PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : kf510 یا kc550 یا kf700 ؟

reza_t
29-01-2009, 17:44
میخواستم بدونم که بین این سه تا گوشی (kf510 یا kc550 یا kf700) کدوم یکی برای خرید بهتره؟
چیزایی که واسم مهمه:
کیفیت و بلندی صدا
کیفیت دوربین
نصب برنامه های جاوا بدون محدودیت
کیفیت و شفافیت صفحه نمایش

و همچنین میخواستم بدونم روی این گوشی ها تم نصب میشه ( تمی میشه توی اینترنت براشون پیدا کرد؟)
و در کل این گوشی ها چه معایب و مشکلاتی دارند؟

Highbury
29-01-2009, 17:47
از همه ی اینا کاملتر کا اف750 سکرت هستش
هر کدوم از اینا ایرادات خاص خودشون رو دارند به نظر من بهترینشون همون 510 هستش

reza_t
30-01-2009, 14:41
دیگه کسی نظری نداره

yee_pesare
30-01-2009, 17:18
سلام دوست عزیز اگه از نظر امکانات میخای kc550 چون یک صفحه 2.4 با کیفیت عالی داره و صداشم خیلی خوبه لنز دوربینش اشنایدر کروزناخ 5 مگا پیکسله که 720 در 480 30 فریم و 320 در 240 120 فریم فیلم میگیره (از ویوتیم بهتره) و 215 قیمتشه.
او دوتام زیبان و لی لنزشون معمولی kf 510 السیدیش مثل بالائی ولی کوچکتر وقیمت کمتر (190)کیفیت صداشم خوبه ولی بلندیش معمولی
kf700 زیبائی خودشو داره و امکاناتش از kf510 بیشتره ولی به اولی نمیرسه و 200 تومنه و البته تاچم هست

Michael Ropy
31-01-2009, 10:01
Kp500 کیفیت صدای خیلی خوبی داره البته قیمتش دوروبره 240 باید باشه.

kalepoook
19-04-2009, 23:29
سلام
کسی اینجا lg kf700 نداره مزایا و معایبشو بگه؟

Don Thomas
20-04-2009, 05:36
سلام:20:

اگر خواستید kc550 بگیرید , حواستون جمع باشه که در بازار دو مدل از این گوشی هست , یکی رفرش شده هست که بدون ضمانت و اکثر قطعات دست دوم هستند و حتی دوربین آنها هم تعویض شده اند و مدل دیگری رو جایگزین کرده اند ... که با قیمت 170 الی 190 به فروش می رسند ...

و یکی هم kc550 اصل است که همراه با ضمانت 3 ساله می باشد ...

من خودم 10 - 15 روز پیش رفتم نمایندگی lg و مدل اصل آن را خریدم با ضمانتنامه 3 ساله ( 1 سال هم گارانتی تعویض ) حدود 245 هزار تومان که با تخفیف 235 هزار تومان خریدم ...

الآن هم کاملا از این گوشی راضی هستم ...

البته خرید گوشی یک کار کاملا سلیقه ای است و به طور مثال شخص خاصی نمی تواند به شما بگوید که حتما فلان گوشی رو بخرید ...

به هر حال

تنها توصیه من این است که , اول اولویتهای خودتون رو مشخص کنید مثلا عکاسی یا فیلمبرداری یا ... بعد بودجه رو با اولویتها تطبیق بدهید که آیا فلان گوشی با پول جیب من تهیه می شه یا نه ...

در ضمن پیشنهاد می کنم , گوشی با صفحه نمایش لمسی خریداری نکنید ... چون زودتر از دیگر گوشی ها خرابی دارند .

اگر اهل اس مس هستید , هیچ گوشی ای به پای سونی اریکسون نمی رسد , بدون هنگ کردن هنگام سریع نوشتن اس مس . اگر اهل موسیقی گوش دادن هستید , هیچ گوشی ای به مدلهای بالای نوکیا نمی رسد خصوصا n73 موزیکال ...

هر مدل گوشی که خواستید بخرید , سعی کنید از نمایندگی های مجاز خریداری کنید ... حتی شده 10 تومن هم بیشتر بدهید ولی این اطمینان رو دارید که خرید سالمی داشته اید ...

انشاالله با دقت لازم , گوشی مورد نظر خودتون رو خریداری کنید . :10:

موفق باشید .

kalepoook
20-04-2009, 09:30
سلام:20:

اگر خواستید kc550 بگیرید , حواستون جمع باشه که در بازار دو مدل از این گوشی هست , یکی رفرش شده هست که بدون ضمانت و اکثر قطعات دست دوم هستند و حتی دوربین آنها هم تعویض شده اند و مدل دیگری رو جایگزین کرده اند ... که با قیمت 170 الی 190 به فروش می رسند ...

و یکی هم kc550 اصل است که همراه با ضمانت 3 ساله می باشد ...

من خودم 10 - 15 روز پیش رفتم نمایندگی lg و مدل اصل آن را خریدم با ضمانتنامه 3 ساله ( 1 سال هم گارانتی تعویض ) حدود 245 هزار تومان که با تخفیف 235 هزار تومان خریدم ...

الآن هم کاملا از این گوشی راضی هستم ...

البته خرید گوشی یک کار کاملا سلیقه ای است و به طور مثال شخص خاصی نمی تواند به شما بگوید که حتما فلان گوشی رو بخرید ...

به هر حال

تنها توصیه من این است که , اول اولویتهای خودتون رو مشخص کنید مثلا عکاسی یا فیلمبرداری یا ... بعد بودجه رو با اولویتها تطبیق بدهید که آیا فلان گوشی با پول جیب من تهیه می شه یا نه ...

در ضمن پیشنهاد می کنم , گوشی با صفحه نمایش لمسی خریداری نکنید ... چون زودتر از دیگر گوشی ها خرابی دارند .

اگر اهل اس مس هستید , هیچ گوشی ای به پای سونی اریکسون نمی رسد , بدون هنگ کردن هنگام سریع نوشتن اس مس . اگر اهل موسیقی گوش دادن هستید , هیچ گوشی ای به مدلهای بالای نوکیا نمی رسد خصوصا n73 موزیکال ...

هر مدل گوشی که خواستید بخرید , سعی کنید از نمایندگی های مجاز خریداری کنید ... حتی شده 10 تومن هم بیشتر بدهید ولی این اطمینان رو دارید که خرید سالمی داشته اید ...

انشاالله با دقت لازم , گوشی مورد نظر خودتون رو خریداری کنید . :10:

موفق باشید .

ممنون از اینکه لطف کردین جواب دادین.
خوب شما با چه گاانتی گرفتین من میدونم گارانتی گوشی های ال جل کامتل هست.
بعدشم برای من تا 250 نهایت و اینکه اولین چیز اینترفیس گوشی و رابط کاربری و کیفیت صفحه نمایش بعد آنت دهی صدای گوشی در حد شنیدن زنگ گوشی و بقیه امکانات هم خوب باشن.
البته خودم 750 سکرت در نظر داشتم و اف 700 و ویوتی به نظر شما کدوم بهتره؟

Don Thomas
21-04-2009, 04:51
سلام

از اونجایی که نمی رسم به تاپیک سر بزنم در پروفایل توضیح دادم . اگر سوالی بود در خدمتم .

ولی در کل kc550 چون از حسگرهای حرکتی استفاده می کند و همچنین صدای بسیار واضحی دارد و از صفحه نمایش فوق العاده قوی هم برخوردار است و در کنار اینها کشویی بودن و دوربین قوی ( 5 مگاپیکسل ) و حتی محافظ دوربین جالب ( آن هم کشویی است ) و قابلیت اتصال به تلویزیون و ... یک گوشی خوش دست و مناسب با قیمت عالی است ...

البته این روزها , اولویت همان پول است ! چرا وقتی مدلهای بالاتر با امکانات بهتر وجود داره ما مجبور می شویم از مدلهای پایین استفاده کنیم ؟ تنها دلیل آن همین پول است .

شاید من از فلان گوشی راضی باشم , ولی این دلیل نمی شود که شما هم راضی باشید , ممکنه اون چیزهایی که شما می خواهید و اون علاقه ای که شما دارید اصلا به یکسری مسائل دیگر باشد ...

بهترین پیشنهاد این است که در موقع خرید , چند دقیقه ای با گوشی مورد نظرتان کار کنید و مقایسه کنید ...

موفق باشید .

Dangerous-boy
21-04-2009, 11:17
یکی از دوستای من مدل kf 510 خریده الان وحشتناک پشیمونه
فکرشو بکن این گوشی در حالت درب بسته سایلنت نداره !!!

kalepoook
21-04-2009, 14:13
سلام

از اونجایی که نمی رسم به تاپیک سر بزنم در پروفایل توضیح دادم . اگر سوالی بود در خدمتم .

ولی در کل kc550 چون از حسگرهای حرکتی استفاده می کند و همچنین صدای بسیار واضحی دارد و از صفحه نمایش فوق العاده قوی هم برخوردار است و در کنار اینها کشویی بودن و دوربین قوی ( 5 مگاپیکسل ) و حتی محافظ دوربین جالب ( آن هم کشویی است ) و قابلیت اتصال به تلویزیون و ... یک گوشی خوش دست و مناسب با قیمت عالی است ...

البته این روزها , اولویت همان پول است ! چرا وقتی مدلهای بالاتر با امکانات بهتر وجود داره ما مجبور می شویم از مدلهای پایین استفاده کنیم ؟ تنها دلیل آن همین پول است .

شاید من از فلان گوشی راضی باشم , ولی این دلیل نمی شود که شما هم راضی باشید , ممکنه اون چیزهایی که شما می خواهید و اون علاقه ای که شما دارید اصلا به یکسری مسائل دیگر باشد ...

بهترین پیشنهاد این است که در موقع خرید , چند دقیقه ای با گوشی مورد نظرتان کار کنید و مقایسه کنید ...

موفق باشید .

سلام
ممنون که لطف کردین جواب دادین،ولی به نظرم اگه پولم داشته باشی باید دقیق انتخاب کنی،وقتی 2 گوشی از 2 برند مختلف با یک نوع کیفیت وجود داشته باشه خوب چرا باید پول زیاد بابت خرید یکیشون بدی در صورتی که اون یکی خیلی ارزون تر هست،در ضمن باید به امکانات گوشی هم توجه کرد نسل 3 زیاد واجب نیست یا اینکه وای فای یا جی پی س خوب هر کی یه نظری داره ولی نباید به امکاناتی که استفاده نمیشه پول اضافی داد.
البته نظر منه هر کی یه نظری داره.