PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ Acer اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

starn
23-09-2010, 17:54
خود گارانتی سازگار که کیف و موس نمی ده مگه خود اون مغازه ای که ازاش میخری مثلا یه 30 تمن وز قیمت رپتاپ کشیده باشه (که سود بیشتری بکنه) یه کیف و موس هم همراش میده که (الاکی میگه اصل acer ) به نظر من خودت با سلیقه ی خودت کیف و موس بخری بهتره

max_3d
24-09-2010, 07:49
متاسفانه خبری بدی دارم که قلبو بدجوری جریحه دار کرده لپتاپ مدل 5741Gکه 1 هفته ای بیشتر عمر نکرده از همون چیزی که روز اول میترسیدم دیگه باید بترسم پست 481 من هم سند این موضوع هست !!!
روز اول که خریدم پارتیشن بندی کردم بعد ویندوز 7 64بیت نصب کردم ولی مشکلی که داشت این بود که بعد از مدتی مثلا 3 بار خاموش و روشن کردن روی لوگوی اول گیر میگرد موقعه بالا اومدن و بعد یه صفحه ابی میاد همون BLUE PAGEمعروف !!!!یا موقعی که بالا می آمد ویندوز در حین فیلم نگا کردن قفل میکرد خب اینجاست که تمام دنیا رو سرم خراب بشه اخه حقه لپتاپی که پلم میخری همچین مشکلی از اول داشته باشه !!!:41:
خلاصه یه چیزهایی حالیمونه از کامپیوتر باید به عرض برسونم که به احتمال 90% هاردم بدسکتور گرفته!!!!:18::13:دلیل م دارم با برنامه acronis وقتی میخوام یه بکآپ از ویندوزم بگیرم در حین بکآپ گیری ارور بدسکتور در فلان شماره سکتور هارد میده!!!!! خب دوستن باید چکار کنم به نظرتون من شیراز هستم اگر بفرستم گارانتی سازگار تا بیاد تهران وبرگرده شیراز تقریبا 20 روز طول میکشه !!!!
و یه راه دیگه داره بدسکتور اگر نرم افزاری بود و ک بود سکتور خراب با نرم افزار مربوطه برطرفشم کنم اونم اگر بشه د تالار گفتمان سازگار هم مطرح کردم در بخش مربوطه جالب اینجا بود در یکی از تاپیکها یه بنده خدایی باز همین مشکل رو داشت اونم 2 هفته بود خریده بود و یکی از مسئولان سازگار جوابشو داده بود که ویروسی شده و باید با انتی ویروس برطرف شه :2:و اگر درست نشد بفرست گارانتی!!!!:2:
خب دوستان نظرتونو میخوام شدیدا:40:

Pami
24-09-2010, 09:49
بدسکتور افتادن روی هارد دلیل بر خرابی کامل دستگاه نمیشه دوست عزیز
به احتمال زیاد خودتون اشتباه کردید و احتمالا به دستگاه در حین کار ضربه زدید
اولین کار این هست که هارد رو با یه برنامه جانبی Low Level Format کنین ، اگر قابل حل شدن باشه تو همین مرحله درست میشه
اگر نه مطمئنا گارانتی باید ببرید

max_3d
24-09-2010, 10:04
بدسکتور افتادن روی هارد دلیل بر خرابی کامل دستگاه نمیشه دوست عزیز
به احتمال زیاد خودتون اشتباه کردید و احتمالا به دستگاه در حین کار ضربه زدید
اولین کار این هست که هارد رو با یه برنامه جانبی Low Level Format کنین ، اگر قابل حل شدن باشه تو همین مرحله درست میشه
اگر نه مطمئنا گارانتی باید ببرید
برادر دقیقا روز اول که مثل پر قو آوردم خونه و ویندوز نصب کردم اینطوری شد یعنی 3 ساعت بعد از خریدن لپتاپ مطمئنم ضربه نخورده :41:
الانم دارم با برنامه hdd regenerator دارم رفع بدسکتور میکنم تا الان 47 بدسکتور پیدا کرده و خوشبختانه تونسته این چند تا بدسکتور رو ترمیم کنه البته تا الان 20% فعلا بیشتر نرفته

FARID T.C
24-09-2010, 10:45
با سلام
حدود دو هفته میشه که لپ تاپ ایسر 5741گرفتم
مشکل من اکتیو نشدن ویندوز 7 روی لپتاپ است. به هیچ عنوان اکتیو نمیشه با چند ویندوز 7 مختلف که همگی با قابلیت اکتیو کردن
هستند ودر کامپیوتر دیگه تست شده اند امتحان کردم. با لودر های مختلف هم برای اکتیو کردن استفاده کردم ولی جواب نمیده
با گارانتی سازگار هم تماس گرفتم جواب درست وحسابی ندادند
تو رو خدا هر کسی میدونه این مشکل رو چه جوری میشه رفع کرد یک کمکی کنه حالم اساسی گرفته شده
با تشکر

max_3d
24-09-2010, 17:10
درود
خب بچه ها بعد 5 ساعت با نرم افزار مربوطه رفع بدسکتور شده 47 بدسکتور پیدا کرد و ترمیم شد و الان دیگه مشکلات قبلی رو نداره یعنی دوستان دیگه نیازی به بردن به گارانتی نداره چون سابقه بدسکتور هارد داشته؟؟؟؟؟؟؟؟

meysam230
24-09-2010, 19:36
درود
خب بچه ها بعد 5 ساعت با نرم افزار مربوطه رفع بدسکتور شده 47 بدسکتور پیدا کرد و ترمیم شد و الان دیگه مشکلات قبلی رو نداره یعنی دوستان دیگه نیازی به بردن به گارانتی نداره چون سابقه بدسکتور هارد داشته؟؟؟؟؟؟؟؟
نه نیازی نیست .
احتمال خیلی زیاد دیگه مشکلی نخواهی داشت .

یه توضیح اضافی : نرم افزار ،سکتور خراب سخت افزاری رو ترمیم نمیکنه ، بلکه فقط کاری میکنه که به اون سکتور آدرس دهی نشه .

بدسکتور میتونه نرم افزاری هم باشه (soft bad sector). که علت های زیادی داره . از جمله ویروس .

ایشالا مشکلت واسه همیشه حل شده باشه

Pami
24-09-2010, 20:26
بحث های مشاوره ای فقط و فقط در تالار مشاوره ، 1 میلیون بار ! خسته شدم
خواهشا رعایت کنید

felix_razor
24-09-2010, 22:02
با سلام
حدود دو هفته میشه که لپ تاپ ایسر 5741گرفتم
مشکل من اکتیو نشدن ویندوز 7 روی لپتاپ است. به هیچ عنوان اکتیو نمیشه با چند ویندوز 7 مختلف که همگی با قابلیت اکتیو کردن
هستند ودر کامپیوتر دیگه تست شده اند امتحان کردم. با لودر های مختلف هم برای اکتیو کردن استفاده کردم ولی جواب نمیده
با گارانتی سازگار هم تماس گرفتم جواب درست وحسابی ندادند
تو رو خدا هر کسی میدونه این مشکل رو چه جوری میشه رفع کرد یک کمکی کنه حالم اساسی گرفته شده
با تشکر
سلام دوست گلم من این مارک لپ تاپ6 ماه دارم مشکلی هم باهاش ندارم ویندوز سون 64 و 32 هم نصب کردم شما اگه می خوای اکتیو کنی باید کرک کنی نرم افزار کرک 7 رو بگیر مشکل حل میشه من الان ویندوز 7 32 بیت دارم با کرک اکتیو کردم اپدیت هم کردم

P A R S A
25-09-2010, 11:48
سلام
لپ تاپ های Acer از نظر صدای فن و داغی چطور هستن!؟ خصوصا 5741
Asus (مدل k40 ie) که واقعا عالی بود، کاملا بی صدا و خنک، حالا میخوام ببینم Acer ها چطورن!؟

mehdi30nema
25-09-2010, 12:31
بچه ها به نظرتون کیبرد مدل 5741 خیلی حساس نیست ؟
آخه من چند تا گیم روی لپ تاپ ریختم ( شیفت ، فیفا 10 ، بتلفیلد بد کمپانی 2 و ... ) اینا رو قبلا روی xbox360 , pc هم بازی کردم ولی اصلا روی لپ تاپ بهم نچسبید . البته بازی ها رو روان اجرا میکرد ولی نمیدونم اشکال از کیبرده یا چی که اصلا لذت بخش نبود .

meysam230
25-09-2010, 12:46
سلام
Asus (مدل k40 ie) که واقعا عالی بود، کاملا بی صدا و خنک، حالا میخوام ببینم Acer ها چطورن!؟

درباره 5741 بايد بگم كه صداي فن واقعا خيلي كمه + درحالت Power Saver بيشتر وقتها خاموشه.
موقع اجراي برنامه هاي سنگين هم به هيچ وجه آزاردهنده نيست

roteal2007
25-09-2010, 19:18
آخه من چند تا گیم روی لپ تاپ ریختم ( شیفت ، فیفا 10 ، بتلفیلد بد کمپانی 2 و ... ) اینا رو قبلا روی xbox360 , pc هم بازی کردم ولی اصلا روی لپ تاپ بهم نچسبید . البته بازی ها رو روان اجرا میکرد ولی نمیدونم اشکال از کیبرده یا چی که اصلا لذت بخش نبود .

شما یه ----- برای دسته xbox360 بگیر بعدش بشین تا صبح باش بازی کن تا خسته نشی:31:
قیمت: 35

Pami
25-09-2010, 20:01
سلام

از نظر صدای فن من تو 5741 مشکلی ندیدم ، واقعا بی صدا کار میکنه
مشکل حرارت هم مسلما شما کار پردازشی سنگین انجام بدید حرارت تولید میشه ولی جای نگرانی نیست

تا حدودی موافق هستم باهاتون ، کیبورد 5741 چندان مناسب برای تایپ کردن و بازی کردن و استفاده اینطوری نیست و ظاهرش زیباست .

tiyam 01
26-09-2010, 22:51
فرق 5745 با 5741 چیه؟

کانفیگ 5745 تقریبا مثل 5741 بود. بجز طراحی تغییر دیگه ای نداشته؟ کیبردش که به نظرم بهتر شده و مثل اینکه دکمه های مولتی مدیا هم داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aspire 5745

مثل اینکه 5741 هم تازه اومده بود جای 5740 ؟ __________________

Pami
26-09-2010, 23:56
فرق های اصلی 5745 با 5741 :

ساپورت از پردازنده Core i7
ساپورت رم ماکزیمم 16 گیگ
کاهش روشنایی صفحه از 220nit به 200nit ولی افزایش کیفیت رنگ
ارتقا گرافیک به GT330
کیفیت صدای به مراتب بهتر و اضافه شدن دوباره Dolby Digital
4 پورت USB

اینها تفاوت های اصلی بود ، تفاوت های جزئی در ظاهر بخش رویی و کیبورد هست و اضافه شدن کلید های مالتی مدیا

BLACK-BLACK
27-09-2010, 07:35
میشه قیمت این مدل 5745 رو بگید؟

Pami
27-09-2010, 15:31

فعلا وارد نشده تا زمانی که دوره فروش 5741 تموم بشه

max_3d
27-09-2010, 18:41
دوستان مدل 5741G تا چقدر رم ساپورت میکنه من چون 3d کار میکنم میخوام بعدا ارتقاش بدم در ضمن دوستان چرا این لپتاپ هولوگرام گارانتی زیره لپتاپ نداره مثلا من بازش کنم سازگار از کجا میفهمه بازش کردم :31:
راستی بازی دموی pes 2011 رو روش نصب کردم با آخرین جزئیات ممکن مثل هلو جواب داد:8:

max_3d
27-09-2010, 18:51
البته با سیاستی که ایسر برای میزان فروش بیشتر برای در دست گرفتن بازار داره قیمتش کاملا عالی هست اینو یکی از فروشندگان فعال کشور در زمینه لپتاپ گفته

kiuq
27-09-2010, 23:50
البته با سیاستی که ایسر برای میزان فروش بیشتر برای در دست گرفتن بازار داره قیمتش کاملا عالی هست اینو یکی از فروشندگان فعال کشور در زمینه لپتاپ گفته
البته در ایران..( منظور کانفیگای متوسطه )

starn
28-09-2010, 22:20
امروز 3 بازی جدید دیگر رو هم تست کردم روی 5741 خدا رو شکر بدون هیچ مشکلی اجرا شد (محض اطلاع دوستانی که میخوام درمرد اجرای گیم روی این لپ تاپ بدونن)
اسم بازی ها : Darksiders / F1 2010 / Dead Rising 2

Pami
29-09-2010, 16:43
دوستان مدل 5741G تا چقدر رم ساپورت میکنه من چون 3d کار میکنم میخوام بعدا ارتقاش بدم در ضمن دوستان چرا این لپتاپ هولوگرام گارانتی زیره لپتاپ نداره مثلا من بازش کنم سازگار از کجا میفهمه بازش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماکزیمم 8 گیگ DDR3 1333 ، قسمت رم و هارد جزو گارانتی نیست و میتونید خودتون باز کنید برای ارتقا دادن ، بدنه و شاسی لپ تاپ هم در صورت باز شدن از روی پیچ ها قابل تشخیص دادن هست دیگه هلوگرام نمیزنن ، در ضمن لپ تاپ ایسر همونطوری که از کارخانه به بیرون فرستاده میشه سازگار گارانتی میکنه و دستگاه اصلا باز نمیشه داخل ایران که هلوگرام بزنن زیرش .

shayan3001
30-09-2010, 11:41
امروز 3 بازی جدید دیگر رو هم تست کردم روی 5741 خدا رو شکر بدون هیچ مشکلی اجرا شد (محض اطلاع دوستانی که میخوام درمرد اجرای گیم روی این لپ تاپ بدونن)
اسم بازی ها : Darksiders / F1 2010 / Dead Rising 2

این لپ تاپ شما چقدر باطریش دووم میاره؟
اگهfifa11 رو هم چک کردین بگین لطفا.

alonestar69
30-09-2010, 15:17
من در مورد کیفیت و شیکی و ال سیدی و اپتیک درایو و اینا کار ندارم میدونم یه هفته پیش یه ایسر اسپایر گرفتیم برا یکی از دوستام
مدل 5741سر هفته وقتی داشت بایوسش رو اپدیت میکرد و قبلا چندین بار با پیسی ها این کار رو کرده بود دیگه لبتاپ روشن نشد حالا هم بردیم گارانتیش هر چی شد جواب میدم بهتون فقط گفتن حد اقل تاکید میکنم حد اقل یه هفته بدون لب تاپ باشین تا ببینیم چی میشه.
حالا خودتون نظر بدین من حرفی ندارم ولی تا موقعی که کار میکرد انصافا بد نبود البته به غیر از اپتیک درایوش!

rahnemoun
30-09-2010, 17:18
من در مورد کیفیت و شیکی و ال سیدی و اپتیک درایو و اینا کار ندارم میدونم یه هفته پیش یه ایسر اسپایر گرفتیم برا یکی از دوستام
مدل 5741سر هفته وقتی داشت بایوسش رو اپدیت میکرد و قبلا چندین بار با پیسی ها این کار رو کرده بود دیگه لبتاپ روشن نشد حالا هم بردیم گارانتیش هر چی شد جواب میدم بهتون فقط گفتن حد اقل تاکید میکنم حد اقل یه هفته بدون لب تاپ باشین تا ببینیم چی میشه.
حالا خودتون نظر بدین من حرفی ندارم ولی تا موقعی که کار میکرد انصافا بد نبود البته به غیر از اپتیک درایوش!

دوست عزیز
آپدیت کردن بایوس یک کار ریسکیه و خرابی اون ارتباطی با مارک ACER نداره. خیلی از لپ‌تاپ‌های Sony یا Asus هم تو این مدت اخیر بخاطر آپدیت بایوس دچار مشکل شدن.
البته من خودم آپدیت کردم و بدون مشکل کارش رو به پایان رسوند...

رامین :11:

max_3d
30-09-2010, 20:15
درود
طبق پست های قبلی من که مدل5741G گرفته بودم و مشکل هاردشو در میون گذاشتم فکر کردم تا میتونم تحویل گارانتی ندمش خودم نرم افزاری برطرفش کنم مشکل بدسکتور داشت دیشب که هر کاری کردم رفع نشد امروز صبح مجبور شدم بردش گارانتی ضمن اینکه این لپتاپ رو 10 روز هم نمیشه خریدمش بزار درد دل خودمو بگم راحت بشم ما اصلا شانس نداریم:41: بعد از عمری گفتیم لپتاپ دار بشیم که اینطوری شد این لپتاپ مثل اینکه از اول مشکل داشته حالا یا تو باربری ضربه خورده یا تو مغازه فروشنده ضربه خورده الله اعلم نمیدونم خلاصه بردم گارانتی گفتن تست میکنیم اگه مشکل از هارد بوده و تشخیص بدیم که این ضربه که هارد لپتاپ بهش خورده از طرف من نبوده برات عوضش میکنیم

شـیـفــو
01-10-2010, 22:14
5738z چطوره بچه ها ؟ بخرم با گارنتي سازگار
پردازنده 2.2
رم 2گيگ DDR3
هارد 320
اينو 500 بخرم ؟ خوبه با توجه به قيمتش و كيفيتش ارزش داره ؟

saeid24
01-10-2010, 22:38
سلام دوستان
کسی در مورد acer 4741g اطلاعات داره ؟
فرقش با acer 5741g فقط تو سایزشه؟
قیمتش چی؟

mehdi30nema
02-10-2010, 08:08
سلام دوستان
کسی در مورد acer 4741g اطلاعات داره ؟
فرقش با acer 5741g فقط تو سایزشه؟
قیمتش چی؟

تا اونجا گه من میدونم این مدل از 5741 قدیمی تره و چندان مورد توجه هم قرارنگرفته .

milligator
02-10-2010, 17:20
من Win7 - 32 نصب کردم، خیلی عالی داره کار می‌کنه.
برای نصب بلوتوث هم یکی‌اش رو نصب کن،‌اگه کار نکرد، اون یکی رو نصب کن... :31:

سلام
منم با بلوتوثش مشکل دارم.سه مورد هست که نشناخته.هر کدومو که میزنم اونا را نمیشناسه. bluetooth device
سوال بعدی اینکه من نمی دونم از کجا باید بلوتوث ارسال کنم.گزینه send پیدا نمی کنم.

SAEEDSAMSUNG
03-10-2010, 00:22
سلام
منم با بلوتوثش مشکل دارم.سه مورد هست که نشناخته.هر کدومو که میزنم اونا را نمیشناسه. bluetooth device
سوال بعدی اینکه من نمی دونم از کجا باید بلوتوث ارسال کنم.گزینه send پیدا نمی کنم.

دوست عزیز وقتی که بلوتوس لب تاپ رو روشن کردید روی هر فایلی که دوست داشتید ارسال کنید، راست کلیک کنید و SEND TO رو بزنید اونوقت BLUETOOTH رو انتتخاب کنید.

esi_241
03-10-2010, 09:34
با سلام خدمت دوستان.
لطفا بنده را در خرید لپ تاپ حدود 550 تومانی راهنمایی کنید...
البته ایسر....
یه کمی عجله دارم اگه زودتر بفرمایید ممنون میشم

omid_egh
03-10-2010, 10:57
ایا تو 5741 این قابلیت وجود داره که دکمه های پخش موزیک رو به صورت میانبر استفاده کرد یا بهتر بگم وقتی که داری مثلا بازی میکنی بدون رفتن رو مدیا پلیر آهنگ رو عوض کنی یا صدا رو کم و زیاد کنی؟

kiuq
03-10-2010, 18:34
ایا تو 5741 این قابلیت وجود داره که دکمه های پخش موزیک رو به صورت میانبر استفاده کرد یا بهتر بگم وقتی که داری مثلا بازی میکنی بدون رفتن رو مدیا پلیر آهنگ رو عوض کنی یا صدا رو کم و زیاد کنی؟
بله میشه.

با سلام خدمت دوستان.
لطفا بنده را در خرید لپ تاپ حدود 550 تومانی راهنمایی کنید...
البته ایسر....
یه کمی عجله دارم اگه زودتر بفرمایید ممنون میشم

در تالار مشاوره بیان کنید

max_3d
04-10-2010, 00:11
درود
پیرو پستهای اینجانب امروز رفتم لپتاپ رو گرفتم هاردش بدسکتور وحشتاکی گرفته بود میگفتن یا از کارخونه نقص بوده یا ضربه خورده دوستان میدونید مدل5741G هاردش وسترن دیجیتال هست من هم در کل از این هارد با این مارک متنفر بودم ((تجربه))دیگه وقتی رو لپتاپ هم باشه دیگه !!!!!!بگذریم با هزار خواهش و تمنا گفتم این مارکو نذاره رو لپتاپ به جاش گفتم هارد Seagate بزارن بالاخره قبول کردن :8:
و خدا رو شکر مشکلم حل شده فقط تنها مشکلی که با این لپتاپ دارم یکی بلوتوث هست که کسی نمیتونه بلوتوث کنه بفرسته رو لپتاپم گوشیها رو هم میشناسه ولی از لپتاپ میتونم بفرستم برای گوشیها

kiuq
04-10-2010, 01:25
کسی نمیتونه بلوتوث کنه بفرسته رو لپتاپم گوشیها رو هم میشناسه ولی از لپتاپ میتونم بفرستم برای گوشیها
از لپتاپ به لپتاپ که مشکلی ندارید؟
اینجا رو مطالعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

starn
04-10-2010, 14:35
خوب دوستان بازی فیفا 11 هم روی 5741 تست شد و خدا رو شکر عالی جواب میده با نهایت گرافیک
===========
و اما یه سوا داشتم وقتی کلید Fn نگه میداری و دکمه های میانبوری که مشکخص شده رو میزنی عمل میکنه من در مورد کلید F5 سوال داشتم میخواستم ببینم کارش چی چون من وقتی میزنی تغییری نمی بینم! (وقتی دیکمه ی Fn رو با f5 میزنم این عکس یه لحظه می آد) میخواستم ببینم کارش چی؟

max_3d
04-10-2010, 19:16
میگم موقع تایپ فارسی به جای حروف د میزنه چ و به جای و میزنه ز یه فایلی هم برای درست کردن کیبرد پیدا کردم ریختم درون system 32 ولی درست نشد شما مشکلی ندارید؟؟؟؟

paranoid_android
04-10-2010, 23:18
از بين دوستان كسي تجربه كار با 4820t رو داره؟
دنبال يه نوت بوك 14 اينچ با عمر باطري بالا و توان پردازشي مناسب هستم كه اين مدل بيشتر مد نظرم هست. نظرتون چيه؟

max_3d
05-10-2010, 13:58
میگم موقع تایپ فارسی به جای حروف د میزنه چ و به جای و میزنه ز یه فایلی هم برای درست کردن کیبرد پیدا کردم ریختم درون system 32 ولی درست نشد شما مشکلی ندارید؟؟؟؟
کسی نبود؟!!!یعنی هیچ کدوم مشکل ندارید ؟:19:

meka
05-10-2010, 14:17
دوستانی که از لپ تاب acer 5741g استفاده می کنند ممنون میشم بحث ها رو تو کلوپی که ساختم ادامه بدیم تا مرتب تر باشه
کلوپ 5741g

paranoid_android
05-10-2010, 21:06
يكي از فروشنده ها امروز ميگفت كه 2 تا 4820t فروخته و هر دو به فاصله 6 ماه كيفيت باطريشون به شدت افت كرده!
:41:
كسي تا بحال اين اتفاق براش افتاده؟

kiuq
05-10-2010, 22:14
از بين دوستان كسي تجربه كار با 4820t رو داره؟
دنبال يه نوت بوك 14 اينچ با عمر باطري بالا و توان پردازشي مناسب هستم كه اين مدل بيشتر مد نظرم هست. نظرتون چيه؟
عالیه:46:
:46:

rahnemoun
06-10-2010, 00:52
کسی نبود؟!!!یعنی هیچ کدوم مشکل ندارید ؟:19:

با استفاده از نرم افزار زیر، خیلی راحت می‌تونید هر حرفی از حروف فارسی رو به کلید مورد نظرتون بدید و اینجوری دیگه نیازی به چسبوندن برچسب هم نداره. اگه در جریان باشید، نرم‌افزاری برای چیدن صفحه کلید فارسی برای ویندوز 64 بیتی وجود نداره بجز 1 مورد که اونهم نیم فاصله رو پشتیبانی نمی‌کنه، ولی من با استفاده از همین نرم‌افزار صفحه کلید لپ تاپ رو که ویندوز 7 - 64 روی اون هست رو به شکلی که می‌خواستم چیدم و نیم فاصله رو هم روی اون تعریف کردم.
* از لینک زیر با توجه به ویندوزت، نسخه (2000 Demo) رو دانلود کن.
کار باهاش خیلی راحته، اگه مشکلی داشتی پیام بذار...

ر امین :11:

max_3d
06-10-2010, 08:20
با استفاده از نرم افزار زیر، خیلی راحت می‌تونید هر حرفی از حروف فارسی رو به کلید مورد نظرتون بدید و اینجوری دیگه نیازی به چسبوندن برچسب هم نداره. اگه در جریان باشید، نرم‌افزاری برای چیدن صفحه کلید فارسی برای ویندوز 64 بیتی وجود نداره بجز 1 مورد که اونهم نیم فاصله رو پشتیبانی نمی‌کنه، ولی من با استفاده از همین نرم‌افزار صفحه کلید لپ تاپ رو که ویندوز 7 - 64 روی اون هست رو به شکلی که می‌خواستم چیدم و نیم فاصله رو هم روی اون تعریف کردم.
* از لینک زیر با توجه به ویندوزت، نسخه (2000 Demo) رو دانلود کن.
کار باهاش خیلی راحته، اگه مشکلی داشتی پیام بذار...

ر امین :11:

ای بابا رامین جان دست به هر چی میزنم خشک میشه شانس ندارم لینک دانلود کار نمیکنه برادر

:41:Error 404: File Not Found

rahnemoun
06-10-2010, 16:07
ای بابا رامین جان دست به هر چی میزنم خشک میشه شانس ندارم لینک دانلود کار نمیکنه برادر

:41:Error 404: File Not Found

شرمنده، مثل اینکه تو کپی کردن لینک یک قسمتی رو جا انداخته بودم! الان لینک درست رو گذاشتم، حالا می‌تونی دانلود کنی.

max_3d
06-10-2010, 16:59
شرمنده، مثل اینکه تو کپی کردن لینک یک قسمتی رو جا انداخته بودم! الان لینک درست رو گذاشتم، حالا می‌تونی دانلود کنی.

رامین جان تشکر خیر ببینی داداش حالا برل ی تعریف کردنشون مشکل دارم یه راهنمایی کوچولوئی میکنی
مثلا جای کلید ((؟)) کیبورد که روش برچسب ((ظ)) روشه ولی تایپ میکنه((/)) درست بشه یه همون ((ظ))
طرز کارش چطوریه ببخشید رامین جان :40::11:

rahnemoun
06-10-2010, 23:29
رامین جان تشکر خیر ببینی داداش حالا برل ی تعریف کردنشون مشکل دارم یه راهنمایی کوچولوئی میکنی
مثلا جای کلید ((؟)) کیبورد که روش برچسب ((ظ)) روشه ولی تایپ میکنه((/)) درست بشه یه همون ((ظ))
طرز کارش چطوریه ببخشید رامین جان :40::11:

آموزش كار با نرم افزار Keyboard Layout Manager
اين نرم افزار در دو نسخه آماده دانلود است: يكي ويژه سيستم عامل‌هاي 32 بيتي و يكي ويژه سيستم عامل‌هاي 64 بيتي.
بعد از دانلود نسخه مورد نظر با توجه به سیستم عامل کامپیوترتون، اونو نصب کنید و برای اجرای این برنامه، روی آیکون اجرایی این برنامه کلیک راست کرده و Run As Administrator رو کلیک کنید، در پنجره‌ای که باز میشه، در تب Keyboards بر روی Farsi دابل کلیک کنید تا پنجره های Edit باز بشه. در اینجا دو پنجره باز خواهد میشه با عنوان‌هاي Character map و Farsi در يك پنجره همه حروف فارسي و علامات و ... (يا در اصطلاح، كاراكترها) را مي‌بينيد و در يك پنجره، صفحه كليد خود و جاي حروف و كليدهاي روی اون.
كار با اين برنامه بسيار ساده است. براي ويرايش هر كليد، تنها كافيست يك كليد را در پنجره Farsi انتخاب كنيد و سپس با موس، حرفي را كه قصد داريد جاي آن قرار بگيرد، از پنجره Character map انتخاب كنيد، به همين سادگي!

مثلا براي ويرايش محل حرف «پ»: جاي حرف «پ» در صفحه كليد شما، بالا و سمت چپ، زير كليد Esc است كه احتمالاً الان علامت ÷ جاي آن نشسته است. ابتدا آن را از روي پنجره Farsi انتخاب كنيد و سپس از پنجره Character map حرف «پ» را انتخاب كنيد.
توجه: احتمالا با انتخاب كليد مربوط به ÷، حروف فارسي را در پنجره Character map نمي بينيد كه بخواهيد حرف «پ» را انتخاب كنيد. براي مشاهده حروف الفباي فارسي، در بالاي Character map، عدد مربوط به Subset را از 0 به 6 تغییر بدید.

برای تعریف نیم فاصله به عکس پایین که از کامپیوتر خودم گذاشتم توجه کن:

رامین

ali_bah
18-10-2010, 21:30
سلام
یه سوال از دوستان!
چرا قیمت لپ تاب های Acer انقد کمه؟
خیلی کمتر از برندی مثل Dell هست.

از نظر کیفیت چطوریه Acer؟
من یه نوت بوک می خام ، 4، 5 سال شیرین ازش استفاده کنم :21:
لطفا تعصبی برخورد نکنید و واقعیت رو بگید.

max_3d
18-10-2010, 22:32
سلام
یه سوال از دوستان!

بدون تعصب بگم؟؟؟:21:
والا اینطوری که ما شنیدیم ایسر میخواد بازارو در دست بگیره بعدم برادر دیگه خیلی هم کم نیست قیمتش:18:
والا ما داریم راضی هستیم برادر با هر مارکی حال میکنی همونو بگیر ولی بروبچ دل نفهمن:31: اگه خواستی بگیری دل نگیر:13:

ali_bah
18-10-2010, 22:40
چرا حالا به دل فحش میدی !؟ :27:

tom.blogfa
21-10-2010, 11:25
منم ایسر دارم 5741جی خیلی راضیم .
یه مقدار تو اجرای اولیه نرم افزارای مهندسی مثل اتوکد2011 کنده !! ولی بعد از یه 10 -15 دقیقه که کار میکنه مثل فرفره کار میکنه...
تو بازی هم تا حالا کم نیاورده عالـــــی.
من به دوستم پیشنهاد دادم ولی آخرش دل3500 گرفت تقریبا با همین مشخصات فقط یه نمه گرافیکش ضعیفتره و یه نمه سی پی یوش قوی تر.
میخوام باهاش کل بندازم که هنوز ندیدمش. بعدا خبرشو لهتون میدم.

milligator
21-10-2010, 21:43
سلام امشب 5741 را 990 میدادن
5745 هم بود با بلو رری 1350

roteal2007
22-10-2010, 12:45
سلام امشب 5741 را 990 میدادن
5745 هم بود با بلو رری 1350

بله میدونم اتفاقا بار شونم جدید اومده بود!!!
اما 4741 نداشتن!

Pami
22-10-2010, 14:40
4741G با کانفیگ جدید اومده
گرافیک GT420

hedye222222
22-10-2010, 14:56
سلام
سازگارتوسایتش یک مدل جدید از acer 4741 روزده با
cpu:core i5
hdd:640
میخواستم قیمتشو بدونم.خیلی باحاله 14 اینچی هم هست.ممنون

roteal2007
22-10-2010, 15:01
سلام
سازگارتوسایتش یک مدل جدید از acer 4741 روزده با
cpu:core i5
hdd:640
میخواستم قیمتشو بدونم.خیلی باحاله 14 اینچی هم هست.ممنون

زنگیدم علائدین 920 قیمت داد (دیروز) شما هم توی سایتش دو تا شماره از علائدین هست زنگ بزنید مطمئن شید!!!

starn
24-10-2010, 15:23
درایور جدید کارت گرافیک های n vidia رسید

کسی از دوستان لینکی به جز این اگه داره بزاره چون از خود سایت nvidiaنمی شه دانلود کرد (ایران تحریم شده)

ali nemesis
24-10-2010, 17:41
سلام
یه سوال از دوستان!

دادش خیلی ها که میگن راضین کار انچنانی از لپ تاپ نکشیدن من یک ماه نیست 5741G خریدم اصلا هم راضی نیستم بقیه هم که گرفتن همه دیدن از روز اول این لپ تاپه یک جوریه از من که بعد از یک ماه هاردش خش خش صدا میده باز هم هاردش بدسکتور شده و دز طی این یک ماه هر دو ویندوزش پریدن یک فیلم هم در زیر گذاشتم بعضی مواقع تک بوق میزنه که به نظر من به خاطر هاردش هست خلاصه داداش هر کی گرفته انچنان راضی نبوده از من مشنوی با همون پولت یک وایو با کانفینگ پایین تر بخر

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

دوستانی که فیلم را دیدن نظرشون را بگویند مرسی

rahnemoun
24-10-2010, 21:40
دادش خیلی ها که میگن راضین کار انچنانی از لپ تاپ نکشیدن من یک ماه نیست 5741G خریدم اصلا هم راضی نیستم بقیه هم که گرفتن همه دیدن از روز اول این لپ تاپه یک جوریه از من که بعد از یک ماه هاردش خش خش صدا میده باز هم هاردش بدسکتور شده و دز طی این یک ماه هر دو ویندوزش پریدن یک فیلم هم در زیر گذاشتم بعضی مواقع تک بوق میزنه که به نظر من به خاطر هاردش هست خلاصه داداش هر کی گرفته انچنان راضی نبوده از من مشنوی با همون پولت یک وایو با کانفینگ پایین تر بخر

دوست عزیز، چون مال شما مشکل داره،‌ دلیل نمیشه که کلا Acer رو زیر سوال ببری، من 3 تا لپ تاپ با کانفیگ‌های مختلف از این مدل (5741G) گرفتم (حدود 4-5 ماه هست) باور کن هیچ کدوم مشکلی ندارن،‌ یکی از اینها که در طول 24 ساعت فکر کنم حداکثر 3-4 ساعت خاموش باشه، یکی دیگه هم حداقل در طول روز 7-8 ساعتی روشنه، باور کن هیچکدوم آخ نگفتن، من که خیلی راضی‌ام. نه صدای اضافی دارن، نه مشکل سرعت و نه هیچ مشکل دیگه‌ای، هر کدوم از دوستانم هم که تو این رده قیمتی سوال می‌کنن، من همین مدل رو بهشون پیشنهاد می‌کنم، دو تاشون هم تا حالا خریدن و هر دو هم راضی هستن و دائم هم میگن. ضمنا یادت باشه که این مشکلات برای همه برندها هست، یعنی فکر می‌کنی کسی که سونی میگیره از این مشکلات براش پیش نمیاد؟ برو تو بحث سونی ببین کسی از این مشکلات براش پیش نیامده یا اونهایی که ایسوس دارن (ایسوسی که تو جهان به عنوان کمترین خرابی شناخته شده)...

امیدوارم متوجه منظورم شده باشی...

راستی،‌بیشتر بچه‌هایی که اینجا گرفتن هم، من می بینم راضی هستن، شما از محدود افرادی هستی که ناراضی هستی...........!

موفق باشی - رامین :11:

sol2n
25-10-2010, 02:47
راس میگه،منم گرفتم و تا الان گوش شیطون کر راضیم

max_3d
25-10-2010, 08:50

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

دوستانی که فیلم را دیدن نظرشون را بگویند مرسی
خب برادر همه میدونن که هارد من 1 هفته ای بدسکتور گرفته بود یعنی لپتاپ نو که از عمرش 1 هفته گذشته بود ولی مثل اینکه در باربری ضربه خورده بود بردم گارانتی به 48 ساعت نکشید برام هاردشو عوض کردن خیلی محترمانه :27::40:
الانم گوش شیطون کر هیچ مشکلی ندارم از لپتاپ هم مثل خر کار میکشم رندرهای سنگین 3DSMAX که به 2 ساعت هم میکشه :21:و از دوستم تقاضا میکنم با هر مارکی حال میکنی همونو بخر خواستی سونی بخری مبارکه خواستی ایسر بخری بازم مبارکت نظر خودم رو در مورد یک مارک تحمیل نمیکنم که حتما این مار رو بخر:11:

ali nemesis
25-10-2010, 12:01
فکر کنم دوستان یک کم زیاده روی کردم ولی نمیدونم ~~~~~~~~~~~~
من که یک کم دل سرد شدم چون پولش را به بد بختی جور کردم :-D بهتره منم یک سر برم گارانتی ولی نمی دونم چرا هاردش خش خش میکنه

max_3d
25-10-2010, 13:00
فکر کنم دوستان یک کم زیاده روی کردم ولی نمیدونم ~~~~~~~~~~~~
من که یک کم دل سرد شدم چون پولش را به بد بختی جور کردم :-D بهتره منم یک سر برم گارانتی ولی نمی دونم چرا هاردش خش خش میکنه
علی جان بخدا من 1 میلیون پول نزولی کردم این لپتاپ رو خریدم :13::41:در رابطه با هاردش من به یکی از دوستان عرض کردم متاسفانه اینطور که از شواهد معلومه هاردی که در لپتاپ ایسر قرار گرفته مارک وسترن دیجیتال هست WD که متاسفانه خیلی از دوستان مشکل دارن البته من این مدل رو میگم 5741G خیلی ها شاکی هستن ولی من موقع تعویض هارد گفتم این مارک WD رو نمیخوام و به جاش گفتم سیگیت بزارن که در گارانتی قبول کردن :21:

ali nemesis
25-10-2010, 15:31
علی جان بخدا من 1 میلیون پول نزولی کردم این لپتاپ رو خریدم :13::41:در رابطه با هاردش من به یکی از دوستان عرض کردم متاسفانه اینطور که از شواهد معلومه هاردی که در لپتاپ ایسر قرار گرفته مارک وسترن دیجیتال هست WD که متاسفانه خیلی از دوستان مشکل دارن البته من این مدل رو میگم 5741G خیلی ها شاکی هستن ولی من موقع تعویض هارد گفتم این مارک WD رو نمیخوام و به جاش گفتم سیگیت بزارن که در گارانتی قبول کردن :21:

دمت گرم داداش بابت اطلاعات هارد:20: خودم هم در اولین فرصت میبرم گارانتی راستی اگه تعداد سکتور های خرابش کم بود و یا بیشترشون با نرم افزار تعمیر شدن باز هم ببرم گارانتی ؟ تعداد سکتور های خرابش از چه تعداد بالا تر بود ببرم گارانتی؟:46:

matina63
25-10-2010, 18:55
سلام سوال شما تقریبا سوال منم هست چند ماهییه که بین مدلacer و دل تردید دارم خیلیا میگن90 درصد لپ تاپ هایacer توی ایران ریفر هستن:41:

roteal2007
25-10-2010, 19:50
سلام سوال شما تقریبا سوال منم هست چند ماهییه که بین مدلacer و دل تردید دارم خیلیا میگن90 درصد لپ تاپ هایacer توی ایران ریفر هستن:41:

برادر ورئدت رو به انجمن بزرگ p30world خوشامد میگم.
خوب نیست اولین پستت رو با شک و تردید آغاز کنی...بگذریم....این دیگه واقعا چرته!!!!
ریفر تو ایران؟! نه برادر شما اگه خیلی از صدای خیلی کمه هارد میترسی و همچنین بد سکتور میتونی 4741g بخری که خیلی شاخه توی نظر من هم هست....:5:

max_3d
25-10-2010, 23:14
دمت گرم داداش بابت اطلاعات هارد:20: خودم هم در اولین فرصت میبرم گارانتی راستی اگه تعداد سکتور های خرابش کم بود و یا بیشترشون با نرم افزار تعمیر شدن باز هم ببرم گارانتی ؟ تعداد سکتور های خرابش از چه تعداد بالا تر بود ببرم گارانتی؟:46:
ببین برادر تست کن با برنامه ببین اول بدسکتور داره یا نه؟؟ اگه داشت حتی 1 دونه بازم ببرش گارانتی لامذهیب بدسکتور سرطان هارد هست :41:از ما گفتن بود هر که زودتر ببریش بهتره البته اگه بدسکتور داشته باشه
موفق باشید:11:

meka
26-10-2010, 10:28
ببین برادر تست کن با برنامه ببین اول بدسکتور داره یا نه؟؟ اگه داشت حتی 1 دونه بازم ببرش گارانتی لامذهیب بدسکتور سرطان هارد هست :41:از ما گفتن بود هر که زودتر ببریش بهتره البته اگه بدسکتور داشته باشه
موفق باشید:11:
سلام شما خودتون از چه نرم افزاری استفاده می کنید؟ یه نرم افزار برای اینکه ببینم چه تعداد بد سکتور داره میشه معرفی کنید

max_3d
26-10-2010, 10:51
سلام شما خودتون از چه نرم افزاری استفاده می کنید؟ یه نرم افزار برای اینکه ببینم چه تعداد بد سکتور داره میشه معرفی کنید
HDD.Regenerator.v.1.61
سرچ کن تو همین فروم شرح برنامه میاد دستت خواستی تاپیک جداگانه بزن راهنماییت کنم اینجا در این تاپیک ایسر نمیشه قانون باید رعایت بشه :21::40:

SAEEDSAMSUNG
26-10-2010, 22:38
دوستان عزیز به صفحات وسط تاپیک سر بزنید میبینید که منم مشکل خش خش هارد رو مطرح کردم. این خش خش هنوز هم وجود داره ولی بهش عادت کردم. اصلا هم مال بدسکتوری نیست. من احتمال میدم که ضربه خورده. کلا من از acer 5740 خودم راضیم و با پول کمی که بهش دادم پاکت پی سی هم نمیتونستم بخرم چه برسه به لب تاپ

sol2n
27-10-2010, 01:44
ماله من که هاردش توشیباست
فعلا هم صدا نداره

max_3d
27-10-2010, 14:59
ماله من که هاردش توشیباست
فعلا هم صدا نداره
مدل ایسرشما چی هست برادر؟؟

roteal2007
28-10-2010, 12:26
سلام سازگار لپ تاپ فوق العاده Acer Aspire 5742G-5464G64Mnkk رو وارد کارده که مشخصاتش بدین شرحه :

REZAt1980
28-10-2010, 13:35
سلام.

رفقا این لپ تاپ چه جوریه؟ در رنج قیمت خودش؟؟ 900000

Acer Aspire 5741G

نکته ای ، حرفی چیزی در موردش نیست بگید؟

max_3d
28-10-2010, 14:12
سلام سازگار لپ تاپ فوق العاده Acer Aspire 5742G-5464G64Mnkk رو وارد کارده که مشخصاتش بدین شرحه :

گرافیک و سی پی یو بالاتری نسبت به مدل 5741G داره
اینم عکسها
قیمت هم
$1199:21:

Pami
28-10-2010, 15:35
سلام.

رفقا این لپ تاپ چه جوریه؟ در رنج قیمت خودش؟؟ 900000

Acer Aspire 5741G

نکته ای ، حرفی چیزی در موردش نیست بگید؟

این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخونید کامل توضیح دادم

dumb
28-10-2010, 16:24
مزیت Acer بجز قیمت پایینش نسبت به Asus و HP چیه؟

omid_egh
28-10-2010, 23:14
اساتید محترم یه سری اطلاع راجع به

3- ACER Extensa 5635-652G25Mn

CPUIntel Core 2 Due T6570@2.1GHz, 2MB Cache, FSB 800MHzMemoryDDRIII 2GB 800MHz (Single Channel)Hard Disk Capacity250GB SATA 5400RPMOptical DriveDual Layer Multi burner Drive (DVD-RW)GraphicIntel GMA 4500MHDDisplay15.6” (1366×768) TFT high-brightness LED-backlight LCDCommunicationIntel WiFi Link 1000 BGN Network Adapter
Atheros AR8131 PCI-E 1000 Ethernet
Camera
Bluetooth Broadcom 2046SecurityKensington LockPorts3 x USB 2.0 ports
VGA output
RJ45
Multi Card Reader
Headphone
MicOther FeaturesN/AWeightBattery: 6Cell 48Wh (Up to 2 hours) 2. 5 Kg BatteryN/AColorN/AOperating SystemWindows 7 Home Basic

کلا چه جور لپتابیه ؟ بدنه محکمی داره یا نه داغ میکنه یا نه؟

کار برد سری Extensa چیست؟

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

omid_egh
29-10-2010, 10:35
کار برد سری Extensa چیست؟

Extensa: این سری با تمرکز بر کاربری تجاری و کاملا سبک به نوت بوک های ارزان قیمتی اشاره دارد که از لحاظ مشخصات پردازشی در سطح چندان بالائی قرار ندارند اما در عوض از امکانات ارتباطی مطلوبی بر خوردارند.

با تشکر از خودم برای جواب دادن به خودم
:27::11::20::46:

roteal2007
30-10-2010, 21:15
لپ تاپی یگر از acer 5742G
مشخصات:

قیمت : 890 تومن با کانفینگ بالا قیمت ها : تهران_مجتمع پایتخت

omid_egh
30-10-2010, 21:28
یکی از فرقهای 5742 با 5741 گرافیکش که قویتره ایا فرق دیگری هم داره من میخوام 5741 بگیرم لطفا تفاوت این دو مدل رو بگید ببینم اگه ارزش داره به جای 41 ، 42 بگیرم

roteal2007
30-10-2010, 21:48
یکی از فرقهای 5742 با 5741 گرافیکش که قویتره ایا فرق دیگری هم داره من میخوام 5741 بگیرم لطفا تفاوت این دو مدل رو بگید ببینم اگه ارزش داره به جای 41 ، 42 بگیرم

خب برادر اینم کم چیزی یست.
به نظر من 5742 بردار چون هرچی باشه آپدیت شده ازمدل 5741 هست و همچنین رنگشم خوشگلتره (مشکی)
البته تفاوت در CPU هم هست که مال 5742 تا 3.06GH بوست میشه که ر 5741 این مقار کمتره 2.53

cheshmbr
31-10-2010, 14:14
سلام دوستان
میخوام acer 4741 corei5 بگیرم هر جا از نمایندگی های سازگار زنگ زدم میگن نداریم.فقط یکی داشت که اونم تو پایتخت بود میداد 950.به نظرتون این نمایشگاه الکامپ که 17 آبان شروع میشه میتونم با قیمت خوب پیدا کنم ؟
راستی هر جا پرسیدم یا 5741 نداشتن یا 5742 ارزونتر از 5741 بود.یکی شون گفت چون 5741 دیگه وارد نمیشه گرونتره.عجیب نیست ؟ مدل جدید از قدیم ارزونتره

roteal2007
31-10-2010, 17:14
سلام دوستان
میخوام acer 4741 corei5 بگیرم هر جا از نمایندگی های سازگار زنگ زدم میگن نداریم.فقط یکی داشت که اونم تو پایتخت بود میداد 950.به نظرتون این نمایشگاه الکامپ که 17 آبان شروع میشه میتونم با قیمت خوب پیدا کنم ؟
راستی هر جا پرسیدم یا 5741 نداشتن یا 5742 ارزونتر از 5741 بود.یکی شون گفت چون 5741 دیگه وارد نمیشه گرونتره.عجیب نیست ؟ مدل جدید از قدیم ارزونتره

متاسفانه به دليل سودجويي فروشندست وگرنه cpu+vga اين مدل بالاتره.
پارس سگال که داشت تا هفته پيش.

max_3d
01-11-2010, 00:36
سلام دوستان

آدرسشم بگیر یه سر بزن اگه همین مدل رو خواستی

ieeeman
01-11-2010, 01:55
5742g سی پی یوش 460 هست سازگار اشتباه زده تو بازار که فقط 460 هست
بلوتوثش هم اترود هست که سازگار اونم اشتباه زده
به خاطر سی پی و گرافیک قوی و اینکه.6 15 اینچه مصرفش بالاست و 3 ساعت باتریش کار میکنه(واسه همین هم یه اسپکرشو کم کردن و مونو هست این مدل)که تو سایت سازگار به این مورد اشاره نشده
البته سازگار اینو هم ذکر نکرده که به خاطر همین نیاز به شارژ بیشتر شارژر 90 واتی داره که تو بازار در لپ تاپ های i7 هست
با این خاصیت که در یک ساعت 90 درصد باتری شارژ میشه تکنولوزی کوییک شارژ ایسر
نزدیک یک و نیم ساعت هم فول شارژ میشه
یکی هم گفته بود تو سایت نوتالی زده مودم داره که نوتالی چرت گفته خواسته مشتری رو خر کنه:21:

rahnemoun
01-11-2010, 10:38
آدرسشم بگیر یه سر بزن اگه همین مدل رو خواستی

این MBS با من رفیقه،‌ اگه چیزی می‌خوای، بگو تا ازش بپرسم...
قیمت‌هاش هم خیلی عالیه (میشه گفت فوق‌العاده هست).

roteal2007
01-11-2010, 19:12
به خاطر سی پی و گرافیک قوی و اینکه.6 15 اینچه مصرفش بالاست و 3 ساعت باتریش کار میکنه(واسه همین هم یه اسپکرشو کم کردن و مونو هست این مدل)که تو سایت سازگار به این مورد اشاره نشده
البته سازگار اینو هم ذکر نکرده که به خاطر همین نیاز به شارژ بیشتر شارژر 90 واتی داره که تو بازار در لپ تاپ های i7 هست
یکی هم گفته بود تو سایت نوتالی زده مودم داره که نوتالی چرت گفته خواسته مشتری رو خر کنه:21:

نمیدونم شما چرا علاقه زیادی به تشویش اذهان عمومی داری.تا حالا بهش فکر کردی؟
تمام مشخصات در سایت صحیح هست.
شما لازمه سرچ کنی این لپ تاپ رو بعدش ببین چند تا سایت خرید آنلاین با این مشخصات رو واست میاره.
البته به لاتین:31:.
من اکثر مدل ها رو دیدم اکثرا برد بلوتوث BRODCAM بود. در هر حال تمام درایور ها در سایتش موجوده.
والا به شخصه ندیدم تو هيچ سایتی از تعداد اسپیکرهای به کار رفته در لپ تاپ چیزی بنویسن.
شما کمپانی هم زیر سوال میبری؟ توان مصرفیرو کمپانی تعیین میکنه یا.....
اصلا شما خیلی بلدی.:5:

dimoos
01-11-2010, 19:24

ولي من خوشم اومد.....دوست عزيز من ميخوام همين مدل رو بگيرم ولي فكر كنم يه 1 هفته ا ي صبر كنم تا معايب ديگش رو بشه...يه چيزي كه مشكوك ميزنه قيمت كمشه......آخه چرا كمه؟؟؟

cheshmbr
01-11-2010, 23:29
این MBS با من رفیقه،‌ اگه چیزی می‌خوای، بگو تا ازش بپرسم...
قیمت‌هاش هم خیلی عالیه (میشه گفت فوق‌العاده هست).

البته تو سایتش خبری از 4741 نیست ولی قیمت 5741 رو 880 داده که مناسب بنظر میرسه

rahnemoun
02-11-2010, 07:57
البته تو سایتش خبری از 4741 نیست ولی قیمت 5741 رو 880 داده که مناسب بنظر میرسه

من دیشب باهاش تماس گرفتم، موجود داشت و قیمتش هم همین 880.000 بود (البته گفت اگه واسه خودت می‌خوای، یک تخفیف کوچولو هم میدم!) :31:

Celtic.Boy
02-11-2010, 09:39
چرا هیچ کس به فناوری Nvidia Optimus در کارت گرافیک GT420 در ایسر 5742g اشاره نمی کنه !!
چیزی که شدیدا باعث کاهش مصرف باتری میشه چون به طور هوشمند و متناسب با نیاز بین GT420 و Intel GMA HD (که درون تراشه های سری i اینتل هست) سوئیچ می کنه ...

max_3d
02-11-2010, 12:35
چرا هیچ کس به فناوری Nvidia Optimus در کارت گرافیک GT420 در ایسر 5742g اشاره نمی کنه !!
چیزی که شدیدا باعث کاهش مصرف باتری میشه چون به طور هوشمند و متناسب با نیاز بین GT420 و Intel GMA HD (که درون تراشه های سری i اینتل هست) سوئیچ می کنه ...
من نمیدونم چرا ایسر در این کانفیگهای بالا از باطریهای 9CELL استفاده نمیکنه :13:

roteal2007
02-11-2010, 15:39
من نمیدونم چرا ایسر در این کانفیگهای بالا از باطریهای 9CELL استفاده نمیکنه :13:

کم شدن قیمت تمام شده برای مشتری.

Mahdi_Moosavi
02-11-2010, 18:23
سلام .

سازگار ارقام یه کانفیگ دیگه از Acer 5742G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fproduct.do%3Flink%3Doln85e.redirect%26changedAl ts%3D%26kcond48e.c2att101%3D-1%26CRC%3D2759084358%23wrAjaxHistory%3D0) رو هم وارد بازار کرده که فعلا تو سایتش خبری ازش نیست، ولی در بازار تهران به وفور یافت میشه.

CPU : Intel Core i3 370M@ 2.40GHz , 3MB L3 Cache

Memory : DDRIII 4GB 1333MHz - Dual Channel

Hard Disk Capacity : 500GB SATA 5400RPM

Graphic : Nvidia GeForce GT 420M 1GB

Optical Drive : Dual Layer Multi Burner Drive - DVD-RW

Display : 15.6" HD (1366 x 768) LED-Backlight LCD

Battery : 6Cell 48Wh - Up to 3 hours

قیمت این مدل حدودا بین 780 تا 800 تومان متغییر هست . ( حدودا 100 تومان ارزون تر از کانفیگ قبلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

از اونجا که کارایی پردازنده این مدل تقریبا با Core i5 430M و کارایی GPU این مدل با nVIDIA GT 330M برابری میکنه و از DirectX 11 و nVIDIA Optimus هم پشتیبانی میکنه. میشه گفت یکی از بهترین مدل ها از نظر Price/performance موجود در بازار ایران بدون شک همین مدل از Acer هست.

یک نمونه از همین مدل تا فردا به دستم میرسه ...

roteal2007
02-11-2010, 18:47
سلام .

سازگار ارقام یه کانفیگ دیگه از Acer 5742G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fproduct.do%3Flink%3Doln85e.redirect%26changedAl ts%3D%26kcond48e.c2att101%3D-1%26CRC%3D2759084358%23wrAjaxHistory%3D0) رو هم وارد بازار کرده که فعلا تو سایتش خبری ازش نیست، ولی در بازار تهران به وفور یافت میشه.

قیمت این مدل حدودا بین 780 تا 800 تومان متغییر هست . ( حدودا 100 تومان ارزون تر از کانفیگ قبلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

از اونجا که کارایی پردازنده این مدل تقریبا با Core i5 430M و کارایی GPU این مدل با nVIDIA GT 330M برابری میکنه و از DirectX 11 و nVIDIA Optimus هم پشتیبانی میکنه. میشه گفت یکی از بهترین مدل ها از نظر Price/performance موجود در بازار ایران بدون شک همین مدل از Acer هست.

بسىار ممنون از مدير عزيز
خودم به شخصه ميخوام کانفينگى که در ساىت هست رو بخرم .
پس بى زحمت ىه رويو کامل از ديدگاه خودت واسه ما علاقه مندان بزار.

dimoos
02-11-2010, 21:29
سلام .

قیمت این مدل حدودا بین 780 تا 800 تومان متغییر هست . ( حدودا 100 تومان ارزون تر از کانفیگ قبلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a%2Fproduct%2Fnotebook%2Fdetail.aspx%3Fproductid%3 D1157))

يه مطلبي هم هستش كه من يه لپ تاپ 5742 سازگار ديدم با كانفيگ قبلي ولي core i 5 460m نوشته بودش...فروشنده ميگفت اين آخرين ورژنه...اين قضيه ي 540m چيه پس...؟
خود شما هم 540m رو نوشته بوديد..نكنه ايني كه من ديدم تقلبي بوده؟
دوستان يه توضيحي بديد...من فردا احتمالا بخرم...قيمت هم بيزحمت لطف كنيد(واسه core i 5).
ممنون:11:

Mahdi_Moosavi
02-11-2010, 22:24
بسىار ممنون از مدير عزيز
خودم به شخصه ميخوام کانفينگى که در ساىت هست رو بخرم .
پس بى زحمت ىه رويو کامل از ديدگاه خودت واسه ما علاقه مندان بزار.

در اولین فرصت حتما .

يه مطلبي هم هستش كه من يه لپ تاپ 5742 سازگار ديدم با كانفيگ قبلي ولي core i 5 460m نوشته بودش...فروشنده ميگفت اين آخرين ورژنه...اين قضيه ي 540m چيه پس...؟
خود شما هم 540m رو نوشته بوديد..نكنه ايني كه من ديدم تقلبي بوده؟
دوستان يه توضيحي بديد...من فردا احتمالا بخرم...قيمت هم بيزحمت لطف كنيد(واسه core i 5).
ممنون:11:

والا منم چند جا که سوال کردم پردازنده ای که سازگار ارقام تو وب سایتش بهش اشاره کرده موجود نبود. منظورم Intel® Core™ i5-540M Processor (3M Cache, 2.53 GHz) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])l هستش.

کانفیگی دیگر 5742G که با قیمت 870 الی 890 هزار تومان الان در بازار تهران یافت میشه با پردازنده Intel® Core™ i5-460M Processor (3M Cache, 2.53 GHz) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])l عرضه شده.

من به شخصه احتمال ( سوء تفاهم نشه یه وقت ! ) می دم که به خاطر اینکه فرکانس Default این دو مدل پردازنده با هم برابر هست از طرف شرکت سازگار در اعلام مشخصات فنی اشتباه سهوی صورت گرفته باشه.

مقایسه مشخصات فنی این 3 پردازنده رو هم می تونید تو وب سایت رسمی اینتل مشاهده کنید :

بازم سوالی بود بنده در خدمتم.

max_3d
02-11-2010, 23:37
کم شدن قیمت تمام شده برای مشتری.
خب حالا باطری 9سل هم گیر میاد جداگانه بخریم؟؟؟

dimoos
03-11-2010, 00:46
در اولین فرصت حتما .

والا منم چند جا که سوال کردم پردازنده ای که سازگار ارقام تو وب سایتش بهش اشاره کرده موجود نبود. منظورم Intel® Core™ i5-540M Processor (3M Cache, 2.53 GHz) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oduct.aspx%3Fid%3D43544)l هستش.

کانفیگی دیگر 5742G که با قیمت 870 الی 890 هزار تومان الان در بازار تهران یافت میشه با پردازنده Intel® Core™ i5-460M Processor (3M Cache, 2.53 GHz) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oduct.aspx%3Fid%3D50179)l عرضه شده.

من به شخصه احتمال ( سوء تفاهم نشه یه وقت ! ) می دم که به خاطر اینکه فرکانس Default این دو مدل پردازنده با هم برابر هست از طرف شرکت سازگار در اعلام مشخصات فنی اشتباه سهوی صورت گرفته باشه.

مقایسه مشخصات فنی این 3 پردازنده رو هم می تونید تو وب سایت رسمی اینتل مشاهده کنید :

ممنون...در مورد سيستم عاملش كه لينوكس هستش يه توضيح بديد...ويدوز باشه بهتره يا داس...اصلا سيستم عامل روش چه مزيتي داره..خوب خودمون نصب ميكنيم..؟

roteal2007
03-11-2010, 11:26
در اولین فرصت حتما .

والا منم چند جا که سوال کردم پردازنده ای که سازگار ارقام تو وب سایتش بهش اشاره کرده موجود نبود. منظورم Intel® Core™ i5-540M Processor (3M Cache, 2.53 GHz) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])l هستش.

کانفیگی دیگر 5742G که با قیمت 870 الی 890 هزار تومان الان در بازار تهران یافت میشه با پردازنده Intel® Core™ i5-460M Processor (3M Cache, 2.53 GHz) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])l عرضه شده.

حالا اختلاف قدرتشون چند درصده من امروز از چند جا ميپرسم دوباره....

roteal2007
03-11-2010, 13:29
در اولین فرصت حتما .

حذف شود.........

roteal2007
03-11-2010, 15:55
خب حالا باطری 9سل هم گیر میاد جداگانه بخریم؟؟؟

بله برادر اما بايد سفارش بدى چون لپ تاپ ايسر اونايي که تو ايران هست 9 سلولى نيست.
ويرايش: حدس مدير عزيز درست بود الان که ميبىنم cpu 460m هست
خب بازم خوبه که قيمت هم آپديت کرد و جلوى سودجويي فروشگاه ها گرفته شد و شبهات برطرف شد.
فردا دارم ميرم بخرم.چى رو تست بايد کنم با سىستم ?linpus linux

roteal2007
03-11-2010, 16:29
ممنون...در مورد سيستم عاملش كه لينوكس هستش يه توضيح بديد...ويدوز باشه بهتره يا داس...اصلا سيستم عامل روش چه مزيتي داره..خوب خودمون نصب ميكنيم..؟

خب ايسر اومده واسه اينکه قيمت رو کاهش بده روش لينوکس نصب کرده.خب شما با کدوم راحتى ويندوز يا داس ؟! صرفا چون ويندوز اورجينال هست.
بله از نظر من ويندوز + کرک معتبر و جديد = لذت بردن از لپ تاپ.
براى پارتيشن بندي هم از نرم افزار بوتيبل hernes boot cd استفاده کنيد و نرم افزار acronic و از خود ويندوز براى پارتيشن بندى استفاده نکنيد.

ali nemesis
03-11-2010, 21:30
سلام دوستان بالاخره هارد 7541 خودم را بد سکتور یابی کردم و متاسفانه تعداد هفت بد سکتور را پیدا کردم که تمامی این بد سکتور ها توسط نرم افذار ترمیم شدند ومجددا که بد سکتور یابی می کنیم دیگر هیچ گونه بد سکتوری پیدا نمی شود من چند تا اسکرین شات گرفتم دوستان پس از مشاهده لطفا نطرات خود را بدهید متشکرم

Mortezi
03-11-2010, 22:30
سلام دوستان بالاخره هارد 7541 خودم را بد سکتور یابی کردم و متاسفانه تعداد هفت بد سکتور را پیدا کردم که تمامی این بد سکتور ها توسط نرم افذار ترمیم شدند ومجددا که بد سکتور یابی می کنیم دیگر هیچ گونه بد سکتوری پیدا نمی شود من چند تا اسکرین شات گرفتم دوستان پس از مشاهده لطفا نطرات خود را بدهید متشکرم

خوب دوست عزیز حالا که بد سکتورها علامت گذاری شدند ممکنه اطلاعات روی این سکتورها دیگه قابل خواندن نباشه . اگه اطلاعات ضروری سیستم باشه خوب اونموقع چیکار بایدکرد.

hedye222222
04-11-2010, 10:32
سلام
سازگار قیمت هاروزده توسایتش
acer 4741 core i5:900000
acer 4741 core i3:829000
فکرمیکنم خریدن 900000با توجه به تفاوت قیمت عقلانی تر باشه؟
درسته؟

ali nemesis
04-11-2010, 16:52
خوب دوست عزیز حالا که بد سکتورها علامت گذاری شدند ممکنه اطلاعات روی این سکتورها دیگه قابل خواندن نباشه . اگه اطلاعات ضروری سیستم باشه خوب اونموقع چیکار بایدکرد.

بله دوست گرامی حق با شماست ولی من چندین بار ریستارت و خاموش روشن کردم هر دو ویندوزم بدون هیچ مشکلی کار می کنند وتغییری در حذف و یا گم شدن و خرابی فایل ها مشاهده نشد:20:

omid_egh
06-11-2010, 12:14
برای دریافت درایور های ایسر 5741 به آدرس زیر برید:

roteal2007
06-11-2010, 15:07
برای دریافت درایور های ایسر 5741 به آدرس زیر برید:

لازم ديدم در تکميل پست اميد خان عرض کنم بايد نرم افزار مطابق با سيستم عاملتون انتخاب بشه همچنين 32 ىا 64 بيتى بودن بايد رعاايت بشه

max_3d
07-11-2010, 08:30
دوستان کدوم کارت گرافیک قویتره NVIDIA GeForce 420M 1GB یا NVIDIA GeForce320 1GB ؟؟؟؟

roteal2007
07-11-2010, 11:38
دوستان کدوم کارت گرافیک قویتره NVIDIA GeForce 420M 1GB یا NVIDIA GeForce320 1GB ؟؟؟؟

اندکى 420 بهتره

Mahdi_Moosavi
08-11-2010, 12:17

nVIDIA Geforce GT 420M حدودا 30% الی 35% قوی تر از nVIDIA Geforce GT 320M ، به طور میانگین 15 الی 20% قوی تر از nVIDIA Geforce GT 325M و 10 الی 15% قوی از nVIDIA Geforce GT 330M هست !

توجه داشته باشید که مقایسه بالا در APP های بر اساس DirectX 10 و DirectX 11 صورت گرفته .

اگر APP های قدیمی بر اساس DirectX 9.0 رو هم در نظر بگیریم عملکرد nVIDIA Geforce GT 420M رو میشه مشابه nVIDIA Geforce GT330M در نظر گرفت .

از طرفی هنوز درایور درست و درمون و بهینه سازی شده برای سری nVIDIA GT 400M منتشر نشده ... از نظر من این سری هنوز جا برای عرض اندام داره .

matin_vv
08-11-2010, 12:46
سلام دوستان.
من یه دونه 5741 دارم و 5-6 ماهی هست که بدون دردسر برام کار کرده.
یه چند روزی هست که باتریش حداکثر تا 87% شارژ میشه. هر چی هم به برق بزنم علامت شارژش روشنه، ولی چراغش به رنگ آبی که به معنی شارژ کامل هست در نمیاد.
چیکار کنم که این مشکل برطرف شه؟

dimoos
08-11-2010, 12:51
در مورد صفحه كليد 5741g ،يكم ضعيف به نظر ميرسه..كسي باهاش مشكلي نداشته؟
والا من اول ميخواستم اين مدل رو بگيرم ولي با اومدن 5742g نظرم برگشته..حالا دوستان كسي 5742 خريده تا در مورد صفحه نمايش و صفحه كليد و...يه توضيحاتي بده....چون ايجا همه دارن تعريف ميكنن،آدم مشكلات رو از اول بدونه بعد ها هضمش راحت تره.:46::5:

matin_vv
08-11-2010, 12:53
در مورد صفحه كليد 5741g ،يكم ضعيف به نظر ميرسه..كسي باهاش مشكلي نداشته؟
والا من اول ميخواستم اين مدل رو بگيرم ولي با اومدن 5742g نظرم برگشته..حالا دوستان كسي 5742 خريده تا در مورد صفحه نمايش و صفحه كليد و...يه توضيحاتي بده....چون ايجا همه دارن تعريف ميكنن،آدم مشكلات رو از اول بدونه بعد ها هضمش راحت تره.:46::5:

منظور شما از صفحه کلید ضعیف دقیقاً چیه؟
من که تایپ پایان نامه ام رو باهاش انجام دادم و حرف نداشت.

dimoos
08-11-2010, 12:58
طراحي زير كليد ها يه فرم خاصي داره..آدم فكر ميكنه زيرش خاليه و هر لحظه ممكنه با فشار بشكنه...البته من باهاش كار نكردم و ديدمش.

matin_vv
08-11-2010, 13:01
طراحي زير كليد ها يه فرم خاصي داره..آدم فكر ميكنه زيرش خاليه و هر لحظه ممكنه با فشار بشكنه...البته من باهاش كار نكردم و ديدمش.
این یه چیز سلیقه ایه. اتفاقا این به نظر من یکی از نقاط مثبتشه، چون انرژی که تایپ کردن ازتون میکنه خیلی کم میشه. (البته نظر شخصیه)
به نظر من که دستگاه حرف نداره.
اگه این مشکل باتری هم برای من حل بشه که خیلی خوب میشه.

max_3d
08-11-2010, 14:58
منظور شما از صفحه کلید ضعیف دقیقاً چیه؟
من که تایپ پایان نامه ام رو باهاش انجام دادم و حرف نداشت.
منتظر امثال شماها بودم :21:
خب بگو ببینم با کیبردش که عربی هست چطوری ساختی ؟؟؟:41:

roteal2007
08-11-2010, 17:52

نه بابا ما به قولی محکم تایپ میکنی تا حالاش مشکلی نداشته (5738G)

dimoos
08-11-2010, 21:59

مگه نميگيد واسه كيبورد نرم افزار هستش تا بتوني جاي حروف رو تغيير بدي؟
اگه اينجوري نيست بگيد...؟
حالا من نظرم بيشتر سخت افزاري بودش...فكر نكنم با اين مشكل بشه از يه كانفيگ خوب گذشت...:13:تا نظر دوستان چه باشد.!!!!:27:

roteal2007
08-11-2010, 22:06
مگه نميگيد واسه كيبورد نرم افزار هستش تا بتوني جاي حروف رو تغيير بدي؟
اگه اينجوري نيست بگيد...؟
حالا من نظرم بيشتر سخت افزاري بودش...فكر نكنم با اين مشكل بشه از يه كانفيگ خوب گذشت...:13:تا نظر دوستان چه باشد.!!!!:27:

نرم افزارش هست.
شما توى مشخصات نگاه کن روبرو کيبرد زده arabic english

amin_144
09-11-2010, 02:48
سلام به همه دوستان
من یکی دو هفته ست 5741 گرفتم
یه صدای شبیه "قیژ" می یاد بیرون ازش
نمی دونم اما شاید هاردشه
فقط هم وقتی محیط ساکته شنیده مب شه
اما حسابی روی اعصابمه
جالبه که بعضی وقتا تعداد تتکرار های این صدا کمه بعضی وقتا زیاد
می خواستم بدونم این عادیه یا نه؟
آیا باید کار خاصی انجامبدم

راستی چک کردم و ار لحاظ بد سکتور و این چیزا هیچ مشکلی نداشت
مرسی از راهنماییتون

roteal2007
09-11-2010, 07:56
سلام به همه دوستان
نمی دونم اما شاید هاردشه
اما حسابی روی اعصابمه

مرسی از راهنماییتون

بله از همه همينطوره نگران نباش.

matin_vv
09-11-2010, 10:49

منظورت از امثال شماها چیه؟!؟!؟

من که کیبرد رو حفظم. اصلاً نیازی به نگاه کردن به کیبرد ندارم!
همونطور که گفتم، به نظر من دستگاه حرف نداره!

آقا این مشکل که باتری تا 87 درصد شارژ میشه رو چه کنم ایها الناس؟

roteal2007
09-11-2010, 11:12
منظورت از امثال شماها چیه؟!؟!؟

من که کیبرد رو حفظم. اصلاً نیازی به نگاه کردن به کیبرد ندارم!
همونطور که گفتم، به نظر من دستگاه حرف نداره!

آقا این مشکل که باتری تا 87 درصد شارژ میشه رو چه کنم ایها الناس؟

توی پاور آپشن کنار ساعت کلیک کن ببین برای شارژ باتری محدوده ای نذاشتی؟

dimoos
09-11-2010, 12:57
سلام به همه دوستان
نمی دونم اما شاید هاردشه
اما حسابی روی اعصابمه

مرسی از راهنماییتون

5742 كه صدا مدا نداره؟ راستي هاردش از مارك 5741 هستش ؟
اگه ايجوري باشه بايد اين هم صدا بده...

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

آقا من فردا ديگه 5742 رو ميخرم..به عنوان آخرين توصيه ها كه موقع خريد دقت و چك بشه راهنمايي كنيد...خلاصه هرچي كه به ذهن مباركتون مياد بفرماييد....:11:

Pami
09-11-2010, 13:06

هاردی که ایسر تو لپ تاپ هاش استفاده میکنه وسترن دیجیتال هست ، وسترن معمولا صدای بیشتری تولید میکنه
5741 هایی هم که دیدم تا حالا هیچکدوم مشکل نویز و تولید صدای مزاحم نداشتن .

roteal2007
09-11-2010, 16:29

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

آقا من فردا ديگه 5742 رو ميخرم..به عنوان آخرين توصيه ها كه موقع خريد دقت و چك بشه راهنمايي كنيد...خلاصه هرچي كه به ذهن مباركتون مياد بفرماييد....:11:

منظور از صدا صداى تراکتور نيست.
ىه نويز کمىه.
نه تست کردن نداره فقط سريال جعبه رو با دستگاه چک کن...قيمت هم با گارانتى 890 هست بپا بهت نندازن.خريدى نرى ديگه پيدات نشه هااا يه رويو توپ بزار اصلا يه تاپيک بزن واسش.
شاد و خرم باشى

matin_vv
09-11-2010, 22:18
توی پاور آپشن کنار ساعت کلیک کن ببین برای شارژ باتری محدوده ای نذاشتی؟

نه والا! چند روزه این جوری شده!:41:

agha vahid
10-11-2010, 12:47
این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخونید کامل توضیح دادم

میشه 5742_رو با 5741 مقایسه کنید

omid_egh
10-11-2010, 12:53
آقا یه نقطه اندازه سره سوزن افتاده رو مانیتورم رنگشم سبزه (وقتی صفحه تیره است خیلی به چشم میاد ) نمیره ایا پیکسل های مانیتورم سوخته ؟

اگه سوخته یه موقع بیشتر نشه ؟

واسه تعمیرش چه کار کنم ؟

agha vahid
10-11-2010, 12:58
سلام منwin xpنصب کردم روی 5742 اما فروشنده ...سی دی درایورشو اشتباه داده بهم واسه یه مدل دیگه ست .میشه لینک بدید واسه درایورش

omid_egh
10-11-2010, 13:05
من دیروز یدونه 5742 COR i5گرفتم.اما هنوز هیچ کاری باهاش نکردم یعنی تو جعبشه هنوز وقت نکردم ...لطفا راهنمایی کنید فوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مبارکت باشه

اول یه بسم الله بگو بعد جعبه رو باز کن ببین همه چیزش توش باشه
بعد یه تبدیل دوشاخه وصل کن سر شارژرش باطریو که جا زدی وصل کن به برق بزار یه 8 ساعت تو برق باشه واسه شارژ اولیه اما میتونی روشنش کنی اگه سی دی ویندوز داخلش داره شروع به نصب کن
بعد درایور هاشو نصب کن

حالا با خیال راحت استفاده کن :27:

roteal2007
10-11-2010, 13:50
آقا یه نقطه اندازه سره سوزن افتاده رو مانیتورم رنگشم سبزه (وقتی صفحه تیره است خیلی به چشم میاد ) نمیره ایا پیکسل های مانیتورم سوخته ؟

اگه سوخته یه موقع بیشتر نشه ؟

واسه تعمیرش چه کار کنم ؟

اکثر پيکسل هاى سوخته نرم افزارى و سخت افزارى قابل ترميم هستن.
شما يه عکس با کيفيت بزار ببينيم چطوريه.فکر کنم فقط پيکسل سفيد قابل تعمير نباشه.

omid_egh
10-11-2010, 14:53
اکثر پيکسل هاى سوخته نرم افزارى و سخت افزارى قابل ترميم هستن.
شما يه عکس با کيفيت بزار ببينيم چطوريه.فکر کنم فقط پيکسل سفيد قابل تعمير نباشه.

رنگش سبزه

نمی دونم شاید چون هنوز درایور کارت گرافیگ نریختم اینجوری شده

roteal2007
10-11-2010, 18:38

رنگش سبزه

نمی دونم شاید چون هنوز درایور کارت گرافیگ نریختم اینجوری شده

اول شما آخرین درایور رو از سایتش با توجه به سیستمت دانلود کن و نصب کن بعدش ببین چطوریه....

tabloabi
11-11-2010, 14:33
سلام خدمت اساتیدگرامی
من کارت گرافیک 1541 (GeForce GT 320M) رو اور کردم. فیفا 2011 و شیفت خیلی راحت و تمیز اجرا میشن.میخوام بدونم میشه سی پی یو شم اور کرد؟ set fsb ، سی پی یو Core i3 330M رو نمیشناسه. پیشاپیش ممنون

roteal2007
11-11-2010, 15:11
لپ تاپ ها به خاطر تهویه ضعیفتر نسبت به دسکتاپ ها نباید آور بشن.....در غیر این صورت عمر مفید قطعات کم میشه.
شما سعی کن یه کول پد کلاس A بگیری...
CPU هم نکنی بهتره...!!!

dimoos
11-11-2010, 20:13
آقا ما امروز بالاخره 5742 رو گرفتيم...چيزه خوبي بنظر مياد..فعلا گذاشتم شارژ شه.
اين سيستم عاملش لينوكسه به من ميخوام xp و seven
نصب كنم...كلان نوع و تقسيم بندي پارتيشن رو واسه يه هارد 500 چه چوري پيشنهاد ميديد...
و واسه ويندوز ها چه طور؟كدوم رو اول نصب كنم ..چه مارك يا شركتي.....كلان هرچي در اين مورد هست يا اگه تاپيكي در اين باره هست رو بهم معرفي كنيد...مرسي:8::8::8:

roteal2007
11-11-2010, 21:44
نصب كنم...كلان نوع و تقسيم بندي پارتيشن رو واسه يه هارد 500 چه چوري پيشنهاد ميديد...
و واسه ويندوز ها چه طور؟كدوم رو اول نصب كنم ..چه مارك يا شركتي.....كلان هرچي در اين مورد هست يا اگه تاپيكي در اين باره هست رو بهم معرفي كنيد...مرسي:8::8::8:

40 گيگ ويندوز دوتا 230 گيگ .
با استفاده از برنامه hernes boot cd و نرم افزار acronis اقدام به پارتيشن بندى و بکاب گيرى کنيد زياد فرق نداره از چه شرکتى بگيرى فبقط باي»د نهايي باشه.
چه کانفينگى خريدى؟

dimoos
11-11-2010, 22:09
40 گيگ ويندوز دوتا 230 گيگ .
با استفاده از برنامه hernes boot cd و نرم افزار acronis اقدام به پارتيشن بندى و بکاب گيرى کنيد زياد فرق نداره از چه شرکتى بگيرى فبقط باي»د نهايي باشه.
چه کانفينگى خريدى؟

core i3 370m 2.4ghz
Gforce 420m 1g
HDD 500
RAM 4 g ddr3
800 قيمت

راستي اگه با خود ويندوز پارتيشن بندي كنم چه اشكالي داره....اصلا نصب ويندوز تو لپ تاپ با كامپيوتر چه فرقي داره كه اين همه روش بحث ميشه...؟

roteal2007
11-11-2010, 22:17
core i3 370m 2.4ghz
Gforce 420m 1g
HDD 500
RAM 4 g ddr3
800 قيمت

راستي اگه با خود ويندوز پارتيشن بندي كنم چه اشكالي داره....اصلا نصب ويندوز تو لپ تاپ با كامپيوتر چه فرقي داره كه اين همه روش بحث ميشه...؟

دقيق نيست پارتيشن خود ويندوز ....
فرق ندارن....فقط بعضى از لپ تاپ ها درايور هاى xp ندارن

ali1213
11-11-2010, 22:48
با سلام من یک ایسر اسپایر دارم که چهار ساله برام خیلی خوب کارکرده بدون کوچکترین نقصی به نظر من نوت بوکهای ایسر خیلی خوب هستند

ali6803
11-11-2010, 22:53
سلام.خواستم ببینم این مدل 5745 که سه بعدی هم هست کی وارد میشه با چه قیمتی حدودا؟؟؟؟

roteal2007
12-11-2010, 11:17
سلام.خواستم ببینم این مدل 5745 که سه بعدی هم هست کی وارد میشه با چه قیمتی حدودا؟؟؟؟

اصفهان ديدم 1.370 ميداد.

ali nemesis
18-11-2010, 00:19
با سلام من یک ایسر اسپایر دارم که چهار ساله برام خیلی خوب کارکرده بدون کوچکترین نقصی به نظر من نوت بوکهای ایسر خیلی خوب هستند
من دوستم نزدیک به یک 5 سال هست یک لپ تاپ ایسر داره و تازگی ها عوض کرده و خیلی خوب هم کار می کرد من هم واسه همین ایسر گرفتم البته بستگی داره چه جوری از نوت بوکت استفاده و نگه داری کنی تا بهترین بازده را دریافت کنی:20:

ali nemesis
18-11-2010, 00:32
دوست گرامی من پارتیشن زیر را پیشنهاد می کنم:
50GB واسه ویندوز XP
60GB واسه ویندوز Seven
200GB واسه موزیک و تصویری و عکس ها
150GB واسه نگه داری سورس نرم افزلرها و بازی ها
20GB واسه استفاده یوزر مهمان
موفق باشی

cheshmbr
19-11-2010, 00:32
سلام دوستان
میخوام acer 4741 corei5 بگیرم اما گویا تو بازار کمیابه.سازگار تو سایتش 900 قیمت داده اما تو یکی دو تا سایت دیدم 970 و 990 قیمت داده بودند.کسی جایی رو تو تهران میشناسه برای فروش که قیمتش به 900 نزدیک باشه ؟

علی غریب
19-11-2010, 14:42
سلام
من یک لپ تاپ ایسر 5315 دارم DVD RW آن کار نمی کنه علتشو نمی دونم یکدفعه از کار افتاد کسی می دونه چطوری میشه فهمید سوخته یا سالمه ؟قابل توجه اینکه تو divce manager رایتر نصب هست اما کار نمی کنه

eafshary
19-11-2010, 19:57
سلام من دو هفته پیش یه ایسر 5742 خریدم 810000 تومان (corei3). اولا اینکه این بک آپ که میگید باید گرفت من نگرفتم! اشکالی که نداره؟ و یه سوال فنی: من هر وقت با باطری کار میکنم و 3dmax رو اجرا میکنم حدود 1 دقیقه و نیم طول میکشه تا اجرا بشه ولی وقتی با برق شهر کار میکنم نیم دقیقه بیشتر طول نمیکشه!! میخواستم بدونم این توی همه لپ تاپ ها صادقه یا فقط ایسر اینجوریه؟

kiuq
19-11-2010, 20:00
من هر وقت با باطری کار میکنم و 3dmax رو اجرا میکنم حدود 1 دقیقه و نیم طول میکشه تا اجرا بشه ولی وقتی با برق شهر کار میکنم نیم دقیقه بیشتر طول نمیکشه!!
طبیعیه..
در حالت برق شهر در بهترین پرفورمنس قرار میگیره واسه همین بیشترین کارایی رو داره، البته میتونید در حالت باتری هم اینکارو بکنید که با افت شدید میزان باتری مواجه میشید...

سلام من دو هفته پیش یه ایسر 5742 خریدم 810000 تومان (corei3). اولا اینکه این بک آپ که میگید باید گرفت من نگرفتم!
نه نیازی نیست.. وقتی اطلاعاتتون زیاد و مهم شد اینکارو بکنید

soroush20
22-11-2010, 10:46
آقا من 5739 بگیرم یا نه؟
ایسر چجوریه؟
این از مدلهای خوبشه
کانفیگش خیلی توپه
اما همه میترسونن میگن ایسر فلان ایسر فلان

mehdi30nema
23-11-2010, 10:27
دوستان کسی میدونه چه طوز باید تو محیط ویندوز فارسی نوشت ؟
من 5741G دارم و ویندوزمم سون 32 بیت هست .
میخام فارسی تایپ کنم . آیا باید فارسی ساز بریزم ؟

privatedlove
23-11-2010, 10:39
دوستان کسی میدونه چه طوز باید تو محیط ویندوز فارسی نوشت ؟
من 5741G دارم و ویندوزمم سون 32 بیت هست .
میخام فارسی تایپ کنم . آیا باید فارسی ساز بریزم ؟
خير
تو قسمت زبان و منطقه تنظيمات فارسي رو اعمال كنيد البته نياز به دي وي دي ويندوز داريد(مثل ويندوز xp)

mani_arian
23-11-2010, 23:57
ايسر بامدل 5943 واقعا غوغا كرده ولي نميدونم چرا توي بازارنيست.كسي ميدونه ازكجاميشه گيرش آورد؟من كه هرچي گشتم نبود

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

ايسربامدل5943 غوغاكرده ولي توي بازارنيست.كسي ميدونه ازكجاميشه گيرآورد؟ياچه قيمته؟

ramtinmec
24-11-2010, 12:46
ايسر بامدل 5943 واقعا غوغا كرده ولي نميدونم چرا توي بازارنيست.كسي ميدونه ازكجاميشه گيرش آورد؟من كه هرچي گشتم نبود

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

ايسربامدل5943 غوغاكرده ولي توي بازارنيست.كسي ميدونه ازكجاميشه گيرآورد؟ياچه قيمته؟

همین مدل رو دیروز تو بازار رضا دیدم با i7 وati 5850
فکر کنم مغازه پنجم دست چپ
فوق العاده زیبا و با صدای قوی
فقط قیمتش یه کم برام بالا بود 1580 میگفت

samira_googleOne
24-11-2010, 15:30
لپ تاپ Iconia با دو صفحه نمايش مجزا وارد بازار مي شود. مزيت وجود دو صفحه نمايش اين است كه مي تواند نيمي از متن يا تصوير را در صفحه بالايي و نيمي را در صفحه پايين بگنجاند. بدين ترتيب براي مشاهده يك سايت، نياز به Scroll كردن زيادي نداريد. علاوه بر آن اگر اهل تجملات هستيد، اين دستگاه بسيار شيك مخصوص شماست.

اين روز ها خبر هاي زيادي از Acer مي شنويم و هر بار نيز محصول جديدي و جذابي به بازار ارائه مي كنند. و اما اين بار:
اين لپ تاپ كه داراي دو صفحه نمايش است و كيبورد فيزيكي ندارد ولي در عوض صفحه لمسي آن به كيبورد تبديل مي شود. LCD اين صفحه نمايش براق است. اگر اين لپ تاپ در مجاورت نور قرار گيرد و يا نور از بالا يا اطراف به آن بتابد، كمي نور را منعكس مي كند. همان طور كه مي دانيد صفحه نمايش اين لپ تاپ لمسي است. Acer معتقد است صفحه لمسي اين لپ تاپ بسيار خوب عمل مي كند. به عقيده ما هم صفحه لمسي اين لپ تاپ خوب است ولي استفاده از كيبورد اين لپ تاپ كمي دشوار است. در واقع شما نمي توانيد انگشتانتان را راحت روي اين لپ تاپ قرار دهيد.

منابع و ويدئوي خيلي خوب

بهنازی
24-11-2010, 15:53
با سلام چجوری میتونم ویندوز xp کنار ویندوز 7 در 5741 ایسر نصب کنم این سون هر برنامه نصب مبکنم کامل نصب نمیشه حالا میخام اکس پی نصب کنم ایکار شدنیه و ایرادی نداره ممنون میشم روش کار رو بفرمایید

با تشکر

roteal2007
24-11-2010, 19:47
با سلام چجوری میتونم ویندوز xp کنار ویندوز 7 در 5741 ایسر نصب کنم این سون هر برنامه نصب مبکنم کامل نصب نمیشه حالا میخام اکس پی نصب کنم ایکار شدنیه و ایرادی نداره ممنون میشم روش کار رو بفرمایید

با تشکر

جاى صحيح سوال==»تاپيک مشکلات نرم افزارى.

mani_arian
25-11-2010, 13:24
راستش الان از نظر طراحي و سخت افزار ايسر روي همه رو كم كرده.بريد يه نگاهي به طراحي وكانفيگ ايسر5943 بندازين اگر تونستين بااون قيمت مشابه پيداكنين

mani_arian
25-11-2010, 13:31
ايسر5943 فوق العاده س.قيمتش هم 1100 دلاره ولي انگارهنوزوارد ايران نشده.اصلا طراحي وكانفيگش ومخصوصا كارت گرافيكش بي نظيره

بهنازی
26-11-2010, 10:55
رو اکس پی چجوری wifi فعال کنم ؟

roteal2007
27-11-2010, 19:04
رو اکس پی چجوری wifi فعال کنم ؟

اکثر ایسر ها دگمه وایرلس روی لپ تاپ روشن میشه

taban341
27-11-2010, 19:50
نظرتون در مورد لپ تاپ Acer Aspire 5745G چیه ؟کنفیگش که خیلی خوبه قیمتشم نسبت به کنفیگش خیلی خوبه.

سی پی یو: Core I7 1.6-->2.8 GHZ 6MB Cache
رم:4 گیگ DDR3
هارد: 500 گیگ
گرافیک:nVidia GF330 1GB Up To 3G
آندازه صفحه: 15.6 LED
مودم داخلی ،بلوتوث ، 4 پورت USB ، وب کم 1.3 مگاپیگسلی ،کارت خوان ،wifi ، خروجی HDMI ، خروچی VGA
درایو نوری :DVD RW-DL
باطری 6 سلولی عمر 1.45 تا2 ساعت

از اساتید ممنون میشم اگه بررسی کنید و نظر یدین. قیمت 1300000 تومان.

roteal2007
27-11-2010, 22:14
نظرتون در مورد لپ تاپ Acer Aspire 5745G چیه ؟کنفیگش که خیلی خوبه قیمتشم نسبت به کنفیگش خیلی خوبه.

سی پی یو: Core I7 1.6-->2.8 GHZ 6MB Cache
رم:4 گیگ DDR3
هارد: 500 گیگ
گرافیک:nVidia GF330 1GB Up To 3G
آندازه صفحه: 15.6 LED
مودم داخلی ،بلوتوث ، 4 پورت USB ، وب کم 1.3 مگاپیگسلی ،کارت خوان ،wifi ، خروجی HDMI ، خروچی VGA
درایو نوری :DVD RW-DL
باطری 6 سلولی عمر 1.45 تا2 ساعت

از اساتید ممنون میشم اگه بررسی کنید و نظر یدین. قیمت 1300000 تومان.

در کل من خريد بالاى 1 رو از ايسر توصيه ندارم.

agha vahid
02-12-2010, 13:15
میخواستم بدونم 5742-i5بلوتوث داره.اگه داره چه جوری باید فعالش کرد

Mahdi_Moosavi
03-12-2010, 11:57
میخواستم بدونم 5742-i5بلوتوث داره.اگه داره چه جوری باید فعالش کرد

برای راحتی استفاده از Bluetooth و Wifi بهتره اول نرم افزار Launch Manager Dritek رو دانلود کنید:

بعد از نصب نرم افزار و Restart سیستم با ترکیب کلید های fn+F3 می تونید هر دو قابلیت مورد نظر رو به صورت گرافیکی کنترل کنید.

dvd13
04-12-2010, 22:56
aspire 6920g چطور لپ تاپیه؟ 840 تومن می ارزه؟

salar_aziz
06-12-2010, 23:15
دوستان سلام
من از یکی دونفر البته ممکنه بی تجربه هم بودنا ولی شنیدم که می گفتن هر گرونی بی علت نیست پس ایسر با وجود امکانات بالا ولی در مقابل همین امکانات از مثلا برند سونی حرفی نداره واسه گفتن!!!
حالا منم کم کم داشتم متقاعد می شدم که 5742 بخرم ولی یکم دودل شدم.
نظرتون چیه؟

MrDevil
07-12-2010, 20:14
دوستان سلام
من از یکی دونفر البته ممکنه بی تجربه هم بودنا ولی شنیدم که می گفتن هر گرونی بی علت نیست پس ایسر با وجود امکانات بالا ولی در مقابل همین امکانات از مثلا برند سونی حرفی نداره واسه گفتن!!!
نظرتون چیه؟
گرونیشون بی علت نیست.ولی به نظر من قیمت مهمتر از کیفیت قطعات و ویندوز اورجینال و طراحی و ... است که ایسر ارزونتره.ولی یک وقت فکر نکنید که ایسر مشکلی داره.من که هیچ مشکلی باهاش ندارم.

omid_egh
07-12-2010, 20:57
دوستان سلام
نظرتون چیه؟

از نظر کیفیت که چیزی کم نداره (لااقل مقابل dell که اصلا کم نداره - سونی هم نون اسمش و تبلیغاتشو میخوره )
اگر قیمتش هم چون بعضی چیزای اضافه رو حذف کردن مثلا ویندوز اورجینال نداره خوب این خودش حدود 100 تومن قیمتو میاره پایین
ولی در کل خریدنش رو بهت توصیه میکنم مطمین باش ضرر نمیکنی

starn
11-12-2010, 14:07
دوستان یه مشکلی دارم من وقتی به لپ تاپ 5741 i5 اسپیکر وصل می کنم صدای که از اسپیکر پحش می شه بم هست و اون کیفیتی رو که می خوام نداره مشکل از چی؟؟؟ می شه راهنمایی کنید
اون برنامه ی realtek رو هم نصب کردم ولی تغییری نکرده !!!!

italia88
14-12-2010, 21:57
سلام به همه عزیزان
من یه ماهی میشه 5742G خریدم ازشم خیلی راضی ام فقط احساس میکنم فنش بیش از حد کارمیکنه وصداش هم خیلی زیاده،
فکر میکنید برای این مدل نرم افزاری جهت تست درست کارکردن فن موجود هست؟

fandogh789
15-12-2010, 01:37
چه مدلی گرفتین i5 640 420m
این مدل توش خیلی کم صداس تا حالا فنش سرخود کار نکرده رو دور تند رو میگم
فقط هنگام تعویض بایوس صدای فنو شنیدم اونم به خاطر کامند بایوس بود که فرمان داد فن روشن شه

حالا دوستان یه مشکل در همین کانفیگ وایرلس آترود ar5b97 هست ولی تو دیوایس منیجر نمیشه مد g رو انتخاب کرد
و من نمیتونم لپ تاپ قدیم!یمو ببینم
در صورتی که رو مشخصات لپ تاپ زده bgn !!!!!!!

fandogh789
19-12-2010, 21:48
دربازار رضا دیده شد
5742g ci3 3 or 4 g ram 320g hard ati hd 5470
680 هزار تومن بدون گارانتی

از اون مهمتر
5742g ci5 4g ram 640 hard nvidia gt 420m
840 تومن بدون گارانتی
و گویا با 20 تومن ا سال گارانتی میکنن

پشت تلفن گفتن این سری رو یکی شخصی آورده و این مدلش گویا ویندوز اورجینال داره و اگه اینجوری باشه
اپتیموس هم داره که معرکه است
کسی رفت بازار آمارشو دربیاره
1- ویندوز اورجینال داره لوگوی ویندوز روش خورده رو جعبه تو قسمت مشخصات ریز زده پشت دستگاه شماره سریال ویندوز هست
2-اپتیموس داه یا نه تو بایوس یه گزینه برای انتخاب گرافیک هست یا نه
تو دیوایس منیجر قسمت display دو تا دیوایس گرافیک میبینه یکی اینتل یکی انویدیا
پشت تلفن یارو گفت اینها ویندوز اورجینال دارن و نیم ساعت طول میکشه تا راه بیفته و رجیستر شه این دیگه چه صیغه ا هست
اگه اینجور باشه معرکه هست 100 تومن ویندوزش میارزه و از اون مهمتر 100 تومن قطعه کنترلر اپتیموس

fandogh789
19-12-2010, 22:26

cheshmbr
27-12-2010, 21:12
سلام به بکس ایسر دوست
بالاخره انتظارها به پایان رسید و گونه نایاب 4741 با corei5 در بازار دیده شد.من گرفتم 860.یه مدل دیگه هم داره که هاردش بجای 640gig شده 320gig به قیمت 830.با گارانتی سازگار
راستی سازگار مدل 4738 رو جدید وارد کرده با دو کانفیک i3 , i5 فقط با گرافیک و هارد کمتر نسبت به دو کانفیک 4741 . قیمت هم 50 تومن ارزونتر از 4741 ها.فقط بجنبید که 4741 باز داره تموم میشه ، یعنی چند جا رفتم گفتن تموم شده

mbm110
28-12-2010, 21:58
سلام.کمکککککککک.آقا ایسر 5742 که برای ویندوز xp درایوری تو سایتش قرار نداده !!! فقط ماله ویندوز 7 گذاشته.حالا چیکار کنم چجوری پس ویندوز xp بریزممممم؟؟؟؟؟؟
کمکم کنیدددد.یعنی نمیشه روش xp ریخت؟؟؟؟

----------------
تو این صفحه رفتم که میگه برا xp درایور نداره

fandogh789
28-12-2010, 22:30
گرافیک رو برو انویدیا دانلود کن
ما بقی با همون درایورهای 5741 نصب میشه
که تو سی دی سازگار هست
از اینترنت هم میشه دانلود کرد

sari-1369
30-12-2010, 20:29
سلام دوستان .

شما بین این لپ تاپ ها کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟

برای برنامه نویسی میخوام . ( کیبورد راحت داشته باشه ، باتری خوب ، زیبایی ، گرافیک زیاد مهم نیست ، سرعتشم خوب باشه )

Acer Aspire One 751h
Acer Aspire Timeline 1810T
Acer Packard Bell ZA8
Acer TravelMate 8371
MSI X-Slim X340

اگر قیمت هاشون رو هم بگین ممنون میشم .

jabi7joon
06-01-2011, 21:06
سلام.من یه 5741 دارم..core i5 430M , 640g
بلوتوث رو هر کاری کردم نصب نمی شه..
صداشم وقتی هدفون می زاری از یه طرف پخش میشه..تنظیمات کنترل پنل هم درسته..
چیکار کنم؟

lahij_web
08-01-2011, 12:26
سلام
نظرتون درباره Acer Aspire 5740 g چیه ؟
نوع کاربری و آپدیت بودنش و قیمتش ؟
پیشنهاد خاصی دارین در مقابل این مدل ؟
در مورد این برند مقایسه ای وجود داره که دلیل انتخابش رو بتونه توجیح کنه ؟
ممنونم

fandogh789
08-01-2011, 15:15
با این قیمت مقایسه کن و این کانفیگ
تو بازار معمولا 40 50 تومن زیر قیمت سایت باید پیدا شه
5740 ماله کفتر شاه هست موقع خرید به تاریخ تولید نگاه کن قدیمی نباشه چون اگه زیاد مونده باشه باتریش پوکیده

SMSK
08-01-2011, 18:27
سلام
نظرتون درباره Acer Aspire 5740 g چیه ؟
نوع کاربری و آپدیت بودنش و قیمتش ؟
پیشنهاد خاصی دارین در مقابل این مدل ؟
در مورد این برند مقایسه ای وجود داره که دلیل انتخابش رو بتونه توجیح کنه ؟
ممنونم

5742 بهتره
5740 قدیمیه

amaranth_silent
09-01-2011, 00:32
سلام دوستان بنده یه 5740 دارم میخوام بذارمش روزمین یا فرش داداشم نمیزاره میگه داغ میکنه اینجا هوا از زیرش رد نمیشه و ار این حرفا...........ایا شما هم هم حرفاشو تایید میکنید؟؟؟؟
در ضمن ویندوز 7 نصبه روش ولی سرعتش خیلی پایینه نسبت به اون سیستمی که داره میخوام ویندوزشو عوض کنم الان چه ویندوزی بهترینه واسه ایسر؟؟
من خودم بشتر مایلم xp بریزم که سبکتر ولی باز داداشه مخالفه میگه 7 بهتره من چی کار کنم؟؟؟

SMSK
09-01-2011, 15:33
سلام دوستان بنده یه 5740 دارم میخوام بذارمش روزمین یا فرش داداشم نمیزاره میگه داغ میکنه اینجا هوا از زیرش رد نمیشه و ار این حرفا...........ایا شما هم هم حرفاشو تایید میکنید؟؟؟؟
در ضمن ویندوز 7 نصبه روش ولی سرعتش خیلی پایینه نسبت به اون سیستمی که داره میخوام ویندوزشو عوض کنم الان چه ویندوزی بهترینه واسه ایسر؟؟
من خودم بشتر مایلم xp بریزم که سبکتر ولی باز داداشه مخالفه میگه 7 بهتره من چی کار کنم؟؟؟

خوب روی فرش نگذارید ! حق با داداشته دیگه !
داغ میکنه دستگاه !

ali nemesis
10-01-2011, 23:06
سلام دوستان
5741 من هم رفت زیر تیغ اتاق عمل هنوز 80 گیگا بایت از هاردم پر نشده بود که از کار افتاد خلاصه بعد از 20 مرتبه بردن به گرانتی قرار شده هاردش را عوض کنند الان هم که زنگ زدم گفت که هارد 500 به جای 640 انداخته روش گارانتی می گفت 640 ها کلا مشکل دارند و الان دیگه تولید نمی شوند خلاصه می خواستم نظر دوستان را بپرسم

fandogh789
10-01-2011, 23:25
سلام دوستان
5741 من هم رفت زیر تیغ اتاق عمل هنوز 80 گیگا بایت از هاردم پر نشده بود که از کار افتاد خلاصه بعد از 20 مرتبه بردن به گرانتی قرار شده هاردش را عوض کنند الان هم که زنگ زدم گفت که هارد 500 به جای 640 انداخته روش گارانتی می گفت 640 ها کلا مشکل دارند و الان دیگه تولید نمی شوند خلاصه می خواستم نظر دوستان را بپرسم
غلط زیادی کردن برو ما به التفاوتشو بگیر یه شکایت کلی هم بکن تهدید یادت نره

ali nemesis
11-01-2011, 08:34
هاردم را که 500 انداحته هیچ بهم گفتن 20000 تومان هم کرایه تیپاکس واسه بردن و اوردن از گارانتی ازم خواستن چون طرف گفت تو گارانتیش نوشته هزینه حمل به گارنتی بر عهده مشتری هست

fandogh789
11-01-2011, 10:47
هاردم را که 500 انداحته هیچ بهم گفتن 20000 تومان هم کرایه تیپاکس واسه بردن و اوردن از گارانتی ازم خواستن چون طرف گفت تو گارانتیش نوشته هزینه حمل به گارنتی بر عهده مشتری هست
اینجا ایران است باید سر کنی
ماجرای هارد 500 به جای 640 هم این است
اینها نماینده ایسر نیستن و لپ تاپ ها حتی گارانتی بین الملی ندارن(معمولا)
به ازای هر 100 لپ تاپ مثلا 8 تا 12 تا لپ تاپ میگیرن به عنوان درصد خرابی
بعد گارانتی رو باطل میکنه ایسر و میگه مسولیت گارانتی منطقه ای با خود سازگار
بعد سازگار میاد همه رو میفروشه و برای خرابی های احتمالی میره قطعه میخره
حالا هم چون به جز 500 هیچی نداره اینو میگه شانس آوردی اگه چیزی نداشت میگفت خارج از گارانتی
مثلا تبلیغ الماس میگه 3 سال گارانتی(منظورم ویستا نیست) ولی تو شرایط نوشته باتری آداپتور وسایل مصرفی (هارد . دی وی دی رام و.... یک تا 3 ماه گارانتی دارن) صفحه نمایش شامل گارانتی نمیشه!!! و 3 سال گارانتی در واقع نرم افزاری است!

در مورد هزینه هم قانون ایسر اینه هزینه رفت با شما هزینه برگشت با ایسر
ولی اینجا ایران هست

Greatone
11-01-2011, 16:48
سلام
من دارم میرم از کشور بیرون
یه لپتاب 850 تومنی acer دیدم مدلش اینه :
ACER ASPIRE 5742G Core i5

meslamirad
11-01-2011, 20:47
سلام خسته نباشيد
كسي هست كه بدونه تو بازار ايران اين مدل ايسر Aspire 5943 پيدا ميشه يانه اگه هست آدر سايت با تلفن.
با تشكر

italia88
12-01-2011, 21:59

مورد اول حق با داداشته ولی مورد دوم حق با خودته!‏
خب مسلمه رو فرش نباید لپ تاپ رو گذاشت...
ولی برای 5740 چون قدیمیه سیستم عامل ‏XP‏ بهتره چون سرعت دستگاهت میره بالا‎

starn
13-01-2011, 20:10
2 روز پیش ایسر یه تبلید توی روزنامه داده بود از سری aspire one به قیمت 333 هراز تومان مدل d255
اینم صفحه ی مشخصات

کسی از دوستان باهاش کار کرده؟؟
مشخصاتی که توی سایت سازگار هست با عکسی که من از این مدل پیدا کردم یکی نیست حالا نمی دونم اینجا مدل cpu n550 ولی توی سات سازگار نوشته n450 !!!!!!!

من توی گوگل عکس های این مدل سرچ کردم مثل این که اندورید هم در کنار ویندور 7 روی لپ تاپ هست قضیه چی؟؟؟ با گارانتی سازگار هم کسی اطلاعی داره که هر 2 رو داره؟؟
اینم عکس از دستگاه
======
راستی یه مدل هم ایسر زده acer aspire one 11.6 کسی از دوستان اطلاع داره وارد شده یا نه ؟

meslamirad
13-01-2011, 21:29
سلام خسته نباشيد
كسي هست كه بدونه تو بازار ايران اين مدل ايسر Aspire 5943 پيدا ميشه يانه اگه هست آدر سايت با تلفن.
با تشكر

كسي پيدا نميشه جواب بده

x935
13-01-2011, 23:53
العان بهترين مدل ايسر چنده و مدلش چيه؟

persianboys
15-01-2011, 13:15
العان بهترين مدل ايسر چنده و مدلش چيه؟

acer 5742g
ci5 480m
nvidia GT 540m 1GB
15.6 LED
4GB ddr3 1333
6cell
2.6kg

820-840 تومان

mf.designing
15-01-2011, 13:24
nvidia GT 540m 1GB
این گرافیک چجوریاست ؟! کسی لینک review داره ؟

pooladi
15-01-2011, 15:03
این گرافیک چجوریاست ؟! کسی لینک review داره ؟

به جز لپ تاپ های گیم ،این گرافیک یکی از بهترین گارفیک لپ تاپ های موجود در بازار ایرانه
که مربوط به Acer Aspire 5742G
یک gpu عالی

pooladi
15-01-2011, 15:11
2 روز پیش ایسر یه تبلید توی روزنامه داده بود از سری aspire one به قیمت 333 هراز تومان مدل d255
اینم صفحه ی مشخصات

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسی از دوستان باهاش کار کرده؟؟
مشخصاتی که توی سایت سازگار هست با عکسی که من از این مدل پیدا کردم یکی نیست حالا نمی دونم اینجا مدل cpu n550 ولی توی سات سازگار نوشته n450 !!!!!!!

من توی گوگل عکس های این مدل سرچ کردم مثل این که اندورید هم در کنار ویندور 7 روی لپ تاپ هست قضیه چی؟؟؟ با گارانتی سازگار هم کسی اطلاعی داره که هر 2 رو داره؟؟
اینم عکس از دستگاه
======
راستی یه مدل هم ایسر زده acer aspire one 11.6 کسی از دوستان اطلاع داره وارد شده یا نه ؟

سایت سازگار مشخصات رو درست نوشته
شما بهتره با گارانتی سازگار خریداری کنید، من این مدل رو دارم d260
ویندوزش 7 استارتر بود ،پاکش کردم
xp روش نصب کردم.خیلی ازش راضی هستم.سرعت خیلی خوبه
و شارژ عالی تا 7 ساعت.

pooladi
15-01-2011, 15:18
كسي پيدا نميشه جواب بده

من ندیدم ولی
آقای ramtinmec ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتند که

همین مدل رو دیروز تو بازار رضا دیدم با i7 وati 5850
فکر کنم مغازه پنجم دست چپ
فوق العاده زیبا و با صدای قوی
فقط قیمتش یه کم برام بالا بود 1580 میگفت

pooladi
15-01-2011, 18:55
سلام
من دارم میرم از کشور بیرون
یه لپتاب 850 تومنی acer دیدم مدلش اینه :

قصد خرید دارید؟
i5 چی؟گرافیکش چیه؟ و هارد؟
ارزش این لپ تاپ در ایران حدود 50 تومن بیشتر خواهد بود
احتمالا:5:

x935
15-01-2011, 20:25
acer 5742g
ci5 480m
nvidia GT 540m 1GB
15.6 LED
4GB ddr3 1333
6cell
2.6kg

820-840 تومان

دي وي دي رايتر هم داره؟

pooladi
15-01-2011, 21:43
دي وي دي رايتر هم داره؟
بله Dual Layer Multi Burner Drive (DVD-RW)

x935
15-01-2011, 22:30
acer 5742g

عمر مفيدش چقدره با روزي 8 ساعت كار

pooladi
15-01-2011, 22:53
عمر مفيدش چقدره با روزي 8 ساعت كار
این رو دیگه نمیدونم!
من تا حالا 10تایی acerخریدم.همشون خوب کار کردند و2سالی هست که دوستان استفاده میکنند و راضی هستن:20: فکر میکنم اینقدر خراب نشه، تا مدلش قدیمی بشه.اگه من باشم همین رو میخرم. با توجه ب قیمت میشه گفت یکه!

POROMA2008
15-01-2011, 23:06
acer 5742g
ci5 480m
nvidia GT 540m 1GB
15.6 LED
4GB ddr3 1333
6cell
2.6kg

820-840 تومان

تازه در خود CPU به طور اختصاصی یک واحد گرافیگی وجود که برای پردازش به کمک کارت گرفیک میاد

CPU + CPU+ GPUواحد گرافیکی
البته نه فقط در ایم مدل بلکه تمتم CPU های سری کورای

pooladi
15-01-2011, 23:28
البته ب کمک نمی یاد. منظور دوستمون اینه ک میشه بین این دو گرافیک سویچ کرد.و هردو با هم کار نمیکنند.
در حالتی که به این گرافیک پرقدرت و پر مصرف نیازی ندارید(مثلا تایپ،اینترنت) سویچ میکنید روی اینتل
و ب مقدار قابل توجهی در مصرف باطری صرفه جویی می کنید

x935
15-01-2011, 23:34
البته ب کمک نمی یاد. منظور دوستمون اینه ک میشه بین این دو گرافیک سویچ کرد.و هردو با هم کار نمیکنند.
در حالتی که به این گرافیک پرقدرت و پر مصرف نیازی ندارید(مثلا تایپ،اینترنت) سویچ میکنید روی اینتل
و ب مقدار قابل توجهی در مصرف باطری صرفه جویی می کنید

چقده خوب
سيستم عاملش چيه؟آنتي ويروس اورجينال روش هست؟

pooladi
15-01-2011, 23:48
چقده خوب
سيستم عاملش چيه؟آنتي ويروس اورجينال روش هست؟
بله این یکی از ویژگیهای لپ تاپ خوب ب حساب میاد
سیستم عامل نداره. و هم چنین آنتی ویروس. 1علت پایین بودن قیمتشه.ولی 7 میریزی روش مثل تانک کار میکنه:8:
بعدشم هم 30 تومان ناقابل میدی nod32 اورجینال میگیری 1 سال هم کار میده.یکی از بهترین آنتی ویروسهای دنیا

x935
16-01-2011, 13:27
نظرتون درباره مدل acer5551 چيه دوستان؟

mehdi666lp
16-01-2011, 14:21
سلام
.
.
کسی از سایت رایان صبا خرید کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

x935
18-01-2011, 13:21
کسی از سایت رایان صبا خرید کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من اگه مغازه بخرين بهتره چون اگه مشكلي داشته باشه دستتون به جايي بند نيست

roteal2007
18-01-2011, 14:09
خب دوستان خدا خواست و یاری کرد و ما هم رفتیم امروز یه 5742g با مشخصات:
ci5 480
640gig
vga : geforce 540m
4gig ram
با رنگ قیوه ای متالیک خریدیم.
830 تومن با یکسال گارتنتی سازگار ارقام.
الانم دارم روش ویندوز میریزم سوالی بود در خدمتم.
(خوبی دو تا سیستم داشتن همینه)

Amin_0913
18-01-2011, 15:07
ci5 480
640gig
4gig ram
مبارک باشه
روش ویندوز نداره کلا؟
کیفیتش چطوریه؟از لحاظ صفحه نمایش و کیبرد و صدا؟

omid_egh
18-01-2011, 15:11
ci5 480
640gig
4gig ram

مبارک باشه به شادی استفاده کنی:10:

roteal2007
18-01-2011, 15:41
مبارک باشه
روش ویندوز نداره کلا؟
کیفیتش چطوریه؟از لحاظ صفحه نمایش و کیبرد و صدا؟

نه برادر برای کاهش قیمت تمام شده هیچ ایسری ویندوز نداره ....
کیفیتشم والا خوبه من قهوه ایش رو گرفتم و رنگش جذابه....!
صداشم بزارید چک کنم.....فعلا تموم درایوراشو اونایی که مثلث زرد داشت مثل وایرلس و این چیزارو نصب کردم الانم باید مک ش رو توی مودم بنویسم تا اجازه بده کانکت شم.....:8::8::8:

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

مبارک باشه به شادی استفاده کنی:10:

متشکرم امید جان

roteal2007
18-01-2011, 16:53
دوستان من یه مشکلی دارم من نمیتونم به وسیله ی مودم وایرلسی که توی خونه دارم با وایرلس این لپ تاپ کانکت بشم..... یعنی نتورک رو پیدا میکنه اما وقتی کانکت رو میزنم اصلا کانکت نمیشه.....
پ.ن:مشکل حل شد از دوستان و مخصوصا مجید جان ممنونم.

SMSK
18-01-2011, 17:00
ci5 480
640gig
4gig ram

سلام دادا
بسلامتی انشالله برات کار کنه...
میشه یک عکس برامون از لپ تاپ خودت بزاری ببینم قهوه ایش چطوریاست ؟!
(داخل سایت ها با فتوشاپ کار میکنن روش نمیشه دقیق تشخیص داد )
مرسی

roteal2007
18-01-2011, 17:23
سلام دادا
بسلامتی انشالله برات کار کنه...
میشه یک عکس برامون از لپ تاپ خودت بزاری ببینم قهوه ایش چطوریاست ؟!
(داخل سایت ها با فتوشاپ کار میکنن روش نمیشه دقیق تشخیص داد )
مرسی

چشم دوست من همین الان میذارم فقط یکم بی کیفیته 3.2 مگا پیکسلیه.....

h-y2009
18-01-2011, 17:47
تفاوت ACER ASPIRE 4738G Core i5 با
ACER ASPIRE 5742G Core i5 چیه که حدود 120 تومن قیمتش فرق میکنه؟

hossein6599
18-01-2011, 17:49
ci5 480
640gig
4gig ram
مبارک باشه چند تا سوال داشتم لطف میکنی جواب بدی؟
کیفیت صفحه نمایشش با 5741 چقدر فرق داره؟کیفیت رنگها؟برایتنس؟کنتراست؟(خی ی برام مهمه)
اینکه میگن سرو صداش زیاده چی؟مخصوصا هاردش و دی وی دی رایترش؟
آیا میتونی بین دو گرافیکش سوییچ کنی؟یعنی اپتیموس داره؟(این مورد هم خیلی خیلی برا مهمه)
ممنونم:20:

SMSK
18-01-2011, 17:54
دوستان من یه مشکلی دارم من نمیتونم به وسیله ی مودم وایرلسی که توی خونه دارم با وایرلس این لپ تاپ کانکت بشم..... یعنی نتورک رو پیدا میکنه اما وقتی کانکت رو میزنم اصلا کانکت نمیشه.....

سلام درست شد مشکلت دادا ؟
راستی مودم رو تازه گرفتی ؟! چون هر مودمی رو هر شرکت ADSl ای ساپورت نمیکنه !! امیدوارم مشکلت این نباشه !

چشم دوست من همین الان میذارم فقط یکم بی کیفیته 3.2 مگا پیکسلیه.....

خیلی ممنون :11:

SMSK
18-01-2011, 18:03
تفاوت ACER ASPIRE 4738G Core i5 با
ACER ASPIRE 5742G Core i5 چیه که حدود 120 تومن قیمتش فرق میکنه؟

من فکر نکنم همچین اختلاف قیمتی که شما میگینو داشته باشن !
اختلاف اصلی شونم فکر کنم سر اینکه 5742 مانیتور 15.6 اینچیه و 4738 یک مدل 14 اینچی هست.
شما مشخصات دقیق و ریز هردو مدل را بزارید شاید بشه راهنماییتان کرد !
ولی بنظرم اشتباه میکنید
الان قیمت Acer Aspire 4741G
Core i5 460M@2.5(2.8)GHz,3MB
که چند مدل هم از 4738 بالاتره Price: 839,000T هست در سایت سازگار.

roteal2007
18-01-2011, 18:09
سلام درست شد مشکلت دادا ؟
راستی مودم رو تازه گرفتی ؟! چون هر مودمی رو هر شرکت ADSl ای ساپورت نمیکنه !! امیدوارم مشکلت این نباشه !

خیلی ممنون :11:
بله مشکل این بود که به اشتباه مک آدرس کارت شبکه lan رو داده بودم الان عوضش کردم درست شد....
اینم چند تا عکس که به خاطر احترام به دایل آپی ها لینک مستقیم گزاشتم...

roteal2007
18-01-2011, 18:26
مبارک باشه چند تا سوال داشتم لطف میکنی جواب بدی؟
کیفیت صفحه نمایشش با 5741 چقدر فرق داره؟کیفیت رنگها؟برایتنس؟کنتراست؟(خی ی برام مهمه)
اینکه میگن سرو صداش زیاده چی؟مخصوصا هاردش و دی وی دی رایترش؟
آیا میتونی بین دو گرافیکش سوییچ کنی؟یعنی اپتیموس داره؟(این مورد هم خیلی خیلی برا مهمه)
ممنونم:20:

والا من 5741 نداشتم اما 5738 داشتم کیفیتش بهتر از اونه همچنین عمر باطری...تازه من هنوز باتری اینو 8 ساعت شارژ اولیه نزدم (امشب میزنم)
والا هاردای توشیبا که من روی 2 تا ایسر دیدم به هیچ وجه صدا ندارن....کیفیتشونم خوبه....
راستی در مقابل 5738 به طرز وحشتناکی خنک تر کار میکنه....
فنش که الان تیوی خاموشه و مننم دارم تایپ میکنم و مامانم 10 متری من داره نماز میخونه فقط صدای air floww ئر حد بسیار خفیفی شنیده میشه.....
هارشم جیک نمیکشه!!!!
بله مثلا من الان در حالت حای پرفورمانسش هستم با حداکثر رزولوشن.
که خواستید یا نه اصلا طی یه پینوشت عکسش هم واستون میزارم....:8::8::8::8:
پ.ن:عکس ضمیمه شده:

h-y2009
18-01-2011, 19:30
من فکر نکنم همچین اختلاف قیمتی که شما میگینو داشته باشن !
اختلاف اصلی شونم فکر کنم سر اینکه 5742 مانیتور 15.6 اینچیه و 4738 یک مدل 14 اینچی هست.
شما مشخصات دقیق و ریز هردو مدل را بزارید شاید بشه راهنماییتان کرد !
ولی بنظرم اشتباه میکنید
الان قیمت Acer Aspire 4741G
Core i5 460M@2.5(2.8)GHz,3MB
که چند مدل هم از 4738 بالاتره Price: 839,000T هست در سایت سازگار.

قیمتش 729000تومان داده بود:
CORE  i5 2.53 -2.86 GHZ TURBO BOOST
CPU TYPE:M460
CACHE:MB 3
RAM:MB 4096 DDR3
HARD:GB 320 SATA
GRAPHIC:2.1 GB ATI 5470 @ 512 MB DDR3
DRIVE:DVD / RW DUAL LAYER
O. S:DOS - WINDOWS  7  COMPATIBLE
WEIGHT:KG 2.2
MADE IN CHINA
با سایز 14 اینچ

و دومی:
CORE  i5 2.53 -2.86 GHZ
RAM:MB 4096 DDR3
HARD:GB 640 SATA
GRAPHIC:2.8 GB GFORCE 420M @ 1024 MB DDR3
O. S:WINDOWS  7  ORIGINAL
WEIGHT:KG 2.7
MADE IN CHINA
با سایز 15.6 اینچ
که قیمتش 850 تومان نوشته بود

pooladi
18-01-2011, 20:05
قیمتش 729000تومان داده بود:
CORE i5 2.53 -2.86 GHZ TURBO BOOST
RAM:MB 4096 DDR3
HARD:GB 320 SATA
GRAPHIC:2.1 GB ATI 5470 @ 512 MB DDR3
O. S:DOS - WINDOWS 7 COMPATIBLE
WEIGHT:KG 2.2
MADE IN CHINA
با سایز 14 اینچ

و دومی:
CORE i5 2.53 -2.86 GHZ
RAM:MB 4096 DDR3
HARD:GB 640 SATA
GRAPHIC:2.8 GB GFORCE 420M @ 1024 MB DDR3
O. S:WINDOWS 7 ORIGINAL
WEIGHT:KG 2.7
MADE IN CHINA
با سایز 15.6 اینچ
که قیمتش 850 تومان نوشته بود

با اجازه آقا SMSK
دوست عزیز تفاوت قیمت ب خاطر گرافیک قویتر و هارد+ اندازه صفحه نمایش
همچنیین 5742 مدت زیادی نیست ک وارد بازار شده(قیمت بیشتر)

roteal2007
18-01-2011, 20:40
دوستان اینم ریتینگ ویندوز 7 با گرافیک سوچ شده رو 540m:

[

fandogh789
18-01-2011, 21:24
aero سوییچ نشده گویا اگه درایور کار نمیکنه

برو تو بایوس غیرفعالش کن دو گرافیکه رو(اگه باشه)

رو پرینت کلیک کنی فکر کنم ریزتر مشخصات رو نشون بده

max_3d
18-01-2011, 21:28
دوستان اینم ریتینگ ویندوز 7 با گرافیک سوچ شده رو 540m:

[

ریتینگ ویندوز 7 ویندوز من میزنه 5.7 مدل:5741g جز cpu شما که 6.9 هست و بالاتر از مدل من هست گرافیک من 5.7 نشون میده :18:ولی مدل شما پائین هست؟؟!!!!:18::21:
ببین عزیز ویندوزت 64 بیت هست؟؟؟

BLACK-BLACK
18-01-2011, 21:51
سلام دوستان

میخاستم بدونم ایسر لپتاپ سبک وزن در حد 1.7 اینا داره یانه؟

roteal2007
18-01-2011, 22:25
ریتینگ ویندوز 7 ویندوز من میزنه 5.7 مدل:5741g جز cpu شما که 6.9 هست و بالاتر از مدل من هست گرافیک من 5.7 نشون میده :18:ولی مدل شما پائین هست؟؟!!!!:18::21:
ببین عزیز ویندوزت 64 بیت هست؟؟؟
ببخشید معزرت میخوام این گرافیک که جلوش نوشته مال ویندور آیرو هست . گیمینگ هم که 6.6 هست !
ویندوز بله 64 بیتی هست.

aero سوییچ نشده گویا اگه درایور کار نمیکنه

برو تو بایوس غیرفعالش کن دو گرافیکه رو(اگه باشه)

رو پرینت کلیک کنی فکر کنم ریزتر مشخصات رو نشون بده
شما یه دور پستت رو بخون....من که چیزی ازش دستگیرم نشد...!

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

سلام دوستان

داره مدل های aspire One هستن...

x935
18-01-2011, 22:44
نظرتون درباره مدل acer5551 چيه دوستان؟

ميشه راهنمايي كنين در مورد قيمت و كاركردش

pooladi
19-01-2011, 11:35
ميشه راهنمايي كنين در مورد قيمت و كاركردش

acer 5551
پردازنده: AMD Athlon Turion X2 2.1 GHz - Cache 1 MB - BUS 1066 MHz
حافظه: 3 GB DDR3
هارد دیسک: 320 GB 5400 RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 4250 DDR3 256 MB UpTo 1791 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS

من این کانفیگ رو پیدا کردم.با این مشخصات تقریبا 1 لپ تاپ معمولی(یا کمی بهتر از معمولی)هستش.قیمتش رو جایی ندیدم اما حدودا باید 600 باشه
باید گفت ک این مدل احتمالا بدون گارانتی،یا با گارانتی متفرقه ب فروش میرسه.(در لیست سازگار نیست). دوست عزیز شما بفرمایید برای چ کاری لپ تاپ نیاز دارید ،ما بهتر راهنمایی کنیم:20:

roteal2007
19-01-2011, 11:57
اینم بعد از یک ساعت بازی البته دما 68 بود وقتی زدم سیو کنه یکم طول کشید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HOTPUSUI

x935
19-01-2011, 11:59
عزیز شما بفرمایید برای چ کاری لپ تاپ نیاز دارید

براي وب گردي -موزيك گوش دادن-چت كردن-بازهاي با گرافيك متوسط-و بتونه از وايمكس و اي دي اس ال خوب پشتيباني كنه

pooladi
19-01-2011, 12:36
براي وب گردي -موزيك گوش دادن-چت كردن-بازهاي با گرافيك متوسط-و بتونه از وايمكس و اي دي اس ال خوب پشتيباني كنه

cpu:i3 زیاد هم هست.رم2 کافیه4 باشه ک بهتر.14اینچ ها هم این توان رو دارند +وزن کمتر+مدت زمان کارکرد بیشتر با باطری.
فقط میمونه gpu ک تقریبا تمام لپ تاپ ها با cpu i3 یک پردازشگر گرافیک خوب دارند.
حتی لپ تاپهای 2 سال پیش هم این توان رو خواهند داشت
ب نظر من شما اول مشخص کن چند اینچ میخوای،بعد هم دنبال ظاهر خوب وزن کم و عمر باطری باش.فقط گرافیکش intel نباشه(gpu با cpu یکی نباشه):46:

x935
19-01-2011, 14:02
ميني لپ تاپ ها به درد من ميخورن؟

roteal2007
19-01-2011, 14:41

بله همچنین اپل آیپد......

pooladi
19-01-2011, 14:45
اگر گزینه بازی رو حذف کنید.مینی لپتاپه یا همون نت بوکها، کوچکترین مشکلی ندارند.
ویژگیهای مینی لپ تاپ(10 یا 11 اینچ): وزن کم 1.1kg همراه با شارژر 1.3(تمام دوستانی ک حتی لپ تاپ هی 14اینچ دارند،از وزن زیاد شکایت میکنند.مخصوصا در دراز مدت) ،مدت کارکرد بالای باطری (7ساعت)،عملکرد مناسب در برنامه های مختلف ،قیمت پایین و ...
ضعف: نبود dvd driver (خرید مدل اکسترنال 60تومان)

roteal2007
19-01-2011, 17:47
اینم یه دما در حالت وب گردی مطلق:

BLACK-BLACK
19-01-2011, 22:38
ببخشید معزرت میخوام این گرافیک که جلوش نوشته مال ویندور آیرو هست . گیمینگ هم که 6.6 هست !
ویندوز بله 64 بیتی هست.

شما یه دور پستت رو بخون....من که چیزی ازش دستگیرم نشد...!

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

سلام دوستان

داره مدل های aspire One هستن...

مشدی من نگفتم مینی لپتاپ که !یه چیزی تو مایه های لپتاپای خر کار با قدرت متوسط که بشه باهاش یه فیلم فول اچ دی دید!

pooladi
19-01-2011, 23:55
مشدی من نگفتم مینی لپتاپ که !یه چیزی تو مایه های لپتاپای خر کار با قدرت متوسط که بشه باهاش یه فیلم فول اچ دی دید!

حاجی این هستش Acer Aspire 3810TG
وزنش 1.8 ولی درايو نوري نداره . فکر نمیکنم ایسر دیگه در این وزن مدل دیگری داشته باشه
ب جز یک مدل ک هنوز وارد ایران نشده. اگر تاکید داری روی درايو نوري باید دنبال سونی با قیمت
احتمالا بالای 1.200 باشی (برای پخش فول اچ دی):46:

lurenzo
21-01-2011, 20:06
ci5 480
640gig
4gig ram

سلام
شما کدوم شهری؟
از کدوم مرکز کامپیوتر خریدی؟
هیچ اشانتیونی همراهش نبود؟

roteal2007
21-01-2011, 23:03
سلام
شما کدوم شهری؟
از کدوم مرکز کامپیوتر خریدی؟
هیچ اشانتیونی همراهش نبود؟

اصفهان،خير چيزى ندادن بجز يه سيدى کته بايد بدن....طالقانى

lurenzo
22-01-2011, 14:32
سلام دوستان.
من هم امروز لپ تاپ Acer 5742G رو با کانفیگ زیر خریدم :
ci5 480m
ram 4 gb ddr3
nvidia gt 540m
hdd 640 gb

مشکلی که هست و توی ذوقم خورد اینه که روی کلید Space bar یه خراشیدگی وجود داره که متاسفانه هنگام خرید ندیدمش!
حالا میدونم که شامل گارانتی نمیشه ولی آیا میشه این کلید رو عوض کنم؟ توی بازار کلید های کیبرد بصورت تکی فروخته میشه؟ اصلا صفحه کلیدش بصورت کامل چقدر قیمت داره؟