PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ Acer اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

MOZNEB
30-06-2011, 19:16
بله خوب AMD هم مال شیطان بزرگه
و چیپست های اینتل هم کلا مال اون کشور خونخوار و جهان خواره
از اینور هم که NVIDIA فراماسونه
کلا شما اینترنت میدونستید بدرد نمیخوره چون تکنولوژیش مال غربه
پیام هم احتمالا خود شیطانه :))
آقا جمع کنید این بساطو چه وضعیتیه

سلام
درست صحبت کن پسرجون ، جوش هم نیار
اونچه که مجبوریم استفاده میکنیم
اینرو برای تو و پیام جونت گفتم OK ؟

horliali
01-07-2011, 04:45
سلام دوستان.من فردا دارم میرم یه 5750 i5 بگیرم.میخواستم بدونم این مشکلی که سندی بریدج ها دارن رو این مدل داره یا نه؟ ممنون
علیک ... . من دو هفته پیش یکی خریدم.تا حالا که مشکلی نداشته.ازش راضی ام.:20:مشکل سندی بریج ها هم مربوط به یه مدل ایسوز میشد که حالا حل شده.

elemon
01-07-2011, 06:56
سلام به همه
ببخشید اما باید بگم دیگه

اولا هر کسی عقاید و نظرات مربوط به خودشو داره و ما اجازه نداریم کسی رو به خاطر
عقایدش مسخره کنیم اقای hitman شما هم حتما عقایدی داری که ممکنه از نظر بقیه مسخره به نظر بیاد
ایا دوست داری کسی مسخرت کنه؟؟؟؟؟؟

alierna
01-07-2011, 11:06
سلام به همه
ببخشید اما باید بگم دیگه

عقایدش مسخره کنیم اقای hitman شما هم حتما عقایدی داری که ممکنه از نظر بقیه مسخره به نظر بیاد

دوست عزیز من دوست ندارم وارد این بحث بشم.اما اگه عقاید شخصیه جایی که عمومیه نباید مطرح بشه.اونم تو فروم لپتاپ!.
مرسی دوستان از کمکتون

shamlou
02-07-2011, 15:03
بابا این حرفا چیه
amd هم میخواد تو اسرائیل واحد R&D (تحقیق و توسعه) بزنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ظاهراً حرف شما دراین باره درسته!
همشون سرتاپا یه کرباسن و فرقی هم با هم نمی کنن.

دوست عزیز شما فرد مذهبی هستی
من هم خودم مثل شما هستم ولی وقتی این طرز فکر شما خوبه که بشه عملیش کرد و ایران هم مثل بقیه ابر قدرتها بشه و خودش بتونه این قطعاتو درست کنه .
حتی من از استادمون شنیدم که گوشی GLX که ایران میگه ایرانیه ، دروغه چون ایران اصلا نمیتونه چیپست تولید کنه.
و ما باید از تولیدات این شرکتها استفاده کنیم چون تو دنیا چیزی به نام "جبر" داریم.پس باید از این قطعات استفاده کنیم.

منم به این نتیجه رسیدم که نمیشه استفاده نکرد. و اولش فکر میکردم چندتا شرکت خاص هستند ولی وقتی بیشتر تحقیق و پرسجو کردم دیدم متاسفانه اکثر شرکت ها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم پشتیبان اسرائیل و آمرکیای جنایت کار هستند.

سلام به همه
ببخشید اما باید بگم دیگه

ممنون از شما دوست عزیز
ولی منم مقصرم که این مسئله رو توی این قسمت مطرح کردم.

دوست عزیز من دوست ندارم وارد این بحث بشم.اما اگه عقاید شخصیه جایی که عمومیه نباید مطرح بشه.اونم تو فروم لپتاپ!.
مرسی دوستان از کمکتون

البته این یه عقیده شخصی نیستش و من فکر میکردم قابل پیاده سازی هستش که دیدم مشکل با یکی دوتا شرکت نیست. و مجبوریم از مصحولات این شرکت ها استفاده کنیم.:41:

امیدوارم تونسته باشم بحثی که خودم راه انداختم رو جمع کرده باشم و حاشیه دیگه ایجاد نشه و بحث انجمن طبق معمول حول محور لپ تاپ پیش بره

mehdi666lp
03-07-2011, 09:32
سلام

این مدل Acer هم وارد شده....

Acer 7745

CPU : Core i7 2630 QM

RAM : 8 GB DDR3

VGA : AMD Radeon 5850 1 GB DDR3

H.H.D : 1 TB

O.D.D : Blu - Ray Rom

Display : 17.3 inch 16:9, 1600x900 pixel

Other : 4 USB 2.0, 1 VGA, 1 HDMI, 1 Kensington Lock, Audio Connections: headphones/speakers/line-out, microphone/line-in, Card Reader: MMC,SD,MS,MS Pro,xD,

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت 1.350.000

shamlou
03-07-2011, 11:46
چند وقت پیش یه لپ تاپ برند Acer مدل 4810T داداشم گرفته که حدود 8 الی 8:30 شارژ نگه میداره!

ولی الان مشخصات لپ تاپ های مختلف با برندهای گوناگون رو نگاه میکنم عموماً حدود 3 الی 4 ساعت شارژ نگه میدارن!

اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

alikarimi_hp
03-07-2011, 14:18
Acer 7745 توی ایران اومده یعنی؟

پرنس تاریکی
03-07-2011, 14:37
من می خواستم بدونم برند ایسر مشکل خاصی داره؟ خیلی ها می گن جنسش لپ تاپ هاش خوب نیست و سریع خراب می شه درسته؟

mehdi666lp
04-07-2011, 06:36
Acer 7745 توی ایران اومده یعنی؟

.
.
.
سلام
آره وارد شده قیمتم که زدم ........................USB 3.0 نداره ها

alikarimi_hp
04-07-2011, 12:31
سازگار که هنوز نیاوردش

biostar
04-07-2011, 12:56
پست هایی که در مورد مشاوره و راهنمایی خرید لپتاپ هست پاک می شوند ، خواهشا رعایت کنید

پست های مشاوره ایی را در بخش زیر عنوان کنید

مشاوره و راهنمایی برای خرید لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pedipartala
05-07-2011, 12:41
سلام به همه دوستان ، من عمران می خوانم و نیاز به دستگاهی دارم که بتونه نرم افزارهای تخصصی مثل اتوکد و ایتبس و سیف و تری دی مکس رو بدون هیچ مشکلی اجرا کنه ؛ با این تفاسیر می خواستم بدونم از بین دو مدل زیر کدوم یکی از همه لحاظ بهتره و به کارم میاد یا اصلا هیچ کدوم به درد می خورن یا نه ؟؟؟ با تشکر

اولی

1) ACER 5142

ودومی

2) fujidsu LH 530

Mr.Mazmamfi
05-07-2011, 13:38
چند وقت پیش یه لپ تاپ برند Acer مدل 4810T داداشم گرفته که حدود 8 الی 8:30 شارژ نگه میداره!

ولی الان مشخصات لپ تاپ های مختلف با برندهای گوناگون رو نگاه میکنم عموماً حدود 3 الی 4 ساعت شارژ نگه میدارن!

چند عامل میتونه دخیل باشه:
1 - کانفیگ این لپ تاپ پایینه و بخاطر همین برق مصرفیش کمتره
2 - 14 اینچه
3 - ممکنه داداشتون باتری 9 سلولی رو این لپ تاپ انداخته (مهم ترین دلیل) چون من تا حالا ندیدم باتری 6 سل بیشتر از 4 ساعت (دیگه نهایتا 5 ساعت) جواب بده پس میتونیم بگیم باتریش 9 سل و حتی 12 سل هست.

---------- Post added at 02:38 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

سلام به همه دوستان ، من عمران می خوانم و نیاز به دستگاهی دارم که بتونه نرم افزارهای تخصصی مثل اتوکد و ایتبس و سیف و تری دی مکس رو بدون هیچ مشکلی اجرا کنه ؛ با این تفاسیر می خواستم بدونم از بین دو مدل زیر کدوم یکی از همه لحاظ بهتره و به کارم میاد یا اصلا هیچ کدوم به درد می خورن یا نه ؟؟؟ با تشکر

اولی

1) ACER 5142

ودومی

2) fujidsu LH 530
سلام عزیز
اصلا مدل "5142" نداریم البته فکر میکنم منظور شما 5742 بوده.
کانفیگ هر 2 تاشو بذار راهنماییت میکنم.

pedipartala
05-07-2011, 14:45
2 - 14 اینچه
3 - ممکنه داداشتون باتری 9 سلولی رو این لپ تاپ انداخته (مهم ترین دلیل) چون من تا حالا ندیدم باتری 6 سل بیشتر از 4 ساعت (دیگه نهایتا 5 ساعت) جواب بده پس میتونیم بگیم باتریش 9 سل و حتی 12 سل هست.

---------- Post added at 02:38 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

سلام عزیز
اصلا مدل "5142" نداریم البته فکر میکنم منظور شما 5742 بوده.
کانفیگ هر 2 تاشو بذار راهنماییت میکنم.

شما درست میگید دوست عزیز اشتباه تایپی بود ...
مشخصات ACER :
RAM 2GB DDR3 , CPU CORE I3 2.4, HARD 320 , VGA INTEL HD UP TO 763 , DRIVE DVD RW , LED 15.6
مشخصات FUJIDSU :
CPU INTEL CORE I3 2.4 , RAM 3GB DDR3 , HARD 320 , VGA INTEL HD 1276 , DRIVE DVD RW , LED 14
خود من فکر می کنم دومی بهتره ولی این مارک رو من اصلا نمیشناسم و نمیدونم کجایی هست واسه همسن بیشتر متمایل به اولی شدم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Mazmamfi
05-07-2011, 15:39
مشخصات ACER :
RAM 2GB DDR3 , CPU CORE I3 2.4, HARD 320 , VGA INTEL HD UP TO 763 , DRIVE DVD RW , LED 15.6
مشخصات FUJIDSU :
CPU INTEL CORE I3 2.4 , RAM 3GB DDR3 , HARD 320 , VGA INTEL HD 1276 , DRIVE DVD RW , LED 14
خود من فکر می کنم دومی بهتره ولی این مارک رو من اصلا نمیشناسم و نمیدونم کجایی هست واسه همسن بیشتر متمایل به اولی شدم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما تا چه قدر میتونید پول بدید برای لپ تاپ ؟
قیمت اون دو مدلم بگید؟
نکته 1 : این دو مدل با هم قابل مقایسه نیست چون ایسر 15 اینچه و فوجیتسو 14 اینچه
نکه 2: لپ تاپ های فوجیتسو جزو با کیفیت ترین لپ تاپ های دنیا هست و در اروپا هم فروش خوبی داره ولی تو ایران هنوز خوب جا نیفتاده(لپ تاپ های فوجیستو ساخت آلمان و ژاپن هست البته وسایل جانبیش مثل باتری و شارژر چینیه)

elcboy
06-07-2011, 15:04
با سلام
mrmazmamfi عزیز شما بین acer 5750 و dell inspiron 5110 A کدام پیشنهاد می کنید
کانفیگشون تقریبا یکی هستش

Mr.Mazmamfi
07-07-2011, 17:29
با سلام
100% مدل 5750

yourtv
07-07-2011, 23:07
با درود فراوان

اینجانب فردا صبح قصد ارتقا رم سیستمم رو دارم
من یک مدل acer aspire 5742g دارم با رم اورجینال 3 گیگ دی دی ار 3 و سی پی یو i5

خلاصه من در اروپا زندگی میکنم و قصد خرید یک رم 4 گیگ هستم که با رم دیگری که در خود لب تابم هست بشه6 گیگ

من با برنامه اورست چک کردم و انگار شدنی هست . حال شما نظر بدهید که میتوان اینکار رو کرد

رم داخل لب تاب kingeston 2 gig ddr3 1333
و دیگری یک سامسونگ یک گیگ میباشد .
سامسونگ را میخوام در بیاورم و یک 4 گیگ بیندازم

اگر امکان دارد به من پاسخ دهید

سوال دوم
بعد از تعوض رم میخوام در هفته اینده ال سی دی این لب تاب رو عوض کنم و به جای اون ال ای دی بندازم

ال سی دی ان لب تابم Monitor AU Optronics B156XW02 V2 15.6" LCD
میباشد . ایا این را میتوانم عوض کنم . البته پاسخ به سوال اول خیلی برای من ارجعیت دارد

با سپاس از همه عزیزان

mhadishirani
08-07-2011, 07:20
با درود فراوان

اینجانب فردا صبح قصد ارتقا رم سیستمم رو دارم
من یک مدل acer aspire 5742g دارم با رم اورجینال 3 گیگ دی دی ار 3 و سی پی یو i5

خلاصه من در اروپا زندگی میکنم و قصد خرید یک رم 4 گیگ هستم که با رم دیگری که در خود لب تابم هست بشه6 گیگ

من با برنامه اورست چک کردم و انگار شدنی هست . حال شما نظر بدهید که میتوان اینکار رو کرد

رم داخل لب تاب kingeston 2 gig ddr3 1333
و دیگری یک سامسونگ یک گیگ میباشد .
سامسونگ را میخوام در بیاورم و یک 4 گیگ بیندازم

اگر امکان دارد به من پاسخ دهید

سوال دوم
بعد از تعوض رم میخوام در هفته اینده ال سی دی این لب تاب رو عوض کنم و به جای اون ال ای دی بندازم

میباشد . ایا این را میتوانم عوض کنم . البته پاسخ به سوال اول خیلی برای من ارجعیت دارد

با سپاس از همه عزیزان
سلام دوست عزیز
رم 6 گیگ اصلا رم مناسبی نیست و کارایی خوبی نخواهد داشت چند از سیستم دوال چنل مادربرد استفاده نمیکنه.
رم اگه بخواد کارایی بالا تری داشته باشه باید توانی از دو باشه یعنی 2 ،4،8 و 16.

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

مشخصات ACER :
مشخصات FUJIDSU :
با هیچ کدوم از دو دستگاه برای کار با برنامه هایی که گفتید راحت نخواهید بود.
باید برید سراغ دستگاه هایی که گرافیک جیفورس و ای تی آی داشته باشن

Mr.Mazmamfi
08-07-2011, 13:18
سوال دوم

با سپاس از همه عزیزان
سوال اولو که دوستمون جواب دادن.
جواب سوال دوم هم میتونی تو این لینک ببینی (طریقه تعویض صفحه نمایش)

yourtv
08-07-2011, 14:47
[QUOTE=mhadishirani;6244275]سلام دوست عزیز
رم 6 گیگ اصلا رم مناسبی نیست و کارایی خوبی نخواهد داشت چند از سیستم دوال چنل مادربرد استفاده نمیکنه.

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

دوست عزیز همین الانش هم که رم 3 گیگ روش هست .

*neda
08-07-2011, 17:22
سلام دوستان
من یه سوالی دارم که شاید خیلی ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی ببخشید دیگه تازه واردم نمی دونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم.:blush:
من یه لپ تاپ acer 5738 z دارم که البته خیلی وقته دارمش.حالا جدیدا که ویندوزمو عوض کرده ( برای بار n ام ! ) به یه مشکلی برخوردم.
مودم من وایرلس هست و قبلا هر جای خونه بودم لپ تاپم وایرلس رو میشناخت و من راحت از اینترنت استفاده میکنم ولی تازگیا کنار مودم هم که باشم سیگنالش کامل نیست و یه کم که دور بشم از مودم دیگه کلا قطع میشه.
در ضمن مطمئنم که مشکل از سیستمه و مودم ایرادی نداره چون همسایه طبقه بالایی هم از اینترنت ما استفاده میکنه:)
حالا میخواستم ببینم مشکل از چیه و کسی راهی سراغ داره که بشه محدوده پوشش وایرلس رو تو سیستم زیاد کنم؟

ghafari88
09-07-2011, 14:22
می خواستم از دوستانی که مدل 4750 رو تهیه کردن بپرسم نظرشون راجع بهش چیه و کیفیت ساختش خوبه یا نه؟ .. از لحاظ سخت افزاری چطور؟ ... کلا یه اطلاعاتی از تجربیاتشون در اختیار ما بذارن. ممنون. :11:
کلا بعضی ها می گن لپ تاپ های ایسر خوب نیستن و مشکل زیاد دارن. راست می گن؟

shamlou
10-07-2011, 12:26

2 - 14 اینچه

تشکر از جوابتون

1- درسته کانفیگش پائینه و به خاطر همین مثل باتریشم کمه
2- اینچش اینقدی نمی تونه تأثیر بذاره
3- امکان نداره باتری 9 سلولی رو لپ تاپ انداخته باشه. به خاطر اینکه این لپ تاپ رو باهم گرفتیم. اگه مشخصات این لپ تاپ رو نگاه کنید میزان شارژش رو زده 8 ساعت.
البته من اینو از دوستم که توی بازار هستش پرسیدم گفت که اولاً قطعاتش پایینه و دوماً باتریش لیتیوم هستش به همین خاطر شارژ زیاد نگه میداره.

بازم ممنون بابت توجهتون

mhadishirani
10-07-2011, 12:52
[QUOTE=mhadishirani;6244275]سلام دوست عزیز

دوست عزیز همین الانش هم که رم 3 گیگ روش هست .
اون هم میگم مناسب نیست .
این کارو میکنن که ویندوز 32 بیتی بریزن که واقعا کارایی جالبی نداره.
همیشه وقتی توان 2 باشه خیلی بهتر (خیلی خیلی بهتر) کار میکنه.
یعنی 2*1 گیگ خیلی بهتره از یه 2 گیگ تنها و همچنین 2*2 خیلی خیلی بهتره از 3 گیگ(حتی میتونه 2 برابر کارایی داشته باشه )

italia88
12-07-2011, 00:16
می خواستم از دوستانی که مدل 4750 رو تهیه کردن بپرسم نظرشون راجع بهش چیه و کیفیت ساختش خوبه یا نه؟ .. از لحاظ سخت افزاری چطور؟ ... کلا یه اطلاعاتی از تجربیاتشون در اختیار ما بذارن. ممنون. :11:
کلا بعضی ها می گن لپ تاپ های ایسر خوب نیستن و مشکل زیاد دارن. راست می گن؟

کلا بعضی ها یه چی میگن تا یه چی گفته باشن !! شما زیاد جدی نگیر !!:31::31:
ما که 4 ساله از برند ایسر استفاده میکنیم و مشکلی ندیدیم :5:

ghafari88
12-07-2011, 07:58
کلا بعضی ها یه چی میگن تا یه چی گفته باشن !! شما زیاد جدی نگیر !!:31::31:
ما که 4 ساله از برند ایسر استفاده میکنیم و مشکلی ندیدیم :5:

خریدم بالاخره داداش گلم :20:.... الحمدلله که تا الان که شده دو روز ازش راضی ام. ایشالا که چرخض برام بچرخه! ... لی لی لی لی لی لی ..... :31:

javad 61
12-07-2011, 11:51
خریدم بالاخره داداش گلم :20:.... الحمدلله که تا الان که شده دو روز ازش راضی ام. ایشالا که چرخض برام بچرخه! ... لی لی لی لی لی لی ..... :31:
سلام.چند خریدی؟تو این دو روز چه مزایا و یا معایبی ازش توجهتو جلب کرده؟کیفیت صفحه نمایش چطوره؟
سبکیش تو حمل ونقل چه میزان تاثیر داشته؟
در کل هر نکته مهمی که بدرد بنده و سایر دوستان که قصد خرید این لپتابو داریم بگی ممنونت میشیم.

ghafari88
13-07-2011, 09:09
سلام.چند خریدی؟تو این دو روز چه مزایا و یا معایبی ازش توجهتو جلب کرده؟کیفیت صفحه نمایش چطوره؟
سبکیش تو حمل ونقل چه میزان تاثیر داشته؟
در کل هر نکته مهمی که بدرد بنده و سایر دوستان که قصد خرید این لپتابو داریم بگی ممنونت میشیم.

مدل : 4750G

چشم. عرض می کنم ...
من تا الان که ازش استفاده کردم راضی بودم خدا رو شکر .... من قسطی خریدم راستش و برام یک میلیون در اومد اما ظاهرا نقدش 890 تومنه ...
نکات جالب توجهش برام اینا بوده:
1- وزنش برام مناسبه و خیلی سنگین نیست و برای منی که همش دارم جابجا میشم تا حدودی خوبه.
2- خیلی داغ نمیشه و این برای من خیلی جالب توجه بود.
3- از لحاظ کارایی هم تا الان خوب عمل کرده و در موردی نشده کم بیاره. اما خوب فکر می کنم برای اظهار نظر در این خصوص یه مقدار زود باشه. باید بیشتر ازش استفاده کنم تا ببینم چجوریاس.
4- باتریش هم برای من خوب بوده و با اینکه یه کله وای فایش روشن بوده و داشتم استفاده می کردم، حدود 4-5 ساعت جواب داده ....
5- کیفیت صفحه نمایشش به نظرم زیاد مطلوب نیست. یعنی رنگ هاش خیلی خوب نیست و سفیدی زیاد داره. کنتراستش رو کم کردم اما باز هم تاثیری نداشته. نمی دونم. شاید تنظیمات خاصی داره که من بلد نیستم اما بهرحال اگر مال خودش باشه این مسئله؛ از نظر من یه نقطه ضعفه.
6-طراحیش خوبه و به نظر کیفیت جنس بدنش بد نمیاد. ولی من تا جایی که شنیدم لپ تاپ های ایسر بدنشون ضعیفه و باید مراعاتشون رو کرد.
باز اگر سوالی بود من در خدمتم.

Highbury
13-07-2011, 15:15
5830 و 4830 آیا به ایران میاد؟ چه زمانی؟

Mr.Mazmamfi
13-07-2011, 15:50
5830 و 4830 آیا به ایران میاد؟ چه زمانی؟

سلام
این صفحه رو بخون

راستی اینم تاپیکیه که تو سایت سازگار ایجاد کردم (تاریخش برای 15 خرداد 1390 هست و تا الان . . . )

ولی اون چیزی که معلومه حالا حالاها از این مدلهای خوب به ایران نمیاد .

Highbury
13-07-2011, 18:11
چرا وارد نمیشه؟
واقعا حیفه
کشورهای همسایه دارن؟ مثل امارات،عراق،افغانستان و...

Mr.Mazmamfi
13-07-2011, 18:32
چرا وارد نمیشه؟
واقعا حیفه
کشورهای همسایه دارن؟ مثل امارات،عراق،افغانستان و...

بله مدل های خوبیه
همه چی بستگی به وارد کننده داره که متاسفانه وارد کننده های ما بیشتر به منفعت خودشون نگاه میکنن نه مشتری مداری و ارتقا بار علمی کشور.

rn_mohsen
15-07-2011, 23:15
عزیزان حرفه ای یه سوال:
حتما مانیتور HP ProBook رو دیدید.توجه کردید یه حالت مات داره و تصاویر محیط اطراف توش منعکس نمیشه.
اولا نمیدونم اسم این ویژگی چیه؟
ثانیا آیا acer چنین چیزی رو در لپتاپ هاش استفاده کرده؟ کدوم مدل؟
قبلا از بابت جواب ممنونم

parsamohammad
18-07-2011, 14:33
کیفیت صفحه نمایش 5750 چه جوریه ؟
نسبت به asus

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

نسبت به asus

rythm
18-07-2011, 18:12
سلام دوستان
درمورد 3750 اگه کسی استفاده کرده توضیحاتی بده ممنون میشم.
کیفیت صفحه نمایشش چطوره؟
صدای اسپیکر؟
دوام باتری؟

good boy 2010
18-07-2011, 21:20
سلام دوستان
درمورد 3750 اگه کسی استفاده کرده توضیحاتی بده ممنون میشم.
کیفیت صفحه نمایشش چطوره؟
صدای اسپیکر؟
دوام باتری؟
این ریویو می تونه کمکت کنه

hooooooman
18-07-2011, 21:34
سلام دوستان
من می خوام 5750 بخرم یه چنتا سوال داشتم:
1-آیا 5750با گانفیگ i3وارد بازار شده،اگه شده قیمتش چنده؟؟
2-اگه با گانفیگ i3 وارد شده گرافیکش همون 540 هستش دیگه؟؟
3- 5750 با کانفیگ i3 چه رنگ هایی داره؟؟
4-از نظر صدای فن و صدای اسپیکر در چه حدی هستش؟؟
5-من می تونم این لب تاب رو از نمایندگی های شرکت سازگار تو شهرستان تهیه کنم؟؟
6-آیا مدل i3هم همون پورت های مدل i7 رو داره؟؟
7-اگه میشه مشخصات مدل i3 رو اینجا بگید

باتشکر

parsamohammad
18-07-2011, 23:21
نسبت به asus

roohroba
20-07-2011, 15:02
با سلام

100% مدل 5750
میشه بگین بین این دو مدل 5750 غیر از گرافیک بالاتر چه مزیتی نسبت به 5110 داره؟ ممنون

hedye222222
23-07-2011, 08:31
سلام دوستان
1-میخوام با hdmi لپ تاپم رو کهacer 4741هست به lcd sony 40 اینچ متصل کنم ولی هر کارمیکنم نمیشه
ایا برای لپ تاپ باید تنظیماتی انجام بدم.ویندوزم 7 هست.وقتی کابل رو وصل میکنم یه قلش ابی کنار hdmi رو tvمیاد ولی تو لپ تاپ هیچ کار نمیشه.هیچ صفحه ای از لپ تاپم رو نشون نمیده.فقط صفحه سیاهه.جی کارکنم.مارک کابلشم مارشاله
2.رزولوشن لپ تاپ 1024در768هست و بیشترم نمیشه.چطوری میتونم بیشترش کنم؟
3-بلونوثشم کار نمیکنه؟
ممنون

Bruce Wayne
23-07-2011, 12:01
سلام دوستان
میخواستم یه Acer Aspire One D255 بگیرم
قیمتش چنده؟
چجور نت بوکیه
من فقط یه نت بوک واسه اینترنت میخوام. اما وبکم لازم ندارم
آفیس و pdf هم لازم نیست
میرزه بگیرم؟

Mr Unknown
23-07-2011, 19:09
دوستان یه 5750 خریدم با گارانتی سازگار ولی کیبردش عربیه و حروف جابه جا هستن
اینجوری باید باشه؟مگه نباید فارسی باشه؟

SAJAD0936
23-07-2011, 20:10
دوستان یه 5750 خریدم با گارانتی سازگار ولی کیبردش عربیه و حروف جابه جا هستن
اینجوری باید باشه؟مگه نباید فارسی باشه؟

دوست عزیز توی سایت خوده سازگار هم زده کیبوردش عربیه مشکلی نداره عادت میکنین یا اینکه باید روش برچسب بزنید که قیافه کیبوردو زشت میکنه.

اینم لینک سایت سازگار:

SAJAD0936
23-07-2011, 20:15
نسبت به asus

شما کدوم مدل ایسوس مد نظرتونه؟

ولی در کل کیفیت صفحش مناسبه دید افقیش خوبه دید عمودیشم در حده متوسطه با یکم تنظیم کردن صفحه نمایش به بالا و پایین زاویه دید خوبی خواهید داشت.

5750 تو این رنج قیمت بهترینه به خاطر کیفیت صفحه سراغ مدلای دیگه نرید مگر اینکه بخواید بیشتر پول بدید.

4750 که داداشه 5750 کیفیت صفحه بهتری داره با توجه به اینکه 14 اینچه

موفق باشید

hedye222222
24-07-2011, 09:26
سلام دوستان
1-میخوام با hdmi لپ تاپم رو کهacer 4741هست به lcd sony 40 اینچ متصل کنم ولی هر کارمیکنم نمیشه
ایا برای لپ تاپ باید تنظیماتی انجام بدم.ویندوزم 7 هست.وقتی کابل رو وصل میکنم یه قلش ابی کنار hdmi رو tvمیاد ولی تو لپ تاپ هیچ کار نمیشه.هیچ صفحه ای از لپ تاپم رو نشون نمیده.فقط صفحه سیاهه.جی کارکنم.مارک کابلشم مارشاله
2.رزولوشن لپ تاپ 1024در768هست و بیشترم نمیشه.چطوری میتونم بیشترش کنم؟
3-بلونوثشم کار نمیکنه؟
ممنون

چی شد منتظرم

ghahremanimehdi
24-07-2011, 09:52
چی شد منتظرم

احتمال زیاد درایور کارت گرافیکت رو نصب نکردی.

golabi2
24-07-2011, 12:21
دوستان یه راهنمایی به من بکنید تو بخش مشاوره که اصلا جواب آدمو نمیدن
ACER Aspire 5742G-B چه جوریاس؟

Bruce Wayne
24-07-2011, 12:29
سلام دوستان
قیمتش چنده؟
چجور نت بوکیه
آفیس و pdf هم لازم نیست
میرزه بگیرم؟

ممنون میشم جواب بدین

Bruce Wayne
25-07-2011, 02:56
سلام دوستان
قیمتش چنده؟
چجور نت بوکیه
آفیس و pdf هم لازم نیست
میرزه بگیرم؟

چی شد؟ سلام...:31:

hedye222222
26-07-2011, 06:47
احتمال زیاد درایور کارت گرافیکت رو نصب نکردی.

یه عالمه ممنون
درست شد

Antonio Andolini
27-07-2011, 21:46
سلام!
من acer aspire 3750G خریدم و بعد از 10 روز، صفحه نمایش خراب شد و بردمش گارانتی(سازگار) .. الان نزدیک به دو هفته هست که دستگاهم رو اونجا نگه داشتن و الان یک هفته هست که میگن از تهران سفارش دادیم که کابل مخصوص این لپ تاپ بیاد ... می خواستم بدونم همه جا این جوری هست یا این شرکت داره بازی در میاره؟
دیگه واقعا داره اعصاب خورد میشه .. آخه مگه ارسال یه کابل از تهران چقدر طول می کشه؟

biostar
27-07-2011, 21:56
سلام!
من acer aspire 3750G خریدم و بعد از 10 روز، صفحه نمایش خراب شد و بردمش گارانتی(سازگار) .. الان نزدیک به دو هفته هست که دستگاهم رو اونجا نگه داشتن و الان یک هفته هست که میگن از تهران سفارش دادیم که کابل مخصوص این لپ تاپ بیاد ... می خواستم بدونم همه جا این جوری هست یا این شرکت داره بازی در میاره؟
دیگه واقعا داره اعصاب خورد میشه .. آخه مگه ارسال یه کابل از تهران چقدر طول می کشه؟

با شرکت اصلی سازگار تماس بگیرید

تقریبا شرکت های شهرستانی هفته ایی دو یا سه بار جنس از تهران میارند....

ghahremanimehdi
27-07-2011, 22:38
سلام!

ببخشید دو تا سوال .
1-لپتاپ رو چند گرفتید ؟
2-چرا صفحه اش اینقدر زود خراب شد ؟ ضربه خورد ؟

Antonio Andolini
28-07-2011, 15:20
ببخشید دو تا سوال .
1-لپتاپ رو چند گرفتید ؟
2-چرا صفحه اش اینقدر زود خراب شد ؟ ضربه خورد ؟
980 تومن
نمی دونم .. همین جوری،اصلا ضربه نخورده بود ،توی اون 10روزی که دستم بود خیلی هم باهاش کار نکرده بودم!... وقتی صفحه نمایش رو جلو یا عقب می بردم، یه سری خطوط سفید رنگ میومد وسط صفحه .. یه چیز شبیه به تلویزیون که مواقع باران و رعد وبرق خط های سفید روی صفحه ظاهر میشه .. بعد از دو سه روز هم بدتر شد.

Bruce Wayne
28-07-2011, 23:34
سلام دوستان
قیمتش چنده؟
چجور نت بوکیه
آفیس و pdf هم لازم نیست
میرزه بگیرم؟

دوستان جواب میدن؟:41:

kaktoos.sa
29-07-2011, 13:56
با سلام دوستان
من یه لپ تاپ 4750g گرفتم اول اینکه ویندوز ایکس پی نتونستم بریزم همون اول نصب او صفحه ارور ابی میومد
دوم وقتی سی دی رامش رو توش سی دی میزارم صداش یه ذره زیاده و میلرزه و اون قسمتش یه کم شله به نظر شما اگه پیچش رو سفت کنم درست میشه ؟گارانتیش که باطل نمیشه؟
مشکل دیگه هم از داخل لپ تاپ بغل تاچ پد که فکر کنم هاردش اونجاست یه صدای خیلی کم تق تق میاد ایا مشکلی داره یا کلا اینجوری؟
ممنون

good boy 2010
29-07-2011, 18:07
با سلام دوستان
من یه لپ تاپ 4750g گرفتم اول اینکه ویندوز ایکس پی نتونستم بریزم همون اول نصب او صفحه ارور ابی میومد
دوم وقتی سی دی رامش رو توش سی دی میزارم صداش یه ذره زیاده و میلرزه و اون قسمتش یه کم شله به نظر شما اگه پیچش رو سفت کنم درست میشه ؟گارانتیش که باطل نمیشه؟
مشکل دیگه هم از داخل لپ تاپ بغل تاچ پد که فکر کنم هاردش اونجاست یه صدای خیلی کم تق تق میاد ایا مشکلی داره یا کلا اینجوری؟
ممنون
سلام دوست عزیز
درباره مشکل صفحه ابی اطلاعی ندارم
در باره DVD اصولا صدا و لغش داره ولی ببینید اگه خیلی غیر طبیعی یه سر به گارانتی بزنید ضرر نمی کنید
هاردهم اگر حس می کنید صدایی مثل دو قطعه فلزی به گارانتی نشون بدید توی 3750 هارد سمت چپ ولی تو 5750 سمت راست هست شاد هم از هارد نباشه

kaktoos.sa
29-07-2011, 18:53
سلام دوست عزیز
درباره مشکل صفحه ابی اطلاعی ندارم
در باره DVD اصولا صدا و لغش داره ولی ببینید اگه خیلی غیر طبیعی یه سر به گارانتی بزنید ضرر نمی کنید
هاردهم اگر حس می کنید صدایی مثل دو قطعه فلزی به گارانتی نشون بدید توی 3750 هارد سمت چپ ولی تو 5750 سمت راست هست شاد هم از هارد نباشه

با تشکر
من یه مشکل دیگه هم دارم وقتی میخوام بازی جی تی ای 4 رو بازی کنم با گرافیک اینتل بالا میاد تو تنظیمات انویدیا هم جی تی ای و همه نرمافزا های مربوط به اون رو گذاشتم با انویدیا ولی بازم درست نشد
حالا میخوایستم یه راهنمایی کنیم

در ضمن در رابطه با سی دی رامش اگه پیچش رو سفت کنم گارانتی میپره یا نه ؟ممنون
صدای هاردم تقریبا از سمت راست تاچ پد هست که یه صورت لحظه ای و خیلی که و بعضی مواقع است و صدای تقریبا تق تق (با کسره ت)میدهد
ممنون

good boy 2010
29-07-2011, 19:53
با تشکر
من یه مشکل دیگه هم دارم وقتی میخوام بازی جی تی ای 4 رو بازی کنم با گرافیک اینتل بالا میاد تو تنظیمات انویدیا هم جی تی ای و همه نرمافزا های مربوط به اون رو گذاشتم با انویدیا ولی بازم درست نشد
حالا میخوایستم یه راهنمایی کنیم

در ضمن در رابطه با سی دی رامش اگه پیچش رو سفت کنم گارانتی میپره یا نه ؟ممنون
صدای هاردم تقریبا از سمت راست تاچ پد هست که یه صورت لحظه ای و خیلی که و بعضی مواقع است و صدای تقریبا تق تق (با کسره ت)میدهد
ممنون
lاین لینک یه نگاه بندازید

برای هارد هم اینطوری نمیشه نظر داد ولی خیلی نگرانید ببرید نمایندگی راحترید
درباره شرایط گارانتی سازگار اطلاعی ندارم ولی تا اونجا که می دونم هیچ علامتی از جمله خوردگی یا باز و بسته شدن پیچ ها نباید داشته باشه
بنده همچنان منتظرم

depot
02-08-2011, 12:02
با سلام خدمت دوستان
من دنبال یه لپ تاپ هستم تا 1.400.000 یه نفر اینو معرفی کرد ( ACER ASPIRE 7745G Core i7 ) وگفت برای بازی حرف نداره می خواستم نظرتون رو بدونم !!
cpu : i7
ram : 16gb
vga : 5850 1gb
buttry : 9 cel
led : 17.5
وزن : 3.2

gla021
02-08-2011, 18:08
با سلام خدمت دوستان
من دنبال یه لپ تاپ هستم تا 1.400.000 یه نفر اینو معرفی کرد ( ACER ASPIRE 7745G Core i7 ) وگفت برای بازی حرف نداره می خواستم نظرتون رو بدونم !!
cpu : i7
ram : 16gb
vga : 5850 1gb
buttry : 9 cel
led : 17.5
وزن : 3.2

واسه بازی خوبه و نیازت رفع میکنه ولی دقت کن سی پی یوش سندی بریج نیست!:13:

تو این رنج قیمت hp dv6-6090 خوبه فکر نکنم ایسر چیز قوی با این قیمت تو ایران داشته باشه

depot
02-08-2011, 22:56
cpu سندی بریج هست : core - i7 /// ولی کارت گرافیک این ایسر قوی تر از 6090 هست .

gla021
03-08-2011, 00:12
cpu سندی بریج هست : core - i7 /// ولی کارت گرافیک این ایسر قوی تر از 6090 هست .

با کانفینگی که من دیدم cpu اش این بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو فکر نکنم سندی بریج باشه
در مورد کارت گرافیک هم به نظر من برابرند تو فریم ریت و نمیشه گفت کدوم بهتره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر کل گفتم که نیاز فعلیت رفع میکنه

اگر واقعا دوستش داری بخرش که هیچی لذت بخشتر از این نیست که آدم اراده کنه و یه چیزی را بخواد و به دست بیاره

هرچی بیشتر شک کنی بیشتر تردید می کنی و گیج میشی

ولی بازم تحقیق کن در مورد این مدل من خودم ندارم و همینطوری دیدم که شما گفتید یه بررسی اجمالی کردم در ضمن وزن بالایی رو هم داره و همینطور فکر کنم usb 3 رو هم نداره

میتونی رو مدل های زیر هم تحقیق کنی:
msi gx680
ASUS X4GSN-VX037V

naseri18
03-08-2011, 15:04
سلام - از دوستان كسي از مزايا و معايب لپ تاپ Acer Aspire 5742G-B اطلاعي داره؟ اين لپ تاپ تا چند گيگ رم رو پشتيباني مي كنه؟
سيستم عامل لپ تاپ چيه؟
تشكر از لطف شما

naseri18
03-08-2011, 15:12
سلام - از دوستان كسي از مزايا و معايب لپ تاپ Acer Aspire 5742G-B اطلاعي داره؟ اين لپ تاپ تا چند گيگ رم رو پشتيباني مي كنه؟
سيستم عامل لپ تاپ چيه؟ قيمتش در چه حدوديه؟ برای بازی تا چه حد مناسبه ؟
تشكر

sherlock_Holmes
05-08-2011, 18:48
بچه ها دو تا سوال:

يكي اينكه نمايندگي يا فروشگاه معتبر براي خريد لپ تاپ ايسر كجاست؟
من آخر هفته آينده ميرم تهران. تو پايتخت هم كار دارم. ميخواستم اگر اونجا هست يه 5742 بگيرم.

سوال دوم اينكه 5742 با كانفيگ دور و بر 600 هم هست ديگه؟ درسته؟

good boy 2010
05-08-2011, 21:13
بچه ها دو تا سوال:

يكي اينكه نمايندگي يا فروشگاه معتبر براي خريد لپ تاپ ايسر كجاست؟
من آخر هفته آينده ميرم تهران. تو پايتخت هم كار دارم. ميخواستم اگر اونجا هست يه 5742 بگيرم.

سوال دوم اينكه 5742 با كانفيگ دور و بر 600 هم هست ديگه؟ درسته؟

این لیست نمایندگی های سازگار به هاشون تماس بگیر قیمت بپرس هر کدوم ارزون گفت برو همون جا
در ضمن مشخصات دقیق بگو روش هم تاکید کن این کارو نکنی می ری میبینی یه چیز دیگه دارن

5742 با i3 رم 2 گرافیک 4500 اینتل 560
5742 با i3 رم 4 گرافیک 540 جی فورس 670

sherlock_Holmes
06-08-2011, 16:04
به نظر شما 5742 بگيرم يا 5750؟ و چرا؟
چون توي رنجي كه من ميخوام اين مدل 5750 هم هست:

Intel Core i3 2310 (CPU) پردازنده
15.6" HD (1366 x 768) LED Backlight (Display) صفحه نمایش
2GB DDR3 1333MHz (RAM) حافظه
500 GB (SATA) (HDD) هارد دیسک
Intel HD Graphics (GC) کارت گرافیکی

البته 660 قيمتشه.

good boy 2010
06-08-2011, 18:38
به نظر شما 5742 بگيرم يا 5750؟ و چرا؟
چون توي رنجي كه من ميخوام اين مدل 5750 هم هست:

Intel Core i3 2310 (CPU) پردازنده
15.6" HD (1366 x 768) LED Backlight (Display) صفحه نمایش
2GB DDR3 1333MHz (RAM) حافظه
500 GB (SATA) (HDD) هارد دیسک
Intel HD Graphics (GC) کارت گرافیکی

البته 660 قيمتشه.
اگر 5750 با این کانفیگ پیداکردید برای کار اداری جواب می ده
اگر اینو با 5742 با این کانفیگ :
i3 380
4GB
320G
GeForce 540 1GB
که بهت معرفی کردم منظورته
5750 cpu بهتری از نسل جدید تر با کارایی بهتر داره رمش کمه یک یا دو سال دیگه باید عوض کنی هاردش به نظر من مهم نیست و گرافیگ برای کارهای اداری جواب گو هست حتی برای برخی از بازی ها
5742 نسل قدیمی (نسل قدیمی به این منظور نگیرید که به درد نمی خوره نسبت به نسل جدید کارایی کمتری داره) حافظه رم بیشتری داره نیازی به ارتقا نداره هاردش هم همین طور و گرافیک لپ تاپای امروزی رو داره
ولی به نظر بنده سراغ 5742 نرید اگر به خاطر گرافیکه شه که به نظرم ارزش نداره وبرای کار اداری 5750 که گفتید اگر بتونید با رم 4 پیدا کنید بهتره و کاملا جواب کارتونو می ده
این ها همش نظر شخصی من بود باز هم تحقیق کنید ببینید مدل دیگه ای تو این قیمت هست
موفق باشید

sherlock_Holmes
06-08-2011, 21:49
راستش گرافيكش زياد برام اهميت نداره.. حجم هارد برام بيشتر مهمه.. بازي زياد نميكنم اما اطلاعات زياد خواهم داشت.. صرفا همين..

Nocturne
07-08-2011, 20:29
سلام. من یه Acer دارم که روش آنتی ویروس McAfee از اول بودش. ولی انگار اکتیو نیست.
باید چی کار کنم. اگه باید اکتیو کرد چگونه و اگر نه باید پاک کنم و خودم یه آنتی ویروس دلخواه بریزم؟

sherlock_Holmes
08-08-2011, 22:37
بچه ها اين دو تا كانفيگ چقدر با هم فرق دارند از نظر ارزش خريد؟

منظورم اينه كه اين دو سي پي يو انقدر تفاوت دارند كه به خاطر i3 من از اون گرافيك داره بگذرم؟ من كه سر در نياوردم.

CPU Intel Pentium Dual-Core P6200@2.13GHz, 3MB L3 Cache
Memory DDRIII 3GB 1333MHz (Dual Channel)
Hard Disk Capacity 500GB SATA 5400RPM
Graphic Nvidia geForce GT 540M 1GB
Intel HD Graphics (On CPU)
Battery 6Cell 48Wh (Up to 3 hours)

----

CPU Intel Core i3 380M@2.53GHz, 3MB L3 Cache
Memory DDRIII 2GB 1333MHz (Single Channel)
Graphic Intel HD Graphics (On CPU)

gba
08-08-2011, 22:54

منظورم اينه كه اين دو سي پي يو انقدر تفاوت دارند كه به خاطر i3 من از اون گرافيك داره بگذرم؟ من كه سر در نياوردم.

----

i3 حدود 50% قویتره.
اگه کارتون در حد اداریه من اولی رو بیشتر می پسندم

بنچمارک P6200

بنچمارک 380

sherlock_Holmes
09-08-2011, 00:09
يعني تا چند وقت ديگه راه ميندازه كارامو؟ يكسال ديگه كم نياره براي برنامه هاي مختلف؟
كارم اداري هست بيشتر

Amin Genius
09-08-2011, 01:53
سلام. من یه Acer دارم که روش آنتی ویروس McAfee از اول بودش. ولی انگار اکتیو نیست.
باید چی کار کنم. اگه باید اکتیو کرد چگونه و اگر نه باید پاک کنم و خودم یه آنتی ویروس دلخواه بریزم؟

پیشنهاد من اینه که این رو پاک کنید و یک آنتی ویروس ساده مثل nod 64 bit نصب کنید . چراکه تا به امروز کسی بی سریال نمونده . میشه گفت قوی هم هست .

لطفا ادامه بحث رو هم به تاپیک نرم افزار یا آنتی ویروس منتقل و از اونجا دنبال کنید . با تشکر . :10:

يعني تا چند وقت ديگه راه ميندازه كارامو؟ يكسال ديگه كم نياره براي برنامه هاي مختلف؟
كارم اداري هست بيشتر

نه کم نمساره .
حد اکثر کار های اداری یا با وب هست یا Foxpro یا Application ساده که نیاز به پردازش بالایی نداره .

اما یک وقت میبینی با گذاشتن حدودا 150 یا 200 هزار تومن بیشتر میتونی یک سیستم با ارزش خرید بالا تر رو داشته باشی . روی این تمرکز کن . :11:

gba
09-08-2011, 01:56
كارم اداري هست بيشتر

در حد همین آفیس و وب و برنامه نویسی آره راه می اندازه. حتی بعدا می تونید با پیدا کردن CPU استوک Core i اون رو ارتقا بدید.

good god
09-08-2011, 08:58
سلام

بابا این گارانتی سازگار هم از دیروز کفر مارو دراورده...همش زر مفت میزنن،مشتری مداری،رضایت مشتری..!!!!!!!!!!!!!!؟!!!!

دیروز نوتبوکم رو که هاردش پکیده بود رو از گارانتی تحویل گرفتم و دیدم هاردش رو به جای 640،هارد 500 گذاشتن...یارو فروشنده هم میگه(( شاید نداشته و به جاش اینو گذاشتن:18:..حالا فردا ببینم مشکل چی بوده))...میگم بابا اصلا اونا مگه میتونن چیزی بگن. هارد بنده 640 بوده و باید 640 از گارانتی بیاد بیرون...نیازی به صحبتا کردن و این بازیا نیست که...حالا جالب میشه باز بیاد ازم پول هم بابت گارانتی بگیره!!!!!!1این دیگه میشه نور علی نور تازه اگه هزار تا بامبول در نیاره.....

دوستان تا حالا کسی این مشکل رو به رو شده؟؟بریم خر فروشنده رو بگیریم یا سازگار رو؟

Nocturne
09-08-2011, 15:46
پیشنهاد من اینه که این رو پاک کنید و یک آنتی ویروس ساده مثل nod 64 bit نصب کنید . چراکه تا به امروز کسی بی سریال نمونده . میشه گفت قوی هم هست .

لطفا ادامه بحث رو هم به تاپیک نرم افزار یا آنتی ویروس منتقل و از اونجا دنبال کنید . با تشکر . :10:[COLOR="Silver"]

خب میخواستم از همین مطمئن بشم (که واسه McAfee نرم دنبال یوز و پس..) وگرنه آنتی ویروس خودم هم ناد هست...

----

برای کارهای عادی مثل برنامه های آفیس ، برنامه نویسی ، اینترنت و ... همونطور که دوستان گفتند اولی مناسبه.

Mr.Mazmamfi
10-08-2011, 00:58
سلام

بابا این گارانتی سازگار هم از دیروز کفر مارو دراورده...همش زر مفت میزنن،مشتری مداری،رضایت مشتری..!!!!!!!!!!!!!!؟!!!!

دیروز نوتبوکم رو که هاردش پکیده بود رو از گارانتی تحویل گرفتم و دیدم هاردش رو به جای 640،هارد 500 گذاشتن...یارو فروشنده هم میگه(( شاید نداشته و به جاش اینو گذاشتن:18:..حالا فردا ببینم مشکل چی بوده))...میگم بابا اصلا اونا مگه میتونن چیزی بگن. هارد بنده 640 بوده و باید 640 از گارانتی بیاد بیرون...نیازی به صحبتا کردن و این بازیا نیست که...حالا جالب میشه باز بیاد ازم پول هم بابت گارانتی بگیره!!!!!!1این دیگه میشه نور علی نور تازه اگه هزار تا بامبول در نیاره.....

دوستان تا حالا کسی این مشکل رو به رو شده؟؟بریم خر فروشنده رو بگیریم یا سازگار رو؟

سلام
چند وقته لپ تاپو خریدی ؟
خودت لپ تاپو بردی گارانتی ؟
مارو در جریان کارات بذار تا از تجربت استفاده کنیم.

Imanhjp
10-08-2011, 10:44
این هم آخرین مدل معرفی شده از ایسر که 3951 نام داره و ضخامتش اندازه MacBook Air اپل هست.
با هارد جامد SSD وارد بازار میشه. پورت HDMI داره.
13" اینچ هست
بلوتوث ورژن 4 داره که مصرف کمتری داره
باتری اش تا 6 ساعت دوام داره
کارت گرافیکی اش همان Onboard معروف هست Intel HD Graphics.
این مدل از ماه نوامبر در دسترس خواهد بود با قیمت 770$ تا 960$ و با هارد 128GB SSD قیمتش 1300$ دلار تمام خواهد شد.
این هم عکساش:

Imanhjp
14-08-2011, 00:58
سلام دوستان
می خوام بدونم لب تاپ های ایسر هم امکان ریفر بودنشون هست؟؟

با تشکر

آره بعید نیست
بهترین کار اینه با گارانتی سازگار ارقام بخری که پلمپ تحویلت بده

Imanhjp
14-08-2011, 11:49
این مدل تو ایران هست؟؟

Notebook: Acer Aspire 3750-2314G50MNkk
Processor:Intel Core i3 2310M
Graphics Adapter: Intel HD Graphics 3000
Display: 13.3 inch, , 1366x768 pixels, glossy: yes
Weight: 2.068kg

با گارانتی سازگار حدود 980000 تومنه
کارت گرافیک GT520M داره با 1 گیگ حافظه

MOH333EN
16-08-2011, 16:29
سلام دوستان من ایسر 5736z دارم آیا گرافیکشو میتونم ارتقا بدم اینتل 4500 موبایله

Amin Genius
17-08-2011, 12:19
سلام مجدد به بچه های خوب اینجا .
یه سوال .
هارد 750 داره اما فقط 700 تاش available هست !! :45:

:thumbsdow
این طبیعیه ؟ یا . . . یه هارد خسته انداختند روش ؟ :worried:

Imanhjp
17-08-2011, 13:01
سلام مجدد به بچه های خوب اینجا .
یه سوال .
هارد 750 داره اما فقط 700 تاش available هست !! :45:

:thumbsdow
این طبیعیه ؟ یا . . . یه هارد خسته انداختند روش ؟ :worried:

50 گیگ اگه کم داره یه کم زیاده. احتمالا موقع پارتیشن بندی 50 گیگ رو پروندن. میشه برش گردوند

Amin Genius
18-08-2011, 01:42
50 گیگ اگه کم داره یه کم زیاده. احتمالا موقع پارتیشن بندی 50 گیگ رو پروندن. میشه برش گردوند

آره خودم هم به ذهنم اومد . یادم افتا وقتی تو مغازه داشت درایو C رو میساخت یکم بازی بازی کرد و یدونه اضافه ساخت .
که بعدش پاکش کرد.
حالا نمیدونم چطور اونو استفاده کنم . گم و گورش کرده . بقیه هارد رو که با خود Se7en پارتیشن بندی کردم چیزی ندیدم .
یکی از دوستان گفت هنگام نصب ویندوز میتونی تکه گمشده تو پیدا کنی. تو پنل درایو ها .

emp-ehsan
18-08-2011, 14:49
سلام

من چند روز ژيش رفتم لپ تاپ ايسر قيمت گرفتم با اين كانفيگ

5742g
2.66 core i5
3mb cach
4 gig ram
750 hdd
vga : gf 540 (2g)
lcd 15.6 "
6cell
قيمت 875 هزار تومان

و باز ايسر با همين مدل فقط با اين تغييرات كه :
5742g
2.5 core i5
640hdd
vga : gf 540 (2gb)
با قيمت 850 هزار تومان

حالا به نظر شما آيا مي ارزه كه من 25 هزار تومان بيشتر بدم و اوني كه گرافيك 2 هست رو بخرم ؟

آيا واقعا گرافيك سيستم اولي 2 گيگ واقعي هست؟

من شنيدم كه طرف مي گفت كه اگه واقعا دو گيگ باشه اولا سريعا باتري رو تخليه مي كنه و دوما باعث داغ شدن و حتي سوختن كارت گرافيك مي شه.

حالا نظر شما چيه ؟

(البته قيمت هايي كه من گفتم مال مشهد هست)

Amin Genius
19-08-2011, 15:06
سلام

من چند روز ژيش رفتم لپ تاپ ايسر قيمت گرفتم با اين كانفيگ

5742g
2.66 core i5
3mb cach
4 gig ram
750 hdd
vga : gf 540 (2g)
lcd 15.6 "
6cell
قيمت 875 هزار تومان

و باز ايسر با همين مدل فقط با اين تغييرات كه :
5742g
2.5 core i5
640hdd
vga : gf 540 (2gb)
با قيمت 850 هزار تومان

حالا به نظر شما آيا مي ارزه كه من 25 هزار تومان بيشتر بدم و اوني كه گرافيك 2 هست رو بخرم ؟

آيا واقعا گرافيك سيستم اولي 2 گيگ واقعي هست؟

من شنيدم كه طرف مي گفت كه اگه واقعا دو گيگ باشه اولا سريعا باتري رو تخليه مي كنه و دوما باعث داغ شدن و حتي سوختن كارت گرافيك مي شه.

حالا نظر شما چيه ؟

(البته قيمت هايي كه من گفتم مال مشهد هست)

سلام . سیستم اولی که شما معرفی کردین رو به احتمال زیاد دستی کانفیگش کردن . چراکه من همین سیستمو خریدم اما مدل 5750 .
ضمنا شما میتونی 5750 رو که یک مدل بالاتر هست و پردازشگرهاش از نسل جدید Sandy Bridge هستند رو بگیری با این تفاوت که .
Cpu شما 2.30 هست و قیمتش هم 820 :5:. باقی جزئیات همونه .

2. 2تا سیستمی که شما معرفی کردین گرافیکش 2 هست !!!
اما خوبه که بدونی تفاوت قیمت گرافیک 1 Gig و Gig 2 الان در بازار تهران 30 تومنه . پس اگه اینطوری باشه میارزه .
البته فراموش نکنیم سودی رو که روی اجناس از ما گرفته میشه اونقدر هست که معادلات و حدسیات رو بهم بزنه . چراکه دست فروشندگان برای تخفیف بازه .

3. کار کشیدن از کارت گرافیک دوم دستگاه که 2 گیگ باشه قطعا به برق بیشتر و حرارت بیشتر ختم میشه . اما اینکه میسوزه :18: !!!! :31: طنز میباشد . ( مثل این میمونه که بگن این ماشین 150 KM در ساعت واقعی میره اما اگه زیاد باهاش راه بری میسوزه .:20:)

قیمت های من مال تهران . پاساژ ایران و Capital Pasaj میباشد .

Mr.Mazmamfi
21-08-2011, 04:12
سلام

Mr.Mazmamfi
22-08-2011, 00:51
سلام
تعویض سلولهای باتری لپ تاپ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپست شماره 21

alimooghashang
24-08-2011, 22:39
قیمت ACER 3750 چنده؟
تو این رنج قیمت این لپتاپ میصرفه یا برند دیگه ای هم هست که 13 اینچ ci5 باشه؟

mahdiw710
29-08-2011, 05:28
قیمت ACER 3750 چنده؟
تو این رنج قیمت این لپتاپ میصرفه یا برند دیگه ای هم هست که 13 اینچ ci5 باشه؟
سلام
پایین ترین قیمت 870 تومن با گارانتی سازگار. یکشنبه 6شهریور پاساژ ایران
core i5 2410
ram 4
hard 500
gt520
و به احتمال زیاد بدون usb3

---------- Post added at 06:28 AM ---------- Previous post was at 06:25 AM ----------

دوستانی که قصد خرید 4750 یا 5750 رو دارن قبلش حتما یه نگاه به 4755 یا 5755 بندازن شاید نظرشون عوض بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کانفیگ 4750 با 4755 مشابه ولی 5755 با گرافیک 2 گیگ.
قیمتها هم 50تا 100 تومن نسبت به 4750 و5750 گرون ترن.
تغییرات شامل عوض شدن طراحی کیبرد و بدنه و به خصوص پشت lcd (براق و بدون بافت) و شامل رنگ های مشکی/ قهوه ای روشن/ قرمز/ آبی
اینم ریویو از 5755

alimooghashang
29-08-2011, 12:40
سلام
پایین ترین قیمت 870 تومن با گارانتی سازگار. یکشنبه 6شهریور پاساژ ایران
core i5 2410
ram 4
hard 500
gt520
و به احتمال زیاد بدون usb3

می ارزه لپ تاپ سبک 13 اینچی با این قیمت می ارزه!
نمیدونم فقط مارک ایسر خوبه یا نه!
دوستان کسی این مدل 3750 رو نداره؟ میخوام بدونم چقدر گرم میشه این مدل؟!!

alimooghashang
29-08-2011, 12:46
دوستانی که قصد خرید 4750 یا 5750 رو دارن قبلش حتما یه نگاه به 4755 یا 5755 بندازن شاید نظرشون عوض بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کانفیگ 4750 با 4755 مشابه ولی 5755 با گرافیک 2 گیگ.
قیمتها هم 50تا 100 تومن نسبت به 4750 و5750 گرون ترن.
تغییرات شامل عوض شدن طراحی کیبرد و بدنه و به خصوص پشت lcd (براق و بدون بافت) و شامل رنگ های مشکی/ قهوه ای روشن/ قرمز/ آبی
اینم ریویو از 5755
4755 رو زده 870 تومن
همینه قیمتش؟

alimooghashang
29-08-2011, 13:14
ببخشید کسی نمیدونه نمایندگی ایسر تو اصفهان کجاس؟
یا حد اقل جایی که تمامی مدل های ایسر رو داشته باشه!

mahdiw710
29-08-2011, 18:13
4755....830toman
pasaj iran . tehran

alimooghashang
29-08-2011, 18:17
4755....830toman
pasaj iran . tehran
با چه کانفیگی؟
اخه من بعضی جاها دیدم گرافیک ش رو زده 2 گیگ!

mahdiw710
30-08-2011, 03:47
با چه کانفیگی؟
اخه من بعضی جاها دیدم گرافیک ش رو زده 2 گیگ!
کانفیگش مشابه 4750 بود!
گرافیک 1گیگ

mahdiw710
30-08-2011, 04:02
ببخشید کسی نمیدونه نمایندگی ایسر تو اصفهان کجاس؟
یا حد اقل جایی که تمامی مدل های ایسر رو داشته باشه!
شما میتونی به نمایندگان سازگار ارقام که گارانتی کننده ایسر هستش سر بزنید. اینم لیست نمایندهاش

Phoenix84
30-08-2011, 13:51
از دوستان کسی اطلاع داره مدل Acer Aspire Ethos 5951G
تو ایران کجا میشه پیدا کرد.لپ تاپ خیلی خوبی به نظر میرسه.

hps2142
31-08-2011, 02:39
سلام . دوستان کسی میتونه بگه لپ تاپهای ایسر کیفیت تصویرشون چجوریه ؟ و همچنین به درد گیم و اینا میخوره ؟ منظورم اینه که زیاد داغ نمیکنه که ؟

در ضمن نظرتون در مورد ایسر مدل : Acer Aspire 7745G چیه ؟با 1400 تومن ؟
CPU: INTEL i7 740M (2.93 Ghz) / CACHE: 6.0 MB / RAM: 16GB DDR3 / HDD: 1 TB GB SATA / LCD: 17.3" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: ATI - 5850 - 1GB / PORTS: LAN + WiFi + eSATA + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI / 3.0 Kg / WIN7 / 9 CELL

rmcf
31-08-2011, 04:06
سلام دوستان

میخواستم راهنماییم کنید

به نظرتون من از بین این دو مدل کدوم رو انتخاب کنم Acer Aspire 5750-A - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Dell Inspiron 5110-A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من برای اینجور کارها میخوام : اینترنت - فقط بازی PES 2011 (فوتبال)- جایگزین و در کنار PC یاشه - نرم افزار تدوین(EDIUS) (این خیلی مهم نیست) -دیدن فیلم و شنیدن موسیقی و از این قبیل کارهای ساده

اونوقت با چه سی پی یو ای بگیرم i7/i5 ؟

بهترین گارانتی چیه ؟!!

اگه لپ تاپ هایی با همین مشخصات و قیمت میشناسید لطفا معرفی کنید .

خیلی ممنون

djalireza_mixer
02-09-2011, 21:06
سلام
من جدیدا لپ تاپ aspire one d255e گرفتم که cpu atomn455 هست تو کامپیوتر زده 1.6*2 و تو یه برنامه نوشته 2cpusمیخواستم بدونم این بالاخره دو هسته ای هست یا نه؟
آیا ممکنه cpu رو عوض کرد؟مثلا n550چنده؟

djalireza_mixer
03-09-2011, 11:07
کسی نیست جواب ما رو بده

alimooghashang
03-09-2011, 12:05
سلام
من جدیدا لپ تاپ aspire one d255e گرفتم که cpu atomn455 هست تو کامپیوتر زده 1.6*2 و تو یه برنامه نوشته 2cpusمیخواستم بدونم این بالاخره دو هسته ای هست یا نه؟
آیا ممکنه cpu رو عوض کرد؟مثلا n550چنده؟
نخیر
یک هسته است
ولی 2 ترده

djalireza_mixer
03-09-2011, 12:09
قویتر از دوهسته است یا ضعیفتر؟

alimooghashang
03-09-2011, 12:19
قویتر از دوهسته است یا ضعیفتر؟
مسلما ضعیفتر
بین تک هسته ای و دو هسته ای!

djalireza_mixer
03-09-2011, 14:11
یعنی چی دو ترده؟

fariborz@shiraz
03-09-2011, 14:12
سلام
من شیراز هستم و یه جا هست که لبتاب رو حکمت کارت 12 ماهه با سود یک درصد می ده اما فقط ACER داره می خواستم ببینم بچه ها در کل راضی ان از ACER ?
کیفیت ساخت رو مد نظرم هست

djalireza_mixer
04-09-2011, 13:25
کسی نیست جواب ما رو بده

alimooghashang
04-09-2011, 14:04
کسی نیست جواب ما رو بده
یه چیزی مثل همون دو هسته ایه
یعنی دوتا هسته مجازی داره که با هم کار میکنن و برای همین سرعتش از یک هسته بیشتره
ولی عمرا به پای دو هسته واقعی نمیرسه!
باید رشته کامپیوتر باشی تا مفهمو ترد را بفهمی

fariborz@shiraz
04-09-2011, 15:23
سلام
من شیراز هستم و یه جا هست که لبتاب رو حکمت کارت 12 ماهه با سود یک درصد می ده اما فقط ACER داره می خواستم ببینم بچه ها در کل راضی ان از ACER ?
کیفیت ساخت رو مد نظرم هست

جواب مارو نمی دین
آخه دستم تو انتخاب مدل بازه فقط بایست ACer باشه (میگه وزارت دفاع تاییدش کزده و گفته فقط همین)

vtv004
04-09-2011, 17:42
سلام چرا 5755 تاپيك نداره؟
من ميخوام 5755 بخرم هيچي راجب بهش نميدونم
استريو؟
كيفيتش از 5110 بيشتره؟ چون خيلي گرونتره
من زاهدان قيمت دارم i5 بارم 6 هارد 750 با گيگ گرافيك 540 قيمت:940 هزار تومن مي ارزه بخرم يا i7 دل 5110 بردارم
كاربريم هم نرم افزارهاي عمران و كانورت فيلم hd و گهگاهي هم گيم هست
به نظرتون كدومشو بردارم كه كانورتا خسته كننده نشه از لحاض گيم هم بدك نباشه گيمش زياد مهم نيست ماهي يك دفعه

alimooghashang
04-09-2011, 18:02
5755 هم i7 ه
ولی 5750 ه که i5 ه
خب گرافیک 5755 بیشتره از 5110
من بودم 5755 رو برمیداشتم

Mr.Mazmamfi
04-09-2011, 18:57
من زاهدان قيمت دارم i5 بارم 6 هارد 750 با گيگ گرافيك 540 قيمت:940 هزار تومن مي ارزه بخرم يا i7 دل 5110 بردارم شاید چون تازه وارد بازار شده قیمتش بالاس . اگر یه مقدار وایستید افت پیدا میکنه .
میتونی 5750 رو برداری .

جواب مارو نمی دین
آخه دستم تو انتخاب مدل بازه فقط بایست ACer باشه (میگه وزارت دفاع تاییدش کزده و گفته فقط همین) چه مدلی میخوایی برداری .
بگو رو همون بحث کنیم .
اصلا ببین اون مدلو داره . بعد بیا ببحثیم.:20:

vtv004
04-09-2011, 21:33
5755 هم i7 ه
ولی 5750 ه که i5 ه
خب گرافیک 5755 بیشتره از 5110
من بودم 5755 رو برمیداشتم

بله درسته 5755 هم I7 داره ولي قيمتش 1250 هست حدودا كه دل تقريبا يه تومنه و 200 تومن فرق داره

حالا فرق بين I7 و I5 خيلي محسوسه يا ميشه چشم پوشيد خصوصا در زمينه كانورت فيلمها

good boy 2010
05-09-2011, 13:38
بله درسته 5755 هم I7 داره ولي قيمتش 1250 هست حدودا كه دل تقريبا يه تومنه و 200 تومن فرق داره

حالا فرق بين I7 و I5 خيلي محسوسه يا ميشه چشم پوشيد خصوصا در زمينه كانورت فيلمها
برای کانورت فیلم خیلی تاثیر داره بیشتر فشار رو CPU البته اگه واست زمان مهم تره برو i7 بردار ولی هم مصرفش میره بالا هم دماش

kaktoos.sa
06-09-2011, 14:05
با سلام دوستان کسی اینجا تا حالا بایوس لپ تاپش رو اپدیت کرده من 4750 دارم چند وقت اپدیتش رو از سایت ایسر گرفتم تا اپدیت کنم رو یکیش تا کلیک کردم یه خط پر شد وقتی تموم شد و ریستارت کرد دیگه بایوس بالا نیومد و سیستم خاموش روشن میشد بردمش گارانتی گفتن بایوس جز گارانتی نیست 60 تا 70 هزار خرجشه
میخواستم بدونم این بایوسها تو سایت ایسر رو درست گذاشتند ؟ اصلا نحوه اپدیت بایوس چجوریه ؟چون من عملا کاری نکردم و لی بایوس خراب شد ایا شما بایوس اپدیت کردید لطفا بگید چجوری؟
ممنون

ha789di
08-09-2011, 14:52
سلام
دوستان میخواستم بدونم ایسر 5750 چه رنگهایی داره؟؟
آیا رنگ قهوه ای تیره براش وجود داره؟؟

hedye222222
17-09-2011, 10:03
سلام
acer 4741g دارم.
ویندوزxpنصب کردم ولی هر کارمیکنم درایورهاش نصب نمیشه.توسایت acerهم درایورهاش نیست.
چی کارکنم؟
مرسی

tanha.2011
17-09-2011, 17:33
دوستان
من ACER ‎5742 دارم و قصد دارم 5750بگیرم میخاستم بدونم این مدل هم مثل 5742 تک بلندگو میباشد یانه؟

gunash62
17-09-2011, 23:30
سلام دوستان من تازه 5750 خريدم بازي روش نصب كردم خوب بازي رو اجرا نمي كنه گرافيكش gforce 520 هستش مي خواستم بدونم وقتي بازي مي كنم كارت گرافيكش اتوماتيك عمل مي كنه يا خودم بايد سوئيچش كنم؟ چطور خودم سوئيچش كنم؟ در ضمن دو تا ويندوز روش نصب كردم xp و 7 ممكنه مال اين باشه؟

tanha.2011
18-09-2011, 17:04
سلام دوستان من تازه 5750 خريدم بازي روش نصب كردم خوب بازي رو اجرا نمي كنه گرافيكش gforce 520 هستش مي خواستم بدونم وقتي بازي مي كنم كارت گرافيكش اتوماتيك عمل مي كنه يا خودم بايد سوئيچش كنم؟ چطور خودم سوئيچش كنم؟ در ضمن دو تا ويندوز روش نصب كردم xp و 7 ممكنه مال اين باشه؟

اگه امکان داره میشه بگید 5750 یه دونه اسپیکر داره یادوتا؟ ممنون
متاسفانه درباره مشکل شما اطلاعاتی نداشتم والا دریغ نمیکردم

Mr.Mazmamfi
18-09-2011, 17:37
دوستان
من ACER ‎5742 دارم و قصد دارم 5750بگیرم میخاستم بدونم این مدل هم مثل 5742 تک بلندگو میباشد یانه؟
سلام
نه ، دو تا بلند گو داره . (استریو هست )
اینم عکساش :

mohsen_rkh
18-09-2011, 22:55
اولاً‌ که مبارکتون باشه، ان شاء الله فنش حالا حالا ها براتون بچرخه. :11:
تنظیمات مربوط به سوئیچینگ گرافیک ها در Control Panel، در بخش NVIDIA Control Panel هست. امکان سویچینگ به صورت پیش فرض بر روی حالت اتوماتیک قرار داره؛ یعنی سیستم به صورت اتوماتیک وقتی برنامه ها و بازی هایی که در Database اش هست (و مرتباً آپدیت میشه) باز می کنید، پردازش گرافیکی رو به کارت گرافیک می سپره. اگر بازی ای که اجرا می کنید در لیست مربوطه نبود، میتونید خودتون به لیست اضافه اش کنید و اگر باز هم مشکلتون با سوئیچینگ در بازی مورد نظر حل نشد میتونید از قسمت Global Settings پردازش های گرافیکی رو به کل به کارت گرافیک بسپرید، البته یادتون باشه بعد از بستن بازی تنظیمات رو به حالت اولیه بازگردونید.

hedye222222
20-09-2011, 08:05
سلام
acer 4741g دارم.
ویندوزxpنصب کردم ولی هر کارمیکنم درایورهاش نصب نمیشه.توسایت acerهم درایورهاش نیست.
چی کارکنم؟
مرسی

چی کارکنم؟

alimooghashang
20-09-2011, 08:53
ببخشید inspiron 4050 با acer 4750 قابل مقایسه هست؟

tanha.2011
20-09-2011, 16:58
میخاستم بدونم 5750 با هارد 7200دور هم ارائه شده؟

amin666
20-09-2011, 18:17
دوستان کیفیت lcd مدل 5750 چه طوریه؟ریزولوشن و ایناش که مشخصه.منظورم کیفیت تصویره.به نظر شما در حد dell 5110 یا hp 6050 هست؟اگه یه کم پایینتر باشه اشکال نداره.ولی نه خیلی محسوس.چون کیفیتش مهمه.راستی الان قیمت حدودیش ر ودارین؟

gunash62
21-09-2011, 19:34
اگه امکان داره میشه بگید 5750 یه دونه اسپیکر داره یادوتا؟ ممنون
متاسفانه درباره مشکل شما اطلاعاتی نداشتم والا دریغ نمیکردم
خواهش ميكنم دو تا داره

mohsen_rkh
22-09-2011, 17:13
دوستان کیفیت lcd مدل 5750 چه طوریه؟ریزولوشن و ایناش که مشخصه.منظورم کیفیت تصویره.به نظر شما در حد dell 5110 یا hp 6050 هست؟اگه یه کم پایینتر باشه اشکال نداره.ولی نه خیلی محسوس.چون کیفیتش مهمه.راستی الان قیمت حدودیش ر ودارین؟
کیفیتش مثل سایر مدل های Acer هست. اگر مدلی مثل 5742G رو دیده باشید، در حد همون هست.
این مدل 3 کانفیگ تو بازار داره فعلاً، شما مشخص نکردید که کدوم کانفیگ مد نظرتون هست.
این لیست قیمت تقریبی هر 3 کانفیگ:

Aspire 5750 2312G50
699 هزار تومان

Aspire 5750G 2314G50
789 هزار تومان

Aspire 5750G 2636G64
1 میلیون و 199 هزار تومان

mohsen_rkh
22-09-2011, 19:57
میخاستم بدونم 5750 با هارد 7200دور هم ارائه شده؟
خیر، ارائه نشده.

pini30lin
22-09-2011, 23:11
کیفیتش مثل سایر مدل های Acer هست. اگر مدلی مثل 5742G رو دیده باشید، در حد همون هست.
این مدل 3 کانفیگ تو بازار داره فعلاً، شما مشخص نکردید که کدوم کانفیگ مد نظرتون هست.

Aspire 5750 2312G50
699 هزار تومان

Aspire 5750G 2314G50
789 هزار تومان

Aspire 5750G 2636G64

این قیمت ها به روزه؟؟؟
چون تو سایت سازگار قیمت ها رو نرده!
تو سایت مدل Acer Aspire 5750G-2314G50Mnbb و مدل Acer Aspire 5750G-2414G50Mnkk هست
حالا این 2312 که شما گفتی کدومه؟
ممنون

amin666
23-09-2011, 14:22

Aspire 5750 2312G50
699 هزار تومان

Aspire 5750G 2314G50
789 هزار تومان

Aspire 5750G 2636G64
من منظورم core i5 ش بود.فکر کنم دومی می شه.ولی تو پایتخت همه گرونتر از اینی که شما گفی می دادنا!حول و حوش 870-890 می چرخید!فقط یکی گفت 830 می دم بهت و خودشم گفت که گرونتر می شه بعدا

mohsen_rkh
23-09-2011, 14:32
این قیمت ها به روزه؟؟؟
چون تو سایت سازگار قیمت ها رو نرده!
تو سایت مدل Acer Aspire 5750G-2314G50Mnbb و مدل Acer Aspire 5750G-2414G50Mnkk هست
حالا این 2312 که شما گفتی کدومه؟
ممنون
این ها قیمت های دیروز هست.
نحوه خواندن کد مدل های Acer به این صورت هست:
در مدل های دارای CPUی SandyBridge™ ، سه کاراکتر اول و در مدل های دارای CPUی غیر SandyBridge™، دو کاراکتر اول نشان دهنده مدل CPU هست (صفر آخر مدل حذف شده). به طور مثال:
2314G50MNKK نشان دهنده ی CPU مدل 2310 و 382G64MNCC نشان دهنده ی CPUی 380 هست.
2 کاراکتر بعدی نمایانگر ظرفیت رم لپ تاپ هست؛ برای مثال مدل 2314G50MNKK دارای 4GB حافظه رم و مدل 382G64MNCC دارای 2 گیگابایت حافظه رم هست.
دو کاراکتر بعدی نمایانگر ظرفیت هارد دیسک هست (صفر آخر حذف شده)؛ برای مثال 2314G50MNKK دارای 500 گیگابایت هارد دیسک و مدل 382G64MNCC دارای 640 گیگابایت هارد دیسک می باشد.
2 کاراکتر بعدی نمایانگر منطقه ایست که لپ تاپ برای آن ساخته شده است.
و در نهایت 2 کاراکتر آخر نشان دهنده ی رنگ لپ تاپ هست؛ KK برای رنگ مشکی، حروف CC برای رنگ قهوه ای، حروف RR برای رنگ قرمز و حروف BB برای رنگ آبی هست.

mohsen_rkh
23-09-2011, 14:47
من منظورم core i5 ش بود.فکر کنم دومی می شه.ولی تو پایتخت همه گرونتر از اینی که شما گفی می دادنا!حول و حوش 870-890 می چرخید!فقط یکی گفت 830 می دم بهت و خودشم گفت که گرونتر می شه بعدا
خیر؛ تو لیستی که خدمتتون ارائه کردم، Core i5 نیست؛ دو تای اول دارای CPUی Core i3 و سومی دارای CPUی Core i7 هست.

ICAROOS
24-09-2011, 09:41
سلام
کسی میدونه عدد قبل از M در مشخصات سی پی یو به چه معناست ؟
مثلا این دو مدل چه تفاوتی با هم می کنند :
Core i5 480M@2.6(2.9)GHz),3MB
Core i5 2410M@2.3(2.9)GHz,3MB
2.3 و 2.6 گیگاهرتز که فکر می کنم مربوط به سرعت پردازش میشه اما m نمیدونم به چه معناست

ata.royalfalcon
24-09-2011, 10:01
سلام
کسی میدونه عدد قبل از M در مشخصات سی پی یو به چه معناست ؟
مثلا این دو مدل چه تفاوتی با هم می کنند :
Core i5 480M@2.6(2.9)GHz),3MB
Core i5 2410M@2.3(2.9)GHz,3MB
2.3 و 2.6 گیگاهرتز که فکر می کنم مربوط به سرعت پردازش میشه اما m نمیدونم به چه معناست

سلام
M مخفف mobile هست و در واقع نشاندهنده CPU های کم مصرف تر و کم قدرت تر و خنک تر نسبت به CPU های دسکتاپی همنوع هست تا هم گرمای کمتری آزاد بشه و هم مصرف باطری کمتر بشه . اینجور CPU ها برای دستگاههای قابل حمل مثل لیتاپها استفاده میشه .

ICAROOS
24-09-2011, 10:14
سلام
M مخفف mobile هست و در واقع نشاندهنده CPU های کم مصرف تر و کم قدرت تر و خنک تر نسبت به CPU های دسکتاپی همنوع هست تا هم گرمای کمتری آزاد بشه و هم مصرف باطری کمتر بشه . اینجور CPU ها برای دستگاههای قابل حمل مثل لیتاپها استفاده میشه .

ممنون از جواب
یعنی در واقع اون سی پی یو که عدد قبل از m بزرگتری داره نسبت به اون یکی قویتره ؟ (یعنی مثل گیگاهرتز هرچی عدد بالاتر باشه یعنی قویتره ؟ )

ICAROOS
24-09-2011, 12:00
ویرایش شد . . .
( به علت حذف پست کاربر قبلی ، لطفا این پست هم حذف شود )

amin666
24-09-2011, 14:44
اون حرف قبل m مدل cpu هست.مثلا سری جدید سندی بریج چهار رقمیه مدلشون.مثل 2410 ,... .اون 380 یا 480 مدلهای قدیمی ترن.مسلما سندی بریج پرفورمنس بالاتری داره و با تکنولو÷ی 32nm ساخته می شه.مصرف کمتری هم داره

javadmoloudi
24-09-2011, 20:47
با سلام یک سری از دوستان در تاپیک هایی که نوشتند اذعان کردند که Acer Aspire 5750G اگر بایوس را آبدیت کردی لب تاپ داغ می کنه آیا این حقیقت داره دوستان این مورد را تست کردند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

biostar
24-09-2011, 22:00
سلام
acer 4741g دارم.
چی کارکنم؟
مرسی

از آموزش های موجود در انجمن باید استفاده کنی ! به هر حال فاتحه ی XP خونده شده و عاقلانه ترین کار استفاده از ویندوز 7 هست

برای نرم افزار های خاص که فقط روی XP جواب میدهند هم بهتر هست از XP mode استفاده بشه

Iron-Skull
26-09-2011, 15:33
سلام دوستان، من یه دو ماهی هست ایسر 4750 گرفتم اما بعضی موقع ها که باهاش کار میکنم رمش الکی پر میشه
به نظرتون مشکلش چیه؟ سیستم عاملم سونه.

mohsen_rkh
27-09-2011, 01:23
سلام دوستان، من یه دو ماهی هست ایسر 4750 گرفتم اما بعضی موقع ها که باهاش کار میکنم رمش الکی پر میشه
به نظرتون مشکلش چیه؟ سیستم عاملم سونه.
سلام دوست گرامی. سؤالتون رو خیلی کلی مطرح فرمودید؛ ضمن اینکه مطلبی که عنوان فرمودید ارتباطی به لپ تاپ شما نداره و مربوط به مباحث ویندوز 7 هست که در این تالار میتونید پیگیری کنید:

Iron-Skull
27-09-2011, 16:40
سلام دوست گرامی. سؤالتون رو خیلی کلی مطرح فرمودید؛ ضمن اینکه مطلبی که عنوان فرمودید ارتباطی به لپ تاپ شما نداره و مربوط به مباحث ویندوز 7 هست که در این تالار میتونید پیگیری کنید:

از جوابت ممنونم ولی فکر نمیکنم اشکال از ویندوز باشه چون همونو رو سیستم خونه نصب کردم ولی این مشکل واسش پیش نیومده
در کل ممنونم

mohsen_rkh
27-09-2011, 21:58
از جوابت ممنونم ولی فکر نمیکنم اشکال از ویندوز باشه چون همونو رو سیستم خونه نصب کردم ولی این مشکل واسش پیش نیومده
در کل ممنونم
من منظورم این نبود که ویندوزی که نصب کردید مشکل داره! عرض کردم که این قضیه مربوط به ویندوز و برنامه هایی هست که روش نصب کردید (کلاً بحثش نرم افزاری هست نه سخت افزاری).

Iron-Skull
28-09-2011, 00:28
من منظورم این نبود که ویندوزی که نصب کردید مشکل داره! عرض کردم که این قضیه مربوط به ویندوز و برنامه هایی هست که روش نصب کردید (کلاً بحثش نرم افزاری هست نه سخت افزاری).
امیدوارم همینطور که میگید باشه، اما وقتی رمش پر میشه، هیچ برنامه یا پروسسی توی Task manager نیست که اینقدر رم رو اشغال کرده باشه؛ نرم افزاری هم به اون صورت توش نصب نکردم که بخواد اختلال ایجاد کنه، معمولا وقتی این اتفاق میفته که یه مدت تو محیط ویندوز کار میکنم. حدود 3.69 گیگش پر میشه و سیستم لگ میگیره!

acc
02-10-2011, 22:56
من اولین باری که رو 5750 ویندوز نصب کردم بلوتوثش درست بود .
بعد هر کار کردم دیگه بلوتوثش روشن نشد .
وقتی fn + f3 رو میزدم یه کادری میومد که وایرلس روش میشد . بلوتوثم اگه میخواستم روش کلیک میکردم .
حالا دیگه نمیاد . فقط وایرلس روشن میشه
کسی همچین مشکلی داشته تاحالا ؟

amin_pwa
15-10-2011, 09:30
من چند روز قبل این نوت بوک رو خریدم .
کیفیت lcd ان در حد خوب به بالا . کیفیت بدنش هم خوب به بالا هست . :21:
در کار عادی بسیار خنک ولی در هنگام بازی متناوبا گرم می شود . :20: :21:
کیبورد نرمی دارد . :21:

من قبل از این وایو داشتم البته مال 5 سال قبل بود . از نظر بدنه مثل همن کیفیت lcd وایو بهتر از این بود . از نظر من شبیه وایو 4 سال قبل . :21:
امید وارم واسم تا یه مدت که مد نظرم هست کار کند. :8:
وایو قبلیم که 2 سال قبل به ملکوت پیوست . :19:

alimooghashang
15-10-2011, 11:46
من چند روز قبل این نوت بوک رو خریدم .
کیفیت lcd ان در حد خوب به بالا . کیفیت بدنش هم خوب به بالا هست . :21:
در کار عادی بسیار خنک ولی در هنگام بازی متناوبا گرم می شود . :20: :21:
کیبورد نرمی دارد . :21:

من قبل از این وایو داشتم البته مال 5 سال قبل بود . از نظر بدنه مثل همن کیفیت lcd وایو بهتر از این بود . از نظر من شبیه وایو 4 سال قبل . :21:
امید وارم واسم تا یه مدت که مد نظرم هست کار کند. :8:
وایو قبلیم که 2 سال قبل به ملکوت پیوست . :19:
چقدر خریدید؟
من بین 4755 ایسر و 5110 i5 دل موندم!

amin_pwa
15-10-2011, 13:42
چقدر خریدید؟
من بین 4755 ایسر و 5110 i5 دل موندم!

من 910 گرفتم . خیلی خیلی قشنگه .
بدیش اینه که کیبوردش عربی . باید درستش کنم . نمی دونم چه طوری این دکمه های کیبوردش رو تغییر رنگ بدم .
البته کلید ها رو حفظم مشکل نداره .
دل رو نمب دونم کیفیتش چه طوره . ولی قشنگی بدنش به ایسر من نمی رسه .!
به غیر این 4752 هم هست که usb 3 نداره ولی شماره پردازندش بیشتره و در ضمن تاچ پدش هم هم رنگ بدنس اون هم 920 می دادن نگرفتم .
همین تازه فیفا 2012 و just case 2 روش نصب کردم .ک یفیت هلو . زدم به lcd انگار واقعا داری فوتبال بارسا و منچستر و می بینی عجب بازی سختیه !!

alimooghashang
15-10-2011, 14:08
پس وقتی باش بازی میکنید داغ میکنه؟
داغ کردنش تا چه حدیه؟
خیلی داغ میشه یا داغ شدن معمولیه!

amin_pwa
15-10-2011, 14:14
پس وقتی باش بازی میکنید داغ میکنه؟
داغ کردنش تا چه حدیه؟
خیلی داغ میشه یا داغ شدن معمولیه!

تا انجایی که می دونم همشون داغ می کنن . ان هم با این بازی اگر من هم بودم داغ می کردم :31:
برای بازی با تمام لپ تاپ ها نیاز به کول پد داری !

alimooghashang
15-10-2011, 14:24
در حالت عادی داغ نمیکنه دیگه؟

amin_pwa
15-10-2011, 14:56
در حالت عادی داغ نمیکنه دیگه؟

حالت عادی مثل یخچاله ! :31:

alimooghashang
15-10-2011, 14:59
حالا از کجا خردیدید؟
من اصفهان هستم و نمیدونم از کجا بخرم!
ظاهرا قیمتش رفته بالاه شده 920؟ قبلا طرفای 850 بود!

amin_pwa
15-10-2011, 15:34
حالا از کجا خردیدید؟
من اصفهان هستم و نمیدونم از کجا بخرم!
ظاهرا قیمتش رفته بالاه شده 920؟ قبلا طرفای 850 بود!

اره قیمتش وابسته به قیمت دلاره ! :13:
من تهران پاساژ پایتخت خریدم !

rajer
19-10-2011, 23:30
سلام
دوستان نظرتون در باره مدل 4750 چی هست ؟ خوبه ؟
کانفیگ core i5 , گرافیک اینتل پیدا میشه ؟ قیمت چند ؟

از زود جواب بدین ممنون میشم چون فردا عصر باید بخرم :20:

rajer
20-10-2011, 12:01
دوستان ممنون جواب ندادید :41::19:

alimooghashang
20-10-2011, 19:48
اقا قیمت 4755 چقدره و چه فرقی با 4750 داره؟
من میخوام یکیشو بخرم

alimooghashang
21-10-2011, 22:21
لطفا میشه بگید ایا ایسر 4755 یا 5755 تقلبی هم داره یا نه؟
چطور میشه فهمید تقلبیه یا نه؟
شنیدم لپ تاپ های ریفر شده وارد ایران میشه! از کجا میشه فهمید لپتاپ ریفر هست یا نه؟
خواهشا جواب بدید!

bibak2009
23-10-2011, 21:02
سلام با خيلي ببخشيد ولي تاپيكي براي اين لپ تاپ پيدا نكردم كسي در موردش چيزي ميدونه؟
Acer Aspire 4830TG

amin_pwa
24-10-2011, 01:04
سلام
دوستان نظرتون در باره مدل 4750 چی هست ؟ خوبه ؟
کانفیگ core i5 , گرافیک اینتل پیدا میشه ؟ قیمت چند ؟

از زود جواب بدین ممنون میشم چون فردا عصر باید بخرم :20:

تا خوبی رو در چه حد به دونی . من الان 4755 دارم کلا 6 ساعت در روز خاموشه . بعضی بازی هارو چک کرم عالیه .

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

اقا قیمت 4755 چقدره و چه فرقی با 4750 داره؟
من میخوام یکیشو بخرم

عین هم اند فقط 4755 خیلی قشنگ تره چ. رو بدنش کار شده .

---------- Post added at 01:04 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

لطفا میشه بگید ایا ایسر 4755 یا 5755 تقلبی هم داره یا نه؟
چطور میشه فهمید تقلبیه یا نه؟
شنیدم لپ تاپ های ریفر شده وارد ایران میشه! از کجا میشه فهمید لپتاپ ریفر هست یا نه؟
خواهشا جواب بدید!

یا گارانتی سازگار بگیر . ددقت کن پلمپ شده باشه ..

abbas_2012
28-10-2011, 15:18
سلام دوستان
اینکه میگن رم لپتاپ باید توانی از دو باشه تا بهتر کارکنه چقدر صحت داره؟
مثلا لب تاب با رم 4 گیگ از 6 گیگ بهتر کار میکنه ؟

javadmoloudi
02-11-2011, 22:04
سلام دوستان خسته نباشید یک سوال فنی دارم از عزیزان و حرفه ای های لب تاپ ها دوستان من یک لب تاپ خریدم باتریش از توع لیتیوم یون هست ولی یادم رفت بزارم توی شارژ کامل مشکلی برای باتریم پیش نمیاد ممنون میشم اگر جواب بنده را بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

good boy 2010
02-11-2011, 22:47
سلام دوستان خسته نباشید یک سوال فنی دارم از عزیزان و حرفه ای های لب تاپ ها دوستان من یک لب تاپ خریدم باتریش از توع لیتیوم یون هست ولی یادم رفت بزارم توی شارژ کامل مشکلی برای باتریم پیش نمیاد ممنون میشم اگر جواب بنده را بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه مشکلی پیش نمیاد باطری های قدیمی که لیتیومی نبودن همچین کاری و باید انجام بدند همون تفکر هم هنوز بین فروشنده ها هم باقی ولی درست نیست

javadmoloudi
02-11-2011, 23:21
نه مشکلی پیش نمیاد باطری های قدیمی که لیتیومی نبودن همچین کاری و باید انجام بدند همون تفکر هم هنوز بین فروشنده ها هم باقی ولی درست نیست

دستت درد نکننه عزیز روشنم کردی و از نگرانی درم آوردی

alimooghashang
03-11-2011, 09:55
یعنی باتری های لیتیومی رو موقع استفاده بزنی تو شارژ خراب نمیشه؟ مثل باتری های قدیمی؟
من خیلی لپ تاپ ها رو دیدم که وقتی همزمان میزنی به شارژ و استفاده میکنی، بعد از یک مدتی باتری نیم ساعت هم بهت شارژ نمیده و سلول هاش خراب میشه!
ولی یه لپتاپ DELL lattitude داشتم که همیشه تو شارژ بود ولی باطریش خراب نشد!

rmcf
03-11-2011, 15:15
سلام به دوستان عزیز

من یه یک دو ماهه که میخوام یه لپ تاپ بگیرم به نظرتون بین اینها کدوم یکی بهتره

acer aspire 5755g
vaio s135fx
dell inspiron 5110
hp probook 4530 s
asus 53sv
msi ge620

خواهشا رتبه بندی هاشو به ترتیب بگین
اگه تا 1تومن چیز لپ تاپ بهتری هست هم بگید
نیاز من : اینترنت - فیلم دیدن و موسیقی گوش دادن - بازی بکنم فوقش pes2012 و ...

الان وقت خوبی برای خریدن لپ تاپ هست یا نه ؟

good boy 2010
03-11-2011, 22:07
یعنی باتری های لیتیومی رو موقع استفاده بزنی تو شارژ خراب نمیشه؟ مثل باتری های قدیمی؟
من خیلی لپ تاپ ها رو دیدم که وقتی همزمان میزنی به شارژ و استفاده میکنی، بعد از یک مدتی باتری نیم ساعت هم بهت شارژ نمیده و سلول هاش خراب میشه!
ولی یه لپتاپ DELL lattitude داشتم که همیشه تو شارژ بود ولی باطریش خراب نشد!

دز باره همین موضوع هم تو انجمن بحث هست
خوب هر چه قر بیشتر باتری شارژ و دشارژ بشه سلول های باتری بیشتر مستعمل میشن
هر چه قدر بیشتر مراقب باتریت باشی بهتره
این جا رو یه نگاه بیشتر بحث شده

ghafari88
13-11-2011, 09:59
بچه های یکی از اقوام ما می خواد از کانادا بیاد و می خواد لپ تاپ ایسر بیاره برای فروش ... پیشنهاد بدین ببینیم چه مدلی بیاره که بتونه خوب بفروشه اینجا ....

scanme
14-11-2011, 08:13
بچه های یکی از اقوام ما می خواد از کانادا بیاد و می خواد لپ تاپ ایسر بیاره برای فروش ... پیشنهاد بدین ببینیم چه مدلی بیاره که بتونه خوب بفروشه اینجا ....

خوب مسلما سری های جدید دیگه ! اینجا -47XX-57XX خوب تر میره به نظرم

scanme
15-11-2011, 22:03
سلام من یک 5749z تهیه کردم اما این دستگاه نثل اینکه رمش ارتقا پیدا نمیکنه !!؟ یا من اشتباه میکنم !

کانفیگ :
b950
hdd500
ram 2ddr3
15"

کسی از دوستان میدونه این مدل ارتقای رم داره ؟ چون من پشتش هیچ حایی نیمیبینم و فقط جای باطری هست

mehrdad21
15-11-2011, 22:46
سلام من یک 5749z تهیه کردم اما این دستگاه نثل اینکه رمش ارتقا پیدا نمیکنه !!؟ یا من اشتباه میکنم !

کانفیگ :
b950
hdd500
ram 2ddr3
15"

کسی از دوستان میدونه این مدل ارتقای رم داره ؟ چون من پشتش هیچ حایی نیمیبینم و فقط جای باطری هست

ارتقا پیدا میکنه تا 8 گیگ

scanme
15-11-2011, 23:28
ارتقا پیدا میکنه تا 8 گیگ

میشه بگید چطوری ؟ باید دستگاه کلا باز بشه ؟ چون پشتش اصلات نداره

mehrdad21
16-11-2011, 23:59
میشه بگید چطوری ؟ باید دستگاه کلا باز بشه ؟ چون پشتش اصلات نداره

پشت دستگاه دو تا پیچ داره باز میکنن و ارتقا میدن خواستی پ خ بزن بیار پیش خودم واست ارتقا بدم

Mojtababorazjani
17-11-2011, 19:36
فرق TravelMate و Aspire در چیست؟
در صورت داشتن کانفیگ یکسان کدام ارجحیت دارد؟

Mojtababorazjani
18-11-2011, 15:45

لطفا دوستانی که اطلاع دارند یاری کنند.
بین TravelMate 5760 و Lenovo B570 و Aspier 5742 کدام بهتر است؟

mehrdad21
18-11-2011, 20:33

سری Travelmate جز سری های bussiness class محسوب میشه . مثلا میشه به مقاومت بدنه بیشتر نسبت به سری های دیگه ایسر یا صفحه نمایش مات این دستگاه اشاره کرد

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

لطفا دوستانی که اطلاع دارند یاری کنند.
بین TravelMate 5760 و Lenovo B570 و Aspier 5742 کدام بهتر است؟

من تجربه کار با هر سه رو داشتم هر سه تو رده قیمتی پایین دستگاههای خوبی هستند اما ایسر 5760 انتخاب بسیار خوبیه و دستگاه کم ایرادیه فقط مشکلش اینه که الان نایابه

Mojtababorazjani
18-11-2011, 23:50
سری Travelmate جز سری های bussiness class محسوب میشه . مثلا میشه به مقاومت بدنه بیشتر نسبت به سری های دیگه ایسر یا صفحه نمایش مات این دستگاه اشاره کرد

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

من تجربه کار با هر سه رو داشتم هر سه تو رده قیمتی پایین دستگاههای خوبی هستند اما ایسر 5760 انتخاب بسیار خوبیه و دستگاه کم ایرادیه فقط مشکلش اینه که الان نایابه

Aspire جز چه سری هستند؟ گفتید صفحه نمایش مات.یعنی نسبت به Aspier ها کیفیت کمتری داره؟(چون Aspier 5740 دارم میخام با آن مقایسه کنم) TM5760 دارای سی پی یو 2430 Core i5 است با قیمت 685 تومن در سایت digionline قیمت خورده. و 4 گیگ رم داره با هارد 500 . با این قیمت واقعا خوب به نظر میرسه.تو سرچی که تو اینترنت کردم همچین مدلی رو دیدم با هارد 750 گیگ اما بقیه مشخصات آن مثل همین بود. چطور این تفاوت توجیه میشه؟ چون فقط یه فروشگاه تو digionline برای فروش داره. تازه تو سایت ایسر (خاورمیانه) اثری از آن نبود اون رو (با 750GB هارد) تو ایسر آمریکا و انگلیس دیدم .مشکوک نیست؟

Mojtababorazjani
20-11-2011, 12:13
Aspire جز چه سری هستند؟ گفتید صفحه نمایش مات.یعنی نسبت به Aspier ها کیفیت کمتری داره؟(چون Aspier 5740 دارم میخام با آن مقایسه کنم) TM5760 دارای سی پی یو 2430 Core i5 است با قیمت 685 تومن در سایت digionline قیمت خورده. و 4 گیگ رم داره با هارد 500 . با این قیمت واقعا خوب به نظر میرسه.تو سرچی که تو اینترنت کردم همچین مدلی رو دیدم با هارد 750 گیگ اما بقیه مشخصات آن مثل همین بود. چطور این تفاوت توجیه میشه؟ چون فقط یه فروشگاه تو digionline برای فروش داره. تازه تو سایت ایسر (خاورمیانه) اثری از آن نبود اون رو (با 750GB هارد) تو ایسر آمریکا و انگلیس دیدم .مشکوک نیست؟

لطفا مرا راهنمایی کنید.:11::40:

rouzbeh_ziafati
26-11-2011, 20:40
آقا این aspire 5750 G کیفیت lcd ، زاویه دیدش چطور هست؟ خیلی فاجعست؟ کسایی که دارند میشه راهنمایی کنند

ali nemesis
29-11-2011, 20:54
سلام دوستان
فریمور اپتیکال درایو (DTD-ROM‎)‎
لپ تاپ Acer Aspire 5741G را فوری نیاز دارم
MATSHITA DVD-RAM UJ890AS
لطفا کمک کنید تا فریمور را دانلود کنم

alimooghashang
30-11-2011, 14:34
کوچکترین لپتاپ ایسر چیه؟ در ابعاد خیلی کوچیک میخوام خیلی خیلی خیلی کوچیک
میخوام بردش رو باز کنم و ازش تو یه پروژه استفاده کنم
یه جا شنیدم ایسر یه همچین مدلی داره که ابعاد بردش خیلی کوچیکه!

soroush20
30-11-2011, 18:43
امروز 3 بازی جدید دیگر رو هم تست کردم روی 5741 خدا رو شکر بدون هیچ مشکلی اجرا شد (محض اطلاع دوستانی که میخوام درمرد اجرای گیم روی این لپ تاپ بدونن)
اسم بازی ها : Darksiders / F1 2010 / Dead Rising 2

این لپ تاپ شما چقدر باطریش دووم میاره؟

سپاس

mse1445
01-12-2011, 17:05
برای سایز 15.6 بنده 5755 و بشدت توصیه میکنم

psp2004
02-12-2011, 13:49
دوستان نظرتون راجع به acer 5755 چیه ؟؟؟ مشکل خاصی که ندارند ؟؟

اگه کسی قیمت هم ازش داره بگه خیلی عالیه :)

amin_pwa
03-12-2011, 20:21
من 4755 دارم .. بسیار عالیه .
پسر دایم ایسوس با همین کانفیگ خرید یک میلیون و ششصد امد پیشم داشت از لپ تاپش تعریف می کرد . واسه من رو دید کفش برید .
مخصوصا وقتی که وزن سبک ایسر رو دید و وقتی که گفتم 900 تومن گرفتمش ..
ایسوس دارا می گن لپ تابشون کیفیت سونی رو داره مثل اینکه در توهم عجیبین .
من خودم سونی (وایو) داشتم 5 سال قبل 2 میلیون هشتصد خریده بودم . هرچند ان رو خرابش کردم . ولی وقتی ایسوس پسردایم رو دیدم کیفیتش خوب نبود در حد سونی که اصلا نبود دور رو بر ایسر هست .
فقط بدی ایسر اینه که تو بازی قوی مثل just caus 2 و gta IV داغ می کنه و حتما باید کول پد بگذاری البته همه لب تاب ها داغ می کنند ولی این بدنش در حد دمای بدن گرم می شود .

Alislow
07-12-2011, 19:38
کیفیت صفحه نمایش 5750 و 5755 فرق داره؟
کدوم کانفیگ i5 به صرفه تره الان؟
ممکنه ارزونتر بشن؟

majid_cat
11-12-2011, 17:17
توی لیست درایور های لپ تاپ acer 4741g درایور 3g دیدم.یعنی دیگه نیازی به خرید مودم 3g نیست خود لپ تاپ داره؟ اگه داره می شه بگید کجاست؟ اگه عکس بزارید ممنون میشم.مرسی

amir2im
11-12-2011, 20:55
من 4755 دارم .. بسیار عالیه .
پسر دایم ایسوس با همین کانفیگ خرید یک میلیون و ششصد امد پیشم داشت از لپ تاپش تعریف می کرد . واسه من رو دید کفش برید .
مخصوصا وقتی که وزن سبک ایسر رو دید و وقتی که گفتم 900 تومن گرفتمش ..
ایسوس دارا می گن لپ تابشون کیفیت سونی رو داره مثل اینکه در توهم عجیبین .
من خودم سونی (وایو) داشتم 5 سال قبل 2 میلیون هشتصد خریده بودم . هرچند ان رو خرابش کردم . ولی وقتی ایسوس پسردایم رو دیدم کیفیتش خوب نبود در حد سونی که اصلا نبود دور رو بر ایسر هست .
فقط بدی ایسر اینه که تو بازی قوی مثل just caus 2 و gta IV داغ می کنه و حتما باید کول پد بگذاری البته همه لب تاب ها داغ می کنند ولی این بدنش در حد دمای بدن گرم می شود .
(ایسوس دارا می گن لپ تابشون کیفیت سونی رو داره مثل اینکه در توهم عجیبین)منظور از کیفیت سونی داره چیه؟؟
اگه منظور کیفیت ساخته نظر من لنوو و اسوس معرکه اند اگه کیفیت صفحه نمایش مدنظر شماست فقط سری f سونی کیفیت فوق العاده ای دارن...ایسر هم نسبت به اسوس: کیفیت بدنه ضعیفتر (یک دلیل ارزانی این برند) و همچنین کیفیت صفحه نمایش بدتر .در مورد گرما هم ایسر در خنک نگه داشتن لپتاپ هاش تو پردازش سنگین ضعیف عمل کرده و عیب ایسر محسوب میشه.:8:

amin_pwa
14-12-2011, 22:35
(ایسوس دارا می گن لپ تابشون کیفیت سونی رو داره مثل اینکه در توهم عجیبین)منظور از کیفیت سونی داره چیه؟؟
اگه منظور کیفیت ساخته نظر من لنوو و اسوس معرکه اند اگه کیفیت صفحه نمایش مدنظر شماست فقط سری f سونی کیفیت فوق العاده ای دارن...ایسر هم نسبت به اسوس: کیفیت بدنه ضعیفتر (یک دلیل ارزانی این برند) و همچنین کیفیت صفحه نمایش بدتر .در مورد گرما هم ایسر در خنک نگه داشتن لپتاپ هاش تو پردازش سنگین ضعیف عمل کرده و عیب ایسر محسوب میشه.:8:

نه برادر - ایسر مدل جدیدش مثل 4755 یا 4830 خیلی خیلی از قبلی ها بهترند .

کیفیت صفحه نمایش بدتر یه طوری میگین انگار وقتی یه عکس رو می بینیم صفحش شطرنجی میشه .

هر دو تا هم ایسر و هم ایسوس تو کار سنگین و حتی سونی . سونی قبلی هم همین طوری به فنا رفت . کم می ارن و نیاز حتمی به کول پد دارن .

در کل شما بستگی داره از نوت بوک چی به خوای ..... قابلیت هایی که من می خواستم با ایسر حل شده . ایسوس هم خوبه ولی به هیچ وجه به پای سونی نمیرسه . من سونی داشتم سونی یه چیز دیگس بیشتر لوازمی که می خرم سونین نه اینکه به سونی تعصب داشته باشم .
چون با دیدن خرید بقیه اگه یه چیزی می خوای مادام العمر بگیری سونی مادام العمر هست .
ولی ایسر و ایسوس و .. بستگی به نحوه نگهداریش داره هرچی بهتر اطش استفاده کنی بیشتر می میونه .
اره اگه بخوای لپ تاپت رو به رخ این و ان بکشی ایسوس تا ایسر - ایسوس بهتره ولی من با سونی این قدر پوز دادم که سیر سیرم :20:

amir2im
15-12-2011, 11:39
نه برادر - ایسر مدل جدیدش مثل 4755 یا 4830 خیلی خیلی از قبلی ها بهترند .

کیفیت صفحه نمایش بدتر یه طوری میگین انگار وقتی یه عکس رو می بینیم صفحش شطرنجی میشه .

هر دو تا هم ایسر و هم ایسوس تو کار سنگین و حتی سونی . سونی قبلی هم همین طوری به فنا رفت . کم می ارن و نیاز حتمی به کول پد دارن .

در کل شما بستگی داره از نوت بوک چی به خوای ..... قابلیت هایی که من می خواستم با ایسر حل شده . ایسوس هم خوبه ولی به هیچ وجه به پای سونی نمیرسه . من سونی داشتم سونی یه چیز دیگس بیشتر لوازمی که می خرم سونین نه اینکه به سونی تعصب داشته باشم .
چون با دیدن خرید بقیه اگه یه چیزی می خوای مادام العمر بگیری سونی مادام العمر هست .
ولی ایسر و ایسوس و .. بستگی به نحوه نگهداریش داره هرچی بهتر اطش استفاده کنی بیشتر می میونه .
اره اگه بخوای لپ تاپت رو به رخ این و ان بکشی ایسوس تا ایسر - ایسوس بهتره ولی من با سونی این قدر پوز دادم که سیر سیرم :20:
شاید اما کلا کیفیت ساخت ایسر پایینه به همین دلیل ارزونه
صفحه نمایش هم نسبت به لپتاپ های دیگه و در مقام قیاس بده
در مورد ایسر کاملا حق با شماست و گرافیک 540 خیلی داغ میشه و نیاز اساسی به کول پد اما در مورد ایسوس اینجوری نیست و سری n که من دارم حتی تو بازی(فیفا 12)بدون کول پد 3 ساعت بازی کردم ومشکلی پیش نیومد(گرما فاکتوری که تو دراز مدت به لپتاپ اسیب میزنه)
از دوستان سونی دار خودم با کارای ساده ای مثل وبگردی فن لپتاپشون مثل ... صدا میده و دور فن زیاد میشه(اما ایسوس خودم اینجوری نیست: تجربه شخصی)
هیچ چیز مادام العمر نیست (چه سونی چه ایسوس چه ... )
و کلام اخر هر برندی برای عمر طولانی نیاز به نحوه نگهداری درست داره:27: (از پُز دادن هم خوشم نمیاد:21:)

ali nemesis
17-12-2011, 17:44
سلام دوستان
فریمور اپتیکال درایو (DTD-ROM‎)‎
لپ تاپ Acer Aspire 5741G را فوری نیاز دارم
MATSHITA DVD-RAM UJ890AS
لطفا کمک کنید تا فریمور را دانلود کنم
کسی نبود جواب بده:19:

amir_01
18-12-2011, 18:26
سلام
توی divice manager کدوم قسمت مربوط به بلوتوث هست؟ می خوام درایور بلوتوث رو دوباره نصب کنم نمی دونم مدلشbraodcom هست یا atheros
5755G

amin_pwa
19-12-2011, 00:19
سلام
توی divice manager کدوم قسمت مربوط به بلوتوث هست؟ می خوام درایور بلوتوث رو دوباره نصب کنم نمی دونم مدلشbraodcom هست یا atheros
5755G

برو تو سایت ایسر یه قسمتی هست میگه اگه نمی دونین چه درایوری مورد نیاز تون هست . این فایل رو دانلود کنین . اون فایل رو را دانلود کن بعد باز شدن مشخصات درایوراتو کامل می گه ... سعی می کنم برات بگذارم .. موفق باشی

amin_pwa
19-12-2011, 00:28
سلام
5755G

برو تو سایت ایسر یه قسمتی هست میگه اگه نمی دونین چه درایوری مورد نیاز تون هست . این فایل رو دانلود کنین . اون فایل رو را دانلود کن بعد باز شدن مشخصات درایوراتو کامل می گه ... سعی می کنم برات بگذارم .. موفق باشی

بفرما به لینک زیر برو و طبق عکسس گزینه مربوطه رو انتخاب کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه این هم لینک مستقیمش هست :

alexjojo
24-12-2011, 20:30
من چند روزی که لب تاپ acer 5755Gبا این مشخصات گرفتم intel core i5-2430M 2.4ghz

یه 20 دقیقه ربع بازی می کنم دمای cpu به 65 رسید می خواستم بدونم حداکثر دمای این cpu چقدر؟و اگه بیشتر بازی کنم آسیب نمی بینه
گرافیکم 2g 540

alimooghashang
24-12-2011, 20:50

یه 20 دقیقه ربع بازی می کنم دمای cpu به 65 رسید می خواستم بدونم حداکثر دمای این cpu چقدر؟و اگه بیشتر بازی کنم آسیب نمی بینه
گرافیکم 2g 540
دوست عزیز چقدر گرفتید؟

amir_01
24-12-2011, 22:03

گرافیکم 2g 540

65 واسه بازی که زیاد نیس ... 5755 من اگه چندتا برنامه رو اجرا کنم دماش به این مقدار میرسه ...اگه بازی کنم که میره بالای 80 درجه ! تازه گرافیکم 1 گیگ هست

اگه بقیه هم بگن بد نیست

amir2im
25-12-2011, 00:01

گرافیکم 2g 540
دمای65 خوبه . تا 95 هم جا د اره .i7 دارم موقع بازی به 85 میرسه.خیالت راحت

alexjojo
25-12-2011, 01:50
دمای65 خوبه . تا 95 هم جا د اره .i7 دارم موقع بازی به 85 میرسه.خیالت راحت

ممنون داش نمیدونی چه جوری باتریشو در میارن چون هرچی سعی می کنم نمیتونم گیر کردم توش:31:

بعدش کول پد چی پیشنهاد می کنی ؟

amir2im
25-12-2011, 21:34
ممنون داش نمیدونی چه جوری باتریشو در میارن چون هرچی سعی می کنم نمیتونم گیر کردم توش:31:

بعدش کول پد چی پیشنهاد می کنی ؟
باتری این مدل نمیدونم اما معمولا دوتا دکمه داره که رنگی هم هست ( رو یا زیر) با ازاد کردن اونا باتری در میاد

در مورد کول پد خودم deep cool n8 دارم راضیم با توجه به بودجه: deep cool - cooler master مارک های خوبین
فقط هر مدلی میگری حتما دو فن(14 سانتی) یا بیشتر داشته باشه(کمتر از 14 سانتی - 3تا به بالا) پلاستیک هم نباشه بهتره.هابusb هم داشته باشه - برقش هم usb باشه - کلید روشن خاموش هم داشته باشه
(.... داشته باشه.......:31:)

sm6m10
31-12-2011, 19:39
نظرتون راجع به ایسر مدل 4752 چیه؟برای بازی میخوام.فردا میخام بگیرم لطفا جواب بدید.در مقابل dell 5110 , hp 1250
برای بازی تا 950 چیبگیرم؟4752 بهتره یا 5750 با 1میلیون و 30 تومن؟گرافیک برام خیلی مهمه؟

amir2im
31-12-2011, 20:22
نظرتون راجع به ایسر مدل 4752 چیه؟برای بازی میخوام.فردا میخام بگیرم لطفا جواب بدید.در مقابل dell 5110 , hp 1250
برای بازی تا 950 چیبگیرم؟4752 بهتره یا 5750 با 1میلیون و 30 تومن؟گرافیک برام خیلی مهمه؟
با وضع بازار با این بودجه i5 گیرت نمیاد تو i3 ها بین این دو مدل ایسر: 4752 گرافیک قدرتمندی نداره(520) اما اگه 5750 با گرافیک 540 گیر بیاری خیلی بهتره(با این بودجه که گیرم میاد) اگرچه الان 540 تو گرافیک تقریبا یه حداقله.550 و 555 مخصوصا 555 خیلی بهترن اما دل 5110 و 5010 کلا جزو مدل های پرفروش دل به حساب میان اما کیفیت خوبی ندارن و تو بازار تا دلت بخاد عیب و ایراد دارش هست.ارزش خرید نداره. با بودجه شما بهترین انتخاب همین ایسره.5750 از 1250 هم بهتره.

golabi2
01-01-2012, 14:50
سلام
گرافیک 5742G-I واسه بازی چه طوره!؟
540جی فورس

amir2im
01-01-2012, 15:44
سلام
گرافیک 5742G-I واسه بازی چه طوره!؟
540جی فورس
گرافیک رده متوسط، برا بازی هم فعلا کارت خوبیه و جوابگو.اکثر بازی ها رو هم با جزئیات بالا میتونه اجرا کنه و مشکلی نداره(البته فعلا)اما برا بازی الان با مدلهای دیگه مثل 550 و 555 یه حداقل حساب میشه اگرچه با 550 اختلاف چندانی نداره و تقریبا مثل هم هستن 550 کمی بالاتر.در کل خوبه

Mohammad_Asus
14-01-2012, 23:05
سلام

از دوستانی که Acer 5755G با این مشخصات دارند : Core i5 2430 - 4GB DDR3 1333 - GT540M 2GB میخواستم بپرسم از لپ تاپشون راضی هستند ؟ کیبرد فارسی داره ؟

و اینکه اگر نکته منفی خاصی رو میدونن ، لطفا اعلام کنن ، چون برام خیلی مهمه..ممنون.

scanme
14-01-2012, 23:07
سلام

از دوستانی که Acer 5755G با این مشخصات دارند : Core i5 2430 - 4GB DDR3 1333 - GT540M 2GB میخواستم بپرسم از لپ تاپشون راضی هستند ؟ کیبرد فارسی داره ؟

و اینکه اگر نکته منفی خاصی رو میدونن ، لطفا اعلام کنن ، چون برام خیلی مهمه..ممنون.

با خیال راحت برو بخر
بله فارسی داره
اگر کار گرافیکی میخوای بکنی باید 540 بگیری

Mohammad_Asus
15-01-2012, 00:18
برای خودم نمی خواهم..

برای یکی از آشناهامون هست..

ASUS یه سری ویژگی هایی داره (نرم افزارهای کاربردی روش) که آدم رو وسوسه میکنه..

مثلا وقتی ویندوز جدید نصب میکنی ، CD درایور ها رو قرار میدی و خودشون به صورت اتوماتیک نصب میشوند و بعد کامپیوتر حاضر و آماده در خدمت شماست..
تاچ پد خاص ، واسط کاربری جالب..

ACER چطوره ؟

ag400
15-01-2012, 03:26
سلام به دوستان عزيز
ميخواستم بدونم لپ تاپ ايسرمدل7750G چجور لپ تاپي هست معايب ومزاياش رو ذكركنيد باتشكر

Farshid72
30-01-2012, 11:48
برای خودم نمی خواهم..

برای یکی از آشناهامون هست..

ASUS یه سری ویژگی هایی داره (نرم افزارهای کاربردی روش) که آدم رو وسوسه میکنه..

مثلا وقتی ویندوز جدید نصب میکنی ، CD درایور ها رو قرار میدی و خودشون به صورت اتوماتیک نصب میشوند و بعد کامپیوتر حاضر و آماده در خدمت شماست..
تاچ پد خاص ، واسط کاربری جالب..

ACER چطوره ؟
.
.
معمولا نیازی به دیسک ندارید
شما ویندوز روکه ریکاوری کنید تمام درایور ها و مرورگر (بعضی سری ها ) و سایر نرم افزار های راه انداز و درایور ها رو خودشون نصب میکنن

milad_takjoo
06-02-2012, 16:58
دوستان این کارت گرافیک 540m که تو مدل های 5750 هستش قدرتش چطوره؟خوبه؟

Mr.Mazmamfi
07-02-2012, 17:26
دوستان این کارت گرافیک 540m که تو مدل های 5750 هستش قدرتش چطوره؟خوبه؟

سلام
گرافیک قدرتمندیه ، و بیشتر بازی هارو میکشه ، ولی بازی های جدید رو باید تو حالت متوسط بازی کنی .
اگر به صورت حرفه ای بازی میکنی ، بهتره لپ تاپی با گرافیک 550 و یا 6770 بخری .

اینم بنچمارکش :

Highbury
08-02-2012, 01:40
از ایسر 5760 چه خبر

Mr.foad
09-02-2012, 04:26
سلام
از کجا بفهمم که لپ تاپ ایسر از اون ریفورب ها یا تعمیری ها نیست یا سفارش کجاست و ... ؟؟؟

arashpr9
09-02-2012, 15:14
سلام دوستان
من یه Acer 5755 G Core i5 دارم خواستم بپرسم که پورت ساتا داره؟ هرچی دورش رو نگا میکنم نداره گفتم شاید داخل لپتاپ باشه
خیلی واسم مهمه

Mr.Mazmamfi
12-02-2012, 19:52
سلام دوستان
من یه Acer 5755 G Core i5 دارم خواستم بپرسم که پورت ساتا داره؟ هرچی دورش رو نگا میکنم نداره گفتم شاید داخل لپتاپ باشه
خیلی واسم مهمه

سلام
نگرد نداره .

alimooghashang
12-02-2012, 19:55
فی Acer 5755 G Core i5 الان چقدره؟

arashpr9
12-02-2012, 20:52
سلام
نگرد نداره .

اگه بخوام یه Dvd r رو با کابل ساتا بش وصل کنم چیکار کنم؟

Mr.Mazmamfi
12-02-2012, 21:04
اگه بخوام یه Dvd r رو با کابل ساتا بش وصل کنم چیکار کنم؟

من خودم از کابل USB To IDE/SATA استفاده میکنم .

اینم عکسهاش :

و

موفق باشید .

arashpr9
12-02-2012, 22:06
من خودم از کابل USB To IDE/SATA استفاده میکنم .

اینم عکسهاش :

و

موفق باشید .

ببخشید اینکه usb به sata است . بعد چند قیمته؟ . من میخوام DVD Rom اکس باکسم رو بهش وصل کنم میخواستم بدونم میشه با این وصلش کرد؟

پاییز1
14-02-2012, 11:49
سلام ایسر با کدوم گارانتی بگیرم بهتره.
اینجا کسی 5760 داره؟ لپ تاپ خوبیه؟
چه فرقی بین aspire 5760 و travel mate 5760هست وکدومش بهتره؟؟

arz268
21-02-2012, 01:33
پست حذف شد.

arz268
22-02-2012, 12:54
سلام دوستان فرق 520 با 540 تو بازی ها چقدره.
درضمن می خوام یه لپ تاپ بگیرم 5750g رو که گرافیک 540 داره بگیرم یا 5755g راستش من از شکل 5750 خوشم اومد ولی از نظر کیفیت کدوم بهتره.

amin1374
22-02-2012, 17:06
از زمین تا آسمون 540 صد برابر 520 قویتره فقط 540 رو بگیر نه 520 که بدرد نمیخوره
5750 با 5755 تفاوتی ندارند یک قابلیت 55 داره که این نداره(حالا یادم نیست چی بود) ولی در عوضش 5750 بدنه زد خش داره که اون نداره و این مزیتش بیشتره
پیشنهاد من اینه که رنگ آبیش رو بخر \5750جی) که یک وین ارجینال 7 روش هست که خیلی خوبه

majidli
07-03-2012, 01:40
فی Acer 5755 G Core i5 الان چقدره؟

سلام/من تازه دیروز این مدلو خریدم 1270 کف
زیر 1300 پیدا نمیکنی/اگه از تهرانی بگو بت ادرس بدم

majidli
07-03-2012, 02:09
سلام ایسر با کدوم گارانتی بگیرم بهتره.
اینجا کسی 5760 داره؟ لپ تاپ خوبیه؟
چه فرقی بین aspire 5760 و travel mate 5760هست وکدومش بهتره؟؟

ایسر رو هم الماس گارانتی میکنه و هم سازگار ارقام که سازگار بهتره
travel mate 5760
intel core i5 2430 m 2.4
=========
aspire 5760
intel core i5 2410 m 2.3

nemesis1182
11-03-2012, 02:12
با سلام به همه
من تازه عضو سایت شدم و یه سوال داشتم acer ساخت کدوم کشوره ؟ و 5750g با cpu core i5 و گرافیک 630 gt بهتره یا Acer Packard Bell F3085 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با cpu core i7 و گرافیک gt 420

nemesis1182
13-03-2012, 02:06
کسی نیست جواب بده ؟؟

majidli
13-03-2012, 14:11
با سلام به همه
من تازه عضو سایت شدم و یه سوال داشتم acer ساخت کدوم کشوره ؟ و 5750g با cpu core i5 و گرافیک 630 gt بهتره یا Acer Packard Bell F3085 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با cpu core i7 و گرافیک gt 420

سلام/دیگه اکثر لبتاب هارو چین میزنه،ولی در اصل ایسر برا آمریکاست
5750 از لحاظ گرافیک از f3085 قویتره ولی در مورد سی پیو و حجم هارد پایین تر هستش

FAR_FA
18-03-2012, 11:23
سلام

یکی از دوستان لبتاپ 5670 خودش رو بهم داد و گفت واسم روش ویندوز 7 نصب کن . من توی سایت ایسر رفتم و دیدم
واسه این مدل درایورهای ویندوز 7 وجود نداره (فقط XP و Vista داره) . دوستان اگه راهنمایی کنند که راهی برای نصب
ویندوز 7 توی این مدل وجود داره یا نه ، ممنون میشم .

با سپاس

majidli
18-03-2012, 12:52
سلام

یکی از دوستان لبتاپ 5670 خودش رو بهم داد و گفت واسم روش ویندوز 7 نصب کن . من توی سایت ایسر رفتم و دیدم
واسه این مدل درایورهای ویندوز 7 وجود نداره (فقط XP و Vista داره) . دوستان اگه راهنمایی کنند که راهی برای نصب
ویندوز 7 توی این مدل وجود داره یا نه ، ممنون میشم .

با سپاس

سلام دوست عزیز/شما نمیتونی برا این مدل ویندوز هفت بریزی/چون رمش 1 گیگ هستش و خود ویندوز 1 گیگ رم میخاد و کل رمت خورده میشه و حافظه ای برای انجام کارای دیگه نداری

Farshid72
18-03-2012, 12:54
ببین دوسته عزیز وقتی درایوری براش وجود نداره پس توصیه نمیشه شما این کارو انجام بدید
ولی در کل میتونید ویندوز 7 نصب کنید و درایور های قطعات رو با استفاده از برنامه test drive geniune نصب کنید
ولی برای utility های خود سیستم ممکنه همون درایور ویستا بهش بخوره ممکنه هم نخوره که در اون صورت شما باید سیستم ر بازیابی کنید به همون ویستا

FAR_FA
18-03-2012, 20:36
سلام دوست عزیز/شما نمیتونی برا این مدل ویندوز هفت بریزی/چون رمش 1 گیگ هستش و خود ویندوز 1 گیگ رم میخاد و کل رمت خورده میشه و حافظه ای برای انجام کارای دیگه نداری

ببین دوسته عزیز وقتی درایوری براش وجود نداره پس توصیه نمیشه شما این کارو انجام بدید
ولی در کل میتونید ویندوز 7 نصب کنید و درایور های قطعات رو با استفاده از برنامه test drive geniune نصب کنید
ولی برای utility های خود سیستم ممکنه همون درایور ویستا بهش بخوره ممکنه هم نخوره که در اون صورت شما باید سیستم ر بازیابی کنید به همون ویستا

ممنون از راهنمايي شما دوستان عزيز .
پس بهتره فعلا" دوستم از قيد ويندوز 7 صرف نظر كنه . اگه خيلي هم خواهان كار با ويندوز 7 هستش ، بهتره بره
يك لبتاپ جديد بگيره كه هم رم بالايي داشته باشه و هم درگير ناهماهنگي درايوها با ويندوز 7 نشه . مرسي

ariax77
28-03-2012, 12:23
رفتم يه جايي مشخصات 5750g رو اينجوري بهم گفت:
core i7
ram 8b
hard 1T
graphic 2GB

ممنون ميشم مشخصات كامل و دقيقش رو لطف كنين. هرچي گشتم نتونستم پيدا كنم. مشخصاتشو ميخوام. توضيح و اينا لازم نيست. فقط يه لينك از مشخصات كاملش اگه لطف كنين ممنون ميشم

majidli
28-03-2012, 15:52
رفتم يه جايي مشخصات 5750g رو اينجوري بهم گفت:
core i7
ram 8b
hard 1T
graphic 2GB

ممنون ميشم مشخصات كامل و دقيقش رو لطف كنين. هرچي گشتم نتونستم پيدا كنم. مشخصاتشو ميخوام. توضيح و اينا لازم نيست. فقط يه لينك از مشخصات كاملش اگه لطف كنين ممنون ميشم

همه این مشخصات درسته جز هاردش که 750 گیگ هست

persianboy98
02-04-2012, 22:45
سلام دوستان عزیز، من یه مشکلی با acer 4755g دارم که آخر تابستون پارسال گرفتم حدودا یه ماهی هست که میرم تو بازی بعد از یک دو دقیقه به شدت تیک میزنه و اصلا بازی ها رو خوب اجرا نمیکنه، درایور گرافیکم آپدیته و ویندوزم رو عوض کردم بازم درست نشد، به نظر شما مشکل سخت افزاریه؟ دمای gpu تو بازی به حداکثر 74 درجه میرسه، power plan هم روی high performance گذاشتم، اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

Farshid72
03-04-2012, 13:55
با باتری بازی رو اجرا میکنید یا با آداپتور ؟

L E G E N D
22-04-2012, 14:03
سلام
من این لپ تاپ رو میخوام بخرم :
Acer AS7741G-6424
کسی از دوستان از این مدل داره؟
لطفا اگر از این مدل و کیفیتش اطلاعاتی دارین در موردش بنویسید.

شاهزاده خانوم
22-04-2012, 17:43
سلام
دوستان من 5742g دارم ازش هم راضیم ولی جدیدا بلوتوثش مشکل پیدا کرده به موبایل کانکت میشه اما دیتا رو سند و ریسیو نمیکنه
چرا؟

Highbury
23-04-2012, 03:33
از 5830 خبری نشده ؟
تنها لبتاب ایسری هست که بهش علاقه شدید دارم و مثل آدم طراحیش کردن :42:

senaps
18-05-2012, 23:16
سلام.... رفقا من یه ۴۷۵۰ دارم که متاسفانه دی وی دی رامش کار نمیده!! یعنی بعضی سیدی و دی وی دی ها رو خام تشخیص میده.... لپ تاپ برا برج ۱۰ سال ۹۰ هستش...میخواستم بدونم الان میشه به قیمت خوبی فروختش؟! نوش الان چند تومنه؟ من اینو ۶۴۰ تومن گرفتم....اون موقع قیمتش چجوری بود؟!! درایور بلوتوثش رو هر کاری میکنم نمیتونم پیدا کنم...( تو سایت ایسر یه برنامه ای بود که میداد برا شناسایی قطعاتش.... الان که تستش میکنم، میبینم که بلوتوثم رو شناسایی نمیکنه....) ولی فکر کنم یه بار باهاش بلوتوث فرستادم!!! راستی میشه بگین این کارد ریدرش چه کارد هایی رو میخونه و چجوری باید استفاده بشه؟!

Po0yAn
08-06-2012, 12:35
دوستان کسی خبر نداره 5830TG یا 4830TG تو بازار گیر میاد یا نه؟ از اسفند دنبالشم ولی سازگار ارقام انگار نیاورده اصلا.

sara100
11-06-2012, 22:36
سلام دوستان یکی بگه برای رفتن به محیط safe mode ویندوز سون 64 بیتی روی لپ تاپ 5755 چگونه بایستی عمل کرد بنده هرکاری می کنم با کلید F8 یا ترکیب F8+FN هم عمل نمی کنه؟

Amir-Rainman
19-06-2012, 11:49
با سلام.
کسی میدونه این سری های جدید ایسر Acer Aspire V3 با پردازنده های Ivy bridge Intel چه زمانی میان؟؟!
ظاهرش که نسبت به سری های قبل بهتره! اگر بیان قیمتشون تا چقدره؟؟؟
.......
دوستان من یه سرچی کردم و به این نتیجه رسیدم، که یک دستگاه با این مشخصات به پول ایران میشه2100000 تومان، که 200000 میزاریم واسه مسخره بازی های فروشندگان عزیز که میشه 2300000 تومان!!
مشخصات:
صفحه نمایش 17 اینچ (15 اینچی هم هست)
سی پی یو I7 ای وی بریج (i5 و i3 هم داره)
گرافیک GT650 2G !!!
رم هم 4-6-8
و بقیه چیزای مهمی که باید داشته باشه.
به نظر این مشخصات با این قیمت ، یه چیز عادلانه ایه،
حالا به نظرتون با این مشخصات چند میفته:
CPU: i5
VGA: GT650 2G
RAM: 6 or 4 G
صفحه نمایش 15 اینچی!
خیلی هم ظاهره شیکی داره!!!

Hamid_pro
24-06-2012, 22:41
سلام
دوستان کسی از سری TRAVELMATE با صفحه 14 و Ci5 داره؟ کیفیتش چطوره؟ در مقایسه با سری های مشابه لنوو چی؟ گرم نمی کنه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید