PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتابهای آموزش عکاسی

Senator_F
30-01-2009, 14:40
سلام خدمت همه دوستان.
چون در زمینه عکاسی کتابهای خیلی خوبی وجود داره و اینکه با همه گیر شدن دوربینهای دیجیتالی،تعداد افرادی که به سمت این هنر کشیده میشن بیشتر میشه و این افراد برای تسلط به امور مربوط به عکاسی نیاز به آموزش دارن،تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم.
من خودم هم با همین کتابها اموزشهای اولیه رو فرا گرفته ام.
از همه دوستان هم دعوت می کنم اگر کتاب و مجله در مورد عکاسی میشناسن در این تاپیک قرار بدن.

این تاپیک رو با یکی از جدید ترین و بهترین کتاب های این زمینه آغاز می کنم.

Digital-Photography-For-Dummies

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Senator_F
30-01-2009, 14:51

matin53000
31-01-2009, 12:01
ممنون سناتور

Senator_F
10-02-2009, 18:37
Photoshop Elements 7 For Dummies

ebi66_boukan
10-02-2009, 19:37
خيلي دوست داشتم دانلود كنم.اما اينترنت من با ذغال كار ميكنه.اگه از الان شروع كنم انشالله 1 ماه ديگه تموم ميشه.ولي كار جالبيه.ممنون

safarimr
12-02-2009, 12:35
اگر کتاب فارسی معرفی کنید استفاده از آن راحتر است:5:

mahsai
12-02-2009, 12:55
دوستان من چند تا اموزش فارسی دارم بصورت pdf اما متاسفانه نمیدونم چرا اجازه پیوست فایل ندارم.میتونید ماهنامه اینترنتی shot رو که فکر کنم الان 6 نوبت ارایه شده از اینترنت دانلود کنید.

seymour
12-02-2009, 18:59
دوستان من چند تا اموزش فارسی دارم بصورت pdf اما متاسفانه نمیدونم چرا اجازه پیوست فایل ندارم.میتونید ماهنامه اینترنتی shot رو که فکر کنم الان 6 نوبت ارایه شده از اینترنت دانلود کنید.
درسته ، امکان ضمیمه کردن فایل برای کاربران محدوده (که من خودم هم یه جورایی با این محدودیت مخالفم) ... بهرحال شما می تونی توی سایت هایی مثل 4shared اپلودشون کنی و لینک رو بذاری اینجا ... یا آدرس سایت اصلی رو بدی ..

safarimr
12-02-2009, 19:28
با تشکر از راهنماییتان 6 شماره اول ماهنامه shot از لینک زیر دانلود کنید

Senator_F
13-02-2009, 23:59
Teach Yourself VISUALLY Photoshop Elements 7

Senator_F
14-02-2009, 00:05
Digital SLR cameras & Photography for Dummies

Senator_F
15-02-2009, 21:44
Camera Raw with Photoshop For Dummies

Senator_F
16-02-2009, 11:15
Shutter bug Mag March 2009

Senator_F
20-02-2009, 23:32
Popular Photography March 2009

Senator_F
14-03-2009, 22:55
Teach Yourself VISUALLY Photoshop Lightroom 2

Senator_F
19-03-2009, 01:10
Popular Photography April 2009

Senator_F
05-04-2009, 20:06
Digital Photography for Teens

Senator_F
10-04-2009, 18:49
Popular Photography May 2009

Senator_F
10-06-2009, 21:16
Teach Yourself VISUALLY Photoshop CS4

RS.com []55 MB

Senator_F
25-07-2009, 09:34
Photoshop Lightroom 2 For Dummies

Senator_F
12-11-2009, 15:34
American PHOTO Magazine 2009 ALL Issues

negalit
16-05-2010, 18:53
چندین کتاب در مورد آموزش عکاسی با لینک مستقیم

kiarash3500
26-05-2010, 20:08
اینا همش زبون اصلیه؟

tirdad_60
27-05-2010, 13:24
اینا همش زبون اصلیه؟

بله
کتابهای فارسی در بازار کتاب هم کم هستند چه برسه به اینترنت:41:

tirdad_60
04-06-2010, 22:50

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید"]

tirdad_60
04-06-2010, 23:00
[/COLOR]Master Guide for Photographing High School Seniors

tirdad_60
04-07-2010, 16:25
Photoshop CS5 Digital Classroom

tirdad_60
06-07-2010, 18:29
Digital Photography: Top 100 Simplified Tips & Tricks, Fourth Edition

artara74
09-07-2010, 10:15
2 تا کتاب برایان پیترسون داره که با اون 2 کتاب عکاسی رو خوب یاد می گیرید. یکی Understanding Exposure و یکی Seeing Creative in Photography

tirdad_60
16-07-2010, 10:33
Creative Black and White: Digital Photography Tips and Techniques

Harold Davis, "Creative Black and White: Digital Photography Tips and Techniques"
Wiley | 2010 | ISBN: 0470597755 | 240 pages | PDF | 11,1 MB

france
17-08-2010, 10:53
The Art of Photoshop for Digital Photographers

Daniel Giordan
Publisher: Sams (August 29, 2005) | ISBN: 0672327139 | CHM | 10 Mb | 288 pages

Experience the highly visual format of the Art of Photoshop: Digital Photography Workshop and learn how to take good source photos and transform them into display-quality digital works of art with visual effects used in Adobe Photoshop.
Using the beauty of the Tuscan region of Italy as a backdrop, author and artist/photographer Daniel Giordan, will take you through the steps of how to capture good source materials, how to explore the artistic effect of those images, and how to turn those explorations into richly layered and visually complex artwork using the tools available in Photoshop. This is your chance to look over the author's shoulder as he guides you through a process of creative exploration through which he creates 10 artistic montages

france
26-08-2010, 17:44

* نویسنده: رضا نحوی
* فرمت: PDF
* زبان: فارسی
* تعداد صفحات: 270
* تاریخ درج: 6/3/1389

عکاسی دیجیتال به فرایند ثبت تصاویر به وسیله دریافت و ثبت نور برروی سطح حساس به نور سنسور الکترونیکی گفته می‌شود. الگوهای نوری بازتابیده شده یا ساطع شده از اشیا بر روی سطح حساس به نور سنسور تأثیر می‌گذارد و باعث ثبت تصاویر می‌گردد.
عکاسی دارای سه ویژگی علمی، صنعتی (اقتصادی) و هنری است. عکاسی به عنوان یک پدیده علمی تولد یافت و به شکل یک صنعت گسترش یافت و همچنین جنبه‌های هنری نیز در آن ظهور کرد.

دانلود کتاب الکترونیک اصول عکاسی دیجیتال – نسخه پی دی اف – ۱۲٫۷۴MB

دانلود دانلود کتاب الکترونیک اصول عکاسی دیجیتال – نسخه فشرده شده (زیپ) – ۱۲٫۱۷MB

payamf1
23-06-2012, 11:43
فایل توی رپیدشیر پاک شده

Mehran
23-06-2012, 23:54
سلام پیام جان، شما کدوم کتاب رو میخوای؟

دانلود کتاب فارسی و کامل آموزش عکاسی دیجیتال

دانلود از پست ششم تاپیک (فایل ضمیمه شده توسط Mohsen6558)

با تشکر مهران...

1m1
28-06-2012, 17:46
سلام

این هم هرچی کتاب عکاسی دیجیتال که نیاز دارید. همش 400 جلده و 10گیگ حجمشه!
به سایت وطن دانلود تشریف ببرید:
بعد در قسمت searching ، عیناً این عبارت را جستجو کنید:
دانلود مجموعه ی عظیم از منتخب کتابهای عکاسی دیجیتال و حرفه ای

حالشو ببرید و اگه دلتون خواست ...، ولش کن، هیچی.

sanam89401
28-08-2012, 22:15

سال 2006 | 219 صفحه | ISBN: 9780321474049 | 29,7 MB

دانلود کتاب
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-1356)

معرفی: کسی است که با ابتکار و نوآوری خود، تاریکخانه دیجیتالی را برای همیشه تغییر داد. کتاب فوتوشاپ برای عکاسان دیجیتال او پرفروش‌ترین کتاب و برنده جایزه شد و حالا او در این کتاب به مهمترین بخش عکاسی دیجیتال، یعنی چگونگی گرفتن عکس باکیفیت با استفاده از ترفندهای مشابهی که از مزیتهای دیجیتالی امروزی می‌باشد، پرداخته است.این کتاب یک کتاب تئوری پر از اصطلاحات گیج‌کننده و مفاهیم جزئی نیست، بلکه کتابی است که ترفندهای عکاسی دیجیتال را برای موفقیت در گرفتن عکسهای با کیفیت و وضوح بالا و نیز گرفتن عکسهای حرفه‌ای با دوربین دیجیتال را آموزش می‌دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در دنیا لذتی که با لذت مطالعه برابری کند، وجود ندارد. "تولستوی"

sanam89401
28-08-2012, 22:22

سال 2009 | 128 صفحه | ISBN: 9781584282402 | 5,68 MB

دانلود کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

معرفی: موضوع این کتاب عکس‌های معاصری است که هوشمندانه شخصیت و حالت‌های کودکانه را ثبت می‌کنند. چه این حالت‌ها یک لبخند با دندان‌های یکی‌درمیان یا نگاهی خشمگین همراه با اشک باشد.با استفاده از راهنمایی‌ها و تکنیک‌های عمیق و دقیقی که در این کتاب راهنما گردآوری شده‌اند می‌توانید به‌راحتی این تصاویر را به‌ثبت برسانید.تکنیک‌های مدرنی همانند کلوزآپ‌های دقیق، اشکال، زاویه‌های وسیع و عمق کم تصاویر که بطور چشمگیری ارزشمندتر از پرتره‌های سنتی می‌باشند در این کتاب مورد بحث واقع شده‌اند…

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. "مک لوهان"

sanam89401
30-08-2012, 20:46

سال 2010 | 254 صفحه | ISBN: 9781435454361 | 14,9 MB

دانلود کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-793)

معرفی: اگر تاکنون به عکسی در یک موزه یا گالری خیره شده و با خود فکر کرده‌اید: “آیا من هم می‌توانم چنین عکسی را ایجاد کنم؟”؛ این کتاب همان چیزی است که آرزوهای شما را برآورده خواهد نمود.این کتاب به شما شیوه استفاده از تکنیک‌های برخی از عکاسان بزرگ قرن اخیر را نشان خواهد داد. هر فصل از این کتاب بر روی یک عکاس تمرکز نموده و شامل بیوگرافی مختصری از وی می‌باشد که نشان می‌دهد چه تجربه‌هایی در زندگی کار وی را تحت تاثیر قرار داده است…

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطالعه، اندیشیدن با ذهن دیگری است. " آرتور شوپنهاور"

sanam89401
19-02-2013, 00:15

سال2004 | 384صفحه | ISBN: 9780789731203 | 11,7MB

دانلود کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-1676)

معرفی: کتاب “راهنمای عکاسی دیجیتال برای مبتدیان” هرآنچه را که نیاز دارید برای خلق عکس‌های دیجیتالی عالی بدانید و آن‌ها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید را به شما آموزش خواهد داد. Joseph Ciaglia نویسنده کتاب ، یک معلم و برنده جایزه عکاسی منظره است. او در ابتدا با آموزشی سریع و کاربردی شما را با نحوه استفاده از دوربین‌های دیجیتالی آشنا می‌کند. بنابراین می‌توانید به صورت گام‌به‌گام با صفحات کتاب پیش روید و سپس از عکس‌ به چاپ لحظه‌ها برسید…

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برگهای کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میدهند. "فرانسوا ولتر"

Fox
15-05-2013, 16:19

این مجله از مجلات گروه عکاسی است و برای علاقه مندان به عکاسی یکی از منابع مفید به حساب میاد.

لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تعداد صفحات : ۱۰۸صفحه

حجم : ۲۷ مگابایت

منبع : سایت فوق‌العاه خوب majaleha.ir

parnian21
10-07-2013, 13:10

سال 2007 | 128 صفحه | ISBN: 9781584282136 | 3,5 MB |[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی:متخصص عکاسی پرتره در “هندبوک عکاسی پرتره” خود، دروس ضروری عکاسی را آموزش می‌دهد و عکاسان را قادر ‌می‌سازد تا به اهداف هنری و تجاری خود دست یابند.
این هندبوک به ارائه دستورالعمل‌هایی درزمینه چگونگی یک همکاری عالی با سوژه عکس می‌پردازد. خوانندگان یاد خواهند گرفت که کدام زاویه صورت برای عکس مناسب است، سوژه چطور باید ژست بگیرد، دوربین عکاسی کجا باید قرار بگیرد. و همچنین نکاتی برای مکان‌یابی مناسب دستگاه‌های نورپردازی در جهت ترویج یک ارتباط احساسی با سوژه‌ها برای خلق یک تصویر ایده‌آل نیز ارائه می‌شود.
در این کتاب، فصل‌هایی با نکته‌های ماهرانه درزمینه تمیزکاری تصویربرداری دیجیتالی و تکنیک‌های پایان کار، انتخاب لباس و گریم مناسب، و گزینه‌های پشت‌صحنه عکس جهت تقویت کردن مفاهیم پرتره نیز پوشش داده شده است.

دانلود کتاب
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کتاب را زیاد مطالعه کنید تا بفهمید که هیچ نمى‌دانید. " مُنْتِسکیو "

parnian21
11-07-2013, 15:27

سال2011 | 128 صفحه | ISBN9781608952861| 16,3 MB |[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلودکتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

معرفی: کتاب “راهنمای پرتره‌های خانوادگی با نور طبیعی برای عکاسان دیجیتال” تمام مهارت‌هایی که عکاسان نیاز دارند تا پرتره‌های خانوادگی را با نور طبیعی خلق کنند، شرح می‌دهد. این هندبوک تمام جنبه‌های فرآیند، از جذب مشتری و برنامه‌ریزی جلسه تا کنارهم قرارگرفتن اعضای خانواده‌ یا گروه‌های بزرگ را پوشش می‌دهد.
این کتاب، تکنیک‌هایی برای کارکردن در محیط بیرون از خانه، در منزل خانواده، یا در یک استودیوی با نور‌طبیعی معرفی می‌کند. همچنین اطلاعات دقیقی درزمینه تولید، طراحی آلبوم و تکنیک‌های بازاریابی برای جذب مشتری ارائه می‌دهد.
این هندبوک منحصربه‌فرد،‌ یک منبع ضروری برای عکاسان خانواده که به دنبال تعامل با خانواده و نشان دادن موضوعاتی همچون روابط بین فردی و شخصیت‌های هرکدام از افراد هستند، اثری کاربردی و ضروری به‌شمارمی‌آید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اتاق بدون کتاب،همچون بدن بدون روح است."سیسرو"

parnian21
24-07-2013, 11:08

سال 2007 | 128 صفحه | ISBN: 9781584282075| 2,93 MB |[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود کتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

معرفی: کتاب راهنمای “هندبوک عکاسان پرتره” هنر خلق تصاویر رسمی و معمولی را به کمک ادغام تمرین‌های کاربری با روش‌های معاصر، تشریح می‌کند.
این کتاب شامل توصیه‌ها و راهنمایی‌هایی از آخرین و زیباترین عکس‌های پرتره می‌باشد و مباحثی مانند نورپردازی در استودیو، ‌بهبود تکنیک‌های عکسبرداری بداهه و چگونگی رتوش کردن تصاویر در فرایند بعد از تولید برای خلق یک عکس بی‌نقص را آموزش می‌دهد.
یک فصل از این کتاب به مشکلات رایج در گرفتن عکس‌های پرتره اختصاص داده شده است. از قبیل کار با افراد عینکی‌ و سوژه‌هایی در اندازه‌ها، ویژگی‌های صورت و پوست کاملا متفاوت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در دنیا لذتی که با لذت مطالعه برابری کند، وجود ندارد. " تولستوی "

akass
29-07-2013, 20:38
من هم نکات عکاسی از خانواده رو بهتون پیشنهاد می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
01-10-2013, 20:04
مجلات رو میشه قرار داد؟ من یه سری مجله و کتاب و اینا به زبان انگلیسی دارم که اگر دوستان دوست داشتن میتونم بذارم! مخصوصا که مجلات مال امسال و اکثرا بیگنر میباشن...

mahpesar
01-10-2013, 22:50
اگه زبان انگلیسی شما خوب باشه
سایت بر بالهای کتاب >در بخش عکاسی
کتابهای خوبی در زمینه عکاسی به زیبان انگلیسی وجود داره :

برای مثال :

چشم عکاس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-1428

که بیشتر توضیحاتش با مثالهای تصویری همراه

پسورد فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sara_program
02-10-2013, 06:45
مجلات رو میشه قرار داد؟ من یه سری مجله و کتاب و اینا به زبان انگلیسی دارم که اگر دوستان دوست داشتن میتونم بذارم! مخصوصا که مجلات مال امسال و اکثرا بیگنر میباشن...

بسیارعالی .

sara_program
02-10-2013, 20:52
سلام

کتاب کودکان سرزمین ما (هفتمین جشنواره عکس کودک)
142 صفحه

توضیحات: این کتاب حاوی عکسهایی است که کودکان گرفته اند و ارسال کردند. بعضی عکسها واقعا بی مفهوم و چرت هستند! بعضی هم واقعا زیبا هستند. حدود 300 تا عکسه. من هم خیلی خوب نتونستم عکس بگیرم. از بس خسته بودم دستم لرزیده. به بزرگی خودتون ببخشید. ولی میشه ازشون سوژه خوب پیدا کرد.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود با حجم 10 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sara_program
02-10-2013, 21:03
کتاب چگونه عکس بگیریم

عنوان انگلیسی : National Geographic, Photography
نویسنده: نیل جانسون
مترجم: اسماعیل عباسی
تعداد صفحه: 80

به نظرم بی نظیره. در عین سادگی تکنیک های ضروری عکاسی رو داره. از جمله :

انچه درباره دوربین عکاسی باید بدانیم
انواع دوربین عکاسی
فیلم
عدسی
در دست گرفتن دوربین
دوربین چکونه می بیند؟
عمق میدان
سرعت شاتر
نور
ترکیب بندی عکس
قانون تقسیم سه گانه
در جستجوی موضوع
مردم (پرتره)
توصیه عکاسان حرفه ای
حیوانات
منظره
مسافرت
ورزش
داستان تصویری
عکاسی دیجیتال

دانلود کتاب با حجم 9 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shiva11
04-10-2013, 02:35

سال 2011 | 128 صفحه | ISBN: 9781608952861| 16,3MB |[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی: کتاب “راهنمای پرتره‌های خانوادگی با نور طبیعی برای عکاسان دیجیتال” تمام مهارت‌هایی که عکاسان نیاز دارند تا پرتره‌های خانوادگی را با نور طبیعی خلق کنند، شرح می‌دهد. این هندبوک تمام جنبه‌های فرآیند، از جذب مشتری و برنامه‌ریزی جلسه تا کنارهم قرارگرفتن اعضای خانواده‌ یا گروه‌های بزرگ را پوشش می‌دهد.
این کتاب، تکنیک‌هایی برای کارکردن در محیط بیرون از خانه، در منزل خانواده، یا در یک استودیوی با نور‌طبیعی معرفی می‌کند. همچنین اطلاعات دقیقی درزمینه تولید، طراحی آلبوم و تکنیک‌های بازاریابی برای جذب مشتری ارائه می‌دهد.
این هندبوک منحصربه‌فرد،‌ یک منبع ضروری برای عکاسان خانواده که به دنبال تعامل با خانواده و نشان دادن موضوعاتی همچون روابط بین فردی و شخصیت‌های هرکدام از افراد هستند، اثری کاربردی و ضروری به‌شمارمی‌آید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اتاق بدون کتاب، همچون بدن بدون روح است."سیسرو"

- Saman -
14-10-2013, 13:38
من هم كتابي رو براي استفاده دوستان در اينجا قرار ميدم...اين كتاب ترجمه فارسي كتاب اول The Digital Photography هست از Scott Kelby كه زجمت ترجمه و گرد‌آوري ش، رو آقاي احسان گرامي نژاد كيشده اند و من كتاب رو از فروم اختصاصي عكاسي برداشتم.

از اينجا دان لود كنيد:

The Digital Photography - Book 1 - 52MB

رمز فايل: p30world

از دوستان خواهش مندم كه اين كتاب رو در آپلود سنترهاي ديگري هم قرار بدن، چون كه ماندگاري فايل ها در سايت rodfile چندان زياد نيست و من هم با آپلود فايل ها مشكل دارم.

saba12000
17-02-2014, 19:45

سال 2013 | 188 صفحه | ISBN: 9781937538354 | 134 MB | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی: کتاب “عکاسی جادویی” از یک رویکرد ساختاریافته برای آموزش هنر خلق تصاویر جذاب با ترکیب‌بندی عالی، استفاده می‌کند.
این کتاب، راه‌حل‌هایی برای مشکلاتی که اغلب در مسیر تولید عکس‌های عظیم به‌وجود می‌آیند، فراهم می‌کند و بر اهمیت آموزش چشم برای حذف فرعی‌ها، تاکید دارد.
نمونه‌هایی از تصاویر قوی در برابر تصاویر ناقص در این کتاب، کنار هم گذاشته شده‌اند و چگونگی خلق ترکیب‌بندی موفق شرح داده شده است.
موضوعات پوشش‌داده‌شده در کتاب شامل نور و سایه، انتخاب لنز، فریم، فضای منفی و موارد بسیار دیگر می‌باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهترین دوست من کسی است که کتابهایی را به من هدیه کند که تا به حال نخوانده باشم"لینکلن"

saba12000
22-02-2014, 13:22

سال 2013 | 224 صفحه | ISBN: 9781937538330 | 137 MB | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی : سفر و عکاسی، یک ترکیب ایده‌آل می‌باشد. اما عکاسان اغلب از اینکه تصاویرشان از کیفیت مناسب با آرمان‌های هنری آنها برخوردار نیست، ناامید هستند.
اگر در یک سفر محلی هستید، از تعطیلات تابستانی خود لذت می‌برید و یا به‌دنبال مقصدی دور و عجیب می‌باشید، کتاب “عکاس سفر” اطلاعات نظری، توصیه‌های کاربردی و پیشنهادات مفیدی را برای گرفتن تصاویری بهتر درحین سفر به شما ارائه می‌دهد.
این کتاب شامل توصیفاتی برای چگونگی ترکیب دقیق تصاویر، پرهیز از اشتباهات رایج و دستیابی به یک درک منحصر‌به‌فرد از مکان‌هایی که در گذشته بارها از آنها عکسبرداری شده است، می‌‌باشد.
این راهنما با تصاویری از سرتاسر دنیا به‌زیبایی تصویربرداری شده است و به شما کمک می‌کند تا نقطه‌نظر شخصی خود را که به هدایت و خلق تصاویر مسافرتی استثنایی منجر می‌شود، پیدا کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهترین دوست من کسی است که کتابهایی را به من هدیه کند که تا به حال نخوانده باشم"لینکلن"

saba12000
11-03-2014, 23:10

سال2012 | 200صفحه | ISBN: 9780240823980 | 12,5MB |[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی : آیا به‌دنبال توصیه‌هایی آسان و متخصصانه در زمینه بهترین روش‌ها برای گرفتن عکس‌های خلاقانه ماکرو هستید؟ کتاب “عکاسی ماکرو و نمای نزدیک” بلیط شما برای حرکت به سمت مهارت‌‌هایی فراتر از گرفتن عکس فوری برای خلق یک هنر چاپ خوب می‌باشد. این کتاب شامل مجموعه مهارت‌های منحصر‌به‌فرد در شرایط نوردهی، نورپردازی و البته ترکیب‌بندی‌ خاص می‌باشد.
شما می‌توانید یک عکس سریع از یک گل آفتابگردان در حیات خلوت خود بگیرید که معمولی و پیش‌ پاافتاده به‌نظر میرسد و یا می‌توانید یاد بگیرید که چطور از نمای نزدیک فقط از بخشی از آن عکس بگیرید و یک اثر هنری خلق کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستگوترین، بی‌توقع‌ترین، مفیدترین و همیشگی‌ترین رفیق برای هر کسی کتاب است."مارک تواین"

saba12000
14-03-2014, 22:22

سال 2012 | 264 صفحه | ISBN: 9780321823779 | 19,6 MB | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی : اگر جزو کسانی هستید که به تازگی دوربین فوق‌العاده DSLR را خریداری کردید پس برای گرفتن تصاویر خیره‌کننده قطعا به کتابی فراتر از یک کتابچه راهنما نیاز دارید.
کتاب راهنمای عکاسی طبیعت به عکاسان علاقه‌مند به عکاسی طبیعت کمک خواهد کرد تا بر اصول عکاسی چیره شوند و عکس‌های شگفت‌انگیزی در فضای باز خلق کنند.
عکاس حرفه‌ای، Rob Sheppard کتاب را با اصول ترکیب‌بندی، نور و پرسپکتیو آغاز می‌کند و سپس چگونگی ارتباط با صحنه‌ی روبرویتان را توصیف می‌کند.
او تمام ویژگی‌های کلیدی دوربین DSLR را که در عکس شما تاثیرگذار هستند، پوشش می‌دهد.
این کتاب راهنما به عکاسان در سطوح مختلف -از مبتدی تا پیشرفته- کمک می‌کند تا اصول را درک کنند و بیان هنری منحصربه‌فرد خود را به سمت عکس‌های فوق‌العاده طبیعت سوق دهند.
این کتاب به زیبایی با عکس‌های بزرگ مصور شده است و به شما یاد می‌دهد که چگونه عکاسی خود را کنترل کنید تا بتوانید هر زمان که دوربین خود را به دست می‌گیرید عکس مورد علاقه خود را خلق کنید.

saba12000
18-03-2014, 11:15

سال 2006 | 232 صفحه | ISBN: 9781598633351 | 14,6 MB | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی : با افزایش دسترسی دوربین‌های دیجیتالی مقرون‌به‌صرفه، عکاسان جدی، مشتاقانه آن‌ها را خریداری کردند.
کتاب “راهنمای سریع عکاسی دیجیتال” به‌عنوان یک راهنمای معارفه‌ای ایده‌آل برای پرورش هر کاربر جدید دوربین‌های دیجیتال و اجرای سریع آن‌ها، خدمت می‌کند.
این کتاب فقط ضروریات را پوشش می‌دهد و آموزش‌هایی آسان برای اصول مخصوص عکاسی دیجیتال را فراهم می‌کند.
مهارت‌های جدید در دو صفحه گسترده آموزش‌ داده شده است. شامل دستورالعمل‌های روشن و مختصر و تصاویر و عکس‌های تمام‌رنگی می‌باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطالعه، اندیشیدن با ذهن دیگری است."آرتور شوپنهاور"

saba12000
30-03-2014, 11:27

سال 2008 | 272 صفحه | ISBN: 9781933952277 | 292 MB | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی : درطول چندسال اخیر، بیشتر کتاب‌های موجود در زمینه عکاسی بر توضیح نسل جدیدی از دوربین‌ها و چگونگی تسلط بر گردش کار تصویربرداری دیجیتال تمرکز کرده‌اند.
Torsten Amdreas Hoffmann در کتاب “هنر عکاسی سیاه و سفید” رویکردی متفاوت اتخاذ کرده است، به‌گونه‌ای که بر ترکیب تصویر و گرفتن تصویر با تاکیدی بر جنبه‌های خلاقانه عکاسی سیاه و سفید به‌جای تمرکز بر گردش کار دیجیتال؛ متمرکز می‌شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هنگام مطالعه کتاب، طرف صحبت فقط دانشمندان هستند."ساموئل اسمایلز"

iArdavan
08-08-2014, 03:09
سلام.کتاب عکاسی دیجیتال احسان گرامی نژاد رو کسی داره؟چه خوده کتاب چه pdf?

Sent from my SM-N900 using Tapatalk