PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اسکن کردن پرینتر 3 کاره اچ پی 4483

tak2230
28-01-2009, 23:35
سلام من پرینتر 3 کاره اچ پی 4483 خریدم . نصبش کردم وقتی اسکن از طریق کامپوتر میکنی ارور میده . وقتی هم که از رو پرینتر اسکن میکنی به کامپیوتر بازم ارور میده رو کامپیوتر . ممنون میشم کمکم کنین
راستی از طریق کامپوتر کپی میکنه :41:

tak2230
31-01-2009, 00:20
کمک کنین ....................................

nima1394
31-01-2009, 07:32
شما مشكل درايور داري، اگه وارد My Computer بشي، پايين پنجره يه گزينه Scan هستش كه براي خود ويندوز است و با اون ميتوني اسكن كني.
منم اين مشكل رو چند باري ديدم، فكر كنم اگه بري سايت HP و آخرين درايور و نرم افزار Scan ش رو Download كني، مشكلت حل بشه.
ايني كه ميگم شايد زياد منطقي نباشه، ولي يه بار كابل USB ش رو عوض كن و يه كابل مرغوب مثل كابل هاي "دايو" استفاده كن؛ براي پرينتر ها كه زياد ديدم كابل نامرغوب بازي در مياره، حال نميدونم توي اين چند كاره شما كابل USB بود يا نه؛ چون توي پرينترهاي HP كابل USB نيست.

رعد
11-04-2009, 01:48
سلام
من پول يه c4483 رو دادم اما بطور مشكوكي روي درب اسكنر زده c4480 و در كنارش روي قسمت تنظيمات ستينگ نوشتهc4483
حالا بماند كه هنوز با فروشنده سر اين موضوع دعوا نكردم
همه درايور ها رو هم با سي دي c4480 نصب كرد
فك ميكنم يه جاي كار مورد داره
اما از نظر مواردي كه گقتي مشكلي ندارم البته ميگم هنوز موندم ابن c4480 هست يا c4483

masoudabolghasemy
22-04-2011, 14:10
دوستان منهم یک اچ پی5610hp دارم با هیچ ترفندی نتوانستم این پرینتر چهار کاره رو با سی دی خودش کامل نصب کنم! یعنی اینکه پرینتر بسیار عالی وباکیفیت نصب میشه وکار میکنه، همینطور فاکس وکپی عالیست.
اما اسکنر این اچ پی چهارکاره5610 یا 5600 با هیچ ترفندی نصب نمیشود! وباید بگم که من قبلآ اسکن میگرفتم! وخوب بود. ضمنأ باید عرض کنم که تصویر آیکن اسکنر ودوربین ایجاد میشود، اما دریغ از دیتکت وپیداکردن واسکن، امروز دوم فروردین ماه سال نود90 است اگه کسی تونست کمک کنه .تشکر.. مسعود.کرمان

mehran gorji
23-04-2011, 08:16
سلام
من پول يه c4483 رو دادم اما بطور مشكوكي روي درب اسكنر زده c4480 و در كنارش روي قسمت تنظيمات ستينگ نوشتهc4483
حالا بماند كه هنوز با فروشنده سر اين موضوع دعوا نكردم
همه درايور ها رو هم با سي دي c4480 نصب كرد
فك ميكنم يه جاي كار مورد داره
اما از نظر مواردي كه گقتي مشكلي ندارم البته ميگم هنوز موندم ابن c4480 هست يا c4483
نه عزیزم این دستگاه سری 4480 است.پرینتر رو ازadd remove پاک کن و از printer and fax هم پاک کن.
سیستم را ریستارت کن و تا پیغام fund new hardwarh اومد سی دی بزار داخل و نکس اوکی تا اخر تحط هیچ شرایطی از روی سی دی نصب نکن.بعد از اینکه سخت افزاری نصب شد خود نرم افزار به صورت خودکار بالا میا مراحل را تا اخر انجام بده و سیستم را ریستارت کن

---------- Post added at 09:16 AM ---------- Previous post was at 09:14 AM ----------

دوستان منهم یک اچ پی5610hp دارم با هیچ ترفندی نتوانستم این پرینتر چهار کاره رو با سی دی خودش کامل نصب کنم! یعنی اینکه پرینتر بسیار عالی وباکیفیت نصب میشه وکار میکنه، همینطور فاکس وکپی عالیست.
اما اسکنر این اچ پی چهارکاره5610 یا 5600 با هیچ ترفندی نصب نمیشود! وباید بگم که من قبلآ اسکن میگرفتم! وخوب بود. ضمنأ باید عرض کنم که تصویر آیکن اسکنر ودوربین ایجاد میشود، اما دریغ از دیتکت وپیداکردن واسکن، امروز دوم فروردین ماه سال نود90 است اگه کسی تونست کمک کنه .تشکر.. مسعود.کرمان
مثل این دوستمون این کار رو کن ببین حل میشه یا نه روی یه سیستم دیگه هم امتان من اگر نشد بردش مشکل داره
سیستم را ریستارت کن و تا پیغام fund new hardwarh اومد سی دی بزار داخل و نکس اوکی تا اخر تحط هیچ شرایطی از روی سی دی نصب نکن.بعد از اینکه سخت افزاری نصب شد خود نرم افزار به صورت خودکار بالا میا مراحل را تا اخر انجام بده و سیستم را ریستارت کن