PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>>>>>>>>>>>درخواست آموزش نصب مگا پک برای db2020

oghtapost
30-01-2009, 22:24
از دوستان عزیز که در این زمینه اطلاعاتی دارند خواهش میکنم برای استفاده بنده و سایر اعضا قرار بدند. :20::42:

Sasuke-7
31-01-2009, 05:05
از دوستان عزیز که در این زمینه اطلاعاتی دارند خواهش میکنم برای استفاده بنده و سایر اعضا قرار بدند. :20::42:
باز شما تاپیک جدید باز کردید!
منظورتون از مگا پک چیه ببینید ما یه مگاپک داریم که ایکون با نام هکس متناسب با گوشی و یک مگاپتچ داریم اولی رو باید پتچ GFX بریزی و بعد ایکون ها رو در فولدری مخصوص در Other گوشی بریزی دومی چون پتچ سنگینی هستش باید با Far Manager و پلاگین JDFlasher بریزی!

oghtapost
02-02-2009, 16:55
ساسوکه جان من این فایلو میزارم شما لطف کن دانلود کن به ما بگو چه جوری باید ریخت تو گوشی؟ در ضمن اگه فایل خاصی میخواد که اینا تو گوشی اجرا بشن قرار بدی ممنون میشم. R8BC004
Sidebar_Pack :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

oghtapost
02-02-2009, 17:07
اینم عکس و توضیحی که در این مورد تو یکی از سایتا وجود داشت.اما نمیدونم چیکار کنم...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نحوه اعمال این پک :

1 - فایل تم رو در پوشه تم قرار بدید.

2 - لایوت رو با Setool در گوشی بریزید.

3 - پوشه Standbymode رو در پوشه ini قرار بدید

4 - پوشه Desktop رو در Zbin\config قرار بدید

5 - الف ها رو در پوشه Daemons گوشی بریزید

6 - فایل Standby.bcfg رو در پوشه Zbin\config قرار بدید

دوستان LIB رو آپدیت کنید

واقعا زیباست الان روی گوشی خودم دارمش به نظرم گوشی رو بی نظیر میکنه

روی W580 تست شد

نکته : به دلیل وجود wallpaper فلش در تم موجود در پک این تم روی گوشی هایی که فلش رو ساپورت نمیکنن مثل K800,K810 کار نمیکنه ولی برای بقیه گوشی ها مثل K770,W580,W850,W880,... تست شده و کار میکنه برای سری K و سایر گوشی هایی که منوی فلش اجرا نمی کنند

M.R.2
02-02-2009, 22:28
دوست عزیز این فایلی که شما گذاشتین شبیه ساز ویندوز ویستا برای گوشییه.
لایوت رو می تونی با برنامه سیتول بریزی تو گوشی.
برای کار های دیگه هم باید پچ های الف رو گوشیت نصب شده باشه .

oghtapost
03-02-2009, 18:31
دوست عزیز لطف کنید بگید باید چه فولدرایی در فون مموری و مموری کارد درست کنم که فایلای lib و غیره رو تو گوشی منتقل کنم؟ البته گوشیمو از t650 r8bc004 به k770 r8ba024 تبدیل کردم. منظورتون از پچای الف چیه؟ اگه چیزی برای k770 r8ba024 در این مورد هست لطفا قرار بدید

M.R.2
03-02-2009, 22:39
شما اول باید شیوه ی راه اندازی الف رو یاد بگیریدتاپیک مخصوصش است. برای t650 پچ الف نوشته نشده ولی شما با تبدیل کردن گوشیتون به k770 می تونید از پچ الفی که برای این گوشی نوشته شده استفاده کنید.در ضمن بهتره از الف مد تارتیس استفاده کنید.(تاپیکش هست.)
بعد از اینکه الف رو گوشیتون راه اندازی شددیگه می تونید کارهای بالارو به راحتی انجام بدید.

oghtapost
06-02-2009, 14:06
من یه گشتی زدم دیدم برای ریختن پچایی که خطّاشون زیاده باید از farmanager استفاده کنی. منم این نرم افزارو گرفتم پلاگینشم گرفتم بعد تو مرحله ی بعد از انتخاب گزینه ی bflash که شروع به عملیاتی میکنه وسطش این پیامو میده ( لینک زیر) بعد مثل اینکه ارتباط گوشی با کامپیوتر برقرار میشه و گوشی روشن میشه.(تو تاپیکشم رفتم ولی جوابمو نگرفتم). خیلی ممنون

adrenalin
06-02-2009, 14:40
ساسوکه جان من یه گشتی زدم دیدم برای ریختن پچایی که خطّاشون زیاده باید از farmanager استفاده کنی. منم این نرم افزارو گرفتم پلاگینشم گرفتم بعد تو مرحله ی بعد از انتخاب گزینه ی bflash که شروع به عملیاتی میکنه وسطش این پیامو میده ( لینک زیر) بعد مثل اینکه ارتباط گوشی با کامپیوتر برقرار میشه و گوشی روشن میشه.(تو تاپیکشم رفتم ولی جوابمو نگرفتم). خیلی ممنون

شما دایور usb رو نصب کردین ؟

oghtapost
06-02-2009, 20:55
من درایورمو با برنامه ی setool نصب کردم.
مگه برای farmanager هم باید درایور خاصی نصب کرد؟
فایلش کجاست؟ (( ببخشیدا مبتدی هستیم دیگه))