PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه هارد ریست کردن i-mate Ultimate 8150

mahdi.khazaee
28-01-2009, 19:03
سلامتو پست قبلیم گفتم گوشیم (i-mate 8150 با نصب فارسی ساز دیگه روشن نمیشه و طبق دستورالعمل دفترچه اش هم با فشردن تکمه های گفته شده هارد ریست نمیشه.زنگ زدم تحلیل داده ها گفت این مدل گوشی با تگمه هارد ریست نمیشه باید حتما بفرستی اینجا .ما 10 هزار تومن میگیریم ویندوز رو عوض میکنیم.من نشستم تمام تکمه ها رو تست کردم و دیدم با فشردن همزمان دکمه ریست که توی سوراخ هست و تکمه ok کنار دستگاه هارد ریست شد و به حال عادی برگشت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!ببینید چه ترفندی زده آِی میت با تحلیل داده ها!سازنده تو دفترچه تگمه رو اشتباه ادرس داده و نمایندگی برای فشردن تگمه صحیح 10 هزار تومن میگیره.خواهش میکنم این پست پاک نشه تا کسی گول نخوره 10 هزار تومن پول بی زبون بده.شاید برای گوشی های دیگه آی میت هم مورد مشابه باشه.اگه من بخواهم اقدام قانونی علیه این کار ناپسند بکنم باید به کدوم ارگان مراجعه کنم؟

hasoo
29-07-2009, 12:51
سلام
مدل گوشی من آی میت جاما هست و ویندوزش بالا نمیاد قفط صفحه اول گوشی میاد دیگه از این جلوتر نمی ره و میره تو حالت استند بای و دیگه نمیشه هیچ کاریش کرد . حالا از دوستان تقاضا دارم که منو کمک کنن و در ضمن هارد ریست هم نمیشه .
باطری گوشیم خراب شده بود دائم می بایست تو شارژ باشه یه بار که زدمش به برق این مشکل پیش امد

Amin.M.1986
29-07-2009, 16:02
اگه من بخواهم اقدام قانونی علیه این کار ناپسند بکنم باید به کدوم ارگان مراجعه کنم؟

خودتو خسته نکن.. اینجا از این خبرا نیست.. مثلا فکر کردی آخرش چی بهت میگن.. طوری باهات برخورد میشه که خودت میگی کاشکی نمیومدم پیگیری کنم.

AryanLand
29-07-2009, 23:25
سلام
مدل گوشی من آی میت جاما هست و ویندوزش بالا نمیاد قفط صفحه اول گوشی میاد دیگه از این جلوتر نمی ره و میره تو حالت استند بای و دیگه نمیشه هیچ کاریش کرد . حالا از دوستان تقاضا دارم که منو کمک کنن و در ضمن هارد ریست هم نمیشه .
باطری گوشیم خراب شده بود دائم می بایست تو شارژ باشه یه بار که زدمش به برق این مشکل پیش امد

سلام.

2 تا راه سخت افزاری موجوده که البته اولی گاهی اوقات جواب نمیده به هر حال من میگم اگر رو دستگاه شما کار کنه ساده تره.

1 :دکمه ریست رو برای 15 ثانیه فشار بده و نگه دار میره واسه هارد ریست.
2: اما راه دوم باطری رو در بیار بعد کلید ولوم پایین (کم کردن صدا) رو با دکمه پاور باهم همزمان بگیر بعد باطری رو جا بزن و صبر کن تا چراغ ال ای دی گوشی روشن بشه تا روشن شد کلیدهارو ول کن گوشی میره واسه هارد ریست.

پی نوشت:

اما یادم رفت بگم این گوشی رو احتمالا" نتونستی باطریش رو پیدا کنی واسه باطریش هم بر و علاءدین طبقه زیر زمین از سمت جمهوری که رفتی زیر زمین دقیقا" روبروی آسانسور تو لاین سمت چپ یک مغازه هست که های کپی این باطری رو داره که نسبت به قیمتش(فکر میکنم 7 تومن خریدم ازش )ارزشش رو داره و جواب میده.

Mohammad
29-07-2009, 23:26
سلام
درسته که به مانند جاهای دیگه به شکایت اینا بها نمیدن ولی اگه وقت بذاری به نتیجه می رسی ! باید کمی وقت بذاری و حوصله داشته باشی ، شاید حتی بتونی خسارتم بگیری ! تجربه این مورد رو دارم ولی نه در مورد گوشی .

نمی دونم ولی شاید سازمان مایت از حقوق مصرف کننده مکان مناسبی باشه .

hasoo
01-08-2009, 22:47
سلام
این کاررا هیچ کدوم عملی نیست
کسی نمی دونه که چکار باید بکنم؟

hasoo
01-08-2009, 22:48
این کارا عملی نیست و یعنی نمیشه
کسی می تونه کمک کنه؟

free_touch
01-08-2009, 23:10
کلا قضیه این گوشی های ایمیتو نفهمیدم.
گوشی درست می کنه که از نظر کیفیت مفت گرونه اما گوشیاش خدا تومنه.
گوشی jasjam داره که قیمتش 700 تومنه :31: اما 100 تومن نمی ارزه.بعد از یک مدتی کیبوردش خراب میشه و 24 ساعت گوشی تو هنگه.
اینارو گفتم تا بدونید وقتی کارخونه سازنده گوشیاش اینقدر در پیته چه توقعی از شرکت گارانتی کننده گوشیاش(اونم تو ایران:31:) دارید.

AryanLand
02-08-2009, 00:31
گوشی jasjam داره که قیمتش 700 تومنه :31: اما 100 تومن نمی ارزه.بعد از یک مدتی کیبوردش خراب میشه و 24 ساعت گوشی تو هنگه.
اینارو گفتم تا بدونید وقتی کارخونه سازنده گوشیاش اینقدر در پیته چه توقعی از شرکت گارانتی کننده گوشیاش(اونم تو ایران:31:) دارید.

سلام.

البته نظرتون کاملا" محترم.اما این نظر شماست و بنده به صراحت میتونم بگم که غیر از اینه هم از لحاظ کیفیت که فرمودید هم از نظر گارانتی.اتفاقا" به نظر بنده یکی از بهترین شرکتهای گارانتی کننده تو ایران(در مورد گوشی) تحلیل گر داده هاست .در مورد خود بنده تا حالا سه بار کارم به گارانتی کشیده بدون هیچ گونه مشکل و بهانه جویی که متاسفانه کار اکثر شرکتهای گارانتی کننده هست کارم رو راه انداختن و گوشی رو سالم تحویلم دادن.فقط تنها مورد ضعفشون اینه که حدود 4روز طول میکشه تا گوشی رو تحویلت بدن.
اما در مورد قیمت گذاری که فرمودید هم بنده بهتره چیزی نگم و قضاوت رو بزاریم با دوستانی که از گوشیهای آیمیت استفاده کردن.:11:

AryanLand
02-08-2009, 00:34
این کارا عملی نیست و یعنی نمیشه
کسی می تونه کمک کنه؟

کارایی که گفتم رو تست کردید نشد؟اگر آره و تهران هستید یک قرار بزارید براتون مشکل رو به کمک هم حل میکنیم.

Amin.M.1986
02-08-2009, 09:57

کاملا مخالفم.. اگر دلیل علمی دارید بگید چون شما اولین نفری هستید که اینو میگه......... خداییش من از آیمیت بدی ندیدم... قبول دارم که قیمت نسبت به کارایی بالاتره ولی حرف شما اصلا مورد قبول نیست

free_touch
02-08-2009, 15:09
کاملا مخالفم.. اگر دلیل علمی دارید بگید چون شما اولین نفری هستید که اینو میگه......... خداییش من از آیمیت بدی ندیدم... قبول دارم که قیمت نسبت به کارایی بالاتره ولی حرف شما اصلا مورد قبول نیست

دلیل علمی ندارم.
چه دلیلی بهتر از اینکه خودم jasjam رو داشتم.
محل اتصال کیبورد به صفحه گوشی در عرض 4-5 ماه خراب شد.نه اینکه من بد استفاده کردم.
همین طور که می دونید در طبقه زیر همکف علاءالدین یک مغازه تعمیرات محصولات ایمیت هست.
اون بنده خدا به من گفت این مشکل در مورد اکثر کسایی که این گوشیو دارن اتفاق می افته.
علاوه بر اون از دیگر مشکلات محصولات ایمیت که من و حتی یکی از دوستانم که jama را داشت بر اون اتفاق نظر داریم اینه:
سرعت بسیار پایین گوشی ، هنگ کردن های پی در پی.
این دو مورد اخریو کسایی که ایمیت دارن خوب می فهمن.
کلا از نظر کیفیت ایمیت در برابر محصولات htc هیچ حرفی نداره.
با پول زیادی که برای خرید یک ایمیت میدی می تونی یک محصول با کیفیت htc بگیری.
همین موضوع باعث شده که محصولات ایمیت تو مغازه ها برای فروش کمیاب شدن و بجاش پر شده از محصولات htc

hasoo
07-08-2009, 13:24
کارایی که گفتم رو تست کردید نشد؟اگر آره و تهران هستید یک قرار بزارید براتون مشکل رو به کمک هم حل میکنیم.

مشکل اینجاست که من تهران نیستم

Bs_panzer
10-08-2009, 16:46
جالبه این اتفاق برای جاس جم منم افلاد و همینو پای تلفن شنیدم ! (البته پارسال)

vidas
26-08-2009, 17:26
در مورد کیفیت ساخت بد آیمیت موافقم . اون زمان که i-mate kjam 635 هزار تومن بود من با کلی ذوق رفتم خریدم بعد از 1 ماه رنگ بدنه رفت . بعد از 6 ماه کیبوردش مثل شلوار کردی که کش نداره می افتاد پایین :31: سر 1 سالم کابل فلتش ترکید . نخرین آقا نخرین . TV mobile بخرین i-mate نخرین :31:

free_touch
26-08-2009, 17:33
بعد از 6 ماه کیبوردش مثل شلوار کردی که کش نداره می افتاد پایین :31:

این یک تیکه خیلی باحال بود:31:

کلا منم میگم ای میت مفت گرونه.

pulp_152
26-08-2009, 17:42
دلیل علمی ندارم.
چه دلیلی بهتر از اینکه خودم jasjam رو داشتم.
محل اتصال کیبورد به صفحه گوشی در عرض 4-5 ماه خراب شد.نه اینکه من بد استفاده کردم.
همین طور که می دونید در طبقه زیر همکف علاءالدین یک مغازه تعمیرات محصولات ایمیت هست.
اون بنده خدا به من گفت این مشکل در مورد اکثر کسایی که این گوشیو دارن اتفاق می افته.
علاوه بر اون از دیگر مشکلات محصولات ایمیت که من و حتی یکی از دوستانم که jama را داشت بر اون اتفاق نظر داریم اینه:
سرعت بسیار پایین گوشی ، هنگ کردن های پی در پی.
این دو مورد اخریو کسایی که ایمیت دارن خوب می فهمن.
کلا از نظر کیفیت ایمیت در برابر محصولات htc هیچ حرفی نداره.
با پول زیادی که برای خرید یک ایمیت میدی می تونی یک محصول با کیفیت htc بگیری.
همین موضوع باعث شده که محصولات ایمیت تو مغازه ها برای فروش کمیاب شدن و بجاش پر شده از محصولات htc

این مدلای جدید htc رو که ندیدم ! و در مورد ساختش زیاد تحقیق نکردم ...

اما مدلهای قبلی ش همچی با کیفیت نیست هر چند که جذاب و با کیفیت به نظر میاد .. مخصوصا اینکه خشکه کیفیت ساختش ... وای ایمیتو شنیدم که ...:27:

free_touch
26-08-2009, 22:21
این مدلای جدید htc رو که ندیدم ! و در مورد ساختش زیاد تحقیق نکردم ...

اما مدلهای قبلی ش همچی با کیفیت نیست هر چند که جذاب و با کیفیت به نظر میاد .. مخصوصا اینکه خشکه کیفیت ساختش ... وای ایمیتو شنیدم که ...:27:

اچ تی سی رو نمی دونم.اما آیمیتو می دونم که فاجعس.

اچ تی سی هر چی باشه از آیمیت خیلی بهتره(کیفیت ساخت).

Bs_panzer
27-08-2009, 01:15
بله در کل بهتره
ولی یه زمانی آی-میت بهتر بود

این جوریم که این آقا میگه نیست
من چندین مدل از آی-میت رو داشتم راضی بودم

AryanLand
27-08-2009, 11:14
بله در کل بهتره
ولی یه زمانی آی-میت بهتر بود

این جوریم که این آقا میگه نیست
من چندین مدل از آی-میت رو داشتم راضی بودم

سلام.

والا منم از سال 2003 با PDA2K آیمیت رو شروع کردم و تا همین الان هم هر چی گوشی از آیمیت گرفتم سالم دستمه.نه تا حالا کش تمبونشون شل شده و نه هیچ یک اط این مشکلاتی که میگن واسش پیش اومده.

vidas
27-08-2009, 13:00
سلام.

والا منم از سال 2003 با PDA2K آیمیت رو شروع کردم و تا همین الان هم هر چی گوشی از آیمیت گرفتم سالم دستمه.نه تا حالا کش تمبونشون شل شده و نه هیچ یک اط این مشکلاتی که میگن واسش پیش اومده.

کاش مال ما هم مثل مال شما کار می کرد .تازه من خیلی هم ازش مراقبت می کردم .یه بار هم گوشیم زمین نخورده بود . آخرشم الکی الکی کابل فلتش منحدم شد :31: نمی دونم والا شاید شانس ما بوده. ولی اینو دیگه مطمئنم که موادی که تو بدنه ی گوشی های آیمیت به کار میره واقا بی کیفیت هست. از وقتی امنیا خریدم تازه فهمیدم کیفیت بدنه یعنی چی :40:

vvorlds
09-02-2010, 21:14
اتفاقاً 2 سال پیش هم دوستم آی میت جمین داشت میگفت تو سرمای +3 سانتی گراد گوشی خاموش میشه :31: بعد باید میگرفتی جلوی بخاری تا روشن شه! از اون به بعد ویندوز موبایل و بیخیال شد!

siavash78_HU
10-02-2010, 01:20
و نمی دونم تونستین هارد ریست کنین یا نه؟
اما روش هارد ریست آلتیمیت های 6150 و 8150 اینه که گوشی رو روی یک سطح صاف مثل میز بگذارید که راحت به همه جاش دسترسی داشته باشید.
سپس هر دو soft key راه نگه دارید و ول نکنید.
در همین حالت که هستید با قلمتون سوراخ سافت ریست را فشار دهید و نگه دارید تا صفحه هارد ریست ظاهر شود.
بعد هر سه کلید را رها کنید و ادامه دهید.

در خصوص مطالبی که دوستان فرمودند... کلیه گوشی های آیمیت تا قبل از سری آلتیمیت ساخت خود htc بوده اند و تنها آیمیت آنها را ریبرند می کرده. مثلا مدل جمین اسم اصلیش اچ تی سی پرافت بوده و مدل کاجم که فرمدین اچ تی سی ویزارد بوده و جسجم در واقع اچ تی سی هرمس و ...

سری آلتیمیت هم ساخت شرکت بزرگ و معتبر آریمای تایوان بودند که این شرکت سازنده مدل فلیم برای او2 هم بوده
متاسفانه آیمیت به دلیل سیاست های غلط کمپانی ورشکست شد و ساپورت محصولاتش قطع گردید.

golmohammadi
15-02-2010, 00:41
بقیه سوالات و مشکلات سخت افزاری را میتونید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید
عنوان تاپیک هم ویرایش شد