PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایو کارت گرافیکی GeForce4 MX 4000 برای Suse 9.2

navid_gh
23-01-2006, 15:20
اگه میشه یکی درایور GeForce4 MX 4000 رو با لینک مستقیم دانلودش رو بزارید
خیلی ممنون میشم :biggrin:
در ضمن تو لینوکس این درایور رو میخام بخاطر اینکه فکر می کنم 3D Accelerator با درایور اصل بکار می افته
چون هر بازی که میرم میگه چون درایور رو خود لینوکس نصب کرده و نسخه ای هست که OPEN GL رو نداره بخاطر همین نمی تونی روشنش کنی :sad:
ممنون میشم اگه یکی لینک دانلود رو بذاره و به من کمک کنه :rolleye:

m a j r i x
23-01-2006, 20:56
Linux Display Driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Linux Display Driver - IA32
Version: 1.0-8178
Operating System: Linux IA32
Release Date: December 22, 2005
راهنمایی نصب برای زوزه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اطلاعات بیشتر در مورد Linux و nVIDIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

navid_gh
23-01-2006, 22:12
آقا واقعا دمت گرم دارم دانلود می کنم ببینم چی میشه
بازم ازت ممنون :biggrin:

navid_gh
24-01-2006, 00:29
آفا من اینو دانلود کردم ولی هر کاری کردم تو لینوکس اجرا نشد
میشه طریقه ی نصبش رو به فارسی توزیح بدی آخه من از اون انگلیسیه زیاد سر در نیاوردم
تحمل کن ما رو
ببخشید تازه کارم :happy: :blush:

m a j r i x
24-01-2006, 07:34
توی جواب اول میخواستم بگم از طریق YOU اینکارو بکن بعدش از طریق SaX2 کانفیگ کن . . .
وقتی گفتی لینک مستقیم بده گفتم حتما میتونه بطور دستی اینکارو انجام بده
راهنمای نصب راه‌انداز کارت‌های گرافیکی nVidia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ولی باز هم میگم از طریق YOU بهتره
موفق باشی

navid_gh
24-01-2006, 13:34
واقعا ببخشید ولی خوب You چیه
من وقتی انگلیسیه رو خوندم رفتم از طریق اینترنت دانلود کنم اونجا اینو دیدم ولی می خوام بدونم مگه دستی چه فرقی داره؟

navid_gh
24-01-2006, 13:35
واقعا سایت عالیه اینجا
من 6 جای دیگه هم تاپیک زدم در سایت های مختلف هنوز بعد از 3 روز هیچ کی جواب نداده
ولی اینجا....
خیلی ممنون میرم اون راهنما رو بخونم

m a j r i x
24-01-2006, 18:47
YOU = YaST online updat
تنظیم دستی اول شما باید runlevel سیستم تغییر بدی بعدش درایور نصب بکنی بعد از اون باید SaX2 پیکربندی بکنی
حالا همین YOU خودش همه کارهارو انجام میده

m a j r i x
24-01-2006, 19:06
حالا که 3D راه افتاد با یک بازی باحال چطوری ؟ پر از خون ؟ پر از تونل راهرو ؟ پر از مجازات . . .
DOOM 3
راهنمایی نصب بازی DOOM3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

navid_gh
24-01-2006, 23:43
واقعا حال دادی
ممنون
دارم دانلود میکنم
راستی با اون لینکی فارسی برای نصب کارت گرافیک دادی با نصب run ها هم آشنا شدم
اندک اندک جمع گردد وانگهی دریا شود
انشا الله تو لینوکسم مثل ویندوز راه می افتم با کمک شما
دمت گرم

navid_gh
25-01-2006, 13:27
بازم سلام
ببخشید باز پریدم وسط
آقا من این دوم رو نصب کردم ولی وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم می گه نمی تونه فایل default.cfg رو لود کنه
باید چی کار کنم
تمام فایل ها رو توی بیس ریختم و همشونو اکسترک کردم ولی همچین فایلی اونجا وجود نداشت