PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در نام پارتیشن ها (لطفا کمک کنید!)

best_ir
01-02-2009, 10:43
سلام. دوستان من هاردم رو به وسیله پارتیشن مجیک ، پارتیشن بندی کردم.اما بعد این که کار تموم شد دیدم که نام درایوها رو جابه جا میزنه. مثلا بعد درایور C که باید درایو D از هارد باشه سی دی رام رو میشناسه و درایو E هم دی وی دی رایتر رو و بعد دوباره F و G و ... رو از هارد میشناسه. عکس زیر رو ببینید کاملا متوجه میشید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن از طریق پارتیشن مجیک هم هر کاری کردم نتونستم ردیف کنم ، چون مثل این که یه فضای خالی بعد درایو C ایجاد شده که به اصطلاح فاصله انداخته با درایو بعدی هارد! لطفا کمک کنید که چطور میتونم این مشکل رو حل کنم و نام درایوهام رو مرتب کنم.مرسی

majid_sd2009
01-02-2009, 11:03
این برای هارد های ساتاطبیعیه یک بار ویندوز عوض کنی درست میشه.
ولی به نطر من وقتی با خود ویندوز میشه پارتیشن بندی کرد چرا با پارتیشن مجیک این کار ور بکنی
من تا حالا سه نفر رو دیدم هاردشون بعد از پارتیشن بندی با این برنامه سوخته. یکیش خود من که فقط نصبش کردم و یک بار رفتم تو برنامش یکدفعه صدای خررررررخررررررررر از تو هارد اومد و سیستم خاموش شد و بالا نیومد. یکی دیگه هم سیتسم پسر خواهرم همینجوری شده اونم روز دومی که سیستم خریدن و سیستم دوستمش بعد از این عمل هاردش نصفه شده.

MorteZah
12-02-2009, 21:58
ولی به نطر من وقتی با خود ویندوز میشه پارتیشن بندی کرد چرا با پارتیشن مجیک این کار ور بکنی
من تا حالا سه نفر رو دیدم هاردشون بعد از پارتیشن بندی با این برنامه سوخته. یکیش خود من که فقط نصبش کردم و یک بار رفتم تو برنامش یکدفعه صدای خررررررخررررررررر از تو هارد اومد و سیستم خاموش شد و بالا نیومد. یکی دیگه هم سیتسم پسر خواهرم همینجوری شده اونم روز دومی که سیستم خریدن و سیستم دوستمش بعد از این عمل هاردش نصفه شده.
دوست عزیز می شه توضیح بدی چطوری میشه!!!

من تا حالا سه نفر رو دیدم هاردشون بعد از پارتیشن بندی با این برنامه سوخته.
اوه، تورو خدا اینجوری نگو. منم شنیده بودم پارتیشن مجیک ممکنه آسیب فیزیکی بزنه، اما نه به این شدت!!!

به هر حال ممنون

Hossein Adeli
27-02-2009, 00:23
سلام. دوستان من هاردم رو به وسیله پارتیشن مجیک ، پارتیشن بندی کردم.اما بعد این که کار تموم شد دیدم که نام درایوها رو جابه جا میزنه. مثلا بعد درایور C که باید درایو D از هارد باشه سی دی رام رو میشناسه و درایو E هم دی وی دی رایتر رو و بعد دوباره F و G و ... رو از هارد میشناسه. عکس زیر رو ببینید کاملا متوجه میشید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن از طریق پارتیشن مجیک هم هر کاری کردم نتونستم ردیف کنم ، چون مثل این که یه فضای خالی بعد درایو C ایجاد شده که به اصطلاح فاصله انداخته با درایو بعدی هارد! لطفا کمک کنید که چطور میتونم این مشکل رو حل کنم و نام درایوهام رو مرتب کنم.مرسی

شما به راحتی می تونین نام درایوها رو در داخا ویندوز تغییر بدین و هر چی دوست دارین انتخاب کنید! البته از C الی Z .
برای این کار روی My Computer راست کلیک کنید بعد Manage رو بزن بهد در پنل سمت چپ Disk Management رو انتخاب کن بعد برو بر روی تمام درایوهای هارد و رام یکی یکی راست کلیک کن و Change drive letter & path رو بزن و بعد اون درایو رو Remove به غیر از درایو C تمام درایوها رو به این صورت Remove کن بعد اگه بری تو داخل My Computer فقط درایو C رو خواهی دید و چون اون یکی درایوها رو Remove کردی اونا به حالت مخفی در اومدن و باید دوباره برگدی اونجا و این بار بعد از راست کلیک بر روی درایو مورد نظر که الان بدون نام است ADD رو انتخاب کن و یک نام از اون لیست کشویی براش انتخاب کن و این کار رو برای تمام درایوها باید انجام بدی فقط به ترتیب انجام بده یعنی اول درایوهای هارد بعد درایوهای رام ......
تنها راه و آسانترین راه همینه و غیر ممکنه که مشکلت حل نشه :11:

این برای هارد های ساتاطبیعیه یک بار ویندوز عوض کنی درست میشه.
:18: :18: :18: :18: :18: :18: * 1000 !!!! :2:
اولا برخی مواقع هارد طوری مریض میشه که حضرت فیل هم نمیتونه درستش کنه و تنها راهش همین پارتشن مجیک است کافیه هارد یه بار ببینه شما این برنامه رو اجرا کردین اون وقت از روز اولش هم بهتر کار میکنه! البته اگه ناشی بازی در بیاری و درست با هاش کار نکنی و یا مورد کار کردن پارتشین مجیک سیستم ریست بکنی یا برق بره احتمال مشکل پیدا شدن زیاده!
من خودم غیر ممکنه از ویندوز برای پارتیشن بندی استفاده کنم و فقط از این برنامه تحت داس استفاده میکنم اونم با استفاده از هایرن بوت سی دی! :27:
حالا خوبه نگفتی هاردش منفجر نشد :31:

s2010
27-02-2009, 00:32
شماازطریق cmd نام دریاو روبراحتی عوض کنی........