PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با سرعت رایت دی وی دی رایتر pioneer

<amir>
30-01-2009, 18:13
سلام
من به تازگی یک دی وی دی رایتر pioneer مدل dvr-s16fxb خریداری کرده ام ولی وقتی خواستم سی دی رایت کنم متوجه شدم با اینکه در دفترچه و روی جعبه نوشته سرعت رایت cd-r تا 40x ولی وقتی با نرو یا برنامه های مشابه می خواهم رایت کنم حداکثر سرعت رو 32x قبول میکنه و بیشتر از اون رو در لیست قرار نمیده با اینکه سرعت سی دی 52x است . همچنین روی دی وی دی های 16x هم سرعت 12x رو به عنوان حداکثر در لیست قرار میده . لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید . :41:

EHSANRF
30-01-2009, 19:26
دوست عزيز اين سرعت ها بستگي به نرم افزار مورد استفاده و همچنين نوع رسانه خام شما دارد.

<amir>
30-01-2009, 20:10
دوست عزيز اين سرعت ها بستگي به نرم افزار مورد استفاده و همچنين نوع رسانه خام شما دارد.

ممنون . ولی من قبل از این pioneer یک دی وی دی رایتر suzuki داشتم که سرعت رایت dvd 16x بود و سرعت رایت cd 48x بود و با همین نرم افزارها و سیستم و با استفاده از cd و dvd با مارک و نوع یکسان (سرعت رو هم شامل میشه ) می توانستم با سرعت 48x برای cd و 16x برای dvd رایت کنم . ولی روی این یکی سرعت کمتر از توی دفترچه رو اجازه میده . ممکنه pioneer من تقلبی باشه ؟؟
در ضمن سرعت این یکی (پایونیر ) 20x برای رایت dvd هست . ولی 12x رو توی لیست انتخاب سرعت میاره . لطفا بگید اگه مشکلی داره برای تعویض ببرم گارانتی .