PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطا در پرینتر سامسونگ 1640

هوشنگ پیشدادی
27-01-2009, 14:46
یک پرینتر سامسونگ 1640 هست که شارژش کردیم . حالا پرینت می گیره و مشکلی در پرینت نداره . اما چراغ قرمزش روشنه و چشمک می زنه ... یعنی داره error می ده ... شما می دونید مشکل از کجاست ؟

nima1394
27-01-2009, 18:50
شما مشكل چيپ داري، 1640 بعد از اينكه شارژ ميشه، يه چند صفحه اي ميزنه و بعد ديگه نميزنه. چيپ اينا هنوز توي دنيا توليد نشده. ولي سوال شما رو يكي ديگه هم توي سايت كلوپ پرسيده بود، من بهش گفتم كه چيپ هنوز توليد نشده، ولي ايشون گفت:

آقا من خودم مشهدم ... برادرم تهرانه .. دوستش پایتخت مغازه داره .. که به اقوامش دبی بوده سفارش میده و کاره من راه میفته .. 7500 در اومد ..
در ضمن کارتریژ فابریک سامسنوگ 1640 که هنگام خرید باهاش هست .. چیپست نداره ..
انشالله موفق باشی

تلاش بيخودي نكن، چيپش نيست و حالا حالا ها نخواهد اومد، چون اين چيپ ها رو خود آقاي سامسونگ كه سازنده چيپ است زده و مثل HP، از چيپ هاي معروف استفاده نكرده و هنوز پرينتر رو بيرون نداده، آقاي Uninet چيپ اون كارتريج رو زده!!

Senator_F
27-01-2009, 20:05
یک پرینتر سامسونگ 1640 هست که شارژش کردیم . حالا پرینت می گیره و مشکلی در پرینت نداره . اما چراغ قرمزش روشنه و چشمک می زنه ... یعنی داره error می ده ... شما می دونید مشکل از کجاست ؟

بذار اونقدر بزنه تا از رو بره.همونطور که دوستمون گفتن فعلا تا چیپست تولید و عرضه نشه،مشکل سر جاش خواهد بود.

هوشنگ پیشدادی
28-01-2009, 00:18
یعنی این چاپگر بعد از اتمام کاتریج فابریک دیگه قابل استفاده نیست؟
این فعلا با همین error داره می زنه . ممکنه همینجوری کار کنه یا بعد از چند صفحه همین هم از کار می افته ؟ کاتریج فابریکش هست که بخوام بخرم؟اگه بخرم درست می شه؟

Senator_F
28-01-2009, 13:37
یعنی این چاپگر بعد از اتمام کاتریج فابریک دیگه قابل استفاده نیست؟
این فعلا با همین error داره می زنه . ممکنه همینجوری کار کنه یا بعد از چند صفحه همین هم از کار می افته ؟ کاتریج فابریکش هست که بخوام بخرم؟اگه بخرم درست می شه؟

کارتریج فابریک گرونه در حد 60 تومن.
شما یک صفحه اطلاعات کارتریج پرینت کنین ببینین درصد باقیمانده کارتریج رو چند نشون میده(دگمه کنسل پرینتر رو به مدت 6-5 ثانیه نگهدارید نا پرینت بگیره)

هوشنگ پیشدادی
29-01-2009, 14:30
کارتریج فابریک گرونه در حد 60 تومن.
شما یک صفحه اطلاعات کارتریج پرینت کنین ببینین درصد باقیمانده کارتریج رو چند نشون میده(دگمه کنسل پرینتر رو به مدت 6-5 ثانیه نگهدارید نا پرینت بگیره)
صفر می زنه دیگه

Senator_F
29-01-2009, 22:22
صفر می زنه دیگه

اون چشمک زدن رو نمیشه disable کرد.و نمیشه از شرش خلاص شد مگر چیپست رو عوض کزد و چون چیپست تولید نشده در نتیجه چاره ای جز تحمل نیست.
البته میتونین کارتریج نو بخرین که اصلا به صرفه نخواهد بود.

123456za
26-04-2009, 21:52
سلام
خدا نسل پرینتر سامسونگ از روی زمین برداره
منم همین مشکل دارم چراغ قرمز روشنه و دیگه روشن نمی شه
با یک تعمیر کار حرفه ای تماس گرفتم گفت 25 تومن ازت می گیرم چیپستش عوض می کنم و برای همیشه کار خواهد کرد

123456za
27-04-2009, 14:18
خبر جدید اینکه چیپستش 15 تومن گیرم اومده و فقط روی main برد لحیم می شه

Mostafa.yey
28-04-2009, 14:59
کی گفته تولید نشده
من هم همین مشکل رو داشتم و بردم پیش یکی از خدماتی های پرینتر که واسم درست کرد.
یعنی نه دیگه چراغ چشمک زنش روشن میشه و نه کارتریج رو باید عوض کرد.
هر بار هم که شارژش تموم میشه من خودم شارژش می کنم و تا الان هم حدود 5 هزار پرینت گرفتم
هر بار هم که پرینتر رو روشن و خاموش میس کنی کنتورش که تعداد برگه های پرینت شده رو می نویسه میزنه صفر
یعنی تا حالا باهاش پرینت نگرفتم!!!

|محمدی|
02-05-2009, 11:39
کی گفته تولید نشده
من هم همین مشکل رو داشتم و بردم پیش یکی از خدماتی های پرینتر که واسم درست کرد.
یعنی نه دیگه چراغ چشمک زنش روشن میشه و نه کارتریج رو باید عوض کرد.
هر بار هم که شارژش تموم میشه من خودم شارژش می کنم و تا الان هم حدود 5 هزار پرینت گرفتم
هر بار هم که پرینتر رو روشن و خاموش میس کنی کنتورش که تعداد برگه های پرینت شده رو می نویسه میزنه صفر
یعنی تا حالا باهاش پرینت نگرفتم!!!

سلام
اگه بذاریم همینجوری چشمک بزنه ایرادی داره ؟

Mostafa.yey
02-05-2009, 17:56
چشمکش یعنی داره اخطار می ده پودرش کارتریج داره تموم میشه و هر چه زودتر باید عوضش کنین
مشکل دیگه ایجاد نمی کنه

Senator_F
02-05-2009, 18:31
سلام
اگه بذاریم همینجوری چشمک بزنه ایرادی داره ؟

خیر اشکالی نداره.

vahidkarimi2006
29-05-2010, 12:50
آموزش تصویری شارژ تونر samsung 1640

از انجائیکه خودم چند روزی بشدت بدنبال اموزش شارژ این تونر بودم بالاخره تونستم از سایت یوتوب اونو پیدا کنم(حالا بماند که دانلود از یوتوب چه مکافاتی داره)توی این فایل ویدئویی بطور کامل آموزش آن به نمایش گذاشته شده.امیدوارم دانلود کنید و لذت ببرید .این فایل نتیجه ساعتها وقت برای دانلود از یوتوب و آپلود مجدد آن در سایت 2shared بوده است.نظر فراموش نشه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cheshm_asali
14-06-2010, 12:32
دوستان لطفا نگاهی به این تاپیک بکنید ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ovis
16-06-2010, 10:33
من یه پیشنهاد میدم برای مدل1640 خیلی راحته حتی یه بچه کوچولو میتونه انجام بده یه تکه چسب بزن روی چیپ امتهانش کن

mustafa13
18-06-2010, 10:45
دوستان من هم مشكل دارم با اين چاپگر هاي سامسونگ
من كار ريست اش را انجام دادم ولي باز هم نمي زنه مشكل از كجاست البته تست خوداش را مي زنه ولي دستور را قبول نمي كنه بيش از 2000 برگ زده بد از ريست ic ديگه دستور قبول نمي كنه
كمكم كنيد
با تشكر

shahnazari
02-01-2012, 09:37
نیازی به این کارای سخت نیست
از آموزش ژیر کمک بگیرید فقط 2 تا پایه ی این آی سی رو به هم وصل کنید تا با هر بار روشن شن پرینتر کانترش صفر بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])