PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايده براي ساخت كليپ

komeylk
31-01-2009, 19:26
من حدود سيصد تا عكس محرم دارم و ميخوام اونارو به كليپ موزيك ويدئو زيبا تبديل كنم يوليد زياد امكانات نداره -پريمير بلدم- فقط خواهش مي كنم يه ايده خوب به من بديد

mohammadjv
04-02-2009, 20:26
سلام من فكر مي كنم كه اگه از آهنگهاي حماسي يا موزيك فيلهاي دفاع مقدس توش استفاده كني خيلي قشنگ ميشه چون خودم اين كارو كردم خيلي خوب جواب داد

specter-1369
05-02-2009, 02:24
سلام دوست عزیز من نمیدونم تو در چه حدی به نرم افزارهای مونتاژ واردی و با چه سبکی میخواهی کلیپت رو بسازی اما این نظر شخصی منه:
دوست عزیز معمولا از پریمیر برای تدوین ویدئو استفاده میشه.همونطور که میدونی عکس ثابت چندان جذابیتی برای بیننده نداره و تدوینگر باید تلاش خیلی زیادی برای ساخت هر چه جذابتر یک نماهنگ با عکس ثابت بکنه.مطمئنا تاثیر یک ویدئو با کیفیت، خیلی بیشتر از یه عکس ثابته بنابر این من توصیه میکنم که از نرم افزار افتر افکت برای افکت گذاری و ساخت جلوه های ویژه استفاده کنی چرا که این نرم افزار امکانات بیشتری نسبت به پریمیر داره.البته نرم افزار پریمیر هم می تونه در حدی همچین کارهایی رو اجرا کنه البته به کمک نرم افزار هایی مثل فوتوشاپ.توصیه میکنم حتما از پلاگین هایی مثل Boris استفاده کنی که میتونه خیلی به جذاب شدن کلیپ کمک کنه :27:

komeylk
06-02-2009, 14:26
تشكر از شما دوست عزير اگه ممكنه يه موزيك واسه اين كار بزارين ممنون ميشم

Hossein_nasa62
06-02-2009, 15:40
تشكر از شما دوست عزير اگه ممكنه يه موزيك واسه اين كار بزارين ممنون ميشم

در انجمن مربوطه در خواست كنيد
موفق باشيد