کرد
0.25 برا اینکه میشه باش SMS داد
0.25 برا اینکه صفحش زیر نور خورشید خواناست
0.25 برا اینکه باتریش دوام داره
0.25 برا اینکه 29تومن خریدمش

MET237404
27-10-2009, 17:13
تا اینجا به n86 کسی نمره نداده من n86 دارم

نمره من به n86 از 10 نمره 8.5 هست .به خاطر طراحی بد کشویی .و نداشتن دو تا امکان در منو های گوشی .یکی تو تقویم که نمیشه برا تمام مثلا شنبه ها کاری رو یا آوری کنی .چون باید تمام شنبه های سال رو دونه دونه تعریف کنی .گوشی قبلیم میتونستم از گزینه repeat استفاده کنم. و دوم اینکه نمیتونی فقط اطلاعات یا عکسهای داخل مموری کارت رو ببینی.حتما باید از explorer استفاده کنی در غیر اینصورت تمام مثلا عکسهای گوشیو مموری رو با هم نشون میده .

حالا مزایا و معایب گوشی رو از نظر خودم میگم

قبل هر چیز این رو بدونید هر کسی نظر شخصی خودشو در مورد گوشی میده که ممکنه از یه چیزگوشی خوشش بیاد که شما دوست ندارید.من خودم یکسال روی همه گوشی ها تحقیق کردم تا گوشی که مورد پسند م باشه رو بخرم.
شرایط مورد نظر من این گزینه ها بود
ترانسفر fm – رادیو –حداقل 5 مگاپیکسل دوربین- کشویی – لمسی نباشه- عمر باطری حداقل یکروز-gps –کیبرد راحت- مموری کارت– cpu –بازی زیاد برام مهم نبود.

بعضی ها روی دوربین حساسیت زیاد دارن که اصلا منطقی نیست . یه عکس 5 مگا پیکسلی بقدری کیفیت داره که هرکسی رو راضی میکنه .حالا یکی دنبال 12 مگا پیکسلی نمیدونم چی ازش میخواد.
بازی ها هم که عمر کیبرد –گرافیک –باطری – مموری - lcd رو کم میکنه و عمر آدم رو هم پوچ ...!!

این گوشی با توجه به وزن تقریبا 150 گرمی تو دست بقد ری خوب و راحت و خوشدست هست که واقعا لذت بخشه.
قاب پشتی اثر انگشت نمیمونه ولی روی lcd و نوار به ظاهر فلزی دورش اثر انگشت میمونه افتضاح. رنگ هیچ قسمتی از بدنه هم به مرور زمان پاک نمیشه.جنس بدنه و قاب خیلی خوب هست.
کشویی درحالت باز به هیچ وجه لقی نداره .فقط در حالت بسته اگر باهاش ور بری کمی لقی رو نشون میده که حین کار کردن اصلا محسوس نیست .ولی از بغل که به گوشی نگاه کنید کمی فاصله بین کشویی و گوشی وجود داره که من هیچ خوشم نیومد.
کلیدها از جنس بسیار خوب و کارآیی خیلی خوب .ولی کلیدهای c و دوکلید چپ و راست زیر lcd به صورت عمودی هستند که کار با اونها مشکله و لی با گذشت زمان عادت میکنید.اما گوشی در حالت بازی یا landscape (افقی) این کلید ها بسیار کارا و آسان استفاده میشوند.
کلید جهت نما هم به خوبی کار میکنه.
فیلمبرداری و عکسبرداری در نور خورشید بی نظیره(همتا نداره .آینه..!!) ولی در اتاق یا محل کار که فضا سرپوشیده و بدون نور یا نور کم هست عکسها کمی تاریک تر نسبت به 8910 سامیونگ گرفته میشه .در تاریکی مطلق هم با فلاش جزئیات رو را از فاصله 3 یا 4 متری نشان میدهد( اگر بعد از عکس زوم کنید). در تاریکی بسیار عالی عکس میگیره .بدلیل اینکه WIDE عکس میگیره تصویر دورتر به نظر میاد.قابلیت تنظیم اتوماتیک یا به صورت تنظیم شخصی داره تو عکسبرداری یا فیلمبرداری.در حالت فیلمبرداری هم می شود با فلاش فیلم گرفت .
صدا روی فیلمبرداری باکیفیت از فاصله 4 متری خیلی خوب و بدون نقص و تصویر فیلمبرداری هم خیلی خوب و راضی کننده هست ولی اگر خیلی زیاد زوم کنید کمی تصویر تیره تر میشود.منظورم از تیره تر شدن یعنی کمی به قهوه ای کمرنگ متمایل میشود.
تصویر lcd زیر نور خورشید صفر مطلق .به زحمت چیزی دیده میشود. شکل و رنگ منو ها با کیفیت و قشنگ هستند.
ترانسفر fm بیشتر از 1.5 متر فاصله با رادیو دچار نویز میشود ولی زیر 1 متر بدون نقص کار میکنه.
صدای طرف مقابل از گوشی کمی بم ولی واضح به نظر میرسه.ولی صدای شما حین صحبت با کیفیت میباشد.
Gps کمتر از 2 دقیقه با ماهواره ارتباط برقرار میکنه .و تصویر نقشه به حالت افقی هم نمایش داده میشود.(شتاب سنج در حالت gps کار میکنه).
سرعت اینترنت از کامپیوتر خونه سریعتر هست.
برای من فکر میکنم باطریش جنس خوب نیست .چون حد اکثر 20 ساعت شارژش خالی میشود .البته فیلمبرداری . عکسبرداری و نصب برنامه اجرای بازی .هر کدام به مدت تقریبی 2 دقیقه یا کمی بیشتر هم انجام میدهم..- در عرض یک ساعت ونیم باطری تخلیه شده .کاملا شارژ میشود.با usb هم شارژ میشود.
ورژن گوشی من 11.04 هست ولی فکر کنم نیاز به آپدیت مجدد یا ریست داره .چون وقتی چند بار کشویی لنز دوربین رو باز میکنم و عکس میگیرم و چند بار این کار رو انجام بدم خصوصا اگر حالت فیلمبرداری یا عکسبرداری رو تغییر بدم روی دوربین دوم و برعکس .
دوربین گوشی هنگ میکنه .ولی کلیه کار های دیگه گوشی خوب انجام میشه .فقط دوربین ازکار میفته .که با ریست یا آپدیت مجدد حل میشه.

سرعت باز شدن منوها یا اجرای برنامه ها بستگی به میزان پر شدن حافظه تغییر میکنه .
در اکثر موارد ورود به منو ها و اجرای آنها بدون وقفه انجام میشه.

در قسمت گالری حالت نشان دادن عکسها به صورت دایره ای هست و من نتونستم این حالت رو عوض کنم . از این حالت خوشم هم نمیاد .اگر راهی داره به من بگید.
یکی از مشکلات من با این گوشی این بود که برای ورود به مموری کارت جای خاصی یا گزینه ای نداره .من از اکسپلورر استفاده میکنم تا وارد مموری کارت بشم.اگر راهی داره به من بگید.

مثلا من نمیتونم فقط عکسهای داخل گوشی یا فقط عکسهای داخل مموری کارت رو نگاه کنم.همه عکسها و هر فایلی که با پسوند مثلا jpg باشه رو نشون میده .اکر وارد گزینه َALL توی گالری برید.تو گزینه های دیگه هم جایی وجود نداره که عکسهای مموری رو فقط نشون بده (اینجاش خیلی بده )اگر راهی بود به من هم بگید.
توی calendar که من خیلی باهاش کار میکنم نمشود یک پیغامی رو که ثبت شده در ساعتی خاصی یادآوری کنه رو نمیشه به روز دیگه ای move داد .حتما باید تاریخ پیغام رو به اون روز تغییر بدیم. یا اگر کار رو بخواهیم هر سه شنبه به ما یادآوری کنه باید تمام سه شنبه ها رو دونه دونه تعریف کنیم.(خیلی بده).

در کل این گوشی برای کسی که ازش خوشش اومده ولی میترسه مشکل داشته باشه
توصیه میکنم حتما بخره ولی با قطعات اصلی نه تقلبی .از یه جای معتبر خرید کنه .
گوشیش حرف نداره .بقیه جاها دوربین رو مقایسه میکنن و خیلی چیزای دیگه .اینا همه بافته خیالات کاربران هستش .چون همینی که هستش بسیار عالی هست .و خواسته شما رو برآورده میکنه .مگر دنبال گوشی باشید که شرایط گفته شده در چند خط اول را نداشته باشه .

کلید منو به صورت مداوم هر 5 ثانیه به 5 ثانیه با نور سفیدی روشن میشود و خاموش میشود خیلی ملایم .در شب جای گوشی رو نشان میده که راحت پیداش کنی.

صدای گوشی خیلی بلند هست .به طوری که صدای زنگ گوشیم رو رو 40% صدا تنظیم کردم .استفاده از کلید ولوم راحت هست.

رادیو بدون مشکل کار میکنه .
تو قسمت contact هر چی بخوای هست .هر طور که بخوای میتونی تنظیم کنی.
در مورد پایه ای که روی دوربین قرار دارد .باید بقدری مواظب باشی که یه بار نشکنه خیلی ظریف هست.
در پوش پشت گوشی راحت باز و بسته میشه. دیگه نمیدونم در مورد چیش باید صحبت کنم
ولی اگه سوال داشتید ایمیل بدید

اگر مفید بود لطفا تشکر یادت نره .ممنونم

Mahdi_ezzati@gawab.com

merikh_merikh
27-10-2009, 21:52
خوب منم هیچی ندارم فعلآ
آقا این هیچه خیلی گوشی خفنیه
هر کاری بگی واست انجام میده
خلاصه گوشی من اسمش هیچه و از 10 بهش 11 میدم

البته گوشی بعدیم ایفونه بهش از 10 نمره نمیدم چون با این نمره هایی که شما ها دادید باید به گوشیم 100000000000000000000000000000000000000000 نمره بدم آقا فلانی 1100 داره بهش 8 میده
یارو امنیا داره بهش 9.5 میده
بابا ما سقف نمرمون 10 هست یعنی گوشی که 10 میگیره باید همه چیزش (توجه کنید همه چیزش ) در حد عالی باشه و اگه یکی 9.5 میگیره باید فقط یه سر معایب خیلی کوچیک داشته باشه
من به امنیا نمره 6.5 میدم
1 نمره به خاطر صفحه ضایعش
1 نمره به خاطر رام و رم پایینش
1 نمره به خاطر نداشتن صفحه کلید و خوانا نبودن زیر نور خورشید
0.5 به خاطر نصب نکردن تعدادی از بازی ها و یا فول اسکرین اجرا نکردنشون

و اما مرحوم x1 (گوشی قبلیم)

بهش از 10 نمره 7.5 میدم
1 نمره به خاطر جنس بدنه و دوربین نه چندان خوبش
1 نمره به خاطر صفحه کوچکش در مقایسه با هم رده ها و 0.5 نمره به خاطر وزن زیاد گوشی و cpu پایینش (باز نسبت به هم رده ها)

و اما n95
من بهش نمره 4 رو میدم
2 نمره به خاطر سیستم عاملش
1 نمره به خاطر اینکه رم نمیخوره و صفحش هم لمسی نیست
1 نمره هم به خاطر صفحه کلید ضایعش
0.5 نمره به خاطر عکسبرداری ضعیفش
0.5 نمره به خاطر اینکه اسم nokia روش نوشته شده
1 نمره به خاطر طراحی نه چندان خوب گوشی و هر بچه ی 2 ساله هم میگیری یه n95 داره

iphone
من بهش نمره 9.9999999999999 از 10 میدم
همه چی داره
اون 0.0000000000001 هم به خاطر اینکه تو ایران نمیشه از تمام مزایاش استفاده کرد
دوست عزيز دوستان به گوشي ها بر اساس نيازي که دارن نمره ميدن و نمرات براساس نياز دوستان داده شده.
دوستان هم اگه لطف کنن که نيازهاي اصليشونو بگن بهتره تا همه متوجه بشن که شما با چه نياز و هدفي گوشي مورد نظر را خريدين و بر چه اساس امتياز دادين.
اين طوري تاپيک هم بهتر ميشه.
تشکر.

mr_khodaei2008
28-10-2009, 17:42
یمن N86 دارم واز 10 نمرع بهش 9 میدم

Hamed Shams
30-10-2009, 13:45
Nokia 6730 Classic
9 از 10 :31:

!@#$%^&*()
30-10-2009, 21:01
6500silde
:دی

5/9
معایب:
نداشتن سیستم عامل
صفحه نمایش کوچیک(2/2اینچ)
داشتن دوربین 2/3

مزایا:
سادگی و زیبایی(نظر خودم)
با اینکه دووربینش 2/3 ه....ولی خیلی با کیفیته...

hamed_bijari
30-10-2009, 23:33
6500silde
:دی

5/9
معایب:
نداشتن سیستم عامل
صفحه نمایش کوچیک(2/2اینچ)
داشتن دوربین 2/3

معایب:
سادگی و زیبایی(نظر خودم)
با اینکه دووربینش 2/3 ه....ولی خیلی با کیفیته...

معایب :
سادگی و زیبایی !!!
دوربین با کیفیت !!!
:18:

milad_gasemi
30-10-2009, 23:47
منم به گوشیم 9 میدم
گوشی من 6120 کلاسیک هستش تقریبا سیستمش عینا 5700 و n95 هستش.ایرادی که داره ویبرش بعضی وقتا قطع میشه.

mr_rayan
31-10-2009, 00:21
من آیفون 3gs دارم از 10 بهش 9 میدم.
اون یه نمره هم فقط بخاطر اینکه الان دوربین 12 تو بازاره و این دوربینش 3 هستش.
ولی تو بقیه موارد خیلی باهاش حال می کنم.

Sasan Info
31-10-2009, 01:08
من به 6600 اسلاید نمره 8 از 10 میدم
با اینکه یه سری مشکلات کوچیک داره اما خیلی گوشی خوبی برا من بوده

به 6600i اسلاید هم نمره 9 از 10 میدم
چون آپدیت شده 6600 اسلاید هستش و باگ های زیادی درش برطرف شده و خیلی بهتر شده

ممنون

saman65
31-10-2009, 05:26
Iphone 3GS
از 10 بهش 8 و نیم میدم.
الان دیگه ال سی دی کمتر از 4 فاز نمیده : دی
رزولوشنش هم باس بیشتر از اینها باشه...

soroush20
31-10-2009, 09:59
سلام به همگي
من ان86 دارم وقتي خريده بودمش از يه چيزاييش مثل اف ام ترنسميترش و... ناراضي بودم آخه كار نميكرد.
حالا ابعد از 1 آپديت خيلي بهتر شده ومن الان ازش خيلي راضيم.
نمره 9 واسه اين گوشي خوبه.

TR4NC3
01-11-2009, 20:55
من م N86 دارم بهش 7 میدم ...

هنگ + ظاهر نه چندان دل چسب + LCD یش هم برای من کوچیکه ... = 3 نمره کم :دی

pulp_152
02-11-2009, 01:09
منم به 8300 از 10 نسبت به قیمت 10 و نسبت به تمام گوشی ها بدون توجه به قیمت 8 میدم ...

PHYSICST
04-11-2009, 14:35
من به گوشی l6 motorola نمره 8.5میدم واقعا خوب بود بیچاره 3سال واسم کارکرد اماحیف کهsms فارسی نمی خوند و رم هم نمی خورد ولی درمقابل ضربه خیلی خیلی محکم بود:46:

حالا هم که k800 دارم خیلی راضیم خداحفظش کنه البته به بدنه موتورولا نمی رسه به اینم 8 میدم:27:

معرق
05-11-2009, 06:30
w810 گوشی منه
بهش 9 می دم
خود گوشی که هیچی - خاطراتی که باهاش داشتم برام خیلی ارزشمندتره
یادش(گوشی و خاطره) به خیر

اما یه جا جام گذاشت و اون موقعی بود که به کامپیوتر وصلش کردم و بعد دیگه بالا نیومد

key_1
06-11-2009, 00:32
منم سامسونگ i8910 HD دارم
از 10 بش 9.99 میدم !
0.01 هم به خاطر نبودن زیاد بازی و نرم افزار !!!:10:

khozestaniam
06-11-2009, 20:25
diamond 2 رو من بهش 9 میدم بخاطر فیلمبرداری و صدای ضعیفش به جز اینا عمرن عیبی داشته باشه

kam2000
19-11-2009, 17:57
6220نوکیا
گوشی خوب بی دردسریه من 10 میدم
یو600 قبلا داشتم
فاجعس فقط قیافه داره 2 میدم کلا هی خراب میشه باید فلشش کنی هیچیم روش نصب نمیشه اما نمیدونم چراهنوزم دوسش دارم:40:

Mohammad_Ahrari
19-11-2009, 18:07
منم گوشی های مختلفی داشتم اما میخوام در مورد e65 م صحبت کنم: درسته دوربین خوبی نداشت ولی گوشی خوش دست و بی دردسری بود و واقعا من 2سال داشتمش و همیشه ازش به نیکی یاد میکردم...حالا هم w595 دارم(فعلا)گوشی بدی نیست اما اگر به کسی بر نمیخوره من از سونی اریکسون خوشم نمیاد و تازگی ها فقط عشق سامسونگ و آیفونم...

به e65 از 10 واقعا 9.5 میدم ...به آیپادم از 10 نمره 10 میدم

Michael Ropy
19-11-2009, 21:00
من تو اون 16 روزی که کوکی خدا بیامرز رو داشتم :دی خیلی ازش راضی بودم. بهش 9.5 میدم: نیم تا بخاطر محدودیت نرم افزاریش...:5:

RaS0oL.M
19-11-2009, 23:57
منم به w580 خودم 9.6 میدم.:10:

Ghazal.
12-01-2010, 20:52
W580:
سلام
من به گوشیم10میدم.
امکانات خیلی خوبی داره درواقع ازهمه نظرعالیه

Vamp!r3
12-01-2010, 22:10
KP500 Cookie :

یکی از بهترین گوشی های بازار در رنج خودش........بهش 9 میدم.........0.5 به خاطر کیفیت صفحه نمایشش (برا من حد اقل).......0.5 هم به خاطر ظرافتش (بخوره زمین فرت!)......

در کل خیلی خیلی ازش راضیم.......

joe_satriani
12-01-2010, 22:25
من n93i. از 10 بهش 9.5 ميدم. واقعا عاليه و راضيم ازش!! 2 ساله آخ نگفته خدايي

Microsoft24
04-02-2010, 02:31
این انجمن موبایل هم برا خودش داستانی شده ها!:10:

دیگه اینجوریش رو ندیده بودم!:46:

جالبه!:5::8:

خب منم به آیفون 3G S خودم از 10 ، 10 میدم!

چرا؟
این رو کسایی می فهمند  ، که یا برنامه نویسند (البته در مک!)! و یا با آیفون زندگی کردند! نمی گم با آیفون کارکردند!(این دو تا خیلی باهم فرق میکنه!)

تازه من سیر تکامل گوشی هام اینجوریه :iPhone 2G -- > iPhone 3G -- > iPhone 3G S

جالبه نه؟؟؟ راستش برای خودمم جالبه!

خوب مثل اینکه زیادی حرف زدم!
بیخیال!

موفق باشید!

Michael Ropy
04-02-2010, 16:28
برادر ما اینجا نیومدیم بهترین گوشی سال رو بررسی کنیم یا اینکه بگیم کدوم گوشی بهترینه! :دی

فقط هرکسی به گوشی ای که داره (میخواد 1100 باشه یا میخواد HD2 باشه! :دی) یه امتیاز بده که نشون بده گوشیش چقدر کارش رو راه میندازه....ممکنه یکی نمی خواد بیشتر از 110 خرج کنه بعد 5130 کارشو راه میندازه (یعنی بیش از اون کار نداره) خوب از گوشیش خیلی راضیه (بقیه پولش رو هم میذاره تو جیبش! :دی)......

مسئله ی Price/Performance رو هیچگاه تو هیچ معامله ای فراموش نکنید! بابت پولی که میدید چه گیرتون میاد؟!

pooria.rio
09-02-2010, 23:25
LG KC910 RENIOR

من با توجه به خواسته هایی که از گوشی دارم بهش 9 میدم
معایب :
1-تاچ نه چندان جالب
2-بعضی مواقع اذبت کردن واسه نصب برنامه

مزایا
1-WIFI
2-GPS
3-دوربین عالی
4-اینترفیس فوق العاده روون وکارا
5-باطری خوب
:11:

Oracle_Eldorado
10-02-2010, 09:38
سلام .
گوشی من Nokia 5800 Xpress Music
من از 10 بهش 9 میدم .
اون هم به خاطر دوربین نسبتا ضعیف و نداشتن FM Transmiter
وگرنه همه چی این گوشی عالیه .
کیفیت صدا
کیفیت تصویر
GPS
و ...
کلا از خریدش خیلی راضیم .

sasan816
10-02-2010, 11:05
من n96 دارم از 20 بهش 18.5 میدم
دلیلشم:عدم وجود پوشش لنز دوربین، عمر باتری نسبتا کم، عدم امکان شارژ به وسیله درگاه USB، عدم امکان ویرایش پرونده‌های آفیس

ramin1988
10-02-2010, 11:20
اینم گوشی من samsung m8800 pixon

10 ---- 8

دوربین 8 = خیلی عالی
صدا = خوب
باطری = خوب

در کل گوشیه خوبیه :31:

9vin
10-02-2010, 11:25
من lg bl40 دارم (شکلات 2)

از همه لحاظ اوکی هستش ونمرش از:11: 10 ..... 10 :11:

dampayi
10-02-2010, 12:18
سلام بر دوستان مهربووون :دی

گوشیه من دایموند 1 هست ولی چون به تازگی خریدم شاید نمرم زیاد واقعی نباشه به هر حال :
به خاطر عالی نبودن رزولوشنش( 640*480 ) vga و رام نسبتا کمش (256) 0.5 نمره کم می کنم !
به خاطر نداشتن جک 3.5 هدفون هم 0.5 نمره کم می کنم
مشکل دیگه ای به نظرم نمی رسه
از نظر مزایا هم می شه به طراحیه فوق العادش (به نظر من ) ، 4 گیگ حافظه داخلی ، agps ، wlan ، ویندوز موبایل 6.1 ، touch flo وباتری خوب (نسبت به پاکت پی سی ها) و... اشاره کرد
راستی به نظر من زیاد تاچش قوی نیست (البته همه تقریبا با این موضوع مخالفن :دی ) و تعداد رنگش هم 65000 تاست که خب کمه ولی اصلال محسوس نیست ! به خاطر این دو مورد هم 0.25 کم می کنم ...

پس در کل نمرش شد 8.75 :دی

موفق باشید
.................................................. ..
ویرایش :
راستی صداش هم خیلی ضعیفه (ولی کیفیت قابل قبولی داره ) هدفون خودش فوق العاده بود .....به خاط این هم 0.25
پس شد 8.5

trane2sfc
10-02-2010, 15:52
سلام. به نظر من n78کامل ترین گوشیه.
fm transmiterداره که خیلی باحاله و سیستم عاملش هم که بیشترین برنامه ها براش نوشته می شه agpsهم داره و لنز دوربینش crl zeissهست که البته ازn73 خیلی قوی تره و در عرصه ارتباطات بی سیم خیلی موفق بوده تازه بسیار ارزون هست و سرعتش عالیه.خیلی ها از کیبوردش انتقاد می کنن،اما زود میشه بهش عادت کرد

Michael Ropy
12-02-2010, 20:42
من گوشیم ویوتی اسمارت هست.....بهش 9 میدم از 10.....به خاطر دوربین ازش یه نمره کم میکنم....چون مثل رنوار نیست! :دی غیر از این مورد خیلی ازش راضیم، اینترفیس عالی! صدای عالی! تاچ و صفحه عالی!

پی نوشت: در مورد باتریش زود قضاوت کردم، باتریش با استفاده ی من بین 3 تا 5 روز دووم میاره....که برای من مناسبه....:8:

diyukis
13-02-2010, 19:02
بابا شماها چقدر جیگر دارین پول واسه گوشی موبایل می دیدی؟خیلی دلتون گندستاااا.بی خیال.بیشترین پولی که دادم واسه گوشی 30000 تومن بود اونم 1200.خیلی هم راضیم.چون میشه ازش به عنوان وسیله دفاعی هم استفاده کرد.بعدشم اون چراغش منو کشته.

AryanLand
19-02-2010, 01:03
سلام بر دوستان مهربووون :دی

گوشیه من دایموند 1 هست ولی چون به تازگی خریدم شاید نمرم زیاد واقعی نباشه به هر حال :
به خاطر عالی نبودن رزولوشنش( 640*480 ) vga و رام نسبتا کمش (256) 0.5 نمره کم می کنم !
به خاطر نداشتن جک 3.5 هدفون هم 0.5 نمره کم می کنم
مشکل دیگه ای به نظرم نمی رسه
از نظر مزایا هم می شه به طراحیه فوق العادش (به نظر من ) ، 4 گیگ حافظه داخلی ، agps ، wlan ، ویندوز موبایل 6.1 ، touch flo وباتری خوب (نسبت به پاکت پی سی ها) و... اشاره کرد
راستی به نظر من زیاد تاچش قوی نیست (البته همه تقریبا با این موضوع مخالفن :دی ) و تعداد رنگش هم 65000 تاست که خب کمه ولی اصلال محسوس نیست ! به خاطر این دو مورد هم 0.25 کم می کنم ...

پس در کل نمرش شد 8.75 :دی

موفق باشید
.................................................. ..
ویرایش :
راستی صداش هم خیلی ضعیفه (ولی کیفیت قابل قبولی داره ) هدفون خودش فوق العاده بود .....به خاط این هم 0.25
پس شد 8.5

سلام.

آقا این باطریش که میفرمایید خوبه که ضعیفترین باطری تو تمام پاکت پی سی هاست تا جایی که خود HTC هم به این مورد اعتراف کرد و واسش باطری دوبل داد تو بازار.:31::11:

majid_potter7
21-02-2010, 10:34
6220 دارم......خيلي خيلي راضيم..نمره 7 هم ميدم...اگه وايرلس داشت 9 ميشد...

kantona07
26-03-2010, 11:17
درود بر دوستان

من N 95-8 GBدارم ، امتیازاته خوی داره 1.صفحه نمایش با اندازه مناسب ، 16.000.000 رنگ ، حافظه مناسب ، سرعت پردازنده ،

256 مگاهرتز ، دکمه های مناسب برای پیام ، من الان حدود 20 نرم افزار ، 15 بازی جاوا و 5 بازی N GAGE دارم ، 1 فیلم کامل با

فرمت MP4 دارم (Up In The Air جرج کلونی) ، و 1 روزو 12 ساعت اهنگ دارم ، با این همه هنوز یک بار هم هنگ یا ری استار

نکرده البته از تولیده قدیمیش هستش ، انتی ویروس نت کویین هم روش نصب کردم ، تا دلون هم بخواد عکس دارم ، شک نکنید

تو مدل های N بهترینه :11:

هرگز در مسیر پیموده شده گام برندارید،زیرا این راه تنها به همان جایی میرسد که دیگران رسیده اند

Anonymous13
06-04-2010, 09:04
moto zn5 داشتم بهش از 100 نمره 90 میدم . خیلی گوشی با حالی بود
الانsamsung corby دارم . از 100 بهش 70 میدم اونم فقط به خاطر صفحه لمسیش /
به زودی میلستون یا backflip میگیرم :31::40:
بازگشت به موتورولا :11:

arash.fatahi
29-04-2010, 22:52
5800: از 10 نمره 6 میدم.
کیفیت صدا : خوب
بلندی صدا : معمولی
:کیفیت دوربین : بد نیست
: زیبایی : خوب
در کل نسبت به قیمت کمش خوبه.

AMIR REZAs
30-04-2010, 09:44
N81: از 10 نمره 7 میدم.
کیفیت صدا : بد نیست.
بلندی صدا : خوب.
کیفیت دوربین : به نسبت 2مگاپیکسل بودن عالیه.
زیبایی : فوق العاده.
در کل مخصوصا به دلیل نصب انگیج و.... خیلی خوبه.:46:

shahin_100
06-07-2010, 14:12
من W910 دارم . ازش راضي هستم بهش 8.5 از 10 ميدم
-0.5 نمره به خاطر اينكه دكمه هاش كوچيك هست و يكم كار كردن باهاش سخته
-0.5 نمره به خاطر اينكه بعضي وقت ها هنگ مي كنه
-0.5 نمره هم به خاطر صداي ضعيفش هست

RaS0oL.M
06-07-2010, 15:08
جت 8.................

a.z.p.z
06-07-2010, 15:12
t650 ...... 6.9

به خاطر صدا و کیفیت و بلندی صدا به خاطر دوربین و طراحی دکمه ها و طراحی دوربین و صفحه نمایش ...

mahroo_z1
16-07-2010, 13:11
لطفا پاک شود.............................

136209
22-07-2010, 21:41
من ان 97 داشتم که فروختمش
از 10 هم بهش از نظر ظاهر 8 میدم اما از نظر باطن 4 بیشتر بهش نمی دم

Pami
22-07-2010, 22:12
LG KE990 Viewty

ظاهر : 8/10
عکسبرداری : 7/10
فیلمبرداری : 9/10
صدا : 9/10
تاچ : 4/10
باتری : 4/10
آنتن دهی : 10/10
ساپورت و برنامه : 7/10

کیفیت کلی ساخت : 8/10

Reza Razor
22-07-2010, 23:42
گوشیه قبلیم الجی ویوتی :
طراحی 8/10
کارایی 6/10
دوربین 9/10
تاچ 4/10
سیستم عامل 2/10
باتری 3/10

گوشی فعلیم نوکیا 5530 :
طراحی 7/10
کارایی 8/10
دوربین 7/10
تاچ 9/10
سیستم عامل 8/10
باتری 8/10

maziarzar
23-07-2010, 11:57
nokia5700
من از 10بهش 9.5 میدم صداش که حرف نداره فقط حیف که وایرلس وجی پی اس نداره
نوکیا6220کلاسیک
من از 10بهش 7 میدم واقعا باتریش ضعیفه وصفحه کلیدش که دیگه نگو ونپرس اما دوربین عالیه
صداش هم همینطور خیلی واضح وبلنده

santamove
23-07-2010, 12:42
من به گوشی های خودم با توجه به پارامتر های زیر از 10 امتیاز میدم:
دیزاین،کیفیت ساخت،اینترفیس،آنتن دهی،باتری،کارایی،سرعت،صدا ،دوربین نمره می دم.
من گوشی های زیادی داشتم تا حالا،ولی با گوشی های زیر زیاد تو دستم بودن!
نوکیا:
6120classic
این گوشی هوشمند!،با وجود این که در زمان خودش امکانات خوبی رو تو ظاهر رژیمی اش جا داده بود نظر منو جلب کرد،ولی خیلی از گوشی های اون زمان سونی اریکسون عقب بود،در کل زیاد ازش خوشم نیومد و از سیمبیان متنفر شدم و این تنفر تا الان ادامه دارد!
دیزاین:6
کیفیت ساخت:6
اینترفیس:6
آنتن دهی:8
باتری:6
کارایی:6
سرعت:6
صدا:5
دوربین:3
8800
گوشی فعلی خودم،کاملا ساخته شده از فلزهای مرغوبو چگالترین و با کیفیت ترین گوشی جهان! ولی علی رغم مکانیزم عالی اسلایدش در باطنش هیچی نداره!!! جز یه شتابسنج که منم خاموشش کردم...
دیزاین:9
کیفیت ساخت:10
اینترفیس:3
آنتن دهی:4
باتری:5
کارایی:5
سرعت:5
صدا:5
دوربین:2

سونی اریکسون:
W700
من با این گوشی چشم بسته هرکاری می کردم،کلا گوشی ارگونومیکالی بود،ولی زیادی تو دست مردم بود!!!منم که دوست دارم چیزای تکی داشته باشم ردش کردم رفت،با وجود این که باهاش خیلی راحت بودم
کیفیت ساخت:5.5
اینترفیس:6
آنتن دهی:6
باتری:8
کارایی:7
سرعت:6
صدا:6
دوربین:3
K800
گوشی باکیفیتی که مثل مور و ملخ در برهه ای از زمان فروخته شد دوربینی بسیار عالی که اگه با فتوشاپ شارپنس عکسارو افزایش می دادید، دهنتون وا می موند ، ولی صدایی ضعیف داشت و در کل ازش راضی بودم،به دلیل اپیدیمی شدن میان مردم فروختمش....
کیفیت ساخت:7.5
اینترفیس:5
آنتن دهی:7
باتری:7
کارایی:7
سرعت:6.5
صدا:4
دوربین:5
اچ تی سی:
Touch diamond
مضخرفترین گوشی،کلا یه فید بک منفی از گوشی های لمسی و برند htcرو ذهنم گذاشت،
کیفیت ساخت:5
اینترفیس:2
آنتن دهی:3
باتری:3
کارایی:4
سرعت:3
صدا:3
دوربین:1
اگه بخوام گوشی بخرم،اول می رم سراغ سونی اریکسون و بعد نوکیا،سراغ برندهای دیگه نمی رم،با سامسونگ و موتورولا زیاد کار نکردم،یه مدتی هم یه گوشی ارزون قیمت ال جی داشتم که منو دیوونه کرد و اصلا سراغ این برند هم نمی رم.

من عاشق سونی هستم،

LiverBarca
24-07-2010, 23:33
من اولش 6600 داشتم که بهش 5 میدم به خاطر هنگهای زیاد و کیفیت کم دوربینش...
بعدش نزول کردم شد 1100 که بهش 9 میدم چون واقعآ گوشی خوبی بود...
تا چند وقت پیش هم یکی از این k900 tv ها داشتم که:
به صداش 10 میدم عالی بود ...به دوربین عکاسیش 2 و فیلمبرداریش 1 میدم...به تلوزیونش هم 9 میدم...همه چیز این گوشی خوب بود به غیر دوربینش و سرعت کمش...در کل بهش 6 میدم...

fariborz_1
26-07-2010, 17:02
من s8000 سامسونگ جت دارم
بهش از 10 هفت ميدم
اگه مشكل محدوديت اس ام اس بر طرف ميشد
و سيستم عامل داشت فقط نمرش 10 بود

kiarash3500
27-07-2010, 14:03
به نظرتون به 6220 چه نمره ای باید داد؟

dampayi
27-07-2010, 14:24
به نظرتون به 6220 چه نمره ای باید داد؟

4 تاپست بالاتر !!!

نوکیا6220کلاسیک
من از 10بهش 7 میدم واقعا باتریش ضعیفه وصفحه کلیدش که دیگه نگو ونپرس اما دوربین عالیه
صداش هم همینطور خیلی واضح وبلنده

mmiladd
27-07-2010, 14:34
6720.. خوبه ؛ راضیم.. از 10 بهش 7 میدم.. ضعفش اینه که اینفرارد نداره و وایرلس..

خیلی خوش دسته و خیلی راحت میشه باهاش تایپ کرد..

kantona07
27-07-2010, 14:42
درود بر دوستان

من یه سامسونگ 8310 اومنیا دارم امکاناته خوبی داره .صفحه نمایش 16 میلیون رنگ OLED.فرمت های تصویری زیادی پخش میکنه

Divix.Mp4 و....16 گیگ حهفظه داخلی ارتقاء تا 32 گیگ داره.پردازندش یه نموره ضعیفه 600 مگاهرتز.خروجی TV داره دوربینش هم

خوبه امتیازش هم از 10 بی انصافی نباشه 8 میتونه باشه تازه خوش تیپم هستش

دنیای این روزهای من هم قد تنپوشم شده

A.M.D.D.E.V.I.L
27-07-2010, 14:46
n 82
کلا مزخرف
همه ی ویروس ها روش به راحتی اجرا میشن
کیفیت صوتیش آشغاله
شارژ کم میخوره
کلا امتیاز 6.5 میدم از 10

Lord007
28-07-2010, 16:42
I8910 بهش 7.5 میدم.

s_sarvi
28-07-2010, 21:30
n85
من 9 میدم بهش چون عالیه

dampayi
29-07-2010, 11:51
ضعفش اینه که اینفرارد نداره و وایرلس..

مهربووون می شه بپرسم اینفرارد برای شما چه کاربردی داره ؟

mohammad177
31-07-2010, 18:46
باسلام
من هم 8910 دارم از 10 بهش 9.5 میدم

piroooz
31-07-2010, 20:03
N70
در زمان خودش 8...
الان 2...
دلیلش هم که معلومه کند بودن بیش از حد ...
البته کم کم تصمیم دارم اسقاطش کنم:31:

++morteza
12-08-2010, 18:54
من گوشي ندارم
هه هه

malaki_mall
12-08-2010, 19:04
1200 از 10 بهش 11 میدم:21:

jax2
12-08-2010, 21:54
من ویواز دارم از 10 بهش میدم 9.75

RaS0oL.M
13-08-2010, 12:36
جت............9.99................اونم به خاطر خراب کردن خودم........وگرنه................10:10:

abbasgh66
16-08-2010, 13:43
من ساتیو دارم بهش میدم 9 (واقع بینانه ) حالا چرا ؟
0/5 برای صدای متوسط
0/5 برای نداشتن سوکت 3/5 میلی متری :13:

alidata2010
16-08-2010, 13:45
من j700 دارم وبهش 0 میدم

knight 07
18-08-2010, 19:54
من i900 omnia دارم که بهش از ده 9 میدم ولی اگه بیشتر تلاش میکرد میتونست نمره کامل بگیره.:31:

maziarzar
29-08-2010, 16:38
2220 SLIDEنوکیا
10از10
./././././././././././././././././././././.
2710نوکیا
9از10

Rjoun
01-09-2010, 12:50
Nokia N900 ۹ میگیره از ۱۰.یک نمره غلطش بر میگرده به باتری و نرم افزارهای تقریبا محدود
LG KC910 از ۱۰ میگیره ۷ .سه نمره کسریش بر میگرده به باتریش.محدودیت شدید نرم افزاری و عدم اجرای بعضی فرمت های رایج صوتی
و درآخر ساتیو هم که نمره دوستمون رو من هم تایید میکنم هرچند به نظرم نبود یه حافظه داخلی مکفی تاحدودی نقطه ضعفه مخصوصا با توجه به دوربین عکس و فیلم برداری سنگینش و...

Vamp!r3
01-09-2010, 16:10
Wave :

فعلا بهش 9.5 میدم......چون نمیدونم USB Host داره یا نه :31: (اگه داشته باشه 10)

همون چیزی بوده که دنبالش بودم.......

vahid_crab708
01-09-2010, 23:31
عشق است و N73

n-95
08-09-2010, 00:06
من گوشی glx 2680 دارم ، که چند مدت پیش زیاد تبلیغ میشد.

بیشترین امتیازی که می تونم بدم 0.5

shifter
08-09-2010, 06:21
نوكيا N95-8GB!!
نمره اش ميشه 9 از 10!!:31:
البته من نسبت به زمان خودش ميگم كه رو دستش هيچي نبود وگرنه الان در مقابل گوشياي جديد كم مياره...

ashkan_13
08-09-2010, 08:22
k750i به نظر من درسته که الان خیلی وقت که از رده خارج شده.اما واسه 5-6 سال پیش گوشی خوبیه.کلا من فکر میکنم گوشی های ساده با کیفیت و تکنولوژی بالا بهترین گوشی ها هستند.

rawen.west69
08-09-2010, 13:05
من هم سونی اریکسون G900 دارم

0 واسش زیاده :13::2:

البته خودم گند زدم بهش:دی ویروس گرفت سیستم عاملش ار کار افتاد وگرنه مهشره:20:

mh_rayaneh
11-09-2010, 22:52
من قبلا یه 5530 داشتم بهش 8 میدم.تاچش چپ و چول میزد.بدنش زاقول بود.
الان یه ویواز پرو دارم بهش 9.75 میدم ماهه ماه از هر انگشتش یه هنر میریزه تازه صداشم تو هندز فری کم نیست البته با هندز فری خودش داغونه.اسپیکرش معقوله.تاچش یه انگستروم چپ و چوله.دوربینشم خوبه

light
12-09-2010, 01:31
من سوني اريكسون K850i دارم
بهش از 10 نمره 8.5 ميدم
چون صداش ضعيفه ازش 1.5 نمره كم كردم :31:
بقيه چيزاش از قبيل دوربين و ... عالي

Consul 141
12-09-2010, 15:33
من 5800 دارم از 10 بهش 5 میدم که تجدید نشه :31:
هر چی باشه خیلی دوسش دارم ! :35: فقط از دوربینش زیاد راضی نیستم :13: دوربین N82 رو داشت عالی میشد :happy:
یه 1209 هم دارم که کاملا ازش راضیم و از 10 نمره بهش 11 میدم :tongue: چراغ قوشم فوق العادست :whistle:

saeed_cpu_full
12-09-2010, 15:53
Samsung Omnia 2

نکات مثبت :

پردازنده ی قوی که در مقابل بازی ها کم نمیاره
سیستم عامل ویندوز موبایل 6.5 که کلی بازی و برنامه براش وجود داره
صفحه نمایش عالی و کاملا مناسب برای فیلم دیدن
دوربین بسیار خوب به خصوص در فیلم برداری دارای تنظیمات بسیار زیاد
قیمت بسیار مناسب با توجه به امکانات

نکات منفی :

به دلیل سنگین بودن تم ها و رابط کاربریش بعضی موقع ها در حد یکی دو ثانیه گیر میکنه ( خیلی کم )
تاچش مقاوتی ولی حساس هست و این نوع تاچ بعضی موقع ها ( به خصوص در تایپ اس ام اس ) اعصاب خورد کن میشه که با کمی کارکردن با گوشی دستتون راه میفته
کیفیت صدای فیلم هایی که خودتون گرفتید زیاد خوب نیست
نصب زبان فارسی توی این گوشی یه کم دردسرش از بقیه ی پاکت پیسی ها بیشتره

در کل من واقعا ازش راضی هستم و فعلا خیلی از کار هام رو راه انداخته
امتیاز من به این گوشی : 9.8/10

amir--khan
16-09-2010, 15:19
من n73 music دارم. الان بهش 5 از 10 میدم ولی در زمان خودش 10 از 10

.SA33D.
16-09-2010, 15:25
من به 6220 از 10، 9 میدم. معرکست. فقط lcdش نسبت به رقباش ضعیفه و وایرلس نداره. دیگه هیچ حرفی توش نیست.

معرق
16-09-2010, 18:12
از 4 سال پیش w810 سونی اریکسون باهامه
یه بار نمره ی کمتر از 10 بهش دادم
اما ازش عذر خواهی می کنم و نمره ی 10 رو بهش می دم

dsa dsa
16-09-2010, 18:15
سلطان و امپراطور : SonyEricsson K810i !
10 از 10

Tom Riddel
20-09-2010, 15:54
من P990 دارم. دوربینش 2 مگاپیکسله ولی اکس برداریش عالیه. از سیستم عامل ویندوز موبایل استفاده می کنم. فایل های ویدیو و موزیک رو با هر پسوندی پلی می کنه. ولی حیف که دیگه تولید نمی شه و اگه قطعی ای مشکل پیداکنه پیدا کردنش سخته من از 10 امتیاز 9 رو بهش می دم

excessive
09-10-2010, 01:01
من P990 دارم. دوربینش 2 مگاپیکسله ولی اکس برداریش عالیه. از سیستم عامل ویندوز موبایل استفاده می کنم. فایل های ویدیو و موزیک رو با هر پسوندی پلی می کنه. ولی حیف که دیگه تولید نمی شه و اگه قطعی ای مشکل پیداکنه پیدا کردنش سخته من از 10 امتیاز 9 رو بهش می دم

میگم مطمئنی ویندوز موبایله والله من که سه ساله دارمش کلی باهاش حال میکنم.ولی سیمبینه UIQ3 هستش.
7 از 10.

alonestar69
29-10-2010, 21:12
با سلام
من ال جی دارم ویوتی اسمارت بهش میدم 9.75برا اینکه سیستم عامل نداره و بر پایه جاواس و دوربینش هم در حد و اندازه های 8 مگ نیست اما اینترفیسش حرف نداره

mr_khodaei2008
30-10-2010, 18:29
من الان يه گوشي چيني 5900 دارم ولي به خدا خيلي عاليه تا حالا 20 دفعه از دستم افتاده ولي هيچيش نشده خيلي ازش راضيم نسبت به پولي كه براش دادم و از 10 بهش 10 را ميدم

Rjoun
31-10-2010, 11:16
سامسونگ s8500 واقعا یک گوشی ممتاز در بین گوشی هایی که داشتم به حساب میاد.وصفحه نمایش اون به تنهایی خودش ۱۰ امتیاز داره

gtairani
06-11-2010, 18:33
سونی اریکسون X10 به نظر من بهترین گوشی جهان هست.
از 10 بهش میدم 10 :40:

Akom@n
06-11-2010, 21:22
گوشی من ایکس 6 ، تو این چند روز که خیلی ازش راضی بودم، 10 از 10:31::40:

alirezal
25-11-2010, 03:48
ساتيو از10 بهش 2ميدم.واقعا مزخرفوآشغاله.اصلاتجربش نكنيد

rawen.west69
25-11-2010, 14:57
htc hd بهش 8 از 10 میدم...2تا مشکل داره:
صفحش لمسی مقاومتی + وینموب 6.1 با اینترفیس مذخرف :13:

از بقیه لحاظ خیلی عالیه:5:

sanaz_German
25-11-2010, 15:03
گوشی نوکیا باشه حالا هر مدلی می خواد باشه.
نوکیا 1100 می ارزه به آخرین مدل sony -Motorola -Samsung....:20:

amir_ata_21
03-12-2010, 19:41
من یه 5800 مشکی-قرمز دارم که یه سال و یه ماه که دارمش
ماهه خیلی دوسش دارم و هیچ وقت نمی فروشمش حتی اگه قدیمی ترین گوشی هم بشه
من بش 10 میدم از 10
و یه 1616 دارم که اونم گوشی خوبیه نسبت به پولش فقط موقع پیامک زدن صفحه کلیدش سروصدا می کنه
من بش 8.5 می دم از 10

Atropates
06-12-2010, 01:23
گوشی نوکیا باشه حالا هر مدلی می خواد باشه.
نوکیا 1100 می ارزه به آخرین مدل sony -Motorola -Samsung....:20:

:19:

--------------------------------------

به گلکسی دوست داشتنیم 9 از 10 میدم (اون یک نمره رو هم به خاطر کیفیت عکاسیش توو محیط های کم نور و نداشتن فلش کم میکنم وگرنه بی ایرادترین و بهترین گوشی ای هست که توو عمرم دیدم و در کنار آیفون 4 بهترین گوشی های تاریخ)

santamove
06-12-2010, 01:48
سامسونگ کوربی هم 4.25از 10میدم
تنها آیفون4 صلاحیت10رو داره!

mamsana
09-12-2010, 10:01
Samsung Omnia Lite:

5.5 از 10

هیچ گوشی هم فعلا صلاحیت 10 گرفتن رو نداره!
10 یعنی سقف نهایت امکانات که هیچ وقت یه گوشی بهش نمی رسه یعنی تو این زمان هیچ چیزی کامل نمی شه و دائما در حال تکمیل!

salar_aziz
09-12-2010, 22:11
من x6 دارم که بهش 8.5 میدم
به خاطر اینکه فرمت های ویدیو که پخش می کنه محدوده
بازی هایی که روش نصب میشه خیلی سطح پایینه(به خاطر cou و نبود چیپ گرافیکی)
سرعت کم در گالری

در بقیه موارد عالیه

pedram_sad
10-12-2010, 15:59
حدودا 16 روزي ميشه خريدمش
Samsung Jet
تا اينجا امتيازم 9 هست چون هر چي ميخوام رو داره همه رو با هم اونم با كيفيت بالا و زيبايي و امكانات
فقط ميتونست باتريش قوي تر باشه ديگه تكميل بود

mzm1367
14-12-2010, 11:40
n73
8از10 اون هم به خاطر اینکه وایرلس رو نمیاره و یه سری از برنامه های جدید روش اجرا نمیشه.

B.3.S.T
19-12-2010, 16:03
n97 mini : 7/10
گوشی خوبیه فقط سرعتش کمی پایینه و من اعصابشو ندارم...
iphone 3g : 8/10
بهترین روزهام با این گوشی سر کردم...هنوزم عالیه به نظرم(ولی دارم میفروشمش گالاکسی بخرم)!

sAeEd_kHaAn
27-12-2010, 20:08
htc touch viva
تقريبا 1.5 ساله دارمش خيلي دوسش دارم اما پول بياد دستم يه htc اندروئيد ميگيرم مثل desire كه خيلي خفنه

matr!x_2008
27-12-2010, 20:46
k810i گوشی خوبیه بیشتر از 1 ساله که دارم. تمام نیازامو برطرف میکنه،ولی EDGE نداره! 8 از 10

danavan
27-12-2010, 21:40
P1 سونی اریکسون امتیاز 9 از 10
واقعا فوق العادست من بعد از 3 سال خواستم عوضش کنم هر چی گشتم چیزی که تو زیر 400 تومن باشه و ازش بهتر باشه پیدا نکردم آخرش هم رفتم ipod 4g گرفتم. و کلا خرید گوشی رو کنسل کردم.
شاهدش هم اینکه من 3 سال پیش 296 گرفتم الان هنوزم 290 کمتر پیدا نمی کنید.

tired friend
27-12-2010, 21:43
ویو 10-10:40:

aRThaS_08
02-01-2011, 22:39
سامسونگ آی9000 9.5 از 10

طراحی ضعیف بدنه و نداشتن فلاش! اون نیم نمره!

siamakdadashi
03-01-2011, 21:28
من گوشیهای زیادی عوض کردم :
k800 : 9/10
nokia 6220 : 9.5/10
n73 :9.5/10
samsung d900 : 2/10
samsung wave 525 : 4/10
nokia n79 : 8/10
nokia n82 : 10/10 گوشی که الان دارم و محشره .

Elmira 021
03-01-2011, 21:29
من j700 دارم و بهش 0 میدم از 100 :31:

ascari a10
03-01-2011, 23:47
منi8910دارم از 10=9.5

Rjoun
04-01-2011, 12:28
Nokia N8
Camera:1
Video:1
touchscreen:0.5
Features:1
Display:1
1:multimedia
Size:1
Memory:1
General:0.5
نمره 8.5 از 10

hamed malekpour
05-01-2011, 10:51
من به n73خودم از 10نمره ی7می دم چون گوشی کاملیه ومقاوم .

Dark Shine
05-01-2011, 10:54
SonyErricson T700
7.5 از 10
:31:

rozysara
05-01-2011, 10:55
vivaz 10 / 10 عالیییییییییییییییییییییی ه

behnam_r007
13-02-2011, 00:15
من يه 00 12 دارم. از 10 بهش 10 ميدم.
مزايا:
1- قيمت كم
2- آنتن دهي خوب
3- چراغ قوه (خيلي وقتا به كارم اومده
4- روشن خاموش شدنش ماكزيمم 10 ثانيه
5- خوب شارژ نگه ميداره واقعا
6- مهمترين ويژگي اينه كه فوق العاااااااااده جون سفت هست. حتي اگه سنگ دست من بود تا حالا خورد شده بود نميدونم چرا اين سالم مونده؟؟؟؟!!!!!!!!!؟؟؟؟؟

behnam_r007
13-02-2011, 00:25
6151 داشتم كه بهش نمره 5 ميدم. اين كه بهش صفر ندادم بخاطر دلايل زير هست
صداي بلند- جون سفتي
برنامه پذيريش افتضاحه-قيمتشم اون موقع با توجه به كارايي هاش زياد بود-كيفيت صفحه اش فوق العاده پايين-هيچ تمي هم روش نصب نميشه.

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

Samsung Omnia Lite:

5.5 از 10

هیچ گوشی هم فعلا صلاحیت 10 گرفتن رو نداره!
10 یعنی سقف نهایت امکانات که هیچ وقت یه گوشی بهش نمی رسه یعنی تو این زمان هیچ چیزی کامل نمی شه و دائما در حال تکمیل!
1200 ميرسه

*IN*
13-02-2011, 21:22
W960i
صدا:10/10 صداش خيلي بلنده و کيفيت عالي داره
اسکرين: 7/10 کيفيت خوبي داره ولي يکم سايزش کوچيکه واسه من
تاچ:8/10 تاحالا نشده با تاچش تو اين 3 سالي که دارم به مشکل بخورم
کيفيت بدنه: 9/10 تا حالا 10 بار از دستم افتاده ولي يه بار هم مشکلي براش پيش نيومده
سيستم عامل:5/10 يکم کنده و با اين که سيمبين هم ساپورت ميکنه بيشتر بازي ها يا نرم افزار هايي که من روشنصب کردم اجرا نکرده(سيمبين)
دوربين: 6/10 در حد خودش خوب کار ميکنه
ميانگين نمره: 7.5

shahramcat
15-02-2011, 13:37
Samsung S525 wave2

4 روز هست گرفتم و راضی هستم .... صفحه بزرگ و خوب با تمامی امکانات جدید ارتباطی / باتری عالی و همینطور امکان نصب برنامه های سیستم عامل بادا ....

نمره من از 10 به این گوشی 8 هست

d.b23
15-02-2011, 22:54
samsung wave 533 دارم که بهش از 10/8.5 میدم:10:

یه samsung champ هم دارم که از 10 بهش 10 میدم واقعا نسبت به قیمتش می ارزه و موزیک پلیر فوق العاده ایه.با کل دنیا عوضش نمی کنم.:40:

1202 دارم که بهش 9.5/10 میدم:22:

omnia I900 هم دارم که بهش 7.5/10 میدم (یادش به خیر یه زمانی آرزوی خریدنش رو داشتم-به خاطرش صبح و شب نداشتم:rolleye:)

من به Samsung Galaxy s 2 که خواهم داشت از 10 /10 میدم.:40::5:
این گوشی صلاحیت گرفتن نمره کامل رو از هر نظر داره
و بدون شک بهترین گوشی حال حاضر جهانه :27:
سامسونگ ترکونده ولی متاسفانه بعضی ها چشم ندارن ببینن و خودشونو میزنن به اون راه:22:
دو نکته برای سنجیدن ارزش گوشی خودتون که باید رعایت کنید و به گوشیتون احترام بزارید

1.دوستان عزیز همیشه گوشی خودتون رو بر اساس قیمتش و پولی که بابتش پرداخت کردید بسنجید (به طور مثال از یه گوشی 100 هزار تومنی انتظار امکانات یه گوشی 140 هزار تومنی رو نداشته باشید - یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه : هر چه قدر پول بدی همون قدر آش میخوری :14:)

2. سعی کنید گوشی خودتون رو با هم قیمت ها و هم مدل های خودش( لمسی - دکمه ای ) مقایسه کنید .(معمولا برای گوشی های لمسی به خاطر اسم و تکنولوژی لمسی یا Touch بودن یه مقدار پول اضافه میاد رو نرخشون) :46:

rami2011
16-02-2011, 18:22
n96: بهش نمره ی9.5 رو میدم.
معایب: هنگ کردن تقریبا زیاد.چند روز یک بار.
محاسن: اجرای تمامی فایلهای صوتی و تصویری . داشتن تقریبا تمامی امکانات موجود در هر گوشی در دنیا .کیفیت بالای فیلم برداری . دوام فوق العاده در زمان برخورد با سخت ترین سطح . دارای cpu قوی برای اجرای برنامه ها .دارای ram و rom بالا برای اجرای سریع برنامه ها(حتی زمانی که گوشی ویروسی باشه).اجرای فایلهایی که اجرای آن در گوشی شبیح رویاست.برای عزیزان تهرانی تلویزیون رایگان هم چیز با ارزشیه که داره. بلوتوث قوی . اجرای فایلهای pdf,flash,officeو... و اینترنت فوق العاده که با اینترنت کامپیوتر هیچ فرقی نداره.به نظر من کاملترین و قابل اعتمادترین گوشی از بین گوشیهای نوکیا و سونی اریکسون و سامسونگ و ال جی و موتورولا است.گوشی که هیچگاه از خریدن آن پشیمان نمی شوید.
خلاصه من از گوشیم فوق العاده راضیم و تقریبا 90 درصد کارهای نرم افزاریم رو با گوشیم انجام میدم. حتی تقریبا بی نیاز به کامپیوتر شدم. این نظرات رو بعد از تقریبا دو سال استفاده از گوشی دادم. امیدوارم کمکی کرده باشم.

armin_punisher6
16-02-2011, 22:12
iphone 4 دارم بهش 9 از 10 میدم اونم به خاطر صدای کمش و بلوتوثش.

Pami
18-02-2011, 22:01
LG KM900 Arena

کیفیت صفحه : 8/10
صدای هدفون : 9/10
صدای اسپیکر : 5/10
کیفیت بدنه : 8/10
تاچ اسکرین : 10/10
امکانات : 9/10
راحتی استفاده : 6/10
دوربین ( عکسبرداری ) : 7/10
دوربین ( فیلمبرداری ) : 9/10
سرعت گوشی : 5/10
در کل : 8/10

P I R A N H A
19-02-2011, 13:20
من کوربی دارم بهش6میدم به خاطرجون سخت بودن گوشی وکیفیت صداش داخل اسپیکرتمام

tempo
23-02-2011, 15:25
منم 5800 دارم،ولی این ایرادایی که میگی نداره.
اگه بخوام از 10 بهش نمره بدم حداقل 8.5 میدم.

rezapr2
23-02-2011, 15:39
6220 از 10 بهش 9.5 ميدم اونم بخاطر صفحه نمايشش

rawen.west69
24-02-2011, 19:30
htc wildfire
بهش 9 از 10 میدم به خاطره روزلوشن پایین

helllove11
24-02-2011, 19:50
من به n-khaste (n-73 music) خودم 10 میدم چون از همه نظر راضیم ازش! میشه به عنوان توپ فوتبال رو زمین آسفالت هم ازش استفاده کرد! تست شده جواب میده. بقیه مشخصاتشم که عالیه
5ساله دارمش و 2روز پیشم قابشو عوض کردم قاب سفید انداختم بهش میگم nمایکل ( مایکل جکسون)

maziarzar
26-02-2011, 22:45
6220 از 10 بهش 9.5 ميدم اونم بخاطر صفحه نمايشش
مگه صفحه نمایشش چشه منم این گوشی رو دارم وفقط از باتریش ناراضیم وبس

jebraiil
01-03-2011, 14:17
n95 8gb بهش از 10 10 میدم فقط به خاطر کیفیت و بلندی صداش بقیه چیزا صفر از 100 به غیر دوربین
صداش و تست کردم برابری میکنی با یه تلوزیون سونی (اونم 46)ex500 وقتی صداشو بزاری رو 38

sajigivilix
01-03-2011, 15:15
من n900 دارم اگه سامسونگ اینجا 10 گرفته من به گوشیم هزار میدم قبلا N82 داشتم گوشی خوبی بود ولی مقابل n900 صفر هم نیست

Hessam_7800gtx
01-03-2011, 15:17
pixon 12 بهش 8 میدم از 10 فقط به خاطر نداشتن سیستم عامل

maziarzar
01-03-2011, 22:39
ازچه لحاظ به ان900 هزار میدی میشه یه کمی برامون توضیح بدی

brave_ie
02-03-2011, 20:27
من nokia x6 دارم
gps ش عالیه دوربین و ... معمولیه
تاچش عالیه
از اینترفیس ش متنفرم خسته کنندس
avi , divx پخش نمیکنه
برنامه هایی که روش نصب میشه اونقدا هم جالب نیست بازیها که آشغاله
دکمه ی قفل بازکنش بدترین قسمتشه
ازش خسته شدم دیگه
8 شایدم یه کم کمتر
------------------------------------
سامسونگ استار
وقتی دزدیدنش مجبور شدم x6 بخرم (میخواستم جت بخرما)
خیلی دوسش داشتم نمیدونم چرا
دوربین بیخود
وایرلس و جی پی اس و... نداشت
برنامه نمیشد توش درس حسابی ریخت
ذخیره نشدن sms تو مموری
اینترفیسش بنظرم خوبه
7.5
---------------------------------------------
نوکیا n73
در نوع خودش فوق العاده بود
دوربین و صدای عالی
برنامه های خوب
عاشق این گوشیم
...
3 سال داشتمش شایدم بیشتر
ولی دیگه انقد خورده بود زمین ...(مرد) شده بود
8.5 شایدم بیشتر
:10:

maziarzar
03-03-2011, 23:34
برای ایکس6 یه تم اندروید دانلود کن وبرنامه پخش دایو ایکس رو بریز تو گوشیت

aghamili
06-03-2011, 14:27
موتورولا دیفای دارم 9.5 میدم بهش...نیم نمره بخاطر اینکه اپدیت 2.2براش هنوز نیومده کم میکنم

maziarzar
09-03-2011, 00:09
چه قدر شما پر توقعید
نصف بیشتر گوشی ها هنوز اپدیت نشدن بعضی هاشونم نمیشن باید برید خداروشکرکنید

pesal2ak
08-04-2011, 12:22
من فعلا w810 دارم... چند ساله مثل یه دوست خوب و وفادار برام کار کرده
سخت جون و خوشگل و یک واکمن بدون نقص...
بهش 9.75 از 10 میدم...
بزودی هم میخوام آرک بگیرم البته...!

jabarmandumi
16-04-2011, 17:19
من پی910 دارم بهش 10 میدم هر چند دیگه رمقی براش نمونده
یه مایلستون هم دارم به اون هم9.5 میدم گوشیه خوبیه ولی هر چند چندین گوشی بعد از 910 گرفتم هیچکدوم کامل بودن و لذت اون رو تا حالا نداشته خیلی از زمان خودش جلوتر بود.

mr_khodaei2008
16-04-2011, 17:49
منم يه نوكيا 5900 چيني دارم و بهش از 10 همون 10 را ميدم چون واقعا اين گوشي نسبت به چيني بودنش و قيمتش واقعا برام عالي كار كرده الان 15 ماهه دارمش و بيشتر از 20 بار زمين خورده به حدي كه ديگه صفحه نمايشش از خش پره و لي هنوز عالي كار ميكنه و لمسيش هم با اين همه ضربه كه خورده هيچ عيبي نداره

erfan3333
16-04-2011, 18:36
n 82 بهنرین
بالاترین نمره هم میدم

ha789di
16-04-2011, 19:41
منn85 دارم بهش 8میدم
s8500 هم دارم که به اون 10 میدم واقعا عالیه

fire159
21-04-2011, 19:21
دیفای دارم که بهش 9.5 میدم
xt720 هم بهش 9 میدم .
چون هیچ گوشیی کامل نیست . و 10 نمیگیره

ahmad280
27-04-2011, 02:40
با سلام
من يه ويواز ساده دارم که گوشی خوبی هست دوربينش حرف نداره ولی صداش ضعيف است از صفحه نمايش و امکاناتش هم راضيم فقط وقتی برنامه زياد روش ميريزم سرعتش يه كم پایین مياد من در كل نمره 9 رو بهش ميدم.