PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اس ام اس هاي ولنتاين

zanastark
30-01-2009, 00:21
سلام دوستان به علت نزديكي ولنتاين اين تايپيك رو مي زارم تا اس ام اس هاي جديدتون رو بزاريد كه همه ي دوستان استفاده كنند.فقط خواهشا تكراري وقديمي نباشند خودم هم دارم يه بسته اماده مي كنم كه در اختيالتون قرار بدم كه استفاده كنيد

Mahast Arya
31-01-2009, 13:09
من به تو مي نگرم
تو
دور دورتر چون ستاره اي بي نور مي شوي
فرياد مي زني من را ببخش

techno_magical
01-02-2009, 16:51
من به تو مي نگرم
تو
دور دورتر چون ستاره اي بي نور مي شوي
فرياد مي زني من را ببخش

دوست عزیز شما بدون توجه به عناوین تاپیک ها ؛ هرجا که دوست داشتی متن هاتونو فرستادید.لطفا کمی دقت به خرج بدین و حوصله تا نظم تاپیک به هم نخوره.در ضمن ؛ اینا بیشتر متن های شاعرانه هست تا اس ام اس...
(از تاپیک اس ام اس های جوک بگیر تا..........اینجا)

zanastark
01-02-2009, 21:52
خیلی ممنون techno_magical اگه کمکم کنی این تایبیک رو ببرم بالا ممنون میشم خودم دارم متن هارو تایب میکنم تا مستقیم بزارم

techno_magical
02-02-2009, 17:56
a,b,c,d,e,f,g,h, _ ,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,t,u,v,w,x,y,z

دنبال i نگرد ! چون فدای u شده !!!

techno_magical
02-02-2009, 17:57
ای دوست گلی به یادگار بفرست ، گر لایق گل نیستم خار بفرست

از بهر خدا ، نه از بهر دلت ، من پیامی داده ام تو جوابی بفرست !

techno_magical
02-02-2009, 17:58
می‌دونی چرا قلب آدم دو بار پشته سر هم می‌زنه؟چون یکی واسه زنده موندنه خودش میزنه یکی هم واسه زنده بودنه اون کسی که دوسش داره.

techno_magical
02-02-2009, 17:59
سلام، این چه اخلاق بدیه که تو داری؟ چرا هر چی از آدم برمیدری دیگه نمیدی.نمی‌گی من دلمو لازم دارم؟
تصور کن شلور بچه 6 ساله رو پوشیدی! حس میکنی چقدر تنگه! دلم همون قدر برات تنگ شده!

تو رو اون لحظه که دیدم به بهانه‌هام رسیدم از تو تصویری کشیدم که اونو هیچ جا ندیدم...

انسان عزیزانش رو فراموش نمی‌کنه بلکه تنها به ندیدنشون عادت میکنه. تقدیم به تو، به کسی که عادت به ندیدنش مثل فراموش کردنش غیرممکنه..

اگر كسی برات اس ام اس خالی فرستاد ناراحت نشو بدون انقدر دوست داره كه نمی دونه چی بگه.

دوثت دارم، دوصت دارم، دوسط دارم، دوثط دارم، دوصط دارم، دوست دارم. خلاصه همه جوره دوست دارم...!

هرگز برای عاشق شدن به دنبال باران و بهار و بابونه نباش گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای میرسی که ماه را بر لبانت می نشاند

هر قطره اشک نشانه غمه، هر سکوت نشانه تنهائیست، هر لبخند نشانه مهربانی
و هر sms نشانه ای از دلتنگی من برای تو

قلب من . دل من . خون تو رگهای من . نفس من جیگر من . خلاصه .... همه وجودم درد می کنه . باید برم دکتر ببینم چرا اینطوری شدم !

+- +- +- +- +- +- +- +- +- +- +- +- +- +- +- +- +- +- بشین جمع ومنها کن ببین چندمین باره سر کار رفتی ؟

یاردان قلی قرص اِکس رو پشت و رو میخوره "افسردگی" میگره

قفس داران سکوتم را شکستند دل دائم صبورم را شکستند به جرم پا به پائی عشق رفتن پرو بال عبورم را شکستند مرا از خلوتم بیرون کشیدند چه بی پروا حضورم را شکستند تمنا در نگاهم موج می زد ولی رویای دورم را شکستند
عشق یعنی مهر بی چون و چرا ؛ عشق یعنی كوشش بی ادعا..... عشق یعنی مهر بی اما اگر؛ عشق یعنی رفتن با پای سر ..... عشق یعنی دل تپیدن بهر دوست؛ عشق یعنی جان من قربان اوست ..... عشق یعنی خواندن از چشمان او؛ حرفهای دل بدون گفتگو ..... عشق یعنی عاشق بی زحمتی ؛ عشق یعنی بوسه بی شهوتی

کوههای عظیم پر از چشمه اند و قلبهای بزرگ پر از اشک .

sm73_ssa
03-02-2009, 20:50
بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند.قاب عکس توست اما شیشه ی عمرمن است. بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند.تار موی توست اما ریشه ی عمر من است.

Mahast Arya
09-02-2009, 16:30
هیچ کس لیاقت اشکهای تو را ندارد و کسی که چنین ارزشی را دارد باعث ریختن اشکهای تو نمی شود

Mahast Arya
09-02-2009, 16:56
من براي لبخندت دلتنگم و براي تمام حرفهايت ...
هرگز از تو خسته نشدم و هرگز جز براي تو زندگي نکردم

roxana72
10-02-2009, 20:43
پارسال این روزا برامون پر بود از عطر شکلات و کادوو عروسک اما امسال نمیدونم ولنتاین رو با کی جشن میگیری

.

.

.

هر جا و با هر کسی باشی دوستت دارم ولنتایت مبارک

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

به علت حضور گشت ارشاد در مراسم ولنتاین ، مراسم دیدار خواهران و برادران بصورت جدا در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجا میگردد

----------------------------------------------------------------------------------------------------

امیدوارم خرس زیبایی ها همیشه تو غار چشمات خونه کنه ولنتاینت مبارک عزیزم

----------------------------------------------------------------------------------------------------

قلب مهربانت مثلثی را می ماند در دریای عشق
مرا در خود کشیدی برمودای من !!!

M_Abieteh
12-02-2009, 22:58
اس ام اس مخصوص روز ولنتاین ، اس ام اس ویژه روز ولنتاین ، ولنتاین :
نمیگم دوستت دارم ، نمیگم عاشقتم ، میگم دیوونتم كه اگه یه روز ناراحتت كردم بگی بیخیال دیوونست . . . (روز ولنتاینت مبارك عزیزم)
sms ویژه روز ولنتاین ، sms مخصوص روز ولنتاین روز ولنتاین :
قلب مهربانت مثلثی را می ماند در دریای عشق ، مرا در خود كشیدی برمودای من !!! (ولنتاین مبارك)
پیامك مخصوص روز ولنتاین ، پیامك ویژه روز ولنتاین ، روز ولنتاین :
ای دوست به جز عشق تو در سر من هوسی نیست ، جز نقش تو در صفحه دل نقش كسی نیست . . .
مسیج مخصوص روز ولنتاین ، مسیج ویژه روز ولنتاین ، روز ولنتاین :
بهترین لحظه ، لحظه ای است كه فكر كنی فراموشت كردم ، بعد یكی اس ام اس از طرف من بیاد كه توش نوشته شده : میمیرم برات . ولنتاینت مبارك
پیام كوتاه مخصوص روز ولنتاین ، پیام كوتاه وبژه روز ولنتاین :
یادم بنداز تو روز ولنتاین قلبمو بهت هدیه بدم اما به شرط اینكه مواظبش باشی ، نه به خاطر اینكه قلب منه ، نه ، به خاطر اینكه تو توشی . . .
اس ام اس ولنتاین پیامك ولنتاین ، مسیج ولنتاین :
گاو و الاغ و اردك ، كبریت و گاز و فندك ، جوجه و مرغ و لك لك ، ولنتاینت مبارك
اس ام اس برای ولنتاین ، sms برای ولنتاین پیامك برای ولنتاین :
اگه شكلات بودی شیرین ترین بودی ، اگه عروسك بودی بغلی ترین بودی ، اگه ستاره بودی روشن ترین بودی و تا زمانی كه دوست منی عزیز ترینی . روز ولنتاین مبارك . . .
مسیج برای ولنتاین ، پیام كوتاه برای ولنتاین ، sms ولنتاین :
امیدوارم خرس زیبایی ها همیشه تو غار چشمات خونه كنه . ولنتاین مبارك باشه عزیزم
sms به مناسبت ولنتاین ، اس ام اس به مناسبت ولنتاین :
سلام ببخشید پول نداشتم برات خرس و قلب بخرم به مناسبت روز ولنتاین ، فقط همین یه اس ام اس رو توسنتم برات بفرستم تا بدونی كه همیشه دوستت دارم . امیدوارم این روز ، روز ولنتاین برات مبارك و با بركت باشه .
پیامك به مناسبت ولنتاین ، مسیج به مناسبت ولنتاین :
میدونی ولنتاین یعنی چی ؟ یعنی اینكه یادمون باشه یه عاشق واقعی باید فقط به یه نفر دل ببنده و تا آخر عمر هم عاشقانه عاشقش باشه . . .

Mahast Arya
14-02-2009, 11:50
با تو از خاطره‌ها سرشارم. با تو تا آخر شب بیدارم . عشق من دست تو یعنی خورشید. گرمی دست تو را کم دارم . . .